Kolik chovu benzínu pro zastřihovač pro trávu

Jak zředit benzín olejem pro zastřihovač pro tankování

Enginy pro dvoumoke to fungují kvůli benzínové směsi, která se připravuje v poměrech uvedených v technickém pasu zařízení. Pokud ignorujete pravidla míchání, může zahradní nástroj rychle selhat.

Fungování instalace se dvěma stromy se liší od provozu čtyř motorů na ústrojí: mastnota tření povrchů v klikovém hřídeli a dalších částech zařízení není z klikové skříně, ale pomocí oleje, která byla dříve dělena pomocí oleje, která byla dříve dělena pomocí benzín. U dvou motorů na strokech je obecné pravidlo přípravy hořlavé směsi platné. benzín je zředěn určitým objemem oleje určeného pro tento účel.

Požadavky na hodinky

Směs benzínu a oleje vybraného pro motocykly musí splňovat nezbytné požadavky uvedené v pokynech. Je důležité si uvědomit, že domácí výrobci často označují své výrobky trochu jinak, ne tak, že je podle americké nebo japonské klasifikace obvyklé. Ruští výrobci maziv zpravidla vkládají 2T značení do všech olejů určených pro dva motory s stromem. Často na policích na obchodech najdete kanály s máslem, na nichž jsou značky „vlastní mix“ nebo „pre.mix“. V prvním případě to znamená, že olej nevyžaduje žádné další manipulace, stačí jednoduše nalít benzín s máslem do jedné nádoby a míchání dojde bez účasti na lidské účasti. Ve druhém případě budete tedy muset třást nebo třást směs, abyste ji přivedli k požadované konzistenci.

Jak vidíte, existence různých klasifikací maziv naznačuje, že je nutné používání olejů ve dvou motorech na strokech. Důvodem je skutečnost, že palivová směs bez maziva rychle deaktivuje motor s vnitřním spalováním, který nebude správně mazán. Benzín s máslem tvoří potřebné prostředí, které snižuje detonaci, odstraňuje přebytečný odpad (vypracování ze spalování benzínových produktů) a chrání vnitřní povrch motoru před opotřebením.

Je důležité si uvědomit, že při použití oleje nesprávné klasifikace může dojít k rozpadu nebo ucpávání motoru. Samozřejmě to může být opraveno, ale aby se zabránilo možným poruchám a minimalizovalo jejich pravděpodobnost, bude lepší prostudovat provozní pokyny, zjistit objem dvoustokového motoru nainstalovaného na motocyklu a použít pouze benzín a použít pouze benzín s máslem, které se hodí do všech modelů parametrů.

Poměrně často v sekci doporučení (a někdy na etiketě) výrobce označuje partnerské společnosti, jejichž benzín s máslem doporučuje nalit do jeho modelů. Nejčastěji jsou palivo a mazivo doporučené výrobcem vhodné pro zastřihovač pro trávu Best.

Za prvé, všechny oleje neznámého (garáže, suterénu) původu by měly být okamžitě vyloučeny ze seznamu aktivně ovládaných maziv. Obvykle zředění takových olejů není snadné kvůli nejasné základně, složení. Štítky nepravidelných výrobců zpravidla neobsahují informace a osvětlují pouze obecné informace bez objasnění. Je velmi doporučeno zředit a zředit oleje, jako je AS-10 a ASZP-10. Původ těchto maziv je obvykle velmi vágní, je lepší upřednostňovat osvědčené značky, které tisíce lidí po celé zemi používají každý den.

Charakteristickým rysem všech olejů pro dva motory na stromě je skutečnost, že je výrobci zabarví v barvě kontrastující s benzínem. Kapalina je průsvitná, viskózní konzistence, mírně nažloutlá, ale ne silná. Obvykle mluvíme o třech barvách. červené, zelené a modré.

Nezapomeňte, že barevné schéma nijak neovlivňuje klasifikaci (jak se to často provádí v případě nemrznoucí směsi).

