Motor lodí od zastřihovače pro trávu, jak ztišit

Změna zastřihovače pro trávu v motoru lodi

Motorové lodě jsou nejúčinnějším nástrojem pro pohyb vodou. Jsou populární mezi rybáři a turisty a mezi ostatními milovníky venkovního odpočinku. Široké rozdělení motorových člunů je však zabráněno poměrně vysokými náklady na motory přímo pro ně. Proto se mnozí zajímají o otázku nahrazení hromadně vytvořených lodních motorů alternativním, levnějším motorem. Jako jedna z nejpopulárnějších možností by měla být zaznamenána výroba motoru lodí z vyříznutí pro trávu. Jak to lze udělat. dále v materiálu.

Spravedlivě je třeba poznamenat, že domácí řemeslníci se naučili používat motory s vnitřním spalováním od sekaček na trávu a řetězové pily jako lodní motor. Nejjednodušší možností při výrobě domácího motoru na motor je však použití benzínového zastřihovače pro trávu, což kromě malých nákladů:

 • Má sadu všech prvků a mechanismů nezbytných pro kontrolu;
 • Má postavenou palivovou nádrž;
 • Charakterizováno minimální spotřebou paliva a vysokou spolehlivostí v práci;
 • Liší se v malé hmotnosti, která vám umožňuje používat ji na gumových nebo plastových lodích;
 • Zajišťuje těsnost struktury a.

Nicméně, aby bylo možné použít motocykl jako základ motoru pro loď, bude třeba jej upravit. Důvodem je skutečnost, že zpočátku by motor zastřihovače pro trávu měl fungovat při maximální rychlosti při nízkém točivém momentu a pro motor pro loď je vyžadován další způsob provozu. Předělávání zastřihovače pro trávu však bude vyžadovat určité dovednosti ve výkonu práce zámků. Kromě toho bude muset vyvinout výkresy některých podrobností a mít po ruce potřebnou sadu nástrojů.

A jaká hadice na výfuku.Jaký materiál?

Tento motor byl pryč po dlouhou dobu a hadice je kov, nějaký druh zvlnění

Pravděpodobně jsem se nedíval, když jsem to udělal pro sebe, zastřihovač pro 5,4 l/s trávu pro jednu loď. bylo to něco. Dokonce i šroubová čepel odletěla v testu, bylo to hrozné stejně jako hrůzu.

.

Tam byl převrácen celý motor s přesností, pouze tento motor nebyl jako loď po dlouhou dobu. Ale záznam zůstal zde)

Originál! Pro začátečníky, píseň! Nechte hlasitě

Jak si uvědomil těsnění převodovky? Existují divoké otvory pro očištění, skrze všechny bude voda svržena v oblasti ložiska hřídele

Je tu mazivo a to je vše, převodovka byla zkroucena dobře, zkontrolována druhý den, všechno se točí a ne.

Potrubí Dadwood jde okamžitě k ložisku šachty, nebo tak něco? Jak to chápu, z tohoto způsobu je vyloučená voda.Mám převodovku z 230 úhlových brusky a tam je ložisko jen ve vodních jiskrách s vodou (horní primární hřídel)

Bylo by zajímavé sledovat testy na vodě Zkrátka, video na webu

Myslím, že na YouTube jsou videa. A tak stručně „Zpěv a plovoucí“).

Zajímavé řešení s výrobou šroubu.

Prostě nebyl žádný jiný a ti, kteří prodávají svou rotaci jiným směrem

Teoreticky bylo možné vzít šroub „další rotace“ a položte to na letadlo, t.E. Netlačit, ale tahat. Ale mimochodem je to jen. Sám jsem to nezkoušel.

Nebojí se dát píst ze spreje? Právě jsem se zkontroloval v rákosích, dostal jsem to, dostal jsem to ze sprejového pístu.

Šnek na přívod vzduchu nijak neublíží, aby se přizpůsobil.

