Montáž manometru tlaku oleje u jednonápravového traktoru se vznětovým motorem

Co se stane, když se neodstraní nadměrná spotřeba oleje??

V některých případech spotřeby mimo normu dochází k nedostatku maziva v motoru, což může být jednou z příčin závažného znečištění olejového systému, které může vyvolat vysokou spotřebu oleje a výrazně poškodit váš stroj. Ztráta mazání vede k poklesu tlaku oleje, zrychlenému opotřebení, výraznému snížení životnosti a poškození motoru. Přestavba nebo výměna motoru je dražší, takže nadměrné používání maziv je třeba řešit co nejdříve, pokud nechcete vyhodit svůj bankovní účet za nový motor.

Proč je nutné napravit nadměrnou spotřebu?

Je třeba zdůraznit, že pokud je váš motor silně opotřebovaný a uniká z něj mazivo, je nutná generální oprava motoru. Často, a zejména když se problém začne projevovat, však existují jednodušší a levnější způsoby řešení problémů s nesprávnou spotřebou oleje.

Manometr tlaku oleje (178F)

Manometr tlaku oleje (178F) vhodný pro 6-7litrové vznětové motory traktorů.с. vzduchem chlazené. Všechny modely jsou uvedeny v tabulce:

Zubr HT-105, HT-105E, HA-31
Centaur 2060d, 2070d, 2075d, 2080d, 2061d, 2081d
Forte 105, HSD1G-105, HSD1G-105E
Zirka LX 2060D, LX 2062D, Zirka GT76D01
Vityaz HT-105, HT-105E
Aurora 105, 105Е
Zarya SH-105, SH-105E
Sadko MD-1050, MD-1160
Bulat C653P, BT1100A
Weima WM1100A, WM1100AE
Železný anděl DT1100A
Forester M1100A
Dobrynya T-105, MT-105E, NT-105E
Proton MB-105/D
Brigádní generál MC-1053D, MC-105D
Parma 105
Kipor KDT610, KDT610L, KDT610C, KDT610E
Kama 610, 610C, 610CE, 610L

V této tabulce jsou uvedeny pouze nejoblíbenější modely. Pokud jste zde nenašli svůj jednonápravový traktor. zavolejte na libovolné telefonní číslo na těchto stránkách a náš specialista vám poradí.

Jak svítit bez generátoru

Pomocí lampy LED a 12voltové baterie můžete zajistit osvětlení elektrického nářadí bez generátoru energie. K tomuto účelu se hodí autobaterie, ne nutně nová. Fungovat může také gelová baterie z elektrického skútru nebo elektrického kola nebo nalezená na skútru.

Vaším hlavním úkolem je vybrat správné místo na stroji, kam bude baterie umístěna. Baterie je obvykle malá, takže je nejlepší ji namontovat na část rámu mezi motorem a převodovkou. Nyní, když jste se rozhodli pro umístění baterie, můžete začít s její instalací:

 • Připravte si ocelový úhlový držák odpovídající velikosti baterie;
 • Připravený držák umístěte na rám skútru a pevně jej přišroubujte ve čtyřech bodech;
 • Umístěte sadu baterií do držáku a zajistěte ji pomocí dvou šroubů, matic a kovové destičky;
 • Elektrický vodič od baterie k vypínači a odtud k elektrickému zařízení (zde světlometu). Zajistěte všechny kabelové spoje pájením a ujistěte se, že jsou utěsněny izolační páskou.

Běžně vydává bateriový světlomet stálé a intenzivní světlo. Kapacita baterie je dostatečná na několik hodin provozu, ale buďte připraveni ji pravidelně dobíjet ze zdroje, který má napájení.

Vznětový motor Weima WM178FS s redukční převodovkou. Tento motor se od většiny svých protějšků liší redukční převodovkou. Reduktor, jehož účelem je snížit otáčky z 3600 ot/min na 1800 ot/min. Převodovka je umístěna ve skříni a skládá se z řady ozubených kol. Plynulý chod tohoto mechanismu mění počáteční otáčení hřídele ve směru hodinových ručiček. Obrácením směru otáčení se otáčky sníží na 1800 ot/min. Směr otáčení hřídele je samozřejmě proti směru hodinových ručiček.

