DR Power Pilot XT SP Leaf a Lawn Vacuum Review. Vakuum listů pro jízdní sekačku

DR Power Pilot XT SP Leaf a Lawn Vacuum Review

Pád. to úžasné roční období, kdy se počasí ochladí, vůně pečení zaplňuje vzduch a listy se mění barvu těsně předtím, než zakrývají trávník. Ať už to zní jako váš příběh nebo jste jako my a máte celoroční bitvu s dubovými listy, čištění je bolest. Dostali jsme ruce na drsku Power Pilot XTSP Leaf a Vakuum trávníku, abychom zjistili, zda si můžeme užít naše venkovní obytné prostory s trochou méně potíží.

DR Power Pilot XTSP list a vakuum na trávníku

DR používá motor ventilu 173 ccm, který produkuje 4.3 HP a 6.6 ft-lbs točivého momentu pro pohonnou jednotku. Tento model zahrnuje elektrický start s startem zpětného zálohy jako zálohy.

Počáteční spínač je na levé straně motoru. Sytič je hned vedle toho. Pro manuální spuštění zatlačte přepínač do střední polohy a poté vytáhněte šňůru. Pro elektrický začátek jej zatlačte doprava a uvolněte jej, když uslyšíte, že motor ožívá.

Poznámka k nabíjení: Pokud potřebujete nabít baterii, nepřekračujte 2 ampéry. Dostanete z toho delší život, protože menší baterie se také nestaví, aby se rychle nabíjelo.

Self-pohon

Aktivujete jednotku s vlastním pohonem pomocí jedné páky na pravé straně. Rychlost se liší od 0 do 2 mph na základě toho, jak tvrdě ji vytáhnete. Bylo by hezké mít o něco více špičkové rychlosti pro přepravu do az oblasti sběru. Nejvyšší rychlost 2 mph je však vhodná pro zajištění efektivního shromažďování listů.

Sbírka listů

Ocelové oběžné kolo se stará o vytvoření proudění vzduchu a mulčování listů v poměru 10: 1. DR je tak sebevědomý v kvalitě oběžného kola, že má celoživotní záruku.

Primární funkce vysávání listů je vysoce závislá na výšce čenichu. Chcete, aby to bylo blízko vrcholu listů, které shromažďujete. Pro silné široké listy máte maximální výšku 4 palce. Pokud jste jako my a shromažďujete menší dubové listy, můžete jej upustit až na 1 palec.

Někdy musíte začít vysoko na prvním průchodu a poté na chvilku klesnout. Jen se ujistěte, že nemáte čenich tak nízký, že místo shromažďování listů tlačíte listy.

Pro úpravu výšky je na pravém předním kole nastavení jednobodové úpravy. Na rozdíl od sekačky na trávu upravuje pouze přední část stroje. To není velký problém, protože jde o výšku sběru sběru na přední straně a ne o vyrovnanost sekačky.

Pro dubové listy, které jsme shromáždili, dělá vakuum svou nejlepší práci na čerstvě padlých listech, které se nedostaly do trávy příliš daleko. Na našem Bahai a St. Augustine, řez je obvykle 3. 3 1/2 palce a dubové listy fungují tam, kde jsou těžší vyzvednout se s vakuovou silou samotnou. Krátké druhy trávy to usnadní a sběr je fantastický na holé zemi.

Široké listy mají tendenci zůstat na vrcholu trávy, dokud se nerozpadnou, což je usnadňuje po celou dobu kolem. Pokuste se je však sbírat, když jsou suché, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Chipping

Pilot Power Power XTSP Leaf and Lawn Vacuum má také bonusovou funkci Chipping. Skluk na pravé straně má nože, které jej podporují, které zvládnou trosky až do 1.Průměr 5 palců. Když vysáváte trávník, je to opravdu užitečný doplněk, takže se můžete snadno vypořádat s malými větvemi, se kterými se setkáte, než se vrátit, abyste je dostali po dokončení s listy. Pohodlně neexistuje žádná přítomná lišta, jak najdete na sekačkách na trávníku, takže motor neustále běží, zatímco vaše ruce jsou mimo stroj a používají štěpku.

Stejně jako listy, odchovávací úlomky vstupují do sběrné tašky.

DR Power Pilot XTSP Leaf a Lawn Vacuum Design Poznámky

Systém sběru listů EZ Bagger

Systém DR’s Bagging je velkým problémem díky tomu, jak snadné je změnit je. Pomocí standardního sběrného sáčku na 3 kubické nohy zvednete kryt baggeru EZ, zatáhnete horní část sáčku kolem rámu, zakrupujte jej a zavřete kryt. Trvá to méně než minutu.

Pro plné tašky, stačí rozložte horní část sáčku z rámu, zavřete horní část a vyložte ji za kompostovou hromadu nebo silnici pro pickup.

Stroj je dodáván s předinstalovaným caddy tašky, který drží až 10 pytlů. Můžete také nainstalovat druhou na opačné straně, abyste mohli přenášet 20 celkových sáčků a udržet svůj pracovní postup prodloužení.

Nastavení zpracování

Mnoho sekaček na trávu má dvě nebo tři pozice držadla, ale DR’s Design vám dává více. S pracovní výškou 32 až 42 palců musíte pouze uvolnit knoflík na každé straně, najít výšku, která se vám líbí, a utáhněte knoflíky zpět dolů.