V žádném případě byste neměli používat oleje z pravítka, které není navrženo pro zastřihovač pro trávu. To může extrémně negativně ovlivnit práci energetické jednotky, vést ke zvýšené spotřebě paliva, saze na svíčkách a řadě dalších problémů, které budou muset být identifikovány a vyloučeny. Je třeba poznamenat, že pokud bude nainstalována skutečnost použití oleje, který není zahrnut do tolerance, má prodejce všech práv na odstranění zařízení ze záruky. To znamená, že výměna neúspěšných částí bude muset být na vlastní náklady a žádné výjimky zde nepomůže.

Pokud získaná kapalina nemá deklarované vlastnosti (například příliš tekuté), nemělo by ji smíchat s benzínem. Bude nejlepší vrátit takový olej zpět do obchodu a vysvětlit prodejci důvod návratu.

Jaký benzín se vyplnit

Benzín pro sekačku na trávu. druhý prvek palivové směsi. Jeho značka je vybrána s přihlédnutím k doporučením výrobce popsaného v pasu na jednotku. Trvání paliva a odporu k detonaci ukazuje hodnotu oktanového čísla: čím vyšší je počet, tím déle palivo spálí. Takže na čerpacích stanicích si můžete koupit takové značky ropných produktů:

AI-92 má větší tendenci k detonaci.

Směs se připravuje před operací v poměru, který je označen na krytu benzínové nádrže:

kolik, benzínu, zastřihovač, trávu

To znamená, že pro 1 litr paliva potřebujete 20 ml olejové tekutiny.

kolik, benzínu, zastřihovač, trávu

Výrobci benzocystémů s motorem o dvou strokech (například Patriot PT 555 nebo Champion T336) naznačují požadovaný podíl přípravy palivové směsi v instrumentačních pokynech. Pro první model je navržen poměr 32: 1 pro druhý. 50: 1.

Sekačka na trávu se čtyřtaktním motorem nevyžaduje předběžnou přípravu ropných produktů. Zařízení zařízení poskytuje 2 kontejnery. Je nutné nalít benzín do nádrže a olejová tekutina do vypouštěcí díry na klikové skříni.

Jak zředit benzín olejem pro zastřihovač pro trávu

Zředit benzín pro zastřihovač pro trávu ve správném poměru. Nedostatečný olej může vést ke špatnému mazání prvků sekačky na trávu, což přispívá k rychlému opotřebení. V případě, že je olej více než oliva vytvořená na pístech a zapalovacích svíčkách. Foreths o pohyblivých částech motoru narušuje normální provoz a vede k rychlému rozpadu motoru.

Jaký podíl je vyžadován pro konkrétní model zastřihovače pro trávu, najdete z připojených pokynů. Nejčastěji se pro dvoutaptní benzínové motory motocyklů používá palivová směs v poměru 50: 1, kde 50 je součástí benzínu, 1 dílčí olej. To znamená, že 20 ml oleje by mělo být přidáno k 1 litru benzínu. Tabulka pomůže vybrat nezbytný poměr.

Chcete.li správně měřit proporce, použijte naměřené kontejnery s Milliliter Scale. Pro tyto účely je speciální kanystr s dvojitým krkem perfektní, je navržen tak, aby míchal a skladoval olejzin. Například olej může být napsán lékařskou stříkačkou bez jehly. Před smícháním kapalin se ujistěte, že v nádobě není voda, prach a částice nečistot pro hotovou směs paliva.

Zředění benzínu s mazací tekutinou přímo v palivové nádrži je nepřijatelné, navíc by měl být jasně pozorován podíl oleje a benzínu. Pokud toto pravidlo ignorujete, může být provoz zastřihovače pro trávu nestabilní, proto rychle selže.

Pro tento účel se nedoporučuje používat plastové lahve nebo kanály. Důvodem je skutečnost, že benzín má schopnost rozpustit plast, což znamená, že část plastu se může dostat do palivové nádrže, což může vést k rozpadu karburátoru. Přestože existují speciální plastové kanály se značkovým „plamenem“.

