Jak si vybrat dobrýho dřevoředního kosti -Wheelbone

Jak si vybrat dobrýho dřevoředního kosti.Wheelbone. R-82/1100 Vortex-výkonný nástroj bez zbytečných zvonů a píšťal

Doma bude dobrým asistentem malá váha kompaktních rozměrů, šířka přísného až 82 mm. Cena produktu se může výrazně lišit, což je určeno kvalitou výroby a slávy značky. Odborníci si vybrali několik slibných modelů pro domácí dílnu.

Makita KP 0800

Elektrická rubl Makita KP 0800 má všechny požadavky domácího dílny. Optimální kombinace ceny, spolehlivosti a kvality montáže umožnila modelům stát se vítězem našeho hodnocení. Zařízení osloví domácí mistry s malou hmotností (2,6 kg), motorem s vysokou rychlostí (17 000 ot / min, 620 W), kompaktní celkové rozměry. Odborníci si všimnou možnosti rychlého a úhledného moru kvůli vysoké rychlosti rotace ostrých ocelových nožů s délkou 82 mm. Zařízení také umožňuje provádět operace padělání a záchvaty drážky.

S elektrickým rebanem Makita KP 0800 je možné zpracovat standardní dřevo, které se používá při konstrukci nebo opravě domů. Uživatelé si všimnou ergonomie a rovnováhy elektrických nástrojů.

Bosch gho 18 v-li

Modrá barva Bosch Gho 18 V-Li Electrorebank Body Signals Profesionální nástroje nástroje. Odborníci ho však připisují dobrému domácímu nástroji, se kterým můžete bezpečně zahájit výstavbu nebo opravit práce. Odpadky se nacházejí na druhé řadě hodnocení. V mnoha ohledech je model podobný vítězi, ale vysoká cena nedovolila zařízení zaujmout dominantní postavení. Bosch je podřadný v hloubkách přísných (1,6 mm) a rezerv (14000 ot / min). Ale dvoupodniková kapka je výhodnější.

Odborníci velmi oceňují kvalitu rotačních nožů karbidu, díky nimž je zpracování přesné a vysoké kvality. Současně není přetažení nástroje vyžadováno po dlouhou dobu.

Makita 1806b

Další zástupce slavné společnosti Makita byl v našem hodnocení. Ale na rozdíl od vítěze elektrických prací Makita 1806B má vysokou cenu a poskytuje uživateli více příležitostí. Nejprve by to mělo být zaznamenáno výkonný motor (1,2 kW) s maximální rychlostí rotace 15 000 ot / min. Umožňuje vám přísné široké desky kvůli použití nožů s velikostí 170 mm. Hloubka zpracování lze upravit do 1-2 mm. Za tímto účelem je rotační mechanismus uveden v podpůrné popisování.

Nevýhody tohoto zařízení, kromě ceny, zahrnují masivitu (9 kg). Dlouhodobá práce s elektrickým parníkem je plná únavy svalů rukou a zády.

Výhody

 • Možnost zpracování masivního dřeva;
 • Dokonale hladký povrch po přísném;
 • Přítomnost sběratele prachu;
 • Široká zpracovatelská zóna;

Hitachi p18dsl-rj

Baterie Hitachi P18DSL-RJ daleko od síťového zpracování dřeva pomůže vyrovnat se se zpracováním dřeva. Tento mobilní elektrický vozík byl v našem hodnocení díky dobrým technickým schopnostem a hloubce podvodu 9 mm. Výrobce také poskytl řadu ochranných opatření. Zařízení má omezovač spuštění.UP, ochranu motoru před přetížením a také blokování tlačítka Start. Sada má hnací pás, řezaný sáček, uhelné kartáče a klíč.

Problém tření baterie je omezený čas pro práci zařízení. Je dobré, že výrobce zahrnuje zdroj napájení v soupravě. Proto nebude setí lithium-iontová baterie vážným problémem. Sada má také pohodlný vysavač, nabíječku a přenosné pouzdro.

Dewalt DW 680

Americký výrobce Dewalt není unavený překvapivými obyčejnými uživateli a odborníky. Pomocí minimální sady komponent se mu podaří získat funkční zařízení. Jako příklad můžete citovat elektrický invalidní vozík DW 680 Tyto ukazatele však jsou dostatečné pro zpracování dřeva s vysokou kvalitou. Síla modelu je možnost hlubokého vzorku čtvrtletí (až 12 mm).

