Jak zkontrolovat originalitu technologie Bosch

Jak zjistit rok výroby chladničky Bosch?

Podívejte se na štítek na štítku chladničky nebo na obalu, měla by na něm být písmena FD a pak čtyři číslice označující měsíc a rok výroby.

  • První číslice představuje desetiletí (možné jsou verze 0 a 5-9, přičemž „9“ se vztahuje na roky 2010 až 2019, „0“ na roky 2020 až 2029, „8“ na roky 2000 až 2009, „7“ na roky 1990 až 1999, „6“ na roky 1980 až 1989, „5“ na roky 1970 až 1979);
  • Druhá číslice představuje rok v dekádě (pokud „3“, pak třetí atd.).д.

Číslo FD, Z-NR, sériové číslo pračky Bosch, Siemens, Gaggenau

Pračky Bosch, Siemens vyrábí jedna skupina společností BSH Hausgeräte GmbH, která přijala vlastní normu pro označování data montáže a výrobního čísla. Rozluštění sériového čísla a data výroby pračky je proto stejné pro pračky Bosch, Siemens, Gaggenau

Informace o pračce Bosch, Siemens jsou vytištěny na informačním listu připevněném na zadní straně pračky, duplicitní nálepka se základními údaji (datum montáže, výrobní číslo) je umístěna na poklopu pračky z vnitřní strany a údaje na obou nálepkách se musí shodovat.

Jak rozeznat padělky od originálních výrobků?

Mnoho výrobců padělků se snaží vypadat úplně stejně

proto je důležité věnovat pozornost detailům. Hlavní rozdíl mezi značkovým elektrickým nářadím a replikou:

Po kontrole dokladů stroje zkontrolujte záruční list. Měla by být vytištěna ve formátu A-4 v ruštině s uvedením značky výrobku a kontaktních údajů servisních středisek.

Všechny výrobky značky Bosch jsou označeny kódem výrobku, který se skládá z desetimístného čísla. Záruku můžete porovnat s původním objednacím číslem na webové stránce pro objednávání elektrického nářadí a zjistit, jaký typ nářadí máte před sebou. To provedete zadáním ID modelu. Pokud toto číslo v katalogu nenajdete, možná si koupi elektrického nářadí rozmyslíte.

Kryty a rukojeti značkových spotřebičů jsou označeny logem značky. Původní výrobek má ve spojích rovnoměrné mezery. Padělky se vyznačují velkými otvory a špatnou kvalitou laku. Kufřík na nářadí je křehký, vyrobený z levného plastu. Originální pouzdro má na vnitřní straně vyražené datum výroby a speciální klipy, do kterých se umisťuje záruční list a návod k použití. Víko kufru by se mělo pevně zavírat a nemělo by mít žádné zubaté hrany.

Padělané výrobky jsou cenově atraktivnější. Dávejte si pozor na slevy a nabídky profesionálních nástrojů. Zejména pokud se prodávají v sadách, jako je vrtačka a skládačka. Společnost Bosch podobné sady nářadí nevyrábí.

Originální stroje používají motory s dvojitou izolací, zatímco padělky mají jednovrstvou izolaci, která může způsobit úraz elektrickým proudem. Kromě nářadí jsou padělané i spotřební materiály, jako jsou brusné kotouče a pilové kotouče, které mohou způsobit zranění osob. Nezapomeňte, že ušetřené peníze mohou mít cenu nejen vašeho zdraví, ale i života.

Jak rozpoznat padělek Hilti?

  • Izolátor má barvu slonové kosti (mírně nažloutlou).
  • O-kroužek na zátce není vyjímatelný.
  • Poniklované pouzdro má matný povrch.
  • Označení na krytu je hluboce a zřetelně vyraženo
  • Boční elektroda je k pouzdru přivařena pevným a čistým švem.

Kde je uveden rok výroby chladničky?

Modelový rok vaší chladničky Liebherr je uveden v levém dolním rohu výrobního štítku. Označuje se ve formátu „HHH“, kde „G“ je poslední číslice roku výroby, „UN“ je číslo kalendářního týdne výroby. Například: číslo 304 = leden 2013 (3 = 2013, 04 = 4. kalendářní týden, tj. leden).

Sériové číslo se obvykle nachází na dveřích. Na vnitřní straně dvířek nebo na těle pračky. Na zadní straně spotřebiče.

Jaký by měl být jmenovitý výkon vysavače?

Můžete se také podívat na webové stránky výrobců nebo prodejců. Příkon se obvykle pohybuje mezi 1 500 a 2 500 watty a užitečný nebo sací výkon mezi 350 a 500 watty. Pro běžný úklid malého bytu obvykle stačí vysavač se sacím výkonem 350-400 W.

