Nejlepší levné robotické trávníky (2023). Levná dobrá sekačka na trávu

Jaká je nejlepší sekačka?

Hledáte dobrou sekačku, která vám pomůže manikkující trávník?

No, která 21 ”sekačka je nejlepší na trhu?

Níže najdete naše top 3 tipy založené na vhledu od profesionálů v péči o trávník a majitele domů, jako jste vy, o tom, co si myslí, že nejlepší sekačka je na trhu.

Stejně jako několik faktorů, které byste měli zvážit při nákupu sekačky.

Dobře, pak se rychle ponořte, vaše tráva je jen vyšší, čím déle čekáte.

Chcete si najmout péči o trávník? Při objednávání péče o trávník mějte na paměti tyto tipy.

Co dělá dobrou sekačku?

Dobrá sekačka bude mít kvalitní motor, snadno se upravit na výšku a bude postaven tak, aby vydržel.

Některé z nejlepších motorů pro push sekačky jsou:

Ale motor je jen polovina bitvy!

Zde jsou 3 další faktory, které je třeba zvážit při hledání nejlepší sekačky.

#1 High Wheels vs. Nízká kola

Pokud jste si to dosud neuvědomili, existují 2 různé typy kol, se kterými tlačí sekačky, a to je obrovský faktor, který je třeba zvážit při nákupu vaší sekačky. A většina značek nabídne srovnatelné modely s vysokými a nízkými sadami kol.

Vysoká kola jsou nejlepší pro nerovnoměrnou půdu nebo na zahradě, která má spoustu hornin. Sekačky s vysokým kolkem jsou také schopny efektivněji stříhat vyšší trávu. Existují však určité nevýhody sekačky na trávníku s vysokým kolem, možná největší jsou zvýšené náklady.

Naštěstí, pokud máte malý poměrně dokonce trávník, sekačka s nízkým kolami bude fungovat dobře. Pro více informací o péči o trávník, podívejte se na vše, co potřebujete vědět o péči o trávník.

#2 Pokud byste dostali sekačku nebo rotační sekačku?

Mnoho majitelů domů si ráda dostane levnou sekačku navijáku, pokud mají malý dvůr. Tyto malé sekačky mohou být skvělé, pokud zůstanete na vrcholu trávníku a pravidelně je řezáte. Ale pokud zaostáváte za týden nebo dva ve špičkové vegetační sezóně, nebudou vám dobře sloužit.

Jak již bylo řečeno, pokud chcete nejlepší sekačku na trávu, jsou ve skutečnosti poháněné sekačky navijáků, které vykonávají skvělou práci při udržování trávníku.

Ve skutečnosti poskytují vynikající řez mnoha způsoby, ale stejně jako u klasické sekačky navijáku. Pokud zaostáváte, nebude to řezat příliš vysokou trávu.

Ať už jdete s navijákem nebo rotační sekačkou do značné míry záleží na tom, kolik času se chcete věnovat zdokonalování vašeho trávníku. Pokud chcete, aby práce skončila s ASAP, jděte s rotační sekačkou. Pokud chcete trávit čas pěstováním dokonalého trávníku, pak je pro vás sekačka navijáku.

Ale kvůli této příručce se zaměříme na nejlepší rotační sekačku.

#3 Měl bych jít s plynem nebo elektřinou?

A konečně, poslední věc, kterou musíte zvážit při výběru nejlepší sekačky na trávu, je to, zda chcete jít s plynem nebo elektrikou.

V dnešní době jsou sekačky na trávu poháněné baterií docela srovnatelné s vybavením s plynem v kvalitě i nákladech. Takže pokud jste na tento problém rozděleni, možná budete chtít jít s tišší sekačkou na baterii. Zvláště pokud máte poblíž sousedy.

Profesionální tip! Pokud jdete s sekačkou napájenou baterií, mějte na paměti značku, kterou dostanete. Baterie nejsou zaměnitelné napříč značkami. Takže si chcete vybrat značku a držet se s ní, když jdete s napájením baterie. Jinak můžete skončit s horou baterií a nabíječek ucpávání vaší kůlny. Takže vaše sekačka napájená z baterií a zastřihovače živých plotů s baterií mají kompatibilní baterie.

nejlepší sekačky na trh

Níže najdete nejlepší tlačné sekačky, které můžete zvážit pro svůj trávník. Komerční i rezidenční možnosti.

#1 Top Pick- nejlepší po celém kolem- komerční sekačka Honda- 949

Ruce dolů horní výběr pro sekačku je Honda 21 ”model. Ve skutečnosti 51% odborníků na péči o trávník, které jsme dotázali, uvedlo, že Honda byla sekačkou Go-to 21 ”. Má vyšší cenu než většina trávníků v 949. Ale je to pevně postavená push mexika, kterou milují profesionálové a majitelé domů na trávu!

A pro komerční sekačku na trávu má relativně nízkou cenu.

#2 Nejlepší sekačka na baterii- ego. 399

Pokud chcete jít s sekačkou napájenou baterií, je push sekačka Ego skvělou volbou. Byli jednou z prvních ve hře na trávu s baterií a odvedli skvělou práci při rozvoji technologie. Push sekačka Ego je lehká a vysoce skládací.

Nabízí dokonce jedinečné funkce, jako jsou světlomety, bezkartáčový motor a úpravu jedné výšky. Ego je skvělá možnost napájená z baterií a má srovnatelnou cenu pro většinu push sekaček na asi 500.

#3 nejlepší rozpočet- Troy-Bilt- 349

V roce 2019 jsme zjistili, že sekačka Troy Bilt byla nejlepší rozpočtovou sekačkou na trávu. Zatímco náklady od té doby vzrostly, kvalita stroje je stále silná.

Ve srovnání s ostatními možnostmi v tomto seznamu je to podstatně levnější, a to vše při doručování pevně postavené sekačky, která vám bude sloužit pro nadcházející roky.

Runner Up #1- Ex-Mark’s Commercial 21 X-Series- 1800

Prvním běžcem je sekačka Ex-Mark X Series. A jediným důvodem, proč to není číslo jedna na tomto seznamu, je to, že cenovka 1800 je o něco více, než většina majitelů domů chce nebo potřebuje utratit.

Jak již bylo řečeno, pokud chcete investovat, nebudete ji litovat!

Runner up #2- Toro Recycler 21-400

Druhou nejuznávanější push meč mezi profesionály péče o trávník je Toro. Toroův 21palcový model doporučil 40% poskytovatelů péče o trávník, které jsme dotázali. Je to také poněkud cenově dostupný model a přichází na 400.

