Kruhová síla pila. Kruhová síla pila

Historie kruhové pily

Dnes bychom chtěli zaplatit dobře vydělanou čest jednomu z nejdůležitějších vynálezů v našem odvětví (zejména jeho části zpracování řeziva): oběžní pila. Stejně jako mnoho produktů průmyslové revoluce je historie kruhové pily příběhem založeným na legendě stejně jako fakt. oba jsou stejně zajímavé.

Co je to kruhová pila?

Kruhová pila je dnes možná nejčastěji používaná, která se dnes používá v profesionálních stavebních projektech a na zlepšování kutilství. Tento energetický nástroj používá kulatou kovovou čepel lemovanou ostrými zuby k řezání materiálu, jako jsou dřevo, kovy, cementový blok, cihla, skleněné vlákno, plasty a břidlice.

Čepel v kruhové pile se točí kolem mechanicky, aby poskytla čistý řez materiálu, a může se namontovat na stůl nebo být použit v levé nebo pravé ruční zařízení. Různé čepele se používají k nejefektivnějšímu řezu různých typů materiálu.

Použití kruhové pily je rychlé a efektivní. Jednoduše upravte pilu pro správnou výšku a hloubku, zarovnejte ji na místo, kde chcete provést řez a zatlačte ji dostatečnou silou, abyste ji klouzali přes materiál, ale bez příliš tvrdého tlačení. Tato snadnost použití je to, co učinilo kruhovou pilu populární v mnoha aplikacích od svého vynálezu v 17. století.

Vynalézání kruhové pily: Krátká historie

Obecně se říká, že Samuel Miller získal v roce 1777 britský patent #1152 za ​​to, co je považováno za první stroj na kruhovou pilu. Někteří tvrdí, že znění v jeho patentu naznačuje, že samotná kruhová čepel byla do té doby běžně používána. to byl samotný řezaný stroj, který vynalezl Miller.

Stejně jako u mnoha vynálezů jsou účty rané historie kruhové pily protichůdné. Některé důkazy ukazují, že Gervinus z Německa postavil něco podobného v roce 1780, zatímco jiní tvrdí.

O chvíli později slyšíme o muži jménem Walter Taylor, který dodal královské námořnictvo vysoce kvalitními bloky do počátku 19. století. Taylor byl zodpovědný za různé patenty zaměřené na zpracování dřeva, i když žádný na samotném stroji. Historie však dokázala, že ve svých mlýnech použil čepele kruhové pily.

Stejně jako mnoho vynálezů té doby byl kruhová pila konceptem vyvinutým podobně a nezávisle v částech rozvojového světa. Všechny tyto příběhy o vzestupu Evropy kruhové pily se zdají zcela oddělené od jejího vzniku v Americe. nebo alespoň od amerických legend.

V u.S Konkrétněji na Harvardu, Massachusetts. Shaker Woman jménem Tabitha Babbitt se říká, že také vynalezla kruhovou pilu zcela ze své vlastní vůle a designu v roce 1810. Jak to má legenda, dostala nápad při sledování dvou třepačkových mužů bojujících s pilou v jámě. V té době se tyto pily mohly snížit pouze v jednom směru, čímž by se roztrhaly protokoly strašně únavný úkol.

kruhová, síla, pila

Lumbermenové by plýtvali polovinou své energie a pohybovali si pilu tam a zpět, pouze řezali na přední úder. Babbitt si všiml neefektivnosti této metody a rozhodl se udělat pilu, která by ztrácela méně času a úsilí. Vytvořila zářezový cínový disk a napravila ho, aby se točila pomocí pedálového tlačení jejího rotujícího kola. S tímto jednoduchým vynálezem mohlo být dřevo řezáno zlomkem času a úsilí, které trvalo pomocí staré pily.

Její základní myšlenka byla použita k vytvoření mnohem většího zařízení pro použití v pile a kruh se rychle chytil jako nástroj pro zpracování dřeva, který je výběrem. Zatímco design Babbitt byl podobný Millerovi nebo Taylorovi, zdálo se, že její je mnohem větší a užitečnější ve větším měřítku. úpravy, které odlišovaly její design od zbytku.

Vliv točení

Spřádací kolo bylo časným strojem používaným k transformaci přírodních vláken do spinningové vlákna nebo příze. Byl složen z hnacího kola, stolu, šlapky a nohou a částí, které držely vlákna. Babbitt si všiml Weaver z obchodu, všiml si, že hnací kolo se otočilo nepřetržitým kruhovým pohybem a nemuselo být neustále resetováno jako neefektivní pila. Vyřezáváním kruhové čepele a připevněním k jejímu točícím se kola každý pohyb disku provedl řez.

Jako třepačka jí Babbittova náboženská víra zabránila v obdržení patentu. Zatímco členové náboženství byli široce obdivováni kvůli jejich vynalézavosti a tvrdé práci, věřili ve volně sdílení nápadů a nechali své vynálezy netestovány. Ale naštěstí si na ni historie pamatovala.

