Nastavení karburátoru na traktoru Honda 135

Honda GX 160 Revolutions. Regulátor rychlosti motoru Honda GX 160

Motor Honda GX-270. Nastavení řídicího systému.

Jednoduché zdokonalení centra regulátoru ke zvýšení rychlosti motoru motoru LIFAN117-B (Honda GX270)

Centrifugální revoluce na motorovém bloku motorogenerátoru

UNINE TRAKTOR MB-1 Ray. Řadič rychlosti motoru.

Jak nastavit zapalování motorového bloku Honda GX160 [2016 @]

 • Baterie s Nissan X Trail T31
 • Moto Travel do Honda se zlomil
 • Tělo Nissan Cephiro 1997
 • Nejrychlejší Ford nebo Mazda
 • Oprava regálů řízení karismu Mitsubishi Carisma
 • Ford Scorpio nespálí přístrojovou desku
 • Nahrazení míče videem Honda Fit Video
 • Originální přední brzdové destičky na Ford Fusion
 • Provozní teplota motoru BMW E39

Funkce zařízení karburátoru traktoru procházky

V roli traktoru procházky.výkonná jednotka je napájecí jednotka s malou velikostí, která má další vybavení, které vám umožňuje provádět různé funkce. Benzínový motor je založen na podobném designu. Mimochodem, může to být elektrická nebo nafta. Mezi hlavní části patří karburátor provádějící funkci zapalování paliva.

V monoblocích jsou často nainstalovány následující typy:

 • Rotační. Tento typ se nachází v motorech s mírným výkonem.
 • Plunger. Tento typ karburátorů mnoha prvků se skládá a je ideální pro výkonné motory.

Proces práce se provádí v důsledku přítomnosti pístu, nádrže s palivem, trubicí veinuri spojující kování a různých jehel.

V tomto videu se naučíte opravit motor Cascade:

Samotné fungování je tímto způsobem:

 • Pohyb pístu na vrchol vytváří vakuum;
 • Karburátor absorbuje vzduch procházející pod tlakem prostřednictvím Venturiho trubice;
 • Vytvořený prostor bez vzduchu pomáhá palivu z nádrže vstoupit do motoru, kde prochází mezi jehlami a vstupuje do promocí hnízda;
 • Stisknutím na plynové páky otevírá přístup k palivu, které je ovládáno hlavní jehlou.

Kaskáda Motoblocks s karburátory KMB 5 jsou považovány za lehký model. Nastaví toto zařízení pro optimalizaci funkčnosti motoru. Více o bloku motoru Cascade se můžete dozvědět a upravit karburátor KMB 5 ve videu.

Poškození a opravy

Agro jednotka se liší od jiných modelů těžké třídy pro dlouhou životnost a spolehlivou práci.

Provozní podmínky, kompetentní běh.po zakoupení tovární jednotky, včas, údržba a péče ovlivňují práci traktoru procházky.

Pokud je jednotka v období záruky, měl by výrobce modulu provádět veškerá opravná práce. Majitel nemá právo otevřít těsnění a opravit je. Pokud jsou poruchy Motobloku zanedbatelné, můžete svou práci samostatně stanovit.

Možné poruchy a poškození jsou uvedeny v pokynech pro opravu motorového bloku Agros a mají obecný pohled. Mezi nimi, následující:

 • Problémy se spuštěním a poruchy motoru;
 • Podvozek nefunguje;
 • Poruchy v převodovce (převodovka);
 • Selhání spojky;
 • Mazací a chladicí systém je rozbitý.

Pokud motor nezačne, příčiny a metody eliminace jsou následující:

 • Žádné palivo v palivové nádrži. Ochraňte nádrž s palivem.
 • Otvor ve víku plynové nádrže je ucpan. Otevřete zástrčku nádrže, vyčistěte otvor a nastavte ji zpět.
 • Toky paliva karburátoru. Je nutné upravit karburátor traktoru procházky.
 • Ucpávání palivového systému. Vypusťte palivovou nádrž, opláchněte benzín a vyhoďte vozíky karburátoru, zkontrolujte svíčku.
 • Filtr filtr. Vyměňte nebo vyčistěte filtr.

Pokud motor pracuje s hlukem, klepáním nebo trhnutím, je nutné upravit ventily na Agro Motornote pomocí speciálních sond.

S nestabilními volnoběžnými rychlostmi je kryt ozubeného kola příliš velký, takže je nutné upravit mezeru na 0,2-0,5 mm.

V takových případech je možný pád síly procházky.Behind Tractor je možný:

Metody eliminace jsou inspekce, čištění všech částí, foukání hadice.

Během selhání startéru jednotky motorové jednotky nebo spálení pojistky bude nejlepší cesta ven nahrazena nevhodnými detaily.

