Jak řezat dveře pro dveře

Jak snížit data z dřeva.vláken desky pro dveřní pasáže řezací platební pásma

Chcete.li změnit velikost dveřního listu, je vyžadován následující nástroj:

 • Řezací nástroj. V závislosti na materiálu dveří a stupně zkrácení se používají: hackerská kvléba, pila pro kov (vhodná pro plast), rohové broušení, odpadky, frézovací mlýn, kruhová pila, elektrikář.
 • Svorka. Během operace je nutné opravit plátno.
 • Ruční nástroj pro zdokonalení: tesařský nůž, sekáč, soubory, kladivo, šroubovák, kerner.
 • Brusný papír pro dokončení zpracování.
 • Měření nástroje: ruleta, kovový pravítko, čtverec.

V závislosti na návrhu dveří a povlaku by mělo být spotřební materiál připraveno předem:

 • Lepidlo. PVA, tesařství, epoxidy, speciální lepidlo D2 pro dřevo, „moment“ nebo jiné odrůdy.
 • Dřevěné tyče a kolejnice různých velikostí.
 • Maslarská páska a kovové průvodce pro směr nástrojů pro řezání.

Chcete.li obnovit vnější povlak plátna na místě prořezávání, budete potřebovat lak, dýhu, hnědou pásku a další materiály. Pomocí tmelu můžete opravit chyby a drobné vady.

Nejčastěji se dveře zkrátí na výšku. Za tímto účelem je především nutné určit, kterou stranu je lepší. zdola nebo shora. Rozhodnutí se učiní po pečlivém měření a zohledňování umístění smyček, které je nežádoucí přeuspořádat.

Pokud drážky není v krabici, ale otvor je velmi hluboký a nepřekrývá se s jednoduchou dávkou, můžete si vybrat některou z níže uvedených možností. Pokud chcete něco objasnit, kontaktujte mě!

Nezbytné nástroje a materiály

Při instalaci Dobráží se použije minimální sada nástrojů:

Zpravidla se inhibity nakupují spolu s listem dveří, ale pokud se dveře nezmění, ale plánují pouze uzavření svahů, používají: používají:

Pokud se používá přírodní dřevo, k prodloužení životnosti je předem ošetřeno antiseptickými impregnacemi.

Domácí data z obyčejné desky dřevo-vlákna se budou lišit od továrny, protože v průmyslových vzorcích je vnitřek mezi dvěma tenkými deskami z dřevěných vláken naplněn buněčným materiálem.

Dřevo a parní desky ztrácejí strom a desku na dřevo vlákna ve vzhledu a trvanlivosti, ale uvnitř místnosti lze použít inhibitu z destičky na bázi dřeva.

Plast jako materiál pro výrobu Dobges se používá jen zřídka. A pokud se stále používá, pak jsou vybrány obzvláště odolné, vyztužené kovové PVC panely.

Dobed může být vyroben z přírodního dřeva, destičky nesoucí dřevo, deska dřevěných vláken nebo plastu

Instalace výplaty

Zde je naše preference ztuhnutí. Řezal jsem pěnu, odstranil pásku. Nyní dám hotovost

Obecně jsou uvedeny teleskopické výplaty zpravidla, takto se zde řezují v pravém úhlu. A nahoře sem přicházejí hotovost, takto.

Takže z této strany to také musíte udělat. Jak označit. Tak si to vezmu a tady jsem dal půl metru s nožem. Takhle. Všechno, odříznuto tady a tady.

Nejprve jsem dal vrchol. Pak také nahradím svislé. Takže jsem dal a vytvořil metodu. Takže například stojí za to. A jednou.

Takže jsem dal známku. Tady je, může být trochu vidět. A všechno jsem odřízl. Zpočátku samozřejmě musíte roztrhat dno a pak jsem sem na tuto hranu položil tekuté nehty. Tady. Tady na této okraji silnice, jako je tohle.

Tady a po celé délce. A zabouchněte ji. Protože pokud lesknete celou drážku. Toto lepidlo vyplní všude a bude téměř nemožné jej odstranit. Už je tam těsná a musí být trochu opravit. Zde můžete přilepit. Na zdi rovně, několik bodů. To bude stačit.

řezat, dveře

Vložíme všechno. Můžete mezi nimi trochu.

Tady je takový roh.

Nebude to spěchat do plynu. A tady je to všechno. Všechno je jasné a krásné. Teď vám ukážu, jak si vyrábět. Řekl jsem to, takhle nůž.

