Honda přestane vyrábět sekačky na trávník. Sekačka Honda Zero Turn

Honda přestane vyrábět sekačky na trávník

Začátkem října společnost Honda v Honda Dealer Interactive oznámila, že do září 2023 přestane vyrábět sekačky na trávu s plynem. Honda plánuje prodat svůj zbývající inventář do roku 2024, dokud se neprodává na skladě.

Covid Effect nebo něco jiného?

V březnu 2020 Honda Power Equipment pozastavila výrobu ve svém závodě Swepsonville v Severní Karolíně do 7. dubna téhož roku. Honda připisovala toto dočasné vypnutí otázkám dodávek dílů související s ekonomickým dopadem pandemie.

Tato rostlina představuje rostliny nejvyšší produkující společnosti (a skutečně jednu z nejvyšších) rostlin. Má dostatečnou kapacitu pro výrobu více než 2 milionů motorů Honda ročně. Současně také vyrábí 500 000 hotových produktů. To zahrnuje Honda sekačky na trávu, házení sněhu, zastřihovače strun, mini-tillery a některé z nejlepších přenosných generátorů, jaké jsme kdy použili.

Za posledních 37 let investovala Honda více než 350 milionů do své rostliny v Severní Karolíně. Ve skutečnosti 2020 zaznamenala, že společnost oznámila 46.4 miliony expanze.

Možná uvidíte, proč, o něco později, toto nedávné oznámení způsobilo velký rozruch v oboru.

Prohlášení od Honda Power Equipment

Nemáme snímek skutečného prohlášení z Honda Power Equipment. Zdá se však, že toto prohlášení pochází z Honda Power Sports Products a říká, že společnost plánuje „ukončit výrobu sekaček na trávu ve svém výrobním zařízení v Severní Karolíně v září 2023 a přesunout tam výrobu terénních vozidel ze svého zařízení v Jižní Karolíně.„Zdá se, že závod Timmonsville v Jižní Karolíně se zaměří na produkci Honda vedle sebe (SXS).

„Rozhodnutí o ukončení produkce sekačky na trávu je poháněno tržními silami, jako jsou přísnější předpisy pro životní prostředí, přesun preferencí zákazníků a naše zaměření na pěstování ziskových produktů v našem portfoliu. Honda bude i nadále prodávat zbytek své produktové řady trávníku a zahrady a průmyslového typu, jako jsou motory GX, generátory a vodní čerpadla, a bude i nadále podporovat operace svých služeb a dílů v U u.S. trh.“

Prohlášení o interaktivní síti Honda Dealer

Co bude dál, pokud Honda přestane vyrábět sekačky na trávu?

Milujeme Honda Mowers. Když jsme zkontrolovali komerční sekačku na trávu Honda HRC216, mysleli jsme si, že to fungovalo lépe než většina plynových sekaček, které jsme testovali dosud. Když Honda zastaví výrobu sekaček na trávu, můžete očekávat, že ostatní vyplní mezeru. poskytnuté legislativy to dovolí. Můžete také vsadit, že Honda přesune zdroje do oblastí, kde její výrobní dovednosti nadále profitují společnost. ATV a boční strany přicházejí na mysl, stejně jako výroba elektrických vozidel, jako je Honda Prolog.

Recenze pro nástroje Pro nástroje oslovily zařízení Honda pro výrok a tento článek aktualizují, pokud a kdy obdržíme odpověď.

Clint Deboer

Když si nehraje s nejnovějším energetickým nástrojem, Clint DeBoer si užívá života jako manžel, otec a vášnivý čtenář. zejména Bible. Miluje Ježíše, má titul v oblasti nahrávání inženýrství a od roku 1992 se podílí na multimediálním a/nebo online publikováním v té či oné podobě.

