Nejlepší jezdecké sekačky: Troy-Bilt, Toro a další srovnávací. Troy Bilt Zero Turn

Nejlepší jezdecké sekačky: Troy-Bilt, Toro a další srovnávací

Na up letní hru na péči o trávník s jízdou sekačkou, která umožňuje rychlejší a ekologičtější zážitek se sečením.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Jezdící sekačky jsou pro majitele domů oblíbenou volbou sekačky, zejména pokud máte velkou nemovitost, kterou můžete udržovat každé léto. Mají řezací paluby měřící od 42 do 72 palců, takže můžete provádět krátkou práci všeho od typických trávníků po velké vlastnosti, jako jsou sportovní komplexy a golfová hřiště.

Na rozdíl od jejich protějšků sekačky mají jezdecké sekačky více funkcí, aby bylo možné zvážit, aby našli správné přizpůsobení pro váš dvůr. Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku, takže můžete „nastavit a zapomenout“ svou rychlost nebo ovládat sekačku jako auto. Pro lepší trakci můžete dokonce dostat jezdecké sekačky s tempomatem nebo pohonem všech kol.

Zatímco plynové motory jsou mezi jízdními sekačkami mnohem běžnější, existuje široký výběr modelů napájených z baterií, pokud hledáte ekologičtější řešení pro péči o trávník. Abych vám pomohl najít perfektní fit pro váš dvůr a dílnu, zaokrouhlil jsem pět z nejlepších jezdeckých sekaček, které si můžete koupit. Zrušil jsem jejich šířky řezání, typy přenosu, zdroje energie a další funkce, jakož i jejich cenové body, které vám pomohou rozhodnout se, který z nich nejlépe odpovídá vašim potřebám a vašemu rozpočtu.

Troy-Bilt Super Bronco XP

Celkově nejlepší sekačka

 • 24hp motor
 • 54palcová řezací paluba
 • Automatická převodovka
 • Dostupné přílohy a příslušenství

Troy-Bilt Super Bronco XP Tech Specifikace: Engine: 24hp Kohler | Řezací šířka: 54 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 4 akry

Jezdící sekačka Super Bronco XP je vynikající volbou pro různé trávníky. Je postaven s motorem Kohler s 24 hp a 54palcovým řezacím balíčkem, který vám umožní manipulovat s náklonností a nástroji pro hrubý terén nebo přetažení, mulč a zalévací půdu kolem vašeho majetku.

Hydrostatická automatická převodovka způsobuje, že provoz je podobný typickému vozu, takže můžete strávit více času ve skutečnosti snižováním trávy a méně času učením, jak řídit sekačku. S nádrží na 3 galony budete moci sekat až 4 akry najednou.

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka

 • 2.5 akrů Max rozsah
 • Rychlé nabíjecí baterie
 • Displej LCD Heads-Up
 • USB nabíjecí porty

Ryobi 80V Electric Lawn tractor Tech Specifikace: Engine: 80V bez kartáčovače | Řezací šířka: 46 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 2.5 akrů

Elektrické jezdecké sekačky se v posledních letech staly populárnějšími, protože majitelé domů a terénní odborníci hledají způsoby, jak učinit péči o trávník ekologičtější. Elektrický traktor trávníku Ryobi 80V má 46palcový řezací balíček a dostatek energie, aby vás mohl sekat až 2.5 hektarů na jeden náboj a můžete dobít baterie sekačky za pouhých 2.5 hodin.

To znamená, že se můžete postarat o další úkoly, jako je plevel nebo terénní úpravy, zatímco čekáte na dobití sekačky. Obrazovka LCD vám poskytne zobrazení doby běhu, úrovně baterie a připomenutí pro kontrolu a zaostření nože na sekačku. Má dokonce dva porty USB pro nabíjení telefonu, zatímco jste sekali.

Toro Titan Max

Nejlepší jezdecká sekačka

 • Pokyny až 7 akrů najednou
 • Vysoce manévrovatelné
 • Ocelová konstrukce o rozměrech 10
 • Air filtry bez nástrojů

Toro Titan Max Tech Specs: Engine: 26hp Kohler 7000 | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 7 akrů

Jezdící sekačky s nulovým oblamem jsou oblíbené u majitelů domů, kteří mají větší vlastnosti nebo spoustu překážek, jako jsou stromy nebo specializované terénní úpravy. Výjimečná manévrovatelnost a větší řezací paluby Toro Titan Max rychle pracují na dvorcích až do velikosti 7 hektarů, zatímco motor 26hp Kohler 7000 používá duální hydrostatický pohon pro hladký a intuitivní provoz.

Toro také také provedl pravidelnou údržbu trochu efektivnější se vzduchovými filtry bez nástrojů. Tělo paluby a sekačky jsou vyrobeny z tvrdé oceli s 10 měřidlem, aby se postavily na dings, skály, run-ins a cokoli jiného, ​​co na to může váš trávník hodit.

