Disky pro úhluvou mlýnku 125 mm co jsou

Technické charakteristiky řezání kruhů pro kov

Kruh z vyřezávaného nebo abraziva se používá společně s úhlovými brusnými stroji. Je to spotřební materiál, pomocí kterého dochází k užitečné práci. Nákup spotřebního materiálu pro elektrické nástroje často vyvolává spoustu otázek. Odpovědi na tyto otázky jsou v materiálu, kde jsou podrobně zkoumány všechny technické vlastnosti kruhů řezu na rohovém brusky.

Circle for Corner Grinder se také nazývá disk kvůli podobnosti. Tyto spotřební materiály se nazývají odnímatelné, protože se skládají z několika vrstev zesílené základny. Proč jsou řezání disků pro kov vyrobeny z abrazivních materiálů a ne? Kontakt dvou ocelí by vedl k jejich rychlému přehřátí a ke snížení výkonu. Abrazivní kruhy se skládají z malých zrn elektrokorundum a karbidu, které jsou silnější než kovy. Při řezání kovových struktur pomocí elektrokoresujících disků se kombinují malé částice, a tím získávají výsledek ve formě řezání.

Typy disků pro rohové brusky

Kruhy pro rohové brusky jsou zaměnitelné prvky. Provádění práce s různými materiály je nutné pochopit jejich typy. To pomůže provést kvalitativně nezbytnou operaci. Kruhy jsou klasifikovány podle těchto parametrů:

 • Účelem;
 • Typ provedené práce;
 • Konstruktivní provedení;
 • Typ řezání;
 • Výrobní materiál;
 • Velikosti.

Účelem existují trysky, které vykonávají práci na kovu, dřevu, kameni, betonu, mramoru atd. D. Výrobci označují účel při značení, který se používá přímo na samotný produkt. Mnoho odrůd je univerzální nástroj, vhodný pro zpracování několika typů materiálů.

Podle provedené práce, která je uvedena ve jménu, výrobci vytvářejí následující trysky úhlového mlýnku:

 • Krmivá vozidla (kovové kartáče, obvody konec okvětního lístku, s mandrelem, tašky);
 • Pendric (brusné kruhy, plivané kuličky, klíčící diamant);
 • Viděl. Přítomnost zubů na špičce je rysem návrhu produktu. To vám umožní získat zvláštní čistotu řezu na dřevěné, sádrokartonu, silikát plynu, překližky a další podobné materiály;
 • Odříznout. Řezy a diamantové disky se vyrábějí s kontinuálním špičkovým hraním a rozděleny na segmenty;
 • Broušení (disky s různým stupněm obilí a tvrdosti);
 • Leštění (trysky plsti, plsti, se speciálním suchým zipem a broušením);
 • Pro řezání švů v asfaltu, betonu atd. D.;;
 • Frézování (pro řezání drážek, misek, zpracování hran, atd. D.);
 • Ostrý. Charakteristickým rysem je schopnost provádět chirurgický zákrok s bočním povrchem.

Disk je produktem určitého průměru a tloušťky, který má přistávací otvor pro připevnění k úhlové mlýnku s špičkou kontinuálního segmentu nebo kudrnaté konfigurace. Výběr konkrétního typu závisí na operaci a na materiálu, na kterém bude prováděn. Řezání pomocí takových trysek lze provádět suchým, mokrým a kombinovaným způsobem. Tato funkce je uvedena ve značce.

Disky na výrobním materiálu jsou abrazivní, karbid, diamant a kartáč. Základem prvního typu kruhů je speciální latexový papír nebo vlákno, na kterém se aplikuje abrazivní vrstva s pořadačem. Tryska vyrobená z vlákna je dodávána s gumovou nebo plastovou podpůrnou deskou. Cool Disc. produkt vyrobený z slitiny oceli. Takové spotřební materiály lze použít pro řezání hliníku, nerezové, vysoce karbonské oceli a dalších materiálů, které jsou uvedeny při značce.