Clintova kariéra pokrývala téměř celou oblast zvukové a video produkce. Poté, co promoval na vrcholu své třídy s titulem Associates v oblasti nahrávání inženýrství, začal v roce 1994 pracovat pro proslulé Studios Soundlux, jedné z největších postprodukčních společností specializujících se na zvuk pro televizní filmy. Clint pracoval na nesčetných celovečerních filmech a vyznamenal své dovednosti jako editor dialogu, editor Foley a zvukový designér. O několik let později se přestěhoval do rozšiřující se oblasti editace videa, kde sloužil tři roky jako vedoucí editoru videa společnosti Avid Avid Editor. Práce pro takové klienty, jako jsou Universal Pictures, Hollywood Pictures, Paramount Home Entertainment, NASA, Universal Studios, Planet Hollywood, Sega, NASCAR a další, Clint DeBoer se rozsáhle zabýval správou klientů a editace filmu, barevné korekce a digitálním videem Komprese MPEG. On také nese několik certifikátů THX (technik I a II, thx video) a je certifikováno ISF Level II. Po založení CD Media, Inc. Vydavatelská společnost v roce 1996 pokračovala v pomoci zahájit nebo rozvíjet několik úspěšných online publikací, včetně audioholics (jako šéfredaktorka po dobu 12 let), Audiogurus a AV gadgety. V roce 2008 založila Clint recenze pro nástroje, po které následovaly recenze OPE zaměřených na krajinu a venkovní energetické zařízení v roce 2017. Také vede k cenám Pro Innovation Awards Pro Tool Innovation, roční program ocenění ctí inovativní nástroje a příslušenství napříč obchody. Clint Deboer doufá, že připisuje Boha a jeho vynikající zaměstnance za úspěch toho, co je nyní největší publikací pro přezkum nástrojů Power Tool Review. Recenze pro nástroje Pro Tool Kriticky kontrolují každý rok stovky ručních nástrojů, elektrických nástrojů a příslušenství, které pomáhají informovat uživatele o nejlepších a nejnovějších produktech v oboru. Oslovení každého od profesionála a živnostníka stavebního průmyslu až po vážné recenze pro nástroje, pomáhá spotřebitelům nástroje nakupovat lépe, chytřejší a uvědomit si, jaké nástroje a produkty jim mohou pomoci umístit je na vrchol své hry.

Související články

Výběr nejlepšího typu sekačky na trávu

Průvodce pro typy designu, jejich výhody a nevýhody a úvahy o nákladech na trávník je fuška a kolem něj není způsob, ale s novou sekačkou na trávu to může být mnohem příjemnější zážitek. Tato příručka pokrývá různé druhy sekaček na trávu a vysvětluje, jak si vybrat nejlepší typ […]

HUSQVARNA Spring Products Showcase

OPE navštěvuje HQ Husqvarna v Severní Karolíně na exkluzivní turné, nejsem si jistý, co to je o jaře 2023, ale zdá se, že výrobci nástrojů Outdoor Power jsou obzvláště býčí při vývoji produktové linky. Husqvarna patří mezi ty značky, které vedou smečku (nepřekvapuje vzhledem k tomu, že pro […] vyráběli různé formy vybavení […]

Solidní krádež. svazek dmychadla Hart

Hart’s Hart’s 20V 315 CFM, dvě baterie a nabíječka za skvělou cenu exkluzivní pro Walmart, Hart si udělal jméno na spotřebitelském trhu díky rozsáhlé řadě nástrojů a venkovního napájecího vybavení. A chlapče, mají pro vás dohodu se balíčkem dmychadla Hart! Dostat […]

Worx Nitro 80V sekačka na trávu

Pokud jste to ještě neslyšeli, Worx vstoupil do říše vysokopěťových sekaček na sekačky Worx Worx WG761. Model, sekačka na trávu Worx Nitro 80V. Zejména tento model využívá nový systém baterií Power Share Battery, který nabízí […]

Sekačka Honda Zero Turn

HRS je úvodní série Walk za trávníky sekačky z Honda. Tito trávníky mají velmi omezené možnosti, k dispozici pouze s výběrem tlaku nebo pohánění. S v HRS znamená boční výtok, který odlišuje tuto sekačku od ostatních dostupných od Honda. Schopnost bočního výboje činí tuto sekačku ideální pro vysokou trávu nebo sečení v režimu mulčování.