Při připojení ke stolu se kruhová pila působí podobně jako kolo na spřádaném kolečce a vzdává hold Babbittovu původnímu prototypu. Jak pila, tak její údajný předchůdce pracují v nepřetržitém kruhovém pohybu, aby přinesli konzistentní výsledky, aniž by museli zastavit a přemístit stroj.

Rané verze a evoluce

Stejně jako u rotujícího kola byly časné prototypy kruhového stolního pily poháněny šlapkou. čerpadla na podlaze, která byla tlačena pěšky, aby se pila roztočila. Pily během této doby nebyly mechanické, ani nebyly přenosné. Tyto rané modely tabulky kruhové pily byly používány v Americe po celých 18. století.

V roce 1922 byla prvním kruhovým pila připojeným k radiálnímu rameni vytvořena Raymond Dewalt, což umožnilo větší kontrolu nad hloubkou a směrem řezání než kdykoli předtím. Teprve v roce 1929 však vynálezce Art Emmons vytvořil první ruční kruhovou pilu.

Emmonsova helikální pohon představovala elektronický motor, který byl dostatečně lehký pro snadnou přenositelnost. Tento design se stal základem pro všechny přenosné kruhové pily používané dnes a zůstává nejpoužívanějším designem kruhové pily.

Od té doby se přenosné i stolní kruhové pily nadále vyvíjely v technologickém pokroku. Dnešní přenosné kruhové pily používají lehký univerzální motor, který může utéct buď AC nebo DC elektrický energie, zatímco stolní pily obvykle mají těžší indukční motor.

Byly přidány bezpečnostní pokroky, jako jsou prameny a kola podavače, aby se uživatelům zabránila uživatelům příliš blízko k čepeli. Některé pokročilé pily mohou dokonce cítit změnu v elektrickém proudu, když se ruka přiblíží k čepu a automaticky se vypne, takže tyto moderní pily bezpečnější než kdy jindy.

Kruhový viděl dnes

Od svého vynálezu byla kruhová pila použita v mnoha komerčních a osobních aplikacích. Malé kapesní pily lze použít pro projekty domácnosti nebo stavebnictví, zatímco větší verze stolního kruhového pily a čepele se mohou nakrájet s extrémní přesností v pilech, řezivě a zpracování dřeva. Mnoho nováčků i profesionálů si užívají kruhové pily pro její zvýšenou všestrannost, protože může snadno řezat jak dřevo, tak tvrdší materiály, jako je plast a kámen. Na dřevě se pila používá k překročení, roztržení a provedení úhlu.

Když The York Saw Works začala v roce 1906, naše zaměření zahrnovalo strojové nože, ale bylo to pilované čepele, které se ujaly vedení v popularitě. Dává to však smysl. Kromě historie průmyslové vynalézavosti Woodcrafts byla Pensylvánie na přelomu minulého století powerhouse dřeva. Ve skutečnosti to platilo o většině severovýchodních USA v té době. Bez nadšených očí a vynalézavých příspěvků lidí, jako je Samuel Miller nebo Tabitha Babbitt, kteří ví, kde bychom dnes byli?

Z vynálezu prvního stroje Millerova prvního kruhového pila a Legenda Babbittova točení kola na všestrannost Dewaltova radiálního připojení radiálních paží a Emmonsova ručního vynálezu má kruhová pila dlouhou a fascinující historii. Doufáme, že jsme vám dali větší uznání tohoto bohatého a všestranného nástroje.

Chcete.li se dozvědět více o historii kruhové pily, podívejte se na níže uvedené zdroje. Kontaktujte nás ještě dnes a objednejte si své kruhové čepele online!

Kruhová síla pila

Pro mnoho amatérů je pila pila, pokud může nakrájet. Technicky však existuje několik typů pila, jako kruhové pily. V tomto článku budeme pokrývat vše o kruhových pilách a o tom, jak fungují, bude to perfektní začátek pro začátečníky.

Na co se používá kruhová pila?

Kruhová pila je přenosný mechanický nástroj používaný v kutilských úlohách k řezání velkých kusů dřeva, plastu, kovů, betonu a dalších materiálů, jako jsou dlaždice a cihly. Může to udělat zakřivené a přímé řezy. Je to velmi populární mezi kutilskými nadšenci a profesionály pro svou vysokou řezovou kapacitu a vysokou přesnost. Ať už na semináři nebo na staveništi, jedná se o efektivní nástroj pro provádění různých úkolů.

Kruhové pily používají kulatý čepel, která je lemována ostrými kovovými zuby. Čepel se otáčí, aby se dřevo hladce řezalo. Kruhové pily mají také rukojeť se spouštěcím spínačem, maticí, která drží čepel na místě a stráž pro bezpečnostní účely.

Jedna věc je jistá: kruhová pila je opravdu snadné řešení pro téměř všechny práce, které hodláte provádět a vyžadovat řezací materiály. V závislosti na vašich cílech se dokonale přizpůsobuje od malých úloh na velké staveniště. Vysvětlujeme vše, co se z toho můžete poučit.

