Kde najdete kalibrační nástroje v programu stalker

Dvorek

Na této mapě jsou umístění nástrojů označena modrými tečkami:

Získáním nástrojů pro dva techniky budete moci vylepšit své zbraně a brnění. Abyste mohli zahájit výpravu s nástroji, musíte si promluvit s technikem a souhlasit, že je přinesete.

Workshopy v podstanicích

Po rozhovoru s technikem Kardanem na lodi se vydejte do dílny, kde najdete první sadu nástrojů. Dostat se ven nebude tak snadné, jak byste si přáli, protože dílny hlídají žoldáci. Jak s nimi naložíte, je na vás. Můžete je zabít nebo se s nimi spřátelit tím, že je nakrmíte něčím chutným.

Až se vypořádáte s žoldáky, jděte na nádvoří, kde jsou na bednách nástroje. Na nádvoří se dostanete procházkou přes dlouhou budovu.

Pila

První sada nástrojů, které máte k dispozici. Nyní musíte zjistit, kde ve Stalkeru najdete další nástroje. Za tímto účelem jděte na pilu, kde vás opět čeká nepříjemné překvapení. půl stovky zombie. Není to snadné, ale zkušenému stopaři to zabere pět minut.

Nyní musíte najít dům, kde byl ZIL v roce 86 zaparkován. Staré, zchátralé auto. Jděte dovnitř a vylezte na půdu. Tady se pozorně podívejte, v hromadě staré munice v jedné z krabic jsou nástroje. Podívejte se do vzdálené bedny, která se staví v rohu. Nyní máte dvě sady a můžete pokračovat.

Jděte do druhé lokace, kde na vás čeká další technik, Nitrogen. Získejte od něj úkol a vydejte se hledat nástroje.

Vlak

První sada nástrojů je ve vlaku pod silničním mostem. Abyste se dostali dovnitř, musíte seskočit z mostu na střechu vlaku a dojít k poslednímu vagonu, kde je otevřený poklop. Po vstupu do vlaku se pohybujte velmi rychle, protože úroveň radiace může vašeho pronásledovatele zabít. Jakmile se dostanete do prvního vagonu, najděte na sedadle nářadí a rychle vystupte oknem.

Jupiter

Jděte do skladů továrny „Jupiter“, která se nachází jižně od „Betonové lázně“. Vylezte do prvního patra a hledejte cestu mezi anomáliemi a potrubím. Uvnitř uvidíte zelenou skříňku, ve které je uloženo potřebné nářadí pro jemnou práci.

Kde najít nástroje ve hře Bad Company 2 Masonry

Při průchodu modem Bad Company 2 Mason se hlavní postava setká s dodávkou technika, která se nachází za železničním náspem, v táboře pronásledovatelů v lokaci Cordon. Úkol vyžaduje, aby hráč našel tři sady nástrojů ukryté na různých koncích lokace, a to pro kalibraci, hrubé a jemné práce.

Nicméně, jak je koncipován vývojářem, nástroje mají více míst spawn, a to tři hrubé umístění, jemné dva a kalibrace lze získat prostřednictvím questu, což je obtížné pro mnoho hráčů najít. V tomto průvodci se podrobně podíváme na všechna místa, kde se v módu Bad Company 2 Mason objevují nástroje.

Celkem existují pouze tři místa, kde se mohou objevit nástroje pro hrubou práci, a všechna jsou v Cordonu. Opuštěné nádraží, výtah a železniční most.

Jděte do ATP, přijďte k hlavnímu vchodu a jděte do levé místnosti oblouku.

Najděte stůl a ve výklenku uvidíte sadu nástrojů.

U výtahu nás zajímá nejvzdálenější budova vedle nábřeží.

Jakmile se dostanete dovnitř, uvidíte zelené krabice, v jedné z otevřených krabic budou nástroje.

Přelezte železniční most a dojděte k vlaku stojícímu na trati. Přelezte zábradlí a v kabině řidiče najděte sadu nářadí.

Za železničním náspem se nachází místo zvané Prokletý dům. Vyjděte po schodech nahoru na půdu a vlevo od ní budou zelené bedny.

Výše najdete nářadí pro jemnou práci pro dodávku.

Jděte k nejvzdálenějšímu zátarasu a ve výklenku stolu ve služebně najdete sadu nástrojů.

Tento typ nástrojů lze získat dvěma způsoby, z nichž jeden je hledání.

První možností je komunikace se stalkerem jménem Alkaš Ivanović, který sedí v táboře nováčků v levém suterénu. Napijte se s ním alespoň osmkrát a pak se teleportujte do vojenských kasáren, kde se setkáte s jeho bývalým spolubojovníkem v Afghánistánu, vojínem jménem Zolotar. Na jednom z nočních stolků v kasárnách najdete nástroje pro kalibraci.

