Kreg Track Horse je perfektní sawhorse pro malou dílnu. Malé pily koně

Udělejte tesařství bez námahy s nejlepšími koňmi

Bez ohledu na to, na jakém druhu tesařství pracujete, pilavý kůň je nejvhodnější a nej funkční nástroj všech dob! Není to jen jako jakékoli základní zařízení pro řezání dřeva. Ve skutečnosti, mít nejlepšího koně v roce 2023, vám poskytuje správnou, plnohodnotnou pracovní stanici, abyste mohli pohodlně plnit své úkoly.

Kůň s nejlepším pilou vám nejen zpřístupní, ale také vám umožní upravit výšku vaší pracovní stanice podle vašich preferencí také. Nad. Ať už jste profesionál nebo fandový tesař, nákup toho nejlepšího koně by byl to nejlepší, co si dáte!

Takže přemýšlet o koupi toho nejlepšího koně a nejste si jisti, kde začít? Víme, že na trhu jsou k dispozici stovky koní, a nalezení toho nejlepšího může být únavný úkol. Níže sdílíme našich 5 nejlepších doporučení pro nejlepší koně, z nichž si můžete vybrat, spolu s podrobným a komplexním průvodcem nákupem, abyste mohli provést hladký a pohodlný nákup, pokračujte ve čtení, nebudete toho litovat!

Best Saw Horses nákup průvodce

Nyní, když jste prošli našimi nejlepšími doporučeními, je čas na některé technické a důležitější věci. Jak jsme řekli výše, trh v současné době zaplavuje četnými značkami koní, z nichž každá tvrdí, že je nejlepší. Ale ve skutečnosti bude pro vás vhodný ne každý kůň. Před konečným nákupem je třeba zvážit mnoho faktorů, abyste se v budoucnu zachránili, abyste se zachránili před zbytečnými potížemi. Chcete vědět o těchto faktorech? Čti dál!

Nákup úvah o nejlepším koni

Zde je několik důležitých faktorů, které byste měli vždy zvážit před zakoupením nejlepšího koně. Všechny tyto úvahy budou také souviset s vašimi osobními preferencemi a potřebami.

Hmotnost

První a nejdůležitější věc, kterou je třeba zvážit před zakoupením nejlepšího koně, je jeho váhová kapacita. Bude to schopno podpořit váhu dřevěných prken, které plánujete řezat nebo ne? Protože někteří viděli koně pro jednoduché a domácnost. Zatímco na druhé straně, některé jsou navrženy pro těžkopádné a profesionální používání na pracovišti a kapacita hmotnosti pro každého je jiná. Proto nejprve identifikujte vaše použití a potřeby a poté si zakupte pilového koně s požadovanou kapacitou.

Materiál

Další důležitou věcí, kterou je třeba zvážit, je materiál, ze kterého je váš kůň vyroben. Saw Horses se skládá z různých materiálů; plast, dřevo nebo kov. Musíte jen zjistit, s kým by bylo pro vás pohodlnější. Každý z materiálů má také své výhody a nevýhody. Například plastové jsou lehké, ale jejich hmotnostní kapacita nestačí. Podobně, dřevěné viděné koně mají ideální hmotnost, ale obecně jsou velmi těžké pohybovat se kolem.

Podpora velikosti

Stejně jako váha, viděli koně nemohou podporovat každou velikost dřevěných prken. Každý kůň SAW má svou vlastní velikost, podporu a kapacitu. Někteří mohou mít pouze dřevěné prkno 2 x 4, zatímco někteří mohou podporovat 4 x 4. Nezapomeňte tedy správně zkontrolovat podporu velikosti pilového koně, kterého se chystáte koupit, nebo zda to splní vaše požadavky nebo ne.

Design, odolnost sestavení

Dále se ujistěte, že budete mít zájem o design, budování a trvanlivost pilového koně, kterého plánujete koupit. Věř mi; Kůň s nízkou kvalitou by vám nedal nic jiného než spoustu nepříjemností a potíží. Zatímco na druhé straně, odolný pilový kůň s vysoce kvalitní sestavou vám poskytne roky a roky spokojenosti! Můžete splnit své těžké úkoly s napětím bez napětí, když máte spolehlivý nástroj. Mějte na paměti; Nikdy neohrožují kvalitu!

