Jak odšroubovat roztrhaný šroub pod šroubovákem

Jak odšroubovat šrouby bez šroubováku. 10 nejlepších způsobů s pokyny

Jak tedy odšroubovat univerzální šroub s tajnou hlavou nebo vlastním šroubem s roztrhanými plochami nebo horší než klobouk obecně.

První věc, kterou musíte udělat. Bodnutí nástroje by mělo být pevně zahrnuto do štěrbiny a nelze by být opotřebovaný.

Pro otočení šroubu musí šroubovák plně odpovídat tvaru a velikosti slotu. Pokud náhrada nic nedal, používáme jiné metody. Samostatné šrouby pro sádrokartonu lze nejčastěji odšroubovat pomocí tenké gumy, který je položí mezi šroubovák a slot.

Při kroucení z desky a dalších dřevěných produktů je efektivní rána hlavy šroubu s následným klepnutím na šroubovák v době použití síly. Pokud univerzální šroub s půlkruhovou hlavou není plně zabalen (vyčnívá nad povrchem alespoň milimetr) nebo design jeho hlavy vám to umožní, můžete použít kleště nebo klíč plynu zkusit to vypnout ven.

Pár kapek brzdy nebo mazací tekutiny, petrolej způsobí, že šrouby procházejí šroubem. Můžete zahřát metrázu, rozšíří se a deformuje okolní materiály a chladič ji umožní vypnout.

Je možné použít lepidla (supergliny, „kapalné nehty“, „studené“ svařování, a pokud je čas, pak epoxidové sloučeniny), pájení nebo pokud to připevňují části povolí, pak svařování. Pokud se šroub samo.tappingu nezačal dostat ven, přistoupíme k radikálním opatřením.

Příčiny vzhledu olízlých šroubů

Mistři i začátečníci čelí této situaci. Sloty nebo řezání jsou olíznuty kvůli použití opotřebovaného nástroje, nízko kvalitního upevňovacího prvku, nesprávného použití šroubováku nebo klíče. Stává se, že tváře jsou již zkaženy zvenčí, nebo je hexagon odebrán zevnitř. Někdy není nic olízne, ale olizujte, když odšroubujete. K tomu dochází proto, že to silně zkroutili a aby se ukázalo, že metiz je nutné vynaložit velké úsilí. Kromě okamžiku zpoždění musí síla překonat difúzi materiálů, klobouk šroubu klikne a rezaví. Pokud při pokusu o odstranění montáže přeskočí nástroj, určete příčinu. Je možné změnit klíč nebo šroubovák.

Existuje dostatek možností. Ale nikdo nelze nazvat Universal. Každý z nich je vhodný pro určité okolnosti a vyžaduje kompetentní přístup. Níže se můžete dozvědět o nejúčinnějších metodách odšroubování olíznutých částí.

Pomocí turniketu

Metoda znamená použití turniketu. Chcete.li to udělat, můžete vzít malý kousek husté gumy z lékařské hořící nebo komory na kole. Je důležité vybrat materiál co nejpřísněji a tvrdší. Musíte si vybrat šroubovák s tipy vhodnými pro výklenku na tepelném klobouku. Turniket se provádí mezi špičkou šroubováku a klobouku. S námahou tlačí a pokusí se odšroubovat metysii. Za určitých podmínek jsou pevné upevňovací prvky odšroubovány.

Použití šroubováku šroubu

Metoda vyžaduje šroubovák šroubu. Zpočátku stisknou klobouk, pracují s tím. Nebude to fungovat na odšroubování šroubu s tímto nástrojem, ale můžete přesunout hustou horu. Pak si vezměte jednoduchý šroubovák a odšroubujte.

Odstranění se speciálním bitím pro šrouby s opotřebovanými křížovými

Tento bit je speciálně vytvořen tak, aby kroutil šrouby s poškozenými drážkami. Bita má ostré hrany, přilepí se do kovového šroubu, přilnutí k klobouku a problém řeší. Tryska je připojena k šroubováku nebo šroubováku. Můžete si jej koupit v jakémkoli stavebním obchodě.

