Jak vyrobit caterpillar Mini -Obrator z traktoru procházky

Vyrábíme domácí mini.tractor z traktoru chůze, foto, video, video, kresby

Každý farmář ví, že zpracování letních chat, osobní pozemky jsou snazší a pohodlnější s malým traktorem. A nezáleží na tom, zda není dostatek finančních prostředků na nákup. můžete si to udělat sami z levné procházky. Behind Tractor. Zejména pokud existuje zájem o technologii, inženýrské schopnosti, správné vybavení a nástroje, nebude to vůbec obtížné to udělat. Hlavní věcí je porozumět technickým aspektům, připravit se na transformaci a správně vybrat správný traktor. Pak můžete začít znovu.equipment. Mimochodem, pokyny traktoru procházky.Behind mohou obsahovat výkres, který pomůže pochopit, jak nejlépe vyrobit domácí.

Jak tedy vyrobit domácí mini-traktor z traktoru procházky, nejprve musíte přemýšlet o samotné změně, ale také možnost instalace příloh: plug zrna půdy, sena, lopatky, lopatky.

Stručně zvažte strukturu mini.kona z motorového bloku, který je vyroben rukama řemeslníka.

Stejný traktor je umístěn na předem připraveném domácím rámu. Nainstalovaný brzdový mechanismus typu bubnu je převzat z lada. Odtamtud si půjčují stojan řízení, což eliminuje problémy při hledání náhradních dílů. Dokončený Minitator podrobně potěší snadnost kontroly a ohleduplnosti

Strukturální vlastnosti zařízení

Výroba komponent domácího housenky pro procházku.Behind Tractor vám vlastní ruce umožňuje ušetřit peníze na nákup továrních zařízení a další provoz zařízení. Pokud je vše provedeno správně, pak housenky vyrobené vlastním způsobem pro procházku.Behind Tractor zvýší charakteristiky průchodnosti.

Ve srovnání s protějšky z kol, Motobloky Caterpillar neobdržely takové rozsáhlé rozdělení. To je vysvětleno jednoduše Tento design je nejvhodnější pro práci související s půdou.

Změna traktoru procházky kola je dílo sestávající v přistoupení jednoho dalšího kola na každé straně. Ukázalo se, že se čtyřkolkový traktor, který lze nosit na housenkách. Mohou být zase zakoupeni nebo domácí. Další kola mohou být dokončena odnímatelným. To vám umožní včas proměnit jednotku na standardní unoický traktor, který je ideální pro práci v zahradě.

K tomu jsou kola připevněna k ose, která jsou již v designu poskytována, prostřednictvím tvrdého nebo flexibilního přenosu. Toto rozhodnutí je považováno za vhodné, protože potřeba dalších úchytů zmizí. Pokud jde o zařízení těchto motobloků, jsou plně v souladu s parametry modifikací kol:

 • Motor. Je mocný, čtyři.Stroke. Obsahuje funkci blokování os. Z tohoto důvodu se může housenka UNO.Ears otáčet na místě bez popisu celého kruhu.
 • Přenos. Standardní sada zahrnuje převodovku, spojkový systém a převodovku.
 • Podvozek. Zde se používají housenky. Nahrazují rozvor. Pokud je změna provedena, pak se do stávajícího páru kol přidá jedna Kat na každé straně. Oblékli na ně domácí housenka.
 • Kontrolní těla. Jsou umístěny na ovládací rukojeti. Zahrňte mechanismy nouzového zastavení a různé druhy pákového efektu spojky.

Před zahájením nezávislé výroby je nutné vyhodnotit nabídky v obchodech specializujících se na prodej takového vybavení. Zvláštní pozornost je cena určitých odrůd housenek pro známé výrobce motorových motobloků. Předpokládejme, že housenka na jednotném traktoru neva stojí asi 28 000, jedná se o plnofunkční předponu sněžných skútrů. Samostatně si můžete koupit místo pro řidiče, díky kterému jeden traktor založený na založeném traktoru získává vlastnosti mini.vektoru Caterpillar, i když s tak působivými pracovními vlastnostmi. Technické parametry zde jsou následující:

 • Rozvíjí rychlost pořadí. 18 km v H;
 • Hmotnost předpony obecně je 37 kg;
 • Šířka. 60 cm;
 • Délka. 100 cm;
 • Výška. 34 cm.