Princip provozu

Vystřihovač pro trávu má vyšší rychlostí čepelí, což umožňuje pohybovat se po vodě s vyšší rychlostí, která začne postupovat s rybolovem rychleji než s motorem. Všichni viděli, jak práce zastřihovače pro trávu. jak se trávník a obyčejná tráva, ale zde jsou jeho čepele otočeny opačně a zároveň plní funkci nejúspornějšího motoru.

Ale pokud je zastřihovač pro trávu nižší, bude rychlost nižší. Ale nejdůležitější nevýhodou zastřihovače ve srovnání s běžnými motory lodních motorů je to, že jsou velmi hlasité a neměli byste je používat plně, pokud nechcete vyděsit ryby.

Zdokonalení sekačky na trávu

Motor člunu z ořízkové trávy vyžaduje krátké zdokonalení, aby získal práci „koně“ pro loď. Šustvení benzínových zastřihovačů je malá cena a udržovatelnost. Domácí plynové sekačky.čluny založené na založené. Můžete hledat speciální sadu pro opětovnou equipment, ve kterém bude veslovací šroub a pohon z nerezové oceli, stejně jako sada adaptérů na šachtu zastřihovače pro trávu. Často existují sady se svorkou pro instalaci na klobásu, takže nebudou mít žádné problémy s montáží na řemesle. Pokud jednáte podle připojených pokynů, může být motor lodí z sekačky na trávu za 20-30 minut.

Pokud se rozhodl radikálně změnit design zastřihovače pro trávu, bude zapotřebí více dovedností. V tomto případě existuje obrovský prostor pro představivost a vynalézavost. Jedna možnost poskytuje výrobu svislé nohy.

motor, lodí, zastřihovače, trávu
 • Chcete.li otočit hřídel 90 stupňů s ohledem na motor, budete potřebovat převodovku z úhlové brusky.
 • Stávající trubka z ořízlacího trávy musí být zkrácena řezacím strojem. Je lepší vyměnit ložisko uvnitř rukávu.

Pro opravu ložisek uvnitř trubice je nutné provést úhledné testování s kladivem kolem kruhu.

Blok: 3/11 | Letní postavy: 1224

Motor od Motokos Serial, provozní zkušenosti, recenze

Motory vyrobené na základě motocyklů vyrobených v továrně.Hmotnost a náklady jsou malé, takže neexistuje žádná reklama. kdo se chce objasnit.Vyrobeno v Číně nařízením Storm Boat Company.Bylo mi řečeno, že je přivedli do Petrohradu. je zajímavé číst, co říkají majitelé.Podle videa, pokud mohu posoudit, rychlost lodi není příliš velká, očekával jsem více od dvou cest (jak je uvedeno).Ale možná motor nedosáhne optimální rychlosti, protože neexistuje žádná převodovka. Já sám jsem v motorech, takže přísně neposuzujte. Zdá se, že video je sledováno plyn na oje (toto) a ne příliš závažné upevňovací prvky k Transza (toto is-).Ale cena není vysoká, cokoli jste chtěli? Část videa byla natočena podvodní kamerou KMK a část obvyklé, slyším tam poněkud hlučnou práci, i když to může být klamný dojem. nepoužil jsem ho živě. http: // www.Youtube.com/kanál/UCWGA0HGO-V4NB6C0UJZWP.S. Všechny fotografie nejsou moje.

I on se otočí dopředu, pod dnem. Při bití se kámen neobjeví, ale roztrhne se?

Viděl jsem různé implementace takové myšlenky, ale skutečnost, že fotografie je úplná idiocy. Zavěsit motor, aby nalepil držák na šrouby na šrouby.

