Jak upravit pluh na traktu procházky

Stage, jak upravit a nakonfigurovat pluh na procházce.Behind Tract

Každý farmář ví, že orba spiknutí bez pomoci moderní technologie je složitá práce. Ale pokud se tak nestane, pak nebude možné získat bohatou sklizeň. Pluh na procházce.Behind Traktor musí být pokutován před zahájením práce. Není těžké to udělat, pokud uděláte vše v pořádku. Níže jsou podrobně zvažovány tři fáze, jak upravit a nakonfigurovat pluh na traktoru procházky.

Příprava na použití

Prvním krokem při používání traktoru procházky je jeho příprava, což je následující akce:

 • Export na rovnou plochu.
 • Příprava háčku pro půdu a variabilní osy.
 • Odstranění kol a instalace háčků pro půdu místo toho.

Po přípravě byste měli začít instalovat zavěšený pluh.

Blok: 2/5 | Letní postavy: 330

Práce s pluhem na oku motorogue. Jak sestavit domácí pluh

Práce s pluhem na opakování oka. pro které se provádí orba a jak se provádí úprava zavěšené zbraně. Odpovědi na tyto a další otázky jsou podrobně popsány v tomto článku.

Účel pluhu

Proč se tedy pluh používá v zemědělství? Tato zbraň je určena k orbě různých hustot s cílem připravit půdu na další setí.

Vrstva Země je vyříznuta o lim a otočena nahoru, zatímco spodní vrstva půdy je venku a svršek s plevelem se pohybuje dolů. Půda se uvolní, měkká.

Nabízíme vidět schematický výkres s obrazem pluhu na procházku.Behind Tractor:

Jak vidíte, připojení pluhu k traktoru procházky dochází prostřednictvím speciálního vazebního zařízení (spojování), které může přicházet s traktorem procházky a prodáno samostatně.

Kadwi továrna produkující motoloky oka také produkuje zařízení nastavitelná spojka, jejichž pomocí různých připojených a sledovaných zařízení lze připojit motorizovanou jednotku.

Výrobce vyrábí šroubová spojka, která vám umožní hladce upravit pluh pluhu do půdy.

Charakteristiky pluhu na motor

Nabízíme seznámení s charakteristikami pluhu z závodu Kadwa:

Hmotnost: 7,8 kg.
Rozměry: 535 mm/310 mm/410 mm.
Šířka zachycení: 190 mm.

Jak sestavit domácí pluh

Je pozoruhodné, že vybavení rostliny Kaluga je univerzální. na motory procházky. mohou být od tohoto výrobce nainstalovány jak nativní přílohy Kaluga, tak zasunutí od jiných výrobců. Hlavní věc je, že spojka přichází.

Alternativou mohou být zbraně od těchto výrobců:

Ale to není limit. Moderní řemeslníci jsou schopni vyrobit pluh svými vlastními rukama a spojováním správné velikosti a jakýkoli jiný nástroj pro motorogue oka.

Na internetu existuje mnoho různých kreseb, diagramů, popisů a videí, které podrobně vypráví a ukazuje, jak správně sestavit domácí pluh a spojkovou zařízení, jak je nainstalovat a také upravit a také jak pluh s závěsem.

Nabízíme několik možností pro kresby domácích pluhů a soprosonu:

Nastavení zástrčky před pluhem

Zahájení orné práce je nutné správně nakonfigurovat a upravit polohu pluhu vzhledem k zemi. Tento postup se provádí v několika fázích: před ornizovanou a prostřednictvím první koleje.

Doporučujeme sledovat video, kde je podrobně popsáno, jak nakonfigurovat pluh na oční Motoblock:

Algoritmus akcí při nastavování pluhu pod jednotným traktorem oka:

 • Připravte nezbytný manuální nástroj (klíče), jeden.axle traktor, spojka a pluh.
 • Změňte pneumatická kola na půdní prostory.
 • Předpokládejme spojení s provozem procházky pomocí sloučenin šroubů.
 • Připojte pluh k závěsu a kombinujte otvory na pluhovém stojanu s otvory na závěsu, opravte polohu pluhu kódy.