 • Benzín;
 • Olej vhodný pro dva motory s nastolením se systémem chlazení vzduchu;
 • Kanystr, lepší kov;
 • Míchací kontejner je také lepší kov;
 • Rukavice;
 • Respirátor.

Kromě ochranného vybavení nezapomeňte na pravidla pro bezpečnost požáru, protože benzín a motorový olej jsou snadno zapáleny:

 • Je lepší pracovat na ulici, aby se zabránilo hromadění benzínové páry v místnosti;
 • Nemůžete kouřit a vytvářet situace související se vznikem jiskry.

Vytvořte směs benzínu a oleje takto:

 • Nalijte do nádoby 1 litr benzínu, přidejte polovinu požadované části oleje. Důkladně promíchejte, udělejte to velmi opatrně od zdrojů otevřeného ohně.
 • Přidejte zbytek oleje do plynu pro trávu a důkladně promíchejte. Nyní lze palivo nalibovat do palivové nádrže zastřihovače pro trávu.

Směs může být skladována po dobu déle než tři měsíce, takže je lepší zředit benzín v takových množstvích, že je dostatek použití.

Pro ředění lze použít pouze vysoce kvalitní olej, zatímco se doporučuje zakoupit pouze v důvěryhodných obchodech, například ve specializovaných hypermarketech.

Důsledky doplňování doplňování směsí s nesprávnými proporcemi

Při zředění jsou hořlavé materiály velmi důležité pro pozorování poměru doporučeného výrobcem Motokos. Pokud oleje nestačí, pak se na pístu a válci, které dříve či později vedly k rozpadu pístového prstenu.

Důležité! Kromě toho se v důsledku tření usadí kov z pístu na stěnách válce a motor může jednoduše zaseknout. To bude vyžadovat opravu nebo výměnu motoru.

A s nadměrným množstvím oleje je pístový prsten chrání, stejně jako tvorba sazí na pístu, na zapalovací svíčce atd.D. To vše vede k silnému opotřebení vybavení a potřebě neustálého čištění.

Nástroje

Trimmer pro travní benzín Patriot RT 3355 je navržen tak, aby ořízl a sekal nízkou trávu na trávnících, ulicích, kolem stromů, podél silnic, na trávnících a zahradních oblastech. Jednotka je úspěšně používána na rovnoměrné a úlevě, nerovnoměrných oblastech. Výrobce vylepšil model s ohledem na pohodlnou přepravu a snadné použití: lišta je vyrobena odnímatelným, rychle sestaveným a rozebráním. Pohodlí operace přidává široký ramenní pás s nastavitelnou délkou. Rychlé spuštění je zjednodušeno primerem.

 • Popis modelu Patriot RT 3355
 • Příprava a nalití palivové směsi v zastřihovači pro trávu Patriot RT 3355
 • Fáze zahájení zastřihovače pro trávu benzínu Patriot RT 3355

Popis modelu Patriot RT 3355

 • Univerzální agregát: Použití rybářské linie vám umožňuje provádět práce na řezání trávníků a květinových záhonů, změna na řezací nůž vám umožní provádět řez suchého sázku, plevele s tvrdým nebo elastickým stonkem, trinter.
 • Pohodlné řízení a provoz. Použití inovativní ochrany před vibracemi v návrhu, výběr optimálního rovnováhy nástroje.
 • Rukojeť a ramenní pás pomocí ergonomické technologie.
 • Primer usnadňuje začátek a odstraní zatížení ze startéru.
 • Údržba je cenově dostupná a pohodlná. V případě potřeby se provádí rychlá oprava a odstranění problémů při zapalování a v oddílu filtrace.
 • Výkon motoru 1.8 l.S. Umožňuje produktivně provádět nepřetržitou práci do 4-4.5 hodin.
 • Objem motoru 033 l.
 • Ostrý nůž s průměrem 230 mm. Frekvence rotace nože 8000 ot / min.
 • Silná spolehlivá rybářská linie pro zastřihovač s průměrem 2.4 mm.
 • Šířka zachycení 460 mm.
 • Klika na kole.
 • Net 6.6 kg.
 • Hrubý 8.6 kg.
 • Rozměrové rozměry 95 x 36 x 23 cm.