Rubanok nemohl v žebříčku stoupat výše, navzdory přijatelné ceně. Při zpracování masivního dřeva dochází k rychlému opotřebení nástroje, jako v případě prodlouženého přísného.

Interskol R-110/1100 m

Domácí elektrický vozík Interskol R-110/1100 m vypadá hodný v našem žebříčku vedle slavných značek. Myšlenka inženýrů společnosti z hlediska designu vypadá velmi slušně. Výkonný motor (1,1 kW), vysoká rychlost rotace (16000 ot / min), dlouhá základna a mnoho odlitků. to jsou silné stránky zařízení. A pokud vezmete v úvahu nízkou cenu a spolehlivé nože z oceli s vysokou rychlostí, pak se pro domácí dílnu stane lákavou možností.

Odborníci věnují pozornost tak důležitému okamžiku, jako je udržovatelnost nástroje a snadnost údržby. Nože se snadno přetahují, v soupravě je sada pro úpravy a náhradní pás. V případě rozpadu nebudete muset dlouho čekat na zařízení z opravného semináře.

Recenze populárních výrobců a modelů

Kvalitní přezkum produktů je založen na těchto kritériích:

 • Poměr mezi provozními charakteristikami produktu a jeho náklady;
 • Recenze obyčejných kupců a zástupců různých workshopů;
 • Závěry autoritativních tištěných a internetových zdrojů, jakož i jednotlivých odborníků;
 • Porovnání technických ukazatelů produktů.

Níže uvedená tabulka představuje (podle kategorií) populární výrobci s modely elektrické košile na trhu.

Kategorie elektrických rublů pro zamýšlený účel Výrobce produktů Model produktu
Domácnost Makita KP 0800
KP 0810
1911b
Reir IE-5708s
Dovednost 1550 AA
Bosch Gho 18 V-Li
Gho 15-82
Dewalt DW 680
Profesionální Interskol R-110/1100 m
R-110/2000M
Makita 1806b
Mafell MHU 82 912710
Dewalt D26501K
Hitachi P18DSL-RJ
Třída prémie (průmyslová) Mafell ZH 320 EC
ZH 205 EC
Makita KP312S

Pro domácí použití si můžete také zakoupit produkty Energomash, Hammer, Baikal (reprezentované 4 modely: E312 AK, E313, E315 AK, E314), Fiolent. Život zařízení závisí na intenzitě provozu tohoto nástroje. Zřídka na trhu existují dioldové elektrické republiky a méně dobře známí výrobci. Neexistují žádné přesné recenze o nich.

Elektrické rubrické dřevo Energomash RU-10110 s důrazem

Vysoká kvalita je charakterizována profesionálními výrobky z Hilti. Interskolské produkty jsou považovány za optimální ve vztahu k ceně, funkčnosti a kvalitě. Makita a Bosch jsou tradiční vedoucí trhu, produkty, z nichž jsou vysoce spolehlivé a užitečné další schopnosti.

Všechny firmy neustále rozšiřují modelové řádky svých produktů, díky čemuž je elektrický parník produktivnější a pohodlnější v praktickém využití. Snaží se zůstat konkurenceschopní v segmentu trhu těchto produktů. To vám umožní vybrat podle požadovaných parametrů, jak univerzálního nástroje, tak více zaostřených produktů.

Rozsáhlé možnosti mění samotný proces volby v poměrně obtížnou aktivitu. Kromě výše uvedených kritérií se doporučuje vzít v úvahu přítomnost výrobce vybraného modelu energetického nástroje výrobce poblíž servisních středisek společnosti nebo dostupnosti jejích součástí v maloobchodní síti. To vám umožní rychle vyřešit problém pomocí specialistů nebo nezávisle během rozpadu.

Rubank Sestava a nastavení polohy žáby

Před pokračováním se shromážděním částí odpadků musíte prohlédnout kovové prvky. Doporučujeme být nevyvinuté oblasti ošetřeny olejem, aby se zabránilo tvorbě rzi.