Zkontrolujte také skládací saworses, díky nimž jsou vysoce přenosné.

Cenové rozpětí

A konečně, je důležité zvážit svůj rozpočet, než utratíte své peníze za nejlepší Sawhorse. Většina jednotek na našem seznamu je přátelská k rozpočtu a byla by schopna plnit většinu základních úkolů. Máme také několik špičkových možností pro použití v profesionálních těžkých úkolech. Nakonec je však nezbytné koupit si při pobytu ve vašem rozpočtu. Over, nenechte se oklamat drahé cenovky. Někdy věci s nižšími cenami fungují lépe než ty vyšší! Také sledujte ty speciální nabídky, kde můžete získat více za polovinu sazeb.

Funkce, které je třeba zvážit při výběru koně pily

Nyní, když jsme hotovi s ohledem na nákup, projlme některé další a prospěšné funkce, které byste měli vždy hledat při nákupu nejlepšího koně v roce 2021. Věř mi; Tyto funkce budou fungovat jako třešně nahoře!

Skládací

Vždy se ujistěte, že hledáte pilového koně, který má skládací design, aby se zajistilo maximální pohodlí a pohodlí pro sebe. Tímto způsobem bude pro vás snadné přepravit koně z jednoho místa na druhé. Nezapomenout, uložení skládacího pilového koně by bylo relativně jednodušší než standardní návrhy.

Nastavení výšky

Nastavení výšky je jednou z nejdůležitějších, prospěšných a všestranných funkcí, které byste měli vždy hledat na koni Saw. S pomocí této funkce budete moci přesunout výšku pilového koně podle vašich vlastních. Různé typy tesařských projektů potřebují pro práci různé typy úrovní výšky a nejvhodnější věc v tomto scénáři je nejlepší koně s přizpůsobeným nastavením výšky přizpůsobené výšce.

Vestavěný úložný prostor

Úložný prostor není příliš důležitý rys a neovlivňuje funkčnost pilového koně. Ale přesto, pokud můžete utratit několik dalších babek, dá vám to nic jiného než maximální pohodlí! Někteří viděli koně, mají pod nimi postavenou robustní polici nebo stolní úložný prostor. Tento úložný prostor vám pomůže umístit základní nástroje a vybavení hned vedle vás během projektů. Opět platí, že mít koně s úložným prostorem není zásadní, ale ani by to neublížilo.

Pokud hledáte několik tipů při nastavování koní, video z „čestného tesaře“ bude jistě užitečné.

Závěr

Nyní, když jste prošli celým, dlouhým průvodcem, doufáme, že jste všichni připraveni koupit si toho nejlepšího koně pro sebe. Po důkladném výzkumu a testování doporučujeme všechny produkty, takže si můžete být jisti o jejich kvalitě a funkčnosti. Před nákupem nezapomeňte zvážit všechny své potřeby a požadavky!

Takže, který z nich jste si vybrali? Nezapomeňte se podělit o své zkušenosti v комментарии и мнения в už níže. Rádi bychom vás slyšeli!

Traťový kůň není jako tradiční saworses. Je to prostor pro úsporu, skládací sawhorse, který je nastavitelný a páry s jinými řešeními KREG pracovního prostoru.

Kůň Kreg Track není jeden trikový poník. Je to robustní, záhyby, aby ušetřily místo a je nastavitelná výška. Zahrnuje lavičku, takže může být také použita jako upínací stanice. Navíc může být použit v kombinaci s jinými řešeními KREG pracovního prostoru, jako je mobilní projektové centrum. Tradiční dřevěné sawhorses a další skládací sawhorses se nemohou srovnávat s všestranností koně. Děkuji mým přátelům v KREG Tool! Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy na dodávky nebo nástroje, které jsem použil k dokončení tohoto projektu. Nákupy provedené pomocí těchto odkazů pomáhají podporovat webové stránky PALS na Skates a umožnit mi sdílet více projektů pro kutily. A tipy pro kutily s vámi. Za použití těchto odkazů vám nejsou žádné náklady. Kliknutím sem navštivte zásady mých stránek.

