Úpravy karburátoru Huter BS 45

Jak upravit karburátor na řetězové pile

Motorová pila. Užitečné, a někdy jen nezbytný nástroj pro majitele soukromého domu. Má vysoký stupeň nezávislosti, lze použít v poli, kde neexistuje způsob, jak se připojit k síti. U některých mistrů řetězové pily je to jedno z hlavních zařízení, které téměř každý den provádí velké objemy práce. Taková zatížení je sražena nastavením továrny nainstalována pro všechny důležité komponenty motoru.

Provozní způsob je často měněn karburátorem, který by měl být překonfigurován. Bez představy o návrhu a principu působení tohoto prvku jej nelze správně upravit. Tento problém se týká mnoha uživatelů, kteří úzce spolupracují s řetězovými pily, takže bude užitečné to pečlivě zvážit.

 • Návrh a princip akce
 • Pokud potřebujete nastavení karburátoru?
 • Úpravy nástrojů
 • Jak upravit karburátor vlastními rukama?
 • Jak nainstalovat čínskou pilu?

Nastavení karburátoru řetězové pily pomocí například Huter BS 45

Je třeba poznamenat, že při výrobě huter řetězové pily prochází karburátor nepřesným továrním nastavením, protože podmínky pro testování složení vzduchu a paliva se liší od podmínek reálného provozu.

Který karburátor je nainstalován v komoře BS 45 řetězové pily

Jak je popsáno výše, tento model copů benzínových pilů Huter je vybaven karburátorem membrány Walbro. Výhodou takového karburátoru je jeho schopnost distribuovat kvalitu a množství palivové směsi a také na rozdíl od plovoucích karburátorů, schopnost pracovat na jakékoli poloze.

Zařízení a princip provozu karburátoru

Karburátor je jednou z nejdůležitějších částí řetězové pily a používá se ke míchání paliva se vzduchem a dodávání této směsi do spalovací komory motoru.

Karburátory Walbro se snadno používají. Mají tělo s typem skrz díru. Uvnitř díry je difuzor. Pasáž se zúží přes kanál vstřikování paliva. Tlumiče jsou nainstalovány na obou stranách: čím menší je škrticí klapku, tím více ovládá množství palivové směsi dodávané do válce. Více tlumiče. Vzduch slouží k omezení toku vzduchu při studeném startu.

Karburátorová řetězová pila Huter BS-45

Ve válci motoru a v karburátorové komoře se prostřednictvím kanálu čerpadla membrány vytvoří vakuum, palivo se dávkovanou kvůli odchylce kontrolní bránice a pohybem jehly do spodní polohy. Ventily a tlumiče se otevírají v důsledku tlakového rozdílu, a tím procházejí a nasměrují tyto prvky kanály do difuzoru, kde se vzduch a palivo mísí, stříkají a vstupují do válce motoru.

Co je třeba upravit

Před úpravou karburátoru musíte připravit potřebné nástroje, materiály a zařízení, které jsou v tomto procesu užitečné.

Jak nastavit. Algoritmus kroku

Nastavení karburátoru řetězové pily se provádí třemi nastavovacími šrouby

 • L. Kontrola nízké rychlosti (odpovídá za kvalitu paliva);
 • H. Rychlá řízení rychlosti (odpovídá za množství paliva);
 • T. Kontrola nečinnosti.

Umístění nastavovacích šroubů na karburátoru Huter

úpravy, karburátoru, huter
 • Dříve se jeho utažení až do konce je šroub L odšroubován šroubovákem o 2,5 zatáčky.
 • Odšroubujte šroub H, také jej dříve plně utáhněte na 2,5 zatáčky.
 • Spusťte pilu a teplé po dobu 5-10 minut.
 • Během vytápění pily pomalu utáhněte šroub ve směru hodinových ručiček (rotace šroubu v tomto směru vede k vyčerpání paliva, což vede ke zvýšení rychlosti), pomocí tachometru je nutné najít maximální rychlost motor na volnoběhu a poté odšroubujte šroub 1/4 proti hodinám.
 • Upravte šroub H při maximální rychlosti motoru v souladu s výše popsaným principem.
 • Pak je rychlost nečinnosti nastavena na šroub T (proti směru hodinových ručiček). Měl by být nainstalován tak, aby motor fungoval stabilně, bez cizího hluku a dokud se pila nezastaví na volnoběhu (pokud se to otáčí).
 • Spusťte pilu znovu a ujistěte se, že funguje hladce, bez kouře a škrábanců.

