Jedna ruda jednoho naděje nebo šampiona, která je lepší

Jedna ruda jednoho naděje nebo šampiona, která je lepší. Malé.známé šampionové motorové pily

Podívejte se na krátkou recenzi videa na Saw Hitachi CS33EB. vzhled, funkce designu a technické specifikace:

Hyundai x 360. 9990

Poté, co jsem byl jako základ vzato období nezerového provozu skupiny pístů (300 matek) vyhlášených společností Hyundai x 360, a s ohledem na údajnou přední stranu práce, můžete samostatně vypočítat provozní dobu před prvním hlavním přepracováním. A to navzdory skutečnosti, že stávající dodávka energie vám umožňuje nahradit standardní pneumatiku 36 centimetrů originálním 40-centimetrem, bez ztráty účinnosti práce.

 • Spolehlivý membránový karburátor,
 • Elektronické zapalování,
 • Světelný start,
 • Anti.vibrační systém,
 • Ergonomický případ,
 • Promyšlené provedení brzdy Quapi.

S výhradou správné údržby, taková kombinace funkcí zajišťuje pohodlný provoz, výkon nástroje pro domácnost po dlouhou dobu.

jedna, ruda, jednoho, naděje
Charakteristiky hodnoty
Váha (kg 4.7
Síla, l.S. / kw 2.2/1.6
Délka pneumatiky, cm 36
Objem nádrže, b benzín / olej 0.31/0.21
Vývoj / výroba Korea /Korea, Čína
Cena, 9990

Podívejte se na video o tom, co v práci pil Hyundai X 360. Video sekvence z fotoaparátu nainstalovaného na pomocné popisování nástroje:

Daewoo Power Products DACS 5218. 9990

Korejci, kteří používají v motorech, technologie pro pokrytí některých prvků skupiny pístů s super.rezistentní hliníkovou slitinou „Nikil“, zajistila, že jejich levné řetězové pily byly profesionály vysoce oceněny. A konsolidovat pozitivní dojem, zejména model Daewoo Power Products DACS 5218, implementovaný:

 • Anti.vibrační systém, kvůli struktuře bloku nástroje, pružin a litých elastických vložek, což snižuje dynamické zatížení na rukou operátora;
 • Plně naplněný bezpečnostní komplex. inerciální brzda, zachycení řetězce, promyšlená ochrana před náhodným začleněním, možnost okamžitého zastavení motoru;
 • Další nápady v poptávce uživatele. důraz na ozubené zařízení, začátek světla, pohodlný přístup (k filtru a světlo zapalování), schopnost upravit napětí řetězu bez pomocného nástroje.

Že po přímém seznámení s řetězovou pilou je schopen ovlivnit i názor uživatele vzdáleného od protokolování.

Charakteristiky hodnoty
Váha (kg 5.Patnáct
Síla, l.S. / kw 3.5/2.6
Délka pneumatiky, cm 45
Objem nádrže, b benzín / olej 0.55/0.31
Vývoj / výroba Yu. Korea / y. Korea, Čína
Cena, 9990

Podívejte se na krátkou recenzi ukazující funkční rysy DACS 5218:

Husqvarna 236. 10990

Věnujete pozornost schopnostem slavné „Švédské“ Husqvarna 236, chápete, že v mezích vašeho osobního pozemku prostě neexistuje. A jde zde nejen v sběrnici s 40 centimetrůmi a přijatelným výkonem. Plastové systémy zahrnuté v návrhu této řetězové pily

 • Zvyšování energie postavené na jedinečných vlastnostech odstraňování horkých toků na úrovni skupiny pístů (X-TORQ). Což zase zaručuje přítomnost nejen ekonomického, ale také environmentálního účinku úplného spalování paliva;
 • Čištění příchozího proudu vzduchu. Což zabraňuje rychlému znečištění odpovídajícího filtru;
 • Chůze vibrací z pracovního motoru (LowVib), který je zodpovědný za vaše pohodlí během dlouhodobé práce,
 • ,
 • Nucené čerpací palivo (ovlivňováním dobře umístěného palivového čerpadla),

Což je lepší koupit. náš výběr

Pro nákup je lepší vybrat si dům pro domácí řetězová pila pro domácnost Huter BS-52, vybavenou pneumatikou 50,5 cm a výkonným motorem 3,4 litru.S. Zřizuje vysoce kvalitní zapalovací svíčky produkční produkce šampiona RCJ6Y, která pracuje s vysokou účinností při jakékoli okolní teplotě. Pila je vhodná pro začátečníky a profesionály, protože má vysokou úroveň bezpečnosti a snadné práce.

Je dodáván univerzální klíč, kontejner pro přípravu palivové směsi, náhradní zařízení čerpadla a startovací cívku a soubor pro otočení obvodu. Během záruční doby nebudete muset kupovat náhradní díly nebo nástroje, ale pouze dodržovat dodržování provozních požadavků vyhlášených výrobcem.

Podle hodnocení zaujímá společnost Huter BS-52 vedoucí pozici podle kritérií spolehlivosti, snadného provozu, kvality montáže, spotřeby paliva a snadného startu. To znamená, že výrobce vybral všechny komponenty optimálním způsobem a vytvořil vyvážený nástroj pro univerzální použití. Navíc jsou jeho náklady o něco vyšší než průměrné ceny pro mozkové pily na domácí.

Nabízíme, abychom se seznámili se skutečnými recenzemi, které zbývá návštěvníkem na našem webu, mimochodem, pokud se chcete podělit o svůj názor, pak použijte formu komentářů umístěných okamžitě pod článkem.