Všechno. Existuje štítek. Nyní bereme značku takto, zde. A v pravém úhlu držíme nůž a přeneseme ho. Všechno, teď musíte diagonálně odříznout. Všechno, jde na konec. Pravda je zde kvůli skutečnosti, že existuje drážka, je to křivé. Právě jsem sem dal kousek dřeva do tloušťky této vzdálenosti.

Dal jsem to sem a ona přesně stojí. A viděl jsem pryč.

Co jsme nakonec dostali. Takové jsou další. Černá, nevidíš, no, nic. Teď ukážu poblíž.

Všechno je těsné, všechno je přesně, žádné trhliny. Tady je tento uzel. Všechno, dveře jsou naprosto připravené.

Všechna práva na video patří: Roman Zaitsev

Proč potřebujete dobách a co to je? Před odpovědíte na tuto otázku si musíte trochu pamatovat a mladým, aby studovali příběh. Jak to bylo dříve? Každý podnik pro výrobu stavebních materiálů přesně splnil současné státní standardy pro své produkty. Velikosti cihel, bloků, panelových desek a. D. Stavební organizace měly standardy pro tloušťku omítky. To umožnilo dřevozpracujícím podnikům vyrábět tesařství (okna a dveře) se standardními ukazateli velikosti zvonku. Po jejich instalaci do otvoru nebylo nutné žádné další montáž pro platbands.

Dnes je všechno jiné. Drtivá většina podniků se neřídí státními standardy, ale podle jejich vlastních technických podmínek. To vedlo k skutečnosti, že stejná cihla nebo blok od různých výrobců mohou mít různé velikosti. Nyní nikdo nemůže s jistotou určit tloušťku stěn, je nemožné vyrobit několik standardních velikostí krabic dveří a oken. Východ byl shledán jednoduchým a účinným. Krabice je vyrobena s minimální přijatelnou šířkou, která zaručuje její fyzickou sílu, a chybějící šířka v závislosti na tloušťce stěn se získá splatná.

Vzhledem k tomu, že většina moderních dveřních krabic je vyrobena z destičky vlády dřeva, aby se snížily náklady, se stejný materiál používá také během výroby inhibitu. Existují však dveřní boxy a tubes vyrobené z přírodního dřeva, ale jsou vzácné a jsou mnohem dražší. Principy instalace dřevěné a dřevěné destičky se neliší.

Dobges. obyčejné desky vyrobené z destičky dřeva.vlákna, mají šířku od 100 mm do 200 mm, vyrábějí výrobci dveří, mají stejnou barvu a texturu jako dveře. Designové zařízení může být obyčejné (jednoduché) a nastavitelné. Jednoduché dobry spočívají na řezu ve tvaru písmene L v bočních stěnách krabice, hrot/drážku nastavitelnou s krabicí. To vám umožní přesně upravit římsu po odstranění předběžných velikostí a přípravě inhibitu. Kromě toho přítomnost spojení poněkud zjednodušuje a urychluje proces odpojení.

Cena velikosti fotografie velikosti fotografie
8x100x2070 mm Dub je bílý 114,00 /PC.
Italská ořech 167,00 /PC.
12x2150x2150 mm Snow Palander 188,00 /PC.
12x80x2100 mm borovice 193,00 /PC.
Acacia 2 192,00 /PCS.
100×2150 mm matice 468,00 /PC.

?. Dveře, oddíly

Pokud položíte krabici dveří a je to menší než tloušťka stěny ve šířce, musí být tato mezera s něčím uzavřena. Chcete.li to provést, použijte potápění na vnitřních dveřích. O tom, co vypadají, co jsou, jak je dát, a my řekneme dále.

Co je preference

Při instalaci vnitřních dveří nastane situace, kdy je krabička menší než tloušťka stěny. V takových případech se použije speciální deska, která je připevněna k krabici dveří a uzavírá zbývající prostor. Tato deska se nazývá další dveře do vnitřních dveří. Nalezeno se také nalezeno jméno „Kind Board“ a „Kind Bar“. Pak k němu můžete připojit platn.

Předpona. deska pro rozšíření rámu dveří na tloušťku stěny

Je deska určitých velikostí, která je spojena s krabicí dveří. Položte to na jednu stranu. opak té, ve kterém se dveře otevírají. Tuto desku lze stále nazvat extensorem. zobrazuje jeho skutečný účel.