Můžete také otočit rukojeť dolů a dostat ji z cesty, když měníte tašky nebo vzpřímeně pro pohodlnější úložiště.

Vakuum, kam nemůžete řídit

I když jsme nedostali šanci jej použít, existuje volitelná 7-stopová hadicová sada, kterou si můžete zakoupit, abyste dosáhli listů v květinových záhonech a dalších oblastech, do kterých nechcete řídit vakuum. Nainstaluje se ve středu kolekcí čenichu. Stačí odstranit pogumovaný kryt, nainstalovat hadici a jste připraveni jít.

DR Power Pilot XTSP Leaf a Vakuum na trávníku

K dispozici jsou dvě verze tohoto listového vakua. Pilot XTSP, který kontrolujeme, má cenovou cenu 1499.99 a je v prodeji v době, kdy píšeme pro 1299.99.

Pokud nepotřebujete jednotku s vlastním pohonem a můžete se vzdát elektrických startů a funkcí štěpkování, můžete získat verzi Push pro 1099.99 (999.99 v době psaní).

Ať tak či onak, na stroji je dvouletá rezidenční záruka a motor.

Příslušenství a spotřební materiál

 • Kit hadice: 219.99
 • Extra Leaf Caddy: 21.99
 • Sběrná taška 5-balení: 7.99
 • Taška na opakovaně použitelná sběr: 84.99

Sečteno a podtrženo

Pilot Power Power XTSP Leaf and Lawn Vacuum má cenově dostupnější cenu než modely vyšší koňské síly v sestavě DR. Jeho sběr listů je velmi efektivní, zejména s širokými listy. Ještě menší listy jsou v nabídce, když vysáváte kratší trávu, holé země a tvrdé povrchy. Zatímco některé vlastnosti mohou těžit z výkonnějších modelů DR, hodnota, výkon a funkce pilota XTSP a jeho protějšku s push-pohonným pohonem jsou atraktivní možnosti, jak zvýšit pohodlí sběr listů.

Specifikace

 • Model: DR Power Pilot XTSP
 • Palivo: benzín
 • Počátek: Elektrická (12V, 2.3ah baterie)
 • Olej: SAE 30W HD
 • Motor: 173cc Dr Ohv
 • Kapacita: 3 kubické stopy (~ 50 liber)
 • Kapacita štěpky: 1.5 palců
 • Výška příjmu: 1. 4 palce
 • Kola: 10 x 2-palcová zadní, 8 x 2-palcová přední
 • Suchá hmotnost: 120 liber

Jak se vypořádat s listy letos na podzim

Bojíte se čištění listů letos na podzim? Nebo se možná snažíte rozhodnout, zda byste se měli letos vypořádat s listy. Jsme tu, abychom odpověděli na všechny vaše otázky, od toho, zda potřebujete čistit listy, jak to udělat a jaké vybavení použít.

Pokud byste z dvora odstranili listy?

Tato hromada listů šířených po trávníku může být zastrašující, zejména pokud se chystáte řešit, nic jiného než hrabě. Dobrou zprávou je, že existují některé případy, kdy je odstranění listů zbytečné. Jindy mohou hromady listů udusit váš trávník a způsobit vážné poškození.

Obecně platí, že listy pokrývající více než třetina dvora by měla být odstraněna nebo ztenčena. Pokud listy pokrývají méně než třetina trávníku a můžete vidět, jak procházejí travní čepele, může být v pořádku je tam udržet.

Udržování listů na trávníku může být ve skutečnosti zdravé. Listy se v průběhu času rozkládají a zajistí živiny zpět do dvora.

Co když je váš trávník pokryt listy? Je stále zdravé nechat je být?

Pokud chcete volné hnojivo z listů, aniž byste se obávali udusení trávníku, můžete je mulčit nebo ztenčit.

Nejlepší způsob, jak odstranit listy z dvora

Nějaký staromódní hrabání a pytlování udělá trik, ale nemusí to být nejlepší metoda. Nejlepší způsob opravdu závisí na tom, jak to vidíte. Můžete ušetřit peníze a dát více času a úsilí, nebo utratit peníze za to, aby byla práce rychlá a snadná.

Kromě ručního hrabání je nejlevnější metodou, pro kterou již máte vybavení. Pokud vlastníte dmychadlo, hromadění listů pro pytlování bude mnohem snazší. Vlastní sekačku na trávu? Většina sekaček na procházce přichází s přílohou baggeru, takže to udělá tašky. Jezdící sekačky mohou také používat pytlovací přílohy nebo zametače odtahování, takže pokud jeden z nich vlastníte, jste v dobrém stavu.

Pokud vám nevadí utratit trochu peněz, váš zážitek z odstraňování listů může být bezbolestný. S baggerem, mulčováním soupravy nebo systémem sběru odtahování pro vaši jízdní sekačku lze práci provádět s velmi malým úsilím přibližně ve stejnou dobu k sečení. Stihl nabízí vakuum skartovatele, která vyzvednou listy, skartuje a všechny je zabalí.

Je mulčování listů dobré pro trávník?

Absolutně. Pokud vrstva listů zakrývá váš trávník, nastavte sekačku na koni nebo sekačku na procházku do režimu mulčování a projděte je. Stejně jako tráva, rozbití listů na menší kousky jim usnadní rozklad. Nezapomeňte sledovat osvědčené postupy při mulčování a sekání pouze tehdy, když jsou listy suché, jinak se budou držet sekačky a shlukují se společně na trávníku.

