Jak správně umístit nože na motorový kumě

Škola na procházku.Behind Tractor Co je to a jak nainstalovat, jak nastavit a upravit svůj sonnik vlastními rukama

Kromě dobrého kultivátora bude muset letní rezident zakoupit různé další přílohy, které se také představí s širokým rozsahem, takže si každý bude moci vybrat nezbytný mechanismus, od pluhu a frézování a končící přívěsem a končící a končící přívěsem a Sněhulák.

Zvažte odrůdy pluhu a frézování na tak populární u spotřebitelů motocyklové jednotky jako Neva.

Traktor Neva MB-1 UNOA je vybaven motorem American Briggs Stratton RS950, jehož výkon je 6,5 litru.S., nebo japonský subaru exr16 ze 6 litrů.S. Vhodné pro zpracování písečné, písečné a hlinité půdy lze použít k přepravě zboží a úklidu území. Zajišťuje možnost použití pluhu, řezačky a dalších příloh. Je vhodné koupit podpůrné kolo pro tento kultivátor motoru, jehož přítomnost usnadní uvolnění půdy, protože to neumožňuje „explodovat“ jednotku v zemi. Pro svou hmotu 70 kg je to docela manévrovatelné a efektivně provádí přístroj, který k němu přiřadil.

Neva MB-2 má hmotnost 98 kg, na něm je nainstalován elektrický předkrm a světlo. Řezačky frézování zahrnuté v sadě sestávají z 8 mechanismů.

MB-23 je nejsilnější přístroj zahrnutý v této skupině motorových bloků. Jeho hmota v 105 kg vám umožní provádět nejobtížnější práci pomocí pluhu.

MB-23SD-Modifikace předchozího modelu, ale s hmotností 115 kg a napájením v závislosti na instalovaném motoru. Souprava má mlýny a pluhy.

Neva s multi.aagro více převodovkou, která má více rychlostních stupňů, motory mají menší energii, ale zároveň se vyrovnává s trakčními funkcemi, má menší poloměr otáčení, na těle těla jsou vnitřní žebra na těle.

MB-1 je vybaven japonským motorem Honda s 5,8 litry.S., Buď americký Briggs Stratton s kapacitou 6 a 6,5 ​​litru.S. Má 1 záda a 3 přední ozubená kola.

Briggs Stratton nebo Honda s kapacitou 6,5 a 5,8 litru je nainstalován na MB-2.S.

Pro každou výše popsanou Motornote Neva si můžete vybrat pluh, mlýny a další přílohy.

Funkce

Frases jsou hlavním pracovním prvkem, který přímo vykonává samotnou práci na pěstování Země. Proto tolik záleží na kvalitě.

Ostrá část dělá slot v zemi, otočení a stoupá nahoře. Rousecí čepel zvedne a zvedne část Země. Země je tedy uvolněna, smíšená a provzdušená (nasycena vzduchem), což je při kultivaci (kultivace) Země společně s hlavním úkolem.

Po cestě čepel buď prořezává kořeny plevelů, nebo je drží a vytáhne je ven. V každém případě je na chvíli porušen růst trvalých plevelů šíření kořenů.

Který je lepší

Pro každý typ práce jsou vybírány frézy pro motor.kultu a v závislosti na struktuře půdy. Mlýny ve tvaru sobolu, uvolňující půdu do hloubky 35 cm, jsou zvednuty na povrch plevelů. Zároveň je nerozřezávají na malé části, ale zabalí je a šachty. Co jim nedovolují množit se. Kromě toho je půda větší „broušení“. Ale na hustých nebo panenských půdách jsou nože špatně zahrnuty do země. Velké a kudrnaté plevele jsou rychle zabaleny do pracovní části a potlačují zpracování.

Kříky „husí tlapy“ dělají skvělou práci s obtížnými půdami a všemi typy plevelů. Avšak vzhledem k tomu, že je rozřezali v akutní hraně na kousky, se šíří plevele. Existuje možnost kombinovaného použití. Na podzim byste měli projít webem s těmito řezačkami a na jaře a během sezóny, abyste pracovali s řezáky tvarovanými šatně.

