Milwaukee M18 palivo 18 V lithium-iont beztaskovného bezdrátového strunného zastřihovače s…

Vyčištění jarního dvora s nástroji Milwaukee Battery M18

Recenze Trimmer String String String STREWS. Byl jsem kompenzován za svůj čas a poskytnutý produktem (nástroje). Všechny nápady a názory jsou moje vlastní. Tento příspěvek obsahuje některé přidružené odkazy pro vaše pohodlí. Kliknutím sem si přečtěte mé úplné zveřejnění zásady.

Jaro se objevila v Utahu, což znamená jednoho dne 50. let, sníh další den a zpět do 50 let. Sníh nebo ne, je čas, aby se dvůr vyčistil pro nový růst! Na podzim jsem se uvolnil, takže musím trochu oříznout zpět. V rámci prospektivního programu nástroje Home Depot mám šanci vyzkoušet některé z nástrojů pro baterie Milwaukee. Raději mám nástroje pro ovládání baterií. Pak se nemusím starat o údržbu plynových/olejových motorů, tažení řetězců, tlumivek atd! Jedinou nevýhodou nástrojů pro baterie je doba běhu baterie a jak dlouho trvá dobití, pokud nemáte záložní baterii. To je jedna oblast, na kterou se určitě podívám na tyto nástroje.

Recenze Milwaukee M18 Battery String Trimmer a Quik-Lok přílohy

Prvním nástrojem pro testování je palivo M18 Palivo 18-volty beztaskovného zastřihovače a 9.0 ah baterie. Stringová zastřihovač (Weed Eater) funguje skvěle podle očekávání. Funguje to podobně jako mé ostatní jedlíky plevelů, které jsem použil, abyste měli více řetězce, abyste vyrazili na základnu. Šířka maximálního řádku je 16 ″. Ze všech příloh byl zastřihovač strun ten, který jsem opravdu ocenil, že má podpůrný popruh. Jsem na kratším konci být 5 ‚5 ″, takže někdy mohou být oříznutí strun v průběhu času nepříjemné, ale popruh podporoval hmotnost (12.3 liber), snižování únavy.

Změna motoru Milwaukee mezi přílohy Quik-Lok je snadná. Je zde páka, která tlačí dolů a sklouznutí připevnění z motorového hřídele. Při instalaci jiné nástavce se stačí sklouznout na motorový hřídel zapojující jednotku (viz níže uprostřed), někdy se musíte jen kroužit sem a tam, abyste se ujistili. Poté ji zajistěte maticí, super snadný a rychlý.

Edger příloha

Edgerova příloha fungovala fantasticky. Byl jsem schopen po celé mé dlouhé příjezdové cestě a chodník na stejném nabití baterie. Na mém dalším systému 40V by mi to trvalo 3 poplatky. Jsem úplně ohromen. Edger má 8 ″ čepel a zadní kolo, které podporuje váhu. Dokonce i s vlhkou zemí Edger nezamrkal a byl šampionem.

Hedgerová připoutanost

Toto bylo poprvé, co jsem používal zastřihovač napájecího plochu, obvykle používám nůžky na ruce. Zastřihovač živých plotů byl tak zábavný. Dokázal jsem oříznout své maliny během několika minut, aniž bych se uvízl do trnů, yay! Fungovalo to také skvěle na mé rozmanitosti keřů. Bylo to jako přechod z řezání vlasů s nůžkami na klipy, obrovský rozdíl. Hlava zastřihovače živého plotu se zamkne ve 13 pozicích v zametání rotace 270 stupňů. Čepel ozdoby živého plotu je 20 ″ dlouhá a může nakrájet na průměr větve 1 ″.

Pole viděl připevnění

Pila na tyči je ideální pro ty vyšší stromy, které vyžadují oříznutí. Poprvé to použijete, musíte do nádrže přidat mazivo řetězu a baru. Pila na pólu má 10 ″ bar.

Mám neslušný hruškový strom, který jsem v průběhu let nechal růst bez řádného prořezávání. Proto je ovoce malé a ne nejlepší. Snažil jsem se to prořezávat poslední dva roky, aniž bych to prořezával a pokazil. Pole pila fungovala skvěle, aby získala ty vysoké větve, mnohem lépe než vytáhnout žebřík.

Milwaukee 16 ″ 18V baterie řetězová pila

Baterie Milwaukee 16 ″ je zábava. Je to docela kompaktní a docela lehký, těsně pod 11 liber. Při prvním použití musíte do nádrže přidat řetězec a barové mazivo. Tato řetězová pila spustí z baterie M18 (18V), takže ji lze použít s elektrickým nářadím M18! Říká se, že má nejlepší výkon s 12 AH baterií, až 150 řezů, srovnatelný s motorovou pilou 40 ccm. Fungovalo to však skvěle s 9 AH a dokonce s menšími 3 AH 18V bateriemi.

Baterie má rychlou 1 sekundu mezi spouštěcí a řetězovou plnou škrticí klapkou. Velikost 16 ″ je skvělá pro údržbu krajinářství nebo dokonce na podzim na pařezové dýně

Čas běhu

Dobře, velkou otázkou je, jak je čas běhu, správně.

  • Održel všechny mé příjezdové cesty a chodníky (obvykle 3 poplatky na mém druhém systému)
  • Ořízl všechny mé keře a maliny s oříznutím živého plotu
  • Ořezával ovocné stromy pilou tyč
  • Plevel jedl 2/3 obvod mého dvora (.38 akrů) s oříznutím řetězce (obvykle 2 poplatky s mým druhým systémem).
  • To bylo všechno na stejném nabití baterie 9 AH. To mě dělá tak šťastným a jsem velmi ohromen.

Nejlepší na tom je, že když 9 ah baterie dojde z šťávy, mohu nalepit 3, 4, 5 ah baterie a pokračovat v chodu. Tento systém mi letos v létě usnadní život. Nemohu to dostatečně doporučit, miluji to.