 • Odmítněte na stranu desky zastavení šroubu odpovědného za podélné nastavení. To umožní žábě zadat místo ve středu pouzdra.
 • Lehce utáhněte upínací šrouby žab. Díky tomu se bude pohybovat vpřed-nasad pomocí šroubu seřízení.
 • Chcete.li určit správnou polohu žáby, musíte nainstalovat čepel a upravit ji na tenkou uniformu. Natáhněte dřevěnou část na podrážce a nasměrujte ji přes čepel. Okraj nože by měl jít rovnoběžně s přední hranou úst. Pokud je pozorována asymetrie, musíte žábu mírně posunout, aniž byste se dotkli páky zkosení nože. Dosahuje tak paralelismus.
 • Pro začínající pány je mezera vystavena do 0,4-0,5 mm. Zkušení truhláři budou moci upravit mezeru 0,15 mm.
 • Po nastavení paralelismu a mezery by měl být nůž odstraněn, aniž by to ovlivnilo žábu. Utáhněte upínací šrouby bez použití nadměrné síly. V opačném případě může tenká část podešve v ústech úst prasknout. Utahování je nutné pouze k opravě polohy žáby.
 • Před prací jsou všechny šrouby zpožděny, je nainstalován nůž. Bezohledná příprava nástroje vyvolá deformaci podrážky pod vlivem vložky na páku.
 • A konečně, je upraven šroub šroubu-k útoku. Přijímá situaci tak, že v rámci úsilí o palci došlo k jasné fixaci páky. Uvolněte se do závitového díra, vyvolává tvorbu vůle. Pro zhoršení prvku se doporučuje odšroubovat šroub, odmazat, kapat tekutou západku do závitové díry, vraťte šroub na stejné místo a proveďte tolik otáček, kolik se vyžadovalo k odpočinku.

Top. 5 elektrických reprodukcí pro hodnocení popularity

Bosch Gho 26-82 D Profesionální

Tento model je charakterizován kompaktními parametry a vysokými provozními charakteristikami. Vhodné pro časté použití na dřevu různého stupně hustoty struktury.

Jaká je požadovaná síla zařízení?

Modely s kapacitou 450 až 2250 wattů jsou uvedeny v prodeji. Síla zařízení přímo ovlivňuje hloubku řezu a lze zpracovat hustotu dřeva. Zařízení s nízkým výkonem se nebudou moci vyrovnat s pevným dřevem, například popelem nebo akátem, protože nože se „dostanou“ a kvalita zpracování bude špatná. Na druhou stranu, pokud musíte pracovat hlavně s borovicí nebo Linden, pak výkonné zařízení jednoduše utratí nadměrnou energii. Zde je přibližná závislost síly zařízení na hustotu dřeva:

 • 450. 600 wattů. vhodné pro měkké druhy s hustotou dřeva do 540 kg/m 3. Například pro borovici, kaštan, Linden, Poplar, Alder a Juniper.
 • 600. 1000 wattů. vhodné pro plemena střední hustoty od 540 kg/m 3 do 730 kg/m 3. Například pro jabloň, bříza, javor, larch atd.
 • 1000. 1500 W. je vhodné pro plemena s vysokou hustotou dřeva od 730 kg/m 3 a více, například pro dub, popel, akátu, chytání, železné břízy atd.

Model vyšší energie bude nutný pouze tehdy, pokud budete používat elektrický rinom pro výrobní účely, například otevřete pilinu. V našem hodnocení elektrických košil jsme vzali výhradně modely účelů domácnosti, které nepřesahují kapacitu 1 500 wattů.