Nestačí dát pluh, je stále nutný a správně upravený:

 • Nastavte hloubku orby, která je pro motobloky oka 15-18 cm.
 • Přistupujeme k úpravě úhlu útoku, na kterém přímo závisí hloubka ponoření trysky do půdy. Otočíme šroub na vazbě, zodpovědný za výšku paty pluhu (čím vyšší je pata, tím silnější prohlubnutí).

Práce

Doporučujeme sledovat videa recenzí, kde je ukázáno, jak správně orat půdu pomocí traktoru procházky pomocí zavěšené zbraně.

Jak nastavit pluh na procházce. Behind Tractor. speciální vybavení

Než začneme chápat, jak orat pro chůzi.chodidlo s pluhem, musíte připravit stejný traktor pro orbu půdy:

 • Jeden. Chcete.li začít, přesuňte (roll) jeden.axle traktor na rovnoměrné místo na vašem webu.
 • 2. Připravte půdní háčky a zaměnitelné osy.
 • 3. Nahraďte kola pneumatikami na procházce.chodidlo na půdní háčky, které jsou nainstalovány na zaměnitelných (prodloužených) osách.

Pokyny: Jak orat motorový blok s pluhem

Nyní, když je unoický traktor připraven k orbě půdy, na místě půdy, přecházíme k instalaci zavěšeného pluhu na jediný traktor:

upravit, pluh, procházky

Připevněte pluh se spojkovým zařízením, zatímco upevňovací prvky se úplně neutahují, takže můžete následně upravit pluh.

Připevňujeme spojku s pluhem a montážním náušním náušnicí procházky Všechno, pluh je nainstalován na jediný traktor a nyní můžete přistoupit k jeho úpravě.

Na rozdíl od přípravy motorového bloku a instalaci pluhu je úprava pluhu o něco složitější a měla by být prováděna efektivně, protože pokud je pluh nesprávně upravuje pluh Země, vezmete od vás hodně úsilí a času, od vás, od vás, vezmete hodně úsilí a času, A bohužel kvalita orby zanechá to nejlepší.

Nastavení pluhu motorového

 • Jeden. Nejprve si nahraďte jednotné stojany na traktor, které by na to měly být zvláště připraveny.
 • Položte pozemní háčky na traktor procházky na stojany a přiveďte stejný stojan pod podpůrnou nohu traktoru procházky tak, aby se naklonil k pluhu, to znamená, že musíte vyrovnat jednotný traktor s pluh na stojanech.
 • 2. Výška stojanů na půdní háčky je určena orbou půdy plánovanou hloubkou půdy: pokud se orba před zimou, měla být výška porostů až 20-25 cm, pokud se chystáte orat do jaro, pak výška stojanů je menší 10-20 cm.
 • 3. Po jednotném traktoru z vyváženého pomocí nastavovacích šroubů nastavte tělo pluhu tak, aby jeho pata byla rovnoběžná se zemí.
 • Foto 4 ukazuje správně upravený pluh s patou rovnoběžně s povrchem Země.
 • 4. Dále vyjměte z stojanů jeden.osudový traktor, dejte jednotku tak, aby ovládací úchyty byly na úrovni pásu.Tato pozice řídila blok motoru během operace, ne naloží ruce a nejsou unaveni na dlouhou dobu, když. Po provedení všech operací nastavení zástrčky můžete přejít na pluh.

Před začátkem hlavní půdy proveďte kontrolní pluh a vyhodnoťte, zda je pluh správně upraven, jaká je kvalita skládky půdy a jaká je hloubka brázdy.

Hřeben následné brázdy by měl ležet blízko hřebenu předchozí brázdy, tj. Mezi nimi (hřebeny) by neměl být více než 10 cm vzdálenosti.Následná drážky by také neměla ležet na předchozí drážce s hromadnou půdou. Aby to bylo možné vyhledat, pravé kolo procházky.Behind Traktor nemusí jít na základnu předchozí brázdy, ale uprostřed jeho skládky (předchozí brázda).

