Jak zasadit kladivo tak, aby nelétalo

Jak správně zasadit kladivo na rukojeť: Proces krok.to.krok

Absolutně ne každý moderní člověk bude moci zasadit kladivo na rukojeť. Zdálo by se to jednoduché, ale při provádění takové práce má většina domácích mistrů nějaké problémy. Důvodem je skutečnost, že za účelem udržení nástrojů v normálním stavu je nutné se s nimi pravidelně setkat a porozumět principu jejich zařízení.

Dnes na stavebním trhu jsou kladiva, jejichž držadla je vyrobena z kovových nebo syntetických materiálů, a proto není třeba jej zasadit. Spolu s moderními nástroji se však často praktikuje používání tradičních kladiv s dřevěnou rukojetí.

Zasadíme kladivo na rukojeť bez klínu s gumou

Rukojeť lze zakoupit ve stavebním obchodě nebo vyrobené nejvíce pevný. Pouze při výběru byste měli věnovat pozornost konci obrobku a přebývat na tom, ve kterém jsou roční prsteny umístěny podélně, a ne příčně. Taková rukojeť bude silnější a vydrží déle.

Předpokládá se, že slot na rukojeti, který řídí klín, jej oslabuje. Používáte.li gumu na rukojeť pro spolehlivou trysku kladiva, nedochází k oslabení, protože potřeba klínového držáku zmizí, a proto ve slotu.

Je nutné připravit popisovač prázdné pro trysku. Chcete.li to provést, upravte stranu menším křížovým oddílem pod otvorem v hlavě pomocí karpentrického nože, dřevěného souboru nebo nouzového kruhu. Přistávací část držadla by měla volně vstoupit do díry hlavy bez rušení a odpovídat jí po celé délce.

Dále jsme vystřihli pás z komory na kole nebo elastické gumy, který by měl zajistit obvod přistávacího místa s určitou mezerou na délku, a mít dodávku na obou stranách o šířku asi 1 cm.

Povrch gumy je namazán z vnějšku litholem, aby se usnadnil proces trysky.

Abychom to provedli, narazili jsme na opačný konec rukojeti na stabilním povrchu. Nejlepší, pokud je to masivní dřevěný klín.

Poté, co se ujistila, že hlava kladiva byla na místě, odstraníme stisknuté přebytečné litholy hadrem a odřízneme konce gumy na obou stranách hlavy kladiva ostrým nožem, tak řečeno.

Pak pečlivě zakrýváme místo konjugace přistávacího otvoru kladiva a zachytí lepidlo (PVA, „moment“ nebo něco takového). Děláme to na jedné straně, abychom posílili spojení, ale hlavně, aby vlhkost nepronikla uvnitř spojení hlavy kladiva a rukojeti. Koneckonců, voda, která byla v nechráněné mezeře, může nakonec způsobit hnilobu dřeva a oxidace kovu, což nevyhnutelně povede k oslabení upevnění a selhání nástroje.

Jaká je výhoda takové výsadby rukojeti v hlavě kladiva? Přítomnost mezi částmi nástroje gumové vrstvy izolovala rukojeť z hlavy a síla úderu na druhý tvrdý povrch je uhasena a ruka nezažívá celou energii tvrdého a ostrého kontaktu.

Všechny výše uvedené lze opakovat jeden ku jedné, jak se sekerou, tak s kladivem. Lepidlo samozřejmě může v průběhu času odrazit místa, takže je musíte obnovit. Rukojeť může být spálena páječkou nebo hořákem plynu a poté dobře otřete hadrem. To dá popisovaní ušlechtilý vzhled a pohodlí v práci.

Další dva způsoby poté

Pokud vytvoříte kovový klín se třemi sekcemi prudce naostřené v různých směrech, pak při ucpávání do rukojeti se sekce rozptýlí různými směry a pevně zaseknou kladivem nebo sekerou v rukojeti.

Kromě toho může být malé kladivo upevněno na rukojeti bez výměny, zírat rukojeť ve formě malého kužele a položit kladivo na držadlo zezadu. Poté, co jste poháněli kladivo na opačný konec rukojeti, širší, budete jej moci pevně napravit bez klínu.

Pokud se ukázalo, že informace jsou užitečné, nezapomeňte je sdílet na sociálních sítích!

