Jak připojit švédskou zeď ke sádrokartonu

Jak připojit švédskou zeď ke sádrokartonu?

Pokud je dokončení sádry již připraveno, ale musíte nainstalovat, stojí za to použít silné upevňovací prvky. kotvy. Pod těmito mezerami jsou otvory nejprve vyvrtány v GCL a poté ve zdi položí. Kotvy jsou ucpané do připravených vrtaných bodů a švédská zeď je snadno připevněna k povrchu.

Je lepší neumisťovat švédskou zeď vedle zdi, která sousedí s jiným bytem, ​​takže během jeho instalace není rušit sousedy. Také se nepřipevňujte k křehké zdi, například ze sádrokartonu.

Jak připojit švédskou zeď ke zdi

Švédská zeď je často instalována v bydlení, nejen v dětských pokojích, ale také jako možnost pro sportovní vybavení pro dospělé pro výcvik. Ve většině případů není instalace projektilu obtížná, různé možnosti jsou velmi snadné napravit vhodným způsobem.

Švédská zeď v interiéru místnosti pro návrh a upevnění švédské zdi

S opláchnutím místnosti s omítkou však vyvstávají problémy, protože taková dekorace neposkytuje plnou podporu a ještě více tak tvrdé fixace. Neexistují však žádné beznadějné situace s použitím některých triků, švédská zeď namontovaná na sádrokartonu vykonává své funkce.

Co je za problém

Takový sportovní projektil je zpravidla nainstalován dvěma způsoby:

Příklad instalace švédské zdi

Přirozeně, v přítomnosti listů GKL na rámu zdi s prázdným prostorem pod ním jsou takové možnosti instalace nemožné. V první verzi je nemožné natknout důraz na strop vyrobený ze sádrokartonu, protože zavěšená struktura kovových profilů sádrokartonu je jednoduše deformována, s možným dalším zničením.

Možnost navrhnout místnost se švédskou zdí

Ve druhém případě je také docela obtížné vyrobit upevňovací prvky s vysokou kvalitou a dokonce i hmoždinky pro sádrokartonu situaci neopraví, za takovou nákladů nebudou moci dlouho držet sportovní projektil po dlouhou dobu.

připojit, švédskou, sádrokartonu

Věžby jako mol nebo motýl jsou obvykle navrženy pro zatížení do 15-25 kg na bod. Proto při výběru metod instalace švédské zdi musíte vyřešit hlavní problém. absence silného a pevného základu na jedné z letadel (stěny nebo strop).

Design dětského pokoje se švédskou zdí

Nejjednodušší možností je poskytnout možnosti instalace projektilu ve fázi opravárenských prací. Často však musíte nainstalovat ve stávající situaci.

Způsoby, jak připojit švédskou zeď

Nejjednodušší možností by bylo, kdyby byla místnost vyrobena v místnosti bezrámovým způsobem. V tomto případě může být švédská zeď připevněna ke zdi pomocí standardních spojovacích prostředků.

Kreslení s velikostí švédské zdi pro připevnění ke zdi

Nebo s rozpětím do stropu a podlahy. Tato možnost se však používá jen zřídka, častěji jsou stěny s předběžnou sestavou rámové základny oblékány sádrokartonem. Problém je vyřešen následujícími metodami.

Možnost zdobení místnosti se stěnou v modrých tónech

Instalace rozptylu

Je třeba si uvědomit, že připojte švédskou zeď s důrazem na zavěšené stropy sádrokartonu v žádném případě. Deformace opláštění a rámu na stropě je nevyhnutelná a kvalita takové fixace je docela pochybná.

Instalace se provádí následovně:

  Je vybrána požadovaná oblast pro instalaci a strop v tomto bodě je potřebný s jednou úrovní bez dalších úrovní a v místech kontaktu zdí a listů sádrokartonu by neměly být předávány rámové profily. Kontrola přítomnosti základních částí suspendovaného stropu je velmi jednoduchá, stačí chodit po webu s magnetem, který naznačuje přítomnost kovu pod kůží.

Nezapomeňte zkontrolovat elektrický okruh, zda neexistence umístěných linek skrytých kabeláží pod sádrovým stropem!

Po instalačních pracích je nutné zavřít viditelné části otvorů. To lze provést pomocí vybraných dekorativních obložení nebo umístění s omítkou. Ale poslední možnost zničí vzhled stropu.

