Nahrazení těsnění olejového hřídele Stihl MS 180

Oprava řetězové pily STIHL MS 180 si vlastními rukama

Okamžitě provedeme rezervaci. diagnóza je zákeřná věc. Někdy se stejný příznak vyskytuje z zcela odlišných důvodů. Ale všichni zkontrolujeme a najdeme společně. Tak:

Možná byla tryská tryska ucpaná. Jeho čištění je nutné. Jak to udělat. o tom níže. Ale zatím z alternativních důvodů.

Je možné, že problém v palivovém systému. Zkontrolujte palivové hadice, přívod paliva.

Někdy jsou problémy s obratem (nebo spíše jejich nepřítomností) vyřešeny skutečností, že je čistí chuť palivové nádrže (benzín se snaží opustit nádrž, ale vzduch se místo toho nevrátí). Vypadá to, že je uvedeno níže na obrázku:

Nezapomeňte upravit karburátor jediným možným způsobem. změnit množství dodávaného vzduchu, což se odráží v nečinných pasážích velmi silně. Všechno je popsáno v pokynech pro pilu. Pro ty, kteří jsou příliš líní na to, aby se dostali do pokynů, dáváme snímek obrazovky:

Vidělo ztraceno u moci, zvýšená spotřeba paliva

Dva velmi subjektivní ukazatele. Abychom to spolehlivě prohlásili za to, je zapotřebí instrumentálních měření. Z praxe opravárenských organizací jsou velmi subjektivní věci často vydávány pod jedním nebo druhým. V některých případech mohou být účinky, ke kterým dochází v důsledku nudného řetězce. Výkon v tomto případě bude samozřejmě nízký. Někdy se zdá, že pila funguje tišší (ucpávání chladicího systému, promoce). Zvýšená spotřeba paliva může být způsobena jeho úniky.

Problém je často v tlumiče, nikoli v karburátoru!

Řetězová pila se stane horké. po práci a zahřívání

 • Problémy s karburátorem (jak eliminovat a diagnostikovat. níže);
 • Přehřátí. problémy s chlazením. Vyčistěte svou pilu;
 • Nedostatek přívodu vzduchu;

Oprava zásobování ropy STIHL MS 180

Majitelé tohoto modelu nástroje by měli být připraveni na skutečnost, že se mohou setkat s takovým nepříjemným okamžikem, jako je mazání oleje pro mazání řetězce. Olej může uniknout při práci s nástrojem a i když jen leží bez akce.

Co je příčinou tohoto jevu? Skutečností je, že úniky oleje v důsledku poruch těsnosti v oblasti, kde je hadice spojena s olejovou nádrží a čerpadlem.

Zajímavý! Další článek o dodávce ropy zde zde!

Abychom vyřešili problém problému STIHL MS 180, je vhodné rozebrat zařízení související s dodávkou oleje.

 • Zkontrolujte hadici, pokud je poškozena, nahraďte ji jiným. Nebo se pokuste odmazat hadici a opláchnutí a obléknout si tmel, všechno by mělo vydělat.
 • Zkontrolujte, zda filtrační olej z hlediska rozpadů, vyčistěte jej (pokud jste vylili cvičení)
 • V ucpaném zastrašování může také existovat důvod, zatímco vakuum je vytvořeno v nádrži s palivem a ovlivňuje dodávku paliva. Problém může být při úpravě karburátoru a může být ucpaný, dobře nebo vzduchový filtr, musíte pečlivě vyčistit filtr a kanály karburátoru karburátoru.

Obecně je hlavní problém kvůli špatnému oleji.

Nedoporučuje se nalít olej do řetězové pily, která není zamýšlena!

Jaký druh oleje vyplnit řetězovou pilu STIHL 180 (STIHL 180)

 • Nevyšetřujte peníze za původní olejovou 2 hodinovou nákladku Stihl HP o něco více, ale čištění je ještě dražší.
 • Musíte nalít vysokou kvalitu do paliva, můžete také mobilní 1 a tři fáze jsou vhodné pro mazání, v žádném případě se nevyplní.
 • Z levných možností je minerální olej 15-40, v zimě 10-30. Můžete například M8 nebo M10.

Při práci s řetězovou pilou si pamatujte osobní bezpečnost.

Pamatujte, že kvalita nalitého oleje ovlivňuje práci řetězové pily. Olej z nízké kvality může způsobit neúčinnou práci na nástroji a negativně ovlivnit jeho detaily.

nahrazení, těsnění, olejového, hřídele, stihl

Aby ropné čerpadlo STIHL MS 180 doručilo olej bez obtíží, pravidelně zkontrolujte a vyčistěte čerpadlo. Proces přívodního oleje tedy bude normální.

Karburátor Stihl MS-180

Karburátor STIHL MS-180 je vybaven jedním šroubem nastavení. Tryska s plným zatížením není regulována, to znamená, že je nemožné ji změnit.

Musíte znát základní pravidla pro nastavení rychlosti rotace během nečinnosti:

1) V případě potřeby zkontrolujte vzduchový filtr a poté jej změňte;

2) Zkontrolujte, zda je třeba ji změnit nebo vyčistit. Pak můžete zapnout motor a poté jej zahřát.