„Beru na vědomí, že Home Depot se mnou spolupracuje, aby se účastnil programu pro kontrolu nástrojů. V rámci programu dostávám kompenzaci ve formě produktů a služeb za účelem propagace Home Depot. Všechny vyjádřené názory a zkušenosti jsou moje vlastní slova. Můj příspěvek je v souladu s etickým kódem Word of Mouth Marketing Association (WOMMA) a platných pokynů Federální obchodní komise.“

Příbuzný

Pozor: Jakýkoli projekt do-it-yourself zahrnuje nějaké riziko nějakého druhu. Vaše nástroje, materiály a dovednosti se budou lišit, stejně jako podmínky na vašem pracovním místě. Hertoolbelt LLC nepřebírá žádnou odpovědnost ani odpovědnost za škody nebo ztráty utrpěné nebo vzniklé v průběhu vašeho projektu nebo při použití položky, kterou vytvoříte. Vždy postupujte podle pokynů výrobce při používání nástrojů, zkontrolujte a sledujte místní stavební předpisy a sledujte všechna běžně přijímaná bezpečnostní opatření.

Milwaukee M18 palivo 18-voltové lithium-iont beztaskově bezdrátové řetězové zastřihovač s možností připevňování Quik-Lok a 9.0 ah baterie

Milwaukee poslal před pár měsíci Milwaukee M18 Fuel Chudless Quik-Lok String Trimmer a několik příloh pro kontrolu. Nebylo tolik příležitostí je používat, jak bychom se museli líbit. Počasí bylo letos v zimě chladné a deštivé s trochou sněhu a tráva byla hnědá a spící.

Slunce bylo hodně venku za poslední dva týdny. Měli jsme několik skutečných jarních dnů a všechno se zelený. Co nejdříve vložíme powerhead a přílohy Quik-Lok do práce. To je to, co jsme našli.

Je to všechno ve vaší hlavě

Začnu s Milwaukee M18 Fuel Quik-Lok Powerhead. Jen miluji tento koncept! Tuto jednotku si můžete koupit a použít motor pro mnoho různých aplikací. Může vám ušetřit spoustu peněz a přitom poskytovat velmi pěknou kvalitu. Celkově je to silný, tichý, hladký, dobře vyrobený a velmi pohodlný, zatímco je snadné pro každého používat. Jsem velmi spokojen s kvalitou designu a budování. Rovnováha je perfektní s 9.0 nebo dokonce větší 12.0 baterie.

Základní jednotka obsahuje přílohu zastřihovače řetězce. To dává smysl, protože oříznutí jsou nejběžnějším kusem OPE po sekačkách trávníku. Musím říci, že je to mocný jemný zastřihovač. Má výřez o průměru 15 ‚s pěknou strážcem. Krmení čáry, jak se nosí. Může být načteno asi za 30 sekund nebo méně. Nejhorší část jakéhokoli zastřihovače řetězce je nakládání hlavy. Tento nový design vám ušetří čas a frustrace.

Tento nový zastřihovač se zdá silnější než původní zastřihovač paliva. To také běží až 1 hodinu s 9.0 baterie. To je spousta času na oříznutí okrajů na poměrně dobré velikosti.

Zastřihovač je snadno odstraněn, aby mohl pracovat s jiným nástrojem. Jediné, co musíte udělat, je odšroubovat palcové kolo několik otočení a stisknutím tlačítka uvolnění a příloha se vysune přímo z hlavy napájení. Po celou dobu naklouzněte nový do hloubky indikátoru a utáhněte palcový šroub. Je to tak snadné.

Tam nahoře

Další přílohou, o které budeme diskutovat, je připojení k pólu. Celá léta jsem měl levnější šňůra elektrický pól. Vždy to bylo v pořádku, ale tato nová připoutání je mnohem lepší, že to není ani vtipné. Je to lehčí, lépe vyvážená a silnější. Proto se můj šňůra předává.

Můžete snadno vyměnit řetězový i bar, protože jsou to oba značky Oregon. Pila má velkorysý olejový nádrž. Utahování řetězu je zpracováno s přiloženým ocelovým sklízím. (šroubovák) Tato pila bude zpracovávat větve až do asi 8 ″ bez řezání z obou stran. Poté, co jsem to trochu použil, musím říci, že má dostatek energie pro oříznutí větví až do maximální kapacity. Mohu tuto pilu tlačit docela tvrdě, aniž bych zakopl obvod přetížení. Je velmi uspokojivé používat. Makita je rychlejší, ale v celkovém využití si toho moc nevšimnete. Použili jsme to také s prodloužením 3 ‚a zjistili jsme, že je téměř stejně snadné použít.

Artikulace je král

Další přílohou je zastřihovač živé hlavy. Stejně jako u pólu jsem měl několik let levnějšího zastřihovače živých plotů. Dělalo to práci, ale vždy jsem se obával. Corded One vydává hrozný tkaňující hluk a snadno se zastaví. Toto nové připojení Milwaukee je velmi pevně postaveno a běží hladce. Nikdy se nezasahuje, pokud to nestavíte do 1 ‚větve velmi rychle. Ve skutečnosti má zastřihovač dostatek energie pro snížení 1 ″ větve, ale žvýkání trvá několik sekund.

Chcete.li změnit úhel hlavy, jednoduše zatáhnete zpět na zamykací límec a přizpůsobte se svým potřebám. Uvolněte límec a zablokuje se do polohy. Má za to snadné uchopit úchyty a lze je provést pomocí rukavic. Až budete hotovi, můžete jej složit zpět na sebe a ušetřit místo. Potah čepele s těžkým vedením udrží vše ostré a bude chránit lidi před odříznutím.

Jsem na okraji

Budu mluvit o dalším připoutání. Tenhle je velmi solidní a dobře postavený ve srovnání s ostatními, které jsem viděl. Čepel je větší a silnější, ložiska jsou větší. Je nastavitelný pro výšku a měl by se dobře věnovat každému, kdo potřebuje těžký vývoj.