Mám 2 takové domácí, i když zajímavé, můžu fotit. Továrna má převodovku od sekačky na trávu, 45 stupňů a redukce velmi malá. Takový motor má velmi velké zatáčky, 7-10 tisíc za minutu. Šroub je velmi malý a není účinný. Otočení takového motoru není také výhodné. Použil jsem převodovky z Bulharů, na radu uživatelů fóra z běloruského fóra. Hřídel. noha je svisle, otočte motor, kde chcete. Motory. jeden 1 HP, druhý. 2 HP. Ochutnejte více zajímavější, člun 340 cm s jedním 100 kilogramovým tělem zrychleno 6-7 kmh. Jejich hlavní nevýhodou je hluk. Jsou velmi žárlí. Motokos byl slyšet? To je to, co je na samotném uchu. Do příští sezóny vytvořím tlumič jako moped. No, výhoda.Váha, 8 kg. Bodní motory 5-10 HP váží 25-30 kg a zabírají poměrně velký objem v kufru automobilu.

Když jsem vyrobil motor sečení, počítal jsem také s malou váhou. Z lišty odstraněný a zachycen na nataženou paži motoru 2,5 koňské síly, může být vyřazen a zachycen a chycen. Ale pak uvařil svorku s uzlem vzestupu kosů, rampel, zavěsil nejrůznější další uzly a detaily a váha rostla-jen před 7-8 kg, které jste skutečně zmínili, opravdu, opravdu. Hluk je pekelný. Výsledkem je, že nyní mám pár 2-koňských sil Yamaha, která váží. 9 kg. 1 kg je těžší než sečení a ne řvát, ale příjemně hluchý mumut

Nyní mám také Honda 2 HP, ale tohle jsou úplně jiné peníze!

Existuje mnoho směrů technické kreativity, kde je nezávislý design dlouhý a úspěšně provozován, ale zdá se, že sféra lodních motorů se na takové nevztahuje

Já bych neřekl. Můj epos s domácím motorem s domácím sečení trval dlouho a slušně nasával peníze. Pitch-6500, otočení částí 2000, všechny malé setkání sanitárních technických odpadků-další tisíce tři, pravděpodobně. Navzdory skutečnosti, že jsem vzal téměř nový Yamaha později na 13.000.Motor jsem prodal ze sečení ve stavu nedokončeného stavu za nějaké symbolické peníze-ne 2000 nebo 2500. Zároveň nelituji utracené. to je stále technická kreativita, kreativita a ne pokus skrýt se na prvním místě. Všechno je dobrovolně a pro potěšení. koníček, je to taková věc.

Rtdsvs dobrovolně a pro potěšení je koníček, je to taková věc. Zřídka se někdo dokáže vydělat na koníčku. většinou otočte kořist k vyčítatelným pohledům jeho manželky

Sturman I 2 z takového domácího, v případě zájmu mohu fotografovat. Továrna má převodovku od sekačky na trávu, 45 stupňů a redukce velmi malá. Takový motor má velmi velké zatáčky, 7-10 tisíc za minutu. Šroub je velmi malý a není účinný. Otočení takového motoru není také výhodné. Použil jsem převodovky z Bulharů, na radu uživatelů fóra z běloruského fóra. Hřídel. noha je svisle, otočte motor, kde chcete. Motory. jeden 1 HP, druhý. 2 HP. Ochutnejte více zajímavější, člun 340 cm s jedním 100 kilogramovým tělem zrychleno 6-7 kmh. Jejich hlavní nevýhodou je hluk. Jsou velmi žárlí. Motokos byl slyšet? To je to, co je na samotném uchu. Do příští sezóny vytvořím tlumič jako moped. No, výhoda.Váha, 8 kg. Bodní motory 5-10 HP váží 25-30 kg a zabírají poměrně velký objem v kufru stroje.

Řekni mi prosím! Ze kterého rohového převodovky? Mám otázku převodovky s velkým rohovým mlýnem nebo malým? Hluk bude muset snížit výfuk do vody a předělat vzduch! Tady je vzhled kostra! https: // www.Youtube.com/hodinky?V = C1i7ojqzndoel! Díky předem

Uplynulo šest měsíců. Uplynuly tři roky a teď jsem dostal motor s motocyklem a už s nohou

Vzal jsem si s MSc A Shipping Store E-Trex.RU 9800, značka GlobalMarin také viděla 8900, mnozí, kteří je prodávají pod různými značkami.Ještě jsem to nezkusil, ale začíná to.Obecně se mi opravdu nelíbí (led), miluji elektrické, na podobné noze je 700Vatt, to je píseň, ale baterie je drahá.

