Jak upravit odstředivý regulátor na traktu procházky

Nastavení odstředivého regulátoru

Nastavení karburátoru motorogue by mělo být občas prováděno s cílem pracovního mechanismu pro dobrý provoz. Pravděpodobným předpokladem pro rozdíly během provozu motorového bloku je karburátor. Za tímto účelem je zařízení rozebráno, vyčištěno a regulováno (nastaveno). Bez ohledu na značku karburátoru a kolik si můžete vybrat studio, na které zařízení je nainstalováno, princip regulace pro všechny monotónní. Rozdíl, který se vám bude líbit výhradně mezi revolucemi.

Kde je nutné zjistit najednou přerušení motoru? Když se objeví porucha karburátoru, nejdůležitější je zkontrolovat plnost palivové nádrže a hladiny oleje. Pokud je palivo a oleje dostačující, pak běží na zkoumání svíčky. Za tímto účelem je zkroucená a používání zapalování kontroluje jiskru. Pak testují tok benzínu na karburátor. Za tímto účelem je hadice odstraněna z montáže a sledování příjmu paliva. Pokud se palivo neobjeví, bude s největší pravděpodobností nutné vyčistit filtrační síť. Za tímto účelem je palivový kohoutek odšroubován všemi částmi se umývá benzínem. Totéž se děje s bundou potpel.

Karburátor je tímto způsobem vyčištěn. K vyčištění zařízení nejprve musí být odstraněno. Abychom snadno odstranili karburátor, je nutné pečlivě rozhlédnout se po těle zařízení a odšroubovat detaily našemu klientovi tam, kde drží.

Co bude potřeba, odstraňte karburátor a s jeho použitím nalijte benzín. Pečlivě oddělujeme, co zůstává náš klient částí zařízení (tryska, plovák) pro nadcházející očištění a čištění. Tuto manipulaci provádí speciální čistič.

Se silnou kontaminací použijte kompresor.

Po čištění pečlivě vysušíme podrobnosti našeho klienta a odvážně přejdeme do shromáždění. Po sestavení upravte karburátor pro traktor procházky.

Pamatujte na vzduchový filtr, revoluce a hadici přísunu benzínu.

Nastavení motoru

Naladění karburátoru motoroogu je upravit. Aby bylo možné upravit karburátor bez pomoci druhých, je nutné podniknout následné kroky:

 • Malé a plné plynové šrouby musí být naplněny.
 • Šrouby malého a úplného plynu jsou odšroubovány na jedno a půl zatáčky (v takové poloze nastavte škrticí klapku tak, aby se mezera odpovídající velikosti mezi základnou a kanálem) vytvořila).
 • Spusťte motor a počkejte, až se zahřeje.
 • Při pracovním motoru je ovládací páka umístěna malými rychlostmi.
 • Dosáhnout nepřetržitého provozu motoru. Za tímto účelem je nutné provést nejmenší rychlost nečinnosti pomocí šroubu škrticí klapky.
 • Nastavte rychlost nečinnosti na maximum pomocí malého plynového šroubu.
 • Nastavte rychlost nečinnosti jako v kině pomocí šroubu škrticí klapky.
 • Opakujte 6 a 7 krok, dokud nezačne nepřetržitý provoz motoru.
 • Řídicí páka motoru je kladena na plyn.
 • Pokud se objevíte, odvrátit šroub, který reguluje kvalitu konzistence, méně než 2.4,5 Revoluce.

Chtěl bych poznamenat, že úpravy karburátoru na traktoru Neva Walk.Behind se provádí správně podle výše uvedené anotace. Neva nainstalovaná na Neva Walk-Behind Engineer je jednorázové a horizontální zařízení. Komora plováku je umístěna ve samotném centru. Škrticí klapku. plochý.

Na Motonote Neva se používá motor DM-1K, který se vyrábí v rostlině červeného října Neva. Výrobce kategoricky nepoužívá čínské motory. To platí také pro výrobu kultivátoru motoru.

Náš klient zůstává pouze benzín. Použití rozpouštědla není povoleno, protože je poškozena elasticita pračky a gumových částí.

K vysušení detailů použijte očištění stlačeného vzduchu. Nedoporučuje se čistit malé otvory drátem na jiné jehlu. Instalace po opravě nebo čištění by měla být prováděna mírně tak, aby nedošlo k žádnému zápěstí a deformaci dílů.