Další články:

DIY Strip Foundation

Typy půd pro nadaci

Nadace FBS. výhody a nevýhody

Kompozitní výztuž: Výhody a nevýhody, aplikace, vlastnosti, pletení

Nové články

Léčba roztroušené sklerózy na čínských klinikách

Oficiální web Státní vojenské nemocnice v Číně. První státní vojenská nemocnice v Číně, která obdržela licenci na přijetí zahraničních občanů. Profesionální tým, který léčí pacienty a školení zahraničních studentů, aby absolvovali stáž a klinickou pobyt. Čínští lékaři pracují s pacienty trpícími různými vážnými a chronickými onemocněními. Při uznání vynikajících výsledků v oblasti údržby mezinárodních pacientů od roku 1947 čínská vláda udělila nemocnici titul „Mezinárodní nemocnice Dalyan Red Cross“ v červnu 2015. V červenci 2016 bylo obdrženo zvláštní status. „Mezinárodní nemocnice tradiční čínské medicíny Červeného kříže“. V roce 2021, během pandemie koronoviru, nemocnice začala provádět programy vzdáleného léčby pomocí video konzultace s profesory a posílat čínské léky pacientům poštou. Doporučení a jmenování plánu vzdáleného léčby pro zahraniční pacienty jsou vypracovány jednotlivě a zdarma. RHZS43HGNDIPUSY

Snažil jsem se zatvrdit netopýry, někdy se to ukáže velmi dobře, ale stále levné kousky nebudou dávat mnoho tlaků.

Upřímně řečeno, taková možnost vytápění nebyla brána v úvahu. Po článku to chápu.

Jak položit kladivo na držadlo

Zdálo by se to kladivo. Toto je základní nástroj sestávající pouze ze dvou částí. S nesprávným připojením těchto dvou částí se však práce s kladivem stává nejen těžkým, ale také nebezpečným. V článku vám hlavní instalatér řekne, jak zasadit kladivo na rukojeť, aby neletěl s intenzivní prací.

O složitosti výsadby kladiva na dřevěnou rukojeť

Dnes na stavebním trhu jsou kladiva, jejichž držadla je vyrobena z kovových nebo syntetických materiálů, a proto není třeba jej zasadit. Spolu s moderními nástroji se však často praktikuje používání tradičních kladiv s dřevěnou rukojetí.

Popularita dřevěných úchytů je způsobena nejen jejich laskavostí. Dřevo je lehký materiál a pro kladiva je to nesmírně důležitý parametr. Rukojeť by měla mít mírnou hmotu a jeho hlava by měla být vážná. To je nezbytné ke zvýšení nárazové síly. Pomocí domácích dřevěných držení má osoba příležitost nakonfigurovat nástroj pro závislost na jeho antropometrických vlastnostech, vzhledem k tloušťce pera, jeho délky a dalších velikostí.

Pro normální provoz musí být nástroje uchovávány v dokonalém pořadí. To je zvláště nutné, pokud musíte používat nástroje poměrně často. Chcete.li řídit několik nehtů několikrát ročně, můžete použít špatné kladivo se suchou rukojetí. Pokud je však kladivo nejpotřebnějším nástrojem pro práci, musí být udržováno ve výborném stavu. Pokud nástroj není ve správném stavu, riskujete nejen zranění nezávislého, ale také poškození ostatních, pokud dojde k pódiu jeho úderové části.

Je důležité si uvědomit, že na nástrojích visících. to se vyskytuje poměrně často, nejen kvůli opotřebení materiálu, ale také kvůli nesprávnému výsadbě šokové části na držáku. Kromě toho je zvláštní důležité dřevo používané jako rukojeť.

Jaký dřevěný materiál se používá pro držadlo kladiva

Nejprve je nutné vyloučit plemeno dřeva, které se snadno rozdělí a praskne. Patří sem smrk, borovice, osika, olše atd. Současně se doporučuje používat chytání, javorové, rowan, kizil, popel, dub, buk nebo bříza jako rukojeť pro zámečnické ocelové kladiva.

Nejčastěji jsou rukojeti pro kladivo vyrobeny ze dřeva břízy. Pokud je rukojeť vytažena vámi nezávisle od silné větve břízy, musí být sušena v teplém, stinném a dobře věnovaném místě.

Nespejejte dřevo pomocí umělých zdrojů tepla: elektrické krby, kaloerieceraffy, topné baterie. S takovým sušením strom nevyhnutelně praskne a ztrácí svou sílu.

Pokud dřevěná rukojeť pro kladivo není dostatečně suchá, v průběhu času vyschne a sníží objem a hlava na ní bude viset, neustále hrozí, že odletá rukojeť nástroje.