Jak orat pluh na procházce.Behind Tract, doporučení

Motobloky mnoha majitelům osobních pozemků a zahrad usnadňují manuální práci. Stejný traktor se správným provozem se stane nepostradatelným asistentem na vaší farmě. Ale ne každý ví, jak pluh na procházce

Spíše nevědí, jak správně připravit jeden traktor a pluh pro orbu a pěstování Země. Ale není to tak obtížné. Prostudujte naše doporučení a uspějete.

Za prvé, v závislosti na velikosti zpracované oblasti si musíte vybrat vhodný traktor.oprávnění a orat zbraň. Všechny motobloky jsou rozděleny do tří typů:

 • Jeden. Světlé motobloky nebo motorické kultury s hmotností obvykle nepřesahují padesát kilogramů. Síla motorového kulometu je od tří do pěti koňských sil. Určen pro pěstování půdy pomocí kultivátora nebo řezačky. Oblast zpracovaného místa je až šest akrů.
 • 2. Střední motobloky s kapacitou až dvanáct koňských sil a vážením až sto kilogramů. Prostory zpracování do dvaceti akrů pomocí kultivátoru nebo lehkého pluhu.
 • 3. Těžké motobloky s kapacitou až třiceti koňských sil a oblastí zpracování až do dvou hektarů, obvykle pomocí zavěšeného pluhu.

Nyní, když jsme se rozhodli o traktoru procházky Malé oblasti jsou nejlépe zpracovány pomocí kultivátoru nebo řezačky. Dodávka světelné a střední velikosti procházky.jako boty zahrnují s frézováním.

Technologie půdy s jejich pomocí je jednoduchá. Je to prostě jeden traktor je umístěn na okraji místa, zapnuto zvýšené ozubené kola a přidržením ho sledujeme a otočíme 180 stupňů na opačném konci místa.

Úplně jiná věc než pluh pluhem ve velké ploše. Správné nastavení pluhu je zde velmi důležité. Předpokládejme, že se to provádí správně.

Poté, při nízké rychlosti, je ovládací průsmyk vyroben z jednoho na druhý okraj místa, na kterém rozvineme jeden.axle traktor a provádíme opačný pasáž. Zároveň jsme dali jeden traktor založený na pravém kole uprostřed brázdy, která zůstala od první pasáže. Pečlivě pozorujeme pluh. S ohledem na sklon traktoru procházky.pluh by měl stát kolmo k rovině Země. Pokud tomu tak není, pak znovu upravte pluh.

Pak je vytvořena druhá pasáž a vyhodnotí se hloubka brázdy. Pokud je hloubka příliš velká nebo příliš malá, upravte pluh. Zpravidla, s orbou orba by měla být hloubka drážek v rámci 15-20 centimetrů.

Jak se orat zvládá, když se vaše brázdy stanou, můžete zvýšit rychlost traktoru procházky. Pak pluh vyhodí zem silně. Takto se pluhují s motory.

Pluh pluh, výběr videa

O tom, jak orat motorový blok, přinesli jsme správně níže. Jasně uvidíte, že ten.-axický traktor se plně vyrovnává s orbou nejen opakovaně zpracovanou půdou, ale také panna.

Pluh motorový blok na gumových kolech

Každý farmář ví, že orba traktorem procházky nebo mini-traktorem tento proces výrazně zjednodušuje. Zařízení pracuje na malém množství paliva a je docela snadné spravovat a používat. Ve volném čase z práce na zahradě je zařízení ponecháno v jakékoli místnosti, nezabírá mnoho prostoru.

Výhody používání pluhu

Použití mechanických nástrojů pro orbu pole výrazně zjednodušuje zemědělské práce. Podle statistik je výnos téměř zdvojnásoben, pokud je pole zpracováno pomocí specializovaných zařízení.

Výhody používání motocyklů se rozlišují:

 • Úspora času a získání nejlepších výsledků vydáním minimálního úsilí;
 • Další uvolnění půdy a následného hnojiva při použití jednoho nástroje;
 • Jednotná pěstování Země a v důsledku toho zlepšení strukturální kvality a stavu;
 • Nasycení půdy vlhkostí a kyslíkem;
 • Zpomalte růst plevelů v důsledku kultivace Země.