Motor Weima WM 178FS, vybavený výkonem 6 hp.л.с. Zdvihový objem tohoto motoru je 296 cm3. Průměr válce 78 mm. Skříň motoru z litinové slitiny. Tato konstrukce válce zajišťuje dlouhou životnost motoru. Systém chlazení nuceným vzduchem. Vzduchový filtr na olejové lázni.

Vznětový motor Weima 178F chlazený vzduchem. Motor je chlazen médiem, což je technologie, která byla v průmyslu pro tento typ pohonných jednotek široce rozšířena. Chlazení vzduchem s nízkou intenzitou je optimalizováno pro motory s těmito výkony.

Vzduchový filtr na olejové lázni. Čistič vzduchu namontovaný vpředu. Toto umístění filtru nebylo vybráno pro nic za nic. Vpředu namontovaný filtr snižuje zatížení vzduchového filtru. Vzduchem chlazený motor Weima 178F je určen pro montáž na různé zemědělské stroje. Filtr přijímá minimální množství vzduchu, které je příliš znečištěné pro čištění. Protože většina zachyceného prachu se vrací zpět přes vanu do klikové skříně. Čištění vzduchu. Tento filtrační systém, který využívá olejovou vanu, je podstatně účinnější než běžný filtr. Zachytí i ty nejmenší cizí částice a zajistí dlouhou životnost motoru.

Tato třída filtrů usnadňuje práci každému spotřebiči. Před zahájením práce je vhodné pěnový filtr omýt v mýdlové vodě. Po odstranění zbytkového odpadu z filtru doplňte olej do olejové nádrže. Olej se dolévá na značku jasně viditelnou na průhledné olejové vaničce. Po tomto jednoduchém preventivním opatření můžete systém čištění vzduchu znovu sestavit a začít jej používat. Tato jednoduchá opatření prováděná pravidelně prodlužují životnost motoru.

Kliková skříň motoru. Kapacita systému 1.1 л. Dvě plnicí hrdla, jedno na každé straně motoru. Toto uspořádání je nezbytné pro snadné sledování stavu mazání v systému bez ohledu na to, jak bude motor instalován a na jakém energetickém zařízení bude jedno z hrdel přístupné.

Na jedné straně motoru, pod nastavením otáček. Olejový filtr je umístěn. Tento filtr je třeba při výměně oleje v klikové skříni motoru vyjmout a vyčistit. Vypouštěcí zátka oleje má zmagnetizovanou špičku. Díky této jednoduché nuanci se na špičce šroubu usazují drobné částečky kovu.

Záběh motoru. Jak víte, vznětový motor by během záběhu neměl běžet nepřetržitě na volnoběh. Z tohoto důvodu se doporučuje, aby. Během prvních tří hodin by měl motor běžet na střední otáčky. Po vypnutí motoru jej nechte vychladnout. Postupně zvyšujte zátěž. Pokud se jedná o jednonápravový traktor, můžete přívěs táhnout, ale nezapomeňte nechat motor odpočívat. Po 10 hodinách vypustíme olej z klikové skříně a doplníme jej čerstvým, vysoce kvalitním olejem. Doporučený strojní olej je SAE10W40. Olej se vypouští, když je motor horký.

Vezměte prosím na vědomí, že u tohoto motoru Weima 188FS je místo pro snímač tlaku oleje. Takový snímač signalizuje, upozorní obsluhu na nedostatečné mazání motoru a zabrání tak nežádoucímu spuštění motoru. Díky tomu se můžete vyhnout nežádoucím poruchám, vaše zařízení. Je však nutné poznamenat, že je nutné dodržovat podmínku mazání v motoru a v přítomnosti měřidla i bez něj.

Ruční startování vznětového motoru. Motor s takovým výkonem je snadné nastartovat, zejména pokud má majitel tohoto motoru již nějaké zkušenosti s dieselovou technologií. Uživatelům, kteří potřebují motor s elektrickým startérem a podobnými vlastnostmi, doporučujeme motor Weima WM178FES.

Objem palivové nádrže 3.5 л. Vzhledem k nízké spotřebě paliva stačí tato nádrž na spoustu práce bez nutnosti doplňování paliva. Spotřeba paliva tohoto úsporného motoru je 274 g/l.c/h. Díky nízké spotřebě paliva jsou vznětové motory oblíbené zejména u šetrných a podnikavých majitelů.