Odrůdy frézovacích řezaček

Řezačky na jednom traktoru se mohou od sebe lišit ve tvaru a designu, počtu nožů a jejich umístění. Jsou nainstalovány v zadní části motorových vozidel a závisí na napájecí šachtě. Nejlepší výsledek řezání půdy je dán se zvyšující se rychlostí.

Celkové frézovací zařízení lze popsat jako sadu koláčových nožů umístěných v různých úhlech na čepelích svařovaných nebo fixovaných spojovacími prostředky na rotující osu.

Čepele hladce a střídavě vstupují do půdy, což příznivě ovlivňuje přenos traktoru procházky.

Aktivní šavle.tvarované

Standardní sada motorových vozidel zahrnuje mlýny ve tvaru Sabre. Jsou efektivní a populární mezi zemědělci.

PIADOFREZ PRO A WALK.Behind Tract má skládatelný design, takže instalace, údržba, opravy a přeprava je co nejjednodušší.

Bloky sestávající ze 4 řezacích mechanismů v úhlu 90 ° k sobě navzájem, připevněné šrouby, maticemi a podložkami jsou instalovány na rotující ose místo kol. Počet bloků na každé straně jednotky je jiný: 2, 3 nebo více jednotek. Počet nožů a šířka modulu je ovlivněna hmotností zařízení a jeho energie.

Nůž aktivní řezačky pro procházku.chop traktoru je na koncích zakřivený pás zakřivený. Ohyby jsou střídavě směrovány různými směry.

V továrních podmínkách se lopatky vyrábějí ze silné slitiny nebo vysokokarbonové oceli s povinným kalením tepla a zpracování s vysokofrekvenčními proudy. S nezávislou výrobou trysky doporučují pánové použití jarního tepla a ztuhnuté oceli 50xGFA.

Husí nohy

Závěrové mechanismy zvané „husí tlapy“ se používají relativně nedávno. Vysoká účinnost je dosažena kvůli jejich specifické formě. Design frézování a celého a ne.Bureau. Nože se vyrábějí ve formě trojúhelníku umístěného na konci stojanu.

Výřezy továrny mají následující velikosti:

 • Šířka nožů. 41 cm;
 • Délka řezu. 38 cm;
 • Výška zbraně je 38 cm;
 • Hmotnost. 16 kg;
 • Nominální provozní rychlost kultivujícího s frézovacími řezačkami 2-5 km/h.

Pro výrobu půdních nástrojů je vybrána nízkokarbonová ocel. Nože jsou ve tvaru sebe, s úhledným provozem nemohou být naostřeny.

Jak sestavit řezačky na procházku.Behind Tractor

Řezačka továrny je nainstalována podle pokynů sestavy. Pro pohodlí práce používají speciální kozy ve tvaru X 50 cm, vyrobené ze dřeva. Stejný traktor je nainstalován na kupónu. Úhel sklonu by měl být nejméně 45 °. Gitty je nahrazena pod držadlem volantu a kolo je odstraněno.

Při sestavování řezaček je třeba si uvědomit, že zařízení se skládá z pravých a levých částí, které jsou upevněny tak, aby se po pohybu vpřed vstoupilo nože s řezacími hranami. Proto je tento blok připojen ve směru pohybu.

Před instalací frézovací řezačky na jeden traktor rukama je nutné zkontrolovat, zda drážky a otvory na čepelích a okvětních lístcích potíže v průměru v souladu s sebou v souladu. S nesprávným schématem montáže se motor.kultu odlidne od vybraného směru během provozu, proces zpracování zpracovaného povrchu bude obtížný obtížný.

Který mlýny pro procházku.Behind Tractor je lepší. Jak vytvořit domácí mlýn #8211 One.Axle Tractor

Vyrobil jsem svůj traktor UNOA před třiceti třemi lety. Na dlouhou dobu? A funguje to. Dodržován jeden zákon: červ v zemi je majitelem a je nemožné ho zabít! Za tímto účelem je nutné, aby řezačky frézování byly co nejméně, o krok co nejvíce je průměr a vzdálenost mezi stojany také co nejvíce a počet regálů co nejnižší. Nic tak snadno nepřekoná odpor, jako je plavání, takže nože mají kopí. Stojany jsou zakřivené: frézovací řezačka funguje jako svislá plochá řezačka. Šipka prochází v zemi a téměř ji nemíchá, jen mírně tlačí zpět. Krok může dosáhnout 15 cm. V tomto případě maximální hloubka.25 cm.