Honda HRR Walk za trávníky sekačky

Série HRR je všestrannější sekačka na trávu s jedinečnými možnostmi, které se nacházejí pouze na Honda. Tyto sekačky poskytují vynikající kvalitu řezu s patentovanou stohovanou palubou mikrokutů s mikrokuty s travním sáčkem pro všestrannost. Se všemi dostupnými možnostmi je tato série perfektním nákupem pro ty, kteří hledají cenovou zákonodárnou zákonodárci s vysokým důrazem na spolehlivost.

Honda Hrx Walk za trávníky sekačky

Série HRX Walk za sekačky je k dispozici se všemi nejpokročilejšími technologiemi, které Honda Lawn nabízí. Tyto sekačky na trávu mají celoživotní paluby kompozitních nexitu a jsou k dispozici s hydrostatickým pohonem Self Propel, spolu se všemi ostatními možnostmi Honda. HRX sekačky jsou navrženy tak, aby splňovaly vyšší standard, což z nich činí perfektní nákup pro spotřebitele, kteří kladou vysokou hodnotu na spolehlivost a trvanlivost s rafinovanou funkčností.

Honda HRC komerční procházka za trávníky sekačky

Série HRC je komerční procházka Honda za sekačkou na trávu pomocí upgradovaných komponent po celou dobu. Tyto sekačky používají více navrhované ocelové paluby pro větší odolnost a výkon v režimu pytlů. Motor také používá upgradované komponenty pro delší délku života. HRC Lawnmowers vylepšená trvanlivost komponent je určena ke zpracování každodenního používání komerční péče o trávník.

Power Equipment Mutton má nejlepší výběr Honda Walk za sekačky na trávu na prodej online i na severovýchodě Indiana. Jsme Honda Walk za sekačka na trávu a Honda Push Lawn Mewer Fort Wayne pro největší výběr Honda Walk za sekačky na trávníku, Honda Push Mowers a Honda se sekacími sekačkami v prodeji.

Procházejte všechny Honda Walk za trávníky sekačky

Nejlepší sekačky s nulovým otočením z roku 2023

Tito dosahují vzácného činu, aby se zábava sečení trávníku.

Autor: Roy Berendsohn: 1. března 2023

Pokud jde o práci na zahradě, sekačky Zero Turn jsou nemožné. Dělají zábavu sečení trávníku. To dosahují tím, že dávají bezprecedentní rychlost, kontrolu a manévrovatelnost k likvidaci osoby sekání trávníku. Takzvaná funkce „nulové turn“ těchto sekaček přeměňuje stroj na trávu na něco podobného jízdě pobavovacím parku. Nasměrujete stroj se dvěma pákami. levá páka ovládá levé kolo, pravý páku pravého kola. S tímto nastavením řízení můžete přiblížit krajinu, která seřící přímky, křivky nebo otočit sekačku do rohu a ven z rohu. Co se nelíbí?

Přečtěte si dále, abyste pochopili, jak tyto agilní trávníky fungují, jak je chodíme na jejich testování, a vidíme některé kandidáty, které jsme nedávno testovali, stejně jako někteří, které jsme neměli, ale že si myslíme, že vypadají zvlášť slibně.

Jak fungují sekačky

Jezdící sekačka s nulovým otočením se skládá z operátorové platformy, rámu a kol, motoru (nebo bateriové banky), přenosu (nebo motorů) a dvojice ovládacích pák běžně známých jako lap tyčinky. V plynových sekačkách motor pohání systém řemenice. Jedna skupina kladků řídí čepele, jiná skupina pohání pár převodů. jeden na každém zadním kolečku. Když přesunete klínovou lištu dopředu nebo zpět, nasměrujete přenos, aby šel rychleji, pomaleji nebo dokonce otočil opačnou cestu. Když se jedno hnací kolo otočí ve směru hodinových ručiček a druhý proti směru hodinových ručiček, sekačka se otáčí. Když se kola otáčí různými rychlostmi, sekačka se otočí v oblouku ve tvaru oblouku. Když jsou bary v neutrální poloze, sekačka se zastaví. Kromě parkovací brzdy neexistuje žádný jiný mechanismus brzdění. Posílení sekačky s nulovým otočením s baterií fungují stejným způsobem, ale mají samostatné motory, které řídí zadní kola a jeden pro každou čepel uvnitř sekačky.