Je nutné připravit popisovač prázdné pro trysku. Chcete.li to provést, upravte stranu menším křížovým oddílem pod otvorem v hlavě pomocí karpentrického nože, dřevěného souboru nebo nouzového kruhu.

Přistávací část držadla by měla volně vstoupit do díry hlavy bez rušení a odpovídat jí po celé délce.

Pokud kladivo není dokonale ani, ale má ohyby, je nutné vytvořit odpovídající technické ohyby na dřevěné rukojeti, což zlepší hustotu přístrojové trysky.

Poté, co je hlava kladiva pevně zasazena a pohyby rukojeti v šokové části nebudou pozorovány, je nutné pomoci vrtání na stromě, v rukojeti, propojené dvě otvory, pod šroubem a matice válce. Chcete.li to provést, změřte hloubku a vyberte příslušný vrták. Pevnou rukou, upevnění rukojeti, vyvrtejte díru.

Jak položit kladivo na držadlo. Jak naplnit kladivo vlastními rukama

Takže během operace kladivo nelétá z rukojeti, ale spolehlivě a pevně sedí na něm.

Páka

Za prvé, asi o velikosti: Rukojeť kladiva by měla být oválná sekce, od 250 do 350 mm dlouhé, hladce se zúží až do konce, na kterém je zasazena hlava kladiva.

Břískové dřevo, buk, dub, popel, javor, chytání nebo horský popel jsou nejvhodnější pro výrobu kliky. Výroba držadel pro plemena s snadno sekacím dřevem: borovice, smrk, osika nebo olše je zcela nepřijatelná.

Nyní v prodeji jsou kladiva s kovovými a plastovými držadly. Úplně jim chybí problém výsadby hlavy na rukojeť, ale z nějakého důvodu se mi líbí kladiva s dřevěnými úchyty. Jsou teplejší na dotek a v ruce sedí a spolehlivější a pohodlnější.

Nejčastěji jsou rukojeti pro kladivo vyrobeny ze dřeva břízy. Pokud je rukojeť vytažena vámi nezávisle od silné větve břízy, musí být sušena v teplém, stinném a dobře věnovaném místě.

Nepokoušejte se osušit dřevo pomocí umělých zdrojů tepla: elektrické krby, kalorify, topné baterie. S takovým sušením strom nevyhnutelně praskne a ztrácí svou sílu.

Pokud dřevěná rukojeť pro kladivo není dostatečně suchá, v průběhu času vyschne a sníží objem a hlava na ní bude viset, neustále hrozí, že odletá rukojeť nástroje.

Vložte rukojeť s tenkým koncem do otvoru hlavy kladiva. Hlava hlavy na rukojeti s určitým úsilím nebo, jak říkají pánové, „s rušením“ bude ideální.

Pokud se rukojeť ukázala jako tlustá, ošetřte svůj tenký konec nejprve pomocí Rashpil a poté brusným papírem. Výsledkem je, že konec rukojeti by měl být jemný kužel. Poté, co způsobil hlavu kladiva na rukojeti, ujistěte se, že jeho přísná kolmá na axiální linii rukojeti.

Držení rukojeti svisle, hlava kladiva nahoru, proveďte údery se zády širokým koncem proti tvrdému povrchu shora dolů. S každou ránou bude hlava nástroje pomalu, ale s jistotou sedí na rozšiřující se rukojeti a stále více ztuhne.

Nemobilita hlavy během následných úderů bude naznačovat, že „posadil“ na rukojeť docela pevně.

Gličení rukojeti kladiva

Připravte místo na dřevěný klín. Aby klín nechodil na stranu a nezkazil rukojeť, vytvořte zářez úzkým dlátem s hloubkou asi 5 mm v úhlu 300 k podélné ose kladiva.

Dřevěný klín je čepel s tloušťkou asi 3 mm, šířkou asi 15 mm a délkou 30 až 50 mm. Klín musí hladce zúžit dopředu, ale jeho konec by měl být nudný.

Poté, co se dřevěný klín ucpává do rukojeti asi 15-20 mm, proplétku horní části rukojeti vyčnívají z hlavy kladiva, takže vyčnívá 2-3 mm z hlavy kladiva.

Odřízněte druhý klín z pásu kovu, stejného tvaru a velikosti jako dřevěný, ale mnohem kratší, ne více než 20 mm dlouhý.

zasadit, kladivo

Najděte ji do rukojeti ve stejném úhlu 300 k podélné ose kladiva, ale na druhé straně axiální linie.