Kreslení pro upevnění na sádrokartonu švédské zdi

Pokud je strop sestaven od nuly, pak je snazší provést řezy v listech sádrokartonu pod spojovacími spoji švédské zdi pod spojovacími spoji. V procesu dokončení budou tyto nedostatky spolehlivě skryty. A můžete také opravit sportovní skořápku na zeď pomocí silných spojovacích prostředků.

Instalace na povrch stěny sádrokartonu

Nejjednodušší situací je kombinovat dekoraci místnosti s sádrokarmou s instalací švédské zdi. V této situaci musíte namontovat skořepinu přímo na podpůrnou zdi pomocí stávajícího namontu.

Proces vrtání otvorů pro upevnění

Také ve stadiu oprav můžete vytvořit záložky pro kůži ve formě mocného dřevěného paprsku. Hlavní věcí je vybrat křížovou oddíl řeziva, který bude přímo pod zadní částí listu.

Po dokončení práce se instalace švédské zdi provádí přímo na těchto sekcích.

Pokud je dokončení sádry již připraveno, ale musíte nainstalovat, stojí za to použít silné upevňovací prvky. kotvy. Pod těmito mezerami jsou otvory nejprve vyvrtány v GCL a poté ve zdi položí.

Pokyny pro montáž švédské zdi do sádrokartonu

Přečtěte si více: Vápno se solí pro zpracování dřeva

Kotvy jsou ucpané do připravených vrtaných bodů a švédská zeď je snadno připevněna k povrchu.

Video ukazuje proces upevnění švédské zdi na sádrokartonu.

V měkké pěně a provzdušňovaných betonových blocích musíte používat krokodýlí spojovací prvky, protože běžné kotvy nebo hmoždinky nebudou spolehlivě stanoveny v křehkém materiálu stěn.

V jiných situacích jsou montážní metody vybírány individuálně, ale hlavní věcí je pozorovat pravidlo, zeď by měla být stanovena na silné body podpory: betonový strop, cihlové nebo betonové zdivo.

Jak opravit dětský sportovní komplex (švédská zeď)

Dobrý den, situace je následující: V školce musíte opravit dětský sportovní komplex (švédská zeď), “. Zapevnění ke zdi nebo takovému“. namontujte ke stropu. Je komplikováno skutečností, že dům z roku 1968 je zdi zděné zdi, omlouvám se, z nějakého g. Mimochodem, jak se to nazývá :-). Ne konkrétní, ale něco uvolněného. Mezi stěnami a stropem. dřevo.

Pokud narazíte na zeď nohou, zdá se, že to stojí za to, ale zároveň byly dveře odstraněny v další místnosti a zeď se ukázala, že zůstala stát, jako by konzola, t.E. Po dobu 4 metrů, to bylo připojeno pouze ke stropu a podlaze, nebyly tam žádné další stěny. Takže na to šla velká trhlina. T.E. Stěny jsou slabé. A podlahy mezi story. dutá deska. Navíc v místnosti bude strop na strečové látce (dokud to není).

Montážní schéma pro sádrokarton

Zařízení je umístěno v blízkosti zdi tak, aby úchyty byly pevně přitlačeny k sádrokartonu. Je však nutné zajistit, aby držák nebyl rovnoběžný s kovovým nebo dřevěným profilem, na kterém je držena sádrokartony. Pak zakroužkujeme spojovací prvek kolem obvodu. Označujeme také všechna místa, kde bude vybavení opraveno.

Dále nařízněte sádrokartonu nožem, kde byly noty dříve vytvořeny. V těchto dírách umístíme části spojovacích prostředků a pak si všimneme na hlavní zdi, kde již existují výklenky. Kde jsou značky vyrobeny, vyrábíme díry (vrták), ve kterých budou šrouby umístěny. Poté nainstalujeme spojovací prvky do otvorů, bude třeba je opravit šrouby.

Stejný postup se provádí, pokud je nutné opravit zařízení na podlahu. Pouze na podlaze musí být připevněna speciálními šrouby. Pro zlepšení vzhledu místa, kde došlo k řezání částí sádrokartonu, by měly být aplikovány gumové (silikonové) obložení, které jsou již v sadě švédské zdi.

Pokud se chystáte nainstalovat na dřevěnou zeď, musíte použít šrouby. S touto možností je lepší použít metodu. Chcete.li zajistit bezpečnost pro dítě, měli byste navíc položit koberec nebo rohože.