Opravte orbu Země motocyklovou jednotkou

Před orbou jsou kola zavěšena s průměrem 50-60 cm a 18-20 cm široký. Pokud jsou kola příliš úzká, je důležité tyto parametry pozorovat. Nedostatek průměru vytvoří malou vzdálenost mezi půdou a převodovkou. Pokud je okraj nepřetržitý, zvyšuje se pravděpodobnost, že se Země shromáždí ve skupinách žeber.

Pro zařízení pro závěs budete potřebovat partnera. Pomůže to zvýšit zařízení a položit jej na stojany, do doporučené výšky 15-20 cm. Zároveň by se okraj vápna měl dotknout Země.

Stojan pluhu je umístěn svisle a hádanka je nainstalována v horizontální poloze. Pravý okraj je nainstalován na lince s vnitřním okrajem pravého kola. To poskytuje rovnoměrné prořezávání Země, lehkou skládku a hladký průběh traktoru procházky.

Před provedením operací byste měli povzbudit pokyny výrobce.

S jakým druhem přílohního zařízení funguje traktor One.Axle

Každý zkušený farmář ví, že s pomocí traktoru, kultivátora nebo jiných motorových vozidel je možné mechanizovat téměř veškerou zemědělskou práci, počínaje pěstováním půdy, aby ji připravila na plodiny a skončila přepravou shromážděné sklizně. Univerzální motorové jednotky se staly způsobeny možností použití různých připoutání. Například pro kultivaci orby půdy a pěstování panenských zemí se vytvářejí nejen dumpy a jiné pluhy, ale také: také:

Brány slouží k pluhu panenských zemí, jakož i pro předběh nebo po sklizni uvolňování orné půdy do hloubky 7-14 cm. S pomocí trýznivého bloku motoru se kultivátor vyrovná povrch, zavřete vlhkost, ničí plevele. Pracovními těly takových zemědělských zbraní jsou kovové zuby nebo sférické disky. Na tomto videu můžete jasně zjistit, jak orat inženýra procházky a domov.vyrobenou Harrow.

S pomocí cigaretového světla se brambory provádějí, řezá drážky pro setí semena, naplňující výsadbový materiál a také posypáním plevelů přímo do zóny řady. Fucking zařízení jsou jednorázová a dvě.s pevnou a nastavitelnou šířkou zachycení, rozlišitelné jak konstruktivním řešením, tak v jejich účinnosti. Zde je video o tom, jak je ubohý traktor Neva MB2 zpracováván zavěšenou dvouřadnickou cigaretou a vodním způsobem.

PIOLOFREZA může orat panenské půdy, provádět předběžné a základní pěstování plužené půdy. Tato zemědělská zbraň vám umožňuje frézování, kultivaci Země a kvalitativně ji připravit na setí. Je schopen nejen orat půdu, ale také rozdrtit velké vrstvy, smíchat s hnojivem, nasekat částice nárazu, vyhladit zasetou oblast. Půdy pro orbu jsou různé typy, v závislosti na počtu řezacích prvků. Toto video ukazuje, jak skutečně orat pro chůzi.za to, že na něm je nainstalován mlýn.

Křezy rovin Ploskorovka pomáhají plevelům, čištění a řezání drážky, aniž byste otočili vrstvu, plubovali a rozdrtili zemi. Ploché řezačky přicházejí se všemi druhy šířky zachycení a hloubkou zpracování, což vám umožňuje vybrat si je pro konkrétní podmínky pro zpracování zemědělských alokací a plodin. O tom, jak zpracovat toto video pomocí zavěšené řezačky rovin, video na příkladu motoristy Dniepera.

Kromě uvedených odnímatelných nástrojů vytvořených pro pluhu panenských zemí a zpracování orné půdy, hrábě, dělníků, secířů, brusky, kultivátorů, rotoru a segmentovaných, postřikovače, postřikovačů, štětců, sněhových, sněhových otoků atd. Motorová jednotka. Máte hlavní sadu připojených zemědělských zbraní, můžete provádět všechny druhy ekonomických úkolů s motorickým blokem nebo mocným kultivátorem, zejména předběžným orbem Země, setí a výsadba plodin, hnojiva, zpracováním mezirow plodin, čištění kořenových plodin, sezónní příprava zelených krmiv.