Igor Lansky

Město: Kaliningrad

Účel použití: domácí práce

SAW Huter BS-52 je silná, proto je jeho spotřeba paliva vysoká. Obzvláště mě potěšila cenu. Vzal jsem to před rokem, jen 1krát jsem musel vyměnit řetěz kvůli řezu malého kamene. Pokud chcete používat pilu bez oprav po dlouhou dobu, ne experimentujte. Je vhodné držet pilu v rukou, neklouzává, všechny ovládací prvky jsou na pohodlných místech.

Školní známka:

Na druhém místě Carver PSG-45-15. Je vybaven výkonným motorem, dlouhým sběrkem a také všemi nezbytnými systémy: zamykání, světelný start, anti.vibrace. Má jednoduchý design, umožňuje vám změnit filtr a vytáhnout řetěz bez použití speciálního klíče. Všechny části pouzdra vydrží nízké teploty. Řádky kvality sestavy. ne.

Motor začíná o půl zatáčky i po dlouhých prostojích. Všechny části jsou nahrazeny a opravovány, v Rusku nejsou problémy s jejich dostupností, protože velká společnost Uraloptinstroy se zabývá dodávkou náhradních dílů. Basil stojí přibližně 1 tisíc. Rubles levnější než Huter BS-52, ale není nižší než to ve vlastnostech.

Nikolai

Město: Arkhangelsk

Účel použití: Práce v garáži

Koupil jsem pilu pro malé práce v garáži. Líbil se mi začátek a zastavte se jedním kliknutím na tlačítko. Mnozí si stěžují, že olej proudí a vy často potřebujete vytáhnout řetěz, ale nic takového jsem si nevšiml, i když tento nástroj často používám. Existuje dostatek energie, aby se neslačila s prodlouženou prací. Varoval vysokou spotřebu paliva, ale bylo to v době běhu.v tom, že to není kritické, si myslím, že se stabilizuje. Skvělé řetězové pily za tento druh peněz

Školní známka:

Je logické, že v nejběžnější třídě a uchazeči jich bude mnoho. Modely pod 9 000 se do recenze nedostaly, z nichž většina jsou čistokrevné čínské a ruské výrobky vyrobené ve Středním království.

Makita EA3203S-40

Mladší model otevírá recenzi od známého výrobce elektrického a benzínového vybavení z Japonska. Model je charakterizován vysokým stupněm všestrannosti. Vzhledem ke svému 40 centimetrovému sběrnici může být konkurován nejen větvemi nebo lištou na staveništi, ale také s příliš silnými stromy 30-35 cm široký. Bohužel, napájení motoru zjevně nestačí k tomu, aby viděl celou šířku pneumatik. Motor má velmi dobrý spolehlivost, ale existují nároky na pevnost v těle. Nejednoznačná je také nepřiměřená kontrolní jednotka

Champion 142-16

Model. konečný výsledek zlepšení produktu pomocí indexu 137. Stejně jako předchůdce se dobře prodává na domácím trhu. Hlavním rozsahem šampiona řetězové pily 142 je domácnost.

Šampiona řetězová pila 142 menší (4,0 kg) hmotnost. Produkt ve srovnání s předchůdcem:

Výrobci a ceny

Single-Rosopilos jednoruční hitachi cs33edt je kompaktní profesionální model od slavného japonského výrobce. Pila je postavena na základě nového čistého požárního motoru s kapacitou 1,77 litrů. S. S pracovním objemem 32,2 cm³. Základní nátěr kývavého paliva násilně dodává palivo do karburátoru. Bezpečnost operátora poskytuje brzdu setrvačných obvodů. Délka pneumatiky je 30,5 cm. Řetěz obsahuje 52 odkazů.

Olejové čerpadlo automaticky dodává mazivo do řezného nástroje během provozu. Řetězec má boční napětí. Ruce operátora jsou chráněny systémem pečlivosti typu jara. Karta motoru je vyrobena z odolné slitiny hliníku. Navzdory malé velikosti je pila schopna vidět kufry a větve s průměrem až 40 cm. Hmotnost modelu. 3,5 kg. Nákup nástroje bude stát asi 18 000

Echo CS-360tes-12-Light a produktivní model japonského shromáždění pro profesionální stromy péče. Pila je vybavena benzínovým motorem o 2,2 litru. S. A svazek 35,8 cm². Díky systému Easy Start nepotřebujete k zahájení nástroje velké úsilí. Pneumatika 30 centimetrů poskytuje dobrou hloubku řezání. Olejové čerpadlo je spojeno s mechanismem spojky, což snižuje spotřebu paliva.

Mazání řezné plochy během provozu je automaticky. Když je nástroj vypnutý, obvod se okamžitě zastaví kvůli inerciální brzdě. Pila může být ovládána rukama 1 a 2. Chcete.li přepínat mezi režimy, je k dispozici přepínač. Hmotnost struktury je 3,6 kg. Cena modelu je asi 21 000

HUTER BS-25-One-One-Oneumatová řetězová pila poloprofesionální třídy poloprofesionální třídy od německé společnosti. 1,1 koňský motor s objemem 25 cm² poskytuje dobrý výkon. Délka pneumatiky je 30,5 cm. To stačí k vytvoření korun stromů a řezání malých kmenů. 1,3 mm tlustý řetězec se skládá ze 44 odkazů.

Práce s pila je pohodlná díky vibračnímu systému. Brzda obvodu zaručuje bezpečnost v nouzových situacích. Automatické mazání řetězce jej chrání před předčasným opotřebením. Návrh poskytuje snadný přístup k vzduchovému filtru. Ergonomická pogumovaná rukojeť poskytuje pohodlnou přilnavost. Hmotnost modelu. 3,8 kg. Ceny začínají na 6000