Jak prodloužit rybářskou linii pro zastřihovač na zastřihovači

Jak prodloužit rybářskou linii pro zastřihovač pro trávu Bosch

Umístění nože na zastřihovač pro trávu není tak obtížné. Výrobce vybaví své nástroje speciálním kolíkem, který vám umožní zablokovat převodovku a klíč, se kterým je cívka odšroubována rybářskou linkou. Nejdůležitější věcí je pozorovat při změně bezpečnostních opatření řezných prvků a sekvence sestavení demontáže.

Přečtěte si také: Profesor pro barevné schéma plotu

Algoritmus pro instalaci nože na zastřihovač pro trávu je následující:

 • Odstraňte ochranné pouzdro;
 • Blokujeme jednotku. K tomu je nutné kombinovat dvě otvory. v centru šachty a v převodovce. Po jejich kombinaci vložte kolík do otvorů;
 • Odšroubujeme ve směru hodinových ručiček cívku s rybářskou tyčí s rybářskou linií nebo montážní maticí, která drží botu (pokud zastřihovač pro trávu dosud nebyl použit);
 • Dále nainstalujeme řezací nůž tak, aby se sloty na puk náboje shodovaly s zářezy v otvoru řezacího disku;
 • Nainstalovat spoustu;
 • Otočíme montážní matici (proti směru hodinových ručiček), které drží zastavenou špendlík;
 • Utáhneme jej pomocí trubkového klíče;
 • Vraťte ochranné pouzdro na místě.

Jak vidíte, není nic komplikovaného. Nyní můžete bezpečně zahájit sečení plevelů na webu.

Trimmer pro trávu je pohodlný a snadno použitelný nástroj pro bití trávy a řezání malých keřů a stromů. Jako řezací prvek často používá rybářskou linii pro zastřihovače (řetězec, šňůra), protože to stojí levnější než nože a bezpečnější v provozu. S intenzivním používáním nástroje v průběhu času budete muset změnit rybářskou linii pro zastřihovač na zastřihovači. Tento proces je podobný sekačům různých výrobců, ať už je to Husqvarna nebo Huter, s možnými nevýznamnými rozdíly.

Rysy používání oříznutí

V blízkosti: domy a další budovy, ploty a živé ploty, stromy a keře, postele a květináče, řada v zahradním pozemku lze použít zastřihovač pro trávu, sekat trávu s rybářskou linií.

Takové pohodlné a nejdůležitější efektivní zařízení, jako je zastřihovač pro trávu, existuje v několika variacích:

Jak jména chápe, typy zastřihovače pro trávu jsou znatelně odlišné od sebe navzájem. Ale bez ohledu na typ tohoto nástroje může být jeho řezací prvek rybářskou linií pro zastřihovač. Samozřejmě, zastřihovač nakloněný pro trávu pro zastřihovač není nekonečný. A dříve nebo později to bude muset být nahrazeno novým.

Spotřeba rybolovu přímo závisí na frekvenci používání zařízení a rozsahu provedené práce. Čím více bylin jsou drzé a čím častěji je oříznuto zastřihovačem pro trávu, tím aktivněji se v něm konzumuje rybářská linie pro ořezávač. A proto, čím rychleji skončí. V tomto ohledu vyvstává otázka: jak doplňovat rybářskou linii pro zastřihovač na zastřihovač cívky pro trávu?

Ne každý zná odpověď na tuto otázku. Vinutí rybářské linie na cívce však hraje důležitou roli v práci zastřihovače pro trávu. Aby se zařízení normálně stalo, je velmi důležité správně navíjet novou rybářskou linii pro zastřihovač na naviják. O tom, jak změnit rybářskou linku pro zastřihovač na zastřihovači a bude diskutováno v tomto článku.

Jak navíjet rybářskou linii pro zastřihovač na zastřihovač cívky pro trávu: Klíčové body

Benzín nebo elektrický zastřihovač pro trávu je nepostradatelným asistentem v arzenálu moderního letního rezidenta nebo majitele vlastního domu.

Díky těmto zahradním zařízením můžete snadno péct i velký osobní pozemek.

Po získání tohoto nástroje a provedení několika sečení si mnoho lidí přemýšlí o tom, jak opravit rybářskou linii pro zastřihovač na zastřihovač cívky pro trávu.