Traťový kůň je robustní

První věc, kterou si všimneme, když jsme rozbalili našeho koně! Je postaven se spoustou kovu a velmi malým plastem. Ve skutečnosti se z plastu vyrábějí pouze zámek nohou, zámek pro rozšíření nohou a nohy. A dobrou zprávou jsou zámky a prodloužení nohou se každým připojím k kovovým západkům.

Všechno tento kov znamená, že může podporovat hodně váhy. Dva stopové koně spárované dohromady mohou podporovat 2200 liber. To je velký projekt pro kutily!

Traťový kůň je kompaktní

Traťový kůň je ideální pro ty z nás s malými workshopy. Trať koně se sklopí do kompaktní velikosti, na rozdíl od těch dřevěných saworů, které zabírají hodně podlahového prostoru.

Ve složeném poloze koně měří asi 31-a½ ”dlouhý x 6-” vysoký x 8 ”široký. Myslím, že můžeme všichni najít místo pro skladování koně (nebo dvou) v naší dílně.

Kompaktní velikost také znamená, že s námi je snadné vzít kůň. Můžeme to vzít z našeho dílny na dvorek nebo dokonce do domu kamaráda, abychom pomohli s kutilským projektem.

Traťový kůň se snadno nastaví

Traťový kůň je tak snadné nastavit. Jediné, co musíme udělat, je stisknout zámek nohou na každé noze, vytáhnout nohu a kliknout na ni v poloze. A je to. Pouze čtyři kliknutí a kolej je připraven k použití.

Traťový kůň je nastavitelný

Nastavitelná funkce výšky koně se mnou opravdu mluví. Proč? No, já jsem výška napadená DIYER. To je pravda, vaše je opravdu jen 5 ‚4 “.

Mnohokrát to vypadá, že je postaveno pro vyšší diyers zakoupené dílny zakoupené v obchodě. Ne tak s koněm. Traťový kůň má šest možností výšky, takže bez ohledu na to, zda jsme vysoký nebo ne tak vysoký, můžeme jej pro nás nastavit pro perfektní výšku.

Výška je jednoduchá upravit. Stačí stisknout zámek pro rozšíření nohou a přesuňte nohu na jednu ze šesti pozic.

Sledování výšek koní Pozice 1. 24.65 ″ pozice 2. 31.65 ″ pozice 3. 32.65 ″ pozice 4. 33.65 ″ pozice 5. 34.65 ″ pozice 6. 35.65 ″

Výška polohy nohy 2 odpovídá výšce centra mobilního projektu. Uvidíme, proč je to o něco později důležité!

Traťový kůň je upínací stanice

Traťový kůň lze také použít pro upínání. Zahrnutá lavička sklouzla do T-Slot, aby pevně držela obrobky. Jen si představte, jak užitečná by byla svorka držena wokrpieces při používání vrtáku nebo kruhové pily.

Bench svorka může být také připojena na stranu koně, aby se čepily. Zahrnuté podpůrné držáky brání v pádu obrobků, zatímco jsou sevřeny.

Bonus: Připojí se k mobilnímu středisku projektu

Myslím, že jsem zachránil nejlepší funkci stopy koně na poslední. Traťový kůň může spárovat s dalšími řešeními KREG pracovního prostoru, jako je druhá stopa koně nebo mobilní projektové centrum. To znamená, že můžeme udělat obrovskou pracovní plochu, když je spárujeme!

Takto to děláme. Nejprve zřídíme středisko Track Horse and Mobile Project Center. Maximální vzdálenost, kterou můžeme od sebe oddělit, je asi 7 stop.

Pro tuto demonstraci fotografií jsem umístil trať koně a mobilní projektové centrum asi 5 stop od sebe. Moje dílna je malá, takže kdybych je umístil maximální vzdálenost od sebe!

Dále připojíme zahrnuté podpůrné konzoly do spodní pozice na středisku projektu Track Horse and Mobile Project Center. Pak umístíme mezi každou dvojici závorek 2 × 4.