Cub Cadet CC30E

Nejlepší kompaktní sekačka

 • Baterie napájeno
 • Skvělé pro yardy až do 1 akru
 • Kompaktní design Skvělý pro malé úložné prostory a úzké prostory
 • Klamata pro tlačítko

Cub Cadet CC30E Tech Specifikace: Engine: 56V Electric | Řezací šířka: 30 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 1 akr

Kompaktní jezdecké sekačky jako Cub Caded CC30E jsou skvělé pro příměstské trávníky na menší straně. CC30E má menší design, který je ideální pro skladování ve víceúčelových přístřešcích a garážích nebo manévrováních přes brány a úzké prostory. 30palcová řezací paluba a 56 V baterie vám umožní sekat až 1 akr (nebo jednu hodinu) najednou.

Používá hydrostatický pohon pro hladkou a intuitivní jízdu, zatímco poloměr otočení 18 palců vám umožní snadno sekat kolem stromů a dalších překážek. Je dokonce vybaven řízením tlačítka tlačítka, takže můžete „nastavit“ rychlost vpřed a soustředit se na sečení kolem překážek a také zůstat si vědom svého okolí.

Dewalt Z160 Commercial

Nejlepší jezdecká sekačka pro velké vlastnosti

 • Sekat až 10 hektarů
 • 5.5 galonní plynná nádrž
 • Duální hydrostatický pohon
 • Skvělé pro kopce a sklony

Dewalt Z160 Komerční technologie Specifikace: Engine: 24hp Kawasaki V-Twin | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 10 akrů

Komerční sekačka na komerční nulové otočení Dewalt Z160 je navržena od základu, aby zvládla velké vlastnosti. 60-palcový řezací paluba a motoru Kawasaki V-Twin s 24 hp vám umožňují sekat až 10 akrů najednou, což z něj činí téměř perfektní volbu pro venkovské nemovitosti nebo terénní odborníky. Duální hydrostatický pohon způsobuje, že provoz plynulejší, i když dvojitý řízení vede k nějakému zvyknutí.

S 22palcovými zadními koly můžete snadno přijmout sklony a válcovací kopce, které mohou být na vašem majetku. A 5.Palivová nádrž 5-galon znamená, že budete trávit více času vlastně sečením a méně času doplňováním. A pokud se rozhodnete pro přílohu Bagger, budete moci shromáždit až 11 bušlů výstřižků, než budete potřebovat vyprázdnit.

Jaká je nejlepší jezdecká sekačka?

Jako nejlepší jezdeckou sekačku, kterou si můžete koupit, jsem si vybral Super Bronco XP Troy Bronco. Je vybaven 54palcovou řezací palubou a 3-galonovou palivovou nádrží, která vám umožní sekat až 4 akry na jednom. Engine 24 koňských sil vám také umožňuje převzít strmější svazy a hrubé terén nebo tažné nástroje a zahradnické potřeby kolem vašeho majetku. Hydrostatický pohon způsobuje provoz podobný typickému automobilu, zatímco displej LED vám poskytuje přesné hodiny využití pro efektivní údržbu.

Nejlepší jezdecká sekačka

Šířka řezání

Typ přenosu

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Což je pro vás pravou jízdní sekač?

Kromě vašeho rozpočtu existuje mnoho funkcí a scénářů, které musíte zvážit při nakupování nové jezdecké sekačky. Velikost vašeho dvora určí, jak široký by měl být řezací paluba, i když buď 42 nebo 46palcová verze bude pro většinu yardů více než dost.

Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku. Manuální model vám umožňuje „nastavit a zapomenout“ na vaši rychlost, abyste se mohli zaostřit, zatímco hydrostatické modely fungují spíše jako auta, čím rychleji jdete stisknout pedál. Díky tomu jsou intuitivnější pro provoz, ale také dražší.

Sekačky s nulovým otočením jsou navrženy pro sečení v podivně tvarovaných oblastech nebo kolem mnoha překážek, jako jsou stromy, sloupky lampy a ozdoby na trávníku. Říká se to „nulové otočení“, protože mají poloměr otočení nulové palce; Otočíte se kolem obou zadních kol pro ultra těsné otáčení.

Koupit tuto nejlepší jízdní sekačku.

Pokud potřebuješ.

Dobře zaoblená jezdecká sekačka. 54palcová řezací paluba a 24hp motor vám umožní sekat až 4 akry najednou.

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Sekačka na celé elektrické jízdy. Elektrický motor vyžaduje menší údržbu než plynové modely, díky čemuž je vaše rutina péče o trávník ekologičtější.

Vynikající sekačka na koni s nulovým otočením. Přesné manévrování vám umožní sekat kolem stromů, terénní úpravy a další překážky.

Kompaktní jezdecká sekačka. 30palcová paluba a menší sestava dělají z této jezdecké sekačky ideální pro menší příměstské trávníky.