Pro nezávislou instalaci švédské zdi nejsou nutné žádné zvláštní dovednosti ani nástroje. Existuje však několik důležitých bodů, pokud jde o bezpečnost používání švédské zdi, kterou je třeba při instalaci vzít v úvahu.Pro nezávislou instalaci švédské zdi nejsou nutné žádné zvláštní dovednosti ani nástroje. Existuje však několik důležitých bodů, pokud jde o bezpečnost používání švédské zdi, kterou je třeba při instalaci vzít v úvahu.

Instalace na zeď

Pokud švédská zeď není příliš vysoká, musí být připevněna ke zdi. Dřevěné struktury se doporučují pouze tímto způsobem. Je to také možnost pro ty, kteří nemají v bytě dostatečný volný prostor.

Při samostatné instalaci švédské zdi je nutné vzít v úvahu, z jakého materiálu jsou stěny vyrobeny. Pokud je beton nebo cihla, můžete bezpečně namontovat simulátor. Stěny sádry sádry je nepravděpodobné. Instalace na takové stěně je nebezpečná, v tomto případě je lepší zvážit držák v rozpěrce.

Kombinovaná metoda s upevněním současně ke zdi a stropu, podlaze nebo spaceru je nejspolehlivější, což zaručuje úplnou bezpečnost a pohodlí během tříd.

Pokyny

 • Shromažďujeme samotný simulátor na podlaze. připevňujeme příčky k stojanům;
 • Opravíme držák ke zdi ke zdi (v soupravě máme 6 ks, 3 pro každou podporu);
 • Zvedněte strukturu z podlahy a aplikujte na požadovanou oblast zdi;
 • Označujeme rukojeť na stěně otvorů v úchytech pro vrtání;
 • Vyrábíme s penetratorem rovnou délkou délky, vrták je lepší vybrat milimetrovou tenčí, aby úchyty neletěly;
 • Pomocí kladiva vložte kotvu (hmoždinka) do zdi;
 • Vrací simulátor znovu ke zdi a upevněte spojovací prvky šrouby na vyrobená místa.

Budeme muset připojit švédskou zeď:

 • Samotný simulátor;
 • Peorátor (nebo šokový vrták);
 • Kotvy (nebo hmoždinky) a šrouby. přicházejí k našim stěnám;
 • Pero/tužka pro označení na zdi děr;

Instalace v rozpěrce

Tato metoda je vhodná pro pokoje s tvrdým stropem. z betonu nebo dřeva. Upevňovací prvky se provádějí pomocí šroubů, které jsou povýšeny na požadovanou výšku švédské zdi. Taková instalace je velmi pohodlná a má řadu výhod:

 • Můžete nainstalovat zeď v jakékoli místnosti s vhodnou výškou stropu;
 • Není třeba vrtat stěny;
 • Během opravy se přeskupení nábytku nebo překročení projektil snadno demontujte a přesune.

Instalace „In Spacer“ není vhodná pro pokoje s natahovacím stropem, stropem sádrokartonu nebo dekorativní pěnové panely. V tomto případě však najdete cestu ven: pokud je strop plánován, aby byl vytáhnut, je nutné poskytnout díry na plátně. Pro pracovníky nebude jejich výroba zvlášť obtížná a vaše zeď bude následně spolehlivě a úhledně opravena.

připojit, švédskou, sádrokartonu

V případě sádrokartonu je také možné instalovat tímto způsobem, ale v tomto případě je nutné vyvrtat díry ve stropě nebo namontovat zeď na další těsnění, například z překližky. Mimochodem, je vhodné dát taková těsnění pod nohy zdi, zejména pokud je na podlaze laminát, linoleum nebo jakýkoli jiný povlak, pro bezpečnost, kterou zažíváte.

Gymnastické stěny jsou vyrobeny z kovu nebo dřeva. Oba jsou skvělé pro třídy. Jaký materiál je lepší říci, takže volba zůstává u kupujícího. Zde je třeba si uvědomit, že strom má menší sílu a může vyschnout, zatímco váží mnohem méně než kov. Ocelové stěny jsou odolnější, odolají těžkým zatížením, ale spíše těžkými.