Zbývá jen odpočívat kus překližky na 2x4s a okraje střediska koně a mobilního koně a mobilního střediska.

Nyní máme masivní pracovní stůl, který můžeme použít k nastavení naší pokosové pily nebo použití pro montáž projektů. Mohli bychom ji také zakrýt kapkovým hadříkem a použít jej pro dokončení projektů nebo dokonce pomocí postřikovače barvy.

Můj workshop je malý, takže jsem neměl prostor pro použití překližky 4 × 8. Moje překližka měřila asi 54 ″ dlouhé, ale jen si představte, jestli je náš obchod trochu větší nebo pokud používáme středisko pro koně/mobilní mobilní telefon. Nyní mluvíme o velkém pracovním stole!

Poslední myšlenky

Kůň Kreg Track není jeden trikový poník. Je to robustní, prostorově úsporné, nastavitelné a lze jej použít jako upínací stanice. Navíc může být použit v kombinaci s jinými řešeními KREG pracovního prostoru, jako je mobilní projektové centrum. Tradiční dřevěné sawhorses a další skládací sawhorses se nemohou srovnávat s všestranností koně.

Děkuji za zastavení. Pokud vám tyto informace považujete za užitečné, měli byste je prosím připnout ? Ocenili by to ostatní diyers a já bych také! Děkuji. Scott

Plastová skládací sawhorse

Ačkoli náš plastový skládací sawhorse je levný a lehký, podporuje úžasné množství váhy. Podpůrná žebra byla navržena s nejnovějším softwarem CAD pro maximální sílu. Drží dvojnásobek hmotnosti většiny ostatních značek plastových sawhorses.

Tato dvojice plastových sawhorses je hodnocena tak, aby držela až 1000 liber. Ale jeden z našich prodejců je testoval a zjistil, že dokážou držet téměř 1500 liber. oceli před selháním! (Nedoporučujeme, abyste to zkusili).

Celkem 776 recenzí uživatelů od jednoho dodavatele ohodnotilo naše plastové skládací koně ve 4.5 hvězdiček z 5 a 94% recenzentů uvedlo, že tento produkt doporučí. Perfektní pro většinu úloh, tyto robustní plastové saworse jsou lehké a snadno se přenášejí.

Výhody plastového skládacího sawhorse:

Neprodáno individuálně. Minimální objednávka je jedna paleta obsahující 72 sawhorses (36 párů). Kontaktujte nás pro ceny.

Funkce

Širší háčky šňůry formované na obou stranách každého plastového sawhorse poskytují snadný způsob, jak zavěsit elektrické šňůry. To zastaví potenciální nebezpečí cesty tím, že je udržuje mimo podlahu a mimo cestu.

Horní kolejnice na našich plastových skládacích viděly na nich koně. To pomáhá zastavit sklouznutí listů dřeva při jejich řezání nebo na ně.

Ještě jednou užitečnou funkcí je police nástrojů, která se odehrává při otevírání pilového koně. Police tak vytváří praktické místo pro uvedení nástrojů.

Nohy na našich plastových skládacích sawhorsech mají na dně široké gumové nohy. Když jsou koně umístěny na hladké podlaze, gumové polštářky sevře podlahu a zastaví sawhorse v klouzání.

Další výhodou našich plastových skládacích saworsech jsou sloty v horních kolejnicích. Když jsou na hraně umístěny dva 2 x 4 čepy do slotů na obou saworsech, můžete řezat překližku bez poškození pilových koní. Sloty také poskytují způsob, jak převést koně z skládacího pila na pracovní stůl.

Když je náš plastový skládací sawhorse složený plochý, měří pouze dva palce tlustý a může být zavěšen na zeď pro snadné skladování.

Dotazy prodejců jsou vítány. Zobrazit podrobnosti o produktu v brožuře plastové skládací saworse.

Vložili jsme stáji saworses zakoupených v obchodě, abychom se dozvěděli, které z nich fungují nejlépe na místě práce.