Můj traktor založený na založení UNO nefunguje ve vrstvách: vždy se vyrovnává v jednom průchodu a na jakékoli půdě.

Jeden čtenář si stěžoval: „Mám hlínu, ani jeden jediný traktor!„Takže bych rád lidem pomohl.

Před prací vždy přetáhnu šipky, takže frézovací řezačka dokonce naseká kořeny keřů, takže z 20 do 500 ot / min dělá. Má tři rychlosti. S orbou Země s vysokou trávou (až půl metru) je umístěno čištění, takže rostliny nejsou navinuty na hřídeli.

Práce s procházkou.Behind Tractor vyžaduje dodržování bezpečnostních opatření. Do nádrže nemůžete nalít palivo s běžícím motorem. Ujistěte se, že na Zemi neexistují žádné velké cizí předměty. Také nebezpečný je stejný traktor v oblastech s velkým svahem. Motor z řetězové pily.

Na všech značkových motoblocích berle visí. Je to pro mě tvrdé a na konci #8211 rotující deska.

Motor blok nemá žádnou zadní rychlost, nepotřebuji to

Когда надо ку да-то повернуть, я нажимаю на ручки, фреза избавляется от земли, и я могу повернуть одноосный трактор в любую сторону, поэтому работу я могу производить очень тонкую, что особенно важно в саду. Berle se nemůže ponořit do orané vrstvy, takže kořeny se neroztrhnou

V mém frézování je jedna jemnost: úhel šipky musí být velmi přesně uhodnut. Nemělo by to být příliš pozitivní nebo příliš negativní. Šipka by měla trochu tlačit zem. A stojany musí být umístěny tak, aby pouze jeden z nich vytvořil hlavní práci. Moje frézovací řezačka nevěsí na hřídeli jako vše značkové), takže můžete dát čisté.

Odrůdy frézovacích řezaček. aktivní, husí nohy

Motoblokové mlýny mohou mít dvě odrůdy, to jsou:

Aktivní nože jsou maximálně přizpůsobeny pro všechny typy provedené práce. Jejich forma ve tvaru šavle je považována za nejoblíbenější a je poměrně jednoduché je správně sestavit svými.

Účinnost aktivních frézovacích rostlin byla potvrzena výsledky použití po celá desetiletí a ve většině případů jsou kultivující vybaveni aktivními (šatně) mlýny.

Pro výrobu takových příloh se používá uhlíková ocel s vysokou kvalitou s vysokou mírou pevnosti.

Aktivní nože se vyznačují skládatelným designem, sestavení a instalace produktů trvá několik minut.

Ocel používaná k vytváření aktivních frézovacích řezů je zcela nepřijatelná s svařováním a ke zlepšení mechanické pevnosti produktů během výroby se používá tepelná řezačka s výzvou SO. Pro zvýšení síly je hotový produkt vystaven vysokofrekvenčnímu proudu.

Relativně nedávno na motory procházky.motory „husí nohou“ se začaly používat. Tato úprava se doporučuje použít ke zpracování složitých a pevných typů půdy.

Je to takové zavěšení, které se používá v obtížných podmínkách nesrovnalostí a skalnatých půd.

Návrh takových nožů je pevný, což přímo zvyšuje charakteristiky pevnosti produktů. Mlýny jsou k dispozici se standardními technickými charakteristikami:

Takový nástroj má své nevýhody. obyčejná uhlíková ocel se neliší ve vysokých pevných charakteristikách. Nůž musí být vystaven pravidelné kontrole, zejména při práci na hliněných půdách.

2.1 rysy sestavy frézovací řezačky

Před zahájením sestavy lopatek se doporučuje připravit kresbu budoucího zařízení předem a získat potřebné nástroje a materiály.

Pokud v procesu stvoření potřebujete figurované komponenty, pak má smysl si je objednat z průvodce kovářům.