Kruhová pila může být manuální nebo elektrická. Ale nikdo nepoužívá manuální, všechno je nyní automatizované a elektrické. Elektrické kruhové pily jsou složitější, hlavní komponenty jsou čepel, motor, vnější rám a prachový dmychadlo. Ve srovnání s manuální pilou jsou kruhové pily příjemnější k použití a nabízejí extrémně přesné řezání a řezání

I když jsou vaše tesařské úkoly tento víkend omezeny na neformální projekt, možná budete muset snížit úzký kus z dlouhé desky nebo listu překližky. Řešení dlouhých desek je snadné, pokud máte stolní pilu. Ale můžete to také udělat přesně s dobrou kruhovou pilou. Ve skutečnosti je obvykle snazší řezat dlouhé kousky překližky s kruhovou pilou.

Kruhová pila se nebude rozřezat tak snadno jako stolní pila, ale s několika technikami, trochou jemnosti a trochu praxe; Můžete řezat téměř stejně přesně jako stolní pila. Ukážeme vám, jak používat kruhovou pilu k rychlému a přesně řezu dlouhých desek a překližky, a dáme vám plány pro praktický průvodce řezem pro vaši pilu.

Jak si vybrat kruhovou pilu?

Výběr kruhové pily je snadný proces, můžete to udělat sami, ale je nutné znát těchto několik charakteristik ohledně této volby: její sílu, její použití a příslušenství. Především je důležité nespěchat k nákupu takového zařízení a pečlivě přemýšlejte o tom, proč chcete použít kruhovou pilu!

Kritéria pro výběr kruhové pily:

Energie: Pro malé tesařské práce v domě by pro vás měla stačit síla 900 wattů. Kromě 1 700 wattů vám kruhová pila umožní snížit palivové dříví nebo jiný velký materiál, jako je beton a kovy.

Frekvence použití je základní kritériem při výběru vaší pily. Není třeba si vybírat špičkovou pilu, pokud používáte pilu zřídka. Pro odborníka Carpenter však musí být výběr kruhové pily provedeno podle požadované práce.

Brzdový systém: Manuální systém a elektrický brzdový systém existují dva typy brzdových systémů. Než se ponoříme do rozdílu mezi těmito dvěma typy, musím říci, že jsou bezpečné a bezpečné.

Elektrický brzdový systém používá elektrický proud, který je dodáván do vaší pily, aby zastavil čepel, čepel bude zastavena jen za 2 sekundy, zatímco manuální systém nepoužívá proud k zastavení čepele, pouze opouští čepel zastavit se sám a zastavit se asi 5 až 7 sekund.

Toto video vám ukáže rozdíl mezi elektrickými brzdami a bez elektrických brzd a jak se zastaví. Video je poskytováno slavným značkovým značkou Dewalt

Podle mého osobního názoru je jedinou výhodou pro systém elektrické brzdy to, že je vaše manévrovatelnost flexibilnější, takže můžete rychle přejít z řezu na jiný.

Při výběru by se mělo být také brány v úvahu další příslušenství, jako jsou čepele. Například si musíte vybrat čepel podle materiálu, který se chystáte řezat, například: Pokud plánujete řezat kusy dřeva, můžete použít čepel karbidu, ale pokud chcete řezat betonové části, dlaždice nebo dokonce cihly, pak máte Vybrat kruhové čepele s diamantovým hrotem.

Bude tedy důležité, abyste si udělali čas na studium různých bezpečnostních funkcí a přečtení recenzí. I když jste s vaším výběrem naprosto spokojeni, je nezbytné, aby model, který si vyberete, lze použít bez jakéhokoli nebezpečí.

A konečně, pro výběr kruhové pily, je také důležité vědět o tom, jak snadné je dělat jiné věci, jako je změna čepele nebo výměna části, protože některá zařízení jsou neuvěřitelně snadno použitelná a čepele mohou být změněny během několika sekund, zatímco ostatní jsou bohužel mnohem složitější, což by mohlo mít skutečný dopad na vaši konečnou spokojenost.

Druhy kruhových pily

Ve skutečnosti existují dva hlavní typy kruhových pily, kruhové pily na boční straně a kruhové pily červy.

Hlavním rozdílem mezi těmito modely je místo motoru vzhledem k čepeli a zařízení.

Kruhová pila na boční

Kruhová pila červa má motor v zadní části čepele a rotující síla motoru je přenášena na čepel sadou rychlostních stupňů. To má své výhody a nevýhody, snižuje rychlost čepele, takže může dosáhnout nejvyšší rychlosti 4500 ot / min, ale na druhé straně to zvyšuje točivý moment. Téměř celá kruhová pila červy má čepel na levé straně. Kromě toho je o něco těžší než kruhová pila na boční straně a bota je silnější. Pokud žijete na západním pobřeží, pravděpodobně tento druh uvidíte častěji než ten druhý.