Synopse: Senior editor Patrick McCombe nařídil 13 nejprodávanějších saworses od populárních online prodejců. Nakonec skončil se dvěma nastaveními-plochými a skládačkami-a testoval obě skupiny jejich naložením PT řezivem, nastavením na nerovnoměrné půdě a řezaním řeziva i panelových produktů. Patrick uvádí výhody a nevýhody každého SAWHORS.

Stejně jako každý tesař, který byl u toho dost dlouho, vlastním nebo jsem vyzkoušel několik sad komerčně vyrobených sawhorses. Také jsem docela používal domácí dřevěné koně. Problém s koňmi postavenými na místě spočívá v tom, že jsou těžké a velké. Jen nemám pokoj v kamionu nebo nakupuji pro sadu nekonečných koní, takže když se mě bývalý redakční ředitel Justin Fink zeptal na můj zájem o testování komerčně vyrobených sawhorses, byl jsem zaujatý.

Když jsem začal kopat do toho, co je k dispozici, našel jsem překvapivý počet různých návrhů, hodnocení hmotnosti a stupně kompaktnosti. Uzamnění v reakci na vypuknutí Covid-19 přineslo na můj test jedinečnou výzvu-protože jsem nemohl jít nakupovat, objednal jsem si nejprodávanější skládací sawhorses na webech Lowes, Home Depot a Amazon. Nakonec jsem skončil s 13 sawhorses, ve dvou typech nastavení-Fold-Flat a Fold-Up. Oba mají své výhody i nevýhody a které používat závisí na tom, co děláte, a na vašem rozpočtu. Za více než 20 let testovacích nástrojů nemůžu vymyslet kategorii nástrojů s větší rozmanitostí produktů s takovými různými rysy a atributy.

O tomto konkrétním testu nástrojů jsem trochu váhal, protože sawhorses jsou tak osobní volbou. Různí uživatelé oceňují různé atributy. Rutinně používám sawhorses pro trhliny na produktech panelu, takže potřebuji schopnost přidat obětní řezivo na vrchol koně. Také upřednostňuji modely nastavitelných nohou, protože mohou být vyšší než verze s pevnou nohou (které jsou obvykle kolem 32 palců. vysoký). Testoval jsem každé z různých nastavení stejným způsobem: Naložil jsem je PT řezivem, postavil je na mokrý, nerovný půdu a řezal řezivo i panelové produkty. a hodnocení hmotnosti je založeno na páru sawhorses a všechna měření jsou moje vlastní.

Fold-Flat Sawhorses

Fold-Flat Sawhorses jsou lehké, přiměřeně kompaktní a skvělé pro lehké úkoly, jako je malování nebo oříznutí dveří. Snadno se sklopí a štíhlé dolů na asi 2 palce., Takže je můžete zastrčit do malých prostorů. Modely Dewalt a Ridgid mají nastavitelné ocelové nohy, což výrazně zvyšuje jejich hodnocení užitečnosti a zatížení. Všechny ploché koně, které jsem testoval, mají plastové nohy, takže na betonu nebudou mít na oproti dřevě. Pouze Ridgid’s Lumberjack má ustanovení pro obětní vrchol.

Celkově nejlepší: Ridgid Lumberjack

Hodnocení hmotnosti: 3000 lb.

Výška: 31 palců. na 39 palců.

Délka: 28 palců.

Hmotnost na koně: 16 lb.

Toto je nejlepší záhyb, který jsem testoval. Moje oblíbená funkce je vyměnitelná horní kolejnice 2 × 4, která usnadňuje roztržení produktů panelu a upevnění přípravků. Také se mi líbí, že se můžete seznámit po celé své délce a můžete zvětšit horní část šroubováním další desky nahoře. Tento kůň má také nejlepší polici. Je to robustní a malé části nespadnou. Další skvělou funkcí je nastavení nohou. nemusíte vytáhnout uvolnění, abyste zvedli nohy; Stačí vstoupit na nohy a vytáhnout koně a oni se prodloužit. Snižování koně je jednoduché: Oranžové úchyty pod zásobníkem působí jako uvolnění na každé straně. Kombinujte tyto funkce a kapacitu hmotnosti a Ridgid je snadnou volbou pro nejlepší celkově.

