Kobalt 80V max bez kartáčovaného lithia iontového trávníku. Elektrická sekačka na trávu 80V

Kobalt 80V max bez kartáčovaného lithia iontového trávníku

Howdy přátelé! Je to už nějakou dobu, co jsme dostali recenzi, ale dnes jsme zpět! Před dvěma týdny Lowe’s nám poslala jejich nový Kobalt 80V Max, 21 ″ bezmastně lithium.ion push sekačka pro testování a recenzi. Toto je poprvé, co jsme používali jedno z těchto nejnovějších sekaček na vysokém napětí, prodlouženém životě, které se za poslední dva roky staly velmi populárními. Zatímco Lowe je tento nástroj poskytnut zdarma, nekompenzují nás za tuto recenzi a tyto myšlenky jsou zcela moje vlastní.

Klíčové vlastnosti sekačky Kobalt 80V Max

Začněme s klíčovými rysy této sekačky:

 • 21 ″ řezací paluba. srovnatelná s většinou malých plynových sekaček na trhu
 • Tři režimy pro manipulaci s výstřižky (taška, mulč nebo házení)
 • Nastavitelná výška paluby 7 na úrovni 7 úrovně s pákou Easy Nastavení
 • 80V maximální baterie s až 80 minutami runtime a inteligentní správa baterií
 • Přichází ve standardním designu push a také ve verzi s vlastním pohonem (pro dalších 100).
 • Eliminuje potřebu plynu a oleje a změny oleje.

Tady jsou moje dojmy sekačky, počínaje přímo z krabice!

Je snadné nastavit!

Jedna věc, kterou jsme milovali nad sekačkou hned od začátku, je super snadné nastavení. V zásadě ji vytáhněte z krabice, narovnejte rukojeť, nabijte baterii, nakonfigurujte ji pro buď, mulčování nebo házení, a jste připraveni jít. Jak si pravděpodobně víte, pytlování trávy není z environmentálního pohledu skvělá ani pro zdraví trávníku. (Sledujeme staré pořekadlo: „Vystřihneme to vysoko a nechte to lhát“. To spolu s dalšími kroky péče o trávník poskytuje optimální zdraví trávníku). Moji synové se otáčí naší povinností na trávu a byli nadšeni, že tuto sekačku vyzkoušeli.

Výdrž baterie je dost dobrá pro náš 1/4 akr trávníku

Jedinou nejdůležitější otázkou, kterou se ptáme, když uvažujeme o bateriovém trávníku, je, jak dlouho bude baterie vydržet? Lowe’s říká, že s touto trávou dostanete až 80 minut běhu. Sekačku jsme nyní použili dvakrát, abychom snížili trávník (pokaždé odstranění přibližně 3 ″.5 ″ výšky trávy) a dokázal dokončit náš čtvrt akrový dvůr, aniž bychom se zastavili asi za hodinu, takže jen 1 bar (ze 4) na zbývající baterii. Vzhledem k tomu, že jsme byli po 1/4 hektaru na 1 bar, máme podezření.

Doba nabíjení baterie je něco přes hodinu

Úplný poplatek vyžaduje hodinu a patnáct minut, ale můžete získat přes polovinu za 30 minut. Přesto je to pro většinu lidí pravděpodobně příliš dlouhé, pokud se snažíte použít stejnou baterii dvakrát pro jednu práci. Pokud na prameni na druhou baterii (poměrně drahá možnost. viz níže uvedená část ceny), dostanete prakticky nepřetržité sečení, protože doba náboje je přibližně stejná jako doba běhu.

Zde je obrázek baterie na přiložené nabíječce.

Jednou z opravdu pěkných funkcí o Kobaltu je snadnost nastavení výšky paluby. Sekačka má 7 nastavení (v rozmezí od 1-3/8 ″ do 3-3/4 ″). Místo toho, abyste potřebovali upravit výšku na každé ze 4 kol, vytáhnete jednu páku (a je snadné se pohybovat) a celá sekačka se upravuje. Zde můžete vidět páku přes zadní pravé kolo.

Pevný výkon sečení

Zatím pro nás sekačka fungovala skvěle! Jsme velmi potěšeni, že jsme konečně mimo benzín a související potíže s údržbou motoru, oleje a pravidelně tahajících plynových plechovek na/z čerpací stanice. Obvykle řezáme naši trávu, když je o 3-5 ″ vyšší, než se nám líbí-takže Kobalt pro nás odstraňuje slušné množství výšky trávy.

Velmi nízká údržba

Pravděpodobně je samozřejmé, ale nejlepší částí vlastnictví sekačky napájenou baterií je odstranění plynu a oleje z nastavení. Žádné další výlety na čerpací stanici s plynovými plechovkami je opravdu pěkná věc. Jedinou pravidelnou údržbou, kterou tato sekačka vyžaduje, je ostření čepele, kterou byste měli stejně dělat na svých plynových sekačkách, ale což je na této sekačce důležitější, protože nudné čepele může negativně ovlivnit výdrž baterie. Pokud jste nikdy naostřili sekačku, je to jednoduché a můžete sledovat tento odkaz na tipy.

Doporučení ceny

Sekačka Kobalt 80V Max přichází ve dvou odrůdách, standardní sekačům (zobrazena v tomto článku), která prodává za 499, a samo-prohru, verze 599. Zde jsou odkazy pro oba.

Sekačku si můžete také zakoupit bez baterie nebo nabíječky (v současné době 329 pro tuto možnost, což dává smysl, pokud již máte jiné nástroje Kobalt)

Snad největší nevýhoda všech těchto velkých bateriových nástrojů je cena extra baterií. Druhý 6.0Ah 80V Max Battery běží neuvěřitelných 229. Víme, že do těchto baterií jde spousta technologií, a doufáme, že na ně sestoupí. To znamená, že tato baterie nahrazuje stovky galonů plynu, které byste jinak museli koupit, takže v tomto smyslu není cena šílená.

Po pouhých dvou kolech sečení s Kobaltem můžeme určitě říci, že je to obrovské zlepšení naší plynové sekačky. Hlavními plusy jsou eliminace potřeby udržet plyn po ruce a okamžitá povaha sekačky (žádný plyn neznamená žádné dusivé/začínající činnosti). Tuto sekačku doporučujeme každému, kdo chce vystřihnout benzín.

Ryobi 80V sekačka vs Ryobi 40V sekačka: Která vyhraje?

Ryobi je známý výrobce energetických nástrojů a nedávno se pustil do sektoru venkovního energetického zařízení. Přitom se rozšířili za jejich vyzkoušenou a skutečnou 18V linku do větších baterií, které jsou vhodnější pro toto větší vybavení. To zahrnuje jejich 40V a 80V Line Lawnmowers.

Robi nedávno představila novou sekačku 80 V., která na trhu přijímá další trávníky. Je výrazně větší a vhodný i pro největší dvorek. Mezitím jejich řada 40V zahrnuje několik různých možností sekačky na trávu, nemluvě o jedlících a dmychadlích plevelů. Těchto 40 voltových sekaček jsou velmi podobné tradičním plynovým sekačům. V naší sekačce Ryobi 80V vs Ryobi 40V níže prozkoumáme obě sekačky podrobně.

Sekačka Ryobi 80V vs Ryobi 40V sekačka: Srovnání vedle sebe

80V Ryobi 40V Ryobi
Modelka RYPM8010 RY401140US
Velikost paluby 30 ″ 21 ″
Cena Neznámý 700
Baterie 1-80V 10 AH 2-40V 6 AH
Runtime (s zahrnutými bateriemi) 90 minut 70 minut
Záruka 5letá sekačka/5letá baterie 5letá sekačka/3letá baterie
 • Zdroj napájení: Corded Electric, baterie napájená
 • Materiál: Polypropylen
 • Barvy: šedá, černá, zelená
 • Styl: bezdrátový
 • Šířka řezání: 21 palců
 • 7 pozic

Sekačka Ryobi 80V vs Ryobi 40V sekačka: Jaký je rozdíl?

Sekačka 80V je větší a navržena pro větší yardy. Díky větší baterii je však také mnohem výkonnější. Ale to neznamená, že Ryobi 40V není skvělá sekačka. Většina uživatelů to ve skutečnosti považuje za ideální pro své potřeby. Pojďme se tedy podrobně podívat na to, co je odlišuje.