Twisting extractor

Pokud je to možné, používáme metodu ne. 4, je to velmi pohodlné. Extraktor. nástroj speciálně navržený pro odšroubování olíznutých nebo zlomených klobouků šroubů, šroubů a dalších detailů. Princip aplikace je téměř stejný jako u netopýra. Nejprve si musíte vybrat depresi extraktoru vhodný pro prohloubení. Je připevněn ke skóre as tlakem je vyřazen zaseknutý šroub.

Použití levého vrtáku

Existuje příležitost odšroubovat šroub s vrtákem. Je nutné zakoupit nástroj v obchodě s levým průchodem spirály. Proces je stejný jako u běžného vrtání, ale pomocí zpětné rotace.

Pomocí Kern

Tato možnost je dobrá při odšroubování malých šroubů. Kern je přitlačen k okraji hlavy pod úhlem přibližně 45 stupňů a mírně poklepaný kladivem ve směru, do kterého by měl být šroub odšroubován. Kern, díky své akurii dokonale dodržuje detail, takže šance na jeho odstranění jsou vysoké.

Kladivo a dlát

Metoda používající kladivo a sekáč je standardní, ale je účinná pouze pro velké šrouby. Vezměte dláto, propíchněte jej na hlavu a odpočiňte si lehkými údery. Musíte trochu pohnout hlavou a pak odšroubujte část kleštěmi.

Způsoby odšroubování poškozených šroubů

Bez ohledu na to, jak tvrdě se snaží zabránit poškození šroubů, stejně jsou přítomni, ať už to chci nebo ne. Existuje mnoho způsobů, jak extrahovat metrizace s různými poškozeními, některé z nejpoužívanějších jsou popsány později.

Šroubovaný

Zpočátku se musíte pokusit odšroubovat šrouby s deformovanými plochami pomocí šroubováku s vysokou kvalitou nebo si trochu vybrat, abyste odšroubovali spojovací prostředky.

Pokud to nepomohlo, musíte se pokusit otočit pomocí dalších nástrojů nebo zařízení:

 • Použití jednoduchého šroubováku, gumového postroje nebo plochého pružného pásma. Šrouby šroubováku jsou pokryty gumou, šroubovák je vložen do šroubového klobouku, stisknuté a zkroucené.
 • Pomocí šroubováku a lepidla. Je vyžadován alkohol nebo aceton, lepidlo je univerzální, pro kov nebo „super“ a křížový šroubovák. Nejprve ze všeho odmašťujeme alkohol šroubovák a šroubovací klobouk. Dále upustíme lepidlo do klobouku a trochu naneste na pracovní část šroubováku. Poté stále vkládáme šroubovák do helmy klobouku, počkejte, až se chytíme a otočíme.
 • Pomocí šroubováku a kladiva. Šroubovák je vložen šroubem na šroubový klobouk, kladivo na šroubováku je blokováno a pomalu ho otáčí k rytmu šoků směrem k kroucení.
 • S kleštěmi nebo plynovým klíčem. V tomto případě by se část klobouku nebo hlavy methyse měla držet nad povrchem. Klobouk je sevřen rty nástroje a zkroucený správným směrem (s pravým nití. proti směru hodinových ručiček, s levým vláknem. ve směru hodinových ručiček). Vrták zde můžete také použít upínáním šroubové hlavy do kazety a otočit ji malými rychlostmi.
 • S plochým šroubovákem. Pokud je to možné, pokud šroubová klobouk dovolí (stoupá nad povrchem), aby se v něm střihal s hackerskou kloubem na kovu nebo tenkým diskem „rohové brusky“ do hloubky 2. 3 mm, po kterém je upevňovací prvek odstraněn. Pokud je hlava metizu v „Potai“, můžete si dát drink spolu s detailem, který je šroub připojen, ale za předpokladu, že detail neztratí své estetické a fyzikální vlastnosti.