Takové nohy jsou na skladě 5650 v moskevském čase, již se šroubem. Poddoben a přeskupení hlavy se valilo) vpřed ve 100 řetězových pilách.

Takže první vykořisťování zničilo Pullstarter, možná kvůli předpokladu přátelských opilých rukou. Nebo možná startovací cívka není příliš silná, kde se lano leží.Všechno pro mě fungovalo normálně, dokud moji přátelé nepomohli. Na lodi to samozřejmě nevypadá jako 2,5 síly, dobře, možná jeden.Zatímco pro opravy. Plastová cívka Pulorter se rozpadla.

Poté, co běžel po workshopech v náručí motoru, byla platforma nahrazena samotným pullstarterem spolehlivějším.Původní náhradní díly nebylo možné najít. Žádost o obchod byla také nezodpovězena. Fotografie výše uvedeného.Po cestě se ukázalo, že zapalovací cívka shořela. Ano ano. Obecně se na tento motor GlobalMarine ukládá cívka a bazén od šampionů Motokosa, sbor byl mírně řečeno. Chcete.li odšroubovat místo, odšroubujte svíčku, vložte nylonový lano (nebo ocas zubního kartáčku), aby napevl píst motoru a nepoškodil jej. Odšroubujte web klíčem.Klíč udělal vrtání v hexagonu 35 cm pár. A šroubování jehlů. Funguje to nyní jako video hodiny, které připojím

Vyrábíme motor člunu vlastními rukama

Domácí odpružební loď může být vyrobena z řetězové pily s vlastními rukama. Skládá se z motoru (motoru), mechanismu převodovky a šroubu. Instrukce krok za krokem:

 • Veslovací šroub je namontován na místě šipky řetězu po jeho odstranění.
 • Spojení musí být dokončeno. Chcete.li to provést, vytáhněte šálek o několik velikostí menší a nahraďte jaro.
 • Pomocí závorek připojte šálek a víko vazby. Konzoly jsou sevřeny šroubem a podložkou.
 • Spojovací kolík mezi šálkem a šachtou je uzavřen šroubem a pruhem.
 • Hřídel a motor jsou spojeny kanálem.
 • Malý interval by měl zůstat mezi podpůrným rámem a předního šálku spojky.
 • Převodovka je namontována na druhé straně hřídele.
 • Pro rotační motor je nainstalován kus potrubí. Je navržen tak, aby připevnil průvodce. Průměr tyče by měl odpovídat velikosti hexagonální části.

Po upevnění šroubu a hřídele se převodovka nutně nalije. Víko je namontováno nahoře a opraveno tmelem.

S převodovkou

Je obtížné sestavit model s převodovkou, protože je nutný konektor s vysokou kvalitou. Pro motor můžete použít motor se čtyřmi stromy a široké tlaky. Převodovka je nainstalována poblíž horní příruby. Kabeláž je důkladně izolovaná, pomůže to vyhnout se zkratům. Horní tyč a karburátor jsou pokryty tmelem. Motor je vybaven vysoce kvalitním vodním čerpadlem.

Jak správně používat motor lodí z motocyklů?

Použití zastřihovače pro trávu, jako je motor lodi, musí operátor neustále sledovat stav motoru a dát mu čas na ochlazení.

Kromě toho prodloužení provozní životnosti motoru lodí z ořezávače pro trávu pomůže:

 • Kontrola všech dostupných úchytů dostupných v zařízení. před každým spuštěním motoru musíte pečlivě zkontrolovat západky, které drží prvky motoru před zastřihovačem pro trávu;
 • Motor doplňuje doplňování zastřihovače pro trávu pouze s benzínem a olejem, který byl použit pro provoz motocyklů;
 • Včasné čištění a výměna vzduchového a palivového filtru motoru;
 • Pravidelné ověření a včasné výměny palivového čerpadla;
 • Kontrola a v případě potřeby výměna zapalovací svíčky.