Poruchy řetězce redukce se projevují v důsledku jeho rušení. Spojka může být poškozena, pokud řetězec praskne, takže se změní.

V převodovce jsou takové poruchy a poruchy možné:

 • Kinematika uvnitř převodovky;
 • Spontánní posun převodovky nebo jejich úplná nepřítomnost;
 • Tok oleje do přepínače.

Oprava krabice se nejlépe provádí ve speciálních workshopech. Checkpoint. komplexní uzel, nemůžete se dělat bez znalostí v mechanice.

Zapalovací systém

V problému „Proč neexistuje jiskra“, důvody pro zhroucení spočívá podrobně, například:

nastavení, karburátoru, traktoru, honda

Pokud neexistuje žádná jiskra nebo jiskry slabě, je nutné upravit přechodnou mezeru a zkontrolovat stav elektrod. Norma mezery je 0,8 mm.

Při změnách mezery mezi sacími a výfukovými ventily na motoru jsou upnuté nebo uvolněné podle přípustné hodnoty.

Ve válci byl nalezen nízký stupeň komprese. Všechny opotřebované díly jsou odstraněny a podléhají výměně.

Čištění tlumičů také pomůže zbavit se problému s jiskrou.

Náhrada motoru

Pokud se motor pro procházku.Behind Tractor Agro zlomil a musí být vyměněn, použije se souprava pro přechod. Místo nativního motoru, importovaného s válcovou hřídelí s průměrem 25 mm, jsou dobře vhodné:

 • Motor je odstraněn z motorového kulometu a mechanismus spojky je demontován;
 • Odstraňují vedoucí šálek pod kuželovou hřídelí a změní jej na válcový inscenovaný;
 • Spojka motoru je umístěna na importovaný motor a kombinuje se s převodovkou.

S neustálým provozem stroje se náhradní díly mohou opotřebovat. Nejčastěji je nutné nahradit podrobnosti mechanismu a ložisek spojky. Neexistují žádné problémy s výběrem podrobností pro Agro. Lze je zakoupit jak od oficiálních prodejců společnosti, tak ve volném prodeji.

Upravujeme karburátor KMB-5 na Nevě

Poskytnuté schéma umožní snadno a jednoduše samy o sobě upravit karburátor modelu KMB-5 na Neva Walk-Behind. Tato instrukce je velmi pochopitelná a jednoduchá. Jasně provedete každou položku, můžete snadno obnovit provoz tohoto zařízení. Slovo „karburátor“ je derivát latinského „karboneum“ přeloženého jako uhlík. Karburátor pro traktor procházky.chodil funkcí úpravy toku paliva a vzduchu a zároveň optimalizuje funkčnost motoru při konstantních revolucích a zatížení.

Od doby v hlavním městě Německa uplynulo více než 100 let, Siemens-Schuckert-Werke z Berlína, vydal první patentovaný kultivátor elektrického motoru Bodenfrasen. V průběhu času byly motobloky modifikovány a vylepšeny, výsledkem toho byl vzhled benzínových modelů. Základem motoru tohoto typu byl karburátor. Přímým úkolem tohoto prvku napájecího systému je nasytit vzduch benzínem (protože se skládá z 85% uhlíku).

Jak zvládnout karburátor, pokud se jeden traktor nepoužil po dlouhou dobu

Karburátor traktoru procházky s dlouhým jednoduchým potřebuje nějakou přípravu. Skutečnost je, že kondenzát se může uvnitř akumulovat, kovové části by mohly být pokryty rez. Dokonce i na hliníkových, mosazných a měděných površích se často objevuje plak.

Minimum, které je třeba provést, je odstranit zařízení a provést elementární čištění karburátoru Motorogue.

Nejlepší je částečně rozebrat mechanismus, opláchnout jej benzínem (nebo petrolejem), odstranit stopy rzi a vyhodit stlačený vzduch.

Poté jej můžete nainstalovat zpět a upravit karburátor.

Nastavení karburátoru traktoru procházky

Nestabilita rychlosti motoru se říká, že karburátor je třeba upravit. Potřeba provést tento postup zpravidla vzniká buď před zemědělskou sezónou, kdy nebylo zařízení používáno po dlouhou dobu, nebo naopak v samém výšce sezóny, kdy je motorový kultivátor vystaven významnému zatížení po dlouhou dobu.Před zahájením nastavení je nutné zahřát motor. Přímo je proces práce následující:

 • Šrouby, které regulují malý a maximální plyn, jsou plné, po kterých jsou oslabeny asi jedním a půl obratem.
 • Motor začíná používat startovní zařízení nebo ručně a zahřívá se asi 10 minut.
 • Páka, která řídí provoz elektrárny, by měla být nainstalována v minimální poloze. Ale motor by se neměl zastavit.
 • Šroub, který reguluje škrticí klapku škrticí klapky, pomůže upravit minimální rychlost při volnoběhu tak, aby dieselový motor byl stabilní, bez cizího hluku a zastavil se.
 • Rotace šroubů umožňuje přesně nastavit množství hořlavé směsi, která vstupuje do motoru.
 • Utahování šroubu pomáhá obohatit směs, zatímco její kroucení naopak zvyšuje objem vzduchu vstupujícího do motoru.