Modely

Ryobi 80V je jedinou sekačkou v modelu, která je v současné době v této sestavě baterie. Ryobi dříve měl dalších 80 Voltových sekaček, ale všechny byly přerušeny, když restartovali produktovou řadu. Naproti tomu sestava Ryobi 40V má řadu možností.

Naše srovnání se podívá na Ryobi RYPM8010 v linii 80V. Poté pro 40V, RY401140US. Oba sekačky zahrnují baterie a mnoho příslušenství, které za chvíli prozkoumáme. Můžete si však také zakoupit další svazky s 40V sekačkou minus baterie nebo jinými nástroji.

Napájení

Zatímco oba sekačky jsou součástí sestavy Ryobi, nemohli by se lišit. Oba dnes používají bezkartáčkový motor, který je ve většině elektrických sekačům poměrně běžný. Obě baterie jsou zcela odlišné, přičemž 80V je více připomínající sílu sekačky na plyn.

S ohledem na to má 80V také mnohem větší palubu a čtyři spřádací čepele, které konzumují značné množství energie. Na druhou stranu má 40V jen jednu čepel, kterou musí točit. Brzy se dostaneme do běhů, ale měli byste vědět, že 80V má výrazně delší běh než 40V.

Kde vyniká 40V, je to, že drží dvě baterie a RY401140US přichází se dvěma. Toto je významné zlepšení oproti některým ostatním elektrickým sekačům na trhu, jako jsou ego, které nemají prostor pro dvě baterie. Bohužel se automaticky nepřepíná mezi nimi, takže budete muset použít přiložený klíč ke změně toho, co je baterie kreslení.

Ryobi 40V zahrnuje 2-6 ah baterie. Ačkoli se nejedná o největší ve srovnání s jinými bateriemi sekačky, poskytnou dobrou běh 70 minut, když budou oba použity. Mezitím Ryobi 80V přichází s jedinou 10 AH baterií, kterou tvrdí Ryobi, bude schopna zvládnout 90 minut běhu nebo snížit celý akr.

Paluba

Oba sekačky mají silnější kompozitní palubu než levnější plastové a nejsou náchylné k rzi. Ale pokud máte obavy, 40V skutečně přichází s celoživotní zárukou na palubu. Používají také pevné vyměnitelné ocelové čepele. 40V má palubu 21 palců, zatímco 80V má masivní 30palcovou palubu.

Zatímco schopnost řezat velké řádky trávy zní úžasně, možná je obtížné manévrovat menší prostory. 80V používá křížové čepele, dvě čepele naskládané na sebe. Navíc používá dva páry vedle sebe k dosažení široké řezací oblasti.

Příslušenství

Příslušenství, které přicházejí s každou sekačkou, jsou téměř identické. S Ryobim 40V a 80V dostanete mulčující soupravu, tašku na výstřižky a vypouštěcí skluz. Tímto způsobem si můžete vybrat funkci sekačky a změnit ji za běhu, aniž byste se museli obávat nákupu jakéhokoli jiného příslušenství. Kromě toho také získáte příslušnou nabíječku pro každou sekačku.

Snadnost použití

Oba sekačky fungují velmi podobně a jsou stejně snadno použitelné. Fungují jako většina ostatních elektrických sekaček na trhu, kde vše, co musíte udělat. Největším rozdílem v provozu je, že 80V používá jednu velkou baterii, zatímco 40V může držet 2 menší baterie.

Některé sekačky na trhu, jako je Dewalt 20V, vyžadují, abyste měli dvě baterie najednou, ale takto nefunguje 40V. Místo toho se můžete rozhodnout, že budete mít jednu nebo dvě baterie a použít přiložený klíč k přepínání mezi nimi. Oba sekačky jsou také s pohonem zadních kol a nejlépe ze všeho je rychlost kola zcela nastavitelná pro vaše pohodlí.

Ceny

Elektrické sekačky bývají dražší než jejich protějšky poháněné plynem. Tyto dodatečné náklady jsou způsobeny hlavně drahými bateriemi. Vyšší cenovka však může být ověřena skutečností, že se nemusíte s plynem pohrávat a že údržba je výrazně menší. Kromě toho můžete používat elektrické sekačky v jiném napájecím zařízení, a proto rozložíte náklady.

Ryobi 40V má MSRP 700. To zahrnuje sekačku, 2-6 ah baterie a nabíječku. Naštěstí je sekačka běžně v prodeji a často cena za 600, což je stále dražší než jiné elektrické sekačky. 80V, ve srovnání, zatím nemá oznámenou cenu; Ryobi však baterii zpřístupnil a stojí to asi 900.

Záruka

Záruka je jednou z nejdůležitějších věcí, které byste měli zvážit, zejména pro drahé nákupy, jako je tento. Dlouhá záruční období nejen zaručuje roky používání, ale také potvrzuje víru společnosti ve své produkty. Protože Ryobi prodává 40V a 80V sekačky, pravděpodobně si myslíte, že mají stejnou záruku, ale ne.

Ryobi 40V má na sekačce poměrně standardní pětiletou záruku s 3letou zárukou na baterie. Překvapivě však zahrnují pětiletou sekačku a záruku baterie s 80V. To je velmi neobvyklé, protože všechny ostatní baterie Ryobi přicházejí pouze se tříletou zárukou. Toto prodloužené období je však pravděpodobně způsobeno extrémně vysokými náklady na baterie 80V.

Linky baterie

Poslední věc, kterou byste měli zvážit, jsou produktové řady, které s každou baterií jdou spolu. Přestože jsou obě sekačky vyrobeny Ryobi, používají zcela odlišné systémy baterií. Sekačka 80V používá velmi velkou baterii, která se v současné době používá pouze v jejich nových jezdeckých sekačkách. Nemluvě o tom, že to pravděpodobně není platforma baterií, do které byste chtěli investovat, protože baterie jsou tak drahé.

Řada nástrojů 40V je mnohem robustnější, protože už několik let byla venku. Ryobi vyrábí 40V nástroje jako Blowers a Weedeaters, ve kterých můžete tyto sekačky použít. Bohužel nemůžete používat běžné 18V Ryobi baterie s žádným z nástrojů 40V. Pokud však plánujete zakoupit venkovní výrobky jako Weedeater nebo Edger, měli byste však zvážit sekačku 40V.

Sekačka Ryobi 80V vs Ryobi 40V sekačka: Která je lepší? Který byste měli použít?

V tomto okamžiku by měl být zřejmý vítěz jasný. Toto srovnání je však trochu komplikovanější, protože pravděpodobně lepší sekačka pravděpodobně není pro většinu uživatelů nejvhodnější. Důvodem je, že Ryobi 80V je podstatně větší a pravděpodobně bude nadměrně zabíjející pro většinu obytných domů.

Větší elektrická sekačka by však byla prospěšná v komerčních prostředích, jako jsou hotely. Ale i tak si můžete zakoupit jeden z novějších elektrických jezdeckých sekaček. Kromě toho budou náklady na Ryobi 80V pravděpodobně astronomicky vysoké, vzhledem k samotné baterii je téměř 900.

Naproti tomu se Ryobi 40V cítí jako průměrná elektrická sekačka, která je konkurenceschopná s 56V ego a 40V kobalt. Ačkoli přichází s poměrně vysokou cenovou značkou, poskytuje také hodnotu. Její 2 baterie dodávají přes hodinu doby řezání, což by mělo stačit pro většinu yardů. Kromě toho byste si v případě potřeby mohli zakoupit další baterie.

Ryobiho sestava 40V je už chvilku a má mnoho nástrojů, jako jsou sněhové dmychadla, rozřežeči živých plotů, plevele a dokonce i oje. I když teď žádný z těchto nástrojů nepotřebujete, budete je muset koupit později bez nákupu drahých baterií. Celkově bude Ryobi 40V nejlepším výběrem, pokud nebudete mít konkrétní potřebu, aby se 80V splňovalo.

0 nejlepších elektrických sekaček na trávu z roku 2023, testováno a přezkoumáno

Sage McHugh napsal pro Dotdash Meredith od roku 2019. S více než deseti lety zkušeností s obsahem orientovaným na spotřebitele má Sage vášeň pro produkty a jak posilují náš každodenní život.

Barbara Gillette je mistrovský zahradník, bylinkář, včelař a novinářka. Má 30 let zkušeností s šířením a pěstováním ovoce, zeleniny, bylin a ozdoby.

Rich Scherr je ostřílená technologie a finanční novinář, který strávil téměř dvě desetiletí jako editor Potomac a Bay Area Tech Wire. Rodák z Baltimoru také zakryl technologickou scénu pro localbusiness.com a byl pravidelným přispěvatelem na sportovní stránky Baltimore Sun a Washington Post.