Po úplném „Flush“ lze ucpat kovový klín do rukojeti kladiva, práce na uspořádání kladiva lze považovat za dokončené.

Jak zasadit kladivo, aby už neletělo

S vlastními rukama

Obvykle, pro opravu kladiva na rukojeť, je do něj zasunut dřevěný klín (často bříza). Někdy se k němu přidá několik dalších kovových klínů. To může být nutné, pokud je to docela masivní. Můžete se však obejít bez klínů zasazením kladiva na rukojeť s gumou.

Bez ohledu na to, zda je zakoupená rukojeť k dispozici nebo bude vyrobena ručně, je lepší, pokud je vyrobena z tvrdého dřeva, a na konci by měly být roční prsteny lokalizově umístěny, a ne příčně. V tomto případě se rukojeť ukáže jako odolnější a odolnější. Kromě toho přistání podle této metody nevyžaduje slot pro klín, který by mohl oslabit rukojeť.

Stačí jen zapadnout na stranu menším křížovým oddílem pod otvorem hlavy kladiva. Pak musíte vystřihnout segment z komory na kole nebo jakékoli elastické gumy, která může zakryt rukojeť malou vůlí a mít marži v obou směrech asi 1 cm. Vnější část gumy musí být namazána litholem.

Pak musíte pouze zasáhnout opačný konec rukojeti na pevném povrchu (například dřevěný klín). Ujistěte se, že kladivo bylo na místě, odstraňte přebytečné řezivo hadrem a nakrájejte konce gumy na obou stranách hlavy kladiva.

Spojení kladiva a rukojeti by mělo pečlivě přilepit PVA, druhé nebo jiné podobné lepidlo. Na jedné straně to posílí spojení, na druhé straně nedovolí proniknout vlhkosti kloubu, což znamená, že se dřevo a kov nezhoršují.

Další velký plus gumové vrstvy je, že se zdá, že uhasí sílu rány, a cítí se méně v ruce.

Tuto metodu lze použít jak pro montáž sekery, tak kladivo. Je zřejmé, že lepidlo vystoupí dříve nebo později a jeho vrstva bude nutné aktualizovat. Rukojeť by měla být spálena páječkou nebo hořákem plynu a dobře otřete. Pak to bude pohodlnější a bude vypadat vznešenější.

Aby bylo spojení ještě odolnější, můžete nahradit Lilest za silnou mýdlovou želé. Zpočátku je to ploutve požadované sklouznutí a po sušení nebo více se připevní. Pokud používáte silikonový tmel jako lepidlo, bude to méně prasknout.

Abychom nepoškodili opačný konec rukojeti v procesu (zejména v případě masivního nástroje), je nutné jej posílit po celou dobu provozu pomocí svorky, stavební pásky nebo vinylového ostrova. Gumovou může být nahrazeno galvanizovanou cínovou trubicí se skládacím švem, princip operace bude úplně stejný jako u gumy.

Jak správně umístit kotel na držadlo

Šokový prvek je pevně pevně pevně, ale stále může létat z dlouhodobé práce. Abychom odstranili možná rizika, v rukojeti, na místě připojení krabice, je nutné skóre kovového klínu. Abychom toho dosáhli, jakákoli talíř, šířka, mírně menší z otvoru v chlapci, tloušťka 2-3 mm a vysoká 3-4 cm. Můžete použít dřevěné klíny, ale k tomu je nutné provést příčný řez v rukojeti před zasazením kotle. Tento řez se nalije PVA nebo epoxidovou pryskyřicí a klín je uzavřen z odolnějšího plemene stromu.

Uložte tuto stránku ve své sociální. Síť a vrátit se k ní ve vhodnou dobu.

zasadit, kladivo

Co je společné mezi kladivem, sekerou a kiyankou? Zásada provozu a zařízení samozřejmě. Pro takový nástroj potřebujete velmi spolehlivou rukojeť, která v nejdůležitějším okamžiku nezklame. Tradičně pro posílení rukojeti se používá konec. Existuje však další velmi zajímavý způsob.

Všechno to začíná vhodnou rukojetí. Lze jej zakoupit v obchodě nebo vyrobeno nezávisle z tvrdého stromu. Vhodná jsou následující plemena: dub, bříza, javor, horský popel, buk, popel, kizil, stejně jako některá další „ale“. prsteny na konci by měly být umístěny podélně a ne příčně. Taková rukojeť bude sloužit věrně mnohem déle. Rovněž se přijímá, že klín jede do držadla pro opravu nástroje. oslabuje jej. Jako zajímavá a rozumná alternativa můžete zvážit fixaci pomocí gumy.