Příprava a nalití palivové směsi v zastřihovači pro trávu Patriot RT 3355

 • Směs pro motor o dvou stromech je vyroben pouze z původních vlasteneckých olejů a benzínového benzínu AI 92.
 • Pro přípravu použijte speciální kanystr z konfigurace zastřihovače pro trávu. Značení je upraveno pro benzín a olej konkrétního modelu 3355.
 • Benzín se nalije na značku pro benzínovou tekutinu.
 • Do něj se vlévá odpovídající značka Patriot Oil pro motor o dvou strojích.
 • S několika chvěními je směs přivedena do homogenního stavu.
 • Příprava směsi v konvenčním benzínovém nádobě se provádí s expozicí rozměrů benzínu/oleje 32: 1.
 • Příprava palivové směsi přímo v nádrži zastřihovače pro trávu se nedoporučuje.
 • Doporučuje se připravit část směsi pro jednu, maximální dvě čerpací stanice.
 • Nalijte směs vypnutým motorem, pryč od zdrojů otevřeného ohně.

Fáze zahájení zastřihovače pro trávu benzínu Patriot RT 3355

 • Čerstvě připravená směs se nalije do nádrže.
 • Je přenesena do polohy „studené“, páka vzduchového tlumiče.
 • Zapalování na ovládací popisování je nastaveno na polohu „inkluzivní“.
 • 5-7 klikne na tlačítko primer a naplní karburátor směsí.
 • Zastřihovač trávy je položen na stabilní povrch v bezpečné vzdálenosti od předmětů a lidí. Vyhýbá se kontaktu hlavy zastřihovače nebo řezacího nože.
 • Spoušť plynu je tlačen na ovládací rukojeť a je stanoven v této poloze.
 • Jednou rukou drží zastřihovač pro trávu a druhou rukou natahuje popisovač startéru, dokud není „háček“. V tuto chvíli rukojeť prudce táhne, dokud není motor spuštěn.

Motor je spuštěn s předběžným natahováním šňůry. Udělejte ostré trhnutí nespolehlivé šňůry nebo vytáhněte šňůru, dokud zastávka nestojí za to kvůli vysoké pravděpodobnosti rozpadu startéru.

 • Nainstalujte páku tlumiče vzduchu ve střední poloze.
 • Popisovač startéru musí být vytáhnut několikrát před zahájením motoru.
 • Zahřejte motor 5-10 sekund. Přeneste páku tlumiče vzduchu. Stiskněte spoušť plynu pro odemknutí.
 • Hladce stiskne spoušť plynu, motor je přiveden k maximální rychlosti. Začnou pracovat.
 • Produkujte kosbu a pevně drží zastřihovač pro trávu.
 • U vyhřívaného motoru se výše popsané operace provádějí bez stisknutí základního nátěru. V tomto případě je tlumič vzduchu umístěn ve spodní poloze.

Travní zastřihovač je vybaven poloautomatickou rybářskou linií. Při práci při maximálních rychlostech zasáhněte na zemi příliš tlakovou hlavu, aby se délka rybářské linie zvětšila o 2.5 cm.

Pravidla pro vyplnění směsi v různých motorech

Hlavním pravidlem je přísné pozorování poměru směsi pro dva motory s výstrojem a nepoužívat takové sloučeniny pro čtyři motory s nastolením. Kromě toho sledujte princip „sezónnosti“. po dlouhém pobytu paliva v plynové nádrži jej vypusťte a nahraďte jej čerstvým.