Pračky Bosch jsou rozděleny do řad podle několika kritérií. Označení Classixx, Maxx, Logixx, HomeProfessional a Avantixx označují třídu spotřebiče. Číslování 2, 4, 6, 8 označuje generaci pračky. Čím vyšší je výrobní číslo, tím modernější je vaše pračka.

Kde najdu výrobní číslo své chladničky Bosch??

a datum výroby (FD) na štítku umístěném na dveřích, uvnitř nebo na zadní straně spotřebiče.

Servisní asistent Bosch vyhledá kompletní číslo modelu (E-Nr). Zadejte E-Nr (číslo modelu) svého spotřebiče Bosch a získejte všechny informace o spotřebiči a možnosti údržby. Číslo modelu najdete na výrobním štítku spotřebiče.

zkontrolovat, originalitu, technologie, bosch

Jak zjistit rok výroby chladničky podle výrobního čísla Bosch?

Ano, je. Podívejte se na označení na štítku chladničky nebo na obalu, mělo by obsahovat písmena FD a pak čtyři číslice označující měsíc a rok výroby.

Rok výroby pračky můžete určit podle průmyslového kódu (sériového čísla nebo S/N). První číslice představuje rok výroby, 2-3 číslice měsíc a 4-5 číslice číslo. Například u stroje ARISTON, jehož sériové číslo je 309264432, by datum výroby bylo následující: 26. září 2013.

Rozpoznat padělky pračky se sušičkou Bosch je hračka

Společnost Bosch používá vícestupňový systém KeySecure k ochraně řady svých automobilových dílů proti padělání. Umožňuje ověřit pravost elektrických palivových čerpadel, lambda sond, snímačů.

K ochraně řady automobilových dílů proti padělání zavádí společnost Bosch vícestupňový systém KeySecure. Umožňuje ověřit pravost elektrických palivových čerpadel, lambda sond, snímačů průtoku vzduchu, startérů a alternátorů, jakož i komponentů vstřikování nafty. žhavicích svíček, tlakových ventilů, vstřikovacích ventilů, pístových dvojic a rozprašovačů.

Výrobky chráněné systémem KeySecure mají na obalu nálepku s bezpečnostním kódem a hologramem. To umožňuje rychlé ověření pravosti dílu bez otevření krabice.

Systém Bosch KeySecure. snadná a pohodlná validace náhradních dílů Bosch

  • Ověřování pravosti součástí vstřikování benzinu a nafty, startérů a alternátorů
  • Snadná, rychlá a pohodlná inspekční služba
  • Možnost automatického načtení bezpečnostního kódu prostřednictvím mobilní aplikace i jeho ručního zadání na webových stránkách

První generace bezpečnostních nálepek KeySecure se objevila v roce 2007 a obsahovala 15znakový kód a standardní hologram. V roce 2009 byl na nálepkách zaveden kód MAPP, který umožňuje automatické snímání znaků. Od roku 2012 systém používá 16místný bezpečnostní kód a hologram je nyní očíslován tak, aby odpovídal poslednímu znaku kódu.

Všechny změny usnadnily, zrychlily a zjednodušily kontrolu pravosti dílu Bosch pomocí ověřovací služby KeySecure. K tomu slouží mobilní aplikace NeoReader pro chytré telefony se systémy Android a iOS. Aplikace je k dispozici v obchodě Google Play a Appstore po zadání požadavku „NeoReader“. Odkazy na aplikaci jsou k dispozici také na webových stránkách Bosch Parts v části „Repair & Service“. Po stažení otevřete aplikaci NeoReader, namiřte fotoaparát chytrého telefonu na kód MAPP na štítku KeySecure a aplikace automaticky provede online dotaz. Pravost výrobku si můžete ověřit také online.Bosch.com ručním zadáním bezpečnostního kódu ze samolepky KeySecure.

Výsledky ověření poskytnou uživateli informace o pravosti výrobku. V tomto případě se v mobilní aplikaci zobrazí jeden z barevných indikátorů. Zelená barva znamená, že byl poprvé zaregistrován ověřovací kód a že výrobek je pravý. Žlutá barva znamená, že jedinečný kód je správný, ale byl již zadán vícekrát. to je typické pro padělky. V takovém případě byste se měli obrátit na svého prodejce a výrobek vrátit nebo vyměnit za originální výrobek Bosch. Pokud se zobrazí červený kontrolní indikátor, znamená to, že jedinečný kontrolní kód je poškozený, nesprávný nebo neexistuje.

V případě jakýchkoli problémů se systémem Bosch KeySecure se můžete obrátit přímo na společnost Bosch prostřednictvím e-mailu.aa@ru.Bosch.com.