Umístí jeden řidič na palubu a jednoho spolujezdce Jeho náklady se pohybují od 25 do 27 tisíc. Tento design neposkytuje připojení sedadla řidiče. Z tohoto důvodu jsou uložena některá omezení funkčních rysů tohoto zařízení. Ale pro jízdu na silnici a sněhu je taková doprava docela vhodná.

Online obchody zachovávají velké množství různých modelů snímků sněžných skútrů nainstalovaných na housenky k traktoru procházky. To ukazuje na popularitu takových modelů.

Jejich rysem je schopnost řídit nejen dvě ruce, chůze za procházkou.chodidlo, ale také sedí v skládacích sáních. Ten bude muset koupit samostatně. Pokud vezmeme v úvahu, že náklady na konzolu jsou v průměru asi 30 tisíc Kromě cen skládacích saně můžeme říci, že nezávislá výroba housenek vám umožňuje ušetřit spoustu prostředků.

Blok: 2/5 | Letní postavy: 3739

vyrobit, caterpillar, mini, traktoru, procházky

Proces montáže

Princip provozu

V určitém algoritmu se obvykle vyvíjejí domácí jednotky. Je důležité to dodržovat, protože některé náhradní díly budou upraveny pro další podrobnosti. Bez zavedeného postupu montáže bude obtížné provést.

Konstrukční sekvence v praxi je následující:

 • Shromažďování prvků rámu v celém designu. Zřízení předních kol a podpůrných válců na něm.
 • Instalace motoru a jeho propojení s převodovkou.
 • Umístění brzdových uzlů a diferenciálního prvku. Mechanické připojení těchto prvků s převodovkou.
 • Navrhování řídicí jednotky a vybavení místa řidiče.
 • Sestavení a instalace housenek, stejně jako další pomocné prvky.
 • Kontrola pracovního stavu jednotek a systémů jednotky. V případě potřeby jsou dokončeny.
 • Hraní traktoru.

Pokud vezmeme v úvahu princip provozu domácího mechanismu, můžeme snadno zjistit, že se liší málo od analogů sériové výroby. Jedním slovem, všechny hlavní funkce se provádějí, jako v běžných traktorech na housenky. Existuje pouze jeden rozdíl. zjednodušený systém nasazení.

Princip provozu domácího mechanismu vyrobeného vypadá takto:

vyrobit, caterpillar, mini, traktoru, procházky
 • Motor přenáší točivý moment do převodovky.
 • Točivý moment vstupuje do diferenciálního systému, kde je distribuován na seminálu.
 • Kola přistupují k motorovému procesu přenášeným na housenky. Traktor se začne pohybovat daným směrem.
 • Funkcí otáčení je, že jedna polovina je inhibice a veškerý točivý moment leží na další polovině axle. Kvůli brzdění se jeden housenka začne pohybovat kolem jiného inhibovaného podvozku. Takto je jednotka otočena.

Tipy na montáž

 • .
 • Před zahájením práce se musíte starat o dostupnost svařovacího aparátu, elektrického cvičení se všemi tryskami a rohovým brusky.
 • Sestava musí být prováděna s důkladnou přesností. Všechny šrouby a ořechy musí být zkrouceny spolehlivou citlivostí. Každý svar by měl být úhledně vyčištěn.

.

Domácí Caterpillar Mini.tractor: Funkce a fotografie

Vážení návštěvníci webu Samodelkin Friend dnes budeme považovat podrobné pokyny pro krok za krokem pro sestavení domácího mini-traktoru housenky s našimi vlastními rukama, fotografie a videa testů jsou připojeny. Tento traktor byl postaven mistrem z Bashkiria žijící se svou rodinou v zemi, také nazývali traktor „letního bydliště“, protože je provozován hlavně v zemi pro čištění sněhu, sklonění pařezů a někdy musíte stroj vytáhnout stroj uvízl na venkovských silnicích.