Přečtěte si výměnu olejového čerpadla řetězové pily Husqvarna

Nuance nastavení

Je důležité vědět, že karburátor je regulován až po úplné diagnóze pily, což eliminuje poruchy jiných částí řetězové pily (vzduchový a plynový filtr, zapalovací svíčka, položení mezi motorem a karburátorem).

Kdy se regulovat a kdy je lepší dát servisnímu středisku

Karburátor můžete nakonfigurovat sami, pokud máte představu o jeho principu provozu a sekvence algoritmu nastavení je přesně provedena. Pokud po úpravě domu není dosaženo stability řetězové pily, měli byste se poradit se specialistou, abyste se vyhnuli nevratnému poškození řetězové pily Chauter.

Zařízení

Sada dodání této řetězové pily se prakticky neliší od konfigurace konkurentů a obsahuje následující:

 • Motorová pila;
 • Pila pneumatika;
 • Řetěz;
 • Nastavovací šroubovák;
 • Kombinovaný klíč svíčky;
 • Ochranný kryt na pneumatice;
 • Nádoba na přípravu palivové směsi;
 • Pokyny v ruštině.

Zařízení samozřejmě není bohaté, ale zahájit práci řetězové pily ihned po zakoupení je stačí.

Situace, ve kterých je nutné přizpůsobení

Nové řetězové pily jsou dodávány od výrobce s upravenými karburátory. Tomu se říká standardní nastavení. Ale pro normální průchod procesu.v procesu je nutné snížit maximální rychlost motoru, upravit karburátor. Po utékání potřebují řetězové pily přesné nastavení k dosažení maximální účinnosti motoru.

úpravy, karburátoru, huter

Signál pro čištění a nastavení je také zvýšená spotřeba paliva, což negativně ovlivňuje práci výfukového systému. Jednoduše řečeno, řetězová pila začne silně kouřit a tlumič tlumičů ucpává s ucpávkou, což zase povede ke snížení síly. S nedostatkem paliva ve směsi jsou díly motoru špatně namazány a dochází k předčasnému opotřebení. Vysoce kvalitní směs může také způsobit rušení motoru v důsledku přehřátí (to je jeden z důvodů, proč není řetězová pila spuštěna).

Nastavení je nezbytné, pokud motor nedrží volnoběh, zastaví se nebo nevyvíjí plnou energii.

Vyladění karburátoru by mělo být prováděno čistým vzduchem a palivovým filtrem.

Vybavení modelu řetězové pily BS-40

Tento nástroj pro domácnost je upraven tak, aby pracoval v obtížných povětrnostních podmínkách. Konstrukce modelu zahrnuje odolný motor, jehož CPH je vyroben z tvrzeného kovu a je navíc pokryt silnou vrstvou slitiny chromu.

Spuštění vestavěné energetické jednotky této huter řetězové pily se provádí pomocí ručního startéru sestávajícího z větrávaného 2-cestného bubnu, vylepšeného kabelu a plastové rukojeti. Pro hladší spuštění studeného motoru výrobce vybavil nástroj dekompresním systémem, který tlačí tlak uvnitř válce.

Řetězová pila Huter BS-40 je vybavena vysoce přesným zapalovacím systémem, ve kterém je vytvořený puls přenášen přímo na svíčku, bez pomoci pomocných prvků. Standardní zařízení pro zapalování nástroje se skládá z magneto vybaveného primárním a sekundárním vinutím a také svíčky umístěné pod ochrannou gumovou uzávěrem.

Mezi parametry této úpravy domácnosti značky Huter patří:

 • Ice Power. 2,2 litru. S.;;
 • Palivo/olejová nádrž. 310/160 ml;
 • Krok délky pneumatiky/řetězec. 40 cm/3/8 ″;
 • Hmotnost s nastavením a doplňováním tanků. 6,4 kg.

Řetězová pila je vybavena účinným modifikovaným systémem, jehož zařízení se skládá ze 7 vyztužených gumových kovových pružin.

Zařízení rostliny

Prvním a téměř hlavním prvkem řetězové pily je motor, jmenovitě karburátor dva.viz (viz. Nastavení karburátoru). Jeho přímá síla je rozmanitá, vše záleží na modelu zařízení a jeho přímém účelu. Například síla ural řetězové pily je 3,68 kW.

