Jak správně položit pluh na procházku

Nastavení a nastavení pluhu pro Motoblocks. video, fotografie

Poté, co byly provedeny předchozí fáze, to bylo na řadě posledního úpravy tak, aby následné řezání drážky snadno prošlo. Za tímto účelem je jednotný traktor umístěn na okraji místa, spusťte pluh do země a projde první brázdu

V této fázi je důležité udržovat přímku pro zaříznutí, takže následující pasáže jsou také dokonce. Zde může pomoci vlákno nebo jiná orientační bod natažený na kolících

Poté je jedno kolo umístěno do brázdy a pluh je orientován tak, aby byl s jistotou kolmý k zemi, použijte čtverec. Pokud je to nepříjemné, nainstalujte to do země, nainstalujte jeden traktor.opravte na rovný povrch a umístěte stojan pod jedno kolo odpovídající hloubce brázdy. Poté je nastavení pluhu považováno za dokončené a můžete přejít na druhou třetí brázdu.

Výběr bloku motoru pro orbu

Moderní motobloky jsou určeny nejen pro kopání půdy. Venkovské vybavení s motorem je schopno kultivovat a kopec, provádět přepravu malého nákladu, vyčistit území odpadu a sněhu, sekat nežádoucí vegetaci. S jejich pomocí můžete také zalévat a sklízet.

Samostatné modely jsou vybaveny speciální šachtou, takže motobloky mohou být kombinovány s jinými zařízeními a již s nimi viděly palivové dříví, poskytovaly elektřinu nebo čerpadlo vodu. To je také hlavní rozdíl mezi motobloky a motorickými kultivátory.

V tomto videu se naučíte. Jak vybrat jeden.axle traktor:

 • Plíce. Hmotnost určená pro malé oblasti nepřesahuje 4,5 kg. Se liší v malých nákladech, ale dlouho nefungují. Motor kvůli malému objemu se snadno přehřívá a rozbije. Taková zařízení nemají například další úchyty pro instalaci pluhu.
 • Střední. Hmotnost modelů nepřesahuje 80 kg. Vybaven pohonem zadních kol, předními světlomety, mají dvě převodovky, motory s kapacitou až 12 koňských sil. Ve srovnání s těžkými modely jsou mobilní a manévrovanější. Hloubka cigarety nepřesahuje 11 cm.
 • Těžký. Ideální možnost pro orat velkého území Země motorovou. Výkon motoru. od 12 do 30 koňských sil. Snadno pluhu půdu a fungují rychleji než jiné modely. Mít spoustu dalších funkcí. Můžete k nim připojit pluh, bramborový kodér, různé přívěsy. Mezi nedostatky se rozlišují těžkou hmotností, což vyžaduje značné úsilí během provozu.

Nastavení zásuvky na těžkých procházkách.

Článek prozkoumal SO.called Light Motoblocks, které se z velké části používají v Dachas. Existují však také těžké odrůdy. Jejich hlavní rozdíly spočívají v tom, že posledně jmenované jsou mnohem silnější a objemnější. Nainstalují se také nafty. Tato volba je způsobena tím, že se stejným objemem v pracovním počtu revolucí má nafta větší točivý moment než benzínový motor.

Instalace a nastavení pluhu na tento typ technologie se neliší od toho, co bylo popsáno výše. Jediná věc, kterou stojí za zmínku, je to, že je lepší vytvořit nastavení pro dva zaměstnance, protože hmotnost těžkých procházek.občas přesahuje 200 kilogramů.

správně, pluh, procházku

Instalace zavěšeného orby

V instalaci není nic komplikovaného. K tomu budete potřebovat:

 • Opravte pluh do spojkového zařízení bez tahání ořechů. To se provádí pro skutečnost, že v budoucnu bylo možné upravit parametry pluhu;
 • Spojení by mělo být opraveno spolu s pluhem na náušnice dvěma upevňovacími kolíky.

Instalace končí v tom a měli byste jít do další fáze. nastavení.

Nastavení je velmi důležitá fáze, protože kvalita orby a počtu utracených sil závisí na něm. S nesprávným přizpůsobením nebude Unoic Traktor schopen kvalitativně vyrovnat se s jeho prací a hodně času bude stráveno za jednoduché úkoly.

Blok: 3/5 | Letní postavy: 667

Jaké odrůdy existují?

Pluh Neva pro Walk.Behind Tractor má standardní design a díky univerzálním hoře se může agregovat s většinou modelů kultivujících motorů populární mezi letními obyvateli. Ve skutečnosti je to vozík přívěsu na traktor procházky.jeho. Pro zpracování lehké půdy jako alternativy se gangy používají také pro Walkover Neva MB2 pro traktor procházky.