Na závěr jsem na mě ohromen systémem Milwaukee Quik-Lok Powerhead. Motor je pro každou připoutání dostatečně silný a dostatečně hladký. Každý z příloh je dobře promyšlený a popraven. Ačkoli náš čas byl s těmito nástroji krátký, zdá se, že Milwaukee zasáhl domácí běh s tímto systémem. Čas řekne, jak dlouho budou pokračovat ve své práci. S 90denním obdobím spokojenosti a pětiletou zárukou od Milwaukee se můžete cítit sebevědomě, když si to vyzkoušíte pro sebe.

Podívejte se na celou řadu Milwaukee Ope v ACME Tools

  • Snadná hlava zastřihovače: Snadné načtení linky, do 30 sekund
  • Část systému přílohy venkovního zařízení Quik-Lok
  • Nakupujte nový Milwaukee M18 Fuel String Trimmer Quik-Lok Attainment System

Některé poznámky o novém elektrickém nářadí Milwaukeeho M18 Fuel

Po celá léta jsem se moc nezajímal o venkovní elektrické nářadí, alespoň ne osobně. To vše se změnilo, když jsme se přestěhovali do domu s trávou, keři, štětcem, plevelem, stromy a všemi mezi tím.

Nechápejte mě špatně, venkovní elektrické nářadí nepřekoná můj seznam nejzajímavějších nástrojů, o kterých se mohu mluvit, ale stále se snažím dozvědět více o nuancích a detailech, které oddělují dobré venkovní elektrické nářadí od těch lepších.

Začátkem tohoto týdne byli zástupci nástrojů Milwaukee v této oblasti, aby předvedli své nejnovější a největší palivové venkovní zařízení M18. dmychadlo, zastřihovač strun a živý zastřihovač. Vydal jsem výlet a prohlédl jsem si nástroje v hotelové konferenční místnosti.

Přinejmenším to byla zajímavá prezentace. Měl jsem s sebou svou kojeneckou dceru a ona opravdu zkoušela mé multitaskingové schopnosti.

Myšlenky mi proběhly hlavou, když jsem absorboval podrobnosti o zastřihovači struny a vystřelil několik otázek. Proč je to lepší než konkurenční modely? Řetězec má vysoký dopad na energii, tak jaká je trvanlivost? Proč je takhle ve tvaru motoru?

Měli jsme také skvělou diskusi o dmychadle a diskuse o zařízeči o živém plochu byla podrobně popsána, ale trochu spěchala, protože jsem potřeboval závodit na další jmenování. Neměl jsem šanci vyzkoušet nástroje na dřevěných hmoždinách a štětinách koště.

Obecné myšlenky o venkovních nástrojích Milwaukee M18

Zdá se mi to upřímné, že Milwaukee se snaží dodat nejlepší venkovní elektrické nástroje, které mohou. Zdá se mi také jasné, že zaměřují na plynové nástroje a vysoce výkonná bezdrátová řešení, včetně systémů vyššího napětí.

Nové palivové nástroje M18. a je mi líto, že mi došel čas a nemohl jsem fotografovat. každý byl spárován s 9.0Ah vysoce poptávka baterie, schopná dodávat vysokou energii a dlouhé běh.

Nebojte se, vaše baterie Non-HD M18 bude více než schopná tyto nástroje napájet, i když pravděpodobně uvidíte lepší běh s jednou z novějších a vyšší kapacity XC baterie.

Věřím, že je to zastřihovač strun, který bude těžit z malého nárazu, když je spárován s 9.0AH vysoce poptávka baterie.

Celkově nástroje vypadaly roli, kterou byly navrženy k hraní. vypadají jako vysoce výkonné venkovní nástroje pro profesionální použití. Náročné spotřebitelé by si také měli všimnout.

Podrobnosti jsou nadcházející. tento příspěvek má být rychlý probíhá počáteční pozorování a podrobnosti, které se mnou přilepily.

Pokusím se také získat nějaké obrázky. Ale právě teď moje bezprostřední priorita byla získání těchto podrobností o firativním papíru, zatímco oni byly v mé mysli stále čerstvé.

Milwaukee M18 palivový řetězec

Existovaly některé standout rysy, jako je například pevná hnací šachta mezi motorem a řezanou hlavou. Řezací hlava měla offsetovou stráž, aby se zabránilo hromadění trosek, rukojeť byla zakryta

v silnějším a šikovnějším než obvyklém materiálu přilnavosti, pro tlumení a pohodlí vibrací. Dokonce i krytí motoru bylo speciálně navrženo tak, aby napodobovalo ergonomii a postoj, které mají zkušené a těžké uživatelé při používání zastřihovačů plynu.

Hovořilo se o vysoké rychlosti špičky a vysoké dopadové energii a o speciálně potažené zkroucené linii zastřihovače.

Milwaukee M18 palivová dmychadlo

V posledních několika týdnech jsem hodně používal Dewalt’s Max Blower, hlavně k vyčištění garáže a vyčistil pohon prachu a zbytků. S sezónou listového pádu na nás určitě udržuji připravenou.

Nový dmychadlo Milwaukee je větší, alespoň vypadá podstatně větší. Možná trochu těžší. Zvedl jsem dmychadlo, a zatímco je to tak, necítí se jako železná hmotnost čekající na cvičení rukou. Ale zeptejte se mě znovu poté, co jsem musel vyčistit celou příjezdovou cestu nebo chodník.

Dmychadlo má odnímatelný vzduchový kanál a poměrně velký přívod vzduchu. Měli byste být schopni získat cit pro velikost dmychadla z Benjamenovy fotografie, ukázaná výše.

Viz také: Nástroje z nového sympozia nástroje Milwaukee z roku 2016

Položil jsem na svou dceru nějaké dětské ušní muffy a produktový manažer vystřelil palivové dmychadlo M18, aby ukázal, jak se téměř okamžitě zapíná k plné síle. To byl odrážka sdílená podél všech 3 nových venkovních nástrojů. plná energie připravená k tomu, kdy stisknete spoušť.