Pro nezkušeného uživatele se první operace, která jej nahradí.

Příprava na vinutí rybářské linie

Dříve před procesem vinutí je nutné odstranit cívku rybářskou čárou z těla. V závislosti na výrobci, výkonu a typu (elektrický nebo benzín) existují tři strukturální typy ořezávačů:

 • Kompaktní oříznutí pro elektrickou trávu. Elektrimmerová cívka tohoto typu má nižší umístění motoru a hlavy, které má zase dvě boční tlačítka pro demontáž cívky. S jejich současným stisknutím je horní část cívky s rybářskou linií odpojena a dolní zůstává pevně připevněna k plivání. Odborníci doporučují rozebrat na plochém místě, aby se zabránilo objevení jara.
 • Moto a elektrické lodě se zakřivenou duraluminovou tyčí, které nejsou navrženy tak, aby fungovaly s nožem. Cívky takových modelů jsou zpravidla vybaveny speciální maticí Barashka. Demontáž lžíce by se mělo provádět držením těla cívky jednou rukou a druhou, aby jehněčí kotlea s proti směru hodinových ručiček.
 • Silné benzotrimery a elektrické cos s přímým barem. Vystřihovač pro trávu s přímým barem v takovém modelu poskytuje možnost instalace nože. Odstranění cívky v takových modelech se provádí pomocí dvou klíčů utopených v případě. Pro instalaci nože zastřihovače je nutné kombinovat otvor bobinu a tyče a poté zařízení vložit ve formě ocelového kolíku (šroubovák, železná lišta). Po upevnění cívky se pouzdro snadno odšroubuje rukama ve směru hodinových ručiček.

Navíjecí rybářská linie na zastřihovači pro trávu

Naměřené a přesné demontáž spreje z cívky copánků na trávu umožňuje jít přímo k vinutí rybářské linie.

Konstrukční vlastnosti hlavy, počet a umístění fixačních otvorů diktují sekvenci akcí při provádění této operace a také určují použité metody.

Dnes existuje několik odrůd cívek v závislosti na počtu antén antén a metodách doplňování doplňování:

Trimmer cívka pro trávu s jedním osmus

Mnoho majitelů a odborníků zaznamenává jednoduchost operace a tankování Bobin jedním knírem. V závislosti na výrobci se může délka rybářské linie doplňování paliva pohybovat od 2 do 5 metrů.

Konec rybářské linie je vložen do hlavy ve speciální technologické drážce nebo díře a vinutí se provádí v opačné práci na straně bobby.

Na většině cívek na vnější straně pouzdra jsou značky ve formě šipek, které naznačují směr pohybu zastřihovače Bobin pro trávu.

Po navíjení musíte opustit volný konec 15-30 cm, abyste posílili odstředivou sílu, která určuje při extrakci rybářské linie zastřihovače v automatických a poloautomatických cívkách. Levý konec je prodloužen skrz pracovní díru cívky a vytvořte sestavu hlavy.

Ořezávací hlava se dvěma anténami

Po extrahování spreje z tělesa cívky určíme počet toků pro vinutí rybářské linie (1 nebo 2).

Neexistuje žádný zásadní rozdíl mezi cívkami s jedním a dvěma drážkami, ale s neopatrným tankováním ve spárované drážce jsou problémy s provozem.

Vzhledem k pravděpodobnosti tkaní sousedních nástrojů může nastat situace, když po opotřebení pracovních antén není možné extrahovat nové.

Bez ohledu na počet toků pro doplňování tankování je rybářská linie odebrána pro vyříznutí z 1 délky.5 až 3 metry. Vinutí musí být prováděno v opačné rotaci hlavy na stranu, protože vinutí ve směru pohybu povede ke skutečnosti, že rybářská linie pro zastřihovač nebude z cívky odstraněna z cívky.

Poté, co je rybářská linie pro zastřihovač zasunuta do cívky zastřihovače pro trávu, volné konce (15-30 cm) se natahujeme do speciálních děr. Dále sbírejte hlavu v pořadí opačné demontáže a zkontrolujte výkon.

Nebojte se, pokud jsou konce obou antén velmi odlišné, protože když je vyřízený pro trávu spuštěn, nůž nainstalovaný na ochranu odřízne přebytek.

