Jak vyrobit zastřihovač trávy pro trávu z rohového brusky

Zastřihovač pro trávu z rohového mlýnku s vlastními rukama

Všichni majitelé osobních pozemků čelí problému sečení trávy, která roste doslova před našimi očima, a během sezóny je nutné několikrát opustit své stránky. Obvyklé manuální plivání bylo nahrazeno benzotrimery a elektrikami po dlouhou dobu.

Cena z nich se však nesnižuje a je docela patrná pro mnoho majitelů chat a soukromých domů.

Řemeslníci lidí stále našli cestu ven z této situace a naučili se vyrábět zastřihovače pro trávu svými vlastními rukama doslova z improvizovaných prostředků, pomocí benzo- a elektrického nářadí, které nejsou určeny pro tyto účely.

Zastřihovač pro trávu z rohového mlýnku

Uvidíme, jak vyrobit zastřihovač pro trávu z rohového brusky s vlastními rukama, pracovní pořádek:

 • Nejprve připravte držák. Je vytvořen tak, aby jemně je tělo rohového mlýnku. Železná deska je aplikována na tělo a ohýbá se.
 • Z 2. Stran těla jsou pod závitové otvory, ve kterých je připevněna přepínací ruka. Připojují k nim zastřihovač pro trávu.
 • V držáku z 2. Stran jsou otvory vyvrtány s takovou makarou, takže odpovídají mezerám umístěným na těle nástroje. Pro přesnost, podrobnosti dělají poznámky se značkou, sevřete je svěrákem a cvičením.
 • Pak je průvodce připojen k držáku. Jeho velikost by měla odpovídat délce pouzdra nebo být o něco kratší. Průvodce je připojen svařovacím strojem, zbytky stupnice jsou sraženy. Část je leštěna kovovým štětcem.
 • Rukojeť (tyč) je vyrobena z železné trubky). Pro opravu rukojeti pod svahem je špička potrubí řezána pod vousy. Hotová rukojeť je přivařena ke struktuře, stupnice je sražena a část je čištěna štětcem.
 • Pro připojení nástroje je nutné odšroubovat ochranný disk rohového brusky.
 • Pak je domácí nainstalován na kolech. Chcete.li to provést, můžete si půjčit kola z vozíku nebo kočárku s držáky.
 • Nejprve namontujte rohovou brusku, pak kolo s držákem. Všechno je opraveno šroubem. Na druhou stranu dělají stejné upevňovací prvky.
 • Řezací uzel je vyroben z železného kabelu. Vhodný je kapronový drát vytvořený pro oříznutí. Podle metody křížového křížového kříže je protažena upínací maticí a klíčovou dírou. Pak je matice kroucena spolu s kabely.
 • Drát je upevněn ostrovem.

Pro bezpečnostní opatření se doporučuje vytvořit ochranné zařízení pro zařízení. Kryt rohového mlýnku je vyroben z listu duraluminu nebo úzkého plechovky.

Trávník seká na kolech z baterie.konec rohových brusky

Další verzí rohového sekačky je manuální přenosný zastřihovač pro trávu na kolech, který lze oříznout trávníkem na nejnepřístupnějších místech.

Jaké materiály pro výrobu jsou užitečné:

 • Pan nebo malý válec z freonu;
 • Kovový list;
 • 4 kola, ložiska a osy;
 • Segment železné trubky s kulatou sekcí;
 • Kousek silné uhlíkové oceli pro výrobu nože.
 • Rohový mlýnek s tryskami pro řezání kovu a broušení;
 • Svářečka;
 • Vrták s korunou pro kov;
 • Volitelné, ale žádoucí. soustruh a páskový broušený stroj, sprej může;
 • Značka a ruleta.
vyrobit, zastřihovač, trávy, trávu, rohového

Proces výrobního procesu DIY MOWEL:

 • Abychom to učinili, z prázdného plynového válce je nutné odříznout horní nebo spodní část. Po objevení středu konvexního dna ji nakrájejte rohovou bruskou a svařjte plochý kus oceli z plechu.
 • Dalším krokem je výroba svorky (1. Nebo 2-WH) pro upevnění rohové mlýnky na tělo. Může dělat z kusu trubky nebo silné oceli. Vytvořte díru ve středu pouzdra podél přechodu svorky a svařte ji.
 • Vytvořte trubku pro odstranění poseté trávy: Vrňte díru v pouzdru a svařte koleno z potrubí s takovou macárou, aby na vás tráva nelétala během práce.
 • Knife pro nadcházející zastřihovač pro střih trávy a naostřit. Do středu obrobku, aby svařoval dlouhou matici. Aby osa nezabala trávu, můžete svařit kus potrubí nad osou a konec je vařen a vyvrtán a vyvrtat díru pod ořech.
 • Pak musíte připravit osy na kola: vyvrtejte je, nakrájejte závity pro šrouby a upevněte kola. PROCES PŘIPRAVENÍ.V případě potřeby vyrobené osy na železné.
 • Posledním krokem je malba a sestavení struktury. Můžete začít pracovat.

