Je nutné zaostřit mlýny na procházce -Behind Tractor

Je nutné zaostřit mlýny na jednom traktoru: tipy od skutečných farmářů

Každé jaro majitelé letních chat a zahrad začínají sezónu pěstováním pozemních pozemků. Tento proces je zodpovědný a pracný. To je hlavní důvod popularity chodníků určených k usnadnění práce na Zemi. Ale tady ne všechno je tak jednoduché. Existuje několik možností pro zavěšené mlýny pro Motoblocks. Každý z nich je určen pro konkrétní typ půdy a stav místa. Samozřejmě se po několika sezónách zhoršuje stav frézovacích věží. A pak pro majitele vyvstává hlavní otázka: je nutné je zaostřit.

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Názory začátečníků a dokonce i zkušených letních obyvatel jsou protichůdné. Někteří tvrdí, že ostření se výrazně zlepšuje a zrychluje proces pěstování půdy. Jiní tvrdí, že v tom nemá smysl, protože ani výrobci frézování to nevyžadují.

Po shrnutí zkušenosti jedné strany a druhé, mezi argumenty ve prospěch ostření frézování by se mělo rozlišit následující:

 • Snadnější naostřené řezací povrchy zařízení proniká do půdy a zrychlují proces práce.
 • První výhoda by měla být snížena zátěží na energetické jednotce traktoru procházky, který prodlužuje jeho životnost a snižuje spotřebu paliva.
 • U kultivátorů světla as nedostatečně vysoce kvalitní materiál je téměř nemožné pracovat s hloupými řezačkami. V tomto případě je ostření ve skutečnosti jedinou cestou ven.
nutné, zaostřit, mlýny, procházce, tractor

Argumenty odpůrců ostření frézovací rostliny jsou následující:

 • Akutní řezací povrch přispívá k silnému broušení vegetace plevelů, v důsledku toho se proces vegetativního šíření opakovaně zvyšuje. Z tohoto hlediska je preference dána procesu klikatého plevele na hloupém mlýně.
 • V důsledku účinků ostrých nožů se význam pěstování půdy ztratí, protože půda namísto uvolnění je jednoduše řezána a zůstává ve velkých hrudek.
 • Proces ostření frézovacích rostlin je poměrně časově náročný, protože kromě přímého ostření musí být řezačka nejprve rozebrána a poté správně sestavena. V tomto případě zůstává závažnost řezacích prvků na krátkou dobu. Poté by se postup měl znovu opakovat.

Odrůdy orby zbraní

Pro zvýšení efektivity práce je nesmírně důležité důkladně přistoupit k otázce: Která zemědělská šustění je lepší pro výběr motorových vozidel.

Existují následující typy nástrojů pro orbu půdy:

A také existuje několik možností jejich fixace:

Rotační (aktivní)

Rotační nástroj pro orbu půdy pro motorová vozidla je porovnán s železným hřebenem, který vám umožňuje provádět orbu půdy. Takové typy zemědělských orperů různých modifikací mohou mít celou řadu konfigurace. Tyto úpravy jsou však vazeny skutečností, že jejich design se rozšiřuje nahoru, což umožňuje nalít půdu do těchto zařízení na stranu brázdy.

Aktivní pluh má ve skutečnosti stejnou oblast aplikace jako běžný nástroj pro orbu půdy, s jediným rozdílem, že funguje rychleji, je plodnější. Jeho použití však existují určité rysy. S rotačním zařízením je tedy mnohem snazší zpracovat nepodmíněné země, hojně zarostlé divokými rostlinami. Půda, vyřazená susů tohoto zemědělského sirotku, je více posunutá a smíšená, což se stává plusem při pěstování určitých typů půd.

Při výběru nástroje pro orbu půdy je nutné vzít v úvahu přítomnost možnosti regulace hloubky řezání a stupně sklonu pro větší účinnost práce.