Jedná se o šrouby s roztrhanými nebo válcovanými sloty uvnitř klobouku. Níže jsou to vážnější vady, kde se k dosažení konečného cíle používá řada nástrojů a technologií.

Šroub se zlomenou hlavou

Nejslavnější a aplikované tři způsoby odšroubování šroubů bez hlavy jsou. Jeden je popsán v předchozí části, když tělo šroubu vyčnívá nad povrchem, pije s „rohovou bruskou“ nebo hackerskou kloubem a zkroucená plochým šroubovákem. Zbývající dva nižší:

odšroubovat, roztrhaný, šroub, šroubovákem
 • Kroucení se provádí pomocí kohoutu s levým vláknem. Chcete.li tímto způsobem otočit šrouby, musíte vyvrtat díru ve svém těle přesně ve středu s vrtákem s průměrem vhodným pro standardní kohoutek a méně průměr šroubu 3 až 4 mm. Klepnutím do této díry zašroubujeme, dokud se nezastaví a pokračujeme v otáčení metiz.
 • Kroucení se provádí pomocí extraktoru (popsáno podrobněji níže).

Sání šroubové hlavy roztrhanými plochami

Vrtání a v budoucnu lze kroucení provádět dvěma způsoby:

V první metodě se vezmeme vrták správného pohybu, o něco méně než průměr vnitřku vnitřních šroubů, sevřeme v vrtacové kazetě. Klobouk vyvrtejte tělo šroubu. Dále projdeme kohoutem (s průměrem a výškou vláken methyse). Připraven.

Ve druhé metodě používáme vrták s levým úderem s průměrem menšího průměru šroubu. Vložte do středu a cvičení. Během procesu vrtání dochází k rozpadu vlákna a metiz je odstraněn spolu s vrtákem.

Při vrtání musíte být opatrní a nenechat vrták odcházet.

Dlát a kladivo

Tato metoda se používá pro šrouby s velkým průměrem a vyčnívajícím velkým kloboukem.

Během kroucení značky aplikujeme na klobouk na klobouk na klobouku. Porazili jsme kladivem s optimálním úsilím, abychom neřezali okraje hlavy. Toto je dlouhý, ale efektivní proces.

Metoda vrtání extraktoru

Extraktor je nástroj (zařízení), se kterým vadné upevňovací prvky (šrouby, šrouby, jehlové atd.D.), připomíná kuželovou vrták. Slovo pochází z anglického „extraktu“ a označuje „extrakt“, „smazat“.

Před nanesením tohoto zařízení je nutné vyvrtat díru v těle montážního prvku ze strany klobouku.

Dále vložte extraktor do díry a pomocí klíče nebo elektrického šroubováku odšroubujeme metiz.

Jak odšroubovat šroub: 45 praktických doporučení

Jak odšroubovat šroub? Článek o efektivních metodách s přehledem nástroje, nejlepší a nestandardní.

V materiálu zvažujeme, jak odšroubovat roztrhaný šroub (s roztrhanými tvářemi), zrezivělý šroub, šroub kladky na klikové hřídele, kola, výfukový potrubí, HBC a další uzly a jednotky.

Doporučení jsou také užitečná v dílech směru domácnosti. při opravě mixéru, toalety, garážového vybavení, prefabrikovaných budov atd.Str.

Šrouby obvyklým způsobem jsou odšroubovány uniformními nebo skalnatými klíči, šroubováky, hlavami pomocí brány, rohatky nebo pneumatické gaycortice. Jsou však možné další možnosti.