Dewalt DWST11031

Hodnocení hmotnosti: 2500 lb.

Výška: 32 palců. na 40 palců.

Délka: 27 palců.

Hmotnost na koně: 14 lb.

To byl můj druhý oblíbený patovací sawhorse. Má nastavitelné ocelové nohy a robustní polici s pouze párem otvorů, takže věci je méně pravděpodobné, že propadnou. Stejně jako téměř všechny ostatní pasové saworse. A bohužel musíte uvolňovat uvolnění a upravit každou nohu individuálně. Několik let jsem je měl. Fungují dobře a dobře drželi.

Kobalt 514691

Hodnocení hmotnosti: 1000 lb.

Výška: 31 palců.

Délka: 27 palců.

Hmotnost na koně: 6 lb.

Kobalt a Stanley Fold-Flat Sawhorses jsou téměř identické. Omezení návrhu na svahu, kde můžete použít svorky QuickAdwusting baru na část vrcholu, která přesahuje nohy. Bez nastavitelných nohou jsou také příliš krátké na to, abych pracoval v pohodlné výšce. Bohužel, dvě poloviny na jednom z kobalských koní byly nesprávně zarovnané, takže jsem nemohl dostat 2x ve slotech, které pro ně mají být vyrobeny.

Stanley 060864r

Hodnocení hmotnosti: 1000 lb.

Výška: 31 palců.

Délka: 27 palců.

Hmotnost na koně: 6 lb.

Stejně jako Kobalt Sawhorse jsou Stanleyho složité koně vyrobeny výhradně z plastu. Obával jsem se, že by oba byly chabé, ale každá sada držela velký hromádku řeziva ošetřeného mokrému tlaku bez špatných účinků. Každý kůň má šest háčků-čtyři pro visící nástroje a dva háčky směřující do snižování pro balicí šňůry-ale žádný z nich není dost velký na to. Například rukojeť mé červy se nehodí přes háčky nástroje.

Worx WX065

Hodnocení hmotnosti: 1000 lb.

Výška: 32 palců.

Délka: 27 palců.

Hmotnost na koně: 8 lb. (se svorkou)

Někdy věci vypadají lépe online než osobně. Velkým prodejním bodem s těmito koňmi je rychlá svorka baru na horní kolejnici. Dvě poloviny koně zamknou svorky na místě, když koně plně otevřete. což znamená, že také spadnou, když složíte koně. Upína jsou chatrné a mechanismus se váhá, když jsou připojeny. S výjimkou svorek, jsou podobné koborům Kobalt a Stanley, ale stojí 30 dalších za pár.

Skládací sawhorses

S ohledem na jednu výjimku mají skládací sawhorses nohy, které se skládají do nebo pod tělem koně. Po složení to dělá velmi přenosný balíček. Na rozdíl od odrůdy ohybu, které jsou většinou plastové, jsou tito koně vyrobeny z oceli, takže obecně jsou větší, těžší a mají vyšší hodnocení hmotnosti než odrůda Fold-Flat. Některé mají teleskopické nohy a většina lze použít se svorky, pokud přidáte 2 × 6 nebo širší kus obětního skladu. Trojští koně se nehodí do svých vlastních domácností. nemají je. ale jsou praktické, tvrdé a stejně kompaktní.

Nejlepší celkově: Trojan TS-35

Hodnocení hmotnosti: 4000 lb.

Výška: 35 palců.

Délka: určena 2x Top

Skládané rozměry: 5 in. o 5 palců. o 36 palců.

Hmotnost na koně: 16 lb.

Viděl jsem tyto koně na pracovních místech 25 let. Všichni, s nimiž jsem se setkal a který vlastnil sady rozhovorů o svém designu zdravého rozumu, nepřekonatelné kapacitě a trvanlivosti měřeno po desetiletí. Jsou také velmi přenosné, když jsou složeny a jejich délka je omezena pouze délkou 2x zásob na vrchol. Pravděpodobně jsou nadměrné pro fandy, ale jsou ideální pro profesionály, kteří chtějí tvrdé každodenní koně, kteří pracují bez dramatu. Jen se ujistěte, že pracujete rozmetači nohou nebo riskujete, že ztratíte prst. I s upozornění.