Kruhová pila Sidewinder používá motor technicky nazývaný „Spurné ozubené kola“, což znamená, že motor je v souladu s čepelí, jak vidíte na obrázku. Také kruhová pila Sidewinder má čepel na pravé straně. Kruhová pila na boční sílu může mít čepel na pravé straně nebo na levé straně, takže záleží na vašich preferencích.

Pozice čepele, ať už je napravo nebo vlevo, ovlivní váš výkon v závislosti na tom, že se jedná o pravou ruku nebo levou ruku, protože kruhové pily boční

Je to všechno o čepeli

Čepele jsou rozlišeny jejich zuby a průměrem. Vyberete si čepel, která má být namontována na ose v závislosti na materiálu, který budete řezat, s vědomím, že čím více zubů bude mít čepel, tím více bude řez přesné a jemné, bude ideální pro dokončení, ale tím řezání, ale řezání Proces bude pomalejší.

Na druhou stranu, čepele s menším počtem zubů, řekněme 24 zubů karbidu, vám poskytnou mnohem drsnější řezy, ale budete mít pocit, že proříznete materiál rychleji. Průměr čepele je také důležitý, protože ovlivňuje hloubku řezu. Abychom rychle vytvořili hrubé řezy, bude dobrá čepel 24 zubů nakloněných karbidů, zatímco vidět melaminovou desku, čepel 48 zubů nebude příliš mnoho. Obecně platí, že čepele karbidu wolframu mezi 12 a 48 zuby jsou dobré pro řezání většiny povrchů a materiálů.

Nejběžnější velikostí čepele je kruhová čepel 7 ¼ palce, ale když použijete bezdrátou kruhovou pilu, najdete další čepele velikostí, jako je 5 a 6 ½ palce. Na trhu jsou také větší průměry jako 8, 10 a 12 palců.

A konečně je důležité říci, že existují pily, které jsou navrženy pro konkrétní typ práce. Je tedy důležité si vybrat kruhovou pilovou čepel podle práce, na které pracujete.

Jak koupit kruhovou pilu

Kamron Sanders je odborník na zlepšení domů a spisovatel s více než 15 lety praktické výstavby, přestavby, zpracováním dřeva, opravou domů a terénním zážitkem. Napsal také pro HGTV. Kamronovy odborné znalosti sahají od odstraňování problémů s pilami a trávníky po malování kuchyňských skříní.

Deane Biermeier je odborný dodavatel s téměř 30 lety zkušeností ve všech typech opravy domů, údržby a přestavby. Je certifikovaným vedením a také drží certifikaci od EPA. Deane je členem revizní rady Spruce’s Home Improvement.

Kruhová pila je nezbytným nástrojem pro každého od profesionálních dodavatelů až po nadšence pro kutily. K dispozici ve více velikostech, s kabelovou nebo bezdrátovou silou, a jako postranní nebo červový pohon, může být obtížné zúžit, která kruhová pila je pro vás nejlepší. Abychom vám pomohli rozhodnout se, rozdělili jsme výhody a výstupy každého typu kruhové pily a co můžete od nákupu očekávat.

Co je to kruhová pila?

Kruhová pila je ruční pila s motorem, který řídí kruhovou čepel vyčnívající ze dna pily.

Před výměnou kruhové pily

Řekněme, že už máte kruhovou pilu, ale nejste si jisti, jestli je to nejlepší pro vás a vaše aplikace. Protože kruhové pily jsou tak široce používány a dostupné v různých modelech vhodných pro různé specifické aplikace (s určitým překrýváním), může být výměna existující kruhové pila ohromující. Pokud nebude vaše pila přímo rozbitá, může být obtížné určit, zda vám bude nová nebo další kruhová pila skutečně prospěch.

I když je pravděpodobné, že budete moci najít pilu, která pokrývá většinu vašich využití dostatečně, někteří uživatelé zjistí, že lépe vlastní dvě pily s nesmírně odlišnými schopnostmi. Například by domácí framer měl prospěch z silné šňůry pro těžkopádné použití a také bezdrátovou pilu pro rychlé řezy v těžko přístupných oblastech. Zatímco mnoho bezdrátových pily pravděpodobně nebude držet krok s požadavky každodenního rámování domu, absolutně mají své místo na pracovišti.

Nákup úvah o kruhové pile

Při nákupu kruhové pily je třeba zvážit několik specifikací. Toto zhroucení vám pomůže určit nejlepší pilu pro vaše potřeby a zajistit, abyste získali nejvíce třesku za své peníze.

Velikost

Kruhové pily přicházejí v celé řadě velikostí. Specifikace hlavní velikosti, o které byste se měli zabývat, jsou velikost čepele (průměr) a výstup motoru. Nejběžnější a nejoblíbenější velikost čepele mezi profesionály i diyers je 7-1/4 palce. Je to proto, že je to všestranná velikost s hloubkou řezání, která pokrývá širokou škálu úkolů. Existují však pily s velikostí čepele, které jsou určeny pro konkrétnější použití, jako jsou pily s paprsky s průměrem větších než 16 palců až mini kruhové pily kolem 4 palců.