Před odšroubováním šroubu musíte z existujícího nástroje vybrat ten, který je nejlepší:

 • Tenké krátké rohy, zejména s příliš volnými (zlomenými) zívnutími, jsou nejhorší možností, která je okamžitě lepší opustit situaci odšroubováním rezavých vařených šroubů (to povede k roztrhaným obličejům);
 • Umístění klíčů je výhodnější než horniny, protože obvod uzávěru šroubu je pevněji zakryt;
 • Šestistranný jednotný klíč nebo hlava je výhodnější než jejich dvanácté verze, protože hexagonové mají na plochém pracovním povrchu klobouku velkou tlakovou oblast a jsou méně nakloněny k roztržení aspektů;
 • Výhodnější je nástroj s protáhlým perem nebo další tryskou;
 • Dort kvůli jednoduchosti a síle je výhodnější než chrastítka, t.Na. Pro posledně jmenované může aplikace zvýšeného úsilí vést k poškození mechanismu (to platí zejména pro chřechátky s velkým počtem zubů, z nichž každá je menší než velikost a není tak odolná);
 • Šok pneuman koberec je lepší než manuální nástroj;
 • V kombinaci s bránou nebo šokovou pneumatickou úder bude nejlepším roztokem hlava Super Lock, ve které není síla aplikována na rohy (tváře), ale na roviny, která eliminuje olizování tváří šroubu;
 • Zesilovač točivého momentu (multiplikátor) pomůže připojit úsilí přesahující lidské fyzické schopnosti k velkému vařenému šroubu;
 • Šroubovák s velkou rukojetí typického tvaru nebo síly ve tvaru T se bude vypořádat lépe než tradiční kompaktní verze;
 • Vhodný nástroj pro upínání (plynovod („plyn“), klíč, svorka, viceprezident, kleště atd.Str.) Přijďte se hodit v nepřítomnosti klíčů nebo olíznutých tváří;
 • S dostatečnou výškou klobouku může být ve vzácných případech aplikována spirla.

Super Super Lock Head for Wheels Bolts by měla být zakoupena a transportována s vámi v autě neustále, protože upevňovací prvky kol často dostávají poškození při výměně pneumatik a jsou schopny přinést vážné potíže majiteli automobilu na silnici v případě propíchnutí.

odšroubovat, roztrhaný, šroub, šroubovákem

Nejčastěji se používají šrouby se správným vláknem: musíte je odšroubovat proti směru hodinových ručiček (podívejte se na šroub z klobouku). Odšroubujte šroub levým vláknem ve směru hodinových ručiček.

Určením, jakým způsobem odšroubujte šroub, stačí se na něj pečlivě podívat:

 • Na straně je vidět náklon bot vlákna šroubu v malém úhlu. odšroubovat šroub ve směru, do kterého vlákno „stoupá“;
 • I když závitem není viditelný, můžete určit směr podél koncové části matice (nebo prostřednictvím závitového kanálu, ve kterém šroub sedí) v místě uvolnění posledního kola jeho vnitřního vlákna.
 • Použijte hlavu Super Lock, která ovlivňuje rovinu, a ne na pokraji;
 • Zavřete roztrhaný šroub v potrubní žíle (ve svěráku, svorce, kleštích atd.Str.) a odšroubujte je;
 • Udělejte si drink v hlavě a odšroubujte se silným šroubovákem;
 • Zkombinujte dvě předchozí metody pomocí nástroje pro upínání a šroubovák, který vynaloží úsilí dvou rukou;
 • Zapněte klobouk na klíč menší;
 • Naneste speciální nástroj. extraktor (podobný kohoutu, pracovní část kužele, směr vlákna je opačným vláknem): Chcete.li rozlit díru požadovaného průměru a hloubku asi 2/3 od Délka pracovní části extraktoru, vložte extraktor a otočte se snahou otočit šroub;
 • Vyvrtejte díru ve středu klobouku, ne hlubší výšku klobouku, vtáhněte do ní Torxovou trysku (e-profil nebo jiná podobná podélným žebrem) a odšroubujte hlaveň trysky;
 • Získejte šroub se šroubem s olízlým obličejem o větší matici vhodnou velikost, jehož vnitřní průměr vám umožní vložit do rušení, aby se další fixace rozlila deprese v kontaktní zóně, vložte tam vhodnou kovovou tyč jako a Klíč k vyloučení hromu, použijte šroub, naneste šroub, nanesení šroubu, nanesení šroubu a nanesení nástroje šroubu ve velikosti většího průměru;
 • Nasaďte matici většího průměru a přivaďte ji k klobouku šroubu s svařovacím poloautomatickým zařízení.