Oblast působnosti tohoto motoru. Tento motor lze instalovat na různá energetická zařízení. Může se jednat o generátor, vodní čerpadlo, štípačku dřeva, štěpkovač větví a mnoho dalších zařízení, kde potřebujete výkonný vznětový motor se stupňovitou převodovkou, jehož otáčky jsou 1800 ot/min. Hlavní využití tohoto motoru je však jako vznětový motor u 6l jednonápravového traktoru.с. Jedná se o motor, který je instalován na profesionálním kultivátoru Wema WM610.

Koupit Weima WM178FS 6hp dieselový motor.с. více informací o tomto motoru, stejně jako o jiných pohonných jednotkách, můžete získat v našem obchodě nado-brat.com.Motory jiných výrobců.

Jak vybrat motor pro jednonápravový traktor

jednonápravový traktor. Univerzální typ zahradní techniky. Většinu součástí, včetně pohonných jednotek, lze vyměnit, pokud selžou nebo se změní provozní podmínky. V internetových obchodech a prodejnách jsou k dispozici desítky modelů motorů pro traktory a kultivátory. Nákup náhodného motoru je nepřípustný. rozhodující jsou parametry kompatibility a typ aplikace.

Kompatibilita s motorem a kultivátorem

Nastíníme vám aspekty, které je třeba zohlednit při výběru spalovacího motoru (ICE) pro váš kultivátor:

Как вставить полуось MAN

 • Kompatibilita s komponenty a jednotkami: je třeba vzít v úvahu rozměry stroje, převodovky a podvozku;
 • specifika a počet jednotek připojeného zařízení;
 • provozní podmínky (pouze letní použití, celoroční použití);
 • typ práce, která má být provedena, a odhadovaný počet motohodin.

Při výběru motoru je třeba vzít v úvahu následující provozní rozsah. Dlouhodobé používání motoru při vysokých otáčkách zvyšuje spotřebu paliva a snižuje životnost motoru.

Výrobci motorů zahradních strojů

V našem katalogu najdete desítky výrobců, zde jsou stručné popisy nejoblíbenějších a nejžádanějších značek:

  : značka země. Nizozemsko. Výrobce nabízí benzínové motory o objemu 6,5-16 litrů.с. Rozsah zdvihového objemu motoru 196-420 cm³. Vhodné pro paliva Ai-92 a Ai-95. Nejvýkonnější modely mají spotřebu paliva pod 2,5 litru za hodinu a jsou vyráběny v licenci čínskou společností, která vyrábí kopie motorů Honda. Až 20 litrů.с. Motory Weima jsou vybaveny různými typy výstupních hřídelí. s drážkováním, drážkováním nebo kuželovým drážkováním. Také pro pohonné jednotky této značky jsou k dispozici různé typy pohonu: přímý nebo řemenový pohon, plynové, naftové a benzínové motory pro motorové kypřiče od ukrajinského výrobce. Mezní výkon plynových modelů.13 л.s; benzín. 15 л.s; dieselovým motorem. 24 л.с. „Kentauři se vyznačují strukturální jednoduchostí a úsporností. Tento výrobce má také jeden z nejširších sortimentů. Výrobce nabízí několik benzinových a naftových jednotek určených pro montáž do traktorů a sněžných skútrů. Rozsah 7-10 litrů.с. Bělorusko nabízí cenově nejvýhodnější a nejlevnější modely. : řada vznětových a zážehových motorů čínského výrobce. Na výběr jsou vodou nebo vzduchem chlazené jednotky, vhodné pro instalaci na traktor, jednonápravový traktor a kultivátor. Rozsah výkonu: 7-18 koní.výrobce si získal důvěru díky širokému sortimentu výkonných a spolehlivých pohonných jednotek, které se používají k různým účelům (pro pohon kultivátorů, kultivátorů, motorových čerpadel a generátorů). Vybavení vzduchovým filtrem, některé modely jsou vybaveny filtrem v olejové lázni. Motor je tak účinně chráněn před prachem. Značka nabízí cenově dostupné benzínové a naftové motory s různými typy hřídelí (drážkované, drážkované) s horizontálním nebo vertikálním klikovým hřídelem, spodním nebo horním umístěním ventilů. Rozsah výkonu 2,5. 13 l.с.