Také jsem si všiml, že dmychadlo je o něco hlasitější než Dewalt, který jsem používal. Ale je to také větší a pravděpodobně mnohem silnější.

Zatímco zastřihovač a zastřihovač živých plotů bude omezen na jejich specializované účely, zdá se, že dmychadlo má další přitažlivost. Hádám, že čištění na pracovišti je zamýšlené použití a produktový manažer stanovil, že očekávají, že dmychadlo bude použity pro čištění betonových forem a podobných věcí.

Nejzajímavější částí, alespoň podle mého názoru, je zahrnutí malé přepážky směrem k bottomost oblouku strážce fanoušků. Strážce pomáhá snižovat rychlost a ztráty proudění vzduchu. I když nemám mnoho pozadí v proudu vzduchu, vím, že ventilátor vytváří jakési mrtvé místo ve středu, kde je motor. Kromě toho by měl být proudění vzduchu symetrický, tak proč zpomalit dolů směrem ke dnu strážce?

Neexistuje žádný filtr, ale nebojte se, ventilátor dokáže zvládnout malé kousky trosek, jako jsou výstřižky trávy, které by se mohly dostat do příjmu. Skály a další větší trosky by měly být odkloněny strážcem ventilátoru.

Milwaukee M18 palivové živé živé ploty

Nový zastřihovač živých plotů má 24 ″ čepel a strážce špiček, pro případ, že otočíte zastřihovač a zasáhnete nějakou trávu. Zvládne větve až do 3/4 ″ silné.

Ve srovnání s nástroji s plynem se hovořilo o nižších vibracích a méně hluku, což dává smysl.

přijít

Mluvili jsme obecně o kategorii produktů a o tom, jak je palivová řetězová pila M18 možnost a že sekačka právě teď není na plánu právě teď. Pokud jde o ruční nástroje segment trávníků a zahradních nástrojů? Bylo by zajímavé, kdybyste se mě zeptali. Na tomto trhu je určitě potenciál pro narušení.

Snažil jsem se vytlačit co nejvíce detailů, zejména proto, že venkovní elektrické nářadí není přesně moje forte, a protože jsem se nemohl dostat na červnovou mediální akci.

Mezi mým přísným rozvrhem, potřebou krmení mé dcery a špinavou pletou a mým kofeinovým hrotem a následně poklesem, myslím, že se mi podařilo držet důležité kousky.

43 комментарии и мнения

Je zábavné, jak se váš život často mění. Moje žena je zahradníkem v mém domě. ale většinu své práce omezuje na podrobnější práci s výsadbou, transplantací, prořezáváním atd. Když jsme poprvé získali náš domov a pak další větší venkovský majetek-mysleli jsme si, že uděláme všechno. Brzy Bobcat benzín Lawnmowers. Kubota traktory, ozvěny batohové listové dmychadla, kuličky, maličký zázračný živý oříznutí, stihl řetězové pily a zastřihovače strun a ariens snowblowers, abychom jmenovali několik poháněných zahradních nástrojů, přeplnily garáže. Před několika lety. dosáhli jsme věku, kdy jsme se během roku rozhodli cestovat více, jít na jih na zimu a najmout lidi, aby dělali těžký dvůr zahradní práce. Takže před 10 lety. možná jsem se o tyto bezdrátové nástroje zajímal. ale nyní moje žena používá převážně ruční nástroje a bezdrátové nástroje (zastřihovač trávy a živé zastřihovač) drobnější přírody od Gardena. Moje hrozba s nástroji Gardena je, že baterie Liion není vyjímatelná a výměna je nákladná záležitost, pokud si koupíte baterii náhradní díl. Takže kdyby Milwaukee vyšel se sadou malých zahradních nástrojů M12. stále by mě to mělo zajímat.

Vytáhl jsem část, kde jsem dal své dceři láhev během první části úvodního zastřihovače struny, držel ji během střední části a držel se smíchem, když se pooped a pooped a pooped během posledních částí. Životní změny, opravdu! Řemeslník zvyklý vyrábět asi 12 V NextCant Lawn Garden Tools. Zastřihovač byl v pořádku, ale čtenáři a návštěvníci si stěžovali na štíhlou dostupnost náhradních flailů. Zjistil jsem, že pobočka je docela schopná, ale zdálo se, že to bylo na trhu velmi dlouho.

Vytvořte bezdrátou trávu nejsem sám v malém trávníku, 10 minut a jsem hotový. Chápu plyn pro větší trávníky, ale většina obytných pozemků nevyžaduje sílu a hrubou sílu pro krátké prasknutí. Mnoho z mých sousedů však dává přednost elektrickému (bezdrátovému), protože ID sběratele MIL dává přednost tomu, aby moje pracovní baterie měla k dispozici a neměly stagnující baterie rozpadající se mezi ročními obdobími.

Myslím, že běh bude největším problémem s něčím jako trávník. Pravděpodobně by museli vstoupit do systému dvou baterií a nemyslím si, že jsou na to připraveni.

Jsem na stejné lodi jako ty a já jsme šli a koupil sekačku Fiskars naviják. Stará škola bezdrátová. Je to skvělé, pokud nemáte mnoho překážek, protože se musíte pohybovat, aby to fungovalo.

To, co opravdu chci vidět na plánu, je otvírák garážových dveří Milwaukee M18 (jako je Ryobi a s přílohy). Pokud s tím někdy přijde, budu převést na linku M18.

Zdá se to jako jednorázový nástroj, který se Milwaukee ani Ridgid bude snažit duplikovat. Pochybuji, že s tím někdy uvidíte Milwaukee. Není to jejich zamýšlené publikum. Ryobi je pro majitele domů a mnohem více se jim hodí. Předpokládám, že pokud je vaše garáž uprostřed ničeho a vždy vyměníte baterie s jinými nástroji, pak ano, počkejte navždy na M18, jinak si jen koupit Ryobi. Jsou mnohem lepší než minulé roky.