Informace o tom, jak odšroubovat zlomený šroub, který nemá klobouk, lze získat z článku „Jak odšroubovat vlásenku: 25 Efektivní metody a techniky“, který je zveřejněn v „užitečné“ sekci na Zisinfo

 • Dostupné vlákno by mělo být důkladně vyčištěno z rzi kovovým kartáčem, odstranit znečištění;
 • Naneste na vlákno pronikavé složení WD-40, „kapalný klíč“ a jejich analogy (tak, aby aplikované složení proudilo dolů do řetězcové zóny rezavého šroubu), nechte kompozici fungovat asi 20 minut, pokud není uvedeno jinak jinak, pokud není uvedeno jinak výrobce produktu;
 • Pomocí dostupného nástroje vynaložte úsilí ve směru odšroubování;
 • Pokud šroub není přístupný, použijte metodu pitchingu, střídavě připevněte sílu na kroucení i kroucení;
 • Pokud tyto akce nevedly k pozitivnímu výsledku, po dlouhou dobu aplikujte namočení v pronikavém nebo chemicky aktivním léčivu po dlouhou dobu.
odšroubovat, roztrhaný, šroub, šroubovákem

Podstata metody v účinku na rezavou závitovou část šroubu s proniknutím nebo chemicky aktivní ve vztahu k rezi s kompozicí po dobu dostatečně dlouhé doby.

 • Rusty zvlhčují rezavé upevňovací prvky v zóně vlákna aktivním nástrojem, zabalte cenově dostupnou závitu šroubu hadrem, navlhčenou s tímto nástrojem nebo ji na vrchol (tak, aby chemie odtékala shora dolů), pevně blízko k vyloučení v případě potřeby sušení přidání čerstvého produktu v případě potřeby;
 • Úplně ponořte upevňovací prvky do chemie pomocí svého velkého objemového nádoby.

Jak odšroubovat vařený šroub

Oprava různých prvků těla a hlavních složek automobilu není úplná bez vyřešení problému koroze, oxidace šroubů. V továrnách zpravidla magisterští pečlivě zpracovávají všechny upevňovací prvky. Mazání vysoce kvality je přítomno na vlákně všech sedadel. Při další opravě se takové sloučeniny nepoužijí. Poté, co se voda dostane na povrch spojení, se připojení vaří a kyselé šrouby jsou příliš obtížné demontovat.

Mistři používají pro řešení tohoto problému tři efektivní metody. Vyberte příslušnou možnost na základě schopností vlastníka automobilu.

Odšroubujte zrezivělý šroub nebo matici klepnutím

Klepnutí přispívá k postupnému ničení měřítka a rzi. Chcete.li správně rozebrat spojovací prvky, musíte vzít malé kladivo a udeřit a pokusit se otočit metiz. Tato metoda pomáhá rychle odšroubovat spojení.

Úsilí o kroucení by mělo být mírné, takže nemusíte vrtat další díry. Pokud je proces prováděn správně, je nutné pečlivě vyčistit šrouby z rzi a léčit grafitovým mazivem.

S pomocí rozpouštědel

Složení s vysokou kvalitou proti rezi a měřítku jsou drahé a jsou nejúčinnějším prostředkem. Na trhu však najdete mnoho možností rozpočtu pro domácí výrobu.

Nejoblíbenější je aerosolová kompozice WD 40. Látka rychle proniká do mikroseizérů a postupně rozpouští korozi. Kromě toho jsou šrouby odšroubovány pomocí brzdové kapaliny, petroleje a bílého ducha. Chcete.li dosáhnout maximálního účinku, měli byste namočit jakoukoli látku látkou a chvíli ji zabalit s partnerem.

