Jaké jsou řezačky husích nohou

Řezačky Motoboblock: které jsou lépe aktivní šavlí nebo husí nohy, jak je sestavit vlastními rukama, kresbami a velikostmi

Výhody jednotky Virgin Cutting Unit NMB-603 od ostatních výrobců: snížená hladina hluku a malé množství škodlivých látek ve výfukových školách. V místech běžného pobytu je povoleno používat procházku

Charakteristiky jednotky Virgin Cutting Unit NMB-603:

 • Rozměry jednotek: Délka 110 cm, šířka 50 cm, výška 90 cm, s ohledem na rukojeť.
 • Hmotnost struktury je 100 kg.
 • Průměr válce motoru 68 mm.
 • Počet rychlostí motoru. 3600 za minutu, objem. 196 cm.Krychle.
 • Převodovka převodovky, spuštění motorové jednotky. příručka.
 • Kola ve velikosti 4.00-10.
 • V případě potřeby můžete nainstalovat kola většího průměru.
 • Celkový počet programů: 4, z nichž zpětný. 1.
 • Tankovní olej: U benzínových motorů, 4 údery. Olej musí být vybrán v sezóně. syntetický v zimě, semintetický nebo minerál. v létě.
 • Benzín: AI-92, AI-95.

Jak sestavit a nainstalovat řezačky na jeden traktor

Chcete-li začít pracovat s mini-traktorem, nejprve sbírejte řezačky ze standardní sady. Zahrnuje: 8 párů nožů (pára se skládá z 1 levého a 1 pravého nože), spojovacích prostředků (ořechy, podložky, šrouby). Pokyny pro sběr jsou součástí podrobností, které jsou pečlivě studovány. Následující doporučení také pomohou vyhnout se problémům:

 • Řezací prvky jsou položeny ve dvojicích, takže je snazší určit pravé a levé nože;
 • Nože jsou nainstalovány na osy rotoru kolmo k sobě;
 • Na jednom bloku jsou 4 nože kombinovány a připojeny k převodovkám;
 • Zkontrolujte správnou sestavu;
 • Utáhněte spojovací prvky.

Při sestavování se ujistěte, že během provozu narazila aktivní naostřená část do půdy. Chyby při vyvážení osy povedou ke skutečnosti, že stroj vstoupí do stroje během pěstování Země. Pokud se neodchýlíte od pokynů, shromáždění nebude trvat déle než 60 minut a část se ukáže jako silná.

Pokud se zkušený letní rezident vyrovná s předchozí fází, pak je sestavená část na motorickém kultivátoru obvykle nainstalována společně. Tím se vyhýbá zraněním a také nepoškodí zemědělskou technologii. Nejprve se zvedne mini.pedator. Volant je odoláván hotovými kozami vyrobenými ze dřeva nebo sražených křížů s deskami. Optimální výška podpory je 50 cm. Pokud je stroj stabilní, kola jsou z něj odstraněna, namísto toho jsou nainstalovány mlýny shromážděné dříve. Na obou stranách jsou nainstalovány speciální desky, které umožňují hladce pohybovat se traktorem procházky a učinit je stabilnější.

Které mlýny jsou lepší na procházce.Behind Tract: Sabre.tvarované nebo „husí nohy“

Výběr možnosti půdy.Fraud pro vaši jednotku byste měli pocházet z charakteristik půdy. Nože ve tvaru šavle se samozřejmě mohou snadno vyrovnat s pěstováním dříve kultivovaných půd. Pokud jde o zpracování panenských grafů nebo zemí, hustě zarostlých bylin, základní řezačky továrny se někdy příliš dobře nevyrovnávají se zátěží kvůli nedostatečně vysoce kvalitním materiálům a montáži (šroubové a svařovací klouby). Léčba těžké půdy takovými řezačkami je poměrně těžkou zátěží na stejném traktoru i jeho operátorovi. Zakoupené nebo domácí mlýny s noži vyrobenými z vysoce kvalitního kovu se vyrovnávají s jejich úkolem.

Pokud jde o verzi řezaček „husích nohou“, lze na traktor One.axine nainstalovat požadovaný počet sekcí, který upravuje jeho výkon pro potřeby vaší vlastní ekonomiky a sílu jednotky. Tento typ vybavení se snadněji vypořádat s pevnými půdami a zbytky vegetace a poskytuje lehčí kontrolovatelnost zařízení během provozu. Mnoho uživatelů všimne tohoto konkrétního designu jako optimálního, pokud jde o praktičnost a spolehlivost.

Řezačky frézování Motoboblock

Výrobci nabízejí různé možnosti pro řezání půdy pro procházku.Behind Tractor. Můžete použít jednu sadu mlýnů nebo zakoupit dva různé typy zařízení a změnit je v závislosti na podmínkách zpracování půdy.

Někteří řemeslníci dávají přednost používání domácích produktů, které se správným sestavením nebudou horší než továrna.

Hlavní výhodou nezávislého vytvoření soofovses je to, že lze jej přizpůsobit specifickým rysům webu.

Domácí řezačky na procházku.Behind Tractor

Chcete.li vytvořit řezačku do traktoru procházky.musí se na takové nástroje a polotovary zásobit:

 • Kovová trubka (s průměrem ne více než 42 mm);
 • Sklizeň pro řezání řezacích prvků (vhodné jsou zbytečné náhradní díly nebo kousky kovu. Například můžete použít staré automobilové prameny);
 • Svařování;
 • Rohový mlýnek.

Řezací prvky jsou upraveny na požadované rozměry a v případě potřeby jsou skryty. Pak musí být přivařeni k potrubí v odpovídajícím pořadí.

