Jak snížit stropní člun pod 45 stupňů

Jak snížit stropní soklus v rozích pomocí a bez něj

Když někdo poprvé nastoupí na přípravu rohů stropní kaluby pro instalaci, musí nejčastěji zničit více než jeden metr materiálu. Bohužel, dokonce ani získané klepání v tom nepomůže, když jsou stěny v místnosti spojeny v libovolném a ne v pravém úhlu.

Tip: Místo pily, která je připevněna k popruhu, je lepší použít pro kov pravidelnou pilu. Jeho řez je přesnější a ještě více, což je v tomto procesu velmi důležité.

Proč potřebujete sukní desku na stropě

Skřírná deska pro strop není jen dekorativním prvkem stropního povrchu. Předpokládá několik důležitých funkcí:

  • Masky kloubních vad mezi stropem a konstrukcemi zdi sousedícími s ním sousedící.
  • Položení skrytého kabelu například při instalaci komor pro video dohled nebo požárních poplachů.

Položení kabelů ve stropním soklu

Téměř v jakémkoli interiéru, kde není nainstalována stropní základní deska, je zakřivení kloubů strukturálních prvků patrné, protože je téměř nemožné dosáhnout ideálních linií konjugace v barvě různých odstínů.

Jaký nástroj je potřeba

Při instalaci stropního sukního desky musí být zkrácena velikost nebo v rozích.

Následující nástroje obvykle pomohou odříznout úhel stropních solistů: následující nástroje pomohou:

  • Dřevěná pila. Zvyklý pracovat s dřevěnými výrobky.
  • Kryazuvka pro kov. Tento nástroj je výhodné pro řezání plastů, pěny a polymerních vlysů. Výsledkem je, že je možné získat poměrně čistý kloub bez otřesu. Při práci s pilami je vhodné používat klepání.
  • Papírnický nůž. S tím můžete snížit pěnové bagety bez použití speciálních zařízení. Hlavní věc je, že nůž je dobře uzdravený a má tenkou a dokonce čepel. Pokud jednáte pečlivě, řez je hladký, bez jakéhokoli propadnutí.

Při používání pily je důležité nevyvíjet nadměrné úsilí, jinak je si pamatována základní deska. Nejlepší je nejprve praktikovat na nějaký zbytečný kus. To vám umožní získat v budoucnu krásné fragmenty.

Jak snížit stropní soklus pomocí STIRL

Něco připomínající klepání lze udělat, pokud nanesete potřebné úhly řezu na papír, karton nebo dřevo. Je nutné nakreslit dvě paralelní linie, určit střed a poté odložit nezbytné úhly pomocí transportéru. Výhodou této metody je, že můžete odložit jakýkoli úhel, včetně dalších 90 stupňů. Samozřejmě, před řezáním rohů stropního soklu je nutné zkontrolovat úhel mezi stěnami pomocí rohu předem a měřit jej s přepravou.

snížit, stropní, stupňů

Metodika řezání stropního sukní desky pomocí malované jezdi. Stiskneme lištu soliku na jednu z paralelních čar a poté nainstalujte hackerskou kloubu do pravého úhlu, která je již nastíněna a odříznuta.

Nyní musíte podrobně studovat, jak snížit úhel na stropním soklu.

Se stánkem

45 stupňů sukní desky je mnohem snazší řezat ve STUSL. Nesnažte se to zkusit, pracovat pro „možná“. Všechny sklony jsou již jasně zobrazeny na šabloně. Mimochodem, lze to provést samostatně. Zde je instrukce pro jednoduchou šablonu.

Přečtěte si zde! Skončení s obkladou. Krok.by.krok pokyny pro pokožku, výběr materiálů a náklady na práci

Vnitřní úhly

Před odříznutím stropní základní desky v rozích změřte délku a dejte značku. Vložte zábradlí do klepání také, jak bude dále připojeno.

Stiskněte jej na daleko od zdi šablony a držte ji levou rukou. Najděte slot zodpovědný za 45 start řezací. Vyřízněte druhou zábradlí stejným způsobem, teprve nyní držte pravou rukou a použijte druhý slot na stejné straně.

Nyní můžete ukotvit stropní základní desku v rozích. Stěny mohou být poseté a jejich úhel nebude ani. Pak stačí odstranit přebytečný materiál s hrubým brusným papírem nebo řezačkou konstrukce.

To je vše, nyní víte, jak opravit stropní základní desku ve vnitřních rohách.

Vystřihněte od vnější části formování. Na výstupní výstupy se roztrhne okraj a odstraňte otřepy, aby se odstranily.

Externí sekce

Mezitím, jak trochu snížit stropní soklus v rozích vnějších a vnitřních rozdílů. Změňte pouze umístění proužku formování, jako na obrázku.

Když neexistuje

Jak správně zkrátit úhel na stropním soklu, pokud neexistuje továrna? V zásadě je to možné, ale přesnost bude kulhavá.

Označujeme strop

Před odříznutím rohů na stropních lištách označte zeď.