Výběr nejlepší sekačky pro váš trávník

Ve své nové sekačce byste měli zvážit řadu faktorů, které byste měli zvážit. Pokud chcete to nejlepší z nejlepších, pokud jde o rezidenční sekačky na trávu, Honda je solidní výběr.

Před rozhodnutím však nezapomeňte zvážit výše uvedené faktory. Je pravda, že existuje spousta skvělých modelů. Podle mých zkušeností existuje více dobrých možností než špatných, ale určitě bych se držel dál od levných 100-200 modelů.

Opravdu získáte to, za co platíte, pokud jde o tlačení sekaček.

Ahoj, jsem Gene Caballero a jsem spoluzakladatelem Greenpal. V Greenpalu pomáháme stovkám tisíc Američanů řešit jeden z nejsložitějších problémů: spolehlivý, rychlý a cenově dostupný způsob, jak se postarat o trávu. Jménem Greenpalu jsem byl uveden v Indianapolis Star. Sacramento Bee. Podnikatel. Vč.com. a desítky více. Neváhejte a pozdravte se na LinkedIn nebo se se mnou spojte.

Nejlepší sekačky na trávu robotů na levné (2023)

Tam není tuna levných robotů sekačky na trávu přesto.

Hlavním důvodem, proč jsou tyto robotické sekačky levnější, je to, že jsou speciálně navrženy pro menší trávníky (-500 m²). A to znamená, jak si dokážete představit, na rozdíl od velkého trávníku vyžaduje menší úsilí, aby tito malí zahradníci s koly zvládli menší a obvykle méně složitý trávník, pokud jde o jejich požadavky na výkon, výpočetní techniku ​​a energii baterie.

Bez ohledu na to, existuje docela málo drahokamů na levném i pro větší trávníky. Prostě je museli být nalezeni.

Spolu s tímto průvodcem nákupem sekačky robota (což vám opravdu navrhuji rychle projít), podívejme se blíže na ty levnější, se kterými jsem se setkal. Podívejte se, které máte více fantazie a podívejte se na odpovídající recenzi.

nejlepší, levné, robotické, trávníky

Top 10 ve skutečnosti levné sekačky na trávu robot

Než půjdete dále, buďte si jisti o několika věcech, pokud jde o levné sekačky na trávu robota obecně. Nechtěl byste, abyste se rozhodli špatně.

Trh sekačky na trávníku robotů je stále poněkud nový, a proto je výběr poněkud omezený (a poněkud vysoko) dokonce od roku 2023.

nejlepší, levné, robotické, trávníky

Takzvané „levné“ sekačky na trávu robotů jsou v podstatě jen menší verze dražších modelů, přičemž pouze skutečný rozdíl je v tom, jak velký trávník jsou zapojeni. To znamená, že nákup drahé sekačky na trávu robota může být kontraproduktivní v případě menšího trávníku, kde můžete (a měl by) Místo toho se dostanete pryč s nákupem verze s nižšími náklady! Ale hej, nejsem tvoje máma.

TLDR: Levné není špatné, spíše jsou určeny pro menší velikosti trávníku (500 m²) a obvykle nemá všechny zvonky a píšťalky, jsou všechny.

#0 Husqvarna Autower 435x AWD

Jen proto, abychom se ujistili, že mluvíme levně samozřejmě si můžete získat jeden z nejdražších robotických sekaček, jako je Husqvarna Autower 435x AWD nebo ekvivalent, který zabalí výkonné funkce, jako je schopnost procházet kolem překážek bez kontaktu, stoupat stoupal. (35 °) Sklony s řízením všech kol (AWD) spolu s zvířetem baterie, GPS navigační systém mapuje celý trávník, aby se sekal náhodně a mnohem více, ale počáteční náklady by byly také také hodně za můj měsíční plat. A co kdyby to bylo ukradeno, nebo něco takového, bez toho, abych to poté dokázal.

Something more affordable would be one of the iMOW robot mowers, my personal pick in 2023, or equivalent, but which can still be rather on the heavy side for the wallet compared to these cheap ones here…

Moje zkušenost mi říká, že je mnohem hezčí dostat se do hry sekačky na trávu, aniž byste utratili jmění!

#1 Husqvarna Autower 115H

Velikost trávníku až do 1600 m² (17222 ft²). Max Incline: 17.5 ° (nebo 30%). Baterie: dobíjecí 18 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 60 minut (AVG). Doba nabíjení: 60 minut (AVG). Výška řezání: 50-90 mm (nebo 2 ″ až 3.6 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 22 cm (nebo 8.7 ″). Hladina hluku: Až 60 dB. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, buněčný a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#2 Gardena Sileno Minimo 250

Velikost trávníku až asi 250 m² (2700 ft²). Maximální sklon: 20 ° (nebo 35%). Baterie: dobíjecí 18 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 65 minut (AVG). Doba nabíjení: 60-75 minut (AVG). Výška řezání: 20-45 mm (nebo 0.8 ″ až 1.8 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 16 cm (nebo 6.3 ″). Hladina hluku: Až 57 dB. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, buněčný a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#3 Flymo Easilife 500 Go

Velikost trávníku až asi 500 m² (5382 ft²). Maximální sklon: 15 ° (nebo 25%). Baterie: dobíjecí 18 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 70 minut (AVG). Doba nabíjení: 75 minut (AVG). Výška řezání: 20-50 mm (nebo 0.8 ″ až 1.97 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 16 cm (nebo 6.3 ″). Hladina hluku: Až 57 dB. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, buněčný a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#4 Worx Landroid M500 WR141E

Velikost trávníku až asi 500 m² (5382 ft²). Maximální sklon: 20 ° (nebo 35%). Baterie: dobíjecí 20 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 70 minut (AVG). Doba nabíjení: 70 minut (AVG). Výška řezání: 30-60 mm (nebo 1.2 ″ až 2.4 ″). Řezací čepele: Řezejte na okraj 3 břitvy připojené k rotujícímu disku. Šířka řezání: 18 cm (nebo 7.1 ″). Hladina hluku: Až 67 dB. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, buněčný a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#5 Lawnmaster L12

Velikost trávníku až asi 800 m² (8611 ft²). Maximální sklon: 20 ° (nebo 35%). Baterie: dobíjecí 20 V 4.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 120 minut (AVG). Doba nabíjení: 100 minut (AVG). Výška řezání: 20-60 mm (nebo 0.8 ″ až 2.4 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 18 cm (nebo 7.1 ″). Hladina hluku: Až 62 dB. Dálkové ovládání: Ne (pouze ovládací panel manuálního ovládání). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#6 Einhell Freelexo 1200 LCD BT