Elektrické sekačky na trávu mají oproti plynovým modelům mnoho výhod. Například, elektrické modely neuvolňují výfukové plyny a mohou být výrazně tišší a snadněji se ovládají, což má za následek mnohem příjemnější zážitek sečení všude kolem. „Elektrické sekačky na trávu přicházejí s mnoha funkcemi, které majitelům pomáhají zůstat v bezpečí, pohodlném a produktivním,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI).

Zkoumali jsme mnoho různých typů sekaček na trávu a několik testovali v našich vlastních dvorcích po celé zemi. Poté jsme vyhodnotili produkty na základě jejich nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnoty a vybrali jsme naše oblíbené v celé řadě kategorií pro tento seznam. Během našeho prvního běhu se sekačkou jsme načasovali proces montáže a pečlivé poznámky o tom, jak jasné a jednoduché byly zahrnuté pokyny. Poté jsme při třech samostatných příležitostech využili sekačky, vzali na vědomí délku trávy, celkovou plochu dvora a čas potřebný k dokončení úkolu.

V našem posledním kole testování jsme provedli šest jezdeckých sekaček na jejich tempo na našich osobních dvorech a vybrali jsme ty nejlepší elektrické na základě jeho síly, manévrovatelnosti a úrovně hluku.

Nejlepší celkově

Ego Power Select Cut 56-Volt 21-palcová bezdrátová bezdrátová sekačka na trávu

 • Silný a snadno použitelný
 • Lehký a skládací pro svislé úložiště
 • 60minutové runtime a dobíjení
 • Relativně dostupné

Po testování dalších elektrických sekaček po celé zemi je sekačka Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka naším nejlepším celkovým výběrem, protože je velmi snadné použití, lehké a kompaktní a nabízí další sílu, když ji potřebujete, vše na relativně dostupná cena. Sekačky s vlastním pohonem dělají sečení-zejména nad kopci a drsným terénem-mnohem snazší, protože sekačka se pro vás pohybuje rychlostí, zatímco to jednoduše vedete kolem svého dvora. Tato možnost není výjimkou. Zatímco jsme tuto sekačku testovali, zpočátku jsme to téměř zjistili, že je to příliš silné, zejména proto, že to bylo poprvé pomocí sekačky s vlastním pohonem. Ale jakmile jsme se dostali k závěsu, snadno jsme to vypnuli a zapnuli a v případě potřeby upravili rychlosti pomocí pák na rukojeti. Zjistili jsme, že vlastní propulz je užitečný pro to, aby šel nahoru malé kopce (nejnižší rychlost byla vše, co jsme potřebovali) a vypnuli ho při navigaci kolem překážek.

Ocenili jsme také výdrž baterie a rychlé nabíjení této sekačky nabízí. Přestože je dodáván pouze s jedním ego 56V obloukovou lithiovou baterií, má 60minutový běh a trvá jen přibližně stejnou dobu, než se nabíjejte pomocí zahrnuté rychlé nabíječky. A i když to trvalo jen 50 minut, než se poseká náš trávník, jsme rádi, že nahlásíme, že baterie nedošlo. Pokud máte doma i jiné ego produkty se stejnou baterií, můžete si vždy vyměnit tuto baterii, pokud máte větší trávník a chcete pokračovat v sečení bez velkého přestávky.

Mezi další uživatelsky přívětivé funkce, které milujeme, patří snadno nastavitelná rukojeť: máte dvě možnosti pro výšku a tři možnosti úhlu, takže si můžete vybrat ten, který je pro vás nejpohodlnější. Také jsme zjistili, že nastavení výšky řezání je jednoduchý úkol, se šesti nastaveními, které si můžete vybrat z výšky od 1.5 až 4 palce. A až budete hotovi, držadlo je stejně snadné složit, takže můžete svou sekačku ukládat svisle do garáže nebo přístřešky. Chceme si uvědomit, že i když si myslíme, že tato sekačka odvedla skvělou práci v suchých a vlhkých podmínkách, jednou při sekání nad obzvláště mokrou oblast, rozsvítilo se oranžové světlo a sekačka se zastavila. Jakmile jsme však sekačku přesunuli do suchší oblasti, byli jsme schopni ji snadno spustit. Jediným dalším drobným problémem, který jsme ohlásili, je nasazení tašky na sběr trávy. Zjistili jsme, že by to bylo mnohem snazší u dvou lidí, protože to klipy pevně a je trochu těžké obejít podpůrnou lištu (během tohoto procesu to několikrát vyskočilo). Ale kromě těch malých problémů si myslíme, že se jedná o vynikající elektrickou sekačku pro snadno navigaci v různých typech terénu.

Cena v době publikování: 549

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 93.61 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší rozpočet

Greenworks 12 AMP 20-palcová sekačka na trávu 3 v 1

 • Cenově dostupné, silné a kompaktní
 • Neomezený čas běhu
 • Sedm řezacích pozic
 • Nastavení tašky, mulčování a bočního propuštění

Během posledních několika let jsme několikrát testovali sekačku na elektrické šňůře Greenworks a nadále vyniká jako nejlepší dostupná volba pro malé yardy a těsné prostory, dokonce i ty, které mají poněkud náročný terén. Ve skutečnosti jsme při testování této sekačky v našem posledním kole testování neměli žádné problémy s navigací nad divoty, shluky, hrboly a dalšími částmi našeho trávníku, které byly nerovnoměrné. zjistili jsme, že se tato sekačka poháněla přímo skrze ně. Navíc, 12-amph motor je dostatečně výkonný pro tvrdé řezání a mulčování, včetně vysokých, vřetenových plevelů na našem dvoře. Nehlásili jsme ani žádné problémy sečení po mírně mokré trávě.

20palcová řezací paluba je užší než některé jiné možnosti, ale zjistili jsme, že nám to pomohlo snadno projít těsnými oblastmi našeho dvora. Úprava výšky řezání (sedm různých výšek od 1.5 až 3.75 palců) je také jednoduché a je to opravdu jediné nastavení, o které se musíte starat. Všimli jsme si však, že sekačka nešla dostatečně nízká, aby snížila některé skvrny jetele. Přestože je to přátelský k rozpočtu, máme rádi, že máte tři možnosti pro vaše výstřižky z trávy-bag, mulč nebo boční propuštění-a nemusíte žádnou z těchto funkcí kupovat samostatně (což by přidalo náklady). Taška na sběr trávy se snadno připevnila, i když jsme poprvé rozlili nějaké výstřižky z trávy. Myslíme si však, že to nebude problém, jakmile to dostaneme.

Ačkoli je tento elektrický model šňůru, ocenili jsme neomezený běh a nepovažovali šňůru za těžkopádnou. Zjistili jsme se, že se držíme na šňůře, i když tam byl systém omezení šňůry, který ho udržoval na místě, ale dokázali jsme snadno sekat trávník. It’s important to note that this mower must be used with a 14-gauge 50-foot extension cord or a 12-gauge 100-foot extension cord (not included). Celkově jsme zjistili, že se jedná o opravdu snadnou sekačku na trávu (pro rukojeť je zapotřebí jen několik šroubů), použití a uložení (jen složte rukojeť) a nadále nás zapůsobí na jeho výkon a cenu.

Cena v době publikování: 227

Šířka řezu: 20 palců | Hmotnost: 56 liber | Zdroj energie: CordEd | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší samoprocelý

Ryobi 40V HP bez kartáčovače 21palcové sekačky s dvojitou lonou

 • Silný výkon
 • 70 minut runtime
 • Rychlé, 60minutové nabíjení
 • Lehké a záhyby pro skladování

Ačkoli je to o něco více roztříštěná ve srovnání s jinými možnostmi, které jsme testovali, sekačka Ryobi 40V HP beztaskovkou bezdrátová samohybná sekačka vyniká pro svůj silný výkon (srovnatelný s některými plynovými modely) a dlouhý, 70 minutový běh. Tuto sekačku jsme testovali na první trávě sezóny a byli jsme rychle ohromeni jeho snadným používáním a tichým výkonem (mysleli jsme si, že to téměř znělo jako bílý šum), zejména ve srovnání s plynovými modely, které jsme použili v minulosti. Díky technologii s vlastním pohonem to byl vánek sekat přes nerovný terén, dokonce nad kopci, s malým úsilím z naší strany. Vybrat správnou výšku pro náš nerovný trávník trvalo trochu času, než jsme se upravili, ale jakmile jsme upravili výšku, byli jsme ohromeni řezaným výkonem. Naštěstí tato sekačka nabízí sedm nastavitelných výšek řezu (1.5 až 4 palce), takže si můžete snadno vybrat ten, který potřebujete. Chceme také zmínit, že stejně jako naše nejlepší celková sekačka, Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka s vlastním pohonem, samo-projížděná funkce trvá nějakou dobu, než si zvykne, a můžete se cítit, že sekačka uteče dál nejprve, dokud nezjistíte, jaké nastavení potřebujete pro každou část svého dvora.