BORA Portamate Speedhorse

Hodnocení hmotnosti: 3000 lb.

Výška: 31 palců.

Délka: 45 in.

Skládané rozměry: 3x6x45 v.

Hmotnost na koně: 19 lb.

The Speedhorse má technologii „QuickDeploy“-vytáhnete boční úlovek s párem prstů a nohy vypadnou z těla, což je docela v pohodě. Vrchol je předškolní pro obětní desku a na obou koncích má zářezy 2x zásoby. Nohy pohodlně složí do těla v jakémkoli pořadí, ale nejsou nastavitelné.

Dewalt Dwst11155

Hodnocení hmotnosti: 2000 lb.

Výška: 32 palců.

Délka: 44 in.

Skládané rozměry: 5x5x44 v.

Hmotnost na koně: 12 lb.

Toto je znovu objevena sawhorse. Lehké a silné, vrchol je vyroben z obdélníkových trubek. Konstrukce vám umožní upínat téměř kdekoli podél jeho délky a „V“ na obou koncích vám umožňuje držet potrubí, trubice a kulatý zásoby. Na koncích jsou dokonce západky pro spojování koní po složení, takže můžete nosit pár jednou rukou.

EBCO SS-29

Hodnocení hmotnosti: 2000 lb.

Výška: 29 palců.

Délka: 31 palců.

Skládané rozměry: 7x6x31 v.

Hmotnost na koně: 10 lb.

Vyrobeno z galvanizované oceli z plechu, Ebco má hrany dostatečně ostré, aby zaručovaly varovnou nálepku na dvou místech na každém koni. Je to design, který jsem poprvé použil před více než 25 lety a jsem rád, že jsem opustil. Na straně plus je horní část předběžného pro obětní vrchol, ale nohy nejsou nastavitelné a celý balíček je drsný.

AŽ DO

Hodnocení hmotnosti: 530 lb.

Výška: 31 palců.

Délka: 39 in.

Skládané rozměry: 3x4x39 v.

Hmotnost na koně: 9 lb.

Tyto koně mě zaujaly kvůli jejich velmi malé velikosti, když byly složeny a jejich nízká cena. Drž se dál. to je vše, co mají. Pokud se je pokusíte sklouznout, když jsou otevřené, rozmetače držící nohy se zvedly z místa a nohy se přitahovaly, když se táhnete. Abychom přidali zklamání, některé šrouby byly v továrně uvolněny.

Kobalt 81330

Hodnocení hmotnosti: 2200 lb.

Výška: 26-32 v.

Délka: 42 palců.

Skládané rozměry: 3x6x36 v.

Hmotnost na koně: 21 lb.

Remodeler Andrew Grace psal o těchto koních ve FHB #280. Mají předplacené horní a výškově nastavitelné nohy a zářezy na koncích dostávají 2x zásoby. Při testu se zmenšují, než se skládají, než podobně navrhovaní koně, ale musíte složit plně zhroucené nohy ve správném pořadí, nebo se nehodí dovnitř bydlení.

Stanley STST11154

Hodnocení hmotnosti: 1000 lb.

Výška: 29 palců.

Délka: 31 palců.

Skládané rozměry: 4x4x31 v.

Hmotnost na koně: 6 lb.

Kdybych byl tesař, který cestoval hromadným tranzitem, to jsou saworses, které bych nosil. V testu váží méně než kterýkoli jiný a mají minimalistický design, který by Krenov schválil. Horní část není předvržena a krátké nohy nejsou nastavitelné výšky, ale můžete pár zamknout a nést je jednou rukou. Ale zůstaňte pryč, pokud jste tvrdí na vybavení.

Toughbuilt C650

Hodnocení hmotnosti: 2600 lb.

Výška: 25-32 v.

Délka: 43 palců.

Skládané rozměry: 4x6x43 in.

Hmotnost na koně: 20 lb.