Dalším nástrojem OPE, který bych rád viděl. Musím se divit, jestli by to mohlo být možné pouze s Dewaltovou flexvoltovou baterií. Pokud to dokáže Milwaukee, prodal jsem se a koupil bych si také pro svého otce.

Huh, takže Dewalt byl blázen, aby se to věnoval před několika lety (2 správně?) Ale teď je v pořádku, že Milwaukee sleduje oblek. Jsem rád, že jsem viděl soutěž. Znám lidi, kteří vlastní věci Dewalt a milovali je. ale nelíbí se mi myšlenka, že si musím koupit tolik různých kusů. Líbí se mi konkrétně Clipper, zastřihovač, Edger. Mám Troy Built/Ryobi/cokoli jiného. Brande expandit jako Gas Motor String Trimmer. se rozpadne uprostřed a pak se zdvojnásobí jako můj Edger. Husquavarna/Echo také vytvoří verzi a také mají živý zastřihovač a některé další kousky. mnohem kvalitnější nástroj a já si mohu koupit jeden. Kicker. Echo nyní prodává 56 V zastřihovač baterií, se stejným přestávkovým hřídelem a bude napájet ostatní nástroje. a řetězová pila. atd. A sekačka o 2 baterie 21 palců. Další možností je ego linie, ale vyžadují, abyste si koupili každý jednotlivý nástroj s více motory atd. (Nakonec stojí více), ale slyším o nich dobré věci, jsem rád, že vidím více konkurence. těším se na nějaké Dewalt Flexvolt 60 věcí. jako je možná dmychadlo.

Jsem stále v klubu řetězové pily. Používal můj 40V Ryobi včera v noci pro více než 1.5 hodin, běh přes 3 baterie přes 3 baterie. Doufám, že Milwaukee dostala na hlavu, aby se dostala na hřídel s řetězovým zastřihovačem. Přímá pohon Ryobi je příliš pomalý a jen plácne plevele.

Ten dmychadlo Milwaukee je do značné míry roztržením modelu Makitas 18 × 2 BL. Makita má skvělé venkovní bezdrátové nabídky, 18 × 2 bezdrátová řetězová pila je skvělá a 18 × 2 plevel jedlík. Milwaukee hraje dohnat. Makita má také sekačku 18 × 2, které doufám, že se dostane do jednoho z těchto dnů.

By nebylo překvapeno, kdyby jim Makita prodal specifikace pro někoho jiného, ​​aby pro ně vyrobil. Makita opravdu nepodporuje své věci v stavech, zvláště ne ve velkých obchodech pro své venkovní nástroje. Do jejich trhu by to opravdu nekousalo. Mám Makita 18V x2 a líbí se mi, ale linka Dewalt 40V je skvělá.

Udělejte některou z těchto liniových ořízků používají hlavy náhradních dílů nebo příslušenství? Bylo mi řečeno, že Dewalt a Ryobi, alespoň jste se oženili s jejich linií a nepoužili by Oregonskou kazetu.

Dobrá otázka. Berou standardní šířku linky a vím, že Milwaukee bude prodávat výměnu kazet. Ještě jednou začne přicházet další informace (brzy doufám), toto je jedna z prvních otázek, na které se zeptám.

Jsem rád, že je motor vzadu na zastřihovači strun. Distribuce hmotnosti je jediným problémem s dewalt bez kartáčovače.

Před třemi lety jsem odolal nutkání koupit do Makity 18V/36V OPE a jsem rád, že jsem to udělal. Místo toho jsem si koupil do ego linie 56V nástrojů a byl jsem velmi ohromen jejich silou a časem běhu. Po používání nástrojů Ego již více než dva roky jsem 100% přesvědčen, že platformy pro nářadí 18V jsou prostě příliš malé na to, aby zvládly požadavky na napájení OPE, a ano, do tohoto prohlášení zahrnuji Dewalt Flexvolt. Největší nejhorší balíčky z Milwaukee (9.0HD) a Dewalt (6.0/2.0fv a brzy 9.0/3.0) mají pouze 15 buněk, ze kterých lze čerpat sílu, bez ohledu na to, jak je spojíte. Nejmenší balení ega (2.0AH a 2.5ah) mají 14 buněk a dokonce i ty, které lze vidět omezující výkon nástrojů s vysokou poptávkou; Řetězová pila, sekačky na trávu a nové sněhové dmychadlo jsou nástroje, které produkují větší výstup s větší 28 buňkami (4AH a 5AH) a 42 buňkami (7.5ah) baterie. Snow Flower 2000W používá paralelně dvě baterie. Blofuky mohou projít menšími balíčky velmi rychle. Jedinou výjimkou by mohlo být nadcházející 9.0/3.0fv balení, protože místo 18650 bude používat buňky 15 x 20700, mírně zvyšuje výkon výkonu. Ty stále nedosáhnou 2p baterie, která používá dvě 18650 na místo jednoho roku 20700, a to je stejně dobré, jak se věci dostanou pro značky Big Power Tool v dohledné budoucnosti. Používání dvou balíčků najednou je možnost, ale i to je velmi poraženo vyhrazenými většími systémy OPE s jednou baterií. Absolutně miluji své nástroje Milwaukee M12 a moje nástroje Makita 18V LXT mají veškerou sílu, na kterou jsem mohl doufat v malém formátu kapesních počítačů. Oba mají své místo. V dohledné budoucnosti jsou podle mého názoru vyžadovány větší schopnější baterie, pokud jde o výměnu plynu.

Pokud má zastřihovač řetězce pevný hnací hnací motor, který má hlavu, bude to vyžadovat, aby jej zabalila velká krabice, odeslána dovnitř a možná by byla poškozena…. Pokud je to její volná loď, je to v pořádku lol. Jden 2017 je dříve, než jsem očekával, ale měli by potíže, kdyby nebyli odesláni před jarem, doufejme, že to nebude zpožděno jako mnoho z jejich nových vydání letos.