Sekačka, která zvládne větší vlastnosti. Tato komerční sekačka s nulovým otočením vám umožní rozřezat na 10 hektarů najednou.

Jak jsme si vybrali tyto jezdecké sekačky?

Pracoval jsem pro produkty MTD (nyní ve vlastnictví BlackDecker), které sestavují různé sekačky na trávu, sněhové dmychadla a další poháněné trávníkové vybavení. Pomocí odbornosti a znalostí, které jsem tam získal během svého času, jsem hledal jezdecké sekačky s těmito vlastnostmi:

 • Velikost motoru: Budete chtít jezdit sekač s alespoň 10hp motorem, aby vám poskytl dostatek energie pro zvládnutí drobných svazků a trávníků až do půl akru. Větší sekačky, jako je John Deere Z530m.
 • Šířka řezání: Mnoho jezdeckých sekaček má buď 42 nebo 46palcový řezací balíček, což je skvělé pro trávníky mezi.5 a 1.5 akrů. Pokud však máte velkou nemovitost s více akry, budete si chtít vybrat větší řezací balíček. Mnoho značek má možnosti mezi 50 a 72palcovými řezacími palubami.
 • Typ přenosu: Levnější jezdecké sekačky budou mít manuální převodovku 6 nebo 7 stupňů. To znamená, že použijete vyhrazenou páku k nastavení vpřed a zpětné rychlosti motoru, s jediným brzdovým pedálem pro ovládání zastavení. Dražší modely mají hydrostatický pohon, který funguje podobně jako automatická převodovka v typickém automobilu nebo nákladním vozidle.
 • Příslušenství: péče o trávník jde nad rámec pravidelného sečení. Vybral jsem si jezdecké sekačky, které mají schopnost nasekat malé přívěsy nebo vozy pro tažné nástroje, mulč nebo zalévací půdu. Také jsem si vybral sekačky od značek, které vytvářejí doplňky po trhu, jako jsou jednotky pro sběr výstřižků na trávu, mulčování souprav pro opětovné krmení trávníků a sněhové pluhy pro celoroční použití.

Jak se rozhodnete, která jezdecká sekačka koupit?

Za předpokladu, že máte na mysli rozpočet, první věc, kterou musíte udělat, je zjistit, jak velký je váš trávník. Pokud jste si koupili svůj dům, můžete buď najít svou velikost šarže na svých memorandských skutcích, nebo si můžete prohlédnout, zda můžete požádat o měření šarže, pokud si pronajímáte. Pokud vaše šarže měří o akru, budete moci bez problémů používat 30 nebo 42palcový řezací balíček. Pro trávníky až do dvou hektarů je ideální 42 nebo 46palcová paluba. A pokud je vaše šarže přes dva hektary, můžete získat sekačku s 72palcovou řezací palubou, abyste zvládli větší plochy.

Typ přenosu je také důležitý. Mnoho novějších modelů má to, co se nazývá hydrostatický pohon. To znamená, že fungují podobně jako to, jak jezdí auto: tlačíte pedál a pohybuje se dopředu nebo dozadu. A čím těžší tlačíte, tím rychleji jdete. To usnadňuje naučit se řídit, ale to také zdokonaluje sekačku dražší. Svléknuté modely mají variabilní rychlostní převodovky, které vám umožňují „nastavit a zapomenout“, takže se můžete soustředit na pozornost překážkám a lidem, kteří mohou být poblíž.

A konečně budete chtít zvážit zdroj energie pro vaši novou sekačku. Benzínové motory jsou mnohem běžnější, ale nyní existuje širší škála modelů napájených z baterií. Výhody plynového motoru jsou, že dostanete časy běhu téměř nekonečných (pokud máte dostatek paliva, abyste udrželi motor v chodu) a trochu více energie pro manipulaci s strmým svazkem a drsným terénem. Nevýhody se zabývají emisemi a údržbou výfukových plynů, které mohou být potopením času a peněz. Elektrické modely nepotřebují údržbu motoru, takže z dlouhodobého hlediska ušetříte trochu peněz. Obvykle však mají maximální dobu běhu asi hodinu, což znamená, že možná budete muset plánovat sečení po několik dní, pokud máte větší dvůr.

Jak velký dvorek potřebuji pro jízdní sekačku?

Jezdecké sekačky jsou nejvhodnější pro yardy měřící jeden akr nebo větší. Model s 42palcovou řezací palubou je skvělý pro sečení až do dvou hektarů, takže pokud máte více půdy, budete chtít na jaře za 46, 54, 60 nebo 72 palcový řezací paluba.

Pokud máte pravdu na prahu, můžete získat to, co se nazývá „Mini Rider.„Obvykle mají kompaktní těla pro snadnější skladování a 30palcové řezací paluby, aby byly krátké práce trávníků, které jsou jen dotek příliš velké pro tlačnou sekačku.