Vystřihovač hlavy pro trávu s automatickým obvazem

V některých modelech prezentovaných na trhu je nainstalována cívka s automatickým klikatým mechanismem. Stačí napravit majitele a opravit konce v hlavě a operace vinutí provede samotný nástroj, pokud je součástí provozního režimu.

Je téměř nemožné začlenit rybářskou linii pro zastřihovač do zastřihovače pro trávu s takovou hlavou, protože cívka nezávisle určuje polohu antén.

Výhody automatického hlavy zastřihovače pro trávu zahrnují jednoduchost linie pro doplňování doplňování a nevýhody jsou častým rozpadem mechanismu kvůli složitosti designu a vysokými náklady.

Jak navíjet rybářskou linii pro zastřihovač na zastřihovač cívky pro trávu: Klíčové body byly naposledy upraveny: 28. Června 2018 správcem

Vše o výměně rybářské linie hlavou zastřihovače

Existuje mnoho typů hlav, které jsou navrženy pro různé typy rybářské linie. Ten je také k dispozici v několika průměrech: od 1,0 mm do 3,2 mm. Současně je jeho sekce kulatá (včetně speciální drážky ke snížení hluku), čtvercové, zkroucené a ve tvaru hvězdy.

Neexistují žádné jasné preference, a to vysvětluje širokou škálu forem a průměrů na trhu. Kulatý tvar je obvykle silnější, ale má navíc nejhorší schopnost řezání, když rotace vydává charakteristický zvuk. Proto někdy dělají akustickou drážku, ale použití této rybářské linie má smysl pouze na zastřihovačích baterií, ve strojích s benzínem a pohonem síťové pohony, úroveň zvuku samotného prakticky osvobozuje zvuk z rybářské linie. Čtverec má dobrou schopnost řezání a navzdory skutečnosti, že taková rybářská linie pro zastřihovač je méně odolná než kulatá, v průměru je spotřebována méně. Čtvercová rybářská linie pro zastřihovač poměrně snadno řezá střílení stejného ivnyaku až do průměru 1 cm. Hvězda má maximální počet řezacích ploch, nejlépe seky a je nejrychlejší konzumovaný.

Další nuance při výběru je tuhost. Faktem je, že při výrobě nylonu je k němu přidán modifikátor (často maleinový anhydrid), což zlepšuje jeho sílu a zabraňuje mezerám. Modifikátory však nejsou nejlevnější součástí, snaží se ji ušetřit. Zdá se tedy, že je to dobrá rybářská linie pro zastřihovače, který zůstal na zimu, na jaře se nečekaně chová úplně jinak. to se zlomí, přestane normálně vycházet z navijáku. Před prací existuje doporučení namočit rybářskou linii pro oříznutí ve vodě, ale v tom nevidím velký smysl, malein anhydrid interaguje s vodou, ale pokud to v nylonu nestačí, nebude nic interagovat. Proto nemá smysl zásobovat rybářskou linii po dlouhou dobu, rozpad nebo neustále roztrhaná rybářská linie pro zastřihovač, který také nechce opustit samotný naviják, může výrazně komplikovat práci.

Příprava. Odstraňte a demontujte nepoctiví

Ve většině modelů Electroly a Benzotrimmers, abyste nahradili rybářskou linii, budete muset odstranit cívku. Fubag Tool (Electrimmers and Benzoprimers) vám umožňuje přeskočit tuto fázi. Aby byla instrukce univerzální, budeme ji stále podrobně zvážit:

Jeden. Opravte hřídel. Vložte prvek zastavení do odpovídající díry. Mohou to být tenký šroubovák nebo kovový tyč.

Odšroubujte tělo cívky. V našem příkladu. přísně ve směru ve směru hodinových ručiček.

Odšroubujte víko v souladu se směrem uvedeným na pouzdře.

Přípravná fáze byla předána. Můžete jít na vinutí rybářské linie.

Řešení možných problémů s rybářskou linií

Většina problémů spojených s rybářskou linií je podobná různým zastřihovačům a je vyřešena podobným způsobem.