Nevěřím společnosti, která musí namalovat její konkurenci šedou, nevidím, jak to Dewalt nebo Makita dělá, ukazují a říkají vám název soutěže. Milwaukee je jako demokratická strana, kterou lžou a podvádějí, aby vyhrál, pro to ve svém světě nemám použití

Dělají to jako diskrétní. Nikdy jsem neviděl šedivý nástroj, který nelze snadno identifikovat. Jak řekl Bonpacific, mějte prosím své politické názory. Vezměte je do nebo na své. nebo jinde, prostě ne tady, prosím.

Jsem v krajinářském průmyslu a jsem velmi nadšený tím, že nový OPE přichází na trh. Jsem upřímně velmi skeptický, jak se budou srovnávat s plynovým profesionálním vybavením používaném dnes naše posádky, ale jsem si jistý, že Milwaukee bude ti, kteří to odpovídají nebo porazí. Myslím, že zde existuje spousta příležitostí, jak přivést na trh nové nástroje a zlepšit stávající (jako Blower, String Trimmer a Hedge Trimmer). Máme posádky, které celý den oříznou prací a nosí se zastřihovače rukou a loppers. Nástroj M12, který by mohl snížit větve až do 1 ″ průměru, by byl úžasný! #Milwaukeetool #nbhd #ope

Možná chtějí něco víc jako bypass lopper-možná něco jako nůžky M12 pro plastovou trubku (2470-20), ale hackzall, který by mohl použít hedvábnou zakřivenou čepel.

Hackzall M12 a M18 jsou skvělé pro mírně větší končetiny, ale pro menší věci je příliš objemný a neposkytuje čistý řez čistý řez.

Ostatní společnosti v odvětví AG mají prořezávače provozované baterie. Obvykle pro ně nosíte baterii a máte vedení, které se připojuje k prořezávání. Myslím, že Milwaukee by se měl podívat do zařízení, která by mohla využít záda baterie, když je připojena k jednotkám zdroje energie, stejně jako vyhřívaná bunda. To by mělo velký smysl, kdyby udělali prořezávání. Můžete použít buď 12V nebo 18V s konec prořezávání. Myslel jsem, že Dewalt zabije jejich 40V (vrátil jsem se poté, co jsem slyšel, že Red je na tom), ale právě oznámili sladký teleskopický oříznutí živého plotu (nová kategorie nástrojů?). Existuje video pro #TiaCrew, které to ukazuje. Nevidím, že to většina majitelů domů potřebuje, ale pro terénní úpravu by to bylo skvělé.

Pellenc dělá velmi drahý ruční zaklínač baterie pro vinici. http: // www.Pellenc.com/agri/produkty/vinion-vine-oturing-shers/?Lang = en

Doufám, že Milwaukee používá správný tenký Kerf, 1/4 ″ řetězec na této pile, protože tyto 3/8 ″ řetězy opravdu vyžadují určitou sílu, aby tento tyč stáhli také by to bylo velmi užitečné pro řezy s vysokým přesným typem jako jako řezy jako typ jako typ jako Řezbářství nebo chirurgie/prořezávání stromů. A ne více než 12-14 ″ bar pro manévrovatelnost; Pokud potřebujete více baru než to, stačí použít plyn.

Kdokoli slyšel aktualizaci o těchto nebo očekávaném datu vydání? Nedržel jsem upgrade svého zastřihovače strun, dokud nebudou venku, doufám, že to bude brzy!

Jsou venku (zastřihovač strun, dmychadlo a živý ořízl). Může koupit vše jako holý nástroj nebo jako souprava s 9.0Ah baterie s rychlou nabíječkou. Koupil jsem si zastřihovač a dmychadlo a jsem velmi spokojený s oběma. Blower není náhradou za dmychadlo batohu, ale je to velký menší kapesní počítač. Myslím, že zastřihovač strun je velmi slušná náhrada za zastřihovač plynu. Doporučuji http: // www.Acmetools.com za nákup.

I když s tím souhlasím téměř, nemyslím si, že můžete spravedlivě porovnat jakoukoli ruční dmychadlo s back-packem jakéhokoli typu. To je jako porovnání jablek honeycrisp jablka, dva různé trhy. Skvělý dmychadlo pro kapesní počítač (zejména proto, že se nemusíte dostat do jiné platformy baterií), jediným dalším doprovodným je, že zastřihovač je podle mého názoru více než lepší náhradou za zastřihovač plynu. Tuto zimu bylo na několik dní teplé kouzlo, takže jsem si ho vzal na točení na tvých ozdobných travních keřích. Mnohem silnější čepel než tradiční tráva. M18 to propustil žádný problém a nikdy se nevázal, na rozdíl od našeho oříznutí ozvěny ozvěny. Vazba je způsobena designem hlavy (takže ostatní plynové zastřihovače mohou být lepší), ale Milwaukee byl téměř bez debri. Zahrnutý řádek se také jeví jako lepší než předchozí řádky, které jsem vyzkoušel, ne že jsem možná někdy našel to nejlepší. Černá linie Milwaukee stěží musela být narazena na můj testovací běh, protože to tak dobře drželo. Koupil jsem si další cívku (abych se kvalifikoval na kupón, také nástroje ACME), ale nemyslete si v.

Heh Silly Me, nemyslel jsem si, že jsou ještě venku, protože jsem je neviděl v obchodě v žádném z mých místních domácích skladeb. Nemůžu se dočkat, až si jednu objednám a hodím můj zastřihovač do koše!