Pokud jste omezeni rozpočtem, můžete si jako náhradu vybrat čínské motory. Čínské značky již v oblíbenosti předstihly ukrajinské, ruské a běloruské značky. Nízké náklady, vysoká spolehlivost a kvalita montáže, vynikající práce v našich klimatických podmínkách jsou důvodem rostoucí poptávky po těchto zařízeních “Čínský”. Na trhu je k dispozici velký výběr náhradních dílů a v případě poruchy není problém s opravou. Originální výrobky jsou certifikovány na Ukrajině a dodávány zákazníkům se zárukou výrobce až na 2 roky.

Jak zkontrolovat snímač oleje: rady profesionálů

montáž, manometru, tlaku, oleje

Olejový systém je důležitou součástí automobilu. Včas zásobuje všechny třecí plochy mazivem. Olej snižuje opotřebení součástí, chladí jejich povrch a zabraňuje jejich přehřátí. Měli byste však pravidelně sledovat jeho úroveň a kvalitu. každý řidič ví, že. Ne každý však ví o dalším důležitém parametru. tlaku oleje v systému, který je řízen speciálním zařízením. Jak zkontrolovat snímač oleje a zjistit tak tlak v olejovém systému? Tento článek je o.

Co je to snímač oleje

Tlak oleje v systému zajišťuje fungování motoru a všech převodových stupňů vozidla. Tím je zajištěna cirkulace mazacích elementů a jejich dodávka ke všem pohyblivým částem, čímž je zajištěno správné mazání. Hladina oleje se obvykle měří měrkou, ale tlak lze kontrolovat tlakoměrem. Kvalita regulace tlaku v systému závisí na správné funkci těchto zařízení. Pokud selžou, řidič ztratí možnost kontrolovat stav oleje, a tím i kvalitu mazání všech důležitých mechanismů.

Následně může způsobit poruchy a poškození jednotlivých součástí vozidla. Proto je jedním z hlavních úkolů včasná výměna vadných signalizačních zařízení.

Mazací systém má tedy mnoho důležitých funkcí:

 • ochrana motoru a jeho jednotlivých součástí;
 • prevence koroze;
 • chlazení povrchů motoru;
 • čištění třecích ploch od produktů spalování a provozu strojů (karbonové usazeniny, saze, drobné kovové třísky apod.);
 • účast na regulaci časování v napínácích a kompenzátorech.

Motor může být negativně ovlivněn jak příliš vysokým, tak příliš nízkým tlakem oleje, což v obou případech nutí řidiče zkontrolovat mnoho oblastí vozidla. Nadměrný tlak vede k problémům, jako jsou:

 • zvýšení spotřeby oleje;
 • těsnění jsou poškozená;
 • problémy s regulátorem volnoběžných otáček;
 • porucha snímače vzduchu v systému;
 • rozdrcení pístnic;
 • poruchy motoru s typickými klepavými zvuky ve ventilových rozvodech a kompenzátorech.

Nízký tlak signalizuje nedostatek maziva v motoru, což může vést k poruše klikového hřídele a dalších důležitých součástí.

Jak zkontrolovat snímač oleje: rady odborníků

Nejjednodušší způsob kontroly je použít vestavěný snímač. Tato zařízení mohou být:

Většina řidičů je varována alarmem, který je obvykle signalizován rozsvícenou ikonou nádoby na olej na přístrojové desce. Indikuje pouze dva stavy v olejovém systému: normální tlak oleje a žádný tlak. Zařízení upozorňuje pouze na kritický pokles tlaku v mazacím systému, čímž předchází pouze nejzávažnějším problémům. Upozorní vás například na poruchu, která nastane v nejbližších hodinách nebo dnech, pokud nebude tlak zkontrolován a opraven.

Princip je založen na membránovém mechanismu. Když je zapnuté zapalování, ale motor není nastartovaný, neběží ani olejové čerpadlo a kontakty snímače jsou sepnuté. Kontrolka se rozsvítí. Jakmile se motor rozběhne, tlak oleje se zvýší, membrána se ohne a působí na tlačné tlačítko, které následně rozepne kontakty v obvodu. Indikátor LED zhasne, což znamená normální tlak. Jakmile tlak klesne na kritickou úroveň, membrána se vrátí do výchozí polohy, uzavře obvod a rozsvítí se kontrolka.

K nepřetržitému a přesnému sledování mazacího systému se používají další snímače, které jsou konstrukčně složitější. Jsou vybaveny číselníkem, který ukazuje přesný aktuální stav olejového systému. To umožňuje průběžnou kontrolu olejového systému, čímž se prodlužuje životnost motoru.