Nejprve by měla být rukojeť připravena. Strana s menším křížovým oddílem je připravena pod otevřením nástroje pomocí nože, souboru a brusného papíru. Přistávací část by měla volně vstoupit do díry a porovnat ji na délku.

Poté si vezměte kus gumy a zpracovejte ji s litholem, abyste usnadnili proces trysky. Používáme dřevěný klín k výrobě tahů s opačným koncem rukojeti na stabilním povrchu. Poté, co se ujistíte, že hlava nástroje sedí, odstraníme přebytek litholu a gumy.

Po všem, co se vykonalo, musíte vzít lepidlo PVA nebo „moment“ a zakryt (velmi úhledně) s párovacím místem přistávací díry kladiva a rukojeti. Tím se posílí spojení a také zaručuje další úroveň ochrany před škodlivými vlivy na životní prostředí, včetně vlhkosti a vody.

Všechny dřevěné držadla jsou na ručním nástroji, vyrábím z dobře poddané břízy, včetně kladiva. Pro kladivosti kladivo 300-400 gramů je obdélníková vyjednávání dost, 350 milimetrů, se stranami 40×30. Změřte vnitřní zívnutí útočníka kladiva. Po dokončení zpracování byste měli dostat lištu se stranami přibližně 35×25 na jedné straně tyče, označte střed (čáry z úhlu k úhlu) kolem tohoto středu sestavte obdélník se stranami rovnými otvoru na kladivu na šířku a výška. Na konci obdélníku nakreslete na konci obdélníku nakreslené žebra a desku. Vyjměte zkosení z rohů a kolem nich. S pomocí brusného papíru upravte přední okraj rukojeti na velikost díry v kladivu tak, aby byla zakryta.

Čáry na konci držadla, které jsme utratili na stavbu obdélníku, se nyní stanou známkami pro místo klínů. Vezměte dláto a udělejte na ně zářezy, aby se zářezy nedosahovaly k okraji rukojeti blíže než 5 mm., Jinak mohou klíny rozdělit pero.

Cross-Lacker, řídíme klíny-první dřevěné a poté železo. Pro dřevěný klín používám Tarry Pine Tree, „pluhy“ dobře do břízového pera.

Pro impregnaci nepoužívám žádné barvy a laky. Není to pro mě pohodlné, když se sklouzne po rukojeti. Nová rukojeť zasazená na kladivo, včetně jeho koncových částí, je několikrát impregnována čistým strojovým olejem, s sušením denně mezi vrstvami. Rukojeť takového kladiva neabsorbuje vodu, dokonce ani zůstane v dešti, ruka z ní nezmrzne v chladném období a jako estetický doplněk. má krásnou jantarovou barvu. tato barva břízy Morking je získána z oleje.

Zpracovat trysky na kladivo

Velikost otvoru hlavy kladiva na horním a dolním vstupu je často o něco širší než uprostřed. Velikost držadla pro rukojeť v tenkém konci tedy musí odpovídat velikosti otvorů uprostřed šoku nástroje. Je nutné to zkontrolovat bez selhání, díra pod rukojetí na svižném nástroji je dobře vyrobena. Jak to můžete vidět na fotografii.

Ukazuje vlak starého kladiva, který potřebuje předběžné typy zpracování. Bez těchto prací nebude možné provést trysku rukojeti. Věnujeme pozornost obrazu, můžeme vidět, že příliv krabice byl vyroben dostatečně špatně, je přítomna přítomnost velkých přílivů kovu a nerovnosti, každý vstup do otvorů na obou stranách se liší spíše o 6-8 mm než v uprostřed krabice.

Komentáře 86

Jeden kupuji dobré tovární kladiva s plastovou rukojetí a pogumovaným přilnavostí? ))

Nepamatuji si, že alespoň jednou bylo něco kromě ztráty s nimi. Shrusi se také musel rozebrat a pracovat o kovadlině.

Koupeno na život třikrát. Jeden domov a dvakrát v autě. Jednou jsem prohrál, protože po opravě.

M.Vseinstrumenti.RU/RUCHNOY_INSTRUMENT/UDARNO_RYCHAZHNYJ/MOLOTKI/PORCE/500G_59035/TAKO NEJLEPŠÍ ENDEL?