Tepelná metoda

Pokud výše uvedené metody nedávají požadovaný výsledek, existuje pouze jedna cesta ven. oheň. Vytápění prvků a okamžitého chlazení vám umožní rychle uvolnit závitové připojení z měřítka. Po zahřátí plynovým hořákem nebo jiným zařízením musí být Metiz ochlazen strojovým olejem.

Téměř v jakékoli situaci mohou být šrouby odšroubovány improvizovanými prostředky. Vše, co je potřeba, je plochý nebo křížový šroubovák, klíče od laktury, hlavy, mazání kompozice a trochu úsilí.

Šroub pro hexagon

Tváře osy jsou vhodné pro kroucení a odšroušení. Jasné a dokonce oni kladou spolehlivý důraz na klíč. Pokud je šroub pravé paže a odpovídající velikost, může být zpočátku pohodlně otočen ručně a později s pomocí nástroje dosáhne nástroje. Existují však časté případy, kdy se kvůli nadměrnému provozu samotného šroubu nebo velkého zatížení připojení roztrhnou okraje a upevňovací prvky zbývají vyčnívat do kloubu. Vezme to nepohodlné, vyklouzne z rukou a nástrojů. Podívejme se na několik možností řešení tohoto problému s odpovídajícími metodami eliminace.

 • Udělejte zářez na hlavě šroubu jakýmkoli dostupným způsobem. Při provádění tohoto zářezu však existuje jeden důležitý bod. Stěny tohoto zářezu by měly být svislé, bez svahu. Jinak nástroj, který pak spočíváte na výklenku, jednoduše proklouzne kloboukem. A v tomto případě existuje velké nebezpečí pro poškození nejen nástrojů, ale také rukou pána.
 • Naneste speciální extraktory, které jsou vyvolány, pro šrouby s roztrhanými plochy. Extraktory mají nit řezané ve směru, který je přesně opakem vlákna samotného šroubu. Když je tedy do šroubu vrtána díra a vloží se extraktor, je pevně upevněna v šroubu a při kroucení takového šroubu se netočí kleště.
 • Použijte zpětnou levou rotační vrták a vrták s obrácením. Záměrem je vytvořit díru v upevňovacím prvku s konvenčním cvičením, vložit do něj levý vrták a odšroubovat vařený šroub na zadní straně vrtačky.
 • Najděte vhodnou hvězdu Torx. Ideální hvězdička by neměla předávat sloty do díry hexagonu, ale nebýt pro něj příliš velký. Hvězdná hvězda Torx odřízne klobouk šroubu svými sloty, pevně pevně na klobouku. Nyní můžete šroub odšroubovat. Jednat pečlivě, protože v tomto případě existuje velké nebezpečí pro narušení slotů z hvězdy Torx.

Šroub s otvory pro šestiúhelník může být odšroubován následujícím způsobem:

 • Musíte si vzít soubor a udělat z nich velikost pro hexagonální klíč. Po takovém řezu významně ušetříte, protože tento spojovač můžete použít v budoucnu více než jednou.
 • Udělejte si zářez na klobouku s rohovou bruskou nebo jiným pohodlným způsobem, například hackerskou pilou pro kov. A použijte plochý šroubovák, spočívající na jeho rukojeti, jako na rameni rotace.
 • Lze také použít k odšroubování šroubů jedné z vhodných hvězd Torx ve velikosti.

Existují pouze dva způsoby pro šrouby vyrobené z oceli: existují pouze dva způsoby:

odšroubovat, roztrhaný, šroub, šroubovákem
 • Použijte extraktor. Dobře vyvolaný extraktor a vaše pečlivé akce pomůže nejen odšroubovat šrouby, ale také k tomu bez významného poškození nástroje.
 • Volejte pro nápovědu Elektrické svařování. S elektrickým svařováním můžete připojit jakýkoli šestihranný prvek k roztrhaným upevňovacím prvkům, které již nepotřebujete. Tímto způsobem přivařené, stane se novým kloboukem pro šroub. Bude vhodné v tom odpočívat a otočit. Bohužel však tuto metodu lze použít pouze pro detaily z oceli. U šroubů z jiných materiálů nelze tento pohodlný způsob, bohužel, bohužel.