Odborníci doporučují nevyrábět řezačky s průměrem více než 50 cm, protože riziko jeho rozpadu během provozu se sníží. Níže je podrobný výkres pro výrobu řezaček typu husí tlapky:

Při používání frézovacích rostlin nezapomeňte na bezpečnost a provoz produktu produktu. Před spuštěním by měly být řezačky nad povrchem půdy a jejich ponoření do půdy by mělo být pomalé a hladké.

Co říkají fóra?

Na internetu je velké množství fór, kde lidé sdílejí své zkušenosti, jak kultivovat Neva s mlýnkovým motorickým blokem s řezačkou.

Oleg:

„Pěstování pro mě jako farmář je nedílnou součástí práce se zemí.“. Toto je nezbytný postup, který vám umožní zvýšit množství plodiny. Jsem na tobě s procházkou.Behind Tractor, protože bez něj si teď neumím představit svou práci. Díky tomu je tento proces rychle a vysoce kvalitní. Ano, musíte vyvinout fyzické úsilí o správu motorového bloku, ale ne bez něj v zemědělství.““

jsou, řezačky, husích, nohou

Stepan:

„Nainstaloval jsem řezačky a šťastně šel na můj web.“. Ale práce se zpočátku zdála velmi tvrdá. K kultivaci došlo pomalu, nepříjemné a se spoustou úsilí. Byl jsem na ztrátě, proč ano. Pomyslel jsem si a dlouho jsem přemýšlel, že jsem udělal špatně. Ukazuje se, že bylo nutné snížit rukojeť pro ovládání níže. Přeuspořádané a pak práce proběhla mnohem snazší.““

Jak správně shromažďovat

Kvalita a rychlost zpracování půdy závisí na správné instalaci řezacích prvků. Před sestavením frézovací řezačky je nutné pečlivě prohlédnout prvky obsažené v soupravě. Na nich uvidíme vyražená písmena l a r. To znamená „vlevo“ a „vpravo“. Abychom se nezaměnili, položíme je do 2 identických skupin. Nábory, na nichž jsou nože připojeny. Záleží na tom, jaký šachta má kultivátor.

Na jedné straně je malá římsa s otvorem pro shplint a místo přistání pro první spojení nožů. Vezměte si jeden z haléřů. Bude umístěn vlevo, ve směru pohybu. Shromažďujeme první odkaz z převodovky. Řezací hrany jsou umístěny tak, aby vytvořily kruh proti směru hodinových ručiček. Střídavě jsme položili pravou a levou nože. V přítomnosti 4 prvků leží 2 nože zdola, 2 na ně, shora. Kde na haléřech pod prasknou díru, nůž by měl ležet nad dírou. Jinak budou potíže s instalací a extrakcí kódů.

Upevněte prvek tak, aby základní deska je mezi ním a převodovkou. Jinak se nůž může držet na krytu zařízení. Když je připraven první odkaz, druhý se shromáždí.

Podíváme se na kterýkoli z šroubovaných nožů, na další desce najdeme takovou pozici, že nový nůž vypadá stejným směrem, ale je posunut několik stupňů proti směru hodinových ručiček.

Na montážních deskách máme řezáky ze stejné strany jako první odkaz. To je nutné k pozorování stejné vzdálenosti mezi nimi. Správně shromážděná frézovací řezačka, pokud se na to podíváte od konce, má vzhled spirály. Shromažďujeme správnou řezačku stejným způsobem.

Jak správně orat motorového bloku s frézovacími řezačkami

Jak je uvedeno výše, jedním z důležitých faktorů pro účinnost zpracování půdy pomocí půdy je úroveň deprese snobberry. Druhým neméně důležitým bodem je správná volba rychlosti jednotky. Zkušení uživatelé doporučují používat druhé rychlostní stupeň, protože to zvyšuje počet revolucí a zlepšuje kvalitu broušení a ponoření do požadované hloubky.

„Pracuji na procházce.chov traktoru více než 30 let.“. Udělal Mills sám, protože všechno, co je v prodeji, mi nevyhovuje. Používám typ „husí tlapky“, čtyřikrát upravený pro její požadavky. Po přechodu na moderní traktor založený na založeném traktoru vidím stejný vynikající výsledek “.

„Sbíral samotný půdní graders, ale s nedostatečnou pozorností na doporučení následovat kresbu. domníval jsem se, že bych mohl získat požadovaný výsledek“ okem „. Z tohoto důvodu jsem se musel několikrát rozebrat a sbírat, musel jsem si pohrávat. Vřele doporučuji všem, kteří budou sbírat mlýny sami, neopakují mou chybu a nezanedbávají přesnost. “.

Jak nainstalovat řezačky

Je nutné objasnit typ struktury, protože všechny motobloky mají své vlastní technické parametry. Shromáždění jednotky je prováděno v souladu se správou operace. Velikosti mlýnů „husí nohou“ nejsou stejné, i když pro většinu z nich jsou rozměry 300x400x23 mm. Pokud výrobce doporučí, musíte jednotky naostřit. Ostření potřebuje majitele technologie, ale demontáž zařízení je nezbytné pro jeho chování, které je spojeno se samostatnými potížemi, a také vyžaduje hodně úsilí a času.

Řezačky půdy Gusy Paw.Populární a vyhledávaný.po typu agregátů pro procházku.Behind Tractor. Zahradníci, zemědělci a zemědělci toto vybavení široce používají ve své zemi a příměstských oblastech. Na územích neexistují žádné rovné vybavení s těžkými půdami s vodou, pro zarovnání a míchání půdy, drcení plevelů a pěstování půdy. Jednotky jsou vysoce kvalitní, jsou spolehlivé, odolné a odolné.