Revoluční (rotační)

Nástroj pro otevírání půdy typu zadního typu je skládací, je to pravděpodobně nejlepší volba, protože je možné ostření nebo rotace nože.

Měli byste se rozhodnout, jaké velikosti bude mít pluh. co přímo záleží na tom, jakou úpravu motorových vozidel používáte.

Pro efektivnější použití nástroje pro orbu půdy je nutné nastavit nástroj, proto je vhodné používat spojkové zařízení (můžete také bez něj).

Pro přesněji provádění úpravy je třeba vzít v úvahu řadu hlavních ustanovení:

Taková instalace umožní produktivněji vykonávat zemědělskou práci. Je však také nutné používat prodlužovací šňůry na seminálech a železných kolech s nákladem pro všechny druhy úkolů.

Otočný pluh může mít kresbu a určité dovednosti, vytvářet sám z oceli s vysokou konstruktivní silou. Proto pro takové domácí zařízení nic nestojí za to odolat těžkým zatížením během práce na pozemním pozemku.

Při používání tohoto zařízení pro motorová vozidla musí být dodržována několik doporučení:

 • Zařízení by nemělo mít tenký stojan, zkrácenou skládku, malou tloušťku pouzdra;
 • Určitě musí existovat průvodce pro provoz.

Double-Case (oboustranně)

Dvoustranný zemědělský rustik (Hip, aka Swing, dvojitý pluh, obnova), aby uvolnil půdu kolem rostlin a tlačil ji na základnu stonků různých zemědělských kultur. Kromě toho jsou rostliny plevelů mezi řádky eliminovány. Takové nástroje mohou být zpracovány půdou, krájením drážky pro rostliny a poté je naplnit, zapnout zadní přenos jednotky. Takové struktury se rozlišují pouze šířkou pracovního zachycení. proměnná a konstantní. Mezi nimi je rozdíl výhradně v pohyblivých křídlech, která upravují šířku pracovního zachycení.

Zařízení, které s konstantní šířkou zachycovacích funkcí s lehkým motorovým vozidlem (až 30 kilogramů), s motorovým napájením až 3,5 koňské síly. Jejich charakteristickým rysem je 12 mm stojany (chránit jednotku před přetížením).

Princip kultivátora a jeho hlavní výhody

Kultivátor pro procházku. Behind Tractor. zemědělská jednotka pro uvolnění, zachování vlhkosti, půdní kopce bez otočení horní vrstvy.

Typy kultivujících

Mezi kultivátory se rozlišují následující typy:

Pro Neva Motornote zahrnuje základní balíček 6-8 frází-kultivátory s průměrem 360 mm a šířku zachycení 1200 mm.

Přečtěte si více: DIY Gibolower Flace pro dráty

Stejný traktor z kultivátoru je do značné míry vážný a přítomnost napájecího hřídele. Kultivátor je vybaven pouze frézovacími řezačkami a jakékoli namontované a trasované vybavení, které odpovídá vlastnostem zařízení, je agregováno na traktor procházky

Různé motory jsou nainstalovány na kultivátorech-2-, 4-odtahovacích benzínech, naftě a elektrickém, provozujícím ze sítě nebo vestavěných baterií. Jsou kompaktní, ale pokud jde o energii, jsou nižší než motory zabudované do motobloků.

Před výrobou kultivátora na traktor procházky.za ruce je nutné ošetřit všechny kovové prvky speciálním antikorozním složením z předčasného vzhledu rzi po častém kontaktu se zemí.

Domácí kultivátor z vidlice je jednoduchý způsob, jak opětovné (změny) produktů. Za tímto účelem jsou zuby mechanismu s kladivem ohýbany typem vývrtky a vysazeny na rukojeti. Jako rukojeť se používá stonek z lopaty. Pro upevnění použijte ostrov.

nutné, zaostřit, mlýny, procházce, tractor

Někteří mistrům se podaří vyrobit kultivátora pomocí vlastních rukou z kola s kola. Mezi 2 bloky základny jsou svařovány nebo připevněny šrouby ocelové tyče. Hlava je namontována na kříž. Pro tento design se doporučuje vzít střední velikostní kolo.