Jemné nastavení: hmotnosti a prameny

Poté začíná nastavení závaží. Tomu se již nazývá tenký nastavení trambleru. V tomto případě je uz nastaven, pro které jsou korektory přímo zodpovědní. CNTR a VK.

První, odstředivý regulátor obsahuje dvě hmotnosti a dva prameny. Při otáčení distribučního rotoru se váhy pod vlivem ústředního výkonného výboru liší od stran. V tomto procesu je posun hřídel s pěstmi nebo oponou (pokud je zapalovací systém bezkontaktní). Kontakty jsou tedy spuštěny znatelně dříve.

Samotné prameny jsou odlišné, a tak se to děje z nějakého důvodu.

 • První jaro je delší, je zodpovědná za okamžik vstupu do případu TSNTR regulátoru provádějícího napětí. Současně letos na jaře reguluje pravý úhel až 1,2 tisíce. Revoluce za minutu, zajištění tuhosti.
 • Druhá jaro je kratší, ale je mnohem tvrdší než první. Opravuje okamžik přestávky a poskytuje volný pohyb.

Odborníci trvají na tom, že druhé jaro by mělo být zajištěno volným pohybem. Někteří motoristé však věří, že z toho existuje nestabilní operace motoru s vnitřním spalováním při nízkých rychlostech. Je údajně upraven úsekem tohoto jara.

Pokud jde o korektor VK nebo Vacuum, přispívá k výskytu před první komorou. Jinými slovy, pokud jde o částečné zatížení elektrárny.

To by mělo být pochopeno. Ano, a mimochodem také v xx.

Video níže o práci váh na trambleru

Schéma práce odstředivých regulačních orgánů

Obrázek 38, a ukazuje schéma odstředivého regulátoru jednoho režimu. Regulátor hřídele 1 je poháněn z klikového hřídele motoru. Se snížením zatížení motoru, počtem otáček klikového hřídele, a proto se zvyšuje hřídel regulátoru. Když odstředivá síla nákladu 2 překročí odpor pružiny 5, stiskne rameno páky 4 k posuvné spojce 3, spojka se pohybuje v pohybu a přes páky a pruty pokryje škrticí klapku 7.

Se zvýšením zatížení se zatáčky sníží, odstředivá síla nákladu se sníží, pružina se pohybuje všemi částmi v opačném směru a otevře tlumič a otevře tlumič.

Začátek regulátoru závisí na pružnosti jara: čím větší je elasticita jara, tím více by měla být odstředivá síla, aby bylo možné překonat jeho odpor. Během nastavení je pružina tažena.

Pro získání snížených revolucí se podává páka manuálního ovládání, na kterou může pokrýt škrticí klapku prostřednictvím systému prutů. Zároveň nemůže regulátor jednat na tlumiči. Pokud je páka nainstalována v extrémní zadní poloze, pak se účinek manuálního ovládání na tlumič zastaví, pružina regulátoru ji otevře.

Obrázek 38, B ukazuje schéma regulátoru All.Terrain. Elasticita jara 5 může být změněna pomocí páky 6 v mezích, které jsou určeny polohou šroubů 8 a 9. Pozice strážců šroubů je zřízena při úpravě regulátoru.

Všechny regulační orgány.mají před jedním modelem řadu výhod:

 • Široký rozsah regulátoru poskytuje traktoru větší všestrannost, t. E. Možnost práce na různých kapacitách a odlišném počtu revolucí;
 • Překonání překážek v rozích a t. D., Rychlost traktoru můžete změnit bez přechodu ozubených kol;
 • Ekonomika motoru se zvyšuje, když pracuje s podložením.

Pokud při práci na přenosu II nestačí odpor přívěsu nebo zavěšeného stroje k plnému načtení traktoru, regulátor posouvá kolejnici čerpadla zpět a motor pracuje s mírně zvýšeným počtem revolucí. Specifická spotřeba paliva je také normální.

V přítomnosti regulátoru All.Terrain můžete přejít na přenos III a snížené zatáčky, udržovat předchozí rychlost jednotky. Vzhledem k tomu, že se napájení motoru sníží, zatížení se stane úplnější a regulátor tlačí kolejnici dopředu.

Motor bude fungovat v tomto režimu s menším počtem cyklů za minutu, ale plné napájení paliva na cyklus, v důsledku toho se sníží tepelné ztráty v chladicí vodě a specifická spotřeba paliva se sníží.