Jak dlouho by měla jezdecká sekačka vydržet?

Bez ohledu na to, zda si vyberete sekačku na koni plyn nebo na baterii, je klíčem k prodloužení životnosti sekačky správná údržba. U plynových motorů byste měli změnit olej a filtry, vyčistit zapalovací svíčky a naostřit čepele před poprvé na jaře poprvé. A měli byste používat ošetření paliva, jako je sta-bil, abyste zabránili plynu v nádrži nebo na extra plechovkách z Jerryho z toho, aby se zkazilo z kontaminace vlhkosti. To zabraňuje nahromadění gunk, který může zničit váš motor, zlepšit výkon motoru a poskytne vám čistší řez pro zdravější trávník.

Elektrické sekačky nepotřebují údržbu motoru, ale měli byste provádět důkladné kontroly na začátku sezóny sečení, abyste zkontrolovali poškození baterie, korozi na kontakty baterií, poškození krytu baterie a také zaostření čepelí. Pokud provádíte pravidelnou údržbu, ušetříte nejen peníze tím, že se vyhnete velkým opravám z opotřebovaných částí, ale můžete také očekávat, že vaše sekačka bude trvat 10 nebo více let.- což je skvělá zpráva, protože mohou být drahá investice.

Jaká je nejlevnější jezdecká sekačka?

Bohužel, jezdecké sekačky nikdy nejsou ve skutečnosti to, co považujeme za „přátelské k rozpočtu.„Existují však modely, jako je Murray MT100, které prodávají za méně než 2000, aniž by obětovaly sílu nebo šířku řezání.

Existují alternativní jezdecké sekačky, které stojí za zvážení?

Ať už nakupujete v obchodě s velkým jménem DIY, jako je Lowe’s, místní hardwarový obchod nebo autorizovaný prodejce značky, existuje spousta možností pro novou jízdní sekačku. Můžete si vybrat buď plynové nebo baterie napájené modely, šířky paluby od malých 30 palců do širokého jako šest stop.

Zde je krátký seznam dalších jezdeckých sekaček, o kterých jsem si myslel, že jsou skvělé volby:

John Deere Z530M. Runner-up nejlepší sekačka s nulovým otočením

John Deere Z530M má 60-palcový řezací balíček pro rychlou práci s velkými vlastnostmi. Výjimečná manévrovatelnost vám umožní sekat kolem stromů, výzdoby trávníku a další překážky.

Husqvarna yth1942. Skvělé pro větší příměstské trávníky

Husqvarna YTH1942 má aktualizovaný, 19 koňských motorů a 42palcového řezacího balíčku, aby nastoupil na sklon a vytahoval nečistoty, mulč a zahradnické vybavení.

Murray MT100. Nejlepší jezdecká sekačka přátelská k rozpočtu

Za méně než 2000 získáte 13.5 koňských sil, 42palcová řezací paluba a šestistupňová manuální převodovka s Murray MT100.

Troy Bilt nulové obrat sekačky Problémy s odstraňováním problémů

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

Manuální hrabání a řezání trávy na dvoře je vyčerpávající. Dobrá věc, sekačky na nulové otočení Troy Bilt vám to umožňují s lehkostí a pohodlím, dokonce i z větších důvodů.

Problémy samozřejmě nakonec z dlouhodobého hlediska vzniknou. Naše profesionální krajináře se zkompilovaly běžně zkušené problémy se sekanou Troy Bilt a jak je můžete opravit.

Problém č. 1: Sekačka se nezačne

Podobně jako sekačka John Deere, která odmítá začít. Elektrická, obstrukce proudění vzduchu nebo prázdná nádrž na plyn jsou typické důvody, proč se sekačka Bilt Troy Bilt nezačne. Na vině by mohly být i další aspekty, jako je spínač zapalování, problémy s baterií a bezpečnostní přepínače.

Zkontrolujte plynovou nádrž a vyplňte ji, pokud je prázdná. Váš místní prodejce Troy Bilt nebo profesionální krajinář by měl zkontrolovat technické problémy, jako jsou vadné elektrické dráty a přepínače zapalování, což způsobuje, že sekačka na trávu netahuje nebo nezačne.

Problém č. 2: Začne se pak zastaví

Pokud se začne vaše vysoce kvalitní sekačka Troy Bilt, pak se náhle zastaví, je to s největší pravděpodobností kvůli problému se zapalovací svíčkou, motorovým olejem nebo vzduchovým filtrem.

Vyměňte staré nebo opotřebované zapalovací svíčky. Naše profesionální krajináře vám doporučují pravidelně kontrolovat své vybavení pro údržbu.

Problém č. 3: sekačka se zastaví při sečení

Pokud se vaše sekačka Troy Bilt zastaví, když jste uprostřed sečení, je to pravděpodobně kvůli přehřátému motoru. Sekačky mohou také zastavit, pokud je problém s karburátorem, palivovou nádrží nebo vzduchovým filtrem.