Velikost trávníku až přibližně 1200 m² (12917 ft²). Maximální sklon: 20 ° (nebo 35%). Baterie: dobíjecí 18 V 5.2 AH lithium-ion. Provozní doba: 100 minut (AVG). Doba nabíjení: 120 minut (AVG). Výška řezání: 20-60 mm (nebo 0.8 ″ až 2.4 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 18 cm (nebo 7.1 ″). Úroveň hluku: až 59.4 db. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, celulární a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#7 Flymo Easilife 400 Go

Velikost trávníku až přibližně 400 m² (4306 ft²). Maximální sklon: 15 ° (nebo 25%). Baterie: dobíjecí 18 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 70 minut (AVG). Doba nabíjení: 75 minut (AVG). Výška řezání: 20-50 mm (nebo 0.8 ″ až 1.97 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 16 cm (nebo 6.3 ″). Hladina hluku: Až 58 dB. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, buněčný a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#8 Lawnmaster L10

Velikost trávníku až přibližně 400 m² (nebo 4306 ft²). Maximální sklon: 20 ° (nebo 35%). Baterie: dobíjecí 20 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 40 minut (AVG). Doba nabíjení: 45 minut (AVG). Výška řezání: 20-60 mm (nebo 0.79 ″ až 2.36 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 18 cm (nebo 7.08 ″). Hladina hluku: Až 62 dB. Dálkové ovládání: Ne (pouze ovládací panel manuálního ovládání). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#9 Landxcape LX796

Velikost trávníku až přibližně 400 m² (4306 ft²). Maximální sklon: 15 ° (nebo 25%). Baterie: dobíjecí 20 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 30-60 minut (AVG). Doba nabíjení: 240 minut (AVG). Výška řezání: 20-50 mm (nebo 0.8 ″ až 1.97 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 16 cm (nebo 6.3 ″). Hladina hluku: Až 65 dB. Dálkové ovládání: Ne (pouze ovládací panel manuálního ovládání). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#10 Landxcape LX799

Velikost trávníku až asi 300 m² (nebo 3229 ft²). Maximální sklon: 15 ° (nebo 25%). Baterie: dobíjecí 20 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 30-60 minut (AVG). Doba nabíjení: 240 minut (AVG). Výška řezání: 20-50 mm (nebo 0.79 ″ až 1.97 ″). Řezací čepele: 3 otočné čepele podobné břitvy připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 16 cm (nebo 6.3 ″). Hladina hluku: Až 65 dB. Dálkové ovládání: Ne (pouze ovládací panel manuálního ovládání). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

Jít levné. FAQ

Jaký je rozdíl mezi levným a drahým sekačkou na trávu robota?

Za předpokladu, že mluvíme o přinejmenším normální kvalitě robotických sekací z renomovaných značek, ve svém výzkumu jsem zjistil, že sekačky na trávu s robotem nejsou tak odlišné od dražších modelů v tom, jak a co dělají.

Hlavním rozdílem mezi nimi je, jak velký trávník, který jsou navrženi tak, aby pokryli, což znamená. Ty opravdu opravdu levné, které nejsou jen menšími verzemi dražších modelů, však vyříznou rohy v tom, jak složité trávník dokážou zvládnout ve srovnání (hloubka svahů, úzkost o cestách atd.). Navíc a přirozeně, ty opravdu levné mohou mít méně možností nakonfigurovat kvůli tomu. Jako takové by mohlo existovat pouze několik tlačítek, která by vám například umožnila zastavit sekačku, poslat ji na dobití, nastavit heslo a/nebo množství času, který by měl sekat denně. Tvrdil bych, že ve skutečnosti existuje krása v jednoduchosti, protože nakonec jsou robustnější a praktičtější bez triků, které zbytečně zvyšují cenu.

Jinak jsou to jak levné, tak dražší sekačky na trávu, to vše velmi podobné v tom, že autonomně sekat mulčováním trávy v určené oblasti.

Jak fungují sekačky na trávu s rozpočtem?

Řezali, ahem, mulčují trávu (je tu rozdíl mezi řezáním a mulčováním) autonomně a levnými obvykle v náhodném vzoru… „jo, žádné hovno,“ nepochybně byste o tom neřekli. Pravděpodobně již dostanete podstatu toho, jak fungují (a pokud ne, ověřte se s tímto článkem o tom, jak robotické sekačky fungují), a ne, neudělají vaše jídla.

Nádobí v této analogii by byly některé z okrajů vašeho trávníku, podivné těžko dosažitelné skvrny trávy kvůli úzkým stezkám, druhá strana plotu, pokud jste tam také netahali obvodový drát a ručně přinesli sekačku Prozatím tam, plevel mezi vašimi květinovými záhony, i když by to mohlo udělat číslo na hračkách vašich dětí („učení tvrdě“) a tak dále. Ani ta nej sofistikovanější plemena sekačky na trávu robot by pro vás v tomto dni a věku nedělala veškerou práci. A já bych opravdu nechtěl, aby to všechno udělali, pomyslete si na to (převzetí AI).

Důležité: Robotská sekačka na trávu, jsou navrženy tak, aby často fungovaly. Nejsou jako vaše manuální sekačky, které prosazujete na hodinu a nazýváte to den. Tyto věci fungují po celý den v cyklu sečení a nabíjení, e.G Sekání po dobu 50 minut, nabíjení po dobu 60 minut (liší se na model). Početkrát mnoho lidí vrátilo svou zbrusu novou sekačku robotů a řekla, že po dokončení tohoto prvního cyklu ponechala náplasti trávy. Zde doufáte, že jste nyní natolik informováni, abyste se nestali tímto člověkem. ^^

Jak si mám vybrat sekačku na trávu robota?

Zde vám mohu opravdu poskytnout velmi obecné znějící rady i po vynechání super zřejmé, jako je vaše velikost trávníku nebo úhly svahu, které mají tendenci se přímo odrážet za vyšší cenu. Z tohoto článku můžete získat více poznatků: Průvodce nákupem sekačky Robot trávník (odkaz se otevře na nové kartě).