Tento model je dodáván se dvěma 40 V baterie a rychlou nabíječkou. Vzhledem k tomu, že je potřeba pouze jedna baterie, budete mít vždy jednu připravenou jít, pokud ji budete potřebovat. Náš trávník trval pokaždé jen 45 minut až hodinu, a my jsme nikdy nemuseli zastavit a dobít, abychom dokončili práci. Museli jsme však zastavit poprvé, když jsme sekali, abychom vyprázdnili tašku na sběr trávy, který jsme zjistili, že je překvapivě malý. Naplnil se po sečení asi 25-30 stop vysoké trávy. Další dvakrát nebyl tolik problémem, protože tráva nebyla tak zarostlá. Bylo velmi jednoduché odstranit plnou tašku, ale zjistili jsme, že se to snadno rozlilo a několik čepelí se dokonce rozlilo, když se sekačka používala (ať už byla nebo nebyla vyplněna nebo ne.) Těchto několik otázek stranou, ocenili jsme tašku, mulčování a možnosti bočního propouštění celkově pro výstřižky z trávy, i když stojí za zmínku, že to velmi dobře nerozbije starší listy.

Stejně jako většina sekaček na tomto seznamu, se sekačka Ryobi 40V HP beztaskovaná 21 palců snadno složí a svisle ukládá, aby se ušetřil prostor. Byli jsme stejně ohromeni všemi bezpečnostními prvky. Přestože má jednoduchý start, tlačítko, sekačka má klíč, který můžete ukládat samostatně, takže nikdo nemůže náhodně zahájit sekačku. Až je připraven k použití, musí být klíč vložen za klapku. Navíc sekačka funguje pouze tehdy, když upouštíte páku. LED světlomety poskytují další světlo, které by mohlo být užitečné při sečení kolem soumraku nebo úsvitu. Ačkoli je tato sekačka o něco dražší než naše nejlepší celkově (což je také model pro sebepodléhání baterií), myslíme si, že to stojí za dodatečné náklady na napájení, dlouhou dobu a baterii navíc.

Cena v době publikování: 799

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 75 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší tlak

Sun Joe MJ401E-P2 Elektrická sekačka na trávu

 • Lehký a snadno zvládnutelný
 • Přátelský rozpočet
 • Relativně tiché
 • Záhyby pro kompaktní úložiště

Při testování jsme zjistili, že elektrická sekačka Sun Joe MJ401E-P2 byla stejně snadno použitelná jako vakuová šňůra. Při pod 30 liber je tato sekačka velmi snadná, i když se nejedná o model s vlastním pohonem. Je propuštěn, takže budete pravděpodobně muset použít prodlužovací kabel. Nebudete se však muset starat o to, že baterie dojde, zastavíte se na dobití baterie nebo výparů z plynového modelu. Byli jsme také ohromeni tím, jak tichá byla tato sekačka, zejména ve srovnání s plynovými sekačkami, které jsme použili v minulosti. Tato sekačka byla snadno nastavena. museli jsme jen připojit tašku a dvě části pro rukojeť.

Díky 14palcové řezací palubě jsme zjistili, že se jedná o skvělou sekačku pro navigaci kolem těsných rohů a prostorů. Chceme však poukázat na několik problémů, se kterými jsme se při testování setkali. Zjistili jsme, že taška na sběr trávy se rychle naplnila (po sečení asi 20-30 stop). A když jsme sekali bez tašky, všimli jsme si, že se tráva uvízne pod čepele. Jako skvělá bezpečnostní funkce by se sekačka okamžitě vypnula. Tráva se však snadno odstranila a my jsme se mohli rychle vrátit k sekání. Rovněž stojí za zmínku, že tato sekačka má pouze tři nastavení pro výšku řezání, v rozmezí od 1.12 až 2.52 palců. I když se nedostanete jako přesný řez jako jiné modely, a možná budete muset přestat vyprázdnit tašku nebo odstranit trávu ze sekačky při řešení dlouhé trávy, myslíme si, že je to skvělá sekačka vhodná pro rozpočet, která je perfektní pro malé trávníky.

Cena v době publikování: 99

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29 liber | Zdroj energie: Corded Electric | Možnosti řezání: taška, boční propuštění

Nejlepší jízda

Ryobi 80V HP Clashless 42 in. Bateriový elektrický bezdrátový jezdecký traktor trávníku

 • Silný výkon
 • LCD obrazovka a aplikace pro sledování výdrže baterie
 • 13 výšek řezání
 • Mnoho dalších funkcí

Pokud máte větší dvůr na sekání, jezdící sekačka na trávu vám může ušetřit čas a energii s jeho rychlostí a účinností. Při testování Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42palcového jezdeckého trávníku na koni na koni na koni na koni na koni na koni s jeho výjimečným výkonem řezání, dlouhým během baterie a manévrovatelností. Elektrická sekačka má čtyři ocelové čepele, které poskytují 13 různých poloh výšky řezání, v rozmezí od 1.5 až 4.5 palců, pro velmi přesný řez. Zjistili jsme, že sekačka dokázala snadno zvládnout různé úlomky, účinně sekat tyčinky, listy, výstřižky v trávě a dokonce i krátké pampeliony, které by bylo normálně obtížné řezat. Výška řezání může být upravena pomocí ruční páky na pravé straně sekačky. Zjistili jsme však, že páka byla překvapivě blízko vaší nohy, což může vést k neúmyslnému změně výšky řezání, i když jsme tento problém nezažili sami.

Zatímco po deštivém ránu jsme tuto sekačku napájenou baterií testovali, zjistili jsme, že to nemá potíže s mokrou trávou a rovnoměrně ji řezá. I když byla tráva vlhká, sekačka na trávu účinně propustila výstřižky trávy. I když máme rádi, že tato sekačka vám dává tři možnosti pro výstřižky z trávy-bag, boční propuštění nebo mulč-s vědomím, že si budete muset kupovat sadu baggeru a mulčování samostatně. Byli jsme také ohromeni tichem sekačky na koni navzdory jeho velikosti. Když se řezací čepele nepohybovaly, zvuk sekačky na koni se podobal zvuku auta s jízdou na baterii pro děti. A když se čepele točily, hladina hluku byla ve srovnání s tradičními plynovými sekačkami velmi nízká.

Sekačka má palubní LCD obrazovku, která vám umožní zkontrolovat stav runtime a nabíjení a ovládat LED světlomety, pohon a čepel. Procento baterie se také objeví v nabídce digitálního zobrazení. Během přestávky můžete dokonce sledovat stav nabíjení, pomocí aplikace Ryobi Riding Mower. Zjistili jsme, že nabíjení sekačky je jednoduchý proces. Baterie dorazila s pouhými 23 procenty nabití a plně se natočila jen asi hodinu. Pro každou sečení, které jsme provedli, bylo použito pouze asi 10 procent baterie. I když bychom upřednostňovali fyzickou regulační páku, zjistili jsme, že je zvládnutelné přepínat při řízení. Sekačka má pedál urychlovače, který umožňuje pomalé a přesné manévrování kolem překážek a přitom poskytuje okamžitou rychlost v případě potřeby. Sekačka je také vybavena záložním pípajícím hlukem, který je určen jako bezpečnostní funkce.

Celkově vzato, Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42palcového jezdeckého trávníku je skvělá sekačka, která nabízí tichý a efektivní zážitek ze sečení, který eliminuje potíže s plynem a olejem. I když to není nejlepší volba pro malé yardy, pokud chcete udržet váš velký dvůr vypadat skvěle bez velkého úsilí, je to vynikající volba se spoustou doplňků.