Nechte motor vychladnout před pokračováním v používání sekačky. Vyčistěte vzduchový filtr a zkontrolujte, zda palivová nádrž pro všechny zablokování.

Problém č. 4: Problémy s hydrostatickým přenosem

Hydrostatická převodovka vám umožňuje hladkou jízdu při sečení. Ale v průběhu času se může hydrostatická převodovka rozpadat a způsobit problémy s přenosem.

Pokud máte potíže s řízením nebo se sekačka pohybuje pomalu, je čas změnit tekutinu hydrostatické převodovky. Naše profesionální krajináře navrhují, abyste změnili přenosovou tekutinu každých 50 hodin používání nebo jednou ročně, podle toho, co nastane na prvním místě.

Problém č. 5: Sekačka nemůže správně řídit

Nerovnoměrné tlaky pneumatik [1] způsobí, že vozidlo vytáhne jednu cestu, zatímco nerovný terén by ho mohl vést po terénní cestě. Over, volná součást v systému může způsobit, že nebude správně řídit.

Naše profesionální krajináře vám doporučují pravidelně kontrolovat pneumatiky, zda nejsou správný tlak. Posoudit všechny uvolněné části, jako jsou opotřebované pouzdra nebo ozubená kola, které by mohly způsobit, že je nepravidelně řídí.

Problém č. 6: Sekačka se nebude pohybovat

Toto je běžný problém v sekačkách Troy Bilt Zero-Turn, nebo dokonce v jiných produktech, jako je značka John Deere Riding Mowers. že některé začínající krajiny zažívají. Důvody, jako je například angažovaná páka uvolnění pohonu, komponenty sekačky a nedostatečný hydraulický olej.

Zkontrolujte příručku a zjistěte, jak uvolnit páku uvolnění jednotky. Výměna opotřebovaných komponent by měla být součástí údržby efektivní sekačky.

Problém č. 7: Sekačka třese a vibrace

Chvění a vibrace jsou obvykle způsobeny matnou čepelí. Tyto problémy může také způsobit volný nebo poškozený setrvačník motoru.

Pokud se sekačka třese, přestaňte ji okamžitě používat a zkontrolujte tupou čepel. Bylo by nejlepší, kdybyste naostřili nebo hledali náhradu čepele.

Problém č. 8: nerovnoměrné řezání

Pokud vaše jezdecká sekačka nedává konzistentní řezy, na které zvyklo, zkontrolujte tlak v pneumatice. Nerovnoměrný terén může také vést k nekonzistentnímu vzoru a poškozené nebo tupé čepele by také mohly způsobit nerovnoměrné řezání.

Ujistěte se, že tlak v pneumatikách je dokonce na všech čtyřech pneumatikách. Zkontrolujte otupělé nebo poškozené čepele a nechte tyto trávníky sekačky pravidelně naostřit nebo vyměnit.

Problém č. 9: Únik plynu

Měli byste okamžitě řešit únik plynu, zejména pokud do nádrže sekačky vložíte nadměrný olej. Nejběžnějšími příčinami úniku plynu jsou volné palivové vedení nebo poškozená palivová nádrž.

Naše profesionální krajináře doporučují zpřísnění jakýchkoli volných palivových potrubí a kontroly otvorů nebo prasklin v palivové nádrži. Pokud existují významné škody, doporučuje se, aby odborníci zpracovali opravy, aby se zabránilo dalšímu poškození zařízení.

nejlepší, jezdecké, sekačky, troy-bilt, toro

Problém č. 10: sekačka kouření

Pokud vaše sekačka produkuje hodně kouře, může to být způsobeno únikem oleje nebo nadměrnému naplnění olejové nádrže a může to být také způsobeno poškozenými pístovými kroužky nebo ventily.

Přestaňte okamžitě používat sekačku a zkontrolujte jakékoli úniky. Naplnění olejové nádrže může způsobit vážné poškození sekačky. Měli byste okamžitě odstranit sekačku na trávu, abyste se vyhnuli dalším komplikacím.

Recenze sekačky s nulovou otočením Troy-levná kvalita ZTRS

V tomto článku budu diskutovat o sekačkách Mustang Zero-Turn Troy-Bilt, abych zjistil, zda jsou pro vás „nejlepší levnou“ sekačkou.

Troy-Bilt je jednou z mála značek, které se zaměřují na levné, kvalitní sekačky s nulovým obratem. To je vše, co dělají, na rozdíl od většiny ostatních značek, které se zaměřují na komerční ZTR a jen vytvoří verzi majitele domu jako dodatečná myšlenka. ZTR Troy Bilt vytvářejí skvělou „první“ sekačku pro majitele domů, protože dobře se proříznou a s trochou údržby vydrží dlouhodobě dlouho. V závislosti na modelu vyrábí jezdeckou sekačku pro 1/3 hektaru, 1 akr, na 3-akrové příměstské trávníky.