Nastavení palivového systému procházky.

Pokud palivo není dodáno do válce, pak je nejprve nutné zkontrolovat, zda je palivo naplněno v nádrži. Je také nutné kontrolovat, zda vstupuje do karburátoru. Za tímto účelem je hadice odstraněna ze vstupního montáže zařízení. Pokud mluvíme o karburátoru typu K45, měl by být přitlačen na jeho zhášed.

Pokud se palivo nedostane do karburátoru, musíte odšroubovat přívodní ventil paliva, zcela jej rozebrat a odstranit shluky nečistot z mechanického čisticího filtru. Aby se dosáhlo maximální čistoty, musí být všechny komponenty ošetřeny benzínem. Palivový ventil se shromažďuje a vrátí se na své dřívější místo.

Pokud palivo vstoupí do karburátoru, ale není dodáno do válců, je nutné zkontrolovat správnost palivového ventilu, jakož i přítomnost nečistot na tryskách.

Abychom se vypořádali s karburátorem bloku benzínového motoru, jako je KMB-5, je nutné jej odstranit z motoru a nalit palivo z plovákové komory. Prostřednictvím montáže (viz výkres), s nímž je dodáván benzín, je nutné po instalaci karburátoru do pracovní pozice odeslat vzduchovou směs. Průchod vzduchu by měl jít volně, a když je karburátor spojen, je to úplně zastavit. Tyto funkce označují úplný výkon součásti.

Podrobnosti na obrázku: 1. montáž, dodávka paliva; 2. Horní část těla; 3. škrticí klapku; 4. malá plynová jehla; 5. tryska; 6. Dolní tělo; 7. vzduchový tlumič; 8. šroub upevňující potěr; 9. jehla maximální plyn; 10. stříkací prvek; 11. plovák; 12. Ventil napájecího paliva.

Hladina paliva uvnitř plovákové komory může být upravena pomocí plováku. V ideálním případě by se měla lišit od 3 do 3.5 centimetrů.

Pro provedení čištění trysek je nutné vystoupit šrouby zodpovědné za plný a malý plyn. Čištění částí karburátoru začíná vypnout šrouby, které drží horní část těla. Sloubík je odstraněn, napájecí ventil paliva se promyje benzínem a nečistota z trysek je odfouknuta čerpadlem. Je nutné zkontrolovat, zda je plovák neporušený. Hadry je kategoricky nemožné použít v procesu čištění.

Po dokončení čištění je případ připojen. Je nutné ovládat stříkací trubku jasně jde do díry umístěné na horní části těla. Otevřete klapku škrticí klapky a zkontrolujte, jak jasně je sestava dokončena. Šrouby upevňující horní část těla jsou pevně zkroucené. Po úplném dokončení montážního procesu by měl být karburátor upraven. Tím se výrazně zlepší výkon inženýra Walk.Behind s přílohou, protože správná práce vyžaduje perfektní nastavení všech jeho částí.

Nastavení karburátoru. | Autor Topica: Mitsue

Za účelem uložení motoru v období běhu.jsou Číňané znovu ujištěni.

Mikhail (Delman) jako jednoduchý laik, aby vytvořil trysku s nižší šířkou pásma?

Pomocí (Ramakrisna) Michaela utěsněte starou plechovku a vyvrtáte díru méně, dobře, nebo zvedněte bundu vhodný, což je přesnější

Mikhail (Delman) https: // www.Wagnerland.ru/index.PHP? Téma = 602.MSG13410. Zde to bude srozumitelnější

Denis (Vishala) Kostya, ohýbáte nebo pájí nohu ventilu.

Mikhail (Delman) Další pozorování: Hlavní tryska z karburátoru Vaz je ideální pro karburátory Kdshka. Půjdu zítra, zeptej se velikosti. Mám průměr. V posypání a lze jej upravit, pokud je rodák ztracen

Farid (Ratanalala) Kolik revolucí obrátit šroub směsi před prvním spuštěním?

upravit, odstředivý, regulátor, procházky

Denis (Vishala) Farid, toto je nečinný šroub. Nastavení směsi v tomto karburátoru je prováděno polohou jehly a výběrem jetteru.

Sergey (Volkert) Jak porozumět 80 kubickým metrům, které jsem koupil nebo 50.