Existují dva typy ukazatelů:

Používají je hlavně majitelé starších vozidel. Měřidla se skládají z pouzdra, tlačného prvku, membrány, posuvníku a nichromové cívky. Kromě těchto součástí existují další drobné díly, které v případě poruchy přístroje vykazují nepřesné údaje. V provozním režimu je poloha ukazatele určena posuvníkem na nichromové cívce. Membrána se při tlaku ohýbá a působí na tlačný mechanismus, který přenáší tlak na odporový mechanismus. Konečný tlak lze odečíst z číselníku se šipkou.

Používá se v moderních vozidlech. Převádí mechanickou sílu na elektrický signál, který je následně zpracován systémem palubního počítače.

Tento typ indikátoru je méně náchylný k poruše než mechanický tlakový spínač, protože jeho konstrukce je mnohem jednodušší. Skládá se z pouzdra, membrány, tlačného prvku a kolíků připojených k síti, která obsahuje také integrovaný tlakový spínač oleje.

Princip je stejný. Při vypnutém motoru je membrána v „uvolněné“ poloze a okruh je uzavřen. Po zapnutí zapalování se rozsvítí kontrolka alarmu. nastartování motoru vytváří tlak v olejovém systému, který tlačí na membránu a pomocí tlačného tlačítka rozepíná kontakty v obvodu. Když tlak klesne, membrána se opět narovná, kontakty se uzavřou a kontrolka se rozsvítí, což řidiči signalizuje, že v olejovém systému došlo k závadě. Případně se rozsvítí kontrolka, pokud je na bzučáku závada, což je důvod k jeho kontrole.

Ukazatele v pomocných ukazatelích se mění takto. Tlak maziva deformuje membránu a posouvá jezdec po rezistoru s nichromovou cívkou. Odpor v řetězu se mění a ukazatel reaguje odpovídajícím způsobem. V závislosti na velikosti změny odporu bude indikovat aktuální tlak oleje.

Někteří výrobci vozidel vybavují vozidlo dvěma typy zařízení pro případ poruchy jednoho z nich.

Jak zkontrolovat správnou funkci snímače tlaku oleje

Tlakový spínač by se měl normálně rozsvítit při zapnutí zapalování a zhasnout po nastartování motoru.

 • Pokud se kontrolka po zapnutí zapalování nerozsvítí, je nejlepší zkontrolovat snímač. může být vadný.
 • Kontrolka svítí i po nastartování motoru. je velmi pravděpodobné, že se olej v systému přehřál. To lze zkontrolovat sešlápnutím plynového pedálu. Pokud kontrolka zhasne, je s olejem vše v pořádku.
 • Pokud ikona zůstane svítit po překročení rychlosti nebo během jízdy, je to signál buď nebezpečného poklesu tlaku v olejovém systému, nebo závady na elektrickém vedení či samotném snímači. Každý z nich je třeba otestovat.

Příznaky poruchy sondy a diagnostika závisí na typu zařízení.

Před kontrolou tlakoměru oleje je třeba připravit čerpadlo a multimetr. Doporučuje se, aby byla čerpací jednotka vybavena manometrem. Nastavte multimetr do režimu testu otevřeného obvodu. Zkoušená jednotka se odpojí od vozidla a připojí se k čerpadlu, připojí se také multimetr.

Nejlépe je zkontrolovat tlak, který je na čerpadlo vyvíjen, pomocí manometru. Monitorování je nezbytné, protože při nadměrném tlaku hrozí nebezpečí poruchy elektronického poplašného zařízení. Po vzájemném propojení všech diagnostických prvků zkontrolujte, zda je ukazatel na číselníku na nule.

Další krok: Pomocí čerpadla vyvinete na přístroj minimální tlak, aby membrána reagovala na tlačení a otevřela okruh. to je indikováno jehlou směřující nahoru. Poté použijte maximální přípustný tlak na snímač tak, že zkontrolujete manometr na čerpadle a ověříte, zda manometr ukazuje správný údaj při maximálním tlaku.