Cena v době publikování: 4 999

Řezací šířka: 42 palců | Hmotnost: 557 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: mulč, taška nebo boční propuštění

Nejlepší nulové otočení

Ryobi 80V HP Clashless 42 in. Baterie Elektrická bezdrátová sekačka na zatáčku

 • 12 Nastavení výšky
 • Silný výkon
 • LCD obrazovka a aplikace pro sledování výdrže baterie
 • Joystick řízení

Sekačky s nulovým otočením jsou postaveny tak, aby byly rychlé a snadno navigační překážky, a sekačka na elektrickou bezdrátovou bezdrátovou sekačku Ryobi Elektrická beztvářka je to jen to, že to dělá. Jezdící sekačku jsme provedli jejím tempem a zjistili jsme, že je to vysoce intuitivní a snadno provozovatelný stroj. Místo volantu má tato sekačka na koni joystick, kterou lze provozovat pouze jednou rukou, pro lepší manévrovatelnost při otáčení. Joystick nám dal úplnou kontrolu nad směrem a rychlostí sekačky, od úplné zastávky po maximální rychlost. S jeho působivými schopnostmi otáčení jsme byli bez námahy schopni sekat kolem stromů v jednom průchodu, což by předtím vyžadovalo asi čtyři průchody s jinou sekačkou.

Nastavení výšky řezání bylo stejně jednoduché díky pohodlně umístěné páce, která nabídla dvanáct nastavení výšky od 1.5 až 4.5 palců. Sekačka dokonce přichází s klíčem pro zastavení výšky, která nám umožnila rychle přizpůsobit sečení do naší požadované výšky řezání. Celkově sekačka odvedla fenomenální práci při rovnoměrném stříhání trávy. Setkali jsme se s některými silnějšími travními plochami na dvoře, ale zjistili jsme, že zpomalení rychlosti sekačky jí umožnilo napájení bez problémů. S touto sekačkou jsme byli schopni posekat náš půl akr. Dokončení úkolu nám ve skutečnosti trvalo o 40 procent méně času. Je také mnohem tišší než sekačka na plyn a nemusíte se vypořádat s hořlavými plynovými nebo olejovými změnami.

Ryobi 80V HP bez kartáčovských jezdeckých sekaček je vybavena dvěma 80-voltovými bateriemi, 10-ampérovou hodinu a dvěma 40-voltovými bateriemi, které poskytují dostatek energie pro prodloužené sezení sezení. Během našeho testování jsme ocenili schopnost instalovat až tři 80 V a čtyři 40 V baterie, což nám umožňuje prodloužit běh sekačky ještě dále. Nabíjení baterií bylo vánek. Jednoduše jsme museli připojit nabíjecí kabel do zadní části sekačky, abychom současně nabili všechny palubní baterie. Byli jsme také potěšeni, když jsme zjistili, že 40 voltové baterie lze použít s různými bezdrátovými ryby nástrojů, jako jsou oříznutí a dmychadla, a rozšiřující rozsah naší sbírky venkovního napájecího zařízení.

A i když má mnoho stejných funkcí jako Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42. Podle výrobce má tato možnost výkonový ekvivalent plynového motoru s výkonem 31-koňských sil, která jezdí na trávníku na koni. Nabízí také aplikaci pro monitorování stavu baterie a má na palubě obrazovku LCD, abyste mohli ovládat LED světlometů, lopatku a rychlost pohonu a také monitorovat stav baterie, běhu a stav nabíjení. Jedná se o drahou sekačku, ale myslíme si, že je to vynikající možnost nulového otočení, díky níž bude váš trávník vypadat skvěle a efektivně.

Cena v době publikování: 5 999

Řezací šířka: 42 palců | Hmotnost: 700 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší těžká služba

Toro 22 „60V Max Elektrická baterie SmartStow Personal Tempo High Wheel Sekačka

 • Automaticky se přizpůsobí tempa chůzi
 • Devět řezacích pozic
 • Technologie víru má za následek jemnější výstřižky z trávy
 • Rychlé připojení pytlů a mulčování

Díky 22palcové palubě a třífázovým bezhrubým motorem, který optimalizuje RPM a točivý moment, tato bezdrátová sekačka z Toro přináší silný výkon. Nabízí řadu pokročilých funkcí pro bezproblémové sečení, což jistě ospravedlňuje jeho poměrně strmou cenovou značku. Devět řezacích pozic, v rozmezí od 1 do 4 palců, zajistí přesný řez, dokonce i v těsných prostorech. Navíc, patentovanou technologii Vortex Toro umožňuje více vzduchu do řezací komory, což má za následek jemnější výstřižky z trávy a zdravější trávník.

Tato sekačka obsahuje jednu baterii, která může běžet až 40 minut, což vám umožní rozřezat na 0.33 akru na jediný náboj. (Přečetli jsme však některé stížnosti, že v té době dochází šťáva). Její 10palcová zadní kola poskytují vynikající trakci na tvrdém terénu, aniž by trhaly trávník. Mezi další působivé funkce patří přenos s vlastním pohonem, který se automaticky přizpůsobuje vašemu tempa chůzi. Díky systému s rychlým připojením můžete snadno přepnout z mulčování na pytlování. Navzdory své silné váze je recyklovač Toro za sekačkou snadno manévruje a kompaktně se skládá, aby minimalizoval jeho skladovací stopu.

Cena v době publikování: 729

Řezací šířka: 22 palců | Hmotnost: 95 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: mulč, taška nebo boční propuštění

Nejlepší pro malé yardy

Worx WG779 Sdílet 40-volt 14-palcová bezdrátová procházka za sekanou

 • Lehký a snadno manévrovaný
 • Dvojitý nabíjecí port pro baterie
 • Indikátor nabití baterie
 • Baterie kompatibilní s jinými nástroji Worx

Walk-Share Walk-Behend sekačka Worx Power Share má 14palcovou řezací palubu, která může nakrájet na 0.12 hektarů na náboj, což z něj činí ideální volbu pro menší yardy. Při 29 liber je to dost lehké, aby téměř každý uživatel zvládl. Tato jednotka je vybavena dvěma bateriemi a s dvojím nabíjením, aby se maximalizoval dobíjení. Pro větší pohodlí existuje indikátor nabíjení baterie na palubě, který vám umožní vědět, kdy vám dochází šťáva. Další skvělá věc na těchto bateriích je, že jsou kompatibilní s řadou dalších nástrojů Worx.

Tato sekačka má šest úprav výšky a můžete snadno přidat další točivý moment s přeložením knoflíku. Má také schopnost mulčování nebo taška na výstřižky trávy, a můžete snadno posoudit, když je taška plná, díky průhlednému plastovému topu. Mějte na paměti, že tento kompaktní model je nejvhodnější pro menší pracovní místa, takže pokud jde o výkon, budete muset omezit svá očekávání. Podle některých zpráv, které čteme, má potíže s napájením tvrdou trávou a někdy se zastaví na rtech a okrajích.

Cena v době publikování: 300

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29.1 libry | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč

Nejlepší bezdrátové

Makita 36-voltová lithium-ion push sekačka

 • Výkonný motor
 • Odolná konstrukce
 • 10 výšek řezání
 • Volitelný tichý režim
 • Zahrnuje další sadu baterií

Pokud hledáte bezdrátovou, bateriovou možnost, tato sekačka z Makita nezklame. Beztáčkový motor je neuvěřitelně silný a dodává až 3 300 ot / min. Tento nástroj je napájen dvěma 18 V baterie, ale jsou zahrnuty čtyři baterie, takže je můžete vyměnit po delší dobu běhu. Batterie dohromady dodávají až 43 minut běhu. Řídítka má pogumované přilnavosti pro pohodlí uživatele a úchyty složí pro kompaktní úložiště.

Makita Push sekačka má 18palcovou komerční ocelovou palubu pro optimální trvanlivost. Je vybaven širokou škálou výšin řezání. 10 nastavení od 0.81 až 3 palce. Ačkoli to funguje dobře na většině typů trávníku, tato sekačka může trochu bojovat v zarostlé trávě. Má schopnost tašky, mulčky nebo výstřižky dozadu. Existuje dokonce klidný režim, takže můžete sekat trávník, aniž byste narušili své sousedy.