 • Funkce proti krádeži-Pokud nemáte plot a obávejte se, že se ukradne sekačka na trávu robota, hledejte jeden s konfigurovatelným heslem, alarmem a možná i GPS systém. Zde je bystrý příběh: „Pokud by se někdo pokusil ukrást mou autosalon“ (odkaz se otevře na nové kartě, zdroj: Reddit).
 • Kompatibilní náhradní díly. zkuste zajistit, aby vám nebyly k dispozici pouze na druhé straně oceánu předem (náhradní čepele, extra obvodový drát, baterie atd.).
 • Neomožnost počasí-Pokud ve vaší oblasti neustále prší po celý rok.
 • Snadné použití. Například, kde se nachází ciferník výšky řezu (s některými sekačkami byste měli vynést šroubovák a převrátit věc, aby dokonce zvedli nebo snížili čepele Jiní mají volič přímo vedle ovládacího panelu jako a Jednoduchý knoflík), má ovládací panel obrazovku nebo jen tlačítka, je tam možná možnost dálkového ovládání atd.

Co když je moje velikost trávníku větší než to, co se doporučuje pro danou jednotku?

Nebude to konec světa, ale můžete skončit se skvrnami neřezané trávy, zejména v době rychlejší rostoucí trávy.

Z velké části to bude stále řezáno, přičemž výjimkou je skvrna neřezané trávy, pokud váš trávník nepřekročil doporučenou velikost trávníku o příliš mnoho. V tomto příkladu vím, že velikost trávníku je mnohem větší než to, co levné dokážou zvládnout, ale řekněme, že váš trávník byl zhruba 5000 m² a sekačka byla navržena pro 4000 m², bude to stále většinou řezané (zdroj). Znovu, a alespoň v mém případě by to nebylo rovno konec světa.

Jsou levnější robot sekačky na trávu?

Tady je krátká verze: není bezpečná pro domácí mazlíčky a děti!

Zde jsou některé typické bezpečnostní prvky (i ty levné mají tendenci tyto):

 • Tlačítko STOP. Je to manuální vysoce viditelné červené tlačítko, díky kterému se sekačka zastaví ve své stopě v okamžiku, kdy je tlačen
 • Detekce kolize. sekačka se dostane k zastavení po něčem (i když by to mohlo trvat sekundu, aby se zaregistroval ránu);
 • Senzory zvednutí a naklonění. sekačka se při naklonění nebo zvednutí přibližuje (ale opět by to mohlo zaregistrovat událost);
 • Méně výkonný motor. jsou navrženy hlavně tak, aby řezaly trávu spolu s některými lichými pobočkami nanejvýš (i když to může opatrnosti napříč značkami);
 • Nízká dotaz. prostor mezi sekačkou a zemí je úzký (řekněme, že se vydává po noze, pravděpodobně by spustila zastavení naklonění);
 • Vjezd mezi podvozkem a lopatkami. spojený s druhým, je zde také další prostor mezi okrajem sekačky a čepelemi;
 • Blades plátky spíše než proříznou-když čepele podobné břitvě přicházejí do styku s něčím tvrdým, spíše plátky než řezané;
 • Preventivní plastový štít expozice čepele. plastový štít kolem čepelí, který nechává trávu jen v čepele (ne všechny sekačky to mají).

Pro více informací: Bezpečnost sekačky Robot Lawn Bezpečnost (odkaz otevřený na nové kartě).

Je levná sekačka na trávu roboti?

Bylo by pro mě velmi klišé odpovědět na tuto otázku „ano“. Místo toho řeknu: „Pravděpodobně.“

Myslím, podle mých zkušeností: uložené peníze, načasované uložené.

Celá myšlenka robotické sekačky je, že by vás to zachránilo před manuální prací, správně? Nevýhodou by samozřejmě byly počáteční náklady na nákup jednoho, což je mírně sníženo zakoupením levné, ale pak by opět byly běžící náklady příjemně nízké. A pak bychom zůstali jen s potíží s nastavením plus údržbu (… a znepokojivá myšlenka, že se to ukradne, rozpadne, nebo to přechází přes starý a slepý tygger vašeho souseda). Je zřejmé, že na všechno existují výhody a nevýhody.

A kdo ví, možná jsi jeden z těch lidí, kteří milují ručně sečení svého trávníku, možná si toho prostě prostě neuvědomujete.

A co běžící náklady?

Jak již bylo zmíněno dříve, běžící náklady jsou nízké, průměrují celkově asi 50 za rok (drsné nadhodnocení).

 • Elektřina. se liší od sekačky na sekačku od 2.5 kWh až 34 kWh za měsíc, stát zhruba 2.
 • Náhradní baterie. každé 2 až 6 let by se baterie mohla nosit příliš mnoho, náhradní náklady kolem 100.
 • Náhradní čepele. Obecně se doporučuje vyměnit čepele dvakrát za sezónu sečení a 1 sada čepelí kolem 8.
 • Extra hranice drátu konektorů. cokoli přijde s balíčkem, obvykle nikdy nestačí a mazlíček nebo co byste mohli žvýkat na drátu, který je tam již na vrcholu, takže další platba asi 50 na 100 metrů drátu, zatímco se prodávají konektory Podobně jako čepele, ve velkém a ceny přibližně stejně jako sada čepele.

Ps! Jak je tomu vždy, čísla se velmi liší v závislosti na mnoha věcech. V mém případě sezóna sečení obvykle trvá pouze zhruba 4 měsíce. Sekačka na trávu robotického trávníku obvykle seká po dobu přibližně 10 hodin denně, polovina času se nabíjí při zhruba 80 WH (1000 W = 1 kW). Tímto způsobem používá 12 kWh za měsíc, zatímco náklady na elektřinu 0.13 kWh. To je jen 1.56 za měsíc na elektřinu v mém případě. 4 měsíce sečení činí celkem 6 poplatků za elektřinu. Pokud to není nízké náklady, nevím, co je.

Další informace o nákladech najdete v tomto článku (odkaz se otevře na nové kartě).

Jak dlouho vydrží levná sekačka na trávu?

Vzhledem k počátečním nákladům neznamenají nízké náklady na běh nic, pokud sekačka vyšla kola po pár měsících. Tak bych si myslel.

Podle mých zkušeností mají tito malí zahradníci tendenci vydržet velmi dlouho, pokud se o to správně postará. Mluvím 10 a více let. I když se mezitím může stát cokoli (povodeň, blesk, elektrická porucha, softwarová chyba, krádež, nehoda padající stromy, tornádo, rychlé plavání v rybníku, vážný případ přehřátí, útok na žraloky, čekání, co atd. ) a najednou to, co by bylo deset let, se místo toho stane jen pár let nebo dokonce jen měsíce. Můj zatím chodí na 3. Moji sousedé měli mnohem déle.