U kruhových pilach je hodnocení výkonu obecně vyjádřeno v amperage. Dnes jsou standardem 15-ampérní pily; 10- nebo 12-ampy pily jsou vhodné pouze pro občasné použití. Cenový rozdíl prostě není tak významný pro nákup, který můžete očekávat po mnoho let. Čím vyšší je amperage, tím více řezací síly bude mít pila.

Circulars poháněné bateriemi jsou obvykle hodnoceny napětím jejich baterií. Prakticky všechny bezdrátové pily nyní používají lithium-iontové baterie. K dispozici je mnoho 18 V pily, ale jsou zde také silnější 20 V a dokonce i 60 V adbresy, které nabízejí. Stejně jako napětí bude uvedeno také hodnocení amp-hodinové hodnoty, což naznačuje, jak dlouho můžete pilu použít dříve, než baterie zemře. Hodnocení zesilovače se obecně pohybuje od asi 5 hodin do 9 hodin.

Corded vs. Bezdrátový

Jak již bylo zmíněno, kabelové pily jsou obvykle vhodnější pro pracovní místa, která vyžadují nepřetržité použití s ​​hlavními požadavky na energii, jako je rámování domu. Je tomu tak proto, že v aplikaci, kde je energie snadno dostupná, a pracujete především na Sawhorses, výhody bezdrátové pily nepřeváží nad nevýhody. To je přehnané, jakmile začnete provádět roztržení (snížení délky desky), protože to vyžaduje obrovské množství řezné energie.

Avšak bezdrátové pily však mají své místo. dokonce i v profesionálním prostředí. Jsou extrémně všestranné, ideální pro řezání v těžko přístupných oblastech a mohou hrát bez ohledu na to, zda je na vaší pracovní stránce k dispozici energie. Pro kutilství je vysoce kvalitní bezdrátová pila pravděpodobně nejlepším třeskem pro vaši babku. S ostrou čepelí se zvedne téměř na jakýkoli úkol pro kutily. Navíc, pokud by přišel čas, kdy musíte absolutně použít šňůru, pronájem je vždy životaschopnou možností.

kruhová, síla, pila

Funkce

Obecně lze říci, že většina kruhových pily s dostatečným výkonem a ostrou, vysoce kvalitní čepelí bude stačit pro všechny uživatele. Ale pro dlouhodobé uspokojení možná budete chtít hledat tyto funkce:

 • Saw Foot vyrobená z litého hořčíku než lisovaná ocel
 • Napájecí brzda rychle zastaví čepel
 • Přednastavené zkosení zastávek na pilové noze (nejužitečnější je 22 1/2 a 45 stupňů)
 • Zámek vřetena pro zjednodušení měnící se nože
 • Vestavěná pracovní světla pro osvětlení obrobku
 • Laserová vodicí linka, která napomáhá udržování pily na linii řezu

Čepele

Dobrá čepel s karbidem může být jedinou čepelí, kterou kdy potřebujete, ale pro zvláštní účely je k dispozici mnoho dalších typů čepelí. Můžete si koupit čepele pro řezání dřeva, kovu, dlaždice a betonu. Pokud plánujete udělat spoustu práce vyžadující čisté řezy, zvažte nákup čepele s vyšším TPI (zuby na palec). Na většině pily trvá výměnná čepele jen pár okamžiků.

Druhy kruhových pily

Sidewinder

Kruhové pily jsou již dlouho k dispozici ve dvou stylech: postranní a červový pohon. Sidewinders jsou pro většinu z nás nejznámějším stylem. Rukojeť je nastavena vyšší přes čepel a čepel byla tradičně umístěna na pravé straně rukojeti ve tvaru D, i když leváky jsou stále více dostupné. Jsou lehčí a levnější než disky červy a čepel, která je poháněna přímo motorovým vřetenem, se točí rychleji než na pitkách s pohonem červů. Dobrý strana je nejlepší volbou pro domácí workshop, protože je světlo a manévrovatelné.

Worm Drive

Pily s červovým pohonem jsou krátké a dlouhé, s rukojetí umístěnou za čepelí. Čepel je umístěna vlevo, takže je zviditelná pro uživatele praváků. Mají tendenci být těžší, protože vyžadují, aby převodovský systém přeměnil motorickou akci na rotaci čepele a mají více točivého momentu než postranního momentu. Členové jednotky jsou preferovány některými stavebními profesionály pro těžkopádné práce.

Mini kruhová pila

Poměrně nedávné inovace, mini (nebo kompaktní) kruhové pily jsou protáhlé pily s malou čepelí a rukojetí umístěnou na protichůdných koncích. Unikátní tvar a velikost těchto pily z nich činí ideální pro trhací OSB a překližku. Malá velikost čepele však vážně omezuje jejich hloubku řezání.

Šňůra

Šňůry jsou více než jen starší, zastaralé sourozence bezdrátových pily. Ve skutečnosti mohou být tyto pily nejlepší pro trvalý výkon vysoce výkonných. Nemusíte se starat o umírající baterie, nákup dalších baterií, které mohou být extrémně drahé, nebo ztráta energie během obtížných řezů roztržení. Obecně lze říci, že šňůra pily budou znovu a znovu vystoupit za vysokou úroveň.