Aby bylo možné správně sestavit kultivátor disku a správně pracovat s řezačkami, je nutné navrhnout diagramy uzlů a individuálních detailů. Vzhledem k deformaci disků se používají speciální regulační ořechy. Disky jsou přivařeny k pouznám umístěným na rotující osy s držáky. Na držáku je nutné poskytnout římsu, kde se potrubí probíhá. Kultivátorská rukojeť je připojena k povrchu potrubí.

Řezačky kultivátorů provádějí mnoho různých funkcí. S jejich pomocí mají zemědělci příležitost:

 • Rychle zničit silné houštiny plevelů;
 • Pěstování půdy;
 • Smíchejte vrstvy půdy s hnojivy;
 • Zarovnat povrch Země.

Výstřižky se projevují zvláště efektivně na hlíně, zamokřené a nudné půdy. Mlýny jsou také často provozovány pro orat panny na pastvinách a loukách.

 • Zařízení s noži ve formě šavle. jsou v největší žádosti mezi kupujícími a umožňují vám provádět širokou škálu práce. Hlavní výhoda spočívá ve formě čepelí a materiálu. řezačky jsou vyrobeny z oceli a lze je kdykoli odstranit.Vegetace na ně prakticky není navinutá, což vám umožní orat půdu mnohokrát rychleji;
 • Řezačky pro kultivátora, jako je „husí tlapy“. nové řešení na trhu s vybavením. Inventář tohoto typu se často používá pro orbu pevných půd. Nepůjčuje se demontáži, kvůli které je odolnější než frézovací řezačky prvního typu. Mezi minusy vyniká časté vinutí plevelů na čepelích.Z tohoto důvodu většina zemědělců používá tyto mlýny k práci na „čisté“ půdě. Před výsadbou brambor a také pro zpracování půdy se často provozují „husí nohy“, aby se zabránilo vzhledu brouků Colorado a jiných škůdců.

Řezačky frézování Motoboblock

Výrobci nabízejí různé možnosti pro řezání půdy pro procházku.Behind Tractor. Můžete použít jednu sadu mlýnů nebo zakoupit dva různé typy zařízení a změnit je v závislosti na podmínkách zpracování půdy.

Někteří řemeslníci dávají přednost používání domácích produktů, které se správným sestavením nebudou horší než továrna.

Hlavní výhodou nezávislého vytvoření soofovses je to, že lze jej přizpůsobit specifickým rysům webu.

Odrůdy

V motoblocích s napájecím hřídelem může být sada frézovacích rostlin samostatným nástrojem pro zavěšení. Rotace uzlu se provádí přenosem pásu. Progresivní pohyb jednotky se provádí pomocí kol nebo půdy. Samotný traktor založený na stejném založeném na založeném se pohybuje pomalu a řezací uzel se otáčí s frekvencí nejméně 3000 ot / min. V tomto případě můžeme říci, že se jedná o aktivní mlýn, s ohledem na typ podání.

Na lehkých motoblocích a kultivátorech motorů jsou místo kol nainstalovány řezací prvky. Otáčí se a řezají půdu, zatímco pohybují jednotkou. Zde je typ krmiva pasivní, proto se nazývá pasivní mlýn.

Aktivní šavle.tvarované

Volání řezačky „aktivní“ nebo „pasivní“ pouze podle jeho konstruktivních rysů není zcela pravdivé. Prvky ve tvaru sable. úspěšná verze kombinace kvality a výkonu. Jsou vyrobeny z slitiny oceli. V továrně jsou zmírněny a zpracovávány proudem. Nevyžadují další údržbu, skvěle pracují na všech typech půdy.