Zde je delší pohled na toto téma: Jak dlouho robotní sekačky vydrží (odkaz se otevře na nové kartě).

Je těžké nainstalovat sekačku na trávu robota?

Není to těžké, ale může to být únavné.

Díváte se na instalaci nabíjecí stanice, což je snazší část, kde jediná věc, kterou byste měli předem zkontrolovat. Další věc je instalace hranice (a.k.obvod) drát po celé oblasti, kterou chcete řezat. Čím složitější je rozložení na zahradě, stejně jako u květinových kolíků a podobně, tím více času bude trvat, než si drát kolem těchto věcí, aby sekačka nešla tam, kam by neměla. V procesu bude mnoho pokusů a omylů, pokud jde o obvodový drát, pokud nejsou věci dobře zdokumentovány a pokyny dostatečně jasné (příručka k instalaci je obvykle zahrnuty do balíčku).

Ps! Balíček obvykle nikdy nezahrnuje dostatek obvodového drátu, který by zakryl celý trávník, zvláště pokud jste museli vzít malou objížďku, abyste vyloučili záhony nebo podobně z oblasti sečení [PSST! V podstatě byste mohli drát napište mnohem levnější zakoupením měděného drátu (ujistěte se, že je to jedinečná linie a přibližně stejná průměr jako původní dráta z balíčku) a pomocí tohoto. Mohli byste také jen připojit DIY drát s originálem a prodloužit jej tak prodlužujte ale to jste ode mě neslyšeli].

Existují 2 způsoby instalace drátu:

 • Pomocí kolíků. drát byste pevně položili na zem a zamkli ho kolíky (v průběhu času se nad ním růst tráva, aby to všechno bylo neviditelné);
 • Pohřbíte drát-nakrájeli byste na V mini příkop ve tvaru písmene V a vložili do něj drát (robotická sekačka ho stále vycítí po zemi).

Ps! V ideálním případě byste nejprve použili kolíky, abyste zjistili, zda všechno vyjde několik dní nebo týdnů. Je snazší provést úpravy instalace tímto způsobem, i když riskujete, že sekačka prořízne drátem. Za předpokladu, že drát nebyl během tohoto zkušebního období přerušen a jste spokojeni s výsledky bez dalších úprav pro rozvržení, možná budete chtít pochovat drát (všimněte si, že není povinné pohřbít drát).

Je levná robota sekačka na povětrnostní sekačka?

Všechny komerční sekačky na trávu robotů spolu s jejich nabíjecí stanicí a obvodovým drátem bývají designem odolné proti povětrnostním vlivům (v přiměřené míře).

Sekačka na trávu Robot. vzhledem k tomu, že tyto věci fungují autonomně venku, musí být do jisté míry odolné proti počasí. Všichni mají skořápku, která chrání citlivější vnitřní části před povětrnostními prvky, jako je déšť. Spodní strana sekačky robota je také poměrně dobře pokrytá a ponechává pouze vystavené čepele. Robotická sekačka však není však chráněna před extrémními povětrnostními podmínkami, jako je v některých případech závažný případ vlhkosti, ploché záplavy, přehřátí (hladiny teploty tepla plastové), blesky atd. Ponořte své auto do rybníka a zjistěte, jestli vyjde zbrusu nové bez negativních účinků na linii ty štěstí, ocitl jsi se za svatý voda (už by to byla dokonce „voda“?). Jen připomenutí pro praktikování nějakého zdravého rozumu.

Nabíjecí stanice. toto je vystaveno stejnému počasí. Řekl bych, že povodně a těžký případ přehřátí mohou udělat číslo. Nechal jsem důl na několik zasněžených zimních a funguje to dobře (vodotřínek by se musel dostat na vrchol nabíjecí stanice, kde se dráty spojí, zatímco elektřina běží, aby se rozpadla).

Obvodový drát. Hraniční drát je vystaven korozi hodně stejným způsobem, jak jsou trubky. To znamená, že drát by vás mohl skutečně přežít, pokud ho proříháte náhodou, hlodavec měl na sobě hostinu nebo podobné věci. Je bezpečné nechat drát tam i na zimu.

Ps! To vše předpokládá, že čas od času provádíte údržbu a správně jste nastavili věci, abyste mohli začít (příručka pro pokyny, která přichází s nákupem sekačky robota, má o těchto věcech tendenci mít dostatek informací).

Jak se postarat o levnější sekačku na trávu robota?

Relativně nízká údržba:

 • pravidelně čistit;
 • Vyměňte řezací čepele, pokud je to potřeba;
 • Vyměňte dobíjecí baterii, když se zdá být téměř mrtvá;
 • Nainstalujte nabíjecí stanici do stínované oblasti, abyste chránili sekačku před prvky;
 • Nezapomeňte odpojit napájení připojené k nabíjecí stanici, kterou jste zanechali venku na zimu;
 • Při skladování sekačky robotů se plně nabijte, vypněte, čistěte a umístěte v suchém vnitřním podmínkách a vyvarujte se odchodu v teplotě mrazu.

Pro hlubší poznatky: Údržba péče o sekačka Robot Lawn (odkaz se otevře na nové kartě).

Kolik hluku vydávají levné robotické sekačky na trávu?

Většina sekaček na trávu robotů pracuje na přibližně 60 dB nebo dolním rozsahu (příklad).

60 dB je nejčastěji odkazována na úroveň zvuku. Normální konverzace by generovala z délky metru, která může znít hlasitě v závislosti na tom, kdo si myslíte, že mluví. Jako jeden z těch hračkových vozů, které vydávají zvuk, když pohybujete jejich kolami. Něco takového. Plus vířivý zvuk z čepelí krájející trávu, když se otáčí.

Moje a sekačky mých sousedů, které je neslyšíte od více než několika metrů, když jste je procházeli. Opravdu je musíte vidět, abyste mohli spojit slabý zvuk, který vydávají (víření a krájení trávy). Pokud by na druhé straně byl živý plot a sekačka, mysleli byste si, že uslyšíte něco z dálky, když ve skutečnosti je sekačka vydávající zvuk hned vedle vás. Tak jsou „hlasité“.

Nejlepší sekačky na trávu v roce 2023

Lehké, tiché a snadno použitelné, kontrolujeme rozpočtové elektrické sekačky, které vám pomohou najít jeden pro váš trávník.