Troy-Bilt je velmi hrdý na to, jak dobře jsou postaveny. Podívejte se na toto video ukazující testování, které sekačky pro procházejí:

Proč je Troy-Bilt dobrou volbou?

Díly lze snadno získat

Normální předměty údržby a opravné díly jsou k dispozici prostřednictvím Troybilt.com nebo vaše místní autorizované opravárenské centrum Troy-Bilt. Diagramy obsluhy a dílů jsou k dispozici zdarma prostřednictvím Troybilt.com. Filtry, zapalovací svíčky, pásy, čepele sekačky a dokonce i nový přední cisorový vidlička nebo kola jsou snadno dostupné.

Záruční služba nebo normální údržba je blízko

Odvětví se za posledních pět let změnilo a některé z značek levných jezdeckých sekaček již nemají místní servisní prodejce. S těmito dalšími značkami, pokud máte problém s zárukou, musíte odložit sekačku ve velkém obchodě a odesílají sekačku do nějakého vzdáleného opravného centra. Můžete čekat týdny nebo měsíce, než se opraví a vrátí se vám. Troy Bilt je jiný-bez ohledu na to, kde si koupíte jezdeckou sekačku-prostě jděte na Troybilt.com najít místní autorizované umístění služby Troy-Bilt Service.

Celá řada příloh a příslušenství

Troy-Bilt má celou řadu příloh od mulčování sad a bagerů. Ez Stow Hauler Yard Cart je můj oblíbený vozík. Můžete jej dokonce proměnit v kola Barrow s volitelnou soupravou pro rukojeť EZ Stow. Podívejte se na všechny příslušenství a přílohy zde: Přílohy sekačky

Pohlavní sekačky zabalení troyly jsou dobrá hodnota.

Troy-Bilt Zero-Turn Pošta: Pokud jste se rozhodli, že chcete sekačku s nulovým otočení. Mají zcela nový plně svařovaný rám trubice s omezenou zárukou na životnost. Slušné orazítkové paluby, které budou také mulč a taška. Úplné tlakové motory V-Twin, které zvládnou jakýkoli terén. Plně nastavitelné lap-bary fit jezdce všech velikostí. Pohodlná sedadla s vysokým obsahem zad a snadno použitelných ovládacích prvků. Všechny zabalení Troy-Barel Nulo-Turns nabízejí spolehlivé hydrostatické převody EZT2200 s jednou palcovou nápravou. (Pokud se díváte na 355 Deere ZTR, navrhuji, aby se před nákupem vážně podíval na Troy-Bilt)

nejlepší, jezdecké, sekačky, troy-bilt, toro

Pokud chcete sekačku s těžší a nulovou otočením, podívejte se na kadet Cub Ultima Ztrs zde: 2020 Cub Cadet Ultima Ztx Zero-Turn Mowers-lepší, větší, Badder!

Sekačky na nulovou otočení Troy

Troy-Bilt Mustang Z42 Zero-Turn Rider

Model# Mustang Z42

Nová v této sezoně Troy-Bilt 42 in. 679 CC V-Twin OHV Engine Plyn Zero Twon Riding Sekačka s dvojím hydro-přenosem a ovládacím prvkem lišty

 • Šířka řezání 42 palců
 • Make Engine: Troy-Bilt
 • Velikost dvora: 1/2. 1 1/2 akrů
 • Typ terénu: Svahy s plochou
 • Komerční / rezidenční: Rezidenční
 • Typ paluby: razítko
 • 679 CC V-Twin OHV Troy-Bilt Engine má plné tlakové mazání, aby bylo zajištěno hladké dodání oleje do kritických komponent a kované ocelové klikové hřídel, díky čemuž je silnější a odolnější
 • Postaveno s globálními díly od roku 1937
 • Těžká, plná délka, plně svařovaná, 2 palce. Trubulární rám je navržen tak, aby absorboval dopad, poskytoval maximální stabilitu a zakryl omezenou záruku na celoživotní
 • Převodovka s dvojitým hydrostatickým tuff-torq ZT2200 poskytuje skutečný výkon nulového otočení pro rychlejší časy sekání a zlepšenou manévrovatelnost
 • Jízda ve více pohodlí a snížené vibrace s ovládacími prvky řízení sedadla a pěny
 • Velké 3.5 gal. Palivová nádrž znamená méně zastavení pro výplň při sečení po delší dobu
 • Elektrické vývody rychle a snadno se zapojí řezací čepele
 • Ovládací prvky lapného baru mají integrovanou parkovací brzdu, která bezpečně zastaví sekačku
 • Připojte standardní zahradní hadici k integrovanému portu pro mytí paluby na řezací palubě, abyste rychle opláchli výstřižky trávy ze spodní strany paluby
 • Přidejte všestrannost do své jezdecké sekačky s volitelnými přílohy, jako je zadní bagger nebo mulčovací souprava (prodáno samostatně)
 • Pomocí stabilizátorů paliva k udržení motoru a zvýšení dlouhověkosti sekačky (není součástí)
 • Omezená doživotní záruka na rámec a tříletá omezená záruka na zbývající komponenty nabízí klid
 • Troy-Bilt Mustang Z42 je plně kořená a vyžaduje nějaké shromáždění po příjezdu
 • Přichází plně kořená a po příjezdu vyžaduje určité shromáždění