Jak orat půdu pomocí motorového bloku

Práce se zařízením na webu se může lišit v závislosti na úkolech. Musíte vědět, kde začít, jak sestavit zařízení, jaké zařízení na instalaci a jaké úsilí se připojit.

Nainstalujte kola

Osvětlení Země motorovým blokem začíná sestavou zařízení. Aby byl správně shromažďován, musíte nejprve zavěsit kola a teprve poté nainstalovat pluh. Pro optimální stabilitu doporučujeme, aby kola přístroje byla s průměrem 50 mm a jejich šířka je nejméně 20 cm. Pokud tyto proporce nejsou pozorovány, půda nebude fungovat kvalitativně, protože nezbytné ponoření nebude poskytnuto. Každý ze dvou uvedených ukazatelů má jasné inženýrské výpočty. Například, pokud je šířka kola nedostatečná, pak se celé zařízení při přímém pohybu navine v obou směrech. Pokud je průměr a kolo příliš malý, bude vzdálenost mezi půdou a převodovkou nedostatečná, což povede ke špatné kvalitě orby.

Při výběru takového důležitého atributu pro procházku.chodidlo je důležité si pamatovat na okraj. Nejlepší, pokud je to nepřetržité. Pokud existují skupiny žeber, spadnou na Zemi, vyschnou a zabrání normální rotaci.

Nastavili jsme hloubku orby

Před orbou pluhem je nutné správně nastavit jeho hloubku. Pro různá zařízení se používají různé typy nastavení. Například pro pluhy s indexem PTK-9-35 je konfigurace následující.

 • Pro obě levá kola, transport a pneumatické jsou položeny speciální vložky, jejichž výška je o něco menší než požadovaná hloubka o 2-4 cm.
 • Použitím spirálového mechanismu podpůrného kola a tvrdohlavého šroubu levé pneumatiky klesne, aby podpůrná rovina stoupala na místo. V pravém podpůrném kole zůstává v rovině pouzdra.
 • Abychom prošli první brázdou, pravé kolo podpěry stoupá pomocí nastavovacího šroubu do výšky, která se rovná V3 z hloubky pro orbu.
 • Na následující brázdě klesá pravé kolo na úroveň podpůrné roviny bydlení. Během provozu je hloubka pluhu regulována pomocí tvrdohlavého šroubu levého pneumatiky.

Pluh napůl waisty (index PLP-6-35). Po nastavení je možné orat webu pomocí tohoto typu zařízení. Rám na pluhu je zarovnán se šroubovým mechanismem podpůrného kola po položení podšívky pod kovovým kotoučem. Často v procesu zarovnání je zapojen pravý mechanismus převzetí samotného traktoru procházky. Každá budova by se měla dotknout webu špičkou Lemcha a patou polních desek. Nastavitelný horní tah v tomto případě se zkracuje na limit.

upravit, pluh, procházky

Posloutaný pluh. Zpracování půdy pomocí motorového bloku se zavěšeným pluhem vyžaduje pečlivé ladění. Princip nastavení jako celku je podobný předchozímu bodu. Délka horní tyče závěsu traktoru procházky a jeho rovnátka se mění, pak je nainstalován rám, ale zde je třeba si uvědomit, že je to nutné přísně rovnoběžně s místem. Vložka je umístěna pod kolo, které slouží jako referenční bod, jehož výška odpovídá požadované hloubce ponoření s chybou až do 3 cm. V první pasáži je pravý kartáč odpružení motoru snížen tak, aby jeho první případ pluhuje polovinu z hloubky, která byla původně nastavena. S druhou pasáží je rám rámu na pravém otroku eliminován, tato manipulace se provádí v příčném a vynalézavém uspořádání zařízení.