Blok: 3/4 | Letní postavy: 3183

Jak odšroubovat roztrhaný šroub pod šroubovákem

Při odšroubování šroubů jsem čelil problému, ale opravdu jsem nechtěl vrtat. Dva dny úsilí, ale všechno vyšlo. A tyto šrouby byly na karburátorech, což vyžadovalo ještě větší přesnost! Možná se někdo hodí k mé zkušenosti Rozhodl jsem se rozebrat karburátory na Suzuki RF400, protože ona byla ohromena mnou, tady je příspěvek o tom: umírá rf-ka podle očekávání, přivedl je domů, takže je tak přivedl domů Protože v garáži nic nesedí, posadil se, aby se rozebíral Skrz jsem si uvědomil, že to nebude vůbec snadné (celý bod je, že palety plovákové komory byly pevně zašroubovány k uhlovodům a na První pokus je odšroubovat kříž, na šroubu ((zkroucený jeden šroub. odtrhl, začal se snažit. cítím, že kříže odcházejí Co dělat. A je jich osm šroubů, dva na každém karburátoru a jeden není odšroubován. Rozhodl jsem se je pokusit je stisknout s Tonkronos, ne fíkem Nevěděl jsem, co dělat dál, tak jak říkají: „Dobře, Google!„ Některá řešení zjistila, že se zdála zajímavá, některá se nehodily (například zahřátí hořákem je nebezpečný. uvnitř plastových plováků. pravděpodobně se mohou roztavit). Ale k mému problému jsem nevybral žádný konkrétní způsob, takže jsem všechno odšrouboval v několika pokusech)

Pokus: Udělal svázaný nůž v jednom šroubu pod plochým šroubovákem Výsledek: úplné selhání, svázané také!

Zkoušel: Rozhodl jsem se nalít WD-40, počkat, zkusit zavěsit šrouby z vnějšku s malými postranními blastonami a tonkinosů: Odšrouboval jsem 2 šrouby a je jich tam 8.

Zkoušet: Šel jsem do časopisu, koupil jsem si tam silnější boční kostry. Před odjezdem, všechno důkladně napojeno WD-40, výsledek: odšrouboval jsem další tři šrouby, 3 zůstal, nechtěli podlehnout Pokus: Někde jsem četl, že můžete zaklepat na klobouk kladivem, toto může pomoci Gaiki vrátit výsledek: Nepomohlo to

Zkoušel: Doma jsem našel páječku. rozhodl jsem se jemně zahřát výsledek z okraje: bylo to zahříváno, takže jsem ani nespálil ruku, zkrátka, úplné selhání

Zkoušel: Zasténal jsem hadr v kyselině octové, zakryli si klobouky na noc s nimi: další šroub odšrouboval, zatímco jsem zlomil nové boční strany

A druhý den demontáže karburátorů již odešel, podle mých plánů jsem je musel do této doby sbírat!) Ale…

Zkoušet: Znovu do obchodu Koupil jsem si novou postranní kostru, ještě silnější) Nástroj pro tekuté klíče a v extrémních případech jsme se extraktory rozhodli pokusit se nalít tekutý klíč a pokusit se ho znovu odšroubovat po boku řezačky. Pokud to nevyjde, chtěl jsem v klobouku vyvrtat malou díru a zašroubovat do ní extraktor. Extraktory mají reverzní vlákna, t.E. Zašroubujete je do šroubu a šroub je odšroubován, tím více je extraktor utažen. čím více síly se vypne šroub. Nějak to tak funguje. Ve skutečnosti to už bylo zoufalé opatření. opravdu jsem nechtěl vrtat šrouby!