Hlavní terénní vozidlo Caterpillar bylo sestaveno zcela z domácích náhradních dílů, jmenovitě motor Vaz 2101, plynových drážky a kardanových hřídelí Gaz-69, podpůrných válců VAZ, zadní kola Niva R-16, housenky, housenky jsou vyrobeny z dopravní pásky jako cesty kovového rohu 20 x 20 mm, přední zuby Star 8. Rám je přivařen z kanálu, traktor je vybaven hydraulickým systémem a čerpadlem NSH-10 pro zvedání a snížení skládky během čištění sněhu. Kapota je zakončena listovým hliníkem a v noci jsou nainstalovány dva světlomety pro práci. Zadní most uaz.

A tak se podívejme a studujeme více a více podrobností.

 • Ice a KPP Vaz 2101
 • Ritato a Kardana Gaz-69
 • Zadní most uaz
 • VAZ podporuje válečky
 • Zadní kolo niva R-16
 • Vedoucí hvězda 8 zubů
 • Dopravní pás
 • Kovový roh 20 x 20 mm
 • Kanál 80

Krok.by.krok pokyny pro sestavení traktoru Caterpillar s vlastními rukama. Rám traktoru Caterpillar je přivařen z kanálu a přední část je o něco vyšší než hlavní struktura. Převodovka je tento druh: Ice a první kontrolní bod z Vaz 2101, druhý převodovku Gaz-51 (později nahrazený podkladem Gaz-69), hřídel Cardan přechází do převodovky pro zadní nápravu UAZ. Ice Vaz 2101. Je nainstalován radiátor. Vedoucí hvězda 8 zubů. Brzdy mají hydraulické zesilovače. Sedět řidiči. GPP z GAZ-51 nahrazeno ra ra ra ra ras z Gaz-69. Corpus z VAZ 2112 Zadní kolo Niva R-16. Mechanismus stopy housenky. Pro ochranu motoru je kapuce vyrobena listovým hliníkem. Navíc připevněná sedadla spolujezdce. Řetězec je oblečený z uklouznutí. Hydraulický systém má čerpadlo NSH-10 je poháněno z napětí GRM Vaz 2108, distributora třídílného R-80. Čištění sněhu.

Domácí mini traktor Caterpillar, stručný popis

Jak sestavit domácí traktor

Hlavním designem domácího.vyrobeného Caterpillar Mini.tractor s vlastními rukama, na kterém leží celé zatížení, je rám. Je to na své síle, že stabilní práce celé struktury bude záviset. Materiál pro výrobu rámečku. kanál.

Důležité! Rám traktoru podle výkresu nutně vytvoří tři stupně. Vylepšená tuhost může být dána pomocí sparů. Přední traverze je zkrácena než záda.

Stejně důležitá fáze výstavby malého mini.pedaktoru na kolejích s vlastními rukama je vybrat spolehlivý motor. Může to být jakékoli, hlavní věcí je plně odpovídat točivému momentu Dobré možnosti budou také motory od traktorů „Countryman“, ze starého automobilového vybavení.

Zajímavý. Někteří zemědělci doporučují instalaci motorů na traktory z motorových bloků „Sadko“, „Murashka“. Výsledný design bude mít výkon a velkou trvanlivost.

Most lze vybrat z jakéhokoli automobilu. Doporučuje se zanechat výběr autem „plyn“. Někdy může most muset trochu zkrátit.

Doma je velmi snadné vyrobit housenky k traktoru. Jsou vyrobeny z vozíku, staré pneumatiky. Rozměry housenek jsou vybírány na základě rozměrů traktoru. Pneumatika po stranách je řezaná a oblečená na namontovaných kolech. Je nesmírně důležité, aby velikosti komponent byly pro sebe vhodné.

DIY Caterpillar Mini.tractor

Princip práce domácího.vyrobeného doma je tento:

 • Přenos točivého momentu na převodovku;
 • Přijetí točivého momentu na diferenciálním systému;
 • Začátek motorického procesu kol;
 • Otočení nastává, když se poloviční ochazeň brzdí, v tuto chvíli točivý moment jde do druhé poloviny.