Instalace švédské zdi je stejná pro všechny typy, bez ohledu na to, z čeho jsou vyrobeny. Existují tři možnosti pro upevnění švédské zdi: ve spaceru, na zeď nebo kombinovaná metoda, která kombinuje první dvě možnosti.

Instalace švédské zdi

Švédská zeď je sportovní vybavení, které lze nainstalovat nejen v tělocvičně, ale také doma. Lze jej zakoupit v jakémkoli sportovním obchodě, kde je prezentováno mnoho různých typů různých materiálů. Tam si můžete vybrat pro sebe zeď vhodná ve všech parametrech.

Jak jej správně nainstalovat?

Před instalací švédské zdi je nutné správně připravit místo, kde bude umístěno.

V případě, že samostatně nainstalujete zeď, musíte věnovat pozornost následujícím bodům:

 • Zkontrolujte spolehlivost samotného návrhu;
 • Ujistěte se, že jsou přítomny všechny potřebné údaje;
 • Nemáte zeď vedle topných spotřebičů;
 • Neinstalujte před okny;
 • Připevněte se výhradně na ložiskové zdi.

Je lepší neumisťovat švédskou zeď vedle zdi, která sousedí s jiným bytem, ​​takže během jeho instalace není rušit sousedy. Také se nepřipevňujte k křehké zdi, například ze sádrokartonu.

Každý zástupce mužského pohlaví bude moci nainstalovat, ale nejlepší rozhodnutí se bude nazývat Master, protože nejen nainstaluje, ale také vám řekne, jak používat a starat se o zařízení. V případě, že z nějakého důvodu byla instalace nesprávně provedena, nedoporučuje se zapojit do zdi, protože jeho použití může vést k zranění.

Pokud se stále rozhodnete nainstalovat zeď sami, nezapomeňte si původně přečíst pokyny pro její sestavu.

Existují pouze 3 způsoby správné připojení:

V případě, že jsou v bytě Stretch Strongs, bude nejlepším řešením nejlepším řešením.

Pro takovou instalaci budete potřebovat alespoň 4 spolehlivé spojovací prvky. Zařízení by mělo být co nejspolehlivější, aby bylo možné snadno odolat hmotnosti mladšího dítěte. Také by za zdí měla být zvláštní péče, je nutné zajistit, aby příčky nejsou mokré nebo naopak drsní. Rovněž stojí za to věnovat pozornost vzdálenosti mezi stropem a vrcholem zdi, nemělo by to být menší než 20 cm, takže zařízení lze plně použít a nebude omezeno pohybem.

Ve švédské zdi je zpravidla zahrnuto 10 horizontálních kroků. Pokud chcete přidat nějaké simulátory, budete potřebovat držák na zeď.

Existují 2 typy materiálu, ze kterých jsou stěny vyrobeny. to je kov a dřevo. V zásadě jsou takové stěny vyrobeny z přírodních materiálů. A právě takové simulátory, rodiče dávají přednost. Je to, že se snadno doplňují dalším vybavením: houpačky, prsteny atd. D. Je také důležité, aby taková zeď byla vhodná pro jakýkoli design bytu a dokonale ji doplňovala. Hlavní věcí je vybrat vysoce kvalitní a spolehlivý typ dřeva. Aby vydržel co nejvíce váhy, a nejen dítě mohlo použít zeď, ale jeho rodiče. Tato možnost je však krátkodobá, protože strom se časem zhoršuje.

Ale kovová možnost je spolehlivější a vydrží mnohem déle. Plány této možnosti také zahrnují skutečnost, že kov vydrží těžká zatížení po dlouhou dobu a nerozšiřuje se. V tomto ohledu lze stěny takového materiálu použít po mnoho let. Možnosti upevnění jsou naprosto stejné jako v dřevěné verzi. Existuje pouze jeden rozdíl. to je, že kovovou zeď nelze nainstalovat na sádrokartonu.

Stejně jako v možnosti s dřevěnou stěnou by měl být kovový připevněn ke stěně nosiče, protože silná betonová nebo cihlová zeď zaručí spolehlivost spojovacích prostředků.

Pokud to není možné kvůli oknům nebo jiným překážkám, můžete nainstalovat na oddíly. Téměř vždy jsou vyrobeny z cihel, provzdušňovaného betonu a sádrokartonu.

