Jak zkontrolovat řetězovou pilu STIHL podle čísla

Jak rozlišit falešný stihl

Ve většině případů můžete zmást řetězové pily pouze v Pierces. Shromáždění, vzhled a kvalita výroby jsou velmi odlišné. Problémy začínají, pouze pokud byla pila přijata, která se nazývá bez pohledu.

Tyto „vzorky“ dokonce mají jinou barvu, nemluvě o zbytku. Pro výpočet je zřejmé, že prodejce prodávající pilu řekne kupujícímu, že byli sdíleni s červenými kryty. Ne, neexistují žádné. Pouze taková oranžová, jako je. A jen takový stín.

Co způsobuje obtížnost při identifikaci padělků

Dříve, když byly učiněny první pokusy o vydělávání na názvu značky, byly padělky rozlišeny extrémním primitivismem. Spočívali pouze ve skutečnosti, že nápisy se značkou byly vyřezány na falešném nástroji. Pokusy o vytvoření řetězové pily navíc nedělaly ani originál.

Nyní se však přístup k výrobě padělků radikálně změnil. Subcishers začali napodobovat téměř všechny nuance k dispozici. A to platí i pro obaly. Stejně jako mnoho detailů a součástí prvků. Navíc je dokonce i barva použitého plastu téměř nerozeznatelná od originálu.

Věrné znamení však stále existují. A my vám o nich řekneme. Nejprve si promluvme o prvcích doprovázejících pilu. A teprve potom o samotné pile.

Pěkný bonus!

Všechny motorové pily a copánky pro trávu Stihl. Bez ohledu na datum vydání a místa nákupu se mohou účastnit bezplatné propagace služeb, která se koná v našem obchodě každoročně v dubnu a v říjnu.

 • Ovládání vzduchového filtru;
 • Ovládání zapalovací svíčky;
 • Řízení a nastavení revolucí maximálního a maximálního motoru;
 • Čištění chladicích žeber;
 • Doplňování tankování na olejové nádrže, ostření řetězu (druhá. Padesátka ). Pro pilus motoru;
 • Redukce doplňování paliva pomocí mastnoty, tankování rybářskou linií sečení hlavy. Pro motocykl.

Tato propagace služby se koná každoročně, t.E. Dvakrát ročně (jednou na akcii), pro život, S námi můžete sloužit svému motocyklu a copu.

Vzhled

Původní pila byla zkroucena šrouby „Asterisk“

Na falešném není žádné logo. Zvažte také logo na šrouby na zadní straně nádrže.

Na straně tlumiče/pneumatiky na originálu by měla existovat identifikační deska se sériovým číslem, která by se měla shodovat s číslem na krabici. Na falešném tabletu nebo ne nebo je to špatné kvality a je jasné, že v průběhu času bude nápis rozšířen.

Na ubytování tlumičů na původní pile je článek vyrytý.

Rozdíly ve filtračních prvcích. Odstraňte víko, které uzavírá filtr a porovnejte s fotografií: Každý detail je originál SIHL MS Saw, je použit článek, každý detail je perfektní. Zbytky tiskových forem, vločky v odlitku plastu jsou viditelné na padělcích, nejsou na detailech žádné články.

V dalším videu, kromě rozdílů v původní pile, ukazují charakteristické rysy řetězce a pneumatik:

pilu, stihl, podle, čísla

Proč je falešný Stihl horší než současnost:

 • Neexistuje žádná záruka;
 • Zpravidla, výroba nízké kvality;
 • Nebezpečí pro práci. Poškození není vyloučeno, selhání brzdy;
 • Náhradní díly a příslušenství nejsou vhodné.

To jsou jen některé důvody pro vapid, pro které byste neměli brát falešný Obvyklé STIHL MS 180 stojí nejméně 11 tisíc, ještě blíže k 12. Navíc, pokud jde o jeho technické vlastnosti (výkon motoru, délka pneumatik atd.Str.