Kdy byste měli místo mulčování listy?

Mulching je skvělé, ale není to univerzální řešení. Existuje několik důvodů, proč se můžete rozhodnout, že místo toho vyberete listy:

 • Pokud je vrstva listů příliš silná, může mulčování pomoci některým, ale může existovat příliš mnoho pro váš trávník.
 • Pokud jste nedávno dohlíželi na trávník, sečení narušuje semena trávy.
 • Členové sdružení majitelů domů mohou být povinni zabalit listy.
 • Chcete je použít v hromadě kompostu nebo v přihrádky.

Jak používat listový dmychadlo pro odstranění listů

Zatímco flomary listů se většinou používají pro čištění zbytků z garáží, příjezdových cest, chodníků a teras, mohou také pomoci s čištěním trávníku. Pokud fyzicky nemůžete použít hrábě, Blowers mohou pro vás těžké zvedání.

Při použití listového dmychadla k odstranění listů začněte v rozích dvora a vydejte se na cestu ke středu. Položte plachtu dolů, abyste chytili listy, abyste je mohli snadno přetáhnout kolem. Je kontraproduktivní starosti s každým jednotlivým listem, takže se jen zaměřte na přesunutí většiny z nich.

S plnou plachtou máte několik možností pro manipulaci s listy. Můžete je složit a vytáhnout listy, přesunout je na hromadu popáleniny nebo kompostovací koš, nebo převrátit plachtu a trénovat do pytlů.

Jakmile se o většinu vašich listů postará, rozhodněte se, zda zbývající listy stojí za to se vypořádat. Pokud je chcete vyzvednout, použijte hrábě nebo, pokud ho má váš dmychadlo, přepněte na vakuový režim a zabalte zbývající listy. Je lepší používat vakuum pro menší zatížení, protože většina vakuových sáčků listových dmychadel nebude držet mnoho listů.

Nejlepší vybavení pro odstranění listů z vašeho trávníku

Pokud chcete odstranit listy nejrychlejším a nejúčinnějším způsobem, budete potřebovat nějaké vybavení určené pro tuto práci. Nechte hrábě v kůlně a vydejte velké zbraně.

Jak vyzvednout listy s jízdou sekačkou na trávu

Použití jezdecké sekačky je nejvíce bez námahy, jak odstranit listy z vašeho dvora. Máte několik možností: Baggers, zametače trávníků a mulčování.

Chcete-li používat vakuum listů s pytlem, budete potřebovat kompatibilní sekačku nebo nulovou otočení. Všechny traktory trávníku John Deere a obytné nulové otočení mohou připojit systémy pytlů. S namontovaným baggerem jeďte přes listy, abyste je shromáždili. Když jsou násypky plné, vyjměte je a vyhoďte listy. Násypky mohou být také lemovány plastovými sáčky pro snadnější likvidaci.

Tow-Beh-Behind Lawn Sweeters budou pracovat na jakékoli sekačce se sekačkou s závěsem. TOTA-BEHINDS jsou levnější než vakua, ale vyžadují trochu více práce. Projeďte kolem trávníku se zametačem, abyste je shromáždili, a poté listy vyhoďte do hromady. Pro snazší čištění rozložte plachtu, na kterou je vyhodí.

Pokud se rozhodnete mulčovat nebo nechcete utrácet další peníze za zametání nebo vakuum, většina sekaček má k dispozici mulčování souprav. Chcete.li mulč listů, zavřete přepážku na palubě a přejděte na trávník. Nasekané listy se budou postupovat mezi travními lopatkami a snadněji se rozkládat.

Použití sekaček pro chůze k vyčištění listů

Většina procházků je schopna mulčování a pytlení. Chcete-li listy bag, ujistěte se, že je zástrčka propuštění zadního. Zavřete boční výbojový skluz a je dobré jít. Chcete.li mulč, vyjměte sáček a připojte port a ponechte boční vypouštěcí skluz zavřený.

Existuje několik nevýhod, které spolu s používáním sekaček pro chůzi pro listy. Zpracování velkého množství materiálu může být pro ně obtížné zvládnout. Můžete se také ocitnout poměrně často vyprazdňováním tašky. Vzhledem k možnosti bych si stále vybral procházku přes hrábě každý den.

STIHL nabízí sekačky na trávu s baterií s možností mulčování a pytlů. Pokud byste raději měli sekačku na trávu s plynem, modely Honda HRN, HRX a HRC mají také schopnosti mulčování a pytlování.

Vakua a dmychadla listů procházky

Pokud máte vážný problém listů, můžete zvážit vakuum nebo dmychadlo na dvoře procházky. Tyto stroje byly stavěny speciálně pro řešení trávníků pokrytých trosky.

Vakua na trávníku procházky mají mnohem větší tašky než sekačky, takže si můžete před zastavením vyzvednout více listů. Vakua kozích listů Billy jsou navržena tak, aby vyzvedla také další vrh, takže se nemusíte starat o roztržení sekačky na trávu.

Blowers-adbround jsou silnější než většina kapesních a batohů. Jsou také blíž k zemi, aby vynutili listy z cesty. Tyto stroje fungují skvěle pro pohyb listů kolem, ale pokud je plánujete zabalit, budete stále muset použít plachtu nebo se vrátit a nějak je sbírat.