V zásadě jsou řezačky shromažďovány odkazy na nábojech, 3-4 ks. Každý odkaz je posunut vzhledem k sousedství v mírném úhlu. Jejich zakřivené konce jsou střídavě otočeny různými směry. Jak ukazuje praxe, 3 prvky v odkazu nedávají stabilní pohyb jednotky. Design skočí a je obtížné jej spravovat. Proto si musíte zakoupit mlýny se 4 lopatkami. Šířka zachycení závisí na síle motoru motoru. Rozsahuje se od 0,8 m do 1,2 m.

Zemědělci se snaží vyrobit sable.tvarované půdní řezačky vlastními rukama. I když se vám podaří najít ocel z Springs, pak je problém s tím, že jí dává zakřivený tvar. To vyžaduje zpracování ve Forge, svařování zde nepomůže.

Husí nohy

Dalším úspěšným nálezem zahradníků a zemědělců je vybavení kultivátora s řezačkou „husí noha“. Zpočátku je řemeslníci vyrobili sami a nyní si můžete koupit tuto možnost v obchodech. Návrh má své výhody:

 • Svařované zařízení vyrobené z vhodného materiálu;
 • Ostré řezací nože;
 • Schopnost nahradit jakýkoli z neobvyklých prvků.

Takové shromáždění jsou nastaveny, pokud je nutné zpracovat panenskou půdu. Vzhledem k vysoké rychlosti rotace se mohou vyrovnat nejen se sodnolickými půdami poblíž Moskvy, ale také s půdou ruských oblastí černé Země v Rusku. Ostřední hrany vstupující do vrstvy v akutním úhlu jsou uvolněny a smíchány s úrodnou vrstvou. Při použití frézování „husí nohou“ nemusí web znovu zpracovávat.

Jak správně shromažďovat

Kvalita a rychlost zpracování půdy závisí na správné instalaci řezacích prvků. Před sestavením frézovací řezačky je nutné pečlivě prohlédnout prvky obsažené v soupravě. Na nich uvidíme vyražená písmena l a r. To znamená „vlevo“ a „vpravo“. Abychom se nezaměnili, položíme je do 2 identických skupin. Nábory, na nichž jsou nože připojeny. Záleží na tom, jaký šachta má kultivátor.

Na jedné straně je malá římsa s otvorem pro shplint a místo přistání pro první spojení nožů. Vezměte si jeden z haléřů. Bude umístěn vlevo, ve směru pohybu. Shromažďujeme první odkaz z převodovky. Řezací hrany jsou umístěny tak, aby vytvořily kruh proti směru hodinových ručiček. Střídavě jsme položili pravou a levou nože. V přítomnosti 4 prvků leží 2 nože zdola, 2 na ně, shora. Kde na haléřech pod prasknou díru, nůž by měl ležet nad dírou. Jinak budou potíže s instalací a extrakcí kódů.

Upevněte prvek tak, aby základní deska je mezi ním a převodovkou. Jinak se nůž může držet na krytu zařízení. Když je připraven první odkaz, druhý se shromáždí.

Podíváme se na kterýkoli z šroubovaných nožů, na další desce najdeme takovou pozici, že nový nůž vypadá stejným směrem, ale je posunut několik stupňů proti směru hodinových ručiček.

Jak správně naostřit domácí řezačku?

Výrobci kultivujících motorů dodávají zařízení s již naostřenými standardními řezačkami na prodej. Co však dělat s osobou, která vyrobila mlýny pro stávajícího kultivátora sám? V tomto případě bude nutné provést nezávislé ostření řezacích nožů zařízení.

K zaostření vybavení budete potřebovat úhlovou brusku vybavenou diamantovým kruhem s průměrem 12,5 cm. Jinak můžete použít brusný stroj, ale bude obtížné jej použít ve spojení s rozměry a směrem ohýbajících nožů. Pokud jsou vyrobené mlýny vybaveny malými noži, pak pro rychlé ostření můžete použít jemný brusný papír.