Srovnávací tabulka

Umístěte hodnocení hodnocení/názvu hodnocení cenového rozpětí,
Nejlepší rozpočet elektrických rublů
Hammer RNK720A 88 ze 100 Od 3 889 do 9 773
BlackDecker KW712 90 ze 100 Od 3 419 do 5 536
Interskol R-82/650 92 ze 100 Od 3 143 do 4 484
Electric Pribble R-900 96 ze 100 Od 2 899 do 3 427
Oblíbená FPL-82 98 ze 100 Od 2 529 do 3 378
Vítězství R-82/975 96 ze 100 Od 2 450 do 3 031
KOLNER KEP 480 88 ze 100 Od 2 171 do 3 570
Instaral ers 17680 86 ze 100 Od 1 974 do 2 490
Nejlepší prémiové elektrické republiky
Makita KP 312 S 90 ze 100 Od 121 844 do 152 282
Milwaukee M18 BP-0 88 ze 100 Od 29 990
Makita 1911b 900 wattů 99 ze 100 Od 14 503 do 19 920
AEG BHO18BL-0 4935464988 90 ze 100 Od 14 392 do 16 860
Bosch Gho 26-82 D 0.601.5A4.301 90 ze 100 Od 13 651
Bosch Gho 12V-20 (0.601.5A7.001) 86 ze 100 Od 13 412 do 16 810
Dewalt DW680 94 ze 100 Od 12 760 do 13 535
Rebir IE-5708C 82 ze 100 Od 11 336 do 13 831
Elitech P 110 90 ze 100 Od 7 149 do 8 447

Na moderním trhu existuje mnoho modelů 2021 a 2022. V našem hodnocení jsme zahrnuli pouze nejzajímavější možnosti od nejlepších světových výrobců. Výběrem modelů jsme věnovali pozornost nejen charakteristikám, ale také recenzi uživatelů. Je známo, že společnosti jako Bison, Ryobi, Whirlwind, Enkor, Black a Decker používají úspěch.

Naše vrchol zahrnuje oba standardní modely pro provádění nejběžnějších prací a prémiových rubbanes určených pro profesionály, což vám umožňuje provádět práci rychle a nejefektivněji. Zvláštní pozornost by měla být věnována stavu řezacího nože. Koneckonců, nejen kvalita sklizně závisí na tom, ale také bezpečnost během provozu.

Jak si vybrat správnou elektrickou reburble pro domov a chatu

Chcete.li zvolit správnou elektrickou desku, musíte věnovat pozornost technickým parametrům nástroje. Některé modely jsou velmi vhodné pro domov, jiné jsou určeny pro profesionální použití.

Napájení

Domácí domácnost uvádí na trh podpůrnou energii v rozmezí 500-1000 wattů. Profesionální nástroje jsou produktivnější pro ně, ukazatel je 1000-2200 W.

Rychlost rotace nožů

Tipy pro výběr elektrické rebanky doporučují bydlení na modelech s rychlostí rotace bubnu asi 10 000–12 000 revolucí za minutu, pokud potřebujete nástroj pro domov. Profesionální jednotky podporují v průměru 15 000 až 19 000 revolucí.

Jednoduché na podrážce

Na podrážkách dobré rubbanky by měla být přítomna speciální drážky ve tvaru písmene V. Vezme vzduch, který zůstává mezi nástrojem a obrobkem a zabraňuje získání plochého řezu. Kromě toho přítomnost drážky zjednodušuje odstranění zkosení.

Hloubka řezu

Pro domácí účely se doporučuje vybrat košili s hloubkou řezu v rámci 0,1-2 mm. Pro profesionální práci jsou modely dobře vhodné, ve kterých je indikátor 0,1-18 mm.

Přítomnost hloubky přísnosti

Dobrá elektrická košile by měla podporovat nastavení hloubky řezu. Je vhodné vybrat model s krokem nastavení 0.1-2,5 mm.

Vzorek čtvrtiny

V některých modelech elektrických košil pro dům je buben s nožemi přesunut na jednu ze stran podešví. Takové nástroje jsou dobře vhodné nejen pro přísné letadla, ale také pro vzorek o čtvrtinu. Případ zařízení nezasahuje do tesařských prací.

Šířka řezu

Při výběru elektrické košile pro dům se musíte podívat na šířku řezu. Záleží na tom, který povrch může nástroj zpracovat v jednom průchodu. Rozsah je 50-312 mm, kterou jednotka zvolí, závisí na účelu použití.

Pozornost! Pro nábytku jsou košile 100-170 m dobře vhodné, pro výrobu okenních rámů a malých vnitřních předmětů s šířkou 50-82 mm.

Typ nožů

V elektrické košili lze nainstalovat karbid nebo vysokorychlostní nože. První z nich se dobře vyrovná s pevným dřevem, ale po ditting vyžaduje úplnou náhradu. Druhý je lepší vybrat pro měkké mezery. Nosí se rychleji, ale mohou doma samostatně převinout.