Pravidelná ventilace jeho standardního válce také pomůže prodloužit provozní dobu ledu lodí z oříznutí pro trávu. Chcete-li to provést, asi jednou za 2 měsíce musíte otočit zapalovací svíčku a je zřídka možné vytáhnout startovací kabel 4-5krát. Po postupu může být svíčka zašroubována zpět na místo a pokračovat v provozu motoru.

Připravena sada trysek

Nyní prodávají speciální trysky pro předělání zastřihovače pro trávu v motoru lodi. Taková předpona zahrnuje vše, co potřebujete pro upevnění benzínového motoru. Ovládací rukojeť a tlačítko přepínače jsou namontovány na tyč. Plynu je vyrobena s možností přepínání rychlostí a vybavena chrastítkem, což opravuje nezbytnou polohu.

Sada obsahuje zařízení pro instalaci zařízení na loď. Tryska pro zastřihovač pro trávu lze snadno shromažďovat, má jednoduchý design. Pro sestavení byste měli připojit plynový kabel k motoru a poté opravit kabel tlumiče tlumiče. Tryska stojí asi 5 tisíc ve specializovaném obchodě. Rubles.

Lovecké komunity a rybářský blog o motoru lodi

Dobré odpolední bratři fish! Také jsem zjistil, že internet je takový zázrak! Design není komplikovaný, ale existuje mnoho otázek. Možná to někdo používá a může sdílet své dojmy. A další otázka: Musí se toto zařízení zaregistrovat v Běloruské republice jako motor člunu. Díky všem!

Komentáře 41

Křupavé nohy z vánku se šroubem plus dviglo 4 takty klisny pět a budete šťastní!

A za jaké revoluce mu moc? Na šroubování až 2500 v nominální hodnotě, musíte se dostat. Než snižovat? A jaká je jeho charakteristika okamžiku? Motor lodi je blíže k naftě, tím lépe. Obecně předpokládám, že svinstvo je vše.

Podporuji ty, kteří jsou proti tomuto zázračnému motoru.Je lepší trpět a kupovat normální, nejméně 5 HP a lepší najednou 15 HP (pokud to loď dovolí)

Pracuji ve službě Sadovka. Čínské lodní motory v létě táhly jen hluk. Potkal jsem toto zařízení, věc je dobrá, i když chlazení vzduchu není problém, pokud se podíváte na město v létě, zaměstnanci bytového úřadu běželi celý den s oříznutími a nevaří se a motory se nerozbijí. Tento motor má 3.8 sil, pokud má někdo na zahradě jednoduchý benzotrimmer, pak si můžete koupit jen botu a také provozovat (našel jsem botu za cenu 8 500 rublů.) To stačí pro ne velké soupeře. Nemělo by se očekávat něco víc. Kontaktoval jsem službu a mluvil jsem s mechanikem, který slouží těmto motorům. Pak jsem od něj neslyšel překvapivě špatnou recenzi. Cenovka takového motoru je 11 500 rublů. Nyní si koupím známý motor a v praxi zkontrolujeme. Hodně štěstí všem

Mám STIHL řetězovou trysku pro zmrzlinu.Někdy používám na konci zimy. Víš, jsem spokojený))))! Když se právě začal připojit k koníčku s vodou motorem, zvažoval také možnost koupit stejné zařízení pro motor lodí a revidoval spoustu možností, ale nakonec stále vzal Motionwole pro 2.5 l.S. No, tedy závod „zbraní“ odvedl svou práci.O 3 roky později, již Yamaha 15, a je tam více lodi). Pokud stále přemýšlíte o nákupu, čekáme na zprávy)))))).