Z vysavače

Při výrobě domácího zastřihovače pro trávu z motoru vysavače je namontován na baru. Nože jsou nainstalovány na šachtě motoru a uzavřeny je ochranným pouzdrem. Knife Kneels může používat železnou disk s rybářskou linií. Motor je také pokryt pouzdrem, ochrání jej před prachem a špínou. Chcete.li provést další chlazení, musíte nainstalovat chladicí zařízení. Vyrábí se z disku se zakřivenými čepelemi (ventilátor) a namontován pod pukem, skrz který prochází rybářská linie pro zastřihovač pro trávu. Vzduch vstupuje dovnitř hadice a ochladí motor.

Z řetězové pily

Protože motor řetězové pily je těžký, nemůžete vyrobit zastřihovač pro trávu s nižším jízdou, ale na kolech můžete vyrobit sekačku na trávu. Produkční proces:

 • Nejprve je košík vyroben z rohu 25 × 25 mm. Jeho rozměry jsou 500 × 600 mm.
 • Kola jsou nainstalována v rozích struktury.
 • Plynový kabel a palivová hadice se prodlužují.
 • Pneumatika a volant jsou odšroubovány. Rukojeť, na které je namontován volant, je vyrobena z vodní trubky.
 • Při instalaci motoru na rám by měl být hřídel umístěn na spodní straně struktury. S tím vším je převodovka s u.turn 90 ° C.
 • Pak je řezací uzel namontován na tutoriál.

Sdílejte své vlastní variace. Jaké elektrické nástroje se používaly a jejichž vynálezy byly inspirovány?

Takže výroba zastřihovače pro trávu vlastními rukama je zcela skutečné. V přítomnosti všech potřebných částí to nebude vyžadovat žádné náklady a trvat minimálně čas. Při sestavování je však velmi důležité přemýšlet o vaší bezpečnosti. Doporučuje se používat stávající produkční schémata nebo hledat a ne vymýšlet jeho design, který nemusí brát v úvahu některé aspekty a nejen neúčinný a nebezpečný.

Mechanismus sečení

Velkými obtížemi při výrobě bylinné rosové řetězové pily je mechanismus sečení. Chcete.li to udělat, budete muset vařit speciální trysku. Chcete.li to provést, musíte vzít dvě železné trubky dlouhé 40 cm a diane 50 a 58 mm. Trubka nejmenšího průměru je přivařena k řetězovému kola motoru. Poté je vložen do potrubí větší do průměru a připevněn k šroubům s country. To se provádí tak, že existuje příležitost upravit výšku nožů. Pokud tato funkce není vyžadována, je možné se dostat s jednou trubkou.

Nůž je přivařen k druhé části potrubí. Vzhledem k nejvyššímu výkonu motoru můžete udělat řezací disk kovu o šířce 4 mm a diane až 180 mm. K disku jsou připevněny nože dlouhé 120 mm a široké 30 mm. Dobrým materiálem pro jejich produkci bude starověká dva runded Hacksaw. Podobný řezací blok je vhodný pro nejvyšší a silnou trávu. síla motoru je dostačující k tomu, aby s ním zvládl, a nože nebudou rychle oteklé a stanou se nepoužitelné.

Motor

Chcete.li připojit třífázový motor k jednofázové síti, musíte použít schéma s pracovními a startovními kondenzátory. Infunts o připojení tří shazních motorů s jedním sítí na webu. Snadné nalezení a vzorce pro výpočet požadované kapacity kondenzátorů. Opravdu si vezměte přibližně 200 μF pro motor s kapacitou asi 4 kW. Pro sílu 500–600 wattů je dost 60-80 μf.

Při výrobě pouzdra pro motor je nutné předpovídat díry pro ochlazení motoru.

Udělejte si samozřejmě sekačku na trávu a pomocí obyčejného elektrického cvičení s rychlostí až 3000 ot / min. Přijít s držákem vrtáku do rámu je velmi jednoduché. Je však třeba si uvědomit, že pokud jde o spolehlivost a trvání nepřetržitého provozu, nelze vrták porovnat s asynchronním motorem, pokud musíte sekat relativně obrovskou oblast, musí být přednost přednost přednost.