To jsou největší a nejtěžší koně v testu. Vrchol má na koncích, které přijímají 2x akcie a je předplaceno pro obětní vrchol. Teleskopické nohy se upravují nezávisle. Musíte je složit do pouzdra ve správném pořadí a dvě z nohou musí být sníženy, ale další dva mohou být udržovány zamčené ve vaší preferované výšce.

Ukažte nám své hřebce

Z finehomebuilding #294

K tomuto článku jako PDF klikněte na tlačítko PDF níže.

Zaregistrujte se pro Eletters ještě dnes a získejte nejnovější návod z jemného homebuildingu plus speciální nabídky.

Získejte tipy, nabídky a odborné rady ve své doručené poště

Jaký je nejlepší koně? Recenze modelů těžkých (2023)

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

Nalezení času na kutilství je těžké, ale nalezení pracovního prostoru je ještě těžší. Proto je skvělé mít své vlastní saworses, které lze rychle a bez námahy převést.

Ale nekupujte jen žádnou sawhorse. Možná dostanete něco chabého, co není dostatečně silné, aby drželo vaše projekty. Pokud chcete ty nejlepší koně, zde jsou testované svorky našich profesionálů.

Recenze vrcholných koní

Worx wx051 pegasus skládací pracovní stůl sawhorse

Přenosný Sawhorse WORX WX051 PEGASUS lze přeměnit na robustní pracovní stůl pomocí jeho složených nohou a podpůrných nohou.

Kromě toho nejvyšší lavička obsahuje dvě integrované svorky pro větší pohodlí. Ať už používáte cokoli, zabaví se na to oběma rukama a odmítnou pustit. Všestrannost této položky vás může vést k přesvědčení, že je slabý.

Ale tento robustní Sawhorse/Workbench překvapivě splňuje všechny naše těžce potřeby dřeva. Sawhorse váží pouze 30 liber, takže je přenosné a jednoduché ukládat. V základně je dokonce vestavěná police pro všechny vaše další spotřební materiál na pracovišti!

Co se nám líbí

  • Univerzální
  • Jeden z nejlepších skládacích saworů
  • Přenositelné
  • Folds rovně, abyste jej mohli snadno uložit

Bora portmate speedhorse pár sawhorse

BORA Portamate Speedhorse Sawhorse je jedním z našich nejlepších volby prémie. Sada zahrnuje dva koně, kteří mají velkou kapacitu na váze. Čtyři nohy těchto pilových koní jsou nastavitelné a složené pro pohodlné úložiště, dlužné technologii s rychlým uvolňováním nasazení.

Sada je o něco nákladnější než zbytek modelů, které doporučujeme, ale jsou to dobře utracené peníze. Je to pilový kůň, který je kompatibilní s 2x4s a 4x4s s konstrukcí, která je ideální pro profesionální použití.

Tento pár je pohodlnější, ergonomičtější a příjemnější používat než ostatní, protože je snadné nastavit a složit a je spasen do prostoru. Po stranách jsou také sloty pro další dřevo.

Co se nám líbí

  • Nejvyšší kapacity zatížení
  • Skládací sawhorses
  • Může držet až 1500 liber na sawhorse
  • Kovové sawhorses profesionálního stupně
  • Vysoce kvalitní materiál

Toughbuilt TB-C500 SAWHORSE s podpůrnými pažemi 2×4

Tvrdý TB-C500 je cenově dostupný, ale dobře vyrobený kůň, na kterého jsme byli ohromeni. Je to těžký pracovní kůň, který prokázal jeho trvanlivost a sílu.

Máme rádi nejvyšší ocel používanou k konstrukci tohoto pilového koně, protože to umožňuje podporovat až 1100 liber. Kromě toho jeho lehká konstrukce, přizpůsobivé funkce a mnoho aplikací všechny spolupracují, aby zajistily úplnou spokojenost.

Slopná konstrukce tohoto koně je jednou z jeho nejlepších funkcí. Když jsou složeny, čtyři robustní nohy poskytují kompaktní a pohodlný způsob, jak uložit koně pilu, když je nepoužíván. Přenositelnost jednotky je dále zlepšena zahrnutím rukojeti, která je pohodlná.