Bezdrátový

Od svého zavedení měly bezdrátové pily bezdrátových power zřejmé pro: Žádná šňůra. Díky tomu jsou neuvěřitelně všestranné, manévrovatelné a užitečné na místech, kde není nikde nalezena síla. Tento zřejmý pro však přišel s nešťastným konflimentem: nedostatek moci. Bezretové pily jednoduše nebyly schopny držet krok s výkonem kabelové pily. To znamená, že až do posledních let, protože nové inovace v technologii baterií snížily mezeru v oblasti výkonu mezi modely pro šňůry a bezdrátovými modely. V dnešní době mohou bezdrátové pily konkurovat šňůře v mnoha úkolech a jsou vážným uchazečem.

Náklady

Pokud jde o elektrické nářadí, můžete si dát ruce na kruhovou pilu za překvapivě rozumnou cenu.

Ceny za kabelové pily

Pro ceny, podívejme se, že si kupujete 15-ampitovou šňůru s 7-1/4-palcovou čepelí, protože se jedná o poměrně standardní volbu. Můžete očekávat, že zaplatíte kdekoli od 50 do 200. Tato cenová rozpětí je široká, protože ve hře je poměrně několik faktorů, které ovlivňují cenu. Lepší, renomovaná značka, speciální funkce a zahrnutí tvrdého pouzdra zjevně bude řídit cenu pily, ale existuje méně zřejmý faktor, který je třeba zvážit.

Zatímco každá kruhová pila pravděpodobně přijde s novou čepelí, kvalita a typ čepele stojí za zmínku. Pokud je pila vybavena jednoduchou vysokorychlostní čepelí z nerezové oceli, její nízká cena nemusí být taková vyjednávání, protože ji pravděpodobně budete chtít nahradit dražší čepelí s karbidovou špičkou téměř okamžitě. Tato nová čepel může běžet kdekoli od 15 do 30.

Ceny bezdrátové pily

V průměru jsou bezdrátové pily mnohem dražší než pily, zejména když uvažujete o nákupu baterií. Pro stanovení cen použijeme 18-voltovou bezdrátovou pilu s 7-1/4-palcovou čepelí z renomované značky. Tato pila vás bude stát kolem 180 až 250 a tato cena nezahrnuje baterii, což bude dodatečné náklady kolem 150.

Dobrou zprávou je, že pokud čtete tento článek, více než pravděpodobné, že již vlastní bezdrátové elektrické nářadí. Téměř každá hlavní značka využívá stejnou baterii přes svou řadu bezdrátových nástrojů, takže přidání bezdrátové kruhové pily do vaší sady nástrojů nebude vyžadovat, abyste si koupili další baterie.

kruhová, síla, pila

Jak si vybrat kruhovou pilu

Nakonec by se rozhodování o tom, který kruhový viděl koupit. I když jsou náklady faktorem, protože váš rozpočet může být omezený, neměli byste se bát utrácení více peněz za lepší pilu, pokud si to můžete dovolit. Dobrá, vysoce kvalitní pila od renomované značky bude trvat roky, pokud se o to postará. Zde je několik věcí, které je třeba zvážit.

Hloubka řezání

Pokud je většina materiálů, které budete řezat. I když vás to negativně neovlivňuje, pily s menšími čepelemi jsou obecně lehčí a levnější. Pokud pravidelně řezáte tenký materiál, můžete dokonce zvážit mini kruhovou pilu.

Corded vs. Bezdrátový

Rozhodování mezi těmito dvěma možnostmi se týká dvou faktorů: náklady a všestrannost. Pokud potřebujete všestrannost bezdrátové pily a nemůžete odůvodnit nákup jak šňůrku, tak bezdrátového. Pokud však potřebujete trvalou energii po dlouhou dobu, může vám lépe sloužit bezdrátová pila.

Pokud se rozhodnete pro šňůru, stále čelíte rozhodnutí Sidewinder nebo Worm-Drive. Pro téměř každého bude Sidewinder udělat vše potřebné. Pro nesmírné potřeby moci však přinese pohon červnu, ale za vyšší cenu.

Kde nakupovat

V dnešní době existuje spousta míst k nákupu kruhové pily. Od speciálních obchodů s nástroji po online prodejce až po místní hardwarový obchod je snadné najít to, co hledáte.

Nákup v obchodě

Perk nákupu v obchodě je schopnost přiblížit se a osobní s několika různými pilami. To vám umožní porovnat jejich rozdíly a lépe posoudit, co je pro vás nejlepší. Z dálky vypadá každá kruhová pila na straně skoro stejně, s výjimkou barvy. Zblízka, ale mohou se v ruce cítit mnohem odlišně. Jediným způsobem, jak tento rozdíl zažít, je jít k místnímu dodavateli nástrojů a vyzkoušet je sami. Položte si následující otázky:

 • Připadá vám rukojeť?
 • Cítí se pro vás pila dobře vyvážená a správná váha?
 • Jste spokojeni s viditelností čepele a komponent pro nastavení?