Vrták není jen vhodný, pokud stanovíte cíl vyrobit domácí zastřihovač pro trávu.

Pokud pasáž s vrtákem ve skutečnosti jen udělejte nože. Nůž s otvorem ve středu je sevřen maticí na šroubu a šroub je sevřen v vrtacové kazetě.

vyrobit, zastřihovač, trávy, trávu, rohového

Výhody a nevýhody

Jedinou výhodou takového domu.vyrobeného je minimální náklady na jeho výrobu, protože se vyrábí z toho, co je po ruce, s použitím pouze dostupných nástrojů.

Její minusy, ve srovnání s i levnými oříznutími z obchodu, je mnohem více:

Hlavní výhodou jakéhokoli zakoupeného elektrimeru je pohodlná konfigurace, která operátorovi poskytuje nejpohodlnější práci díky úspěšnému tvaru zařízení a kompetentnímu vzpírání.

Nejpohodlnější elektrické lodě s horním umístěním motoru, protože když s nimi pracujete.

Úhel mezi tyčkou a řezacím nástrojem je vybrán tak, aby s maximálním komfortem operátora došlo k řezu rovnoběžně se zemí. Tlačítka pro zařazení jsou umístěna tak, aby ten, kdo seká trávu, včetně a vypnutí zařízení, není rozptylován a nestráví zbytečné úsilí.

Trammery pro trávu byly původně navrženy pro sečení trávy, takže vše v nich je podřízeno tomuto úkolu, včetně umístění ventilačních otvorů zařízení, jejichž motor je umístěn níže a optimální úhel sklonu tyče s a Změňte ohybovou nebo převodovkou pro horní hlavičká zařízení.

I ten nejlepší domácí bude horší odpovídat tomuto úkolu, protože hlavní detaily byly vyvinuty pro jiné typy práce.

Při výrobě většiny samoobsluhy není možné zajistit dostatečnou úroveň elektrické a mechanické bezpečnosti, protože jen málokdo zkomplikuje, což znamená, že takový design bude dražší a obchází nejméně minimální.

Při vývoji elektrického zaměření však tento problém věnuje pozornost ne méně než výkonu nebo spolehlivosti. Například flexibilní kabel a převodovka se vyrábějí tak, aby chránily motor, když dopad na kámen, a dvě tlačítka pro start motoru jsou ochranou před náhodným zahrnutím.

Zastřihovač pro trávu z vrtáku nebo rohového brusky

Princip vytvoření domácího designu na základě tohoto nástroje je úplně stejný jako v mém případě.

Motor je namontován na spodním konci tyče a pracovní nůž je vyroben ve formě trysky.

Princip připojení nože

Pro vrták můžete ukončit dvě matice na běžném vlásenku, tahat je pomocí klíčů a rovina stvořené zastávky se používá k instalaci nože.

Matice spojovacího prostředku dokončí tento design. Pokud dáte široké podložky, bude fixace silnější. Ořechy zastavení mohou být nahrazeny jedním, ale bude třeba je přivařit. Stud na opačném konci je vložen do vrtačky a sevřený jako vrták.

Otvor nože musí být vyvrtán ve středu a zajistit dobré vyvažované sestavené trysky. Jinak se objeví boční ohyby, pro které se nepočítá ložisko vrtáku.

Nainstalujte správný směr rotace rotoru spínačem vrtáku. Když je zapínač trávy zapnutý, matice by měla fungovat na klipu nože a ne odšroubovat. Jinak může nůž s ostrými hranami odletět z upevnění.

Tryska pro rybářskou linii pro trávu

Pro připojení rybářské linky si můžete vyrobit naviják, ale v této záležitosti moc nevidím moc. Je snazší jej koupit v obchodě nebo jej používat od zlomeného zastřihovače pro trávu.

Faktem je, že v procesu práce, když je rybářská linie pro oříznutí zkrácena, může být jeho řezná délka obnovena jednoduchou ránou na rotující hlavu na zemi. Tato funkce funguje podléhající přesné velikosti trysky po komplexním mechanickém nastavení. A jednorázové upevnění rybářské linie vyžaduje časté vypnutí zastřihovače, aby ji nahradila tráva.

Blok: 4/5 | Letní postavy: 1536

Úhlová mlýnka z rohové brusky

Větší spolehlivost a bezpečnost má sekačku na trávu z rohového brusky. Takový nástroj pro sečení trávy je velmi stabilní a pohodlný v práci, nemusí se ho nosit po celou dobu v rukou. Návrhy domácích sekaček a obvodů na internetu, nepočítejte se. Všichni však přicházejí ke stejnému.