Discáty Diamond. Univerzální spotřební. Je ocelový produkt na povrchu, na který se aplikuje diamantový postřik. To vám umožní získat nejtenčí řez v jakémkoli materiálu. Populární produkty, populárně nazývané želvy. typ trysky vyrobené na flexibilním základě, mají vlnité struktury a jsou připojeny s suchým zipem. Kromě toho se diamantové disky vyrábějí s pevnou hranou pro řezání mokré metody, segmentu a turbose.léčba pro řezání suchého způsobu a kombinované.

Označení kruhů pro řezání kovu

Značení aplikované na povrch řezných kruhů pro kov je regulováno GOST P 52588-2011 a GOST R 57978-2017. První určuje údaje o značení související s bezpečnostními opatřeními (včetně maximálních provozních parametrů) a informace o výrobci a druhou fyzickou a technickou charakteristiku produktu. Oba GOST jsou vyvíjeny na základě specializovaných mezinárodních standardů ISO, takže značení zahraničních výrobců se prakticky neliší od Gost.

Fotografie nahoře ukazuje disk pro řezání kovu abrazivní rostliny Luga, označený v souladu se státními standardy. Následující pole jsou označena čísly:

 • Konstruktivní typ (ISO 41, plochý).
 • Geometrické vlastnosti (průměr, tloušťka, přistávací díra). Níže jsou pod červeným proužkem také označeny v palcích.
 • Fyzikální charakteristiky: typ abraziva (A. Elerocorundum); velikost zrn; stupeň tvrdosti (latina t. velmi pevná); Typ ligue (BF. vyztužená bakelitida).
 • Maximální rychlost rotace.
 • Maximální přípustná rychlost okresu.
 • Za jaký materiál je určen.
 • Piktogramy bezpečnostních opatření.
 • Logo výrobce.

Kromě toho GOST P 52588-2011 a mezinárodní standardy zavazují výrobce, aby na své výrobky aplikovali značení barev ve formě nepřetržitého vodorovného proužku se šířkou 5 až 20 mm, což ukazuje na maximální rychlost okresu okresu. Pro řezání disků pro kov je to obvykle červený pruh odpovídající 80 m/s (viz. Fotografie výše). Někteří výrobci navíc označují své výrobky barevnými poli v souladu se skupinou materiálů (kovy, kámen, keramika atd.), pro řezání, o kterém je určen konkrétní typ kruhu. Taková značení v systémech ANSI a ISO se shodují pouze částečně, takže je lepší se zaměřit na značky ve formě nápisů a piktogramů.

Abrazivní disky

Hlavně používané abrazivní disky pro řezání kovu a kamene. Předtím, než byli křehké, a proto během provozu nebezpeční. Ale dnes mají takové kruhy strukturu vícevrstvy, díky které se použití stalo neškodným. Abrasive se nachází mezi vrstvami. Zkracuje tenkou vrstvu materiálu podléhající zpracování. Rybářská linie pro řez zastřihovače je tedy vyleštěna.

Broušení a leštící kruhy pro rohové broušení. odrůdy

Práce se dřevem znamená nejen jeho řezání, ale také jiné typy zpracování. Mezi takové typy práce patří leštění a broušení. Před pokračováním v takové práci budete muset připravit materiál. Zpracované dřevo by mělo být sušeno, jinak to negativně ovlivní kvalitu práce. Následující trysky se používají pro leštění a broušení dřeva s rohovými brusky:

 • Okvětní lístek. řada kruhů pod rohovou mlýnek, sestávající z kovové kulaté základny s lepeným proužkem brusného papíru kolem kruhu. Disky okvětní lístky jsou vhodné nejen pro broušení dřevěných povrchů, ale také pro jejich leštění. Je také důležité pochopit, že kruhy okvětních lístků jsou k dispozici nejen pro zpracování dřeva, ale také kov, a liší se typem abraziv používaných na brusném papíru
 • Konec. potřebné k přizpůsobení velikosti detailů. Listy brusného papíru jsou přilepeny na koncové straně disku, jako na fotografii níže. Na principu souboru jsou trysky. Konečné disky se vyznačují takovým parametrem jako drsnost, která závisí na povaze provedené práce. Čím větší je indikátor drsnosti (tj. Částice abraziv jsou malé), tím více měkkých broušení lze provádět tryskou. Často slouží k obnovení nábytku a odstranění lakovacích prací
 • Leštění. pro konečné zpracování dřevěných povrchů. Produkty mají odlišný stupeň granularity a také jednoduchý design. Základem trysky je substrát s částí Lipus. K lepkavé části jsou připevněny pevné leštící trysky, které jsou vyrobeny z měkkých abraziv. Výhodou takových produktů je, že je lze rychle změnit, pokud je nutné přejít na jinou granularitu. Leštící disky se používají pro rohovou mlýnek k provedení cílového čištění dřevěného povrchu