Blowers a vakua skartovače

Dříve jsem prošel nejlepším způsobem, jak odstranit listy s listovým dmychadlem, ale o vybavení moc nemluvil. Pro dmychadlo A s vestavěným vakuovým vestavěným. Pokud chcete ušetřit peníze, můžete si vyzvednout kapesní dmychadlo nebo dmychadlo batohu bez možnosti Shredder. STIHL má plnou sestavu dmychadel a skartovaných společností, z nichž si můžete vybrat s možnostmi baterie nebo plynu.

Zatímco vyčistíte listy z dvora, nezapomeňte odstranit listy z okapů. STIHL nabízí čisticí soupravy na okapové okapy pro několik svých kapesních modelů. Tyto soupravy zahrnují trubice, které se připevňují ke konci dmychadla a rozšiřují svůj dosah o více než 10 stop.

Hutson nese správné vybavení pro všechny vaše potřeby vyčištění podzimu. Pokud máte jakékoli dotazy nebo byste chtěli vyzkoušet některé z vybavení, které jsme zmínili, oslovte nejbližší místo Hutson.

nejlepších listových vakua z roku 2023, aby se z vašeho dvora odstranily zbytky

Naším oblíbeným je vakuum Toro Ultraplus Blower kvůli jeho lehkým stavbě a všestranným funkcím.

V tomto článku

Podzimní měsíce přicházejí se spoustou výhod: chladnější teploty, útulné noci a krásné měnící se barvy v korunách. Podzim však také přináší spoustu padlých listů na dvoře, které, pokud zůstanou ve velkém množství, může příští jaro poškodit váš trávník a potlačit růst trávy. Místo toho, abychom dostali hrábě a vložili hodiny práce na správu listů na vašem dvoře, doporučujeme si koupit odolné a lehké listové vakuum.

Nejlepší vakua listů obvykle fungují jako dmychadlo listů i vakuum, takže je můžete použít k tlačení listů kolem vašeho dvora nebo je úplně sát.

„Při zvažování vakua listů hledejte jeden s dmychadlem s dvojitým účelem a vakuovou schopností, aby listy mohly být před vysáváním a mulčkou vyhodeny do velké hromady,“ říká Dan Vessell, produktový manažer v Husqvarně. Také doporučuje, aby se rozhodl pro velkou velikost vakuového vaku, aby strávil méně času vykládkou listů.

Zde jsou nejlepší vakua listů.

Nejlepší celkově

Toro 51621 Ultraplus Leaf Blower Vacuum 51621 Ultraplus Leaf Blower vakuum

Se všemi spotřebiči na trhu, které se starají o váš trávník a zahradu. To je jeden z mnoha důvodů, proč jsme si vybrali vakuum Toro Ultraplus Blower Vacuum a Systém sběru listů jako nejlepší celkové vakuum listů. Jeho víceúčelový design umožňuje fungovat jako listový dmychadlo, vakuum a mulcher v jednom pohodlném stroji.

Sportuje osmimetrovou hadici, která se rozšiřuje na zdvojnásobení své velikosti, což vám umožní zasáhnout do těžko-přístupových rohů na vašem dvoře a jako vaše zahrada, pod palubou a další. Je to kabelový model, takže proti hodinám není běh, než dokončí vaše práce, než baterie zemře. Pokud máte dlouhý prodlužovací kabel, budete jej moci snadno čistit i velké venkovní plochy.

V pouhých 8.9 liber, tento nástroj vás nebude vážit ani nebude mít zátěž, která bude fungovat při přenášení nebo čištění. Dodává se s vaku se spodním zipem, který se připojuje a odděluje ke stroji, takže jej můžete snadno přejít z vakua listů na dmychadlo, kdykoli chcete. Pokud chcete poskytnout další výživu na trávníku nebo květinové záhony, můžete tento dmychadlo listové použít také jako mulcher.

Stejně jako většina vysazení listů je tento model při provozu docela hlasitý. Při provozování tohoto zařízení doporučujeme nosit uší.

Cena v době publikování: 144

Detaily produktu:

Hmotnost: 8.9 liber | Zdroj energie: Corded Electric | Maximální objem vzduchu: 410 CFM | Maximální rychlost vzduchu: 250 mph | Runtime: N/A

Nejlepší rozpočet

Greenworks 12-Amp dvoustupňové dmychadlo/vakuum

Majitelé domů, kteří mají malý dvůr nebo neplánují používat listové vakuum, se často nemusí chtít roztřídit pro model špičkového modelu, který nebude časté používat. Pokud tomu tak je, doporučujeme dvoustupňový dmychadlo/vakuum GreenWorks 12-Amp.

Kromě foukání listů a vysávání zbytků trávníku může tento model také mulčit listy, což z něj činí všestrannou možnost, která eliminuje potřebu koupit více loděnic nástrojů. Může proměnit 10 sáčků listů na jeden jediný zaseknutý pytel mulče a s CFM 375 krychlových stop za minutu, je dostatečně silný, aby se rychle pohyboval nebo vysával trosky.

Stroj je dodáván s listovým sáčkem s pohodlným zipem pro snadné odstranění listů, jakmile jste udělali vysávání. Bez námahy se převádí z dmychadla na vakuum, aniž by museli používat další nástroje, a na výběr je dvě rychlosti pro lepší kontrolu nad troskami. Tento lehký nástroj váží jen něco přes devět liber a nabízí téměř žádné vibrace, takže je pohodlné používat bez jakékoli únavy. Navíc společnost také nabízí čtyřletou záruku na tento produkt.