Kde koupit: koupit zde od Troybilt.com. Troy Bilt nabízí prodej a další nabídky, jako je doprava zdarma v různých ročních obdobích. Přichází plně kořená a po příjezdu vyžaduje určité shromáždění

Kupte si zde z Home Depot. Home Depot obsahuje vyzvednutí v místním obchodě nebo doručení zdarma do vašeho domova. Přichází plně kořená a po příjezdu vyžaduje určité shromáždění

Troy-Bilt Mustang Z46 Zero-Turn Rider

Model# Mustang Z46

Nová v této sezoně Troy-Bilt 46 in. 679 CC V-Twin OHV Engine Plyn Zero Twon Riding Sekačka s dvojím hydro-přenosem a ovládacím prvkem lišty

 • Šířka řezání 46 palců
 • Motor vytvořte Troy Bilt
 • Velikost dvora 1/2. 2 akrů
 • Typ terénu: Svahy s plochou
 • Komerční / rezidenční rezidenční
 • Typ paluby vyražený
 • 679 CC V-Twin OHV Troy-Bilt Engine má plné tlakové mazání, aby bylo zajištěno hladké dodání oleje do kritických komponent a kované ocelové klikové hřídel, díky kterému je silnější a odolnější
 • Postaveno s globálními díly od roku 1937
 • Těžká, plná délka, plně svařovaná, 2 palce. Trubulární rám je navržen tak, aby absorboval dopad, poskytoval maximální stabilitu a zakryl omezenou záruku na celoživotní
 • Dvojí hydrostatický převodovka Tuff-torq ZT2200 poskytuje skutečný výkon nulového zatáčky pro rychlejší doby sekání a zlepšenou manévrovanost
 • Jízda ve více pohodlí a snížené vibrace s ovládacími prvky řízení sedadla a pěny
 • Velké 3.5 gal. Palivová nádrž znamená méně zastavení pro výplň při sečení po delší dobu
 • Elektrické vývody rychle a snadno se zapojí řezací čepele
 • Ovládací prvky lapného baru mají integrovanou parkovací brzdu, která bezpečně zastaví sekačku
 • Připojte standardní zahradní hadici k integrovanému portu pro mytí paluby na řezací palubě, abyste rychle opláchli výstřižky trávy ze spodní strany paluby
 • Přidejte všestrannost do své jezdecké sekačky s volitelnými přílohy, jako je zadní bagger nebo mulčovací souprava (prodáno samostatně)
 • Pomocí stabilizátorů paliva k udržení motoru a zvýšení dlouhověkosti sekačky (není součástí)
 • Omezená doživotní záruka na rámec a tříletá omezená záruka na zbývající komponenty nabízí klid
 • Troy-Bilt Mustang Z46 je plně kořená a po příjezdu vyžaduje určité shromáždění

Kde koupit: koupit zde od Troybilt.com. Troy Bilt nabízí prodej a další nabídky, jako je doprava zdarma v různých ročních obdobích. Přichází plně kořená a po příjezdu vyžaduje určité shromáždění

nejlepší, jezdecké, sekačky, troy-bilt, toro

Kupte si zde z Home Depot. Home Depot obsahuje vyzvednutí v místním obchodě nebo doručení zdarma do vašeho domova. Přichází plně kořená a po příjezdu vyžaduje určité shromáždění

Troy-Bilt Mustang Z50 Zero-Turn Rider

Model# Mustang Z50

Nová v této sezoně Troy-Bilt Mustang 50 in. 679 CC V-Twin OHV Engine Plyn Zero Twon Riding Sekačka s dvojím hydro-přenosem a ovládacím prvkem lišty