Otočení řetězce

 • Přítomnost pevných předmětů v sečení trávy: větve, kameny atd.D., kontakt, s nímž se řetězec rozbije;
 • Prášek trávy je blízko plotu, a pokud se jedná o síťovnu, pak je rybářská linie pro zastřihovač roztrhaná ještě rychleji;
 • Cord s nízkou kvalitou. je nutné nahradit novou spolehlivou spotřebou;
 • Opotřebení výstupních otvorů v sečení hlavy, v důsledku toho se rybářská linie pro zastřihovač odtrhne od tření na ostrých okrajích pouzdra. je nutné nahradit díly novým.

Velká rybářská linie

Obvykle končí rybářská linie pro zastřihovače velmi rychle, pokud neustále srazíte poloautomatickou cívku na zemi nebo ji stisknete s úsilím na povrch. V tomto případě je hlava odemčena, šňůra se prodlužuje a nůž ji řezá. Druhá verze rychlé spotřeby rybářské linie je zastřihovač pro trávu s automatickou cívkou nesprávně se používá. Pokud sekačka pravidelně snižuje rychlost motoru, řetězec je neustále prodloužen a řezán a v důsledku toho se rychle konzumuje.

Řetězec nedrží

Pokud jaro oslabí poloautomatický typ v cívce poloautomatického typu, rybářská linie pro zastřihovače nezůstane a během operace je nepřekonatelná. Šňůra je prodloužena, odříznuta nožem, v důsledku toho majitel zařízení poznamenává, že vlákno rychle končí.

Rada! Chcete.li zkontrolovat nástroj, musíte odstranit ochranné pouzdro a spustit motor. pokud je rybářská linka pro oříznutí pokročilá, znamená to, že jaro musí být změněna na novou.

Rybářská linie pro zastřihovač letí

Pokud řetězec letí s Kosbe, je to další důkaz, že jaro v cívce je oslabeno nebo zcela ztraceno nepřesnou analýzou hlavy. Výsledkem je, že šňůra nedrží a objevuje se při otáčení.

Řetězec není pokročilý

V cívkách automatických a poloautomatických šňůr se kabel podává bez zastavení zastřihovače pro trávu. Pokud se to nestane, pak:

 • Rybářská linie pro zastřihovač v hlavě je navinutá špatně, takže se cívka netočí;
 • Vinutí rybářské čáry je vyrobeno nerovnoměrně, takže šňůra uvízla mezi zatáčkami a nevychází ven. takže k tomu nedochází, musíte pečlivě zabalit vlákno a zabránit zkreslením, zatáčka;
 • Konce šňůry vycházející z otvorů jsou velmi krátké, odstředivá síla nestačí k jejich extrakci, takže rybářská čára není podávána před zapnutím zastřihovače pro trávu, je důležité ovládat délku nití a V případě potřeby ji mírně prodlužte;
 • Šňůra je uvízlá.

Cívka se netočí

Důvody, proč se cívka netočí, jsou podobné nedostatku rybářské linie. Toto je špatné nebo nerovnoměrné vinutí struny, jeho lepení, stejně jako krátké konce šňůry, vycházející z otvorů.

Rybářská linka Trimmer se drží dohromady

Pokud při práci s rybářskou linií pro zastřihovač se drží dohromady, hlavním důvodem je instalace kabelu s nízkou kvalitou. V průběhu práce se cívka zahřívá a roztaví se a přilepená řetězec. Druhým důvodem je střet šňůry s pevnými předměty. V tomto případě dochází k jeho ostrému brzdění, vlákno je vtaženo do hlavy a zvedne.

Rada! Abyste se vyhnuli problémům, můžete aplikovat minerální olej na povrch rybářské linie nebo po navíjení na hlavě si silikon nastříkat silikonem. Kompetentním řešením bude získávání dobré hlavy s vysokou kvalitou, která na takové problémy zapomene.

Takže výměna rybářské linie pro zastřihovače na zastřihovači nebude obtížné, pokud víte, jak rozebrat cívku a navíjet vinutí šňůry. Tento proces je podobný pro technologii různých značek. Podrobný popis naleznete v pokynech pro provoz nástroje nebo sledujte video.

Související zprávy

Existují rybářské linky se sekání se zlepšenou aerodynamikou s vhodnými promáčknutími, měřítky a řezy, tento produkt produkuje menší hluk, ale používají jej pouze na benzínové copánky, protože výstup takového vlákna z cívky je ve většině případů používán ve většině případů používán ve většině případů s disky, ve kterých jsou segmenty vloženy tak, jak nahrazeny tím, jak vyměnit rybářskou linii pro oříznutí pro zastřihovač. Nevýhodou tohoto produktu je jeho křehkost.

Ve většině případů plynové oříznutí trávy s motorem s více než 1,5 litry.S. Použijte kabelové kabely železa uvnitř. Jak vyměnit rybářskou linii pro šampiona T266. Toto vlákno je ideální pro sečení suché trávy a malých keřů. Přítomnost jádra má pozitivní vliv na odolnost proti opotřebení tohoto materiálu. Nevýhodou takové šňůry je jeho cena, která je mnohem vyšší než cena těchto odpůrců.

Navinutí copu trvá asi 10-15 minut. V tomto videu budeme hovořit o benzínovém zastřihovači Stihl FS 38. Po 5 letech práce ukážeme, jak to funguje. Budeme mluvit o použitém oleji. Jak změnit rybářskou linii pro zastřihovač v zastřihovači Makita. Toto je nejvíce opotřebovaný prvek v designu zastřihovače pro trávu. Co je to naviják? Plastová pouzdro s kazetou uvnitř, ve kterém je speciální háček pro pohodlné vinutí rybářské linie. Téměř všechny cívky zastřihovače pro trávu mají podobný princip instalace, jedná se o tlačítko Ceral Spiral, když stisknete, na které můžete natáhnout rybářskou linii pro zastřihovač požadované délky. Níže uvedená fotografie ukazuje některé příklady různých cívek pro oříznutí.

Cívky zastřihovače pro trávu, motor se nachází v blízkosti země, mají různá upevňovací prvky k ose otáčení, mají dvě tlačítka na cívce umístěné po stranách, které je třeba stisknout, jinak je výměna vlákna ne odlišné od ostatních kazet.

Princip správné sečení rybářské linie je podobný všem výše uvedeným v případě, například zvažte standardní verzi se dvěma anténami.

Chcete.li odstranit cívku s rybářskou linií, musíte odšroubovat šroub umístěný ve středu, ale mějte na paměti, že tam vlákno zůstává, takže ji musíte otočit ve směru hodinových ručiček, je to zvláště tak, aby se pod vlivem neotevřelo pod vlivem odstředivé síly během provozu.

Poté pomocí šroubováku rozebrajte hlavu a vyjměte cívku, na které je rybářská linie pro zastřihovač přímo navinutá. Po změření požadované délky a skládání na polovinu musíte doplňovat rybářskou linii pro oříznutí v cívce a nakonec jsou jeho konce proti sobě proti sobě (pro to jsou speciální sloty pro instalaci).

Poté sbírejte hlavu v opačném pořadí, otočte konce šňůry ve dvou odpovídajících dírách.

Pokud si nejste jisti nebo nechápejte, jak nabít rybářskou linii pro zastřihovače, doporučujeme vám, abyste zjistili, jak navíjet rybářskou linii pro oříznutí v kartáčku. V tomto videu instruktor postupně otevírá hlavu zastřihovače pro trávu, změří požadovaný počet řádků, obvykle dva až čtyři metry, a demonstruje sestavu a instalaci na oříznutí.

Jak nainstalovat rybářskou linku pro zastřihovač na zastřihovač videa pro trávu

Jak odstranit cívku a vyměnit rybářskou linii pro oříznutí

Majitelé Trimmers, hlavně začátečníci, zmatení, hraničící s panikou, když je nutné změnit řezací nástroj nebo rybářskou linku pro zaříznutí v navijáku. Velmi často, když se snaží odšroubovat sečení hlavy, uživatelé to jednoduše učiní nepoužitelným a nemají podezření, že je odšroubován opačným směrem. Aby se to nestalo, pokud potřebujete tento nástroj vyměnit, doporučujeme se seznámit se s pokyny pro krok.krok poskytnutý později.

 • Před tankováním rybářského linie pro zastřihovač do cívky utopte motor motocyklů nebo de.donuťte etletrickým zastřihovačem pro trávu, aby se zabránilo zraněním, která se může vyskytnout v případě náhodného rotace řezacího nástroje.
 • Odšroubujte trysku namontovanou na hřídeli převodovky. K tomu musí být hřídel opevně kombinujícím otvory na puku a na ose a vložením do nich kovovou tyč nebo šroubovák do nich.