Pokud jde o přenos, většina sekaček má hydrogear EZT-známý a nákladově efektivní transsaxle s reputací pro trvanlivost.

Některé sekačky používají palubu vyraženou z jednoho kusu oceli, jiné používají palubu vyrobenou z více kusů a svařovány dohromady. Vyrobená paluba může být postavena z silnější oceli za nižší cenu, než by bylo možné postavit jinak. Jakmile mluvíte o lisování kovu tak silného jako 10 rozchodů (asi 1–8 palce tlustý), náklady na razítko takové paluby by zvýšily cenu sekačky nad rámec toho, co většina lidí je ochotna zaplatit. Paluby v sekačkách se pohybují od 42 do 52 palců, což je typická velikost v této třídě produktu. Když jsou tyto sekačky poháněny těmito motory a hydrogeary. Všimněte si však, že tento snížení kvality klesá strmě, pokud udržíte tuto rychlost ve velmi silné trávě nebo na nerovném terénu.

Pokud jde o elektrické sekačky, představují přední hranu technologie v této kategorii. Jedná se o pozoruhodné a drahé sekačky poháněné velkými napěťovými lithium-iontovými bateriemi. Pokud máte zájem o snížení hluku sečení a zjednodušení rutiny údržby odstraněním plynu a oleje, stojí za to se podívat.

Výběr sekačky s nulovým otočením

Každý by si chtěl vybrat největší možnou sekačku s nulovým otočení. Realita se obvykle připojuje, protože tyto stroje jsou drahé a široká škála možností, které jsou dnes dostupné, rychle zvyšují náklady. Zhruba řečeno, začnete někde v rozsahu sekačky s 42palcovou palubou v blízkosti 3200 až 3500 a pohybujte se v přírůstcích 1000 až 1500, dokud nedosáhnete základního komerčního vybavení, které stojí 7000 až 8000.

Opět, když mluvíme o aproximaci, sekačka s 42palcovou palubou sníží o dvou akrových šarží (která bere v úvahu, že dům, příjezdová cesta, přístavby a různé funkce krajiny zabírají část tohoto prostoru). Použijte sekačku s větším palubou, abyste nakrájeli cokoli na dva akry. Ale tady je námitka. Tato sekačka ZTR na základní úrovni (řekněme 3200, řekněme) s 42palcovou palubou se bude opotřebovat rychleji a bude potřebovat více údržby než sekačka s 50palcovou palubou, těžším rámem, větším motorem a vyšší kvalitou a tlustší palubou s robustnější vřetena čepele, stojí 4500.

V nejjednodušších možných podmínkách můžete snížit menší oblast s větší sekačkou a očekávat větší dlouhověkost ze stroje (nemluvě o hezčím zážitku sečení) nebo můžete snížit větší oblast s menším strojem a setkat se s větší údržbou a a Zkušenosti se sečením, které bude, můžeme říci, trochu robustnější.

honda, přestane, vyrábět, sekačky, trávník

Při výběru sekačky je však ještě další faktory, které je třeba zvážit. Větší sekačky zabírají více místa v garáži nebo přístavbě. A sekačka s palubou 50 palců nebo dokonce 60 palců, jak by to mohlo být při provádění práce rychleji, nemusí se hodit skrz bránu plotu a může být obtížnější manévrovat na těsných místech bez tvorby Skalp značky na trávníku z mnoha otáčení z těsné čtvrtiny.

Při nakupování sekačky pečlivě zvažte všechny tyto faktory: váš rozpočet, údržba a to, zda tuto práci provedete sami, rychlost a čas sečení, manévrovatelnost a oříznutí v těsných oblastech, což je důležitost, kterou kladete na své pohodlí při sekání, snížení kvality, dlouhověkost, skladování a přístup k krajině.