Pokud je tloušťka stěny více než 140 mm, musíte vložit extenář dveří. deska na předpis

Mohou existovat nuance pro dokování. Tvar rámu dveří je často specifický. se zvláštní reliéfem (výčnělky, dutiny, zaoblení). Pak budete muset hledat poradce konkrétně pro tuto společnost, jinak bude problematické je zakotvit.

Materiály a velikosti

Každý z výrobců produkuje určitou sadu dalších desek, ve kterých je délka pevná 230-250 cm, tloušťka/šířka se mění. Například existují takové možnosti (tloušťka, šířka, délka):

Tloušťka a šířka. každá továrna má svou vlastní. Může být 60 mm a 65 mm nebo 75 mm. Obecně. sada všech. Co dělat, pokud žádný z nich není pro váš případ vhodné? Získejte větší šířku, než je požadováno, pak přebytek odložil. A pokud je váš otevření širší než všechny dostupné možnosti?. Další možností je používat teleskopické platebandy. Jsou s ohybem za rohem, což může blokovat váš nedostatek šířky.

Pokud jsou dveře z řady dubu, má smysl dát stejné další

Jaké materiály jsou vyrobeny z vnitřních dveří z? Stejného jako Platbands:

Deska na dřevo vlákna a deska na bázi dřeva lze pokrýt dýhami, laminovaný. Dřevěné může být se zpracováním nebo bez. Vyberte materiál a barvu do krabice dveří. A to je další důvod, proč se vzít od stejného výrobce. i když se název barvy/textury shoduje, neexistuje žádná záruka, že ve skutečnosti budou stejné.

Jak nainstalovat Dobbes na vnitřní dveře

V tomto odstavci budeme mluvit o obyčejných prknech. s přímými koncemi. Prodejte 2100-2300 mm dlouhý. Pro jeden dveře jsou potřeba tři proužky: jeden vpravo a doleva a kus od třetí půjde do horní části. Pokud vložíte několik dveří současně a máte stejnou barvu, jeden tyč půjde na dva „topy“.

Jak opravit dobry na vnitřních dveřích

Proužky na šířce a délku jsou obvykle větší, než je nutné, takže budou muset být řezány. Jaký nástroj? To, co máte. Vhodné pro Yuyubu, která pila DMF, dřevěný deska nebo dřevo Je vhodné jej používat tak, aby „nevyplnil“ řez a učinil jej přísně kolmým.

Odstraňte rozměry a vytvořte mezery

Před instalací dat na vnitřních dveřích musíte zjistit přesné rozměry expanzních prken. Chcete.li to provést, vložte do dveří rám dveří, opravte je. Nakreslete otevření plánu, bude snazší psát velikosti. Dále bereme páskovou míru a úroveň, změříme úbaly, které potřebujete.

 • Šířka zboží je určena následovně: Vložíme měřicí pásku rulety do drážky, dokud se nezastaví Provádíme měření na šesti bodech: dva na každé straně. Pokud má zeď nerovná tloušťka, vezmeme šířku zboží podle největší postavy.Určitě měříme
 • Délka dalšího pruhu. Ruleta znovu bereme, změřme v otvoru. od podlahy (prahová hodnota, která má) až po začátek drážky v krabici nainstalovaných dveří. Měříme vpravo a doleva, protože opět může být rozdíl. Měříme horní část od začátku krabice do jejího konce (ne z drážky).

Nyní, ve velikosti ze standardních proužků, jsme vystřihli ty, které potřebujeme. Vytvořte značky tužkou. na lehkých prknech je jasně viditelná jednoduchá tužka, na tmě můžete vzít bílou. Zkoušíme řezané proužky v otvoru, pokud je to nutné, trochu jsme řezali.

Před umístěním dob na vnitřní dveře musí být navzájem spojeny. Rozložili jsme další prkna na podlaze ve formě písmene „P“. Pokud mají zpracovanou hranu, rozložte tak, aby byla hrana na jedné straně. Proužky budou muset být navzájem spojeny

Za tímto účelem je lepší si vzít náměstí (ideálně. Plotnitsky, ale obyčejná škola) je také vhodný). Na baru provádíme rybářskou linii pro zastřihovač, který zaznamenává střed tloušťky tyče. Pokud je tloušťka předběžné desky 10 mm, rybářská linie pro oříznutí prochází ve vzdálenosti 5 mm od okraje. Pokud je tyč tlustý 15 mm. ve vzdálenosti 7,5 mm. Dejte na tento řádek dva body a poté vyvrtejte otvory. Průměr. o 1 mm menší průměr šroubů.