Diagnostika mechanického zařízení je podobná diagnostice elektronického modelu. Mechanický detektor lze testovat pomocí čerpadla s manometrem a kusem gumové hadice. Kontrolované zařízení, označené ukazatelem, se vyjme z vozidla a připojí se hadicí k čerpadlu. Je důležité se ujistit, že je spojení těsné. Poté je aplikován určitý tlak, který je zaznamenán na manometru a senzoru. kromě tlaku zkontrolovat a zaznamenat odpor.

Tento postup opakujte pro různé tlaky. Výsledky se porovnávají s tabulkou ideálních hodnot, která se obvykle nachází v návodu k obsluze vozidla. Pokud tabulka není v dokumentaci, je pro danou značku vozidla k dispozici na internetu.

Údaje ze snímače oleje, které nelze ignorovat

Všechny údaje by měly být vždy monitorovány. Ignorování náhlého poklesu tlaku v mazacím systému může v lepším případě vést k nákladné opravě motoru. A řízení může mít mnohem katastrofálnější následky.

Rozsvícení kontrolky může mít mnoho příčin:

 • Pokles hladiny oleje v systému.

Obecně platí, že svítící ukazatel tlaku oleje svědčí o různých příčinách, z nichž mnohé vyžadují co nejrychlejší zásah, zatímco jiné nevyžadují nic víc než kontrolu manometru. Například nedostatek oleje v systému nebo jeho špatná kvalita vede k rychlému poškození dílů a strojního zařízení a v závažnějších případech k poškození nejkritičtějších částí (klikový hřídel, písty, motor). V důsledku toho může být nutné vyměnit vadný díl nebo celý motor.

Na druhou stranu může být příčina drobná a souviset se závadou samotného detektoru. Nejenže je důležité vědět, jak kontrolovat manometr tlaku oleje, ale je také důležité vědět, jak to provést v praxi, aby se včas předešlo vážnějším problémům.

Kupte si náhradní díly pro jednonápravový traktor R195 na moimotoblok.com.ua

Název produktu Cena
Sada pojistných kroužků klikového hřídele ventilu (195) 12 UAH.
Těsnění palivového čerpadla (180/190/195) 13 UAH.
Měděná podložka palivového potrubí 12-17.5-1 (180/190/195) 13 UAH.
Sada pojistných kroužků pístních čepů (195) 14 UAH.

Jednonápravový dieselový traktor Centaur MB1012D (Fresa)

Společnost provádí vrácení a výměnu tohoto výrobku v souladu s požadavky právních předpisů.

Období návratu

Vrácení zboží je možné do 14 dnů od převzetí (u zboží odpovídající kvality).

Zpětné dodání zboží je na základě dohody.

V souladu s příslušnými právními předpisy můžete vadný výrobek vrátit nebo vyměnit, pokud

 • toto zboží bylo používáno a nemá žádné známky používání uživatelem: škrábance, oděrky, oděrky, skvrny atd. п.;
 • výrobek je kompletní a původní obal je zachován;
 • Všechny štítky a značky schválení typu jsou neporušené;
 • zůstává v dobrém stavu a zachovává si své spotřebitelské vlastnosti.

TECHNICKÁ DATA KENTAVR MB 1010D DIESELOVÝ KULTIVÁTOR

Velká litinová vana (kryt motoru-hliník), vylepšený generátor, 2 stupně čištění vzduchu, dvojitá spojka, dva hnací řemeny, snadné řazení nahoru/dolů, prodloužený rozchod kol na 100 mm; nenastavitelný volant, NEZNÁMÝ (bez nástavců), starý vzduchový filtr

MAXIMÁLNÍ KAPACITA, L.С. (KWT) 10,0 (7,41)
TYP PALIVA DIESEL
STARTOVACÍ SYSTÉM RUČNÍ STARTÉR
CHLADICÍ SYSTÉM MOTORU CHLAZENÍ VODOU
SPOTŘEBA PALIVA (MAXIMÁLNÍ), L/H 1,87
DRIVE KLÍNOVÝ ŘEMENOVÝ PŘEVOD (3 ŘEMENY), 1 KOTOUČOVÁ SPOJKA
POČET RYCHLOSTNÍCH STUPŇŮ VPŘED/VZAD 6/2
PRACOVNÍ ŠÍŘKA, MM 1000
HLOUBKA VRTÁNÍ, MM 190
KOMPLETNÍ PRODLOUŽENÝ ZIP, GUMOVÁ KOLEČKA 6.00-12
POHOTOVOSTNÍ HMOTNOST, KG 246,80