Druhý způsob je následující. chodíme spát před 12. hodinou.00 hodin v noci. Obejděte zátaras vlevo podél ostnatého drátu a vylezte po železobetonových deskách do prostoru za kasárnami. Obejděte ji zprava a projděte hlavním vchodem do kasáren, nikdo v nich nebude, ale nářadí bude ležet na stole stejně jako v první možnosti.

Nyní víte, kde najít nástroje v módu Bad Company 2 Mason na Cordon, po dokončení úkolu pro dodávku a vzít všechny sady můžete nejvýhodněji opravit a vylepšit zbraně a brnění obleky.

Kde najít nástroje ve hře Stalker Path in the Mist

Path in the Darkness je příběhová modifikace, která sleduje dobrodružství stalkerky Savannah. Dějové zvraty a většina klíčových úkolů se odehrávají v Cordonu. Díky použité platformě Zov Pripyat hra zdědila plný systém vylepšení zbraní a takovou třídu postav jako technici, kteří potřebují speciální sady nástrojů k provedení plného vylepšení zbraní a brnění.

Podle představ vývojářů lze všechny nástroje nalézt v Cordonu, aniž by bylo nutné přecházet do dalších úrovní hry. Kde najít nástroje v Stalker Path v mlze na Cordon, budeme sdílet v tomto průvodci.

Po rozhovoru s vojáky na blokovém stanovišti a po splnění úkolu pro získání peněz se vydáme do tábora nováčků. Najděte vlka a vylezte na půdu nedalekého domu. Vedle komína bude sada pro hrubé práce.

Druhá sada se nachází u výtahu na obilí vedle železničního náspu. Jakmile jsme se dostali k výtahu, vystoupali jsme po kovových schodech na střechu. V jedné z nástaveb se nachází jemná pracovní souprava.

Třetí sadu najdeme v kobce Cordon, která se nachází pod táborem nováčků. Vchod se nachází za hermetickými dveřmi v prvním domě ve vesnici, pokud vcházíte ze silnice.

Sestupte dolů do kobky, držte se tunelů na levé straně a na samém konci najdete sestup do laboratoře. Když sejdete po schodech až dolů, pod posledním schodem na podlaze budou kalibrační nástroje.

Kde najdete kalibrační nástroje v programu stalker

Sotva jsem dorazil do Pripjati, už jsem měl plno práce. Vojáci mě i s mým týmem shromáždili a odvezli k plukovníkovi Kowalskému. Plukovník mi vyprávěl o jejich nehodě a neúspěchu operace. Chystal jsem se jít hledat kalibrační nástroje, ale plukovník mě požádal o pomoc.

Kowalski naznačil, že vrtulníky byly sestřeleny monolity. Mají nějakou elektronickou zbraň a ta by mohla způsobit takové škody, jaké jsem našel na vrtulnících, které jsem zkoumal. Průzkumný tým vystopoval skupinu monolitů s dělem v areálu nemocnice. Musíme jít s družstvem a získat ukázkovou zbraň. Zbraň musí mít starší člen monolitického oddílu.

Před odjezdem do nemocnice jsem byl požádán, abych doplnil zásoby munice a léků. Nedávají moc nábojů, protože jich není dost. Můžete si vzít vestu a helmu vojenské dobré, ale těžké věci, navíc nemají kontejnery na artefakty. Své zařízení můžete také nechat zdarma opravit. V nemocnici na nás čekala léčka, monoliti obětovali své, aby nás vylákali z úkrytu. Na samém vrcholu budovy se objevil vůdce s gaussovou pistolí a začal něco číst. Sundal jsem si ji a vzal do ruky zbraň.

Zbraň byla poškozena pádem z takové výšky a nevystřelí. Kowalski nabízí rozhovor s místními techniky a opravy zbraní. Než mě znovu naložil, rychle jsem vyklouzl ze základny a vydal se hledat nářadí. Z výslechu slídilů na Janově a na zátočině mi zbývá jediné: obchody a staré dílny jsou tam, kde jsem hledal. Zbývající kalibrační nástroje byly nalezeny duplicitně. Cesta obchodním domem k nástrojům.

První nástroje jsou vedle obchodního domu. U obchodního domu pobíhá velká smečka psů, ale nemohou přeskočit zábranu před vchodem. Obchodní dům má sedm místností a toaletu. Mezi místnostmi jsou dveře, které lze otevřít. Poprvé jsem dlouho bloudil tímto malým labyrintem, až jsem se dostal k sestupu do sklepa. Ve sklepě vpravo je na stole nářadí a vlevo je sestup do podzemní chodby. V chodbě je několik artefaktů. Druhá sada nástrojů se nachází v dílně starého BWC.