Ve verzi se stromem se můžete uchýlit ke standardním metodám instalace (šrouby, hmoždinky), ale ve verzi s kovem stojí za to použít jinou metodu. Dokonce i silná zeď je plná určitých obtíží. Stejný provzdušný beton, který se tak často používá při stavbě obytných budov, je velmi lehký, porézní, ale zároveň odolný. Proto upevnění sportovního projektilu pro sádrokartonu vyžaduje mírně odlišný přístup.

Montážní schéma pro sádrokarton

Zařízení je umístěno v blízkosti zdi tak, aby úchyty byly pevně přitlačeny k sádrokartonu. Je však nutné zajistit, aby držák nebyl rovnoběžný s kovovým nebo dřevěným profilem, na kterém je držena sádrokartony. Pak zakroužkujeme spojovací prvek kolem obvodu. Označujeme také všechna místa, kde bude vybavení opraveno.

Dále nařízněte sádrokartonu nožem, kde byly noty dříve vytvořeny. V těchto dírách umístíme části spojovacích prostředků a pak si všimneme na hlavní zdi, kde již existují výklenky. Kde jsou značky vyrobeny, vyrábíme díry (vrták), ve kterých budou šrouby umístěny. Poté nainstalujeme spojovací prvky do otvorů, bude třeba je opravit šrouby.

Stejný postup se provádí, pokud je nutné opravit zařízení na podlahu. Pouze na podlaze musí být připevněna speciálními šrouby. Pro zlepšení vzhledu místa, kde došlo k řezání částí sádrokartonu, by měly být aplikovány gumové (silikonové) obložení, které jsou již v sadě švédské zdi.

Pokud se chystáte nainstalovat na dřevěnou zeď, musíte použít šrouby. S touto možností je lepší použít metodu. Chcete.li zajistit bezpečnost pro dítě, měli byste navíc položit koberec nebo rohože.

Advi

Když vyberete sportovní zeď, měli byste vzít v úvahu a studovat všechny nuance bytu (místnost). Například výška stropů by měla být od 2 do 3 metrů.

Jaká je vaše podlaha, na tom nezáleží. Ale velmi často vyvstává otázka: je možné instalovat zařízení na laminát, zda zeď zkazí tento povlak? Švédskou zeď můžete nainstalovat na laminát, ale stojí za to založit další ochranu ve formě koberce nebo linolea.

Je možné nainstalovat švédskou zeď na povlak laminátu, optimální řešení

Chcete.li vytvořit organismus, potřebujete zatížení fyzického plánu. Díky tomu mnozí zřídí švédskou zeď, díky které se můžete neustále zapojit do tělesné výchovy, rozvíjet vytrvalost, sílu. Švédské schodiště je skořápka pro sport, která se skládá ze schodů instalovaných vedle zdi nebo vedle podlahové krytiny ke stropu. Ale vzhledem k tomu, že většina leží laminovaný povlak, vyvstává otázka: je možné nainstalovat švédskou zeď na laminátu? Chcete.li odpovědět na tuto otázku, musíte znát postup pro její instalaci.

Odrůdy švédských zdí

V tuto chvíli je švédské schodiště vyrobeno dřevem, kovové. Zahrnuje samotné schodiště, lano, barys, příčku, skříňku pro sportovní věci a další.

Druhy dřeva

Dřevěné schody jsou vhodné pro školku z následujících důvodů:

 • Ekologické dřevěné skořápky.
 • Dřevo, ze kterého je schodiště a skříňka vyrobena, vypadala krásně v interiéru školky, dokonale.
 • Pokoj není ponechán pohodlně.
 • Strom má minimálně klouzání, díky tomu je švédské schodiště non.gas.
 • Schopnost doplnit zeď houpačky, lavička.

Nevýhodu lze považovat za krátkodobé. design s určitým obdobím se stává hřídelí.

Železné skořápky

Železná zeď bude sloužit dospělým a dětem po dlouhou dobu. Stroje jsou připevněny ke stropu, podlaze nebo na zeď. Není třeba kupovat všechno najednou: od lana po lavičku s kabinetem. Můžete to udělat pomalu. Nainstalujte tak, aby dítě bylo pohodlné, aby neexistovaly žádné rohy s ostrými koncemi nábytku, poblíž skříňka, skříňka.