V závislosti na typu plánované práce na dřevo nebude obtížné vybrat vhodný typ leštění nebo broušení pro úhlovou brusku.

Pořadač a posílení kruhu

V jejich vlastnostech se sopečný a bakelit nejsou příliš odlišné, kromě toho, že poslední materiál je tolerantnější k střídavým dynamickým zatížením. Obecně platí, že charakteristika síly disku nezávisí tolik na hlavním pojiva jako na přísadách, přísadách a procesu výroby.

Nejvyšší zdroj má kruhy s hustou a uniformou, ale křehkou strukturou. V tomto případě se nejtenčí vrstva na povrchu okraje rovnoměrně rozpadá a odhaluje čerstvou sadu abrazivních částic. Povaha streamování na granularity nezávisí, protože rozpadající se částice pojiva jsou obvykle několikrát větší než částice abrazivních.

Kruhy bez výztuže. zpravidla, disky s nízkým velikostí s průměrem 115 nebo 125 mm, kde není nutná kompenzace za destruktivní účinek odstředivé síly. Stejné disky mají nejmenší tloušťku. asi 1–1,25 mm. Čím silnější disk, tím více vrstev mřížky v něm může být.

Nejviditelnějším způsobem, jak vyhodnotit strukturu řezacího kruhu, je přerušit opotřebovanou rovnováhu na polovinu. Pokud je chvění vazby pozorováno přes linii. disk s nízkou kvalitou. Pokud se kruh normální tvrdosti a hustoty jednoduše rozpadne do písku, snadno odhalí výztužnou mřížku na zlomeninové linii. je to také známka produktů s nízkým rokem. Je optimální, pokud disk dává jasnou rybářskou linii pro oříznutí na přestávce, zatímco na okrajích se nevytvářejí velké měřítka a vrstvy a z trhliny se vytetí pouze malý tmavý písek.

Disk pro broušení

Broušení disků má rozmanitost: plochý a šálek ve tvaru; podle typu povrchu: okvětní lístek, drát, diamant, talíř.

 • Disk okvětní lístky. Používá se při práci s dřevěnými povrchy.
 • Disk dráty. použitý pro loupání nebo odstranění rzi.
 • Diamantový disk. dobrý při práci s kamenem. Práce s kamenem nebo podobným povrchem byste měli použít kruh tvaru ve tvaru mísy.
 • Tarelly disk. pro broušení kovu.

Hodnocení drahých produktů

Spotřebitelný od domácího výrobce je velmi oblíbený u těch, kteří jsou vlastníkem manuálního brusného stroje, a mohou jej použít. Hlavním účelem je vyčistit kovové výrobky z rzi, eliminovat starou vrstvu barvy, dávat povrch rovnoměrnosti, přivést švy do správného stavu po skončení svařovacích prací. Výroba je založena na bakelitním vazu. Pro posílení se používá sklo vlákno, které významně prodlužuje provozní období zboží. Rozměry. 230622,2 mm. Typ. broušení. Forma základny. konkávní. Váží 0,62 kg. Implementováno do jednotlivých obalů. Žádné stížnosti na kvalitu produktů.

 • Spolehlivost;
 • Trvanlivost;
 • Univerzálnost;
 • Funkce;
 • Výkon;
 • Hodnota za peníze.