Základna. Pro její výrobu můžete přizpůsobit starý zbytečný kolečko nebo vyrobit vlastní rukama z kusu silné překližky, plechového oceli a dalších materiálů. Úhlové broušení, jehož hřídel prochází otvorem, je spolehlivě upevněno na horní části základny.

Adaptér je spolehlivě upevněn na šachtě rohové brusky pro instalaci ostrých nožů, které lze vyrobit z tenké ocelové plech. Mimochodem, návrh takové sekačky na trávu již byl popsán dříve, v posledním čísle stavebního deníku, článku o článku o Homepie z pračky.

vyrobit, zastřihovač, trávy, trávu, rohového

Nahoře je lepší okamžitě zakrýt rohovou brusku zapečetěným krytem, ​​aby nedošlo k vstupu do motoru a převodovky, trávu s odpadky. Chcete.li ovládat domácí sekačku vyrobenou z rohového brusky.

Založená na trávě

Řetězová pila je nástroj, který je mezi lidmi milovaný. Pro ni bylo vytvořeno obrovské množství odnímatelných jednotek. od kultivátoru trysky po vrták. Existují další možnosti pro jeho použití. Jedním z nich může být zastřihovač trávy, nebo spíše sekač na trávu na kolech, protože velká váha vám nedovolí držet takovou shromáždění ve vašich rukou.

Vozík

Na základě velikosti nástroje je vozík vyroben. Může to vypadat ve formě kovového rámu s koly v rozích a kliech pro pohyb. Nejpohodlnější počet kol, podle odborníků, je 4. To zlepšuje manévrovatelnost. Řetězová pila je připojena uvnitř s naplněnou zadkem a pneumatikou, aby se hřídel díval dolů. Helm je připevněn k rukojeti budoucího zastřihovače pro trávu a prodloužení kabelu pro možnost spustit zařízení bez naklonění.

Mechanismus sečení

Největší potíže při výrobě bylinné rosové řetězové pily je mechanismus sečení. Chcete.li to udělat, budete muset vařit speciální trysku. Chcete.li to provést, vezměte dva kovové trubky dlouhé 40 cm a o průměru 50 a 58 mm. Trubka menšího průměru je přivařena k řetězovému kolatonu. Poté je vložen do většího průměru potrubí a připojen k šroubům Counthogikes. To se provádí tak, že existuje příležitost upravit výšku nožů. Pokud tato možnost není vyžadována, můžete to udělat s jednou trubkou.

Nůž je přivařen k druhé části potrubí. Vzhledem k vysokému výkonu motoru můžete vytvořit řezací disk kovu o tloušťce 4 mm a průměrem až 180 mm. K disku jsou připevněny nože dlouhé 120 mm a široké 30 mm. Vynikajícím materiálem pro jejich výrobu bude stará dva runded hacksan. Takový řezací blok je vhodný pro vysokou a silnou trávu. napájení motoru je dostačující, aby se s ním vypořádalo, a nože nebudou rychle hloupě a stanou se nepoužitelnými.

Vylepšený design se dvěma noži

Chcete.li zvětšit šířku zpracované oblasti v jednom průchodu, můžete vytvořit design se dvěma nožemi. V tomto případě je k klikovému hřídeli připojena kladka nebo hvězdička. Pomocí dešťového pásu nebo řetězu na kole se točivý moment přenáší do šachty nože. V tomto případě jsou řezací části přenášeny vpředu po stranách. A rám v tomto případě se provádí tak, aby řezací prvky nedosahovaly přední kola. Jsou připevněny ložisky a mají také kladku nebo hvězdičku.

Asterisk a řemenice jsou vybírány tak, aby rotace nožů byla prováděna rychlostí 500 otáček za minutu. to poskytuje rovnoměrný plátek. Úhel ostření nože je optimální pro 60 stupňů, jinak se bude muset často znovu ohýbat. Délka nožů je vybrána na základě šířky podpůrné struktury, takže během rotace mezi nimi zůstává minimální mezera. Opačná špička je ohnutá v mírném úhlu, díky čemuž je druh čepele. To dává ránu. tráva se nebude držet. Nůž by neměl být pevně pevně stanoven tak, že když se kameny dostanou ven, změní svou polohu, protože je snazší jej vrátit na své místo, než opravit motor nebo hřídele.

Rada! Pro správné sestavení sekačky z řetězové pily se doporučuje sledovat tematická videa, protože design je zde obtížnější než předchozí modely.

Základ vysoce kvalitních elektrických řemesel

Můžete snadno pomocí vlastních rukou z rohového brusky. Hlavní věc je, že toto řemeslo je vysoce kvalitní a neustále se používá až do úplného opotřebení. Pak jej lze použít pro různé typy práce.