Obecně se proces na traktorech různých modelů a chůze.zachovávají traktory. Významné změny v nastavení jsou k dispozici v energetických regulačních orgánech nainstalovaných na těžkém agroprůmyslovém zařízení. Zde kolo slouží jako bod podpory pluhu, zvedněte nebo úplně odstraní. Pro aktivaci regulátoru je poklop pod sedadlem vyhozen zpět, západka se otáčí a zavede stopku do příslušné drážky. V tomto případě otočte na levou stranu. Každá rukojeť distributora je umístěna v neutrální poloze a rukojeť GSV zůstává v uzamčené poloze. Popisovač zodpovědný za regulátor se pohybuje vpřed. Čím déle se rukojeť regulátoru pohybuje vpřed, tím větší je hloubka oraného povrchu. Když je nalezena nezbytná hloubka ponoření pluhu, je poloha pevně stanovena popisem mocenského regulátoru Makhovichka-Restraint.

Chcete.li zkontrolovat kvalitu orby, provádí se speciální kontrola. K tomu je použita brázda.

Nastavili jsme úhel útoku

Orat zahrady pomocí traktoru procházky.Behind je nemožné bez přesného předběžného ladicího zařízení Nastavení tohoto úhlu nastává pomocí konvenčního rukojeti se šroubovým mechanismem. Pro provedení úpravy je nutné provést následující akce ve správném pořadí.

 • Umístěte samotné zařízení s pluhem na výše uvedené speciální stojany.
 • Odšroubovat popisovač ovladače na limit tak, aby polní deska zůstala zcela přitlačena na povrch (ani malé vůle nejsou povoleny).
 • .

Pro ověření správného nastavení je nutné přejít k orbě, v této fázi bude snadné zjistit, zda stejný traktor založený na založení snadno, nebo silně spočívá na zemi. Pokud je úhel útoku dostatečně velký, pak pluh provede funkce kotvy, a tím potenciál traktoru procházky přenášeného z motoru s vnitřním spalováním, účinnost se prudce sníží. To povede k skluzu a obtížnosti přímým směrem. S nedostatečným úhlem útoku nebude požadovaná vrstva půdy jednoduše odstraněna.

Sestavení pluhu a visícího pluhu na jednom traktoru

Pluh a závěs jsou dvě hlavní komponenty, které potřebujete k provedení orby půdy. Chcete.li to provést, musíte sestavit pluh a závěs do jednoho celku, abyste nainstalovali pluh na jeden traktor a upravte jej pro pluh.

Pluh je připevněn k traktoru procházky pomocí závěsu. Protože spojky mají různé úpravy a každý model má své vlastní rozdíly, v některých případech budete muset provádět předběžnou práci na instalaci spojky na pluhu. Когда сцепка установлена ​​на плуг, приступаем к навеске плуга на одноосный трактор трактор трактор трактор трактор.

.

Typy kolapsu pro procházku.Behind Tractor

Nyní můžeme začít upravovat pluh.

Časté problémy a jejich řešení

Pamatujte, že pluhy se od sebe strukturálně liší. Celkový proces přizpůsobení je podobný, ale prvky, kterými nastavení dochází, se mohou lišit. Před spuštěním připojení a nastavení si přečtěte pokyny, které jsou připojeny k zařízení.

Totéž platí pro traktor procházky. Zkontrolujte, na základě pokynů, zda je nutné změnit kola na primery a jaký by měl být průměr. Pro instalaci váhovacích agentů se doporučují motorické bloky modelu a střední třídy tak, aby byla jednotka pohřbena pod hmotností stroje. Pokud je pluh správně nakonfigurován a auto stále bruslí, pak je jednotka příliš velká pro procházku.zašpinavý traktor vaší síly. Tento problém lze vyřešit instalací váhových agentů.

Při výběru zařízení se zaměřte na sílu traktoru procházky. Čím těžší je stroj, tím více průměru můžete nainstalovat pluh

upravit, pluh, procházky

Návrh pluhu je jednoduchý a srozumitelný. hlavní věcí je být pozorný k samotnému agregátu a při připojení rozumně myslet. Nezapomeňte, že jednotka musí být opatrná, pokud jde o traktor procházky. Vyčistěte svou jednotku po pluhu, zkuste nevyříznout skalnaté půdy a provést včasnou údržbu svého asistenta.