Druhou neméně důležitou součástí nástroje je náhlavní souprava (SAW), která se skládá z řetězu (řezání), pneumatik, hvězd, kol (řetěz). K tomu by mělo být přidáno, že zcela jiní výrobci poskytují své vlastní spektrum této náhlavní soupravy.

Je důležité, aby bylo vždy vybráno přímo pomocí určitých charakteristických dat motoru. Vzhledem k tomu, že větší krok má tento druh náhlavní soupravy, bude řez řetězové pily hlubší, můžete dokonce říci, že čím výkonnější a produktivnější to bude. Nezapomeňte však, že pro úplnou operaci zařízení by to motor neměl také přiznat energií.

Jeho mazivo se provádí pomocí speciálního oleje přímo z nádrže druhého, který se nachází na manuálním bloku. Stojí za zmínku, že hmotnost tohoto druhu nádrže má takové rysy, že olej a palivo, které je navrženo pro motor, končí ve stejnou dobu.

Přišli na obecné obrysy se zařízením, ale s největší pravděpodobností s jeho základem, a nyní nastal čas začít pochopit, proč řetězové pily přestaly fungovat, jaký by byl život toho a jak je eliminovat.

úpravy, karburátoru, huter

Jaký je rozdíl mezi nastavením karburátoru na řetězové pile Huter BS 52

Tato řetězová pila je nainstalována na karburátoru pro karburátor Huter BS 42. Proto je nastavení provedeno ve stejné sekvenci.

Prakticky se neliší, vizuálně i interně. Alespoň ladění karburátoru je identické.

Pro úspěšný výsledek nezávislého nastavení karburátoru řetězové pily Huter je důležité být informován v zásadě jednání a v přesném pořadí dodržuje pokyny pokynů pro jeho úpravu. A také nezapomeňte, že včasná a řádná péče o tento nástroj mu poskytne dlouhou životnost.

Řetězová pila je jednoduché zařízení, které může s náležitou péčí vydržet dlouho. Zároveň je pila nástrojem podléhajícím různým zatížením, a proto jsou stále nalezeny poruchy. O tom, co způsobilo určitou poruchu a jak ji odstranit, se z tohoto článku poučíte.

Pracovní vybavení

Konstrukce řezacího aparátu pily Huter BS-52 zahrnuje 20palcovou vodicí pneumatiku vyrobenou z odolné oceli odolné vůči opotřebení a 76-green řetězu s pohonem z přední hvězdičky. V přední části pneumatiky je poháněná hvězda, která usnadňuje pohyb řetězu podél jedné a půl milimetrové drážky.

Mazání obvodu v automatickém režimu se provádí dodáním oleje z vestavěné nádrže. Návrh řezacího aparátu poskytuje ochranu operátora před zranění. Brzda implementuje nouzovou zastávku řetězce během méně než jedné sekundy.

Jak upravit Husqvarna 236

Optimální rady, které vám mohu dát, kontaktujte specialisty! Věřte mi, specialisté upraví karburátor pro velmi malé fondy, zkontrolujte obecný stav pily. Pokud stále potřebujete upravit karburátor na Saw Husqvarna 137 bez pomoci druhých, pokusím se pečlivě nastínit takový proces. Na spodní část příspěvku jsem také přidal video o tom, jak upravit karburátor řetězové pily na Idle.

Na obrázku výše vidíte tři šrouby pro nastavení. Mají svůj vlastní účel dovedností:

Šroub t je potřebný k úpravě revolucí při nečinnosti.

Šroub L slouží k úpravě nízkých rychlostí.

Nejprve šroub L (otočení) hledáme nejvyšší obrat v Idle. Když jsme je našli, musíme otočit tento běžný šroub pověsti o čtvrtinu otočení proti rukou hodinek. Pokud se řetězec v této záležitosti neustále otáčí, pak se zastavíme zastávkou otočením šroubu.

Pak zahříváme motor plnou rychlostí v oblasti 10-15 sekund a otočíme šroub H o čtvrtinu proti hlídce. Čekáme 10 sekund a posloucháme, motor by měl fungovat jako 4-krok ve zvuku. Pokud je výkřik slyšet, pak je směs špatná (otočte šroub), pokud je obohacený kouř směsi (otočte šroub).

Po úpravě nízkých a velkých revolucí jsme nastavili rychlost nečinnosti šroubem t. To se děje takto:

4.Otočíme šroub t ve směru hodinových ručiček, dokud nezačne řetězec rotace.