HD je právě uveďte do prodeje do různých konfigurací na 299: Trimmer, Blower a Battery/Charger Trimmer, Hedger a baterie/nabíječka, 2 baterie a nabíječka

Jsem 100% uživatelem nástroje Milwaukee v liniové platformě M18. Používám je každý den jako součást své práce ve stavebnictví a nemohl jsem být spokojenější s jejich výrobky, zejména s jejich palivovou linkou, která věci ještě zlepšila. Zkoušel jsem jejich konkurenty a neměl nic jiného než problémy. Když tito lidé vydali produkt, snaží se vydat to nejlepší. Nemůžu se dočkat, až provedou výzkum, a rozdávají sekačku. V současné době nikdy nekupuji bezdrátové vybavení na trávníku na baterii. Zkoušel to jednou a baterie to nikdy nedosáhla druhé sezóny. Nejhorší věc, kterou můžete udělat s baterií, je nechat ji sedět šest až osm měsíců bez použití nebo nabíjení. Bylo by skvělé brát baterie, které již používám každý den v dopadech a pilách, a začít je používat také v mém trávníku.

Platformy pro baterii s malými power nástroji nejsou na základě požadavků OPE. Vlastním Makita Power Tools, můj přítel je diehard Milwaukee Fuel jako ty. Oba máme ego baterie poháněné Ope. Když se domníváte, že Milwaukee účtuje více za jejich palivový OPE a nenabízí nikde poblíž představení, dospějete ke stejnému závěru. HD 9ah baterie Milwaukee má o něco více energie než nejmenší baterie ega. Jejich 5 a 7.5Ah baterie nabízejí úložiště energie, které se bez baterie nástrojů dotkne po další desetiletí. Pokud máte pochybnosti, podívejte se na a recenze na webových stránkách Home Depot. Například sekačky Ego berou něco jako 8/10 spotů pro nejvyšší hodnocené sekačky jakéhokoli typu, plynu nebo elektřiny. Neříkám, že ego je jediná hra ve městě, ale jejich věci jsou trvale hodnoceny nejlépe a je to mnohem levnější než palivové věci M18.

Opravdu bych rád viděl řetězovou pilu M18, abych ji mohl vyrazit na kempování, a rád bych vzduchové čerpadlo M18, které nenávidím, musím načerpat svůj přenosný kompresor a hádat ho, když je něco nízkého vzduchu. Mám zastřihovač linky a miluji to. Ani neztrácím 1 bar baterie dělat celý můj dvůr.

ive jsem používal můj m18 řetězec zastřihovač a dmychadlo hodně. 9.0 baterie je vše, co potřebujete, spousta energie a běh času na velké práce

Skvělý zastřihovač. mizerný stráž. Je to příliš malé a nohy se zkopustí z trosek, které kopne. Musí vyrobit mnohem větší stráž, aby byl plně bezpečný.

Buzz nástrojů

Procházejte všechny značky »

Procházejte všechny kategorie »

Domů »Nejnovější recenze nástrojů» Zahrada trávníku »STREČKY» MILWAUKEE 2828-21 STREČNOSTI STRING STRIMER KIT

Milwaukee 2828-21 String Trimmer:

Milwaukee 2828-21 String Trimmer

Výrobce: Milwaukee Model Číslo: 2828-21 Cena: 423.00 zdroj napájení: baterie

Hledal jsem zastřihovač strun pro svou malou příměstskou krajinu 6 000 SF /-. Trammer řetězec Milwaukee 2828-21 mě okamžitě upoutal. Proč? Pro velikost oblasti jsem nepotřeboval komerční zastřihovač, jako je tanaka, červený max nebo STIHL s plynovou jednotkou. Potřebuji to jen jednou týdně po dobu 24-26 týdnů ročně. Nechtěl jsem se vypořádat se smíšeným palivem nebo jakýmkoli palivem vzhledem k problémům s ethanolem v malých motorech. Také mám ve své sbírce řadu bezdrátových nástrojů Milwaukee M18.

Když jsem slyšel o Milwaukee 2828-21, rozhodl jsem se to zvážit, protože jsem mohl využít své stávající baterie Milwaukee Platform, abych to doplňoval. Moje potřeby jsou relativně malé a občasné. podél frekvence používání majitele domu vs komerční krajinář. Srovnal jsem Milwaukee 2828-21 String Trimmer se svými zkušenostmi pomocí Trimmers Mixed Fuel Gas Trimmers v odvětví komerčních krajin a údržby golfového hřiště.

Vzhledem k tomu, že každý nástroj má své sladké místo, zjistil jsem, že zastřihovač strun 2828-21 je ideální pro cokoli, co může majitel domu hodit cestu. Je to působivé pro tuto aplikaci.

Milwaukee 2828-21 Specifikace řetězce zastřihovače

dat-Lang = výchozí data-override = data-merged = [] datová reagující-mode = 3 data-from-history = 0 style = width: auto;

SpecifikaceShromážděná délkaShromážděná výškaSestavená šířkaTyp hřídelePokrok na čáruHmotnostVelikost řádku zařízenáMaximum velikosti linkyMaximální řezací cestaDélka hřídeleTyp baterieBaterie zesilovačeNapeti baterkyZáruka výrobce
73.6 in.
10.5 in.
13.0 in.
Rovný
Narazit
11.5 liber
,080 in.
.095 in.
16 in.
60 in.
Lithium ion
6.0 AMP
18.0 v
3 roky omezené

Cena:

Chtěl jsem utratit 200/- za něco srovnatelného s Echo 21.2 CC prodáno v Home Depot za 219. STREČNOST MILWAUKEE 2828-21 se prodává v Home Depot s nabíječkou za 249. Bylo to o něco víc, než jsem chtěl zaplatit, ale nevadí mi platit více za dobrou kvalitu a spolehlivost. Milwaukee 2828-21 je srovnatelný v ceně s modelem Toro 60-V. model 51830 @200 a model Greenworks 60 V # ST60L413 @254.

Milwaukee 2828-21 String Trimmer Design:

Konstrukce zastřihovače Milwaukee 2828-21 je podobná komerčnímu zastřihovači rovného šachta a dělá lepší práci než zastřihovače zakřivených hřídelů pro dostat se do překážek. Distribuce hmotnosti je těžší u hlavy ve srovnání s zastřihovačem plynu poháněného motorem, ale celkově byla dobře vyvážená. Vždy jsem byl schopen udržet dobrou kontrolu nad zastřihovačem. Rukojeť a přilnavost spouště jsou pohodlné a snadno se drží.