Proces instalace švédské zdi

Výběr projektilu pro sporty jsou v úvahu charakteristiky místnosti:

 • Stěny. FASTARDY se používají pro cihly, železniční stěny. Pokud jsou připevněny na dřevo, použijí se šrouby
 • Strop. Jeho výška musí být 2,3-3 m. V této verzi je model vybrán s instalací displeje. Podobná možnost je dobrá. stěny nejsou vyvrtány, vloženy do žádné vzdálenosti od zdi, můžete dát na jiné místo. Za tímto účelem jsou šrouby rozpěrky zašroubovány, skořápka se pohybuje, šrouby se točí.
 • Podlaha. Na podlahovou kryt nejsou žádné přísné parametry. deska, dlaždice, parket. Často vychází otázka: je možné nainstalovat dětskou švédskou zeď na laminátu, ať už rozpěrky zkazí povlak?

Chcete.li nainstalovat projektil na laminovaný povlak, musíte dát další položení projektilu vybaveného gumovým materiálem, který je vybaven skořápkou. Vyrábí se z překližky, starý koberec, desky, linoleum.

Pozornost! Nainstalované těsnění způsobují více tlaku tlaku a méně zatížení laminátu.

Je tu ještě jedna možnost. řezat otvory na povrchu, odpočívat vzpěry na betonu, pak projektil bude mít třikrát více úsilí.

Není třeba se obávat, že laminát nebude držet švédské schodiště nebo skříňka. jedná se o silný a spolehlivý povlak, který vydrží více než sto kilogramů zatížení.

Skvrny upevnění švédské zdi ke zdi provzdušňovaného betonu

Výběr umístění a metody připojení švédské zdi ke zdi má úkol nejen harmonicky zapadat do interiéru, ale také zajistit bezpečnost provozu sportovního projektilu.

Způsoby, jak připojit švédskou zeď ke zdi provzdušňovaného betonu

Švédské stěny Wallbarzu lze nainstalovat několika způsoby: upevňovací, spacer a kombinované. Metoda spaceru je vhodná, pokud je pro sportovní komplex přiděleno mnoho prostoru, například pro Wallbarz Transformer nebo Wallbarz Jungle Dome, kde je možné strávit půl dne a přesunout se z jedné skořápky do druhé.

Sportovní roh se nachází proti zdi zabírá méně prostoru a je perfektní i pro malou místnost. Chcete.li jej nainstalovat, můžete se uchýlit k metodě instalace spojovacího prostředku. Nejlepší je opravit sportovní komplex na stěnu nosiče. Tukový beton nebo zdivá zeď zajistí sílu a spolehlivost instalace. Pokud je to obtížné kvůli oknům, dveřím, jinému nábytku, musíte zvážit možnosti upevnění pro vnitřní oddíly. Stavitelé jsou obvykle postaveni z cihel, sádrokartonu, provzdušňovaných betonových bloků. V prvním případě můžete použít tradiční metody instalace, jako jsou hmoždinky a šrouby, ve druhém budete muset hledat jiné místo a v případě provzdušňovaného betonu je i poměrně silná zeď plná nepředvídaných obtíží. Provzdušněný beton, který si v posledních letech získal popularitu v rezidenční výstavbě, je charakterizován lehkostí, silou a Porozitou. V souladu s tím proto připojení k jakémukoli dostatečně těžkému designu vyžaduje zvláštní přístup.

Švédskou zeď můžete nainstalovat proti stěně provzdušňovaného betonu několika způsoby:

Upevňování hmoždinek Ankiton

Po dlouhou dobu byla porozita materiálu velkou překážkou pro použití hmoždinek a šroubů, když materiál sevřel a postupem času přestanou udržovat strukturu. Moderní kovové hmoždinky mají tvar spirály nebo ozubeného kola a když se v nich krouží, šrouby se rozšiřují, shazují a „drží se“ jejich výčnělků na volnou strukturu.

Nevýhodou této metody je nestabilita pro velké, zejména dynamické zatížení. Z neustálých silných trhnutí hmoždinky, spolu se samotnou švédskou zdí, se začnou pohybovat ve zdi a hora oslabuje. Přesto je přípustné upevnění s hmoždinkami pro provzduchlý beton, pokud sportovní roh používají pouze děti, například lezení na komplex Wallbarz Nets.