Je praktické okamžitě připravit určité množství směsi do budoucnosti, takže později lze rychle použít. Po uložení dodržujte pravidla:

 • Udržujte benzínovou složení po dobu ne více než 3 měsíců, protože je rozdělena;
 • Používejte k uložení kontejneru, který neprodává sluneční světlo. Udržujte to od přímých paprsků Slunce;
 • Nestavte kontejner vedle topných zařízení.
kolik, benzínu, zastřihovač, trávu

Pravidla výběru oleje

Motorový olej v závislosti na chemickém složení:

 • Minerál.vyrobený z olejových destilátů a je určen pro zařízení s nízkým výkonem vzduchu;
 • Semi.syntetický. je směs minerálních a syntetických olejů a je vhodná pro 2T a 4T, stejně jako pro chlazení vzduchu a kapaliny;
 • Syntetické. produkované na základě složitých etherů a lze jej použít v výkonném vybavení, jakož i pro práci v obtížných klimatických podmínkách.

Důležité! Oleje pro dva stromy a čtyři stronové motory se mezi sebou liší schopností rozpustit, vypalovat a vypařit. Současně se liší od benzínu, aby se kapalné mazivo lišilo, je natřeno v různých barvách: modrá, zelená, červená.

V závislosti na klasifikaci API lze rozlišit následující skupiny olejů pro ořízkové motory:

 • To. pro zařízení s nízkým výkonem s hlasitostí motoru do 50 cm3 a chlazením vzduchu;
 • TV-for výkonné vybavení s objemem motoru 50-200 cm3 a vzduchovým chladicím systémem;
 • TS. pro výkonné dvousstorové vybavení (motocykly, řetězové pily, sekačky na trávu atd.) s objemem motoru 50-200 cm³;
 • TD. pro motory lodí s chlazením tekutiny.

Chcete.li zvolit optimální olej pro konkrétní model zastřihovače pro trávu, je lepší vzít v úvahu doporučení uvedená v pokynech. Pro Motos 2T se obvykle používá olej třídy API-TV a API-T.

Na poznámku! Kromě toho existuje klasifikace Jaso pro dva motory a SAE30 se také používá pro čtyři stromy.

Přední výrobci zahradního vybavení sami vyvíjejí a vyrábějí oleje pro své vybavení. Taková maziva nejvíce plně uspokojují všechny technické a operační charakteristiky specifických série oříznutí. Například pro motocykly STIHL (STIHL) FS 5 je nejlepší používat super olej STIHL HP nebo STIHL HP, pro Husqvarna 143R, Husqvarna HP nebo Husqvarna LS olej je vhodný. Obvyklý minerální olej M-8V je však také vhodný pro značku Patriot.

Výsledek výpočtu palivové směsi:

Aby bylo pohodlnější měřit požadovaný objem oleje v mililitrech, používá lékařskou stříkačku většího objemu, stojí to levně, prodáno v jakékoli lékárně. Nebo použijte jakýkoli měřený kontejner kontejneru.

Naše kalkulačka vám pomůže spočítat požadovaný podíl pro doplňování doplňování jakéhokoli nástroje Benzo, například: lodní motor, řetězové pily, oříznutí pro trávu, sekačku na trávu atd.D. Jinými slovy, můžete nezávisle a volně vypočítat správný poměr benzínu a oleje pro dva motory s nastolením. Pokyny pro míchání na fotografii níže.

Je důležité před zahájením výpočtu přečtěte si pokyny pro provoz přístroje, zejména s body: objem tankování, poměr palivové směsi. Tato data budou počáteční pro správný výpočet.

Výsledný výsledek lze pro vaše pohodlí vytisknout na tiskárně kliknutím na ikonu „tisk“. Budeme spokojeni s konstruktivními komentáři a recenzemi týkající se práce naší služby.

Mějte na paměti, že plyn.instrument.tool má období běhu a poměr benzínu/oleje se liší od doporučeného.