Kloubové vybavení k nevě

 • Single.jednoduché modely s jedním bodem s jednoduchými tochemi, používanými pro zpracování světla, nekombinované půdy;
 • Revoluční. řezačka v takových produktech má ohnutý tvar a přispívá k současnému otočení horní vrstvy půdy;
 • Rotační. takové pluhy jsou vybaveny několika lopatkami, jejich výkon a účinnost jsou výrazně vyšší.

Výrobci nabízejí následující typy tohoto zemědělského vybavení:

 • Revoluční. Významně snižuje provozní výdaje. Konstrukční funkce vylučují další operace. Každá další pasáž podél místa se provádí blízko předchozí brázdy.
 • Rotační. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že jeho rotující pracovní část je připojena k hřídeli pro výběr výkonu.
 • Otáčení. Je považován za univerzální, protože do práce jsou zapojeny dvě řezací části, které na konci brázdy lze nasadit opačným směrem.
 • Disk Pluh na procházku.Behind Tractor. Produkt je vybaven dvěma disky pro orbu osobního spiknutí.
 • Rotační. Jeho hlavním pracovním orgánem je frézování. Proniká hluboko do půdy, rozdrví ji a hodí ji na stranu. Řezačka může být přesunuta z jedné roviny do druhé.
 • Double.Case. Hlavní výhodou je mnohem větší šířka brázdy. Jeho vzhled je připojené rámce. Takový pluh na procházku.Behind Tractor je opraven pomocí speciálních spojovacích prvků s vláknem.
 • Univerzální pluh na procházku.Behind Tractor. Zůstává pouze vypočítat, která je lepší proniknout do země a v jaké hloubce.

Kdo nechce utrácet peníze a obeznámit se s zámečníkem, může rychle udělat pluh na procházku.za ruce rukama. Forma tohoto zemědělského nástroje moc nezáleží. Jeho úkolem je proniknout do země a otočit hluboké vrstvy o 180 stupňů. Pro současné uvolnění půdy se vyvíjejí všechny nové formy skládky, úhlu a velikosti řezné části.

K dnešnímu dni je rotační pluh zcela žádán. Rotační struktura poskytuje rozdělení tohoto nástroje do čtyř typů:

Horní zařízení nekončí dotyčnými výrobky. Existují i ​​jiné závěsy. Jedná se o Cigns, Brambory a brambory, sekačky, brány, půdní prostory atd. Hlavní věc je pamatovat si, že dobrý pluh by měl snadno a hluboce proniknout do půdy. Správně upravený nástroj vždy poskytuje efektivní výsledek. Pokud je správně upraven, bude výsledek vhodný.

Shromáždění pluhu

Sestava pluhu je instalace na pluhu spojkového zařízení (dále jen, spojka). Pluh a závěs musí být sestaveni pro následné závěs pluhu na traktoru One.Axle.

Připravujeme vše, co potřebujete pro práci. pluh, závěs, uctívání klíčů.

Aby se zajistila optimální hloubka orby, je nutné porovnat rozbočovač závěsů (B) se střední otvor pluhového stojanu (A) a spojit je pomocí montážního šroubu (C).

Montážní šroub nastavovacího šroubu (B) musí být nainstalován v horní díře pluhového stojanu (A) a pevně pomocí matice.

Důležité! Všechny ořechy v místech připojení spojky a pluhu nevyžadují úplnou fixaci, protože při provádění práce na úpravě pluhu se budou muset být uvolněny pevné matice!

Instalací spojky na pluh můžete přejít do další fáze přípravy traktoru procházky.

Nyní můžete zavěsit pluh na jednom traktoru. Připojte pluh s traktorem procházky pomocí jednoho nebo dvou (závisí na modelu traktoru procházky) kolíky (A). Opravujeme kolíky kódy.

Výkresy zástrčky na procházku.Behind Tractor

Používání zážitku řemeslníků, kteří vytvořili pluh pro procházku.chodidlo a opustili výkresy, mělo být provedeno tak, aby to hrálo, to usnadní jeho ostření před orbou ořezávání.

Ocel značky 45 je vhodný, když kalení, přivedena k tvrdosti HRC 50-55. Pokud je po ruce pouze obyčejná ocel, řekněte uhlíkový st5ps, který nepodléhá tepelnému zpracování, pak jste porazili špičku na kovadlině a uvěznili ji, je docela vhodný pro zpracování půdy.

Skládku pro pluh bloku motoru

Skládka pluhu, to je část, která posouvá Zemi na stranu.

Pracovní plocha skládky by měla být dána zakřivený tvar. Pokud existuje stroj na měřič nebo válečky s nápisem listů, pak dávat obrobku nebude obtížné dát požadovaný tvar.