Alexey (Eckehard), aby odšrouboval svíčku z válce, vložil do díry slámu a spustil píst do spodní polohy. Nyní vezměte stříkačku 20 metrů krychlových a nalijte benzín do válce. Můžete vypočítat držák)) 49 nebo ne více než 80 přesně, ale)))))))

Marat (aingeal) Alexey, jsem trápen vágní pochybností, pokud snížíte píst do spodní polohy a nalije benzín do válce stříkačkou, ať už benzín protéká výfukem nebo sací okna válce do výfukového potrubí a uvnitř motoru. 3. Obrázek ukazuje, že kanály jsou otevřené s nižším uspořádáním pístu

Alexey (Eckehard) Marat, logický!! O tom jsem nemyslel)))), aby byla okna utopena, například pomocí plastinelínu. Musím utratit takový test. Sezóna skončí a já uvidím.

Marat (aingeal) Alexey, myslím, že je snazší zjistit průměr a pístový tah, po kterém si myslím, že bude možné vypočítat objem válce.

Vladimir (achelous) Sergey, omlouvám se, že jsem se zlomil, aniž bych se zeptal, náhodně se dostal na odkaz. Na F80 Stilettos montážního válce M8, na 50-ke-m6.

Vladimir (achelous) Alexey, Alexey, takže vyléváte Cubes 200. Okny bude všechno proudit do klikové skříně a poté do tlumiče!

Vladimir (achelous) Pro optimalizaci CD karburátoru, nejprve musíte snížit hladinu paliva v karburátoru. Za tímto účelem stačí jej rozebrat, odšroubovat sacího montáže, odstranit těsnění zpod a opatrně jej sestavte zpět. Bez položení se úroveň sníží na (-10)-(-11) mm.Vůně trysky kyselinou pájkou a fouká do ní, zatímco je pájka roztavena. Další pájka vylejí, bude tu díra, která musí být kalcinována běžnou šití jehlou s průměrem 0, 65. 0, 67 mm, tlačí ji do středu a natahování zpět. Přebytečná pájka z rozšířené části díry je pečlivě odstraněna rukou (ručně (ručně! ), aby nedošlo k poškození skutečné trysky, t.E. Kalibrovaná část. Chybějící schopnost takové bundy se stane 72-76 ml/min. Objeví se plné rychlosti.

Čištění karburátoru traktoru procházky

Časté poruchy při provozu energetické jednotky procházky.Behind Tractor naznačují akumulaci ucpávek uvnitř jeho karburátoru. Tato palivová jednotka neustále interaguje s motorovým olejem, benzínem a vzduchem. Obsahují pevné frakce, pryskyřice a malé odpadky, které lze uložit na stěny karburátorových komor a uvnitř palivových kanálů. V tomto ohledu potřebuje karburátor pravidelné čištění, zejména pokud se k palivové ochraně zemědělství používá nízká kvalitní paliva.

upravit, odstředivý, regulátor, procházky

Před přímým propláchnutím karburátoru použitého Motoblocku musíte demontovat standardní vzduchový filtr a důkladně jej opláchnout čistým benzínem. Poté bude část muset zaschnout. Operátor musí také prohlédnout a vyčistit zapalovací svíčku. Pokud se na její čepici vytvořila silná vrstva půdy, pak to znamená olejování.

upravit, odstředivý, regulátor, procházky

Další postup by měl být následující:

 • Nejprve musíte pečlivě odstranit nepracovní karburátor z továrního zařízení a zcela vypustit zbývající palivo ze standardní kovové komory Float;
 • Pak musíte zkontrolovat postavené.v palivovém montáži. Pokud vzduch neprochází skrz něj, musí být montáž foukáno stlačeným vzduchem z zakoupeného válce;
 • Dále musí operátor studovat stav plovákové kovové komory a „jazyk“ nezbytný k úpravě polohy plováku. Operátor musí zkontrolovat úroveň počtu paliva doplňování paliva, které vstupuje do kamery. jeho úroveň by měla být zpočátku nejméně 3,5 cm;
 • Poté bude nutné odstranit jehly odpovědné za nastavení malého a plného plynu. to je nezbytné pro úplné propláchnutí trysky;
 • Dále musíte odšroubovat šrouby a odpojit standardní horní část továrního karburátoru od spodního. Poté bude operátor schopen pečlivě opláchnout vytvořené klepnutí pro dodávku doplňování doplňování;
 • Pak je nutné vyhodit trysku z balónu. Tento a další prvky karburátoru nelze otřen hadrem s hromadou.
 • Po všech podrobnostech standardního karburátoru jsou zcela suché, lze jej sestavit.