Dále musí být otvory přeneseny na dlouhé prkna. Za tímto účelem se k nim připojíme a zarovnáme okraje. Pomocí vrtáku přeneseme značky na konec prkna a poté prohloubíme požadovanou délku (podél délky šroubu). Poté, co jste vyrobili díry, připojte se k baru, utáhněte spojovací prvky. Přechod na vnitřní dveře se shromáždila. Ale nespěchejte, abyste připojili druhý lištu. Je nutné vyzkoušet již shromážděné „na místě“.

řezat, dveře

Umístili jsme sestavenou část ve tvaru m a řídili proužky v drážce ve dveřích. Horní svetr se ukázal více (tak jsme to měřili). Bereme tužku, dáme značku, kde začíná drážky. Zkuste být přesní, protože je to důležité. Přebytek nelze odříznout. Jen u značky nakreslíme rybářskou linii pro zastřihovače a na něj uděláme značky, pak vyvrtejte otvory. Po sestavení se získá písmeno „P“

Jak vyměnit dveře?

Stále hovořím o tricích opravy. Dnes bude předmětem mé zkoušky preference pro vnitřní dveře. To, co vám bude řečeno v tomto článku, nebudete číst v žádné knize ani na žádném fóru, ani v žádném výuce videa. To je pouze osobní zkušenost, osobně vycpané kužely, ale které pro vás budou velmi užitečné pro vaši praxi.

Instalace lékařů vnitřních dveří vlastními rukama.

Pár slov, než mluvíme o dalším. Vždycky jsem byl a zůstávám zastáncem strategie, kterou je třeba opravit v bytě provést postupně: jeden objekt za druhým (viz.

Nedoporučuji o zahájení opravy současně v celém bytě. To lze udělat pouze těm, kteří nemají problémy s penězi a kteří si mohou objednat veškerou opravu najednou. Pokud nejste z této kategorie, pak zahájení opravy okamžitě ve všech místnostech, velmi brzy změníte byt v ruiny a při absenci peněz se rovná katastrofě, t. Na. Nebude kam žít.

Na druhou stranu, navzdory skutečnosti, že prostory je třeba provést jeden po druhém, měl by být problém s elektrickým kabeláž, pokládek plynu a vodní trubky v počáteční fázi pro celý byt jako celek.

A existují také věci, o kterých v zásadě nemyslíme, t. Na. Nejsou zdaleka zřejmé.

Představte si, že děláte jednu místnost za druhou. Oprava přesune na konec. A pak, Bam! Nezohlednil jednu věc a nakonec jedna porucha.

O čem to je ? Úplně jste provedli opravy v místnosti nebo v koupelně nebo v kuchyni. bez ohledu na to, kde a máte strašnou touhu dát na konec zbrusu nové dveře Zároveň již předem víte, zda to budou dveře z řady dubu nebo z Cherry Ven.

Chápete, že dveře v bytě by měly být stejné (ve stejném stylu). Musíte si tedy objednat více než jedno dveře, ale všechny dveře najednou pro celý byt. Proč? Protože každá zásoba dveří z rostliny jde v určité dávce. V jedné dávce dveří jsou úplně stejné.

Ale pokud si nyní koupíte jedno dveře a druhý, řekněme, po 2 měsících, pak stejné dveře, ze stejné rostliny se mohou ve stínu od prvního mírně lišit. Rozdíl může být poloviční tóny. Navíc, pro rostlinu je normou, je to pro vás nepřijatelné, protože dva blízké dveře, když se světlo zapnulo, se budou lišit tónem.

Ukazuje se, že se musíte rozhodnout: buď si okamžitě objednejte všechny dveře, a někde je uložit, dokud nebude dokončena celá oprava, nebo se vůbec nekoupejí v počáteční fázi, ale koupit je, když všechny opravy jsou dokončeny.

Co si myslíte, že je správnější? Nováček v opravě, aby udělal chybu. pár maličkostí! Představte si, že nováček koupil všechny dveře. Pořadí dveří napovídá kromě samotných dveří pořadí rámu dveří a platebních pásů. Navíc je to vše najevo najednou v jedné dávce, takže stín všech komponent má stejné.