S pomocí malého plynového šroubu by měla být upravena maximální rychlost při volnoběhu. Podobně by to mělo být provedeno s minimálními zatáčkami, pomocí šroubu škrticí klapky škrticí klapky. Podstatou takového nastavení je, že šroub hřídele vám umožňuje upravit úhel, ke kterému je uzavřen.

Páka odpovědná za ovládání motoru by měla být přenesena do polohy „plyn“. Pokud se práce motorivátoru stále nelze nazvat stabilní, je plný plynový šroub regulován, dokud není pozorován dokonalý tah. Nicméně maximální přípustný počet revolucí šroubů je 2.5.

Přesnost úpravy karburátoru může být určena podle toho, jak vypadá zapalovací svíčka po krátké práci pod zatížením. Pokud je pracovní směs ideální, nebude na svíčce ani nagar ani stopy paliva, které mluví o příliš chudých nebo naopak příliš bohaté hořlavé směsi. Je však nutné si všimnout, že saze nebo stopy paliva na svíčce mohou mluvit nejen o nesprávném přizpůsobení, ale také o vážnějších problémech čínského nebo domácího procházky.za sebe, včetně vadného zapalování nebo chladicího systému.

Nastavení mezery ventilů Motoblock

V průběhu času se s významným zatížením mění mezera motoru motoru. Důvodem může tvořit opotřebení detailů. Nedostatečná vzdálenost vede ke skutečnosti, že fáze distribuce plynu se výrazně mění. V důsledku toho není možné dosáhnout dostatečného stupně komprese a napájecí zařízení pracuje s přerušením, aniž by šlo k deklarované síle. Ve zvláště závažných situacích lze pozorovat i deformaci ventilů. Pokud je mezera příliš velká, pak jsou stanoveny významné mechanické zvuky, fáze distribuce plynu se také výrazně změní, ventily se otevírají příliš krátkou dobu, proto není válec správně naplněn, dochází k poklesu energie, dochází k selhání. Úpravy mezer je nutné, jakmile se provoz motoru stane nesprávným nebo začal s významným hlukem. V ideálním případě motor, na kterém by se mělo být vychladnuté nastavení.

nastavení, karburátoru, traktoru, honda

Nejprve se tedy musíte dostat na setrvačník. Je to v tomto detailu, že je zaznamenána hodnota horního mrtvého bodu. Ale abyste se dostali na setrvačník, musíte nejprve odstranit pouzdro a předtím odstraňte olejovou vanu vzduchového filtru. Úkol můžete usnadnit v procesu odstranění pouzdra, pokud opravíte všechny západky elastickými pásy. Všechny šroubované klouby točí klíč, po kterém je kryt bez problémů odstraněn.

Na setrvačníku můžete vidět značky, které označují VMT, stejně jako hodnoty 5, 10 a 20 stupňů. Značka 20 stupňů označuje injekci hořlavé směsi. Setrvačník by měl být přinesen pod horní mrtvý bod a zaměřuje se na odpovídající rozdělení. Kryt ventilu je rozbalen a odstraněn.

V procesu úpravy musíte použít následující nástroje:

Podle technického pasu je mezera ventilů motoru motorového bloku od 0.1 až 0.15 mm, a proto pomocí čepele můžete ji velmi přesně upravit. Musíte však věnovat pozornost skutečnosti, že některé čepele mají tloušťku 0.8 mm, což je nepřijatelné. Přesnou hodnotu najdete u mikrometru nebo na webových stránkách výrobce.

Nastavení je následující:

 • S pomocí šroubováku uvolněte matici, vložte čepel a začněte stisknout;
 • Zaměřte se na čepel a pečlivě vytáhněte matici;
 • Proveďte nastavení, dokud nebude eliminován pohyb volného ventilu. Musí sedět dostatečně pevně;
 • Sbírejte pouzdro v opačném pořadí a nainstalujte olejovou lázni rukama na místě.

Pokud jsou všechny manipulace prováděny bez chyb, bude motor fungovat přesně a bez zbytečného hluku.

Pokyny pro provoz karburátoru

Benzín, který vstupuje do tohoto zařízení, by neměl obsahovat mechanické nečistoty. Všechny části jsou ošetřeny výhradně benzínem. Použití rozpouštědla není povoleno, protože je poškozena elasticita pračky a gumových částí.