Ostatní kalibrační nástroje jsou v dílně Old BWC. Toto je na druhé straně lokality. Chcete-li se tam dostat, aniž byste na někoho zaútočili, jděte vlevo podél budov. Procházím kolem Jubilejního BWC, všimnu si tamních monolitů a projdu kolem bez povšimnutí. Dostat se do starého BWC, Všiml jsem si, že spousta elektrických anomálií, mohou najít artefakt. V prvním patře je Burer, který jsem zabil podle osvědčeného schématu. Dále v místnosti najdu druhou sadu nářadí a nějaké náboje.

Zbývá jen bezpečně se vrátit na základnu a jít s průvodcem k technikům.

Jak najít zbytek nástrojů napsal zde: nástroje pro hrubé práce Kardanu na Zaton, a pro jemné práce, také Azot v blízkosti továrny Jupiter a Janov stanice stejné sady.

Umístění nástrojů pro Kardana ve hře „Stalker: Call of the Pripyat:

  • Zadní vody. Pila (severozápadní strana lokality): schránka s nářadím je na pracovním stole v podkroví zchátralého jednopatrového domu ve spodní části dvora. Oblast pily hlídají zombie, divocí psi a divočáci.
  • Zaostalá oblast. Dílny rozvodny (jihozápadní strana stanice): uprostřed hospodářského dvora, za jednopatrovou budovou, kterou navštěvují Tesákovi žoldáci, leží na kontejneru bedna s nářadím. Žoldáci souhlasí s tím, že vás pustí do areálu elektrárny na jídlo.
  • Pripjať. Obchodní dům (jižní část lokace): Skříňka s nářadím na stole ve sklepě. Budovu hlídá smečka pižmoňů, pseudopesů a slepců. Pokud se mutantů nedotknete, ale budete sledovat jejich stopy, dovedou vás k cíli.

Úkoly při hledání nářadí zadávají technici při prvním setkání, pokud se jich v rozhovoru zeptáte na práci. První tři krabice s nástroji dejte Kardanovi, druhé tři dusíku.

V Zov Pripyat můžete vylepšovat své vybavení a také ho opravovat. Tyto modernizace provádějí výše uvedení technici. Zpočátku mohou nabídnout jen skromný výběr vylepšení munice, takže aby hráč vylepšil schopnosti techniků, musí pro ně najít a přinést sady nástrojů.

Ve hře jsou celkem tři typy nástrojů a od každého najdete pár. Každý technik potřebuje pouze jednu sadu od každého typu. Nalezené nástroje není možné prodat nikomu jinému.

Dungeon

Modré body na mapě znázorňují umístění nástrojů:

Jakmile donesete nástroje dvěma technikům, budou moci vylepšit vaše zbraně a brnění. Chcete-li začít výpravu s nástroji, musíte si promluvit s technikem a dohodnout se, že je přinesete.

Workshopy k rozvodnám

Po rozhovoru s technikem Kardanem na lodi jděte do haly rozvodny, kde se nachází první sada nástrojů. Získat je bude obtížnější, než byste doufali, protože dílny hlídají žoldáci. Jak s nimi naložíte, je na vás. Můžete je zabít, nebo se s nimi spřátelit tím, že je nakrmíte něčím chutným.

Po vypořádání se s žoldáky jděte na terasu, kde jsou na bednách nástroje. Na terasu se dostanete po průchodu dlouhou budovou.

Pila

První sada nástrojů, které máte k dispozici. Nyní musíte zjistit, kde ve Stalkeru najdete další nástroje. Za tímto účelem se vydejte na pilu, kde vás opět čeká nepříjemné překvapení. půl stovky zombie. Není snadné je vyřešit, ale pro zkušeného slídila je to jen pět minut práce.

Nyní musíte najít dům, kde byl ZIL v roce 86 zaparkován. Staré, zchátralé auto. Vejděte dovnitř a vylezte nahoru na půdu. Tady se pozorně podívejte, v hromadě staré munice v jedné z beden je nářadí. Podívejte se do vzdálené bedny, která se staví v rohu. Nyní máte dvě sady a můžete pokračovat.

Jděte do druhé lokace, kde na vás čeká další technik. Nitrogen. Získejte od něj úkol a vydejte se hledat nástroje.