Tento elektrický model je nejlepším vakuem listů pro každého, kdo má rozpočet. Chcete.li s ním použít dobrý venkovní prodlužovací kabel, musíte si však koupit, takže při výpočtu celkových nákladů mějte na paměti.

Cena v době publikování: 70

Detaily produktu:

Hmotnost: 9.26 liber | Zdroj energie: Corded Electric | Maximální objem vzduchu: 375 CFM | Maximální rychlost vzduchu: 230 mph | Runtime: N/A

Nejlepší splurge

Billy kozí samohybná vakuum KV trávník a vrh

Pokud je váš dvůr zakrytý tyčinky, hustým krytem listů a dalšími úlomky, které potřebují odstranění, je Billy kozí samohybná trávník a vakuum s odpadem ideální pro řešení velkých úloh. Tento stroj na procházku je nejlepším vakuem listů pro každého, kdo provádí generální opravu nebo renovaci zahrady, díky své silné operaci a velkém sběrnému tašce na 40 bushel listů.

Vakuum se může posunout dopředu rychlostí 2.7 mph, a funguje to podobně jako sekačka na trávu, takže do udržení čistého dvora není žádné těžké zvedání. Pokud však potřebujete přepravovat toto vakuum listů na jiné místo, bude docela těžké zvednout se do postele kamionu nebo zadní části automobilu.

Kromě řešení organických zbytků může Billy kozí samoproceněný trávník a vakuum vrhu bez námahy nasávat odpadky jako plechovky, láhve a další. Je to proto, že má pětipruhový zoubkovaný oběžné kolo, aby rozložil vše, co nasává, takže je snadné zlikvidovat vrh jakéhokoli druhu na vašem dvoře.

Motor poskytuje výkonné sání až 1700 CFM při 3550 ot / min a jeho plynový motor znamená, že se nemusíte starat o to, že zůstanete poblíž elektrické zásuvky nebo dochází baterie.

Cena v době publikování: 1 549

Detaily produktu:

Hmotnost: 131.7 liber | Zdroj energie: plyn | Maximální objem vzduchu: 1 700 CFM | Maximální rychlost vzduchu: N/A | Runtime: N/A

Nejlepší plyn

STIHL SH 86 C-E Plynový ruční dmychadlo/mulcher/VAC

Nejlepší dmychadla na plynové listy nabízejí výkonnější operaci, vyšší CFM a delší běh než elektrické nebo bateriové modely. STIHL SH 86 C-E Plynový ruční dmychadlo/mulcher/vac kombo je velmi efektivní nástroj pro udržení vašeho dvora bez poskvrny, díky své rychlosti 169 mil za hodinu a CFM 444 kubických stop za minutu za minutu. Přichází se vším, co potřebujete k vyčištění listů, malých větviček a jiných odpadků z vaší zahrady, včetně tašky na sběr listů a skartovače.

Snadno se převádí z dmychadla na vakuum na mulcher, takže nemusíte kupovat samostatné stroje, abyste udrželi váš dvůr čistý nebo strávili spoustu času přepínáním dílů. Aby byl dvůr co nejpohodlnější, má tento stroj ergonomické kliky měkkých zápletů a antivibrační technologii pro menší únavu uživatele.

Všechno, co tento vakuum listů shromažďuje, jde do pytle na zip, který se snadno otevírá, odstraní a opětovně přitahuje a je zde také ramenní popruh, což ještě usnadňuje držení a přenášení tohoto stroje kolem. Spínač je připojen k držadlu, takže pokud potřebujete na okamžik pozastavit, nebudete muset znovu procházet. Má také opakovaně použitelný a omyvatelný vzduchový filtr.

Stejně jako v případě většiny nástrojů pro dvorek poháněné plynem je kapesní dmychadlo/mulcher/vac kombo ve srovnání s elektrickým listovým vakuem docela hlasitý ve srovnání s vakuem. Bude také vyžadovat více údržby než elektrický model a budete si muset koupit plyn, abyste jej napájeli.

Cena v době publikování: 330

Detaily produktu:

Hmotnost: 12.3 libry | Zdroj energie: plyn | Maximální objem vzduchu (CFM): 444 CFM | Maximální rychlost vzduchu (MPH): 170 mph | Runtime: Neomezený

Nejlepší jezdecké sekačky: Troy-Bilt, Toro a další srovnávací

Na up letní hru na péči o trávník s jízdou sekačkou, která umožňuje rychlejší a ekologičtější zážitek se sečením.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Jezdící sekačky jsou pro majitele domů oblíbenou volbou sekačky, zejména pokud máte velkou nemovitost, kterou můžete udržovat každé léto. Mají řezací paluby měřící od 42 do 72 palců, takže můžete provádět krátkou práci všeho od typických trávníků po velké vlastnosti, jako jsou sportovní komplexy a golfová hřiště.

Na rozdíl od jejich protějšků sekačky mají jezdecké sekačky více funkcí, aby bylo možné zvážit, aby našli správné přizpůsobení pro váš dvůr. Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku, takže můžete „nastavit a zapomenout“ svou rychlost nebo ovládat sekačku jako auto. Pro lepší trakci můžete dokonce dostat jezdecké sekačky s tempomatem nebo pohonem všech kol.