Všechno je s platebními pásy jasné, ale velikost krabice závisí na tom, jaký je váš otvor ve zdi. Důležitým parametrem je jeho šířka, která přímo závisí na tloušťce zdi. Pokud je zeď velmi silná a není dostatek šířky krabice, pak se používá, je to tak.called, vhodné, vhodné.

Je to jako pokračování krabice vyrobené ze stejného materiálu jako krabice a stejný barevný odstín. Materiál může mít jakoukoli šířku a právě s ním můžete zablokovat jakoukoli tloušťku betonové zdi.

A tak si představte, že nováček vzal ruletu, změřil tloušťku stěn v místě, kde by měly být dveře, a nařídil všechny dveře s odpovídajícími dveřmi a vstupy do těchto velikostí. Všechno se zdá být v pořádku. Kde je hlavní přepadení?

Faktem je, že po opravě v jedné místnosti si nemůžete být 100%jisti, že v jiných místnostech nebudete muset vyrovnat stěny. A jakékoli zarovnání stěn je nutně jejich zahušťování! Hádejte to tedy?Vyrovnávali jste stěny v nové místnosti, zesílily se. Při instalaci materiálu, co můžete, najednou zjistíte, že jeho šířka nestačí k uzavření celé tloušťky zdi, a v důsledku toho je nyní ve dveřích kolem celého obvodu ošklivý kus zdi ošklivý.

Chcete.li to jasnější, musíte kontaktovat obrázek:

Co je ohrožující. vy sami rozumíte. Pokud jste například koupili velmi drahé dveře a dokonce i z řady dřeva, pak musíte znovu objednat další pro několik dveří. Nejen, že to není levné, ale i navíc, výrobce v tuto chvíli nemusí být ten pravý odstín, a v nejhorším případě může být tento odstín stromu zcela přerušen z výroby. Ukáže se situace slepá ulička. Bude nutné buď úplně změnit dveře, nebo se dostat s jiným odstínem, který je opět nezdravý.Pojďme dát Platband a uvidíme, jak bude vypadat naše otevření. Zhušťování bílé omítky je dobře vidět:

Je tu druhý nepříjemný okamžik. Platband nyní nelze opravit pomocí standardních gumových vložků, které kvůli hustému kontaktu dobře stisknuly plateb do krabice. Bude muset použít šrouby, t. E. Vyvrtejte platestou alespoň na 2 místech na každé straně dveří, vyvrtejte zeď, položte hmoždinky a upevněte platební pás.

Jak dát dobes na vnitřní dveře. Dvě možnosti řešení problému

Z této situace jsou v zásadě 2 východy:

řezat, dveře
 • Drahý. Odstraňte dveře, demontujte radu, objednejte si nový od dodavatele a doufejte, že to bude úplně stejné jako dveřní box a dveře. Tato možnost bude ještě dražší, pokud tento problém není s jedním, ale s několika dveřmi najednou. Není to velmi spolehlivá možnost, t. Na. Při absenci požadovaného stínu jste vy a peníze opravdu velké a výsledek nedostanete.
 • Levný. Najděte úzkou plastovou vložku na barvu dveří v obchodě a zavřete s ní vyčnívající zeď.

V tomto článku vám řeknu přesně o 2. Možnosti. Zde musíte okamžitě pochopit, že výběr plastové vložky je úplně stejný ve stínu vašich dveří bude velmi obtížný. V některých případech je to nemožné a pak budete muset buď jít na první možnost, nebo přijít s něčím jiným. Ale pokud budete mít štěstí, můžete tak učinit, aby to nebylo patrné. Ukážu tuto druhou možnost.

Jak řezat dveře na dveře?

Dnes vám řeknu, jak jsem nainstaloval data a platbandy z dřeva.vláken desky. Všechny fotografie byly pořízeny během práce v mém bytě, také jsem natočil video z procesu, abyste mohli přijít na to, co je to možné. Podle mého názoru je práce jednoduchá a co je nejdůležitější, je to vyžadována přesnost a přesnost, aby se materiály nezkazily.

Fáze 1. příprava

 • Platband v požadovaném množství, výpočet se obvykle provádí v obchodě;
 • Dobges požadované velikosti. Zde je třeba poznamenat, že prvky se prodávají ve formuláři. Které musí být při použití na polovinu sníženy na polovinu. Je důležité správně měřit šířku, která by měla být uzavřena, aby se zakoupilo to, co potřebujete.