Chcete.li naostřit nože domácí řezačky pro kultivujícího, je nezbytné přísně pod úhlem 45 °. V tomto případě je nutné nezávisle určit stranu, která se prohlubuje do půdy. Není nutné odstranit příliš mnoho kovu z nože, 1-2 ostření v jedné sezóně je dost dost. V některých případech se může frekvence ostření nožů změnit. vše záleží na intenzitě použití a typu zpracované půdy. S intenzivní prací bude kultivující za mokrého počasí monitorovat stav frézování. Aby se vyloučila tvorba koroze, měla by být ošetřena speciální antikorozní sloučenina, kterou lze nalézt téměř v jakémkoli obchodě s náhradními díly pro automobily. Je také velmi důležité pokusit se vyloučit řezačky na kamenech a dalších pevných předmětech. to pomůže prodloužit životnost provozu a snížit potřebu zaostřit řezací nože zařízení.

Jak správně pracovat na procházce.Behind Cutter na řezačkách. Jak správně nakonfigurovat kultivátora?

Aby bylo možné vyloučit zátěž kultivátora a řadu dalších běžných problémů, musí majitel zařízení provést řadu akcí, aby jej připravil a nakonfiguroval.

 • Nejprve musí být kultivátor nainstalován na silné desce a odstranit z ní tovární kola. Místo toho musíte opravit jednu sadu mlýnů na levé a pravé straně. 8 Řezací nože zahrnují jednu sadu řezání. tento počet prvků dává nejlepší výsledek při ošetření půdy;
 • Při instalaci frézování musíte věnovat pozornost poloze nožů. Měly by být směrovány pouze vpřed. Pracovní část každého nože by neměla být akutní. Jinak se kultivátor nepohybuje kupředu, ale začne explodovat do země. Kromě toho ostré mlýny odříznou stonky plevelů a nezabalují je a vytáhnou je kořeny;
 • Zařízení bude dále muset být nainstalováno do náušnice nezbytné pro instalaci kupónu;
 • Sushnik je bar s otvory v něm. Je nutné přesně upravit polohu frézovací řezačky během pěstování místa;
 • K opravě rady musí být nainstalována v náušnicích a fixována šňůry a pouzdrami. Za tímto účelem je vybrána druhá díra. Odpočítávání se provádí z dolní části rady. Hloubka kultivace tedy bude 20 cm. To stačí pro zpracování půdy s vysokou kvalitou a odstranění velkých plevelů;
 • Aby se zvýšila hloubka kultivace, musí být pohovka spuštěna dolů a připevněna k dřívějšímu otvoru prvku;
 • Aby se snížila hloubka orby.

Užitečné tipy

Za účelem optimalizace zatížení a prodloužení doby trvání životnosti kultivátora je šířka uvolnění vybrána změnou počtu řezacích půd.

Upravit hloubku čepele umožňuje přizpůsobitelnou radu. Provádí veškerou práci, žádné úsilí na jednotný traktor nemusí být aplikováno. Popisovač volantu je mírně přitlačen k zemi, kupón vstupuje do půdy více a zpomaluje průběh technologie, čímž se zvyšuje hloubku kultivace.

Aby převodovka nespočívá proti nezpracované zemi, zařízení je trochu houpačky.

Při práci s kultivátorem musí uživatel přesně držet záda, ruce. na úrovni pásu. Tato pozice těla přispívá k delšímu provozu jednotky a neublíží zdraví.

Pokud jsou čepele po dlouhém používání vykopány, musí být naostřeny rohovou mlýnem. Pro jednoduchost údržby jsou vybrány nože. Typ půdy má velký vliv na řezací hrany. V mokré nebo těžké zemi se nože rychleji opotřebovávají.

Pro pohodlnější práci a vysoce kvalitní pěstování půdy by měla frekvence rotace řezačky pro blok motoru konzoly dosáhnout 275 ot / min, kultivátora. 140 ot / min.

Pokud mechanizované zařízení nefunguje dobře s řezačkou půdy, je nutné zjistit příčinu poruchy a včas ji eliminovat. Pokud není možné provést opravy, obraťte se na pomoc s odborníky.