Jak se chránit před nákupem falešného

Původní benzín viděl, že Stihl je profesionální nebo poloprofesionální třída, stojí spoustu peněz Fake lze vyrobit s různým stupněm spolehlivosti, ale téměř vždy je vyráběn ve spěchu na vybavení s nízkým rokem, které by nemělo být bez povšimnutí zkušeným mistrem. Následující tipy pomohou odlišit padělané produkty od kvalitního zboží.

 • Dejte si pozor na nákup řetězových pilovačů od pochybných prodejců
 • . Sériové číslo by mělo být vyřazeno na pouzdro pod tlumičem tlumičů a duplikováno nálepkami na krabici na pilu a balení.
 • Logo společnosti je vždy přítomno na každém modelu, ale ne ve formě snadno odstraněné nálepky, ale ve formě reliéfního tisku nebo vysoce kvalitního malby.

Originální STIHL Bus

Krabice

Krabice zařízení ve vzhledu se zcela shodují. Ale rozdíl je rozdíl. původní krabice je o pár centimetrů delší než falešný. Kromě toho je na původní krabici nálepka označující:

 • Modely řetězové pily;
 • Čárový kód;
 • Číslo továrny zařízení (číslo má devět pozic a je přiřazeno samostatně pro každou pilu). Přítomnost tohoto čísla je povinná. bez něj jsou opravy v servisním středisku nemožné!

Zařízení

K dnešnímu dni je jedním z hlavních příznaků falšování řetězové pily STIHL MS 170/180 přítomnost speciální měřicí nádoby na palivo v sadě. Původní řetězové pily jsou velmi zřídka vybaveny podobným zařízením.

Šrouby

Věnujte pozornost šroubům. v původní řetězové pile jsou vyrobeny pod „hvězdou“. V padělcích se šrouby nejčastěji pohybují pod plochý šroubovák nebo hexagon.

Některé kopie jsou však velmi blízké originálu, takže šrouby jsou také vyrobeny pod „hvězdou“.

Kryty palivo a olejové nádrže

V kopiích víka jsou vyrobeny velmi přesně, kromě toho, že nemají nápis „Stihl“.

pilu, stihl, podle, čísla

Na krytu plynové nádrže původní pily je nápis „Stihl

Ořechy

Na levé straně řetězové pily jsou dvě velké ořechy. Na původních ořechách je písmeno „s“. Na falešné je vše čisté.

Zadní část pily

Na původním zařízení je na tomto místě přilepena nálepka s 9místným sériovým číslem. Musí se shodovat s tím, co je na krabici.

Kryt tlumiče

Původní kryt tlumičů má článek „STIHL“ a model. Tlumič kopie je naprosto hladký.

Vzduchový filtr

Vzduchový filtr původní řetězové pily moderního designu je velmi hustý. Je na vrcholu bílá a na druhé straně. hnědá. Držák filtru má vyrytý článek s produktem.

Olej pro motor

Pily vyžadují včasnou údržbu. Je vhodné používat originální olej a původní řetězy.

Proč je STIHL taková popularita mezi padělky?

Zařízení pozorovaného výrobce se rozlišují hmotností charakteristik, mezi nimiž:

 • Ukazatele vysokého výkonu v praxi;
 • Systém vibrační bundy vám umožňuje udržovat pilu pevně a sebevědomě;
 • Další bezpečnost ve formě brzdy, která během ostré rány zpomaluje spojení řetězové pily;
 • Nastavení mrtvice a funkčnosti jsou promyšleny podle nejmenších detailů;
 • Hlavním rysem, s nímž mnoho výrobců nemůže konkurovat, je výjimečně hladký pohyb;
 • Kvalita montáže a dostupnost komponent;
 • Záruční služba, která nemusí být užitečná po celou dobu řetězové pily.