Další strukturální prvky se vyrábějí samostatně. Sestava musí být provedena správně a zaměřuje se na stávající kresbu.

Pokud dojde ke sestavě nesprávně, pak se v procesu provozu může Unoic Tractor odchýlit od linie pohybu, což ztěžuje pěstování Země. Freze čepele jsou vloženy do speciálních hnízd a připevněny šrouby.

Zároveň je důležité správně umístit řezací linii okvětního lístku. Měl by být umístěn ve směru pohybu a propíchl půdu ostrým koncem

Další část je připojena k hlavní části pomocí kolíků a restriktivní kovový disk je připojen k rámu pomocí šroubů.

Doporučuje se vybrat počet čepelí se zaměřením na sílu jednotky. Pro sestavení řezacích nožů můžete použít jednu i několik os.

Při sestavování frézovací řezačky se čtyřmi okvětními lístky by měla být pozorována sekvence pravého a levého nože na místě.

2.3 Vyrábíme řezačky na procházku.Behind Tractor si vlastními rukama

Pro vlastní manipulaci řezaček pro motorka jsou zapotřebí následující podrobnosti a nástroje:

Sestava pro kutily vám umožňuje přesně upravit své rozměry funkcím samostatného pozemního pozemku.

Chcete.li vytvořit dobrý prášek do pečiva pro půdu, můžete použít prvky bývalého použití automobilových pramenů.

Během výroby čepele by měla být upravena ve velikosti a ohýbat se v požadovaném úhlu v jednom směru. Pomocí svařovacího stroje musíte řezací prvky připojit k předem připravené trubici.

Během procesu montáže můžete zkrátit špičku ve směru plánované rotace jednotky. Dále, návrh připravený k práci je spojen s uzlem uzlu jednotek a když je testován, je provedeno nezbytné nastavení.

Návrh typu „husí nohou“ je sestaven z kovových prvků s průměrem nepřesahujícím 500 mm.

Díky takovým omezením velikosti bude tento nástroj schopen vstoupit do země do hloubky 250 mm

Při provozu stojí za to věnovat pozornost skutečnosti, že nože se postupně vrhají do země. Zároveň by se mělo vyhnout trhnutí a údery

Účel řezačky

Jedním z nejdůležitějších procesů při pěstování Země je její kultivace. Během této práce dochází k orbě, ale neexistuje žádný obrat vrstvy. to znamená, že spodní vrstva není prováděna na povrch. Technika (v tomto případě traktor založený na jednom místě) provádí pasáže dané hloubky a zároveň uvolňuje a rozpadá se horní část. Navenek, pole vypadá svázané. Oddenky plevelů jsou také řezány současně. A pak můžete použít hnojiva. Kultivace má také další výhody. zlepšení přístupu k vzduchu, zrychlení vytápění Země, nasycení půdy užitečnými prvky a vlajka je držena. K provedení této operace a potřebujete mlýn.

Potřeba a pravidla ostření během provozu

Při práci s traktorem procházky se pracovní plocha nože nevyhnutelně opotřebovává. Pro obnovení schopnosti řezání nástroje musí být pravidelně zpřísněno. Načasování postupu je čistě individuální. Rychlost opotřebení nože závisí na takových okamžicích:

 • Intenzita použití motorového bloku;
 • Pevnost zpracované půdy;
 • Přítomnost rostlinných kořenů nebo kamenů v zemi;
 • Síla materiálu nožů.

Výrobci zásobovacích mlýnů na zemědělské vybavení již s ostrými lopatkami. Proto při nákupu traktoru procházky.Behind, nemá smysl táhnout nože. Postupy však nelze zabránit intenzivním provozem jednotky. Pro obnovení ostrosti nože bude vyžadován úhlový broušený stroj (úhlové broušení nebo „rohový mráčka“), ostření nebo průměr 12,5 cm s průměrem 12,5 cm.

Utáhněte pracovní hrany v úhlu 45 °. Odstraňte vrstvu kovu ze strany továrny. Zároveň se příliš nenesejte: stačí skrýt 1-2 mm. Během sezóny možná budete muset několikrát obnovit řezací schopnost řezačky a nadměrné odstranění kovu snižuje sílu nože.