Cena v době publikování: 399

Řezací šířka: 18 palců | Hmotnost: 60.46 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, propuštění zadní

Nejlepší robot

Worx Landroid robotická sekačka

 • Plně automatizované
 • Přizpůsobte si plány sečení pomocí aplikace
 • Naviguje svahy 20 stupňů
 • Detekuje déšť a vyhýbá se překážkám

Unavený ze sečení trávníku? Tato plně automatizovaná, robotická sekačka pro vás dělá veškerou práci. Může sekat střední trávníky do velikosti 1/4 hektaru. Chcete.li to nastavit, musíte kolem svého dvora položit hraniční drát a připojit sekačku k aplikaci. Můžete spustit nebo zastavit stroj, nastavit plán sečení a zkontrolovat pokrok sečení pomocí aplikace. Landroid je vybaven 8palcovou řezací šířkou, jejíž výšku lze upravit mezi 1.9 a 3.5 palců. Dva motory bez kartáčovače mu dávají dostatek trakce pro navigaci 20 stupňů.

Pokud sekačka narazí na překážku, jednoduše ustoupí. Pro přesnější detekci je k dispozici další kolize za dodatečné náklady. Lze jej také naprogramovat tak, aby se zabránilo určitým oblastem vašeho dvora. Když Landroid detekuje déšť nebo baterie trvá nízko, vrátí se k dokování, aby se nabila nebo počká, až bude trávník suchý. Se všemi těmito funkcemi je robotická sekačka Landroid určitě hodná své strmé cenovky. Jedna věc, kterou stojí za zmínku, je, že i když se tato robotická možnost přiblíží k okrajům dvora, budete pravděpodobně potřebovat zastřihovač pro dotyky tak často.

Cena v době publikování: 1 159

Řezací šířka: 8 palců | Hmotnost: 48.5 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: Žádné

Porovnat

Po testování této sekačky na našem vlastním dvorku si Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka vydělává na našem nejlepším místě. Tato výkonná sekačka nabízí až hodinu nepřetržitého běhu a díky technologii s vlastním pohonem se snadno používá. Také milujeme nastavitelnou a skládací rukojeť pro kompaktní úložiště. Pokud hledáte cenově dostupnější možnost pro váš malý dvůr, zjistili jsme, že elektrická sekačka na trávu Greenworks je kompaktní a lehká, aby se snadno navigovala kolem překážek, a nabízí neomezené runtime, pokud to nevadí šňůra.

Jak jsme testovali elektrické sekačky na trávu

Testovali jsme osm sekaček na trávu, včetně plynu, elektrických kabelů a bezdrátových modelů napájených baterií v našich vlastních dvorech po celé zemi. Poté, co jsme je testovali na naše vlastní trávníky. od malých po velké. jsme je vyhodnotili při nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnotě. Pro první použití jsme načasovali nastavení sekačky na trávu a poznamenali jsme, jaké shromáždění bylo vyžadováno, a pokud byly pokyny podrobné a snadno sledovatelné. Také jsme zaznamenali doba nabíjení baterie, pokud se jednalo o bezdrátový model. Poté jsme použili sekačky při třech samostatných příležitostech, když počasí a růstové podmínky povolily a zaznamenaly délku střihu trávy, povrchová plocha dvora se posekala a čas potřebný k plnění úkolu. Všimli jsme si, jak snadné (nebo ne) to bylo zahájit sekačku, upravit rukojeť, upravit rychlost (pokud je samoproceňována) a změnit výšky řezání. Rovněž jsme vyhodnotili různé funkce, včetně pytlů, mulčování a možností bočního propuštění (pokud je zahrnuto) pro výstřižky z trávy. Kromě hodnocení nastavení a funkcí každé sekačky jsme si po použití všimli, jak snadné bylo navigovat překážky, svahy a další náročné oblasti včetně nerovnoměrné nebo vysoké trávy. Poté jsme se podívali na vzhled trávníku a poznamenali jsme, že pokud to vypadá rovnoměrně řezané. Také jsme zaznamenali všechny bezpečnostní prvky a všechny další funkce, jako jsou LED světlomety, skládací držadla pro skladování, systémy správy kabelů a další. Po testování byly do tohoto seznamu přidány nejlepší elektrické sekačky. V našem posledním kole testování jsme v našich dvorech testovali šest sekaček na trávu a vyhodnotili je podle stejných kritérií výše uvedených výše uvedených. Provedli jsme důkladné testování a porovnali jsme výsledky s našimi předchozími doporučeními produktu, abychom poskytli nejlepší možné návrhy. Provedli jsme úpravy kategorií na základě výkonu standout, buď výměnou nebo přidáním nových možností.

Co hledat v elektrické sekačce na trávu

Typ sekačky

Elektrické sekačky spadají do čtyř hlavních kategorií: push, samohybná, jízda a robota sekačky. Výběr správného modelu závisí na velikosti vašeho trávníku, rozpočtu a na tom, kolik práce jste ochotni vložit. Posuvné sekačky vyžadují, abyste za nimi chodili a ručně je poháněli. Protože jim chybí mnoho funkcí, které najdete na pokročilejších elektrických sekačkách, tah má tendenci stát výrazně méně. Posuvné sekačky také vyžadují největší množství práce, což z nich činí ideální volbu pro malé a střední yardy s relativně plochým terénem. Líbí se nám sekačka na trávníku Greenworks Electric Cord, protože je velmi snadné navigovat kolem vašeho dvora a přichází za velmi rozpočtovou cenu. Sekačky s vlastním pohonem jsou vybaveny technologií, která pohání kola při sekání. Tyto sekačky jsou často výrazně dražší než sekačky, ale vyžadují mnohem menší úsilí ze strany uživatele. Sekačka s vlastním pohonem, jako je Ryobi 40V HP beztaskovná 21 palcová bezdrátová sekačka, je skvělá volba pro střední velikosti na velké trávníky se šikmým nebo nerovnoměrným terénem. Nejsilnější volbou je sekačka na elektrickou jízdu. a také nejdražší. Uživatelé musí buď sedět nebo stát na stroji, aby jej mohli ovládat. S velmi širokým řezacím řádkem a schopností navigovat obtížným terénem je jízdní sekačka vhodný pro velké yardy se strmějšími svahy. Milujeme elektrickou bezdrátovou jetkovou trávníku Ryobi Battery, protože na jednom náboji může nakrájet na dva akry a nabízí spoustu skvělých funkcí. Sekačky na trávu robotů jsou obvykle naprogramovány prostřednictvím aplikace, což jim umožňuje autonomně s malým nebo žádným úsilím. Je vyžadováno určité počáteční nastavení, ale sekačku robotů může být naprogramována tak, aby sekala trávník automaticky, vyhýbala se kolizám a nepříznivému počasí a dalšímu. Přestože jsou neuvěřitelně pohodlné, robotické modely mají také kratší runcii a menší rozřezaný šířku, omezující jejich použití na menší yardy. Naše nejlepší volba v této kategorii, robotická sekačka Worx WR147, je téměř 100 % autonomní, jakmile je nastavena.

Zdroj energie

Na dobíjecí lithium-iontové baterie běží sekačky bezdrátových elektrických trávníků. Bezdrátový model vám dává větší flexibilitu a přenositelnost, protože neomezuje váš pohyb. Budete však muset mít na paměti výdrž baterie, která obvykle schází mezi 30 a 60 minutami. Některé bezdrátové elektrické sekačky přicházejí s dalšími bateriemi, které lze vyměnit za prodloužení jejich runtime. Můžete si také zakoupit druhou baterii pro zkrácení provozního času. Tímto způsobem se nemusíte starat o to, že dojde šťáva z džusu. Naše nejlepší volba pro bezdrátový model, Makita 18-volt x2 lxt lithium-ion push sekačka, zahrnuje další sadu baterií, takže uživatelé mohou sekat déle, aniž by se museli dobít. Největší výhodou pro sekačku na elektrickou trávu je to, že poskytuje neomezený výkon. Cordované modely obvykle stojí méně než jejich protějšky provozované baterií. Váš pohyb je však omezen na délku šňůry. Sekačka musí být použita s těžkým prodlužovacím kabelem, která se často prodává samostatně. Většina výrobců doporučuje 12-měřicí nebo 14-měřicí šňůru, ale měli byste se vždy odkazovat na příručku pro majitele, abyste zajistili bezpečný provoz.

Velikost paluby

Velikost paluby odkazuje na šířku sekačky a určuje, jak široká cesta může řezat. Širší velikost paluby má za následek širší řezací řádek, což vám umožní pokrýt větší oblast v jednom průchodu. Standardní velikost paluby na sekačkách s push i samohybnou se obvykle pohybuje od 13 do 22 palců. Robotické sekačky mají obvykle mnohem menší řezací balíček mezi 5 a 10 palci. Na druhé straně jezdecké sekačky mohou mít velikost paluby až 54 palců. Jezdící sekačka je nejvhodnější pro velké trávníky, které obvykle trvá hodně času na sekání. Náš nejlepší výběr pro nulovou otočení, elektrická bezdrátová sekačka Ryobi Battery Elektrická bezdrátová sekačka má 42palcovou palubu a 12 výšek řezání, aby se krátká práce z velké práce, s lehkostí navigovala kolem překážek.