Jak vybíráme a testujeme

Existuje jen jeden způsob, jak vyzkoušet sekačku, a to je oříznout trávu. Ale také děláme víc než sekat.

Zvedneme a snižujeme palubu a upravíme sedadlo. Podíváme se na přístup servisního bodu (vzduchový filtr, zapalovací svíčka a olejový filtr) a jak snadné je odstranit palubu. S každou sekačkou sekáme přibližně akr, zvažujeme kvalitu řezu a mulčování při běhu do kopce, přes umyvadlo a podél po bok. (Na postranních kopcích budeme sekat povrchy, které se objeví až přibližně 20 stupňů; výrobci obecně doporučují, aby nebyli strmější než 10 stupňů, ale rádi jsme důkladně.) Vyhodnocujeme výkon a rychlost ve srovnání s kvalitou snížení. zkoumáme, zda sekačka dodává slušnou sečení při plné rychlosti. Při sečení ve vlhkých podmínkách se podíváme na to, zda pneumatiky sekačky hromadí trávu a jak účinně vypouští vlhké výstřižky. Nakonec testujeme manévrovatelnost (tyto stroje jsou obecně velmi hbité) a jak snadno se zastaví, když ustoupíte z ovládacích pák.

Yahoo Finance

Některé části této stránky nejsou podporovány ve vaší aktuální verzi prohlížeče. Upgradujte prosím na nedávnou verzi prohlížeče.

U.S. Trhy se blíží za 6 hodin 20 minut

Celosvětový průmysl sekačky na 2027. Mezi hráče patří společnost Deere Company, Honda Motor, Husqvarna a Kubota

Dublin. listopad. 24, 2022 /PRNewswire /.- „Ride-on Mewer Market. Komplexní studie a strategické hodnocení 2022-2027 „Zpráva byla přidána do výzkumu amarketů.com nabízí.

Neustálé inovace Vývoj nových technologií dodavateli dále podporují růst trhu se sekačům. Technologie Electronic Speed ​​Control Technology jsou na trhu s trávníkem na trávu se sekačkami na dálku, dálkově kontrolované sekačky, elektronická kontrola rychlosti.

Poptávka po sekačkách na koni zůstává mezi domácnostmi výrazně nižší kvůli vyššímu pronikání trávníků v rezidenčních oblastech. Over je sekačky na trávu na trávu. Sekačky s nulovým otočením jsou však jedním z nejnovějších trendů na trhu sekačky na rezidenční jízdu. Poptávka po spotřebitelských sekačkách s posilovačem řízení, pohodlný výtah na sedadlo na globálním trhu významně získává na globálním trhu. Několik faktorů, jako jsou vysoká počáteční náklady na náhradní cykly, však omezuje růst sekaček na trhu.

Během CoVID-19, omezení dodavatelského řetězce významně ovlivnilo trh se sekačům Ride-on Market. Přísné vládní předpisy a politiky místních a národních vlád omezily pohyb zásob, činnosti ve výrobních zařízeních a logistiku hotových výrobků od výrobců na spotřebitele, čímž brzdily růst trhu.