Výměna linky v hlavě Milwaukee je mnohem snazší než na komerčním krmivu, kde musíte řetězec navíjet na cívku. V případě 2828-21 potřebujete pouze vyříznout 6 ‚náhradní řetězec a hlava bude pro vás krmit a vítr. To je mnohem lepší a snazší než odstranění a navíjecí cívky.

Elektrický motor je umístěn nad řezací cívkou a jeho pouzdro je vyrobeno z plastu. Obávám se, že motor naráží na překážky a přemýšlím, zda design hlavy bude v průběhu času vydržet. Určitě bych rád viděl hliníkové pouzdro podobné Toro pro lepší ochranu motoru.

Mohl by se co ježit bez:

Přepínač pro hi/nízký nebo králík/želva pro mě nebyl užitečný. Při ořezávání chcete spustit zastřihovač při plné škrti nebo plné rychlosti. Pokud běžíte na nízkých otáčkách, porazili jste travní čepele k smrti na rozdíl od krájení skrz ně. Když je nejlépe od sebe, tráva se stane žlutě a jako slaměná. Je to podobný výsledek, když nakrájíte trávu matnou čepelí. jen to porazí trávu. Zastřihovač se velmi dobře prořízl na hi-rychlosti. Byl jsem opravdu ohromen hladkou a konstantní silou zastřihovače.

Shromáždění

Milwaukee 2828-21 zastřihovač byl velmi snadno sestavitelný. Jen pár šroubů a ořechů a jde to dobře. Hmotnost nástroje je 11.5lb nebo ½ lb. Méně než Toro a 2 lb. Méně než Greenworks. Bylo to dobře vyvážené. Skladování zastřihovače se dobře hodí na jeden z mých nosičů stojanu vyrobených z gumových nástrojů a zabralo to méně místa než jednotky s plynovým motorem.

Baterie:

Mít baterii fit mé základny nabíječky M18 bylo hezké. Životnost baterie je 6.0 ah, což je o 2/3 více než zelené a téměř 3x více než Toro. Dokázal jsem snížit trávník 6krát nebo každý měsíc a půl, než je třeba nabít baterii. To je snazší než nákup paliva, míchání a nalévání bez rozlití do ústního otvoru malé nádrže. Doba nabíjení baterie byla asi 1 hodina 45 minut. Napětí je uvedeno jako 18V a seznam konkurenčních jednotek 60V baterie.

Milwaukee 2828-21 Provoz řetězec:

Nástroj byl v mých rukou vyvážený. Jak je uvedeno, hlava je o něco těžší než konec baterie nebo konec rukojeti, ale dobře se vyváželo. Udržuji časovač v režimu s vysokým ot / min, protože to nejlépe snižuje. Režim s nízkým otáčkám není užitečný a můj stojan na trávník je zdravý a silný.

Jedna poznámka, kterou jsem viděl v příručce pro použití, nebylo naklonit zastřihovač k řezání okrajů procházek a postele svisle. To nedává smysl, protože se jedná o jeden ze standardních operací/úkolů zastřihovače. Ignoroval jsem ten komentář a zastřihovač pracoval dobře, když jsem stříhal trávu podél dlažebního kamene a cihel a okraje rostlinných postelí.

Výměna řezání řetězce byla snadná a dobře navržená. Řezání plevelů z cihlové chůze žvýkalo čáru proti tvrdému povrchu, ale to se děje s jakoukoli linií zastřihovače. Zajímalo by mě, jestli lze přidat linii většího průměru, aby tomu pomohlo? Šířka řezání při 16 ”stačila a fungovala dobře.

Záruka:

Milwaukee nabízí 3 roky. záruka.

Závěrečné myšlenky na řetězec Milwaukee 2828-21:

Milwaukee napájená z beztórových baterií se hodí k účtu za údržbu mé malé příměstské krajiny a dovolí mi, abych se nemusel vypořádat s palivem a jeho vlastními problémy s vysokými paliv.

Jedním dalším bonusem baterie napájecího plynu je vůně produktu. Moje oblečení nebude cítit jako dvoumok a moje žena bude šťastnější!

Ale možná nejlepší vlastností tohoto nástroje je schopnost jej používat bez potřeby ochrany sluchu. Jediným zvukem, který vydává, je řetězec, který se vrčí vzduchem. Mohu také použít 2828-21 v době, kdy by zastřihovač řetězce poháněného plynem byl pro sousedy nepříjemností.

Milwaukee 2828-21 se dobře prořezává a je uživatelsky přívětivý. Nabíjení je snadné a nástroj se snadno postará o. Jednotka je dobře vyvážená. Vzhledem k odolnějšímu materiálu hlavy/motoru může nabídnout lepší ochranu a použití možnosti nízkého otáčky na přepínači palce vs. Variabilní rychlost s jedním škrticím švy, které se nepoužívá.

Milwaukee 2828-21 vyhovuje mým potřebám:

Bez základu pro srovnání si nejsem jistý, jak by se síla 18V ve srovnání s 60V, pokud jde o proříznutí husté trávy a dokončení práce, ale 18V pro mě dobře fungovalo. Produkt má velkou výhodu pro použití jednoho majitele domu. Nepovažoval bych to za komerční použití, protože čas, který mi trvá, než jsem ořízl trávník poté, co jsem sekal je asi 10-15 minut nebo více než šest řezů nebo 1-1.5 hodin. čas běhu. Pro projít den by bylo zapotřebí několik baterií.

Vřele doporučuji zastřihovač Milwaukee 2828-21 každému majiteli domu, který hledá plyn, nebo přidat do svého venkovního napájecího zařízení (OPE). Milwaukee nabízí velmi komplexní sestavu OEP, aby byla zachována kompatibilita platformy. 2828-21 je skvělý nástroj k zahájení inventáře nástroje OPE. Kromě toho je Milwaukee skvělou platformou, která má být na stavebních nástrojích i OPE.