Jako vzorec vezměte formování tak, aby se štítek pro křižovatky jasně dostal do středu.

Rozřízněte rohy

A tak je čas odříznout základní desku. Naneste formování na zeď a připojte se k označení. Kolmá rybářská linie pro zastřihovač padá na ni. toto je průsečík. Nakreslete z něj čáry do opačného rohu kolejnice.

Zbývá pouze odříznout úhel základní desky. S 2. Kolejnicí musíte opakovat stejný postup.

Plus této metody spočívá v tom, že se stěží není třeba se připojit k rohů stropního soklu. I když svah není dokonalý, bod spadne přesně do oblasti, kterou je třeba řezat.

Překryvy

Obecně nemůžete vůbec trpět hledáním úhlů. Je docela přijatelné koupit překryvy.

Rohy pro stropní kabely z pěny jsou přilepeny k místu stěn stěn.

snížit, stropní, stupňů

Na jejich stranách mají dokonce letadla, kde musíte přilepit stropní sok. Je pravda, že to není vhodné v žádném designu a je obtížné je najít v obchodech.

Dřevo

Stropní kabátky vyrobené ze dřeva se liší od analogů. Dřevo má poměrně velkou váhu, která z něj ovlivňuje hmotnost produktů. Skřírné desky jsou nakonec poměrně husté, velmi odolné vůči mechanickému poškození a pevné látce, což vám umožní bát náhodné deformace během instalace nebo řezání.

Pro řezání plniva dřeva je nejlepší vzít si jemnou pivu s jemnou nádobou navrženou speciálně pro tenkou práci s tímto materiálem. Dobrá volba pro kov je však dobrá volba.

Použití továrních rohů. alternativa k řezání a řezání

Místo řezání sukníků můžete použít připravené rohy, které se prodávají ve stejných stavebních obchodech. V tomto případě lze hlavní sklouzkový prkno jednoduše měřit a odříznout obvyklým způsobem, v pravém úhlu a poté připevněna k rohu s úhlovým prvkem.

snížit, stropní, stupňů

Sbory pro stropní sklouzkové desky z PVC

snížit, stropní, stupňů

Nedostatek rohových prvků je, že jsou skutečné a vizuálně větší než sukní deska, což bude patrné. To může zničit pohled na místnost. Je také nepohodlné používat rohy, kde se stěny nepřipojí přísně pod úhlem devadesáti stupňů. Ale ve většině případů vypadají skvěle.

Tovární rohy. alternativní možnost

Při řešení otázky, jak správně odříznout rohy na stropních, je možné vyhnout se problémům s pomocí připravených rohů, které jsou reprezentovány ve stavebnictví s velkým sortimentem, je možné se vyhnout problémům s velkým sortimentem, které jsou zastoupeny ve stavebních obchodech s velkým sortimentem. V tomto případě změřte požadovanou délku hlavního sukního desky, odřízněte ji v pravém úhlu a spojte se s úhlovým prvkem. Takové prvky však mají jednu významnou nevýhodu: vypadají více soklí. Díky tomu je úhel znatelnější a kazí vzhled místnosti. Kromě toho v místnostech, kde se rohy liší od 90 stupňů, je instalace rohových prvků poměrně obtížná a nepohodlná. Ale nejčastěji se smoklící desky spojeny s pomocí rohových prvků vypadají atraktivní.

Je docela obtížné snížit stropní základní desku v pravém úhlu, tento postup vyžaduje přesnost a přesnost. Používání speciálního zařízení Skřírná deska lze snadno řezat pod úhlem 45 stupňů. Při lepení soklu v rozích jiných než 90 stupňů můžete použít manuální značení. Aby po opravě strop vypadá slušně, musíte vědět, jak správně odříznout stropní kaluž a vybrat nástroje v souladu s materiálem výroby.

Jak správně snížit stropní sok. Důležité malé věci

Měření nezbytná pro ořezávání základní desky na stropě by měla být prováděna zvláštním způsobem. Pro stanovení a označení vnitřního úhlu by měla být délka měřena z rohu. Pro známku vnějšího úhlu se nutně zohledňuje, že v hlouběji bude sviťová deska vyčnívat na dálku, která se rovná jeho šířce.

Nedoporučuje se opravit prkna sukních desek před okamžikem, kdy je jejich přesné umístění vyzkoušeno a odříznutí odezvy odezvy. Teprve poté, co ideální konvergování v rohu obou odezvy může začít instalovat a upevnit. Pokud je práce prováděna s polyuretanovými nebo dřevěnými sukními deskami, mohou být vady a nedostatky opraveny souborem nebo souborem. Chcete.li upravit produkt z pěny, měli byste se vyzbrojit ostrým nožem.

Pokud i po dokončení suknících desek zůstává alespoň malá mezera, nespěchejte, abyste byli naštvaní. je snadné zavřít s obyčejným tmelem. Přesně a úhledně a úhledně stropní kabely není tak obtížné. Ale zakoupit alespoň malou dovednost, nejprve zkuste cvičit na malých mezerách.