K vysušení detailů použijte očištění stlačeného vzduchu. Nedoporučuje se čistit malé otvory drátem nebo jehlou. Instalace po opravě nebo čištění by měla být prováděna rovnoměrně tak, aby nedošlo k ohybům a deformaci dílů.

Plovoucí komora musí být hermeticky spojena s tělem. Před provozem musíte zkontrolovat připojení vzduchového filtru. Neměly by dojít k úniku benzínu.

Před zahájením motoru by měl být karburátor připraven. Chcete.li to provést, ujistěte se, že se z něj nevyskytuje benzín. Chcete.li to provést, stačí otevřít palivový ventil. Blokujte tlumič vzduchu a po celou dobu utáhněte ovládací páku. Otevřete škrticí klapku a otevřete 1/8. 1/4 z maximálního kurzu.

Při nízké teplotě vzduchu (pod 5 °) stiskněte odtok, dokud se z otvoru neobjeví palivo.

Během startu mírně otevřete tlumič vzduchu a po zahřátí motoru jej úplně otevřete.

Jak upravit karburátor na různých motolocích?

Doporučuje se upravit a nakonfigurovat dávkovací uzel, když se v provozu motoru objeví první přerušení. Proces konfigurace karburátoru závisí na značce traktoru procházky.

Obecně proces úpravy revolucí motorových bloků Neva zahrnuje posloupnost akcí:

 • Kroucení na překážku šroubů malého a plného plynu;
 • Instalace škrticí klapky za vzniku mezery mezi základnou a potrubí;
 • Spuštění motoru;
 • Instalace ovládací páky pro minimální zatáčky;
 • Nastavení šroubu škrticí klapky, dokud není dosaženo minimální rychlosti volnoběhu;
 • Nastavení malého plynového šroubu, dokud není dosaženo maximální rychlosti volnoběhu;
 • Střídání minimálního a maximálního, dokud nebude získán nepřetržitý provoz motoru;
 • Přenos páky pro kontrolu výkonu pro plynovou jednotku;
 • Nastavení šroubu odpovědného za kvalitu směsi.

Toto schéma je vhodné pro karburátory K-45, které jsou umístěny na model Neva MB-1 a MB-2.

Ufa malé zemědělské strojní jednotky jsou také oblíbené u domácích zemědělců. Jsou oceněny pro vysokou kvalitu komponent, malou cenu a nepřetržité práce v práci. Výkonný motor UMZ-341 pracující s jednorázovým karburátorem K-45R se nachází na mechanismy značky „Agro“.

Princip provozu dávkovací jednotky je velmi jednoduchý: když je volnoběh, dodávka benzínu je minimální, v pracovním režimu. napájení podle pokynů pro udržení pracovní kapacity traktoru procházky. Behind Tractor. S nestabilním provozem motoru musíte nakonfigurovat karburátor:

 • Spusťte motor a několik minut ho zahřejte.
 • Odšroubujte šroub, který řídí rychlost nečinnosti do stavu téměř zastaralého motoru.
 • Otočte šroub a dosáhli stabilního provozu motoru.
 • Upravte polohu škrticí klapky a získejte minimální mezeru mezi ní a tělem dávkovacího uzlu.
 • Změna polohy „kvalitního šroubu“, abyste dosáhli maximální rychlosti motoru s vnitřním spalováním.
 • Znovu upravte polohu škrticí klapky.

Indikátorem použitelnosti motoru s vnitřním spalováním bude stabilní provoz motoru při volnoběhu a při pracovní rychlosti.

MTZ-09

Technika závodu Minsk Tractor je oceňována domácími zemědělci pro stabilitu provozu. Může však také v průběhu času selhat. Pokud problémy přežily motor, zejména pokud byla jednotka nečinná po dlouhou dobu, musíte nakonfigurovat karburátor.

 • Spusťte motor a počkejte, až se zahřeje.
 • Přišroubujte maximální a minimální plynový šroub k maximu a poté je odšroubujte na jednu a půl až dvě zatáčky.
 • Přeložte ovládací páku do režimu XX (alespoň revoluce) a ujistěte se, že se motor nezasahuje.
 • Použití malého plynového šroubu pro nastavení rychlosti volnoběhu. V motoru by neměl být cizí hluk.
 • Maximální regulátor výkonu pro zarovnání limitní frekvence rotace klikového hřídele.
 • Pomocí palivových šroubů nakonfigurujte přívod paliva.
 • Po obdržení optimálních ukazatelů ledu utáhněte všechny šrouby.

Období provozu karburátoru se shoduje s operačním průběhem samotného motoru. Nastavení tohoto uzlu a pak vám umožní prodloužit životnost motoru. Po úpravě dávkovacího uzlu můžete dosáhnout stabilního provozu zařízení a snížit spotřebu paliva.

nastavení, karburátoru, traktoru, honda