Dobře udržovaný, pěstěný trávník je pro zahradníky bodem hrdosti a jeho udržování by mělo být jedním z nejjednodušších úkolů v zahradě. Na trhu je obrovský výběr různých sekaček, ale elektrické kabelové sekačky jsou nejběžnější a jeden z nejjednodušších použití. Jsou tiché, lehké a snadné manévrování a jsou čisté bez potřeby palivových výparů nebo pravidelného servisu. Jsou také nejlevnější, ale dostanete to, za co platíte? Chcete.li zjistit, zda placení méně znamená, že ztratíte funkce nebo výkon, naši odborníci na zahradnictví testovali řadu kabelových elektrických sekaček, které nezlomí banku.

Chcete je porovnat s ostatními nebo nakupovat jinou sekačku? Podívejte se na naše recenze nejlepších bezdrátových sekaček na trávu, nejlepší robotické sekačky a nejlepší ruční sekačky na trávu.Další pomoc s péčí o trávník se podívejte na naše recenze nejlepších strimmerů a nejlepších provzdušňovačů, nebo se podívejte na našeho průvodce nejlepším lemováním trávníku.

Plánování projektu pro kutily v zahradě se podívejte na nejlepší bezdrátové cvičení.

Nejlepší elektrické sekačky na první pohled

Skočit do

Všechny sekačky na trávu v naší recenzi jsou rotační sekačky s elektrickým motorem, který se točí čepelí, aby řezala trávu. Tato čepel je nakloněna nahoru a vytváří výtah, který odřízne trávu pryč a do sběratele trávy. Testovali jsme řadu elektrických sekaček, prosazovali je přes jejich kroky přes různé trávníky a terény, abychom vám pomohli najít tu pravou pro vaši zahradu.

Každá sekačka má pro jasnost podrobný seznam výhod a nevýhod a byla hodnocena podle nastavení a skladování, manipulace, sečení a hodnoty za peníze. Každá sekačka v našem kole nahoru skórovala minimálně čtyři z pěti hvězdiček, takže si můžete koupit s důvěrou.

V každé recenzi udělujeme vynikající produkty naše vyhledávanou cenu Best Buy Award. Chcete.li vidět tyto a ostatní, které doporučujeme, procházejte náš výběr nejlepších elektrických sekaček na trávu, níže:

RRP: 157 GBP

Naše hodnocení: 4.5/5

 • Dlouhý kabel
 • Dobrý výběr výšek řezání
 • Volba výšek rukojeti
 • Široká řezací šířka

Tato robustní elektrická sekačka se cítí robustní a má širokou šířku řezání 38 cm, která vám pomůže rychle sekat trávu, s méně procházením nahoru a dolů po trávníku. Je jednoduché sestavit a nabízet výběr ze tří výšek rukojeti, aby vyhovoval různým uživatelům a má užitečné šest výšek řezu, od 25-75 mm, které se snadno změní pomocí jediné páky. Manévry dobře kolem trávníku navzdory jeho váze a je jednoduché použití produkující úhledný řez. Dodává se také s velkou krabičkou pro sběr trávy 40 l, takže na kompostovou hromadu neustále nevypravujete výstřižky. Když jste dokončili sečení, je snadné uložit, s rukojetí, která se sklopí naplocho přes tělo sekačky, takže zabere velmi málo prostoru a odnímatelný kabel, který lze zavěsit nebo uložit do zásuvky. Má dlouhý 15m kabel, který by měl snížit potřebu prodlužovacího olova, a pouze jeho černá barva a nedostatek bezpečnostního klipu kabelu ji zklamají. V roce 2023 jsme ji udělili světovým časopisem BBC Gardeners ‚World Magazine Best Buy za nejlepší rozpočtovou sekačku.

 • Šířka řezání: 38 cm
 • Síla: 1400 W
 • Hmotnost: 11 kg
 • Hluk: 95 dB
 • Záruka: 5 let

Webb Weer 33

Naše hodnocení: 4.8/5

 • Lehké a snadno manévrujte
 • Řezy na okraj
 • Výška řezu nejjednodušší ke změně
 • Oranžový kabel snadno vidět

Tato sekačka je dobře promyšlená s vynikajícími rysy. Je snadné sestavit a záhyby pro skladování s pohodlnou pěnovou rukojetí, kterou lze upravit na různé výšky. Na výběr je pět výšek řezných a ty se snadno změní o jednu páku. Taška na sběr trávy má velkorysou kapacitu 35 l a úplný ukazatel, který vám dá vědět, kdy je třeba vyprázdnit. Sekačka je relativně tichá a dobře se prořízne, až na okraj. Je lehký a pohodlný pro manévrování a naším jediným dohadováním je kabel černé sekačky, což by mohlo být jasnější barvou, takže je snazší vidět. Za pouhých 99 £.99, Toto je skvělá sekačka a my jsme ji udělili BBC Gardeners ‚World Magazine Best Buy za nejlepší elektrickou sekačku všude v roce 2021.

 • Šířka řezání: 33 cm
 • Síla: 1300 W
 • Hmotnost: 8.8kg
 • Hluk: 89 dB
 • Záruka: 2 roky

Gardena PowerMax 1200/32

Naše hodnocení: 4.5/5

 • Lehké a snadno manévrujte
 • Řezy na okraj
 • Výška řezu nejjednodušší ke změně
 • Oranžový kabel snadno vidět

Tato sekačka nabízí neuvěřitelně přesné řezání. Snižuje mezi 20-60 mm v přírůstcích 5 mm a tato výška řezu je velmi snadno ovládatelná pomocí jednoduchého zvratu číselníku, což je skvělé pro zahradníky, kterým chybí síla nebo obratnost. Je to lehké a snadné manévrovat, s pevným kruhem otáčení a milujeme zářivě oranžový napájecí kabel, který je snadno spatřen v trávě. Grass Box se snadno vyprázdňuje a naznačuje, kdy je plná, zjistili jsme však, že je trochu složité sestavit. Rukojeť, která složí pro snadné skladování, je pro vyšší uživatele trochu krátká. V roce 2021 jsme to udělili světový časopis BBC Gardeners ‚World Magazine Best Buy pro snadné použití.