?““

Rozsah aplikace

Řetězová pila STIHL MS 362 splňuje všechny požadavky na profesionální nástroje střední energie. Vytvořena speciálně pro různá díla v lesnictví, úspěšně se vyrovnává s roli lesa, prořezávání větví a chrochtání. Ve všech oblastech, kde je vyžadováno řezání dřeva, se STIHL 362 úspěšně používá v individuální ekonomice.

Lesní role

Pijte palivové dříví na zimu, vyklápěte zasahování nebo staré stromy do zahrady nebo v zemi, odřízněte větve během tvorby koruny stromu. všechno je předmětem této pily Prořezávání vyčnívajících dřevěných prvků se provádí okamžitě. Je pravda, že zde musíte provést rezervaci. použití této pily ve výstavbě pro obřízku není racionální. Pro tyto účely existují řetězové pily s nižší třídou. Pokud však neexistuje způsob, jak si koupit druhou pilu speciálně pro stavbu, pak STIHL 362 úspěšně zvládne všechny takové problémy.

Užije to úspěch pro pracovníky SAW, zejména když Ennobleing Parky a čtverce. V jiných opravách a restaurátorských pracích má také slušné použití.

Díky svým pozitivním vlastnostem našli řetězové pily STIHL 362 široké použití ve všech oblastech národního hospodářství, včetně jednotlivce.

Padělky STIHL, výrobce země a šek

Motorické inženýrství STIHL, možná nejoblíbenější mezi populací. Objevilo se to v polovině.90. Let a stalo se hodným konkurentem slavné společnosti Husqvarna, která byla známá již před lety. Díky dobré kvalitě a relativně nízkým cenám se Stihl stal populárnějším. Jak však víte, existuje mnoho padělků produkovaných produkty této společnosti.

Při nákupu pily nebo zastřihovače pro trávu byste měli kontaktovat prodejce na speciálním webu: http: // www.Stihl./ zde najdete nejbližší obchod, kde vám prodejce společnosti Stihl nabídne ne falešný produkt. Například v Minsku je několik takových obchodů.

Kromě toho se můžete dozvědět o místě, zemi výroby řetězové pily nebo zastřihovače pro trávu a další vybavení podle prvního počtu sériových čísel. Je zřejmé, že výrobky vyráběné v Evropě budou stát více než v Číně. Dáváme tabulku výrobců: 1- STIHL Německo2- Stihl USA3- STIHL BRAZIL4 Viking Rakousko5 STIHL US6- Rezervace

Po zakoupení pily, zastřihovače pro trávu nebo jiné produkty budete potřebovat jiné související zboží. Mezi nimi je dvoustový motorový olej, který je pro motory STIHL červené. Ropa, u prodejců přichází do Běloruska ve velkých 200 litrových sudech a STIHL, který vynaloží výrobci, bude chybět. Ale olej rozlitý již v Bělorusku bude zabalen do běžných kontejnerů se značkovými nálepkami.

Pokud jde o proprietární obaly, je to popsáno v článku http: // www.Zagorodom.By/sadovyi-inventar-3383.html

Ze stejného důvodu si nekupujete řetězec Stihl Saw, zesměšňovaný v Německu nebo v jiné zemi, protože je výhodnější importovat řetězce v zálivu a poté sbírat v centru prodejce. Řetěz však bude složen do proprietárního obalu, i když bez názvu typu a označení zubu. Čárový kód bude také chybět

Podrobněji stojí za obydlí na čárovém kódu, vypočítat padělky nejen STIHL, ale také jiných výrobců, pro to budete muset provést výpočty. Nejprve složte všechna čísla na jednom místě (2.4.6 a T.E). Poté vynásobte výsledné množství o tři. Poté musíte složit čísla kódu stojící na lichých místech, s výjimkou posledních.

Dvě částky počtu těch, kteří stojí na jednom a dokonce ani místa, se sčítají. Vyjměte první číslici z obdržené částky. Poté z 10 vezměte výsledné číslo. Měl by se shodovat s posledním číslem čárového kódu. Pokud se neshodujete, toto číslo, jednáte s falešným.