Při použití řezačky ve vlhké půdě je nutné pečlivě čistit povrch čepelí. Během tření na zemi se povrch kovu čistí z oxidového filmu a je chemicky aktivní. Tento proces je doprovázen zvýšenou korozí, která zahrnuje tvorbu ospinů, čipů, mikrocrocků. Aby se těmto jevům zabránilo, měly by být čepele ošetřeny speciálními inhibitory nebo automobilovým olejem.

Řezačky frézování Motoboblock. Výrobní postup zařízení

Jednoduchý design řezaček pro Motoblocks vám umožní vytvořit tento druh zařízení vlastními rukama. Níže zvažujeme správný postup pro výrobu různých typů zařízení pro orbu půdy.

Jak sestavit řezací mlýny na jednom traktoru. výroba zařízení pro Sabre

Bezprostředně před výrobou rotorových zařízení ve tvaru Sabre vám doporučujeme studovat výkresy, které vám řeknou správný postup pro montáž zařízení.

Jakýkoli mlýn s šablovým mlýnem na traktor procházky se skládá ze dvou vzájemně propojených bloků, z nichž každý má 12 mlýnů. Návrh jednoho samostatného bloku zahrnuje 3 uzly, z nichž každý je vybaven 4 řezacími noži. Posledně jmenované se nacházejí ve vztahu k 30 ° ve vztahu k sobě navzájem.

Sestava zařízení ve tvaru Sabre je následující:

 • Nejprve si vytvořte stojan pomocí rohu 6,3 × 4 cm;
 • Svařujte jeden z konců příruby takovým způsobem, že pak můžete kombinovat 4 řezací nože mezi sebou;
 • Kombinujte všechny řezací prvky řezačky pomocí příruby a šroubů s podložkami.

Řezačka rotačního frézování vyrobená tímto způsobem má vysokou pevnost a stabilitu, což vám umožní používat jej ke zpracování půdy jakékoli hustoty.

Produkce řezaček „husí tlapy“

Bezprostředně před sestavením zařízení tohoto typu se musíte pečlivě připravit na práci. Budete potřebovat: budete potřebovat:

 • Ocelová trubka s průměrem 4,2 cm;
 • Ocelové desky pro výrobu řezacích nožů;
 • Svařovací zařízení;
 • Rohový mlýnek se sadou disků.
správně, umístit, nože, motorový

Aktivní řezačka typu „husí nohou“ se shromažďuje v následujícím pořadí:

 • Pro výrobu řezacích prvků můžete použít prameny z auta. Nakrájejte je na stejné kousky a poté přivařte na ocelovou trubku hrající roli základny;
 • Pečlivě zaostřujte okraje řezacích prvků a svařte na použitý základnu;
 • Po sestavení vybavení ho spusťte a proveďte potřebná nastavení. Zároveň mějte na paměti, že po spuštění traktoru procházky by se nože vybavení měly viset ve vzduchu a nedotýkat se země.

Aby se řezačka „husí nohou“ sloužila co nejdéle, musí být pomalu spuštěna na zem. Jinak se zařízení může zlomit.

Nezávislá instalace frézování na jednom traktoru

Samoinstalace vybavení na jednom traktoru se provádí přesně stejné, a to jak pro mlýny, a pro zařízení, jako jsou „husí nohy“.

V kterémkoli z případů je postup následující:

 • Nastavte vyrobené mlýny na speciální dřevěnou „kozu“, asi 0,5 m vysoké;
 • Jemně nakloňte traktor oxinu v úhlu 45 ° a vezměte jej na gauč;
 • Nahraďte „kozy“ pod držadlem kormidla traktoru procházky;
 • Demontujte pravidelná kola zemědělského stroje a místo toho nainstalujte domácí mlýny;
 • Na levém a pravém konci frézování bezpečně opravte talíře pro mlýny. výrazně zlepší průběh traktoru procházek s řezačkami a učiní ho hladší a stabilnější.

Po provedení všech těchto akcí můžete pokračovat ve zpracování půdy. Během provozu nezapomeňte sledovat spolehlivost připojení desek, které opravují hlavní a další frézovací řezačky na traktoru procházky.