Motorská síla a typ

Bezretové elektrické sekačky, které běží na bateriích, produkují kdekoli od 18 do 20 voltů energie. Čím vyšší je napětí, tím déle bude motor běžet na jednom náboji. Podobně vám sekačka s vyšším napětím umožní pokrýt více půdy v jednom průchodu. Vyšší napětí je obvykle nutné k sekání velkých trávníků a generování dostatečného točivého momentu pro proříznutí vysokou, hustou trávou. Hodnocení zesilovačů je také důležité při určování toho, jak mocná je elektrická sekačka na trávu. Například elektrická sekačka s 12 amph může napájet tvrdou trávou, zatímco 6-ampy by bojoval. Sekačka na trávu s kabelem obvykle čerpá mezi 6 a 13 zesilovačů ze standardního výstupu. Baterie na většině bezdrátových modelů přináší asi 18 ampérů za hodinu.

Bez kartáčovače vs. Kartáčovaný motor

Kartáčové motory jsou efektivnější, protože neztrácí mnoho energie třením a teplem, které by mohly potenciálně poškodit motor. Navíc se nemusíte starat o výměnu štětců, když se nosí. Všechny tyto faktory přispívají k spolehlivějšímu výkonu a menšímu údržbě. Na druhé straně kartáčované motory generují více tepla, což vysvětluje jejich tendenci se zastavit a přehřát. Přestože jsou kartáčované motory předem dostupnější, můžete z dlouhodobého hlediska platit více za údržbu. Podle potřeby budete také muset vyměnit opotřebované kartáče, což je další výdaj.

Standout funkce

Chytač tašky na trávu

Chytač travního sáčku se připojuje ke straně nebo zadní části sekačky na trávu a sbírá výstřižky trávy. Zatímco je tráva řezána, výstřižky se automaticky přenášejí do tašky. Toto je pohodlná funkce, protože vám to zachrání v tom, abyste si sami zabalili nebo vyčistili výstřižky. S taškou na trávu bude váš trávník po sečení vypadat elegantně a dobře udržovaný.

Mulcher

Elektrická sekačka se schopnostmi mulčování se naseká jemně naseká a odhodí výstřižky zpět na trávník. Jak se výstřižky rozkládají, uvolňují živiny, jako je dusík, fosfor a draslík, do půdy. Protože mulčování přirozeně zlepšuje zdraví trávníku, může to vyžadovat méně ošetření hnojiv.

Nastavitelná výška řezání

Většina elektrických sekaček na trávu má nastavitelnou výšku řezání v rozmezí 1 až 4 palců, což uživatelům umožňuje řezat různé trávy a řešit vysoké, zarostlé trávníky. Obecně platí, že ideální výška pro trávu v chladné sezóně je asi 2 1/2 palce. Při sekání byste měli odstranit pouze asi první třetinu travních lopatků.

„Životnost elektrické sekačky na trávu se liší v závislosti na praktikách péče o model, model a spotřebitele,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI). „Stejně jako jiné venkovní vybavení, se správnou údržbou, nabíjení a postupy skladování baterií, může elektrická sekačka snadno splnit očekávání uživatele.“

 • Pravidelně kontrolujte šňůry pro přezdívky a roztřepy, stejně jako baterie pro jakékoli poškození nebo deformace.
 • Potvrďte, že všechny průduchy jsou bez trosek.
 • Nezapomeňte používat pouze baterie a nabíječky ve spojení s doporučeními výrobce.

V případě elektrických sekaček na trávu přichází pohodlí s náklady. Push sekačky jsou na spodním konci cenové stupnice, ale také vyžadují největší množství manuální práce. Sekačky s vlastním pohonem obvykle stojí o několik set dolarů více než tlačné sekačky, ale snižují množství manuální práce, která je potřeba. Pokročilé modely, jako jsou robotické a jízdní sekačky, mohou být docela drahé, ale v podstatě pro vás dělají veškerou práci. Je jen na vás, abyste se rozhodli, zda chcete dát práci nebo zaplatit více za usnadnění vašeho života.

Proč důvěřovat smrku?

Tento článek napsal Sage McHugh, spisovatel domů a životního stylu, který do smrku přispívá od roku 2019. Pro výběr nejlepších elektrických sekaček na trávu pro tento kulatý zaokrouhlení zvažovala desítky produktů, pečlivě vyhodnotila jejich typ motoru, zdroj energie, šířku řezu, speciální funkce a celkový výkon. McHugh konzultoval stovky recenzí zákazníků a zápisy z webových stránek třetích stran. Pro další přehled, ona rozhovor s Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI).

Jenica Currie, editor obchodu pro smrk aktualizoval tento seznam s informacemi shromážděnými z testování různých elektrických sekaček na našich vlastních dvorcích po celé zemi. Také přidala další tipy a hlášení.

Jaký je smrk schválen?

Zde ve smrku chceme zajistit, abychom plně stáli za každým produktem, který doporučujeme, a že když řekneme, že něco je nejlepší, máme na mysli to. Možná jste si všimli odznaku schváleného smrku vedle produktů na tomto seznamu. Každý produkt s tímto odznakem byl osobně přísně testován a pečlivě vybrán náš odborný tým laboratorních testerů a editorů. Ve většině případů nakupujeme všechny tyto produkty sami, i když občas dostáváme vzorky poskytované přímo společnostmi. Bez ohledu na to, jak získáváme produkty, všichni procházejí stejnými testy a musí splňovat stejná přísná kritéria, aby udělala to nejlepší řez.

Buzz nástrojů

Procházejte všechny značky »

Procházejte všechny kategorie »

Domů »Nejnovější recenze nástrojů» Zahrada trávníku »Bezrádná sekačka» Greenworks Pro 80V 42 palců Crossoverz Zero Turn Lawn Mower Review

Greenworks Pro 80V 42 ″ Crossoverz Zero Turn Lawn Mewr CRZ 428

Greenworks Pro 80V 42 palců crossoverz

Výrobce: Číslo modelu Greenworks: CRZ 428 Cena: 5 999 Zdroj napájení: 80V li-ion

Rozšiřování elektrického venkovního napájecího zařízení pokračuje a my si dostáváme ruce na další modely, abychom si prohlédli. Poslední sekačka Electric Zero Turn, kterou jsme vyhodnotili, je model Greenworks Pro 80V 42 ″. Jedná se o balíček nabízený výhradně v Costco a je zabalen s bateriemi navíc. Pro tento model 80V je k dispozici několik různých balíčků z Greenworks.

V loňském roce jsme z Ryboi zkontrolovali naši první bezdrátovou sekačku! V této recenzi se tedy zaměříme na sekačku Greenworks, ale na konci také provedeme určité srovnání.

Greenworks nabízí širokou škálu možností sečení ve své sestavě 80V, včetně dvou různých jezdeckých sekaček, několika push sekaček a nejrůznějších nástrojů příslušenství včetně dmychadel, ořízků, zastřihovače živých plotů a řetězových pilach. Nákup do platformy baterie umožňuje uživatelům získat veškeré základní venkovní napájecí zařízení na stejné platformě baterie.

Rysy a specifikace

 • Vysoce účinné bezhrubé motory poskytují točivý moment a delší životnost
 • Sekat až 3 hektary na jeden náboj
 • Zvyšuje kopce do 15 ° svahu
 • Postaveno s 42 ″ vyztuženou ocelovou palubou 12 měřid
 • Maximální řezná rychlost 8 mph
 • Napětí: 80 V li-ion
 • Řezací šířka: 42 ″
 • Minimální výška řezání: 1-1/2 ″
 • Maximální výška řezání: 4-1/2 ″
 • Záruka: 4 roky nástroje a baterie

Poznání sekačky Greenworks Zero Turn

Naše vzorová sekačka byla odeslána přes nákladní společnost a upustila do tvrdé palety. To je typické pro velké sekačky a také to, jak jsme v loňském roce obdrželi další sekačku na značce Zero Turn. Na sedadle došlo k mírnému poškození sedadla a nabízených zelených prací, které nahradily sedadlo. Sekačka dorazí plně sestavená a připravena jít. Jednoduše jsme přerušili přepravní popruhy a odjeli je hned z přepravní palety a okamžitě jsme začali sekat.