Stručně řečeno, zaplavil tekutým klíčem, šel na večeři, někde o hodinu později se vrátil ke svým karburátorům na půl, nějak, s neuvěřitelným úsilím, tyto dva poslední šrouby byly odstraněny po boku řezačky! Bokozes sevřený dvěma rukama se vší silou! Výsledek: Hurá, ukázalo se!

Takže všechno je komplikované, upřímně jsem neočekával takový hemor! Tyto šrouby se opravdu dostaly tak silně, že jsem je nemohl vytáhnout z celé své síly a kříže na šrouby odcházejí s neuvěřitelnou lehkostí. Bude nutné hledat šrouby na klíč pravděpodobně lépe. Doufám, že někdo bude pro někoho užitečný! Pokud má někdo jiný způsoby, jak psát do komentářů! Děkuji vám všem za čtení! Hodně štěstí a dobré počasí, jinak v dešti Tver znovu!

Z jakého důvodu jsou okraje šroubu rozbité

Existuje několik negativních faktorů vysvětlujících, proč hlava není odšroubována:

 • Koroze kovu je v důsledku toho struktura materiálu narušena, ztrácí své vlastnosti, stává se méně odolným, rozpadajícím se, to vede ke skutečnosti, že pán nebude schopen během opravy demontovat a kroutit rezavé upevňovací prvky ;;
 • Šroub má schopnost posouvat se, pokud byl nainstalován v designu nevhodného materiálu.

Problém, jak odšroubovat šroub, nastává v porušení pravidel pro použití nástroje.

Problém nastává v rozporu s pravidly používání nástroje

Šroubovák na křížovou hlavu

 • Nízká kvalita nástroje: Příliš měkký kov, který přispívá k neustálému sklouznutí šroubováku, byly ostré okraje odfouknuty kvůli opotřebení, také neumožňuje pevně opravit šroub v plátku, navíc nástroj lze pro takovou práci nesprávně vybrán (není odpovídající velikosti hlavy);
 • Slabé úsilí v procesu odšroubování spojovacích prostředků, zatímco šroubovák není držen ve štěrbině, neustále sklouzne, v důsledku toho je hlava deformována, z tohoto důvodu se nazývá „olízl“;
 • Ve fázi instalace byly spojovací prvky nainstalovány v konstrukci vyrobeném z materiálu, který neodpovídá šroubům, protože je to posouvající, pomocí šroubováku nebude možné takové Methize vytáhnout.

Bit šroubovák

Běžným problémem používání elektrického nářadí je nesprávný výběr rychlosti jeho provozu. Chcete.li vrtat spojovací prvky, vynaložte mírné úsilí. Trvání elektrického šroubováku by mělo být krátké. Pokud intenzivně vyvrtáte šroub, slot je deformován. V důsledku toho bude nutné navíc vyřešit problém, jak odšroubovat šrouby poškozenou hlavou, což zvýší období práce.

Pokud intenzivně vyvrtáte šroub, slot je deformován

Když se otočí šroub spojovacího prvku

Občas se stane, když se šroub otočí v závitové díře, jak ji odšroubovat, podrobněji zvažte.

Nejprve je třeba dát produkt s hřebíkem a pokusit se ho vytáhnout co nejvyšší. Ponechejte spojení v napětí, pomalu jej otočte klíčem. Pokud ne v přítomnosti hřebíku, můžete použít šroubovák. Pokud je šroub malý, můžete jej odstranit kleštěmi.

Hlava je sevřená a s použitím síly se táhne. Pokud by šroub nebyl možný okamžitě extrahovat, začněte rotaci hlavy uzavřenou proti směru hodinových ručiček, aniž by se úsilí oslabilo.

Není třeba mazat šrouby pomocí Litholu nebo Solidolu.

Tato maziva jsou navržena pro tření částí. Pokud s nimi namažují šroub nebo matici, mazivo v průběhu času ho zatvrdí a odšroubuje obtížnější než rezavý šroub. Je lepší namazat šrouby a ořechy, když je otočte, grafitové mazivo.

Doufám, že článek byl užitečný a pomohl vám najít cestu ven z obtížné situace.