Dobře tvarovaná rukojeť a dobrá rovnováha mohou jít dlouhou cestou k tomu, aby se pila pohodlněji a efektivně použila, takže při výběru kruhové pily tyto funkce nepřehlédněte.

Nákup online

V dnešní době lze zakoupit cokoli. dokonce i napájecí pily. Dvě hlavní výhody nakupování online jsou schopnost porovnat z mnoha maloobchodníků a také dostupnost mnoha různých pila, které v obchodech nenajdete. Mějte však na paměti, že nákup pily, která je snadno dostupná v obchodech.

Kde koupit kruhovou pilu

Jakmile jste zúžili, která kruhová viděla je pro vás nejlepší, je čas koupit. Se srovnatelným cenami mezi maloobchodníky není špatné místo pro nákup kruhové pily. Jednoduše nakupujte od maloobchodníka, který je pro vás nejvhodnější.

Nejlepší čas na nákup kruhové pily je, kdykoli ji potřebujete. Pokud však můžete počkat, až prázdniny, hardwarové obchody a online maloobchodníci často mají skvělý prodej na nástrojích.

Traková pila je velmi podobná kruhové pile, pokud jde o vzhled a použití. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že traťová pila je navržena tak, aby jezdila na trati pro dokonale rovné řezy, zatímco kruhová pila by potřebovala průvodce řezem.

Pokud v každém okamžiku vaše kruhová viděla poruchy způsobem, který představuje riziko pro vaši bezpečnost nebo bezpečnost druhých, stojí za to nahradit nebo opravit. To zahrnuje, ale není omezeno na elektrické a mechanické poruchy.

Worx bezdrátové pily

Řezací síla, kterou potřebujete, kde a kdy ji potřebujete, není nutný žádný kabel. Bezrátová pila na baterii Worx znamená, že se můžete volně pohybovat a provádět své řezy kdekoli jako profesionál.

Inovativní design a funkce vedoucího průmyslu

Výběr správných bezdrátových záležitostí. Víme, že síla, výkon a běh jsou nezbytné pro dokončení projektu včas a s přesností. bez ohledu na typ bezdrátové pily potřebné pro úkol po ruce. Naše plná sbírka pilach Worx bezdrátových sil poskytuje všechny potřebné možnosti, od Worx Power Picks pro nadšence pro kutily až po Worx Nitro bezdrátové výkonové pily pro profesionální výkon.

Naše bezdrátové pily jsou na druhém místě, pokud jde o manévrovatelnost a přenositelnost. Zvýšená konstrukce kruhových pily Worx, pily na pokosové pily, reciproce pily a sigsans znamená každý nástroj poskytuje více energie a běží déle než tradiční bezdrátové síly.

Jedna platforma pro baterie pro všechny

Všechny bezdrátové pily WORX jsou poháněny baterie. Stejná baterie použitá k napájení vaší reciprokační pily také pohánějí vaši pokosovou pilu, skládačku a jakoukoli jinou bezdrátovou sílu Worx ve vašem arzenálu.

A pokud již máte jiné nástroje Worx Power Sdílet, budete si užívat úspory peněz na bezdrátové energetické pily pouze zakoupením nástroje a pomocí stávajících baterií pro sdílení energie s novou pilou. Vyberte si z 2.0Ah až 8.0ah baterie, abyste zajistili, že máte množství běhu potřebného k dokončení úlohy. Nakupujte plnou linii Worx Worx Chutelless Power Pils a kupte to, co dnes potřebujete, právě tady na našem webu, přímo k vám.

Ruční kruhové pily od Worx

Ať už potřebujete provést krátké průřezy na kousky řeziva nebo delší roztržení na deskách a panelech, ruční kruhové síly vám poskytují neuvěřitelnou flexibilitu při provádění přímých řezů a úhlů zkosených řezů. Sestava bezdrátových sil pila z Worxu je povinna mít kruhovou pilu, kterou potřebujete. Vyberte si z následujících:

 • 20V Power Share 3-3/8 „Worxsaw Compact Circular pila. Tato malá pila zabalí mocný úder s hloubkou řezu až na palec. Přilnavost je navržena s bezpečnostním spouštěčem pro výjimečný pohodlí, rovnováhu a kontrolu, spolu s designem levé body pro lepší viditelnost řezné linie.
 • 20V Power Share 5. 1/2 „kruhová pila. Tato kruhová pila má v poloze 90 ° a 1-3/16, která má pevnou ocelovou základnu pro rovnější řezy, přední gumovou rukojeť pro snížení únavy a zámku vřetena pro rychlé změny čepele, má hloubku řezu 1-5/8 „v poloze 90 ° a 1-3/16 „V poloze 45 °.
 • 20V Power Share ExAcTrack 6-1/2 „Circular pila. Naše inovativní funkce exaktivace na této pile pomáhá usnadnit přímé řezy udržováním čepele proti řeznému průvodci.