Zatímco plynové motory jsou mezi jízdními sekačkami mnohem běžnější, existuje široký výběr modelů napájených z baterií, pokud hledáte ekologičtější řešení pro péči o trávník. Abych vám pomohl najít perfektní fit pro váš dvůr a dílnu, zaokrouhlil jsem pět z nejlepších jezdeckých sekaček, které si můžete koupit. Zrušil jsem jejich šířky řezání, typy přenosu, zdroje energie a další funkce, jakož i jejich cenové body, které vám pomohou rozhodnout se, který z nich nejlépe odpovídá vašim potřebám a vašemu rozpočtu.

Troy-Bilt Super Bronco XP

Celkově nejlepší sekačka

 • 24hp motor
 • 54palcová řezací paluba
 • Automatická převodovka
 • Dostupné přílohy a příslušenství

Troy-Bilt Super Bronco XP Tech Specifikace: Engine: 24hp Kohler | Řezací šířka: 54 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 4 akry

Jezdící sekačka Super Bronco XP je vynikající volbou pro různé trávníky. Je postaven s motorem Kohler s 24 hp a 54palcovým řezacím balíčkem, který vám umožní manipulovat s náklonností a nástroji pro hrubý terén nebo přetažení, mulč a zalévací půdu kolem vašeho majetku.

Hydrostatická automatická převodovka způsobuje, že provoz je podobný typickému vozu, takže můžete strávit více času ve skutečnosti snižováním trávy a méně času učením, jak řídit sekačku. S nádrží na 3 galony budete moci sekat až 4 akry najednou.

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka

 • 2.5 akrů Max rozsah
 • Rychlé nabíjecí baterie
 • Displej LCD Heads-Up
 • USB nabíjecí porty

Ryobi 80V Electric Lawn tractor Tech Specifikace: Engine: 80V bez kartáčovače | Řezací šířka: 46 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 2.5 akrů

Elektrické jezdecké sekačky se v posledních letech staly populárnějšími, protože majitelé domů a terénní odborníci hledají způsoby, jak učinit péči o trávník ekologičtější. Elektrický traktor trávníku Ryobi 80V má 46palcový řezací balíček a dostatek energie, aby vás mohl sekat až 2.5 hektarů na jeden náboj a můžete dobít baterie sekačky za pouhých 2.5 hodin.

To znamená, že se můžete postarat o další úkoly, jako je plevel nebo terénní úpravy, zatímco čekáte na dobití sekačky. Obrazovka LCD vám poskytne zobrazení doby běhu, úrovně baterie a připomenutí pro kontrolu a zaostření nože na sekačku. Má dokonce dva porty USB pro nabíjení telefonu, zatímco jste sekali.

Toro Titan Max

Nejlepší jezdecká sekačka

 • Pokyny až 7 akrů najednou
 • Vysoce manévrovatelné
 • Ocelová konstrukce o rozměrech 10
 • Air filtry bez nástrojů

Toro Titan Max Tech Specs: Engine: 26hp Kohler 7000 | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 7 akrů

Jezdící sekačky s nulovým oblamem jsou oblíbené u majitelů domů, kteří mají větší vlastnosti nebo spoustu překážek, jako jsou stromy nebo specializované terénní úpravy. Výjimečná manévrovatelnost a větší řezací paluby Toro Titan Max rychle pracují na dvorcích až do velikosti 7 hektarů, zatímco motor 26hp Kohler 7000 používá duální hydrostatický pohon pro hladký a intuitivní provoz.

Toro také také provedl pravidelnou údržbu trochu efektivnější se vzduchovými filtry bez nástrojů. Tělo paluby a sekačky jsou vyrobeny z tvrdé oceli s 10 měřidlem, aby se postavily na dings, skály, run-ins a cokoli jiného, ​​co na to může váš trávník hodit.

Cub Cadet CC30E

Nejlepší kompaktní sekačka

 • Baterie napájeno
 • Skvělé pro yardy až do 1 akru
 • Kompaktní design Skvělý pro malé úložné prostory a úzké prostory
 • Klamata pro tlačítko

Cub Cadet CC30E Tech Specifikace: Engine: 56V Electric | Řezací šířka: 30 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 1 akr

Kompaktní jezdecké sekačky jako Cub Caded CC30E jsou skvělé pro příměstské trávníky na menší straně. CC30E má menší design, který je ideální pro skladování ve víceúčelových přístřešcích a garážích nebo manévrováních přes brány a úzké prostory. 30palcová řezací paluba a 56 V baterie vám umožní sekat až 1 akr (nebo jednu hodinu) najednou.

Používá hydrostatický pohon pro hladkou a intuitivní jízdu, zatímco poloměr otočení 18 palců vám umožní snadno sekat kolem stromů a dalších překážek. Je dokonce vybaven řízením tlačítka tlačítka, takže můžete „nastavit“ rychlost vpřed a soustředit se na sečení kolem překážek a také zůstat si vědom svého okolí.

Dewalt Z160 Commercial

Nejlepší jezdecká sekačka pro velké vlastnosti

 • Sekat až 10 hektarů
 • 5.5 galonní plynná nádrž
 • Duální hydrostatický pohon
 • Skvělé pro kopce a sklony

Dewalt Z160 Komerční technologie Specifikace: Engine: 24hp Kawasaki V-Twin | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 10 akrů

Komerční sekačka na komerční nulové otočení Dewalt Z160 je navržena od základu, aby zvládla velké vlastnosti. 60-palcový řezací paluba a motoru Kawasaki V-Twin s 24 hp vám umožňují sekat až 10 akrů najednou, což z něj činí téměř perfektní volbu pro venkovské nemovitosti nebo terénní odborníky. Duální hydrostatický pohon způsobuje, že provoz plynulejší, i když dvojitý řízení vede k nějakému zvyknutí.