Bezprostředně po instalaci palivového uzlu musí operátor nastavit a hladce spustit motor motoru bloku. Uživatel bude dále muset zkontrolovat provoz uzlu. Pokud budovaný motor funguje co nejstabilnější a nevydává cizí zvuky, pak bylo provedeno čištění a nastavení standardního karburátoru správně.

Jak lze upravit karburátor

Regulujte karburátor po vzhledu příznaků nestabilního provozu motoru s vnitřním spalováním (motor). Chcete.li to provést, musíte provést následující sekvenci akcí:

 • .
 • Oslavte šroub, který reguluje počet revolucí rychlosti volnoběhu, na polohu, ve které motor začne nejistě fungovat (to znamená, že se snaží zastavit).
 • .
 • Pomocí šroubu instalace škrticí klapky nastavte svou polohu, ve které bude mezera mezi ním a karburátorovým tělem minimální (motor musí i nadále neustále pracovat).
 • Otočení nastavovacího šroubu (šroub „vlastnosti“ So.called), nastavte maximální revoluce ledu.
 • Opět upravte polohu škrticí klapky.

Nezapomeňte na fáze nastavení karburátoru

Posloupnost akcí pro nastavení karburátoru Motorogue se opakuje, dokud nebude led funkční tak, aby fungoval jak na nečinnosti, tak u obyčejných pracovníků.

Pokud se palivo třpytí plovoucí komorou, budete se muset seznámit s podmínkou částí:

Důležité! Před úpravou napájecího systému by mělo být načasování upraveno, tj. Ventily vůle. A také správně nastavte úhel zapalování (magneto).

Jak upravit ovladač řízení rychlosti na motoru motoru

Nastavení karburátoru motorogue by mělo být občas prováděno s cílem pracovního mechanismu pro dobrý provoz. Pravděpodobným předpokladem pro rozdíly během provozu motorového bloku je karburátor. Za tímto účelem je zařízení rozebráno, vyčištěno a regulováno (nastaveno) Rozdíl, který se vám bude líbit výhradně mezi revolucemi. Kde je nutné zjistit najednou přerušení motoru?. Pokud je palivo a oleje dostačující, pak běží na zkoumání svíčky. Za tímto účelem je zkroucená a používání zapalování kontroluje jiskru. Pak testují tok benzínu na karburátor. Za tímto účelem je hadice odstraněna z montáže a sledování příjmu paliva. Pokud se palivo neobjeví, bude s největší pravděpodobností nutné vyčistit filtrační síť. Za tímto účelem je palivový kohoutek odšroubován všemi částmi je omyt benzínem. Totéž se děje s bundou potpel.

Karburátor je tímto způsobem vyčištěn. K vyčištění zařízení nejprve musí být odstraněno

Co bude potřeba, odstraňte karburátor a s jeho použitím nalijte benzín. Pečlivě oddělujeme, co zůstává náš klient částí zařízení (tryska, plovák) pro nadcházející očištění a čištění. Tuto manipulaci provádí speciální čistič.

Se silnou kontaminací použijte kompresor.

Po čištění pečlivě vysušíme podrobnosti našeho klienta a odvážně přejdeme do shromáždění. Po sestavení upravte karburátor pro traktor procházky.

Péče o karburátory, jeho náhrada a opravy

Někdy, aby se karburátor přinesl na procházku.Behind Tractor do stabilního pracovního stavu, není nutné dostatek nastavení, opravy nebo výměny.

Aby se tento problém odstranil, měla by být prováděna operace pohonu. Pokud jste detekováni, odstraňte je

Abyste se vyhnuli vážnému zhroucení karburátoru, musíte jeho práci neustále sledovat. Kromě úpravy nečinnosti musíte pravidelně čistit karburátor a vyměnit opotřebované části

Aby byl míra znečištění výrazně méně, můžete použít filtry, které by měly být podle potřeby vyčištěny a změněny. Kvalita paliva navíc významně ovlivňuje také kvalita paliva. Hořlační kapalina s nízkou kvalitou může vést k poškození dílů a předčasné výměně. Pokud existuje potřeba, lze karburátor pro procházku.zakoupit na trhu automobilů nebo obchodu. Jeho náhrada, nastavení a čištění jsou také prováděny odborníky.