Sekvence akcí při konstrukci domácího mini-traktoru na housenky je toto:

 • Sběr všech prvků rámečku v jednom designu, instalaci předních válců a podpůrných dílů;
 • Instalace motoru, jeho připojení k přenosu traktoru;
 • Instalace brzdových systémů, diferenciální;
 • Připojení těchto důležitých prvků s převodovkou;
 • Vybavení řídicí jednotky a zefektivňuje pracoviště řidiče;
 • Sběr, instalace aparátu housenky, pomocné prvky;
 • V případě potřeby ověření jednotky, pracovní podmínky všech uzlů. upřesnění;
 • První běh.v traktoru.
 • Vyšší indikátory trakce než analogy kol;
 • Dostatečná rovnoměrnost kurzu i v nejobtížnějších oblastech území;
 • Analogy Caterpillar během jejich pohybu tolik nerozšiřují půdu;
 • Ukazatele vysokých průchodů, mnohokrát více než u indikátorů stejných kol.
 • Výroba domácí jednotky může výrazně ušetřit peníze.
 • Relativně nízká rychlost ve srovnání s mini.pedatory kol;
 • Velká spotřeba paliva;
 • Neschopnost pohybovat se podél asfaltu;
 • Při provádění práce jsou při práci s Caterpillar Mini.

Příprava na vytvoření domácího mini.vektoru

Proces vytváření domácího mini.peritoru začíná kompilací výkresu, kinematickým schématem budoucího „pluwmanu“ a přípravou potřebných materiálů, nástrojů, vybavení. Pokud existují dovednosti, můžete vyvinout schéma pro demonstraci mechanismů a uzlů traktoru, pokud ne, najděte na internetu vhodnou možnost nebo použijte příklad uvedený zde.

Pokud jde o detaily a komponenty, které se účastní modernizace traktoru procházky, můžete použít zakoupenou tovární soupravu, abyste ji předělali na mini.traktoru. Tato možnost však není vhodná pro ty, kteří chtějí udělat například zlomeninu 4×4 a zároveň významně ušetřit.

Takže, abyste vytvořili domácí traktor, budete potřebovat:

 • Sada nástrojů;
 • Svařovací zařízení;
 • Vrták se sadou Selvers;
 • Kovové trubky, kanál;
 • Upevňovací prvky, metrizuje (šrouby, ořechy);
 • Rohový mlýnek, disky pro práci s kovem.

Také za účelem vytvoření traktoru s vlastní rukou, dvě vhodná kola, závěs, židle řidiče, mechanismus řízení, pedál a samozřejmě jediný traktor s dostatečnou hmotností a výkonem bude vyžadován. Je lepší zvolit si jednotku těžké třídy s dieselovým motorem (modely Bison, Neva, Agro, Scout jsou dobře vhodné) Určitě chcete, aby vykonával nejen zemědělské funkce, ale také může vytáhnout přívěs.

Hmotnost vybrané jednotky musí dodržovat stav půdy, na které je plánováno používat domácí. Pokud je zhutněný, vyschlý, pak je pravděpodobně budoucí mini.pedaktor. Proto pevně půda, tím těžší potřebujete stejný traktor. A síla jeho motoru by měla korelovat s oblastí půdy, na které bude zemědělské práce prováděny pomocí motoru. Čím rozsáhlejší je divize, tím vyšší by měl být tento parametr.

Výhody mini.vektoru

Spolehlivý asistent v osobním pozemku.mini.tractor z traktoru procházky.

Výhody ministrů shromážděných samy o sobě by měly být primárně připisovány jejich ceně, což je mnohem nižší než náklady na hotový adaptér pro procházku.Behind Tractor. Kromě toho taková jednotka nezabírá mnoho místa, takže pro ni nebudete muset stavět samostatnou garáž. Domácí mini.pedator je navíc docela ekonomický, pracuje na páru levných palivo a vyvíjí se rychlost až 30 km/h

A spíše kompaktní rozměry umožňují fungovat i na osobních pozemcích, hustě vysazených stromy a přilehlým územím, aniž by způsobily poškození asfaltových nebo dlažebních desek.