 • Šířka řezání 50 palců
 • Motor vytvořte Troy Bilt
 • Velikost dvůr 2. 3 akrů
 • Typ terénu: Svahy s plochou
 • Komerční / rezidenční rezidenční
 • Typ paluby vyražený
 • 679 CC V-Twin OHV Troy-Bilt Engine má plné tlakové mazání, aby bylo zajištěno hladké dodání oleje do kritických komponent a kované ocelové klikové hřídel, díky kterému je silnější a odolnější
 • Vestavěné a globální díly od roku 1937
 • Velkých 50 palců. paluba mows rychleji a efektivněji
 • Těžký, plnou délku, plně svařovaný, 2-in tubulární rám je navržen tak, aby absorboval dopad, poskytoval maximální stabilitu a pokryl omezenou zárukou na životnost
 • Dvojí hydrostatický převodovka Tuff-torq ZT2200 poskytuje skutečný výkon nulového zatáčky pro rychlejší doby sekání a zlepšenou manévrovanost
 • Jízda ve více pohodlí a snížené vibrace s ovládacími prvky řízení sedadla a pěny
 • Velké 3.5 gal. Palivová nádrž znamená méně zastavení pro výplň při sečení po delší dobu
 • Elektrické vývody rychle a snadno se zapojí řezací čepele
 • Ovládací prvky lapného baru mají integrovanou parkovací brzdu, která bezpečně zastaví sekačku
 • Připojte standardní zahradní hadici k integrovanému portu pro mytí paluby na řezací palubě, abyste rychle opláchli výstřižky trávy ze spodní strany paluby
 • Přidejte všestrannost do své jezdecké sekačky s volitelnými přílohy, jako je zadní bagger nebo mulčovací souprava (prodáno samostatně)
 • Pomocí stabilizátorů paliva k udržení motoru a zvýšení dlouhověkosti sekačky (není součástí)
 • Omezená doživotní záruka na rámec a tříletá omezená záruka na zbývající komponenty nabízí klid
 • Troy-Bilt Mustang Z50 je plně kořen a vyžaduje po příjezdu určitou shromáždění

Kde koupit: koupit zde od Troybilt.com. Troy Bilt nabízí prodej a další nabídky, jako je doprava zdarma v různých ročních obdobích. Přichází plně kořená a po příjezdu vyžaduje určité shromáždění

Kupte si zde z Home Depot. Home Depot obsahuje vyzvednutí v místním obchodě nebo doručení zdarma do vašeho domova. Přichází plně kořená a po příjezdu vyžaduje určité shromáždění

Troy-Bilt Mustang Z54 nulového otočení jezdec

Model# Mustang Z54

Troy-Bilt Mustang 54 in. 24 HP V-Twin Briggs a Stratton Engine Gas Zero Turn Riding Seghter s dvojitým hydro přenosem

 • Šířka řezání: 54 palců
 • Make Engine: Briggs a Stratton Professional Series
 • Velikost dvora: 2 nebo akrů
 • Typ terénu: Svahy s plochou
 • Komerční / rezidenční: Rezidenční
 • Typ paluby: razítko
 • 725cc Briggs Stratton Professional Series Engine poskytuje prémiovou energii a výkon
 • Vestavěné a globální díly od roku 1937
 • Velkých 50 palců. paluba mows rychleji a efektivněji
 • Těžký, plnou délku, plně svařovaný, 2-in tubulární rám je navržen tak, aby absorboval dopad, poskytoval maximální stabilitu a pokryl omezenou zárukou na životnost
 • Dvojí hydrostatický převodovka Tuff-torq ZT2200 poskytuje skutečný výkon nulového zatáčky pro rychlejší doby sekání a zlepšenou manévrovanost
 • Jízda ve více pohodlí a snížené vibrace s ovládacími prvky řízení sedadla a pěny
 • Velké 3.5 gal. Palivová nádrž znamená méně zastavení pro výplň při sečení po delší dobu
 • Elektrické vývody rychle a snadno se zapojí řezací čepele
 • Ovládací prvky lapného baru mají integrovanou parkovací brzdu, která bezpečně zastaví sekačku
 • Připojte standardní zahradní hadici k integrovanému portu pro mytí paluby na řezací palubě, abyste rychle opláchli výstřižky trávy ze spodní strany paluby
 • Přidejte všestrannost do své jezdecké sekačky s volitelnými přílohy, jako je zadní bagger nebo mulčovací souprava (prodáno samostatně)
 • Pomocí stabilizátorů paliva k udržení motoru a zvýšení dlouhověkosti sekačky (není součástí)
 • Omezená doživotní záruka na rámec a tříletá omezená záruka na zbývající komponenty nabízí klid
 • Troy-Bilt Mustang Z54 je plně kořen a po příjezdu vyžaduje určité shromáždění

Kde koupit: koupit zde od Troybilt.com. Troy Bilt nabízí prodej a další nabídky, jako je doprava zdarma v různých ročních obdobích. Přichází plně kořená a po příjezdu vyžaduje určité shromáždění

Kupte si zde z Home Depot. Home Depot obsahuje vyzvednutí v místním obchodě nebo doručení zdarma do vašeho domova. Přichází plně kořená a po příjezdu vyžaduje určité shromáždění

Paul Sikkema. Přihlaste se prosím k odběru mého kanálu YouTube Poznámka: Pokud kliknete na většinu odkazů v tomto článku a zakoupíte jakýkoli produkt, udělám z tohoto prodeje malou provizi. Takto vydělávám peníze na udržení tohoto webu v provozu. Přečtěte si více zde: Jak podporovat dnešní.com