 • Šířka řezu 32 cm
 • Power 1200W
 • Hmotnost 8.3kg
 • Hluk 94db
 • Záruka 2 roky

Ryobi RLM13E 33S

Naše hodnocení: 4.5/5

 • Pohodlná pěnová rukojeť
 • Lehké a snadno se pohybují
 • Řezy na okraj
 • Nejlepší kabelová reliéfní klip
 • Oranžový kabel snadno vidět

Tato sekačka se snadno sestavuje a snadno se používá. Jeho rukojeť záhyby pro skladování a lze je nastavit na výběr výšek a je lehké a pohodlné používat. K dispozici je pět výšin na vybírání, od 20 do 60 mm, a ty se snadno mění pomocí jednoduché páky. Jeho nejlepší funkcí je však pohodlný a efektivní klip pro odlehčení kabelu, který udržuje kabel bezpečně vystrčený z cesty, zatímco jste sekali a my jsme mu udělili světový časopis BBC Gardeners Best Buy za nejlepší pro bezpečnost kabelů v roce 2021. Ačkoli jeden z nejtišších strojů při testu, motor na tomto modelu je velmi vysoce postaven.

 • Šířka řezání: 33 cm
 • Síla: 1300 W
 • Hmotnost: 9.9 kg
 • Hluk: 89 dB
 • Záruka: 3 roky

Cobra Gtrm34

Naše hodnocení: 4.5/5

 • Jednoduché sestavit
 • Pohodlné a snadno použitelné
 • Efektivně řezy
 • Pro bezpečnost je kabelová reliéfní klip
 • Zadní válec
 • Záhyby pro snadné skladování

Snadno se dá dohromady, tato sekačka má šířku řezání 34 cm a zadní válec pro ty žádoucí pruhy. I když je to přiměřeně těžké a může být těžší zvednout a nosit než některé sekačky v našem testu, je to dobře vyvážené a řezy a velmi dobře sbírá i dlouhou trávu. K dispozici je výběr ze sedmi výšek řezání a to se snadno mění s jednou pákou umístěnou na palubě. Tkaninová travní taška má kapacitu 35 l a kompaktuje se dolů pro snadné skladování, stejně jako sekačka, která má na rukojeti snadné klipy a dvojité záhyby dolů přes tělo sekačky. V roce 2021 jsme to udělili světový časopis BBC Gardeners ‚World Magazine Best Buy.

 • Šířka řezání: 34 cm
 • Síla: 1300 W
 • Hmotnost: 13 kg
 • Hluk: 96 dB
 • Záruka: 2 roky

Nejlepší ze zbytku

Ačkoli některé modely nedosáhly ceny BBC Gardeners ‚World Magazine Best Buy Award, stále mají funkce, díky nimž stojí za to doporučit. Prohlédněte si náš výběr nejlepších ze zbytku na testu.

STIHL RME235

Naše hodnocení: 4/5

Tato sekačka dělá základy velmi dobře. Je to dobře promyšlené s nastavitelnou, skládací rukojetí pro skladování a šikovným kabelovým reliéfním klipem a má pět výšin řezných od 25 do 65 mm, které se snadno mění pomocí jediné páky. Grass Box se otevírá přímo pro snadné vyprazdňování a má indikátor, který vám umožní vědět, kdy je plná. Cítí se robustní a pohybuje se hladce, ale připadali jsme páku pohonu trochu nepříjemné a ztuhlé. Byla to také nejdelší sekačka, která se sestavila v našem testu.

 • Šířka řezání: 33 cm
 • Síla: 1200 W
 • Hmotnost: 13 kg
 • Hluk: 93 dB
 • Záruka: 5 let

Einhell GE-EM 1233

Naše hodnocení: 4/5

 • Dvojitá skládací rukojeť pro snadné skladování
 • Snadné manévrování
 • Pro bezpečnost je kabelová reliéfní klip

Tato sekačka se snadno manévruje a snadno se ukládá. Seká až po okraj trávníku a jeho 30L kapacita je dobrá pro sekačku této velikosti. Pokud dáváte přednost tomu, abyste se rozpadli na trávník, existuje výběr z pěti výšin a možností mulčování, pokud chcete opustit výstřižky. Černý kabel je však obtížné spatřit proti trávě a páka jednoruční pohony je nepohodlná, zejména pro leváky.

 • Šířka řezání: 33 cm
 • Síla: 1250 W
 • Hmotnost: 11.5kg
 • Hluk: 96 dB
 • Záruka: 3 roky

Jak si vybrat elektrickou sekačku na trávu

Ne všechny rozpočtové sekačky jsou základní stroje. Zvažte následující body, které vám pomohou vybrat správnou elektrickou sekačku za vás:

 • Kde sekáš? Pro elektrickou sekačku je nezbytná pohodlná zásuvka. Zkontrolujte, zda je délka kabelu dostatečně dlouhá na to, aby dosáhla všech částí trávníku. Pokud váš trávník běží přímo na stěny, ploty nebo zvednuté postele hledají model, který se prořezává na okraj.
 • Jakou velikost sekačky potřebujete? Čím širší šířka řezání, tím rychlejší sekačka ořízne váš trávník. Existuje však kompromis. Sekačky s širší šířkou mají větší palubu a jsou těžší a méně snadné manévrovat kolem stromů nebo nábytku. Širší šířka řezání je proto nejlepší pro velké rozšíření trávy, zatímco menší modely jsou ideální pro štípání nahoru a dolů malé trávníky a vyjednávání postelí a hranic.
 • Je to bezpečné? Elektrický kabel je zřejmým bezpečnostním rizikem a pokud máte obavy o zakopnutí kabelu nebo jeho náhodnému řezání, když sekáte, vyhledejte model s pestrobarevným vodičem, který se snadno skrývá. Klip na kabel pomůže udržet ji zastrčený z cesty čepele a také zabrání tomu, aby byl zachycen a roztrhán. Pro bezpečnost vždy používejte RCD (zbytkový proudový zařízení) zapojený do elektrické zásuvky před připojením sekačky.
 • Kde to uložíte? Bez ohledu na model, jedná se o poměrně objemný stroj. Úchyty většiny sekaček však mohou být částečně odšroubovány, aby se složily přes tělo sekačky; Ostatní jsou navrženy tak, aby odklonily a zdvojnásobily se úplně ploché. Pokud potřebujete zvednout sekačku po schodech do úložiště nebo na polici, poznamenejte si jeho váhu a zda existují úchyty pro usnadnění toho.

Zjistěte, jak udržovat svou sekačku, v našem snadno sledovatelném průvodci krok za krokem a další rady, podívejte se na našeho průvodce kupujícím sekačky na trávu.