 • Očekává se, že standardní trh se sekačkou přidá příjmy 2.1 miliarda do roku 2027.
 • Očekává se, že příjmy z jízdy na baterii na baterii dosáhnou 3.5 miliard do roku 2027 z důvodu rostoucí poptávky po produktech šetrných k životnímu prostředí, které pomáhají minimalizovat emise uhlíku.
 • Očekává se, že aplikace sekaček na trávu na trávu získá dynamiku v golfových hřištích jiných sportovních arén kvůli jejich dalšímu expanzi vývoj nových golfových hřišť, čímž se přidá příjmy 1.6 miliard ze segmentu do roku 2027.
 • V březnu 2021. Cub Cadet spustil elektrickou sekačku Zero Turn Ultima ZT1 42E a Electric Lawn tractor XT1 Enduro LT42E. Tyto sekačky nabízejí dva akry zkráceného času na jeden náboj a jsou dodávány s nabíjením port USB.
 • V roce 2021, Ego spustilo napájení sekačky 52 Z6 Zero Turn, která nabízí dlouhou výdrž baterie, rozsáhlejší palubu a může sekat plochu až 4 akry na jeden náboj.
 • V prosinci 2021. Stanley Black Decker také získal Excel Industries, aby se rozšířil do kategorie vybavení Turf, a tím nabídl přístup Stanley Black Decker přístup k jiným značkám Excel Industries, včetně vybavení BigDog a Hustler Turf Equipment.
 • V lednu 2022. Společnost Toro, poskytovatel řešení venkovního prostředí, získaná skupina zastrašujících, výrobce Spartan Mowers, produktová řada sekaček s nulovým otočením, aby se rozšířila do rychle rostoucí produktové řady sekaček na trávu.

Zvyšování pronikání rekreačních zařízení

 • Hodnota zelených prostorů roste po celém světě, protože mnoho zdravotních a environmentálních přínosů je spojeno s přístupem k zeleni.
 • Rekreační zařízení, jako jsou parky, hřiště a další, pomáhají posilovat zdravou a živou komunitu občanů. Over to také pomáhá přilákat kupující domů zvyšuje hodnotu nemovitosti v blízkosti otevřeného prostoru.
 • Vlády různých zemí významně investují do výstavby venkovních otevřených prostorů.
 • Taková rozšíření zelených prostorů zvyšuje poptávku po sekačkách na trhu.

Rostoucí poptávka po golfových hřištích

 • Golf se stále více stává slavným po celém světě a je svědkem významného růstu účasti meziročně.
 • V roce 2020 bylo více než 38 000 golfových hřišť rozšířeno přes 205 zemí po celém světě, přičemž většina kurzů se soustředila v nejvyšších golfových zemích, včetně USA v Kanadě. Velká Británie, Německo. Japonsko. Francie. Austrálie. a další.
 • Rostoucí účast na golfu Zvyšující se penetrace golfových hřišť zvyšuje poptávku po sekačkách.
 • V roce 2021 na trhu dominovaly standardní sekačky kvůli jejich nízkým nákladům a širší aplikaci ve více oblastech. Očekává se, že segment poroste v CAGR 6.42%. Očekává se však, že traktory na trávu budou svědky nejrychlejší míry růstu během prognózovaného období.
 • Benzínové sekačky poháněné benzínem vedou trh z hlediska jednotky. Očekává se však, že sekačky na trávu s baterií budou pozorovat nejvyšší míru růstu.
 • Palivo používané k provozování jezdeckých sekaček se vyvíjí z benzínu na baterie, protože pomáhá při minimalizaci hladin šumu konstantní požadavky na údržbu motoru. Přes moderní li-ion baterie mají lehčí hmotnost a vydrží delší dobu ve srovnání s tradičními verzemi nikl-kadmia.
 • Na trhu dominuje hydrostatický segment; Předpokládá se však, že elektrický motor bude během prognózy rychleji růst.
 • Přenos sekačky na trávu přenáší výkon z motoru na kola sekačky. Pomáhá řídit rychlost vybavení změnou točivého momentu tak, aby zvládl náročný terén s mokrou trávou, těsnými rohy, překážkami včetně stromů, svazků kopců a blátivé půdy. Hydrostatická převodovka je nejběžnějším populárním přenosem na trhu se sekačkami kvůli jeho hladkému provozu, snadnému použití, trvanlivosti lepší citlivost.
 • V roce 2021, hydrostatický segment, který představuje podíl příjmů 67.32%, dominovalo na trhu. Očekává se však, že během prognózovaného období bude segment elektrického motoru pozorovat nejrychlejší růst na CAGR 6.66%.