Peníze vyhozeny, pro chlazení vzduchu. Tento svinstvo se vznáší spěšně. A v žáru, 32 na slunci, bude vařit okamžiky. Je lepší vzít boor nebo novou čínštinu. Vzal jsem síly HDX 4) Jsem rád, že to mohu dát

Vyhodit peníze. Koupit normální motor.

Vyrobeno poměrně kvalitní, počínaje bez problémů. Hospodárné, pohodlné „automatické převodovky“. Z nedostatků. řev tak, aby dočasně ztratil sluch v jednom uchu. Není možné, aby byl tišší. Rychlost na mé lodi je asi 8 km/h. Převodovka je velmi hlučná, nebo se spojkový mechanismus zahřívá, když nevím, jak se rozpadnout, jel jsem 10-20 km. Fotografie je zde naživu: www.Drive2.RU/L/4062789/

O zatracení! Třída! Líbilo se mi to s trvalými. A komentáře jsou kompletní náklad

Tento zázrak jsem našel rychleji na vesech, řetězová pila však tahá pouze benzín))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Právě jsem slyšel, že muži vzali takové trysky pro řetězovou pilu Stihl.Ale ne moje

Hluk od něj Všichni rybář narazí na hromadu!

Já sám jsem se zabýval podobným problémem, takže to nedoporučuji nebo 2,5 koňských sil, začněte alespoň s 5 koňmi

Viděl jsem rolníka na lodi PVC s takovou věcí, prošel jsem kolem mě pět metrů, byl jsem téměř hluchý a ryby někam šly po tom.

Ne, tento zázrak nestojí za to, že přítel měl vzácnou ošklivou věc, hlasitě a nejde o fík!Korish prodal a koupil si čínský motor yamarin za týden.

Dvilo z sekačky na trávu. Mám takový cop na trávu 3.3LS.Podle pasu. Pravděpodobně můžete dát na lehkou gumu. Ale je tu věc chladnější !(

) Pečlivě sledujte tři dny, nemohl jsem k sobě přijít.

Četl jsem komentáře tohoto videa ještě zábavnější, doporučuji.

No, existuje tolik možností, jak přijít, odsekat nohu v krávě a zatímco reflex je schopen plavat))

Dvilo z sekačky na trávu. Mám takový cop na trávu 3.3LS.Podle pasu. Pravděpodobně můžete dát na lehkou gumu. Ale je tu věc chladnější !(

) Pečlivě sledujte tři dny, nemohl jsem k sobě přijít.

Dvilo z sekačky na trávu. Mám takový cop na trávu 3.3LS.Podle pasu. Pravděpodobně můžete dát na lehkou gumu. Ale je tu věc chladnější !(

) Pečlivě sledujte tři dny, nemohl jsem k sobě přijít.

Dík!Nečekal jsem tak skvělý nápad, s naší vynalézavostí jsme neporazitelní!Dlouho jsem se nesmál!

Dvilo z sekačky na trávu. Mám takový cop na trávu 3.3LS.Podle pasu. Pravděpodobně můžete dát na lehkou gumu. Ale je tu věc chladnější !(

) Pečlivě sledujte tři dny, nemohl jsem k sobě přijít.

Dvilo z sekačky na trávu. Mám takový cop na trávu 3.3LS.Podle pasu. Pravděpodobně můžete dát na lehkou gumu. Ale je tu věc chladnější !(

) Pečlivě sledujte tři dny, nemohl jsem k sobě přijít.

Dvilo z sekačky na trávu. Mám takový cop na trávu 3.3LS.Podle pasu. Pravděpodobně můžete dát na lehkou gumu. Ale je tu věc chladnější !(

) Pečlivě sledujte tři dny, nemohl jsem k sobě přijít.

Gardentool Site.V sekci benzínové oříznutí pro trávu.

Kdysi jsem viděl muže na elastické kapele. Chladný. Je nutné stanovit účetnictví pouze jako vrtulník!