Jak jsme testovali elektrické sekačky na trávu

Když testujeme sekačky na trávu, každá z nich je rozbalena, sestavena a pak se používá k řezání trávy po široké oblasti a rozběhl se svahy a dovnitř a ven z úložiště, aby viděl, jak se jim dařilo. Jsou hodnoceny podle následujících kritérií se stejnými známkami připisovanými každému:

 • Nastavení a skladování. Podíval se na snadnost montáže a jasnosti pokynů a jak snadné je sekačka ukládat.
 • Zacházení. Zaměřeno na pohodlí a snadné použití, nastavení výšky rukojeti a jak změnit výšku řezu, hmotnosti a hluku.
 • Sekání. Posouzená šířka řezání, rozsah výšek řezání, kapacita sběratelských bag a funkcí, jako je řezání na okraj nebo mulčování.
 • Hodnota za peníze. Zvažoval všechny výše uvedené a kvalitní, design, záruku a cena.

Další informace o našem testovacím procesu naleznete v tom, jak kontrolujeme

Tato recenze byla naposledy aktualizována v dubnu 2023. Omlouváme se, pokud se něco změnilo v ceně nebo dostupnosti.

Nejlepší sekačka na trávu 2023: Nejlepší každodenní sekačky

Sečení nemusí být drudgery. Přemýšlejte o tom jako pro procházku ve Velké venku s kouskem nebezpečného vybavení pod kontrolou a stává se to mnohem hezčí zážitek. takže zde je náš průvodce nejlepší sekačkou na trávu kolem.

Každá sekačka, kterou jsme testovali, je elektrická. A pro bezdrátové sekačky na trávu znamená MProved baterie Techna. Jedná se o pracovní koně, ale stále tišší a nižší uhlík než benzínové sekačky (nulový uhlík, pokud máte obnovitelný tarif). Při nakupování kolem, nezapomeňte získat soupravu včetně baterie a nabíječky, protože tyto mohou být nákladné zakoupeny samostatně. vše zde zahrnuje.

Sekačky s vlastním pohonem fungují jako E-Assist Bikes, což vám dává přívěsné, abyste mohli lehké fungování sečení i velkých trávníků. Mezitím Robot Mower Tech pokročila. Nejnovější modely stále potřebují hraniční drát, ale nyní mohou sekat obrovské zahrady, přizpůsobit se povětrnostním podmínkám, ovládat pomocí aplikace a hlasu.

Technologie vám může dokonce pomoci vybrat sekačku. Vytáhněte satelitní pohled na mapy Mapy Google na vaši zahradu, klepněte pravým tlačítkem myši na „měření vzdálenosti“ a umístěte značky kolem trávníku. Vypočítává oblast a obvod. Oblast vám pomůže vybrat správnou sekačku. A pokud se chystáte na robota, délka obvodu vám řekne, jakou soupravu (kolik drátu).

Na sečení záleží na výkonu, ale také praktičnost, takže důležitou specifikací je úložná stopa: kolik prostoru sekačka zabírá ve vaší přístřešku. Robotické sekačky zjevně nemají žádnou stopu; Žijí vedle trávníku a automaticky sekat podle plánu, málo a často. Ale s manuálními sekačkami to dělá velký rozdíl, pokud se může naklonit, aby byl svisle uložen.

Flymo Ultrastore 380R

Nejkompaktnější sekačka při testu. Není to samo Protlačení, ale je velmi snadné tlačit. Lze jej brilantně uložit vzpřímeně; travní boxové klipy na rukojeť. Nebo dvojnásobek rukojeti a uložte sekačku vodorovně na polici. Ať tak či onak, sekačka je dostatečně lehká, aby měla jednoruční.

Kit, kterou jsme testovali, přichází se dvěma nabíječkami a dvojčaty 18V 4.0ah baterie, pro 36V výkon. Baterie jsou malé a pracují napříč širokou škálou energie pro všechny alianční nástroje, od značek včetně Bosch a Gardena. Sdílení baterií mezi nástroji šetří peníze a materiály.

Je to dobré?

Rozbalení, tleskali jsme papírové obaly, kde jsou normou plastové sáčky s jedním použitím. Sestava trvala 10 minut, se čtyřmi chmurnými šrouby, aby se připevnily držadla a dvoudílný travní box, aby se spojil. Dodává se se dvěma bezpečnostními klíči, ale potřebujete pouze jednu, takže pokud ztratíte náhradní.

Flymo je skvělé pro menší zahrady. Na 36V jsme očekávali, že bude bojovat v tvrdých záplat. Odmítl se zastavit, dokonce i na dlouhé nebo vlhké trávě. Voják se dostal, i když se rozdrtil, takže je důležité si všimnout plastového indikátoru nahoře, když je tráva plná. Zní to rozzuřeně, ale není nedostatek síly. A je to hbité: můžete se snadno otočit a řešit i malé skvrny trávy a nepříjemných rohů. Hranový výkon a sečení jsou působivé.

Sekání ergonomie je skvělé. Existují dvojče ruční rukojeti a jakmile stisknete centrální bezpečnostní tlačítko, můžete stisknout buď uchopení na sekání. LED uprostřed označuje výdrž baterie.

Existuje pět výšek řezání, více výšek rukojeti a válec pro tradiční pruhovaný efekt. Pro skladování složí malé, rychle. Vertikální úložiště s travním boxem připnutým na rukojeť je génius. Můžete to přesunout jako lehký kufr.

Tento flymo je skvělý nákup, pokud vaše zahrada může být posekána v době 28 minut (přibližně 230 m²). Pro větší zahradu zvažte samoprocesu nebo robotickou sekačku, aby se z ní dala světla.

Věci říká.

Překvapivě silný a snadno skladovatelný, perfektní sekačka pro menší zahrady.

Klíčové specifikace

Hmotnost 13kg
Šířka sečení 38 cm
Výška řezání 20-60 mm
Tráva 45l
Oblast sečení 230m²
Skladovací stopa 39x30cm

Worx wg761e

Tato sekačka s vlastním projektem je horní novou řadou Nitro Worx. Má variabilní rychlost a neobvyklý systém baterie: Čtyři 20V baterie se spojí s doručením 80V. Sedí v odnímatelné nabíječce basecamp a celá velká věc se spojí do sekačky. Není potřeba žádná samostatná nabíječka, pouze napájecí kabel.

Celý basecamp lze použít, styl Ghostbusters, k napájení dmychadla listů Worx 80V batohu. Jednotlivé 20V baterie pracují také s nástroji kompatibilními s powershare. Zajímavé je, že při testu jsme zjistili, že sekačka pracuje pouze se všemi čtyřmi bateriemi.

Je to dobré?

Sestava je minimální: stačí přijít do drátu. Je také dodáván s bočním vybíjením, aby se namísto shromažďování výstřižků spojilo, pokud mulčujete místