Jak sestavit řezačku pro těžký -oxický traktor

Jak správně sestavit mlýny na jednom traktoru?

Účelem traktoru procházky.Behind je úleva ke zpracování půdy, takže musíte vědět, jak na něm správně sestavit mlýny. Nejvíce času.přinášející procesy, když pěstování zahradních a zahradních plodin jsou spojeny s potřebou připravit území pro výsadbu rostlin. Je nutné uvolnit půdu, aby se dále připravila postele na výsadbu sazenic nebo semena setí. Z tohoto důvodu se sestavení řezačky řezačky provádí ihned po získání mechanického asistenta pro zahradu a zahradu.

Pro uvolnění se používají půdní mlýny. Návrhy aktivního pracovního nástroje pro broušení půdy jsou poměrně rozmanité. Někteří poskytují nejen drtivé hrudky, ale mohou si také vybrat oddenky trvalých plevelů. Proto vlastní mistři vynalézají a vytvářejí rotační pracovní orgány pro motobloky, které mohou bojovat proti vegetaci plevelů.

Funkce

Frases jsou hlavním pracovním prvkem, který přímo vykonává samotnou práci na pěstování Země. Proto tolik záleží na kvalitě.

Ostrá část dělá slot v zemi, otočení a stoupá nahoře. Rousecí čepel zvedne a zvedne část Země. Země je tedy uvolněna, smíšená a provzdušená (nasycena vzduchem), což je při kultivaci (kultivace) Země společně s hlavním úkolem.

Po cestě čepel buď prořezává kořeny plevelů, nebo je drží a vytáhne je ven. V každém případě je na chvíli porušen růst trvalých plevelů šíření kořenů.

Který je lepší

Pro každý typ práce jsou vybírány frézy pro motor.kultu a v závislosti na struktuře půdy. Mlýny ve tvaru sobolu, uvolňující půdu do hloubky 35 cm, jsou zvednuty na povrch plevelů. Zároveň je nerozřezávají na malé části, ale zabalí je a šachty. Co jim nedovolují množit se. Kromě toho je půda větší „broušení“. Ale na hustých nebo panenských půdách jsou nože špatně zahrnuty do země. Velké a kudrnaté plevele jsou rychle zabaleny do pracovní části a potlačují zpracování.

Kříky „husí tlapy“ dělají skvělou práci s obtížnými půdami a všemi typy plevelů. Avšak vzhledem k tomu, že je rozřezali v akutní hraně na kousky, se šíří plevele. Existuje možnost kombinovaného použití. Na podzim byste měli projít webem s těmito řezačkami a na jaře a během sezóny, abyste pracovali s řezáky tvarovanými šatně.

Jak správně sestavit mlýny na jednom traktoru?

Shromáždění řezačky může způsobit určité potíže, zejména pokud to uděláte poprvé a sami.

Nejprve byste se měli seznámit se strukturou řezačky.

Níže uvedený výkres označuje jeho hlavní komponenty:

  • Rotační osa (existují různé délky, mohou být pevné a odnímatelné);
  • Prst s západkou;
  • Nože (vpravo a vlevo);
  • Strukturální prvky (matice, podložky a šrouby).
sestavit, řezačku, těžký, traktor

Nezapomeňte také vzít v úvahu skutečnost, že pohyb nožů během operace je nasměrován proti směru hodinových ručiček. Při sestavování modulu buďte opatrní. jakákoli odchylka v designu povede k tomu, že bude porušeno vyvážení osy, bude jednotka zadána během operace.

Nabízíme také seznámení se s videem, které podrobně popisuje o procesu sestavení frézování do traktoru procházky.Behind:

Jak sestavit a nainstalovat řezačky na jeden traktor

Chcete-li začít pracovat s mini-traktorem, nejprve sbírejte řezačky ze standardní sady. Zahrnuje: 8 párů nožů (pára se skládá z 1 levého a 1 pravého nože), spojovacích prostředků (ořechy, podložky, šrouby). Pokyny pro sběr jsou součástí podrobností, které jsou pečlivě studovány. Následující doporučení také pomohou vyhnout se problémům:

sestavit, řezačku, těžký, traktor
  • Řezací prvky jsou položeny ve dvojicích, takže je snazší určit pravé a levé nože;
  • Nože jsou nainstalovány na osy rotoru kolmo k sobě;
  • Na jednom bloku jsou 4 nože kombinovány a připojeny k převodovkám;
  • Zkontrolujte správnou sestavu;
  • Utáhněte spojovací prvky.

Při sestavování se ujistěte, že během provozu narazila aktivní naostřená část do půdy. Chyby při vyvážení osy povedou ke skutečnosti, že stroj vstoupí do stroje během pěstování Země. Pokud se neodchýlíte od pokynů, shromáždění nebude trvat déle než 60 minut a část se ukáže jako silná.

Pokud se zkušený letní rezident vyrovná s předchozí fází, pak je sestavená část na motorickém kultivátoru obvykle nainstalována společně. Tím se vyhýbá zraněním a také nepoškodí zemědělskou technologii. Nejprve se zvedne mini.pedator. Volant je odoláván hotovými kozami vyrobenými ze dřeva nebo sražených křížů s deskami. Optimální výška podpory je 50 cm. Pokud je stroj stabilní, kola jsou z něj odstraněna, namísto toho jsou nainstalovány mlýny shromážděné dříve. Na obou stranách jsou nainstalovány speciální desky, které umožňují hladce pohybovat se traktorem procházky a učinit je stabilnější.

Jak sestavit mlýny na procházku.Behind Tractor

Motobogloks a motorické kultivátoři společnosti Aurora a v zásadě, stejně jako v mnoha jiných výrobcích, jsou dodávány s řezačci v rozemelené formě. Proces sestavování frézování závodů se často pro majitele nové technologie stává problémem. V tomto článku popisujeme z podrobností tohoto „Návrhář“ Sbírejte pracovní mlýny. Pro techniku ​​Aurory jsou v závislosti na modelu k dispozici řezačky na osách, dvě velikosti. Průměr osy pro lehké zařízení je 23 mm a pro těžké 32 mm.

Mlýny pro lehké motobloky a kultivující se shromažďují docela snadno. Chcete.li to provést, nainstalujte čepele do speciálních instalačních hnízd a připevněte je šrouby. Je nutné věnovat pozornost směru špičky čepele. Měla by se dívat směrem k Motobogu. Kromě toho má každá čepel označení. Pokud je dopis označen „R“, pak to znamená rozmístěné na pravou stranu, respektive „L“ Vlevo.

Každá další část je stanovena z předchozí části pomocí špendlíku a zablokována vlásenkou. Řezací disk musí být opraven šroubem Jejich počet může být 24, 32 nebo 40.

Počet lopatek se může také lišit a může být tři nebo čtyři na sekci. Důvodem je počet spojovacích prostředků na ose. Pokud je osa frézovací řezačky rovná, bez přemístění vzhledem k sobě navzájem, pak počet čepelí bude tři. Pro modely s vysídlenými. čtyři.

Čtyři řezačky.sběrné řezačky se shromažďují postupně, jeden vlevo, jeden vpravo. Bude snazší sestavit mlýny, pokud na samém začátku rozdělíte levé a pravé čepele na dvě části, pro levé a pravé mlýny.

Tři.lobed se shromažďují jinak. První čepel je nainstalována na ose a fixována šroubem. V budoucnu bude muset být tento šroub odstraněn, aby se opravil další čepel. Pokud byl první nainstalován mimo desku, pak by zbývající dva měly být namontovány zevnitř upevňovací desky. Pro tři.lobed frézovací marketing „L“ a „R“ Nainstalováno samostatně pro každou stranu.

Stejný traktor je skutečně univerzální stroj, který je vynikajícím asistentem pro farmáře, jehož velikost ekonomiky dosud nedosáhla velikosti, takže je třeba si koupit traktor. Kromě toho je stejný traktor založený. V závislosti na instalovaném příloze může nahradit mnoho jednotlivých jednotek a ušetřit mnoho finančních prostředků majiteli. Frasure je jedním z nejdůležitějších typů „závěsů“. Proto se mnoho majitelů hádá o tom, jak sestavit mlýny na jednom traktoru a jak obtížné je to udělat sami.

sestavit, řezačku, těžký, traktor

Odrůdy

V motoblocích s napájecím hřídelem může být sada frézovacích rostlin samostatným nástrojem pro zavěšení. Rotace uzlu se provádí přenosem pásu. Progresivní pohyb jednotky se provádí pomocí kol nebo půdy. Samotný traktor založený. V tomto případě můžete říci, že se jedná o aktivní mlýn, s ohledem na typ podání.

Na lehkých motoblokech a kultivátorech motorů jsou nainstalovány řezací prvky hnětení kola. Otočí se a proříznou půdu a okamžitě se pohybují jednotkou. Zde je typ krmiva pasivní, proto se frézovací řezačka nazývá pasivní.

Jízdní rukáv

Je lepší začít vyrábět frézování půdy z tohoto prvku. Vzhledem k tomu, že rukáv je vystaven obrovskému zatížení, jeho výroba se provádí na soustruhu se šířkou stěny více než 5 mm, normální 7-8 mm. Vnitřní díra na jedné straně je zabarvena takovým makarem, takže frézovací řezačka je volně oblečená na šachtě bez zbytečné vůle, tolerance je přibližně 0,5 mm.

Na druhou stranu je drážka vyrobena pro výsadbu axiální trubky s hloubkou 30-40 mm. To vám umožní dostat se na ose zarovnáno bez problémů. Vyvrtá se otvor pro upevňovací kolík.

Posouzení

Přehled připojeného vybavení pro motobloky oka pomůže dozvědět se o všech možnostech těžkých motorových vozidel, která v posledních letech získala obrovskou popularitu, a to jak mezi farmami, tak mezi letními obyvateli a obyvateli vesnic.

Výrobcem Reck of Oka je závod pro budování Kaluga „Kadwa“, který pro ně produkuje jak bloky motoru, tak funkční zařízení pro ně. Je důležité si uvědomit, že vyráběné přílohy jsou dokonale agregovány s jinou značkou motorových bloků, UGG vyrobené stejnou továrnou.

Je nutné zaostřit mlýny na jednom traktoru?

Jakékoli půdní mlýny jsou samoobslužné nástroje. Ostření pro ně není nutné, protože to může pouze zničit strukturu. Pouze v některých případech, pokud používáte řezačku po velmi dlouhou dobu a uvidíte, že se stala špatně kultivována Země, můžete navléknout nože.

PIONOFREZ. Důležitý prvek každé jednotky. Domácí správně shromažďované mlýny lze použít na jakýchkoli moderních motoblocích, zejména na Neva MB 1 a MB 2, MTZ a dalšími. Takové návrhy pomohou při pěstování půdy a usnadňují zemědělské úkoly.