Z nástroje jsem použil následující:

 • Ruleta a čtverec pro označení a ruleta pro měření všech požadovaných parametrů;
 • Elektrická pro řezání je nejlepší pracovat pomocí speciálních obrazů s malou velikostí zubů, poskytují ideální kvalitu práce a nenechávají šikana na koncích;
 • Knife pro řezání přebytečné pěny kolem zvonku.

V rámci přípravy musíte provést další důležitou práci, odříznout pěnu tak, aby se nacházela na splachování s povrchem zdi. Práce je jednoduchá, potřebujete nůž s ostrou čepelí, s jejím přebytkem je přerušena a odstraněna, je důležité provádět práci pečlivě a neřezat pěnu hluboko do pěny, udržovat čepel rovnoběžně se stěnou.

Fáze 2. Instalace Dobry

Neustálé prvky jsou umístěny na boku krabice, kde je utopena v otvoru. To znamená, že na jedné straně je náš design splachovaný se zdí a na druhé straně musíme dát další spacery.

Pracovní postup se skládá z následujících akcí:

 • Délka produktů se měří, proto se do drážky vloží okraj rulety a páska je snížena na úroveň, ve které projde spodní část prvku;
 • Preference se rozpustí na dvě části, musíte ukrást drážku uprostřed, takže nakonec ukáže dvě jednotky, které použijeme. Můžete označit rybářskou linii pro řezací zastřihovač, nebo můžete bez něj dělat;
 • Po rozpuštění panelů je nutné odříznout prvek délky, kterou potřebujeme. Hlavní věc je správně označit lištu a rovnoměrně ji odříznout (při označení použijte čtverec);
 • Produkt připravený tímto způsobem je vyrovnán podél horního okraje a pečlivě ucpává do drážky na úroveň, kterou potřebujeme. Nepotřebujte kladiva a další nástroje, zadní část dlaně je mnohem rychlejší. Prvek na druhé straně je také nainstalován;
 • Po instalaci bočních prvků se měří velikost horní části a odříznuta kus požadované velikosti. Během instalace se ujistěte, že preference je umístěna rovnoměrně a systém nepřekonává;

Fáze 3. Instalace platebního pásma

Platband, na rozdíl od vstupu, je nainstalován na obou stranách otvoru, takže práce trvá více času a skládá se z takových akcí:

Vždy zkontrolujte koncovky platebandu, všechny proužky byly rozdrceně odříznuty a já jsem musel řezat prvky ne na jednom, ale na obou stranách, abych získal perfektní geometrii produktů.

 • Boční prvky jsou umístěny na místě, není žádný zvláštní rozdíl, ve kterém strana je práce prováděna, hlavní věcí je nastavit platec přesně podél horní části, po kterém je také ucpan dlaní na zastávku, to Ukázalo se, že velmi silné spojení bez použití lepidla a nehtů;
 • Když jsou nainstalovány boční prvky, můžete měřit šířku horní lišty. Je velmi důležité přesně určit velikost, vzhled bloků závisí na tom, jakékoli nepřesnosti budou velmi jasně viditelné;
 • Kus požadované délky je odříznut, znovu vám připomenu důležitost kolmých rohů a dokonce končí, vše označte čtvercem a pečlivě řezá;
 • Prvek se snaží na místě jeho budoucího umístění, protože je širší než drážky krabice, je nutné odříznout zbytečné římsy, aby nespočívaly proti zdi. Je důležité provést přesné označení řezací linie;
 • Výprodej je odříznut rovinou zadní strany platebandu, fotografie ukazuje konečný výsledek práce;
 • Platband je vystaven a pečlivě ucpaný na místě. můžete si užít vynikající výsledek práce.

Jak opravit platební pásma na dveřích vlastními rukama

Mnoho lidí, nasazení dveří, přemýšlelo, jak řezat platbandy. Zdálo by se, že je to komplex. Protože ne každý je schopen vyrovnat platebs rovnoměrně, stojí za to prostudovat hlavní metody. Při řezání se používá klepání, přeprava, improvizované materiály. Můžete je přerušit dvěma způsoby. do 45 let a na 90 stupňů.

Tradiční horní proužky jsou připojeny k krabici s nehty. Nedávno se objevily teleskopické, protože pro konsolidaci nevyžadují další nástroje. Jsou připojeny principem „Spike do drážky“.

Nepravdivé

Jedná se o ploché, zakřivené nebo mírně zakřivené obdélníky 70 mm široké, silné. od 8 do 10. Instalace vyžaduje nehty. Vyrobeno z různých materiálů. Nejběžnější. dřevo, kov, plast. Kamenné a keramické druhy prezentované v obchodech se používají mnohem méně často.