Tento konkrétní model/balíček je dodáván s 12 bateriemi, takže můžete sekat se šesti z nich, zatímco budete účtovat dalších šest. Tato sekačka byla dodána se 4.0 ah baterie (5.K dispozici je také 0 balíčků AH, které by se zvýšily doba run). Jak vidíte výše, sekačka má 6 slotů baterií umístěných pod sedadlem. Posílá také se 3 poplatky za přístavy, což uživatelům umožňuje nabíjet všech šest baterií najednou.

Vedlejší poznámka k nabíječům baterie. Snažil jsem se připojit všechny 3 nabíječky do stejného obvodu a aktuální remíza byla příliš velká, což vedlo k zakopnutí obvodu 20 ampérů. Pokud tedy chcete nabít 6 baterií najednou, budete pravděpodobně muset použít dva různé obvody.

Ovládací prvky na Greenworks CRZ 428 jsou to, co byste očekávali od standardní sekačky s nulovou otočení s několika jedinečnými rozdíly. CRZ 428 nemá pedál přestávky. Když jsou ovládací páky přitlačeny do své nejvíce vnější pozice, zapojí parkovací přestávku namísto pedálu. Jedna věc, která se mi na ovládacích pákách na této jednotce opravdu líbí, je „jarní“ odpor, když tlačíte vpřed. Na rozdíl od některých sekaček, které jsem řídil, je to pěkná funkce, která má na rukojeti nějaký zpětný tlak, což podle mého názoru způsobuje hladší změny rychlosti.

Nastavení výšky paluby je velmi typické pro většinu sekaček a snadno nastavitelné. Paluba zvedne a snižuje s lehkostí a nastavení výšky se zdálo být velmi přesné. Všechny páky a ovládací prvky na této jednotce se cítily robustní a dobře vyrobené.

Zjistil jsem, že sedadlo je nesmírně pohodlné a je to pro mě vysoko příjemné překvapení, zejména proto, že jsem nad 6´3 ″ vysoký. Sedadlo se přizpůsobí dozadu a dopředu pro uživatele různých výšek. Řeknu, že by sedadlo bylo hezčí, kdyby se mohlo pro lidi s opravdu dlouhými nohama jako já sklouznout zpět. I když by to bylo hezké, sekačka byla stále pohodlná.

Tato sekačka umožňuje uživateli vybrat rychlost jednotky i čepele na pomalejší nastavení. To je nesmírně užitečné pro prodloužení výdrže baterie a také pro pomoc s lepší řízení řízení. Když jsem sekal kopcovité sekce, zjistil jsem, že chci použít pomalejší rychlost pohonu, abych zabránil točení. Ovládací panel má také pěkný měřič baterie, takže můžete zjistit, kolik běhu zbývá před výměnou baterií. Když jsou baterie téměř vyčerpány, jednotka ukáže sekačku a umožní vám jezdit zpět nižší rychlostí, aby se změnila baterie a nezaútočila na dvorek.

Mezi další pozoruhodné funkce pro tuto sekačku patří držáky nápojů, port USB, který nabije váš telefon, úložiště materiálu na palubě (až 200 liber), LED světla a integrovaná tryska čištění paluby, aby se připojila k hadici. Celkově se paluba a další kovové části na sekačce zdají být těžký rozchod a robustní.

Výkon a čas run

Greenworks CRZ 428 na mě opravdu zapůsobilo na řeznou energii, snižováním kvality a hladkými ovládacími prvky pohonu. Minulý měsíc jsme měli slušné množství deště v NH a tráva rostla jako blázen. S lehkostí jsem byl snadno sekat 6 ″ vysokou trávou s CRZ 428. Obrovským výhodou pro tyto bezdrátové sekačky na nulovou otočení je mower přímého pohonu na každém řezání vřetena. Tyto sekačky mají neuvěřitelný točivý moment a ukazuje se ve vysoké trávě. Kromě toho jsou pohonné motory také samostatným významem, které se nespoléháte na jeden motor pro řezání a řízení, výsledky hovoří samy za sebe a já bych tvrdil, že sekačky na baterii jsou mnohem silnější než konkurence plynu, pokud jde o řeznou energii.

Skajím těsně nad akrem poněkud kopcovitého terénu a byl jsem schopen udělat celý dvůr pomocí všech 12 baterií, ale bylo to blízko. Používání 12 4.0 ah balíčků v hluboké trávě bylo téměř o tom, co jsem z nich mohl vytlačit. Určitě stojí za to se podívat na 5.0 ah balíčků, pokud se chystáte udělat dvůr nad akrem, protože by to mělo trochu zlepšit čas běhu. Rychlé náboje fungují dobře a nabily baterie v době, kdy mi trvalo, než vypustila první sada.

Greenworks CRZ 428 vs Ryobi Ry48140

Jak jsem poznamenal minulý rok, zkontrolovali jsme Ryboi Ry48140 a chtěl jsem provést rychlé srovnání. Tyto dva sekačky jsou velmi podobné, ale velmi odlišné. Ryobi je systém kyseliny olova, zatímco Greenworks je platforma Li-Ion. Ryobi je 54 ″ řezné šířky, zatímco tato Greenworks je pouze 42 ″. Velkou otázkou tedy je, který z nich je lepší? Jak byste mohli mít podezření, že to není tak snadné a každé z nich existují profesionály.

 • Run-Time: Musím to dát Ryobi. Která velká olověná kyselá baterie Tato sekačka může snadno udělat můj plný akr na jednom náboji, aniž by musel zastavit a vyměňovat baterie jako Greenworks. Ryobi se také zapojí, aby jej nabila vs a musela odstranit baterie a vložit je do více poplatků za zelené práce.
 • Řezací výkon: Greenworks má v této situaci mírnou výhodu oproti Ryobi. Zatímco oba vystupují ještě lépe než plynové sekačky, Greenworks se absolutně rozbila vysokou mokrou trávou jako nic, s kým jsem předtím sekali. Připisuji to baterie Li-Ion, která je schopna vytáhnout vyšší zesilovače bez poškození baterie.
 • Hilly Terrain: Greenworks rozhodně udělal lépe na kopcích než Ryobi. Opět je to s největší pravděpodobností funkcí baterie Li-Ion, které jsou schopny nakreslit vyšší zesilovače, což umožňuje sekačce vylézt na kopce při vyšších rychlostech s dalším zatížením motoru. Rozdíl byl docela znatelný a zrychlil můj čas na sečení než Ryobi.
 • Ovládací prvky: Ovládací prvky Greenworks jsou mnohem lepší než Ryobi. Pružina naložená ovládací ramena na zelených pracích způsobuje mnohem plynulejší ovládání jak při otáčení, tak zrychlení. Zjistil jsem, že jsem se s těmito ovládacími prvky roztočil mnohem méně.
 • Celkově: Zatímco sekačka Greenworks má pouze 42 ″ balíček ve srovnání s 54 ″ na Ryobi, věřím, že Greenworks CRZ 428 je lepší celková sekačka. Je to hladší, silnější a rychlejší sekačka s podobnými rysy jako Ryobi. Je to také novější model a obsahuje li-iontové baterie. Zatímco Ryobi je určitě mnohem pohodlnější na účtování celkového výkonu Ryobi je příliš těžké ignorovat.

Celkové myšlenky. Greenworks CRZ 428

Greenworks CRZ 428, 42 ″ sekačka na nula zatáčka je skvělou volbou pro každého, kdo uvažuje o příkopu plynových motorů a jde do sekačky provozované baterií. Už několik let používám bateriové sekačky, oříznutí řetězců a další venkovní napájecí zařízení a mohu vám říct, že se nikdy nevrátím k malým plynovým motorům. Tato sekačka je výrazně tišší, má nulovou údržbu a vystupuje stejně jako plynové vybavení. Ano, vyžaduje to zvyknout na řešení správy baterií, ale výhody podle mého názoru stojí za to. Za necelých 6 000 jsou tyto sekačky rozhodně a drahé investice. Ale pokud vezmete v úvahu nedostatek nákupu paliva a roční služby v kombinaci s nedostatkem potíží, které mohou mít malé plynové motory, je to docela dobrá investice. Kromě toho má Greenworks úplný kompliment venkovního napájecího zařízení, které můžete utéct ze stejné platformy baterie. Toto je sekačka, kterou byste měli určitě zvážit.