V zásadě může každý mistr, který je přáteli se vybavením a nástroji, dělat silnou a spolehlivou jednotku s vlastními rukama pro domácnosti. Před vytvořením mini.peroktoru však budete muset studovat velké množství různých kreseb a schémat, přečíst si spoustu užitečné literatury a sledovat video. Stojí za to říci, že neexistuje univerzální schéma a výkresy, aby se sestavila domácího miniktátora z motocyklové jednotky. Faktem je, že jednotky různých výrobců se vyznačují jejich designem, mocí a mnoha dalšími.

Výrobci produkují připravená.vyrobená místa se sedadlem, což vám umožní převést některé modely Motoblock na mini.pedator vlastními rukama. Mezi takové jednotky patří Neva, Zzur, Argo a většina čínských modelů. Pokud takový adaptér není poskytnut pro procházku Tato metoda bude trvat více času než instalace adaptéru, ale méně finančních nákladů.

Kromě Nevy nebo pozdravu, Neva nebo pozdrav

vyrobit, caterpillar, mini, traktoru, procházky
 • Pár vhodných kol;
 • Kovové trubky a rohy, stejně jako list nerezové oceli;
 • Vrták a svařovací stroj;
 • Pohodlné křeslo;
 • Sada nástrojů;
 • Nezapojené vybavení.

Proces montáže

Princip provozu

V určitém algoritmu se obvykle vyvíjejí domácí jednotky. Je důležité to dodržovat, protože některé náhradní díly budou upraveny pro další podrobnosti. Bez zavedeného postupu montáže bude obtížné provést.

vyrobit, caterpillar, mini, traktoru, procházky

Konstrukční sekvence v praxi je následující:

 • Shromažďování prvků rámu v celém designu. Zřízení předních kol a podpůrných válců na něm.
 • Instalace motoru a jeho propojení s převodovkou.
 • Umístění brzdových uzlů a diferenciálního prvku. Mechanické připojení těchto prvků s převodovkou.
 • Navrhování řídicí jednotky a vybavení místa řidiče.
 • Sestavení a instalace housenek, stejně jako další pomocné prvky.
 • Kontrola pracovního stavu jednotek a systémů jednotky. V případě potřeby jsou dokončeny.
 • Hraní traktoru.

Pokud vezmeme v úvahu princip provozu domácího mechanismu, můžeme snadno zjistit, že se liší málo od analogů sériové výroby. Jedním slovem, všechny hlavní funkce se provádějí, jako v běžných traktorech na housenky. Existuje pouze jeden rozdíl. zjednodušený systém nasazení.

Princip provozu domácího mechanismu vyrobeného vypadá takto:

 • Motor přenáší točivý moment do převodovky.
 • Točivý moment vstupuje do diferenciálního systému, kde je distribuován na seminálu.
 • Kola přistupují k motorovému procesu přenášeným na housenky. Traktor se začne pohybovat daným směrem.
 • Funkcí otáčení je, že jedna polovina je inhibice a veškerý točivý moment leží na další polovině axle. Kvůli brzdění se jeden housenka začne pohybovat kolem jiného inhibovaného podvozku. Takto je jednotka otočena.

Tipy na montáž

 • Před pokračováním se shromážděním jednotky Caterpillar je nutné nejprve vytvořit výkresy hlavních a dalších uzlů obsahujících přesné výpočty.
 • Před zahájením práce se musíte starat o dostupnost svařovacího aparátu, elektrického cvičení se všemi tryskami a rohovým brusky.
 • Sestava musí být prováděna s důkladnou přesností. Všechny šrouby a ořechy musí být zkrouceny spolehlivou citlivostí. Každý svar by měl být úhledně vyčištěn.

Při shromáždění je třeba si uvědomit, že vytvořený traktor se stane spolehlivým a nepostradatelným asistentem při řešení mnoha otázek v domácnosti.