Vlak

První sada nářadí je ve vlaku pod mostem pro auta. Abyste se dostali dovnitř, musíte skočit z mostu na střechu vlaku a dostat se do posledního vagonu, kde je otevřený poklop. Po vstupu do vlaku se pohybujte velmi rychle, protože úroveň radiace může vašeho pronásledovatele zabít. Nastupte do prvního vozu, najděte na sedadle nářadí a rychle vystupte oknem.

Jupiter

Jděte do skladů továrny Jupiter, které se nacházejí jižně od betonových lázní. Vyjděte do prvního patra a hledejte cestu mezi anomáliemi a trubkami. Uvnitř uvidíte zelenou skříňku, ve které je uloženo potřebné nářadí pro jemnou práci.

stalker zov pripyati kde jsou kalibrační nástroje

Kalibrační nástroje v pojetí vývojářů hry představují určitou položku v řetězci úkolů. Úkoly vám zadávají postavy Nitrogen a Kardan v herní lokaci „Pripyat“. Displej ve hře představuje speciální sadu nástrojů supermistra potřebných k sofistikovanému ladění vybavení. Samotné kalibrační nástroje jsou německé výroby. Sada obsahuje vše, co potřebujete k úspěšnému provedení úkolu různé obtížnosti, a umožňuje vám nakonfigurovat a kalibrovat jakoukoli zbraň.

Kde najít kalibrační nástroje v aplikaci Stalker Zov Pryatie? Úplně první sada nástrojů se nachází v suterénu obchodního domu. Suterénní chodba se hemží tůjemi, které pro vašeho hrdinu nemají žádný zvláštní význam. Jděte směle za nimi, nestřílejte a oni si vás nebudou všímat. Pokud je budete sledovat, dovedou vás tato zvířátka přímo k první sadě kalibračních nástrojů potřebných k plnění úkolu.

Mnozí tvrdí, že druhá sada se nachází v stalker zov priyati kalibrační nástroje zaton. A toto tvrzení je nesprávné a zavádějící. V místě zvaném „The Backwater“ nejsou žádné kalibrační nástroje.

Je zjištěno, že hra stalker zov pripyati kalibrační nástroje, nebo spíše druhá sada, se nachází v místě „Kombinat Domestic Service“ (zkráceně „KBO). Je to velmi zničená a opuštěná budova a uvnitř na vás čeká nebezpečí. Ve středním patře narazíte na nejnebezpečnější anomálii, Elektru.

Zasahuje velmi vysokými proudy. Tato anomálie má průměr přes deset metrů. Pokud ji vyrušíte, získáte silný náboj desítek mini zipů. Abyste mohli projít anomálií, musíte mít alespoň čtyři drahé artefakty. baterie. Zvyšují svalový tonus hrdiny.

V prvním patře BWC se nachází další překážka v podobě zmutovaného Burera. Je to humanoidní tvor oblečený do hadrů. Vzhledově velmi malý, ale mnohem silnější, než vypadá. Pohybuje se rychle a využívá při tom gravitaci: zasahuje a vrhá předměty, dokáže vám vyrvat zbraň z rukou. Vaším úkolem je být opatrný. Když se přiblížíte k Burerovi, snažte se ho střelit do hlavy. je to jeho nejslabší místo. Můžete házet granáty, ale následky jsou nepředvídatelné, protože granát může hodit zpět na vás. Pokud nechcete, aby vám Burer vytrhl zbraň z rukou, použijte nůž během Burerova působení gravitačního pole. Ještě jeden trik nebo trik v boji s mutantem. rozptýlit odpadky na zemi (šrouby) a Burer bude ztrácet čas házením tohoto smetí, ale vy- pak nezpůsobí žádné poškození.

Po zabití Burera z BWC najdete druhou kalibrační sadu.

V předloženém videu, aspekt úspěšného vyhledávání v stalker zov pripyati kalibrační nástroje je analyzován velmi podrobně

stalker zov prypyati najít kalibrační nástroje. Kde najdete nářadí pro jemnou a hrubou manipulaci v S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat? Kalibrační nástroje ve hře Stalker: Call of Pripyat

Kde najít nástroje v stalker zov pripyati, s nimiž můžete zlepšit bojové vybavení a zbraně, se obává velký počet těch, kteří se do dobývání stalker svět.

V dnešním článku, budeme podrobně popsat všechny nuance, kde najít nástroje v stalker zov pripyati.

Zpočátku úkol najít tenký, hrubý nebo nástroje pro kalibraci na hru převzatou z NPS Kardan, váš hrdina narazí v Skadovsk v místě zvaném „Swamp“.

Než začnete hledat nástroje ve stalker zov pripyati, kde najít dusík, musíte najít NPC mechanika Dusík. A tento člověk žije v lokalitě stanice Janov v uzavřené zóně.