Možná to bylo prostě nutné ne jako obvykle, ale jak by to mělo

Nevím jak, ale líbí se mi můj kladivo s potrubí přivařenou k ní. Pevně, praktické, spolehlivě a nedává do jeho rukou.

Sledgehammer byl tak zasazen přes gumu. Chcete.li se vylézt, vsshka mazba. Testoval jsem na uzemnění, nelétá a nesuší vám ruce.

Sledgehammer je vysazen rukojetí a nikdy nelétá

Neexistovala žádná jiná možnost, kladivo a okamžitě se rozpadly

Vyrábím cheriny ze suchého javoru. Poté to zaklípím klínem ze stromu, potom jsem ho zavrčel v hlaveň s lakem na kladivo a spustil samotné kladivo v práci práce. Vývoj je impregnován do stromu a bobtná zamykání místa ! Potřásl jsem malou hadrovou pásku, abych v ruce neměl pokožku hlavy!

V dílně bot se podívejte na to, jak jsou kladiva vysazeny 1krát a dokud se pero nerozbije, pracuji 10 let nebo ještě více a ani jeden neletěl pryč

A jak to můžete popsat slovy?

V dílně bot se podívejte na to, jak jsou kladiva vysazeny 1krát a dokud se pero nerozbije, pracuji 10 let nebo ještě více a ani jeden neletěl pryč

V dílně bot se podívejte na to, jak jsou kladiva vysazeny 1krát a dokud se pero nerozbije, pracuji 10 let nebo ještě více a ani jeden neletěl pryč

Je to s účesem čalouněného galvanizujícího chtoli?Figina. Nelíbí se mi.

Ve své mládí pracoval jako štěpkovač 2 kategorií.Vybral si palety, bednění, po každé směně vložil kladivo do nádoby s vodou, aby se klín zvětšil a rukojeť nevyschla. A nebyly problémy s kvetení hlavy Na krku kladiva je hadice od Csolova. Ráno jsem nahradil, otřel si kladivo olejovou hadrem a librou.

Stejným způsobem zasadím řezy na lopatkách a Pitchfork

I Plant PVA na lepidle PVA, také dobře drží.

Získejte stonek. Vložte do kladiva, kabát s plastovým písmenem zespodu, nalijte epoxidem nahoře, stupně teploty až 50 (vložené na teplé místo) je epoxidová impregnována 1 mm na stopku a tvrdě se drží na žláze.Nyodin neletěl nirazu, jen se zlomil.Všechny tyto klíny nejsou potřeba!Dříve dal klín.

Otočíme rukojeť obvazem. Impregnujeme e.oxide. Plníme kladivo-top-puppy. Pojďme uschnout.Toto spojení můžete rozebrat pouze rozbitím rukojeti na kusech.

Před pár dny v práci se kladivo po boji přestavělo vedle ucha! Vzal jsem si na to kovovou tyč, položil na to kousek propylenového potrubí. Spolehlivě upevněno na tyč a oblékl kus gumové hadice. Dokonale sedí v ruce a není tam žádný návrat!

Zdravím, pokud to není obtížné, je možná fotografie na krokovém sestavení.

Dělám to, sedí s třeskem, jsou potřeba pouze suché osy

Mám téměř všechny kladivy. Potrubí je namísto řízků svařováno.

V jakékoli organizaci by zabezpečovací inženýr k vám šel bonus za svařovanou trubku místo výřezů. Nej traumatičtější stonek.

Nehádám. Ale v zámečnici, dřevěný stonek rychle končí))))))))))

Úřady Shmona vede k komisi, odebírají celý domácí nástroj, kladiva kladiva se svařovanými držadly, zesilovače trubek, rozbité klíče od řidičů a zámečniců. Svářeč to všechno prořezává a hodí do kovového šrotu.

Na samotném kladivu je díra díra (ze strany).V závislosti na tom, jakou hmotnost kladiva je od 6 do 10 mm zzbivaesh šroubu skrz a skrz.Co se rozhlíží kolem okrajů řezu. Po staletí!

Správný klín je stále důležitý. Nebo diagonálně nebo dvě kolmo. Můžete také segment potrubí s průměrem asi 15-20 mm (pro osy), s drážkou na vnějším povrchu, jako u armatur pro výsadbu hadic. Před přistáním rozmazávám „Svařovací svařování“. Jedna sekera nebo kladivo ještě neletěly. dokonce se rozbily.