Oprava karburátoru Stihl MS 180

Oprava karburátoru STIHL MS 180 je velmi obtížný proces. Všimněte si, že při opravě prakticky chybí riziko ostrých změn ve skupině s válcem.

Pokud není řetězová pila spuštěna, použijte následující akce:

1) Otevřete a zavřete víko plynové nádrže;

2) je vhodné extrahovat a poté vypustit svíčku;

Pokud by to neexistovalo žádné pozitivní výsledky, pak je lepší kontrolovat stav vzduchového filtru, proces dodávky benzínu a fungování svíčky.

Tento problém souvisí s ventilem (slepun), který je ucpaný, a v důsledku toho se vytvoří vakuum. Chcete.li odstranit tuto nepříjemnost, musíte vyčistit ventil (SleefUn) jehlou.

Systematicky zkontrolujte filtr, pokud ucpává tlumiče tlumičů, zařízení nebude schopno dát v něm napájení, která je v něm položena.

Pokud byla řetězová pila zakoupena se zárukou (zpravidla to nemůže být jiná možnost), okamžitě ji předejte službě.

Řetězová pila STIHL MS 180 je tedy velmi pohodlná, má dobrou ergonomii a řadu významných výhod tedy.

Nahrazení SIHL 180 SEALS vlastními rukama

Výměna skupiny pístů na řetězové pile STIHL MS180

Toto video vám ukážeme jako, abychom nahradili skupinu pístů s řetězovou pilou STIHL MS180, olejová těsnění klikového hřídele.

Výrazný rys CPG na STIHL MS 180 bude to, že má dva kompresní prsteny, i když ve skutečnosti mají všichni jeho hlavní soupeři pouze jeden. Jak výrobce přesvědčí, instalace dvojice prstenů vám umožní lépe stabilizovat píst v práci, posílit jeho chlazení a zvýšit kompresi v motoru, kvůli kterému se startování zlepšuje.

Nahrazení videa z pistové řetězové pily Stihl 180

Jak změnit píst na řetězové pile STIHL 180

Hlavní poruchy řetězové pily STIHL MS 180 jsou spojeny se skupinou pístů. Podívejme se na hlavní předpoklady, pro které musí být píst změněn. Popisujeme popis píst a metoda jeho substituce.

DŮLEŽITÉ. Zkušený elektrikář unikl do sítě tajemství, jak zaplatit za elektřinu polovinu, legálním způsobem

Proč je řetězová pila STIHL spuštěna po výměně pístu

Pokud pila nezačne po výměně pístu, je nutné zkontrolovat přívod paliva do komory a také diagnostikovat systém zapalování. Při instalaci ovládací páky na řetězovou pilu velmi často zapomněli mistři připojit dráty přicházející z cívky zapalování, v důsledku toho, že jiskra zmizí a pila nezačne.

Problém může být také skrytý v přetečení hadice napájecí paliva nebo pokud není vůbec připojen. Samozřejmě může existovat mnoho důvodů, ale stojí za to si uvědomit, že v případě, že veškerá práce na výměně pístu je prováděna správně, měl by nástroj začít bez problémů a normálně pracovat.

Společné rozpady Stihl 180

Všechny poruchy vytvořené na řetězové pile STIHL lze připsat:

 • Starter Cord Cliff;
 • Opotřebení vedoucí hvězdy;
 • Úniky v systému zásobování olejem pro mazání řetězce;
 • Opotřebení červoka olejového čerpadla;
 • Vzduch prosakuje těsněním na motorovou klikovou skříň;
 • Nedostatek jiskry na zapalovací svíčce;
 • Nedostatek zásobování palivem na vady v karburátoru (nezastavíme se na nich, protože oprava a úpravy karburátoru řetězové pily bude problém poměrně široký a bude zvažován v samostatném článku);
 • Řezání oka přistávacího místa pro řídicí páku motoru.

Nyní se podívejme na poruchy podrobněji a začneme opravou olejového čerpadla.

Popis skupiny pístů řetězové pily Stihl 180

Na řetězové pile STIHL 180 má skupina pístů 38 mm dialekt. Rozměr CPH řetězové pily je určen pístovým diaphierem, válec je trochu snadný. V konfiguraci je standard CPG MS 180 dodáván s pístovým prstem, 2 pístovými kroužky a 2 zastavením.

Vnitřní povrch válce může být zcela vyleštěn a mít lesklou zář, kde je třeba nasměrovat pozornost při nákupu náhradního CPG pro řetězovou pilu STIHL MS. Pokud dojde k poškození na vnitřní straně válce, není nutné nainstalovat takový válec.

Jak změnit píst na řetězové pile STIHL 180

Podle potřeby, výměnu starého pístu a instalace nejnovějších, byste měli vědět, jak je to pravda, a pozorovat určitou metodu akce. Musíte také mít malý štěrbinový šroubovák, speciální kombinovaný STIHL klíč, napájecí šroubovák, kladivo, drážku vyrobenou z měkkého materiálu, kompresor a zastávka pro píst Stihl.