S 22palcovými zadními koly můžete snadno přijmout sklony a válcovací kopce, které mohou být na vašem majetku. A 5.Palivová nádrž 5-galon znamená, že budete trávit více času vlastně sečením a méně času doplňováním. A pokud se rozhodnete pro přílohu Bagger, budete moci shromáždit až 11 bušlů výstřižků, než budete potřebovat vyprázdnit.

Jaká je nejlepší jezdecká sekačka?

Jako nejlepší jezdeckou sekačku, kterou si můžete koupit, jsem si vybral Super Bronco XP Troy Bronco. Je vybaven 54palcovou řezací palubou a 3-galonovou palivovou nádrží, která vám umožní sekat až 4 akry na jednom. Engine 24 koňských sil vám také umožňuje převzít strmější svazy a hrubé terén nebo tažné nástroje a zahradnické potřeby kolem vašeho majetku. Hydrostatický pohon způsobuje provoz podobný typickému automobilu, zatímco displej LED vám poskytuje přesné hodiny využití pro efektivní údržbu.

Nejlepší jezdecká sekačka

Šířka řezání

Typ přenosu

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Což je pro vás pravou jízdní sekač?

Kromě vašeho rozpočtu existuje mnoho funkcí a scénářů, které musíte zvážit při nakupování nové jezdecké sekačky. Velikost vašeho dvora určí, jak široký by měl být řezací paluba, i když buď 42 nebo 46palcová verze bude pro většinu yardů více než dost.

Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku. Manuální model vám umožňuje „nastavit a zapomenout“ na vaši rychlost, abyste se mohli zaostřit, zatímco hydrostatické modely fungují spíše jako auta, čím rychleji jdete stisknout pedál. Díky tomu jsou intuitivnější pro provoz, ale také dražší.

Sekačky s nulovým otočením jsou navrženy pro sečení v podivně tvarovaných oblastech nebo kolem mnoha překážek, jako jsou stromy, sloupky lampy a ozdoby na trávníku. Říká se to „nulové otočení“, protože mají poloměr otočení nulové palce; Otočíte se kolem obou zadních kol pro ultra těsné otáčení.

Koupit tuto nejlepší jízdní sekačku.

Pokud potřebuješ.

Dobře zaoblená jezdecká sekačka. 54palcová řezací paluba a 24hp motor vám umožní sekat až 4 akry najednou.

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Sekačka na celé elektrické jízdy. Elektrický motor vyžaduje menší údržbu než plynové modely, díky čemuž je vaše rutina péče o trávník ekologičtější.

Vynikající sekačka na koni s nulovým otočením. Přesné manévrování vám umožní sekat kolem stromů, terénní úpravy a další překážky.

Kompaktní jezdecká sekačka. 30palcová paluba a menší sestava dělají z této jezdecké sekačky ideální pro menší příměstské trávníky.

Sekačka, která zvládne větší vlastnosti. Tato komerční sekačka s nulovým otočením vám umožní rozřezat na 10 hektarů najednou.

Jak jsme si vybrali tyto jezdecké sekačky?

Pracoval jsem pro produkty MTD (nyní ve vlastnictví BlackDecker), které sestavují různé sekačky na trávu, sněhové dmychadla a další poháněné trávníkové vybavení. Pomocí odbornosti a znalostí, které jsem tam získal během svého času, jsem hledal jezdecké sekačky s těmito vlastnostmi:

 • Velikost motoru: Budete chtít jezdit sekač s alespoň 10hp motorem, aby vám poskytl dostatek energie pro zvládnutí drobných svazků a trávníků až do půl akru. Větší sekačky, jako je John Deere Z530m.
 • Šířka řezání: Mnoho jezdeckých sekaček má buď 42 nebo 46palcový řezací balíček, což je skvělé pro trávníky mezi.5 a 1.5 akrů. Pokud však máte velkou nemovitost s více akry, budete si chtít vybrat větší řezací balíček. Mnoho značek má možnosti mezi 50 a 72palcovými řezacími palubami.
 • Typ přenosu: Levnější jezdecké sekačky budou mít manuální převodovku 6 nebo 7 stupňů. To znamená, že použijete vyhrazenou páku k nastavení vpřed a zpětné rychlosti motoru, s jediným brzdovým pedálem pro ovládání zastavení. Dražší modely mají hydrostatický pohon, který funguje podobně jako automatická převodovka v typickém automobilu nebo nákladním vozidle.
 • Příslušenství: péče o trávník jde nad rámec pravidelného sečení. Vybral jsem si jezdecké sekačky, které mají schopnost nasekat malé přívěsy nebo vozy pro tažné nástroje, mulč nebo zalévací půdu. Také jsem si vybral sekačky od značek, které vytvářejí doplňky po trhu, jako jsou jednotky pro sběr výstřižků na trávu, mulčování souprav pro opětovné krmení trávníků a sněhové pluhy pro celoroční použití.

Jak se rozhodnete, která jezdecká sekačka koupit?