Zahradní zastřihovač pro trávu se rychle provádí s vlastními rukama a odolným provozem.

Účes trávníků nevyžaduje zvláštní požadavky na domácí oříznutí. Minimální zařízení poskytující připojení zařízení:

Samotný zastřihovač zahrady má následující komponenty:

 • Tělo s ventilační dírou, která je pokryta částí láhve pro domácí zvířata.
 • Mapování zpět ocelové pás 20 cm na 8 cm.
 • Šrouby upevňování všech otvorů.
 • Zvládněte si přivařenou na 15palcovou kulatou trubku.
 • Utahování ostrova všech spojení. Například: přepínač, vidlička, svařované matice M10, trubky atd.D.

V designu by diamantové disky měly být alespoň dva kusy. Jsou upevněny základnou rybářské linie. Řezejte na požadovanou velikost. V průměru nejsou více než 9 cm.

Pro upevnění všech připravených dílů jsou otvory vyvrtány rozměry od 2,5 mm do 4,5 mm. Všechny jsou distribuovány rovnoměrně podél zastřihovače. Aby se zkroucené ořechy navzájem nezasahovaly.

Disky shromážděného zastřihovače pro trávu jsou od sebe asi 3 cm. Což zajišťuje průchod řezané trávy.

Kruhová hřídel je upevněna upínací maticí. Takže končetina je zpožděna, ze které Sharp Roll Belals nebude létat ven.

Jak vyrobit zastřihovač pro trávu z rohového brusky vlastními rukama

První věc, kterou musíte udělat, je držák pro obvod rohové brusky. Chcete.li to udělat, vezměte ocelovou desku a ohýbejte se na obou stranách na těle. Zpočátku jsem si vzal talíř již na jedné straně. Nyní mohu ohnout pouze druhou hranu.

Vložil jsem tělu úhlovou mlýnku. Značka Všiml jsem si místa ohýbání.

Dále sepřujte ve svěráku a ohněte kladivo. Viděl jsem přebytek se stejným rohovým brusky.

V případě nástroje na obou stranách jsou díry s vláknem. Rukojeť je zašroubována do těchto otvorů, aby se řezala jak na levé straně, tak vpravo, rukojeť je vyrobena z tranzitu. To je jen pro tyto díry a konzola zastřihovače bude stanovena pro trávu.Po stranách držáku je nutné vyvrtat díry, aby se shodovaly s otvory po stranách nástroje. Všimli jsme si značky.

Dále v držáku musíte připojit průvodce rohovým brusky po celé délce pouzdra nebo kratší.

Svařujeme svařování. Srazit měřítko a vyčistit kovový kartáč.

Teď činka. Bude vyrobeno z ocelové trubky. Na konci potrubí vyrobíme vousy tak, aby byla držadla připojena v úhlu. Označte rybářskou linii pro řezání zastřihovače.

Svařujeme svařování. Také srazte na oddělení kladivem, vyčistěte kovový kartáč.

Nyní je čas nainstalovat samotnou rohovou mlýnku na sedadle. Za tímto účelem odšroubujeme ochranný kruh.

Aby se zastřihovač trávy nedotýkal země a být v určité vzdálenosti, kola budou k němu připojena. Mohou být odebrány ze starého a zbytečného dětského kočárku nebo jakéhokoli jiného vozíku. V extrémních případech to udělejte sami z dřevěného kola.Měl jsem kola s držáky.

Připojujeme kolo s držákem a vše opravíme šroubem. Dobře se utáhneme klíčem. Provádíme stejný postup z opačné strany.

Hotový zastřihovač trávy pro sečení trávy je téměř připraven.

Zbývá provést řezání. Chcete.li to provést, vezměte segmenty ocelového kabelu nebo specializovaného nylonového drátu pro oříznutí. Protáhneme kříž na klipu přes upínací matici skrz klíčové otvory.

Získejte matici s řezacími kabely na rohovém mlýnku.

Musíte získat dlouhý prodlužovací kabel a můžete sekat.

Před dokončením bych rád řekl, že rohová mlýnka není určena pro takovou práci. A pokud chcete tento domácí opakovat, převezměte plně odpovědnost a použijte vše na vlastní nebezpečí a riziko.S sečením trávy buďte velmi opatrní, otočení ocelového kabelu při vysokých rychlostech je velmi nebezpečné. Všechny manipulace pro instalaci nebo demontáž řezné části dělají pouze tehdy, když je vidlička vytažena z výstupu.A tak je zařízení nutné a může si zvyknout na řezání trávníku před domem.