Pokud myslíte vážně o svých kruhových pilách a chcete špičkový výkon profesionálního stupně, budete se chtít podívat na naši sestavu Nitro Worx. Každý z nich má bezhrubě motor, který se promítá do 50% delších časů, o 25% více energie a o 10% delší životnost než tradiční motory:

 • Nitro 20V Power Share Worxsaw 4.5 „bezdrátová kompaktní kruhová pila s bezkartáčovým motorem. Tato pila, navržená s hloubkou řezu, která snadno zpracovává dvoupalcové dřevo. rychle.
 • Nitro 20V Power Share 7.25 „bezdrátová kruhová pila s bezkartáčovým motorem. Maximalizujte řezací sílu s profesionální řeznou kapacitou této pily 2-9/16 ”Pro více typů řeziva, pokosový rozřezán až 57 °, snadnou hloubku úpravy za běhu s pákou a LED osvětlení k osvětlení řezané linie dovnitř prostředí s nízkým osvětlením.

Bezdrátové síly pily od Worx

Zatímco kapesní kruhové pily patří mezi nejčastěji potřebné napájecí pily pro projekty pro kutily, Worx nabízí fantastickou sestavu jiných druhů bezdrátových energetických pilů, které budete možná potřebovat:

 • JIGSAWS: Podívejte se na bezdrátovou složku s bezdrátou výkonem 20V s inovativními funkcemi, jako je technologie řezání orbitálního řezu pro zlepšenou účinnost pomocí variabilní rychlosti pro kontrolované řezání na různých materiálech, duální přepínač a konstrukci dvojitého rukojeti pro snadné provoz, změny čepele bez nástrojů a LED světlo, světlo LED a LED světlo Pro lepší viditelnost Cut-Line.
 • Reciprokační pily: Worx nabízí dvě všestranné bezdrátové reciproce pily, včetně 20V Power Axis Axis bezdrátová reciprokační přípravná pila s jeho otočným designem hlavy, aby se převedla z reciprokační pily na skládačku během sekundy, a nitro 20V výkonové sdílení kolébky bez kartáčovače pily bez kartáčovače pily bez kartáčovaného Nakonstruováno tak, aby poskytovalo větší výkon, výkon a čas běhu s variabilním řízením rychlosti, zůstalo otevřeno svorky pro změny čepele s jednou rukou, nastavitelná otočná bota pro snadnější ovládání hloubky a LED světlo pro lepší viditelnost řezné linie.
 • MITER PILS: Když je všestrannost pro úhlové řezy klíčové pro projekty oříznutí a formování, budete chtít 20V Power Share 7.25 „bezdrátový posuvnou pokosovou pilou s vestavěnou pákou, která drží obrobek na místě na obou stranách čepele při řezání, posuvné pokosové pouzdro pro 8-¼” maximální řeznou kapacitu, světlé asistované stínové linie pro přesnost. nastavitelný knoflík pro zkompování čepele do 45 °, nastavitelná hloubka řezu pro řezání dado slotů a prodlužovací křídla, aby pomohla podporovat dlouhé pracovní kousky.

Není připraven řezat šňůru? Worx může pomoci

Pokud máte vyhrazený obchod a nepotřebujete přenositelnost bezdrátových pila. včetně našeho prostorově šetřícího šňůra Bladerunner Portable Table Top Saw. Tradiční stolní pila může být kosmický prase, ale naše stolní pila Bladerunner může být nastavena v sekundách pro řezání dřeva, kovu, dlaždice, hliníku nebo plastu. Nabízíme také několik modelů kabelových, kompaktních kruhových pily, které završují sílu vašeho dílny, viděla Arsenalu.

Navrhněte inovace na dosah ruky: Worx Power Tools

Náš přístup k návrhu nástrojů na energii na Worx poskytuje trvale lepší produkty kvůli jednoduchému přístupu, který má na paměti koncového uživatele. Podíváme se na to, co je k dispozici na trhu, vezměme si všimněte si bodů bolesti koncových uživatelů, které nechávají lidi frustrovat, a pak zaměřte naši designovou práci na řešení každého z nich.

Výsledkem je energetický nástroj jako žádný jiný a my tam nezastavíme. Stále shromažďujeme zpětnou vazbu o každém nástroji v naší sestavě, abychom zjistili, co by se dalo dále vylepšit nebo jaké potřeby zákazníka zůstanou neadresovány, a pak je řešíme také s novým nebo upgradovaným modelem.

Podle našich zkušeností nemůžete být vedoucím průmyslu, pokud neustále nehledáte způsoby, jak se zlepšit. Tak se to hodí na Worx.

Buďte první, kdo se dozvíte o nabídkách a nabídkách přihlášením k aktualizacím textu SMS. Vše, co musíte udělat, je text VIP na 28266, abyste mohli začít ukládat. Pokud dáváte přednost e.mailu, přejděte dolů a zaregistrujte se do zpravodaje Worx zadáním vaší e.mailové adresy do níže uvedeného předplatného.

Udělej si sám. Udělej to lépe. Udělejte to s Worxem.