Za předpokladu, že máte na mysli rozpočet, první věc, kterou musíte udělat, je zjistit, jak velký je váš trávník. Pokud jste si koupili svůj dům, můžete buď najít svou velikost šarže na svých memorandských skutcích, nebo si můžete prohlédnout, zda můžete požádat o měření šarže, pokud si pronajímáte. Pokud vaše šarže měří o akru, budete moci bez problémů používat 30 nebo 42palcový řezací balíček. Pro trávníky až do dvou hektarů je ideální 42 nebo 46palcová paluba. A pokud je vaše šarže přes dva hektary, můžete získat sekačku s 72palcovou řezací palubou, abyste zvládli větší plochy.

Typ přenosu je také důležitý. Mnoho novějších modelů má to, co se nazývá hydrostatický pohon. To znamená, že fungují podobně jako to, jak jezdí auto: tlačíte pedál a pohybuje se dopředu nebo dozadu. A čím těžší tlačíte, tím rychleji jdete. To usnadňuje naučit se řídit, ale to také zdokonaluje sekačku dražší. Svléknuté modely mají variabilní rychlostní převodovky, které vám umožňují „nastavit a zapomenout“, takže se můžete soustředit na pozornost překážkám a lidem, kteří mohou být poblíž.

A konečně budete chtít zvážit zdroj energie pro vaši novou sekačku. Benzínové motory jsou mnohem běžnější, ale nyní existuje širší škála modelů napájených z baterií. Výhody plynového motoru jsou, že dostanete časy běhu téměř nekonečných (pokud máte dostatek paliva, abyste udrželi motor v chodu) a trochu více energie pro manipulaci s strmým svazkem a drsným terénem. Nevýhody se zabývají emisemi a údržbou výfukových plynů, které mohou být potopením času a peněz. Elektrické modely nepotřebují údržbu motoru, takže z dlouhodobého hlediska ušetříte trochu peněz. Obvykle však mají maximální dobu běhu asi hodinu, což znamená, že možná budete muset plánovat sečení po několik dní, pokud máte větší dvůr.

Jak velký dvorek potřebuji pro jízdní sekačku?

Jezdecké sekačky jsou nejvhodnější pro yardy měřící jeden akr nebo větší. Model s 42palcovou řezací palubou je skvělý pro sečení až do dvou hektarů, takže pokud máte více půdy, budete chtít na jaře za 46, 54, 60 nebo 72 palcový řezací paluba.

Pokud máte pravdu na prahu, můžete získat to, co se nazývá „Mini Rider.„Obvykle mají kompaktní těla pro snadnější skladování a 30palcové řezací paluby, aby byly krátké práce trávníků, které jsou jen dotek příliš velké pro tlačnou sekačku.

Jak dlouho by měla jezdecká sekačka vydržet?

Bez ohledu na to, zda si vyberete sekačku na koni plyn nebo na baterii, je klíčem k prodloužení životnosti sekačky správná údržba. U plynových motorů byste měli změnit olej a filtry, vyčistit zapalovací svíčky a naostřit čepele před poprvé na jaře poprvé. A měli byste používat ošetření paliva, jako je sta-bil, abyste zabránili plynu v nádrži nebo na extra plechovkách z Jerryho z toho, aby se zkazilo z kontaminace vlhkosti. To zabraňuje nahromadění gunk, který může zničit váš motor, zlepšit výkon motoru a poskytne vám čistší řez pro zdravější trávník.

Elektrické sekačky nepotřebují údržbu motoru, ale měli byste provádět důkladné kontroly na začátku sezóny sečení, abyste zkontrolovali poškození baterie, korozi na kontakty baterií, poškození krytu baterie a také zaostření čepelí. Pokud provádíte pravidelnou údržbu, ušetříte nejen peníze tím, že se vyhnete velkým opravám z opotřebovaných částí, ale můžete také očekávat, že vaše sekačka bude trvat 10 nebo více let.- což je skvělá zpráva, protože mohou být drahá investice.

Jaká je nejlevnější jezdecká sekačka?

Bohužel, jezdecké sekačky nikdy nejsou ve skutečnosti to, co považujeme za „přátelské k rozpočtu.„Existují však modely, jako je Murray MT100, které prodávají za méně než 2000, aniž by obětovaly sílu nebo šířku řezání.

Existují alternativní jezdecké sekačky, které stojí za zvážení?

Ať už nakupujete v obchodě s velkým jménem DIY, jako je Lowe’s, místní hardwarový obchod nebo autorizovaný prodejce značky, existuje spousta možností pro novou jízdní sekačku. Můžete si vybrat buď plynové nebo baterie napájené modely, šířky paluby od malých 30 palců do širokého jako šest stop.

Zde je krátký seznam dalších jezdeckých sekaček, o kterých jsem si myslel, že jsou skvělé volby:

John Deere Z530M. Runner-up nejlepší sekačka s nulovým otočením

John Deere Z530M má 60-palcový řezací balíček pro rychlou práci s velkými vlastnostmi. Výjimečná manévrovatelnost vám umožní sekat kolem stromů, výzdoby trávníku a další překážky.

Husqvarna yth1942. Skvělé pro větší příměstské trávníky

Husqvarna YTH1942 má aktualizovaný, 19 koňských motorů a 42palcového řezacího balíčku, aby nastoupil na sklon a vytahoval nečistoty, mulč a zahradnické vybavení.

Murray MT100. Nejlepší jezdecká sekačka přátelská k rozpočtu

Za méně než 2000 získáte 13.5 koňských sil, 42palcová řezací paluba a šestistupňová manuální převodovka s Murray MT100.