Odpovězeny na klíčové otázky: 1. Jaká bude velikost trhu na globálním trhu se sekacími do roku 2027?2. Jaká je míra růstu na globálním trhu sekačky?3. Kteří jsou klíčovými hráči na globálním trhu se sekačkami?4. Jaké jsou růstové faktory na globálním trhu sekačky?4. O kterém regionu se očekává, že bude mít největší podíl na globálním trhu se sekačkami?

1 Metodika výzkumu

2 Cíle výzkumu

4 Pokrytí rozsahu4.1 Definice trhu4.1.1 inkluze4.1.2 vyloučení4.1.3 Odhady trhu.2 Base Year4.3 Rozsah studie4.4 Segmentace trhu4.4.1 segmentace trhu podle typu produktu4.4.2 segmentace trhu pomocí koncového uživatele4.4.3 segmentace trhu podle typu paliva4.4.4 segmentace trhu pomocí typu přenosu4.4.5 Segmentace trhu pomocí typu Blade4.4.6 Segmentace trhu pomocí typu Drive4.4.7 Segmentace trhu pomocí startu typu4.4.8 Segmentace trhu pomocí distribučního kanálu4.4.9 Segmentace trhu podle geografie

5 Zpráva předpoklady upozornění5.1 klíčová upozornění5.2 měnová konverze5.3 Derivace trhu

7 Premium Insights7.1 klíčové poznatky7.2 Nedávný vývoj7.3 klíčové tržní ovladače7.4 Recenze segmentu7.5 geografického výhledu7.6 Krajina dodavatele

8 Úvod8.1 Přehled8.1.1 vývoj li-iontové baterie8.2 Historie sekaček na trávu8.3 chování spotřebitelů8.4 Walk-Behind vs. Ride-on Lawn Mower8.5 Penetrace zelených ploch8.6 Trh se sekačům na trávu: Insights odborné.7 US Lawn Lawn Equipment Insights8.8 Nedávný vývoj8.8.1 spuštění nového produktu.8.2 fúze, akvizice partnerství8.9 Pokles poptávky po benzínové jezdecké sekačce.10 dynamiky terénního průmyslu8.11 Analýza hodnotového řetězce8.11.1 Přehled8.11.2 Dodavatelé složek surovin8.11.3 Výrobci8.11.4 prodejci/distributoři8.11.5 maloobchodníků8.11.6 koncových uživatelů8.12 pravidel Standards8.12.1 trávník sekačky8.13 Dopad Covid-19

9 Trendy tržních příležitostí9.1 Růst odvětví krajiny9.2 Příliv alternativních možností paliva9.3 Chování nákupu koncových uživatelů na internetu

10 Anableds růstu trhu10.1 Požadavek z golfových hřišť10.2 růst iniciativ programů vedených výrobcem10.3 Zvýšená rekreační zařízení

11 Omezení trhu11.1 Zvýšené xeriscaping použití umělé trávy11.2 Vysoký počáteční náklady na výměnu dlouhého nákladů111.3 Eroze marží prodejců kvůli volatilitě cen surovin

12 Market Landscape12.1 Přehled trhu12.2 Geografické poznatky12.3 Prognóza velikosti trhu12.3.1 podle hodnoty12.3.2 podle objemu12.4 Market by Geography12.4.1 podle hodnoty12.4.2 podle objemu12.Analýza 5 pěti sil12.5.1 hrozba nových účastníků12.5.2 vyjednávací síla dodavatelů12.5.3 vyjednávací síla kupujících12.5.4 Hrozba náhrad12.5.5 konkurenční soupeření