Kardan a dusík jsou technici, kteří vám nařídí najít tři typy herních nástrojů. Dodávají se hrubé, jemné a pro kalibraci.

Jak začátečníci hráči zjistit, jak v stalker zov pripyati kde najít nástroje Kardanu? Vyhledávání bude muset všechny tři loks, což je neuvěřitelně vyčerpávající. V stalker zov pripyati kde najít nástroje nebudete potřebovat mapu, protože ve třech místech se neztratí.

najdete, kalibrační, nástroje, programu, stalker

Svůj úkol začínáte v Zatonu, jedné z herních lokací. Na pile na zchátralé půdě starého domu najděte pracovní stůl. Najdete na něm nářadí pro hrubou práci. Na stanici, kde je žoldácká základna, se podívejte do beden a najděte druhou sadu žoldáků. Jedná se o nástroje pro hrubou práci.

najdete, kalibrační, nástroje, programu, stalker

V areálu Janov na vás čeká další sada nářadí pro hrubou práci. Z nádraží musíte jít pěšky podél kolejí k mostu. Již pod mostem uvidíte zchátralé vozy, v jednom z nich leží abnormální jevy a nářadí. Jednoduše skočte z mostu na střechu vozu a vlezte do poklopu.

V Jupiterově továrně, v jedné z budov v podkroví, budou nástroje na hrubou práci.

Dvě sady kalibrací v příběhu najdete na mapě Pripjati: první sadu v suterénu obchodního domu s tuškany a druhou sadu v suterénu s tuškany. v budově služeb pro domácnost v jiném patře s Bürrerem.

Jak všichni víme, hra se neomezuje na vydání pouze jedné čisté hry a existuje spousta modifikací, z nichž jedna je například. Black Stalker. Tento mod je považován za aktualizaci hry S.T.A.L.K.E.R.Zov Pripyati, ale s aktualizovaným a vylepšeným. Také neustále žádá hráče v zov pripyati černé stalker kde najít nástroje. Na stejném místě, kde je lze nalézt v původní verzi, ale pila má dvě podkroví, a k dispozici nebudou nástroje, musíte hledat druhé.

Pro hráče S.T.A.L.K.E.R Zov Pripyati: MISERY, nabídnout prohlížení videa Stalker zov Pripyat bída kde najít nástroje:

Další výběr na stalker zov pripyat defector kde najít nástroje:

Podívejte se, kde najdete nástroje ve hře Stalker Zov Pripyati:

Doufáme, že nyní znáte odpověď na otázku, kde najít nástroje v Stalker zov pripyati, a náš připravený materiál pomohl nějakým způsobem při předávání S.T.A.L.K.E.R Zov Pripjať.

Úspěch mistra bojových systémů. Weapon Systems Expert) ve hře „Stalker: The Call of Pripyat“ se otevře poté, co Kardan obdržel tři sady nástrojů pro úpravu věcí. Upgrady jsou rozděleny do tří úrovní a vyžadují různé nástroje. Upgrade první úrovně vyžaduje nástroje pro hrubou práci, druhá úroveň vyžaduje nástroje pro jemnou práci a třetí úroveň vyžaduje nástroje pro kalibraci. Kompletní vylepšení zbraní a vybavení ve hře „Stalker: Call of Pripyat“ je Kardanovi k dispozici v jeho vlastní dílně na střední palubě lodi „Skadovsk“ v Zatonu a na stanici Janov v blízkosti „Jupiteru“. z Bunkru vědců pouze vylepšuje vybavení, zatímco poručík Kirillov v Pripjaťské prádelně pouze opravuje věci.

Díky kalibračním nástrojům bude Kardan moci provádět vylepšení 3. úrovně a instalovat na svůj exoskelet unikátní serva pro běh a rychlou chůzi.

Umístění tupých pracovních nástrojů

První sada nářadí pro hrubé práce se nachází na pile. najděte sadu v severní budově tak, že půjdete nahoru na půdu a budete hledat pracovní stůl, kde je uložena. Hlavním problémem pro začátečníka s minimální ochranou a výzbrojí je. potulující se oddíly zombie. S trochou nenápadnosti se však můžete dostat do budovy i z ní, aniž byste rušili obyvatele pily.

Chcete-li najít druhou sadu, přejděte na další místo v Janově. Souprava je ve vagonu pod zchátralým železničním mostem. Stojí za zmínku, že sadu najdete v osobním voze, který je nejblíže mostu, ale dostanete se tam pouze posledním vozem. Problémem bude anomálie při chůzi ve vlacích, ale schováváním se ve vestibulech mezi vagóny se jí lze vyhnout.