Začíná pracovat na nahrazení pístu nebo Pístová skupina Ve sbírce musí být řetězová pila vyčištěna s maximální kvalitou od znečištění. Práce se dále provádí podle následné metody:

 • Horní kryt je odstraněn z pily a zapalovací svíčka se otočí.
 • Boční kryt je odstraněn.
 • S pomocí napájecího šroubováku je z kabinátorů šoků řetězové pily odstraněna zátka, po které je její rukojeť odpojena od pouzdra.
 • Dále musíte odstranit poháněnou hvězdu a startér.
 • Do otvoru svíčky namontujte zátku pístu a roztočte matici a spojku nádrže.
 • Odstraňte setrvačník, spojka a mechanismus červového pohonu olejového čerpadla, který je umístěn za spojkou.
 • Otočte dva šrouby montáž karburátoru a vzduchového filtru. Odstraňte filtr, ovládací páku motoru a karburátor STIHL.
 • Odstraňte zapalovací cívku a tlumič.

Pokud jsou tyto operace prováděny, musíte navíc vyčistit pilu z nečistot, pak ji otočte přes zdola nahoru a vydejte čtyři šrouby pro upevnění motoru k tělu řetězové pily. Po odšroubování šroubů je motor oddělen od těla a je očištěn ještě jednou.

Na odstraněném motoru je paleta rozbalena a odstraněna, po kterém je sestava pístu s klikovým hřídelem odstraněna z motoru.

Hlavní poruchy řetězové pily STIHL MS 180 jsou spojeny se skupinou pístů. Podívejme se na hlavní předpoklady, pro které musí být píst změněn. Popisujeme popis píst a metoda jeho substituce.

DŮLEŽITÉ. Zkušený elektrikář unikl do sítě tajemství, jak zaplatit za elektřinu polovinu, legálním způsobem. Přečtěte si více

Oprava bubnů

Pokud je setrvačník se startérem v pořádku, ale řetězová pila „Calm 180“ se nezačne, porucha a oprava bubnu by měla být podrobně demontována podrobně. Hlavní příčinou rozpadu je péče o kameru. Nachází se vedle průvodce, který se nachází v karburátoru. V případě poruch tohoto typu pístu lze také poškodit. Chcete.li opravit samotný buben, nejprve odpojte pneumatiku

Kromě toho je důležité odšroubovat ochranné pouzdro a zkontrolovat karburátor. Pokud nedojde k viditelnému vnějšímu poškození, odstraňte průvodce

Pak musíte prohlédnout pěst. Je připojen přímo k nastavovacímu hřídeli. Pokud ukazuje malé trhliny, znamená to, že by to mělo být jednoduše namazáno motorovým olejem. Poté musí být karburátor nainstalován na místě a pokusit se spustit nástroj. Hlasitý zvuk pily naznačuje, že pěst zasáhne vodicí zeď. V této situaci musíte zařízení okamžitě vypnout. Jinak může být upravovací hřídel také poškozen. Chcete.li nezávisle změnit pěst, musíte odstranit omezovač umístěný vedle karburátoru. Poté bude možné část úplně obrátit. V tomto případě může být nastavovací hřídel ponechána sama.

Pěst v prezentované pile je nainstalována s průměrem 1,3 cm. Během výměny části musí být pečlivě zastrčena na původním místě. K tomu je nejlepší použít kladivo

V této situaci je však důležité to přehánět a následovat vedení. Objevila se nový fotoaparát na klidu 180 (tržní cena) 200 dolarů

Komentáře a názory majitelů 40

Včera z nějakého důvodu byla ložiska klikového hřídele zaseknutá během továrny. Demontoval jsem tam špínu a umyl všechny věci namazané. Všechno se začalo točit. Shromážděno v opačném pořadí. Pila nezačne jiskra, je tu benz. Existuje jeden proud, ale. Shromážděno na průhledném tmelu Seelicon. Shromáždil se a začal se snažit začít po hodině. Tichý. A nalití příliš nulu pod svíčku. Možná nezačne kvůli hermitizaci špatnou? Nová pila fungovala celkem 5krát.

Nečistota v ložisku znamená nečistoty v benzínu! Ani nevím, zkuste jiný tmel.Ale spíše důvodem není to!

V první části fotografie ukazuje láhev 80 % másla, kterou jsou kvůli tomu propuštěny a

Kvalita barevného tisku barev nádrže. Okamžitě faul video.

Jste „odborník“! 1) Fotografie opravdu není viditelná a viděli jste kvalitu tisku a určili falešnou, nebo spíše jsem ji viděl hned) 2) Barva láhve může zkreslit kameru tak, jak se vám líbí, v závislosti na nastavení rovnováha bílé barvy a citlivost samotné kamery. 3) Olej nebyl nakoupen na trhu, ale u oficiálního prodejce STIHL s pilou!

Zde budou opraveny i řetězové pily)))))). A říkají místo automobilu. Mám také Stihl, 290 ms a výkop olejové hadice se změnil

Dobrá řetězová pila. Pracuji od roku 2008 a neexistují žádné problémy. Viděl jsem asi 12 metrů krychlových ročně pro vytápění domu.