20 Distribuční kanál

26 Střední východ Afrika

27 Konkurenční krajina27.1 Přehled konkurence

28 klíčových profilů společnosti28.1 Ariens Company (Ariensco) 28.1.1 Overview Business28.1.2 nabídky produktu28.1.3 klíčové strategie28.1.4 Klíčové síly28.1.5 klíčových příležitostí28.2 Deere Company28.2.1 Overview Business28.2.2 nabídky produktu28.2.3 klíčové strategie28.2.4 Klíčové síly28.2.5 klíčových příležitostí28.3 Honda Motor Company28.3.1 Overview Business28.3.2 nabídky produktu28.3.3 klíčové strategie28.3.4 Klíčové síly28.3.5 klíčových příležitostí28.4 Husqvarna Group28.4.1 Overview Business28.4.2 nabídky produktu28.4.3 klíčové strategie28.4.4 Klíčové síly28.4.5 klíčových příležitostí28.5 Kubota Corporation28.5.1 Overview Business28.5.2 nabídky produktu28.5.3 klíčové strategie28.5.4 Klíčové síly28.5.5 klíčových příležitostí28.6 Stanley Black Decker28.6.1 Overview Business28.6.2 nabídky produktu28.6.3 klíčové strategie28.6.4 Klíčové síly28.6.5 klíčových příležitostí28.7 Stiga Group28.7.1 Overview Business28.7.2 nabídky produktu28.7.3 klíčové strategie28.7.4 Klíčové síly28.7.5 klíčových příležitostí28.8 Toro Company28.8.1 Overview Business28.8.2 nabídky produktu28.8.3 klíčové strategie28.8.4 Klíčové síly28.8.5 klíčových příležitostí

29 dalších významných prodejců29.1 Agco Corporation29.1.1 Přehled podnikání29.1.2 nabídky produktu29.2 Al-KO Gardentech29.2.1 Přehled podnikání29.2.2 nabídky produktu29.3 Altoz29.3.1 Přehled podnikání29.3.2 nabídky produktu29.4 AS-Motor29.4.1 Přehled podnikání29.4.2 nabídky produktu29.5 Bad Boy Mowers29.5.1 Přehled podnikání29.5.2 nabídky produktu29.6 Bobcat Company29.6.1 Přehled podnikání29.6.2 nabídky produktu29.7 Briggs Stratton29.7.1 Přehled podnikání29.7.2 nabídky produktu29.8 Chervon Group29.8.1 Přehled podnikání29.8.2 nabídky produktu29.9 Emak Group29.9.1 Přehled podnikání29.9.2 nabídky produktu29.10 Generac Power Systems29.10.1 Přehled podnikání29.10.2 nabídky produktu29.11 Greenworks Tools29.11.1 Přehled podnikání29.11.2 nabídky produktu29.12 IHI ​​Shibaura Machinery Corporation29.12.1 Přehled podnikání29.12.2 nabídky produktu29.13 Masport29.13.1 Přehled podnikání29.13.2 nabídky produktu29.14 Metalcraft of Mayville29.14.1 Přehled podnikání29.14.2 nabídky produktu29.15 STIHL29.15.1 Přehled podnikání29.15.2 nabídky produktu29.16 Group Corporation29.16.1 Přehled podnikání29.16.2 nabídky produktu29.17 Swisher Inc.29.17.1 Přehled podnikání29.17.2 nabídky produktu29.18 Techtronic Industries29.18.1 Přehled podnikání29.18.2 nabídky produktu29.19 Textron Inc.29.19.1 Přehled podnikání29.19.2 nabídky produktu29.20 Grasshopper Company29.20.1 Přehled podnikání29.20.2 nabídky produktu29.21 Walker Manufacturing29.21.1 Přehled podnikání29.21.2 nabídky produktu29.22 Wright Manufacturing29.22.1 Přehled podnikání29.22.2 nabídky produktu29.23 Yangzhou Weibang Garden29.23.1 Přehled podnikání29.23.2 nabídky produktů

honda, přestane, vyrábět, sekačky, trávník

31 Kvantitativní shrnutí

Další informace o této zprávě naleznete na adrese https: // www.výzkum amarkety.com/r/1z9k01

Výzkum a trhy Laura Wood. Senior Manager Press@ResearchAndmarkets.com

Pro e.S.T hodin kanceláře volejte 1-917-300-0470 pro u.S./Can Can Toll Free Hovor 1-800-526-8630 for GMT Úřední hodiny volejte 353-1-416-8900

U.S. Fax: 646-607-1907FAX (mimo u.S.): 353-1-481-1716

Zdrojový výzkum a trhy

honda, přestane, vyrábět, sekačky, trávník