Plastický

Plast v dekoraci dveří je velmi populární. Je odolný, snadno umytý, odolný vůči vodě. Materiál je umělý, proto nepodléhá plísni, hnilobu, nezniká. Hlavní věc však je, že plast zůstává po mnoha letech jasný, nezhoršuje se pod vlivem vlhkosti a slunečního světla. Je nainstalován i na vnějších dveřích kvůli odporu ke změnám teploty.

Kov

Často nainstalované na dveřích ulice. Kovové proužky z ocelového proužku jsou nainstalovány na profilových krabicích pokrytých smaltem nebo půdou. Opraveno svařováním, pokryté barvou stejné barvy jako dveře. Nelze je nazvat vynikající, t. Na. Pro třídu ceny a ekonomiky.

Kovový ohýbání. elegantní, drahé, vhodné pro vstupní dveře s práškovým povlakem. Hvězda/šířka obou typů. 20 x 40 mm.

Dřevěná nebo z dřevěné desky

Dřevo. ekologické materiály. Dřevěné výrobky jsou odolné, spolehlivé. Pro výrobu je vybrána podšívka borovice, jehličnaté dřevo, které je známé pro dlouhou životnost. Je pokryt lakem, malovaný.

Jak řezat dveře na dveře?

Dnes vám řeknu, jak jsem nainstaloval data a platbandy z dřeva.vláken desky. Všechny fotografie byly pořízeny během práce v mém bytě, také jsem natočil video z procesu, abyste mohli přijít na to, co je to možné. Podle mého názoru je práce jednoduchá a co je nejdůležitější, je to vyžadována přesnost a přesnost, aby se materiály nezkazily.

Fáze 1. příprava

 • Platband v požadovaném množství, výpočet se obvykle provádí v obchodě;
 • Dobges požadované velikosti. Zde je třeba poznamenat, že prvky se prodávají ve formuláři. Které musí být při použití na polovinu sníženy na polovinu. Je důležité správně měřit šířku, která by měla být uzavřena, aby se zakoupilo to, co potřebujete.

Z nástroje jsem použil následující:

 • Ruleta a čtverec pro označení a ruleta pro měření všech požadovaných parametrů;
 • Elektrická pro řezání je nejlepší pracovat pomocí speciálních obrazů s malou velikostí zubů, poskytují ideální kvalitu práce a nenechávají šikana na koncích;
 • Knife pro řezání přebytečné pěny kolem zvonku.

V rámci přípravy musíte provést další důležitou práci, odříznout pěnu tak, aby se nacházela na splachování s povrchem zdi. Práce je jednoduchá, potřebujete nůž s ostrou čepelí, s jejím přebytkem je přerušena a odstraněna, je důležité provádět práci pečlivě a neřezat pěnu hluboko do pěny, udržovat čepel rovnoběžně se stěnou.

Fáze 2. Instalace Dobry

Neustálé prvky jsou umístěny na boku krabice, kde je utopena v otvoru. To znamená, že na jedné straně je náš design splachovaný se zdí a na druhé straně musíme dát další spacery.

Pracovní postup se skládá z následujících akcí:

 • Délka produktů se měří, proto se do drážky vloží okraj rulety a páska je snížena na úroveň, ve které projde spodní část prvku;
 • Preference se rozpustí na dvě části, musíte ukrást drážku uprostřed, takže nakonec ukáže dvě jednotky, které použijeme. Můžete označit rybářskou linii pro řezací zastřihovač, nebo můžete bez něj dělat;
 • Po rozpuštění panelů je nutné odříznout prvek délky, kterou potřebujeme. Hlavní věc je správně označit lištu a rovnoměrně ji odříznout (při označení použijte čtverec);
 • Produkt připravený tímto způsobem je vyrovnán podél horního okraje a pečlivě ucpává do drážky na úroveň, kterou potřebujeme. Nepotřebujte kladiva a další nástroje, zadní část dlaně je mnohem rychlejší. Prvek na druhé straně je také nainstalován;
 • Po instalaci bočních prvků se měří velikost horní části a odříznuta kus požadované velikosti. Během instalace se ujistěte, že preference je umístěna rovnoměrně a systém nepřekonává;

Fáze 3. Instalace platebního pásma

Platband, na rozdíl od vstupu, je nainstalován na obou stranách otvoru, takže práce trvá více času a skládá se z takových akcí:

Vždy zkontrolujte koncovky platebandu, všechny proužky byly rozdrceně odříznuty a já jsem musel řezat prvky ne na jednom, ale na obou stranách, abych získal perfektní geometrii produktů.