Je nutné prázdné kov s tloušťkou 3-5 mm, válečky jsou nasměrovány na úhel 20-22 stupňů, jak je znázorněno na výkresu, a je dán požadovaný ohyb.

správně, pluh, procházku

Zde je obrobek. Poskytuje se potrubí s průměrem 600–650 mm (tento průměr bude vyžadovat menší náklady na pracovní sílu, protože ohyb potrubí opakuje požadovaný ohyb budoucího skládky) a tlustý 3-5 mm tlustý. Z lepenky vytvořte šablonu a aplikujte na trubku, nezapomeňte na úhel 20-22 stupňů, jak je znázorněno na níže uvedeném výkresu.

Zakroužkujeme šablonu tužkou nebo křídou a vystřihneme plynem. V případě potřeby svařování rozdrtí obrobku a přiveďte do požadovaného stavu.

Pravděpodobně nejobtížnější způsob, jak udělat skládku, když je obrobku vyhříván a pomocí matice dávají požadovaný tvar, který může skládka z jiného pluhu sloužit.

.

Kreslení podrobností o pluhu pro procházku.

Nejprve doporučujeme, abychom vytvořili podrobnosti o pluhu kartonu a připojili je k sobě v souladu s požadovanými úhly. Hodnoty úhlu α na různých částech těla pluhu budou tedy od 25 ° do 130 °, úhel γ je od 42 ° do 50 °. Pokud vás ve všech ohledech uspořádal domácí model lepenky.

Když jsou kovové části pluhu připraveny, musíte najít další list oceli o tloušťce 3 mm o velikosti 600×600 mm, bude nutné sestavit pluh a svařovací stroj (nejlépe střídač). Na tomto listu ustupujeme z okrajů 40 mm a měříme úhel γ0.

Shromáždění pluhu

.

Boční panel stojanu je připojen k Lumshoi tak, aby jeho hrana přesahovala pluh 4-7 mm, zatímco štít by měl být zvednut tak, aby byl vyšší než dřevařská čepel (tj. Vyšší než další list) o 6.8 mm, aby nedošlo k zasahování do modlitby, rozstříkněte zemi. Štít je také chycen na lup a další list.

Úhel mezi horním řezem skládky a čepelí vápna je stejný (ymax-y0) = 6-8 °.

Upevnění pluhu ligne

Pokud zjistíte, že rohy a/nebo povrchy neodpovídají, je skládka přivedena pomocí kladiva. Po úpravě skládky na zástrčku je přivařen zezadu na lup a na boční panel. Poté je boční panel přivařen s rozpěrnou tyčí a talíř základny, tvrdohlavé rohy pro vápno se popadnou k poslednímu svařování.

Následován. Ještě jednou zkontrolujte hotový pluh, a pokud je vše konečně jasně svařováno. Další. List je oddělen od těla sekáčem nebo kaše. Všechny svařované švy jsou leštěné.

Příprava na použití traktoru procházky

Otevření půdy začíná přípravou traktoru procházky. Pojďme zjistit, jak to udělat.

 • Před orbou musí být vybavení motocyklů odcizeno. Na pracoviště musí být jednotný traktor přepravován bez vozíků a jiného zavěšeného vybavení. Přeprava jednotky do cíle se zpravidla provádí prostřednictvím vozidel. Pokud je poblíž vašeho domu umístěna země, kterou chcete zpracovat.
 • Odstraňte přepravní kola. Poté, co byl do lokality doručen traktor One.axine, které musí být orán, je nutné demontovat transportní kola, aby se změnila na specializované půdní prostory (železná kola). Chcete.li tuto práci usnadnit, pod spojkou umístěnou na zadní straně jednotky můžete dát kozy. Půdy.freezace jsou nezbytné pro důkladnější adhezi do půdy. Jsou to nepostradatelné vybavení pro orbu, výsadbu řepy, mrkev, brambory.
 • Rotace hloupků To je nezbytné ke zvýšení vzdálenosti mezi půdními prostory. Takové řešení výrazně zlepší stabilitu jednotky během provozu.
 • Instalace půdních prostorů. Pokračujeme na namontování železných kol. V zásadě, že tyto prvky jsou správně namontovány. Správná instalace je určena zaměřením vzorku běhounu. Zúžení obrázku ukazuje směr pohybu vpřed.

Země orba motorovým blokem s adaptérem

Kvalita orby a jeho pohodlí může být zvýšena, pokud z pluhu změníte transport a čelní modul. K tomu je připojen k rámu adaptéru, ne s traktorem procházky. Tento typ orby je lehčí a bezpečnější, ale méně manévrovatelný. Rychlost práce může být zvýšena z 5 na 10 km/h.

Funkčnost takové jednotky lze porovnat se schopnostmi traktoru. Rozsah úkolů se zvyšuje v závislosti na zařízení pro připojení.

Některé modely mají páku, která se zvedla