Zboží od amerického výrobce. Perfektní asistent při stripovacích strukturách z nerezové oceli nebo kovu. Výrazná vlastnost je velká tloušťka ve srovnání s jinými analogy. Patří do kategorie broušení. Má přímý formulář. Práce s tím je snadná a pohodlná. Zkušenosti a dovednosti nejsou potřeba. Dokonce i začátečník se vyrovná. Hmotnost je významná. Je to vzácné v prodeji.

disky, mlýnku, jsou
 • Trvanlivost;
 • Spolehlivost;
 • Síla použitých materiálů;
 • Výkon;
 • Univerzálnost;
 • Bezpečnostní.

Tryska je produkována německou společností, takže se nemusíte starat o jeho kvalitu a odolnost proti nošení. Je to považováno za zaměnitelné prvky pro úhlovou brusku. Dokonale se vyrovná s odizolovacími povrchy vyrobenými z hliníku. Slavný pro velký pracovní zdroj. Uživatelé si všimnou vynikajícího výkonu. Rozměry. 125622,2 mm. Typ kruhu. broušení. Namontováno na přírubě. K dispozici je konkávní forma. Výrobce dodává produkty na prodej v jednotlivých obalech. Recenze jsou pouze pozitivní.

 • Spolehlivost;
 • Funkce;
 • Univerzálnost;
 • Jednoduchost provozu;
 • Odolnost proti nošení;
 • Praktičnost;
 • Trvanlivost.

Vlast značky je Německo, ale trysky se vyrábějí v čínském podniku. Neexistují žádné stížnosti na kvalitu. Produkty slouží po dlouhou dobu a plně vyvíjejí pracovní zdroj. Rozměry. 180622,2 mm. Navrženo pro čištění kovových struktur. Rychle a efektivně vyleštěte povrchy, proveďte černou přípravu na svařovací práce. Přímá forma je vytvořena. Namontováno na přírubě. Vlastní hmota. 380 gramů. Prodáno na jakékoli specializované odbytiště. Při objednávání dávky zboží ve výši až 4000 má výrobce slevu.

 • Dlouhá životnost;
 • Elementární v provozu;
 • Spolehlivost;
 • Funkce;
 • Velký pracovní zdroj;
 • Nedostatek manželství;
 • Pozitivní recenze.

Odolný a spolehlivý kruh produkuje americká společnost. Kvalita produktu je vhodná. Nezpůsobuje žádné stížnosti. Na policích domácích obchodů je poměrně vzácný, ale můžete si objednat dávku zboží v internetovém obchodě, poté, co jste předtím zkontrolovali dodavatele pro slušnost. Jinak se můžete stát majitelem nízko kvalitního čínského falešného za dobré peníze. Profesionální stavitelé si koupí čištění konstrukcí z nerezové oceli, ale může být užitečný pro domácí použití. K dispozici je přímý formulář, instalace. Universal.

Sunners požádá o produkt 251

 • Silná;
 • Výkon;
 • Kvalita použitého materiálu;
 • Dlouhé provozní období;
 • Spolehlivost;
 • Univerzálnost.

Každý pán ví, že je lepší zakoupit jeden nástroj pro univerzální kvalitu než velké množství úzkých profilových zařízení. Je snadné a pohodlné přepravu z místa na místo, nezabere to moc volného místa. Nepostradatelným asistentem během oprav a stavebních prací je úhlová bruska. Pro jeho fungování je však nutné nakupovat kola nebo kruhy s určitými charakteristikami a tloušťkou diamantové vrstvy, v závislosti na rozsahu použití.

disky, mlýnku, jsou

Řada produktů je tak velká, že se můžete zmatení v rozmanitosti. Na policích na obchodě najdete zboží od domácího a zahraničního výrobce, s dalšími funkcemi a bez takových, s různými výškami diamantové vrstvy, turbo atd. Před konečným rozhodnutím musíte určit kruh úkolů, který bude nastaven před zařízením. Existují univerzální zařízení pro provádění určitého typu práce, například řezání dřeva a plastu. Je třeba se vyhnout příliš levným možnostem. Jsou velmi křehké a krátkodobě. Nebude to fungovat na dosažení pozitivního výsledku s nimi.