 • Boční prvky jsou umístěny na místě, není žádný zvláštní rozdíl, ve kterém strana je práce prováděna, hlavní věcí je nastavit platec přesně podél horní části, po kterém je také ucpan dlaní na zastávku, to Ukázalo se, že velmi silné spojení bez použití lepidla a nehtů;
 • Když jsou nainstalovány boční prvky, můžete měřit šířku horní lišty. Je velmi důležité přesně určit velikost, vzhled bloků závisí na tom, jakékoli nepřesnosti budou velmi jasně viditelné;
 • Kus požadované délky je odříznut, znovu vám připomenu důležitost kolmých rohů a dokonce končí, vše označte čtvercem a pečlivě řezá;
 • Prvek se snaží na místě jeho budoucího umístění, protože je širší než drážky krabice, je nutné odříznout zbytečné římsy, aby nespočívaly proti zdi. Je důležité provést přesné označení řezací linie;
 • Výprodej je odříznut rovinou zadní strany platebandu, fotografie ukazuje konečný výsledek práce;
 • Platband je vystaven a pečlivě ucpaný na místě. můžete si užít vynikající výsledek práce.

Jak opravit platební pásma na dveřích vlastními rukama

Mnoho lidí, nasazení dveří, přemýšlelo, jak řezat platbandy. Zdálo by se, že je to komplex. Protože ne každý je schopen vyrovnat platebs rovnoměrně, stojí za to prostudovat hlavní metody. Při řezání se používá klepání, přeprava, improvizované materiály. Můžete je přerušit dvěma způsoby. do 45 let a na 90 stupňů.

Tradiční horní proužky jsou připojeny k krabici s nehty. Nedávno se objevily teleskopické, protože pro konsolidaci nevyžadují další nástroje. Jsou připojeny principem „Spike do drážky“.

Nepravdivé

Jedná se o ploché, zakřivené nebo mírně zakřivené obdélníky 70 mm široké, silné. od 8 do 10. Instalace vyžaduje nehty. Vyrobeno z různých materiálů. Nejběžnější. dřevo, kov, plast. Kamenné a keramické druhy prezentované v obchodech se používají mnohem méně často.

Plastický

Plast v dekoraci dveří je velmi populární. Je odolný, snadno umytý, odolný vůči vodě. Materiál je umělý, proto nepodléhá plísni, hnilobu, nezniká. Hlavní věc však je, že plast zůstává po mnoha letech jasný, nezhoršuje se pod vlivem vlhkosti a slunečního světla. Je nainstalován i na vnějších dveřích kvůli odporu ke změnám teploty.

Kov

Často nainstalované na dveřích ulice. Kovové proužky z ocelového proužku jsou nainstalovány na profilových krabicích pokrytých smaltem nebo půdou. Opraveno svařováním, pokryté barvou stejné barvy jako dveře. Nelze je nazvat vynikající, t. Na. Pro třídu ceny a ekonomiky.

Kovový ohýbání. elegantní, drahé, vhodné pro vstupní dveře s práškovým povlakem. Hvězda/šířka obou typů. 20 x 40 mm.

Dřevěná nebo z dřevěné desky

Dřevo. ekologické materiály. Dřevěné výrobky jsou odolné, spolehlivé. Pro výrobu je vybrána podšívka borovice, jehličnaté dřevo, které je známé pro dlouhou životnost. Je pokryt lakem, malovaný.

Jak odříznout radu. Instalace doku na dveřích Instalace povolenek pěny

Listopadu 2016 S Specializace: Mistr ve výstavbě struktur sádrokartonu, dokončovací práce a pokládání podlah. Instalace dveřních a okenních bloků, dekorace fasád, instalace elektrikáře, instalatérské práce a vytápění. Pro všechny typy práce mohu poskytnout podrobnou konzultaci.

Dnes vám řeknu, jak jsem nainstaloval data a platbandy z dřeva.vláken desky. Všechny fotografie byly pořízeny během práce v mém bytě, také jsem natočil video z procesu, abyste mohli přijít na to, co je to možné. Podle mého názoru je práce jednoduchá a co je nejdůležitější, je to vyžadována přesnost a přesnost, aby se materiály nezkazily.