Zapevněním švédské zdi ke zdi plynových bloků

Metoda připevnění švédské zdi ke zdi zahrnuje vrtání skrz díru ve zdi ve zdi. Do něj je vložen vlásenka, která je namontována na boku švédské zdi a na druhé straně je utažena stejným způsobem. V případě stěny provzdušňovaných betonových bloků by měla být mezi čepy umístěna další kovová deska, aby se rozložilo zatížení na zdi a zabránilo se uvolňování materiálu při utahování matic a provozu projektil gymnastického projektu. Tato metoda je vhodná, pokud provedete opravy v nové budově, která je pronajata s černým povrchem. V tomto případě můžete v počáteční fázi opravy na předem vybraném místě vyrobit díry a připravit malou výklenku na desku a ořechy. Pak je tento design omítnutý, tmel a připraven na tapetu nebo malování spolu se zbytkem zdi. To musí být provedeno kvalifikovaným specialistou, aby bylo možné přesně vypočítat výšku děr, s ohledem na výšku budoucí podlahy.

Chemická kotevní držák

Pokud již byla oprava provedena a celá rodina má používat sportovní roh: velký táta a neklidné děti a dědeček brány, pak stojí za zvážení metody připojení švédské zdi ke zeď pomocí chemického dotazníku. Tato technologie zajistí odolnost vůči vysokým dynamickým zatížením, trhnutím, houpání, například v kombinaci s protáhlým Wallbarz Woodsy nebo Wallbarz Fitness Horizon, kde můžete nainstalovat systém TRX.

Chemická kotva nevytrhne provzdušňovaný beton, ale je s ním spojena kvůli polymeraci chemického „lepidla“, po kterém se vytvoří monolitické spojení stěny, chemické složení a šroubované jehnutí Pro upevnění schodů stačí vyvrtat díry do zdi na budoucích místech upevnění, nalijte tam chemickou kotvu a hladce vložte jehlové jehmy. To je docela možné to udělat sami. Po dni lze použít švédskou zeď.

Little Mowgli může létat na laně nebo lichoběžníku, pověsit na vodorovnou lištu a také ukazuje zázraky ekviibrics na mřížích. K tomu jsou vytvořeny švédské prémiové zdi Wallbarz.

Jak opravit švédskou zeď do sádrokartonu

Švédská zeď je často instalována v bydlení, nejen v dětských pokojích, ale také jako možnost pro sportovní vybavení pro dospělé pro výcvik. Ve většině případů není instalace projektilu obtížná, různé možnosti jsou velmi snadné napravit vhodným způsobem.

Švédská zeď v interiéru místnosti pro návrh a upevnění švédské zdi

S opláchnutím místnosti s omítkou však vyvstávají problémy, protože taková dekorace neposkytuje plnou podporu a ještě více tak tvrdé fixace. Neexistují však žádné beznadějné situace s použitím některých triků, švédská zeď namontovaná na sádrokartonu vykonává své funkce.

Jak připojit švédskou zeď ke zdi

Švédská zeď je často instalována v bydlení, nejen v dětských pokojích, ale také jako možnost pro sportovní vybavení pro dospělé pro výcvik. Ve většině případů není instalace projektilu obtížná, různé možnosti jsou velmi snadné napravit vhodným způsobem.

Švédská zeď v interiéru místnosti pro návrh a upevnění švédské zdi

S opláchnutím místnosti s omítkou však vyvstávají problémy, protože taková dekorace neposkytuje plnou podporu a ještě více tak tvrdé fixace. Neexistují však žádné beznadějné situace s použitím některých triků, švédská zeď namontovaná na sádrokartonu vykonává své funkce.

Konstrukce komunit (a vše spojené s tím) Blog Jak opravit švédskou zeď v bloku pěny?

Ahoj všichni. Prosím, řekněte mi, jak opravit švédskou zeď v bloku pěny. Jsou měkké dlouhé hmoždinky vylézt ven.

Tipy a doporučení

Stěnou můžete opravit pouze na místě, kde není skryté zapojení, kvůli hrozbě elektrického šoku.

Připevněte sportovní komplex ke zdi pouze používat původní montážní prvky.

Stěna by měla být namontována přísně ve svislé poloze, jinak bude zatížení montážních prvků distribuováno nerovnoměrně.

Jak opravit švédskou zeď na sádrokartonu, podrobně popsaný v tomto článku. Tato metoda je jedinou možnou možností pro založení tohoto sportovního komplexu na zdi dokončené sádrokartonem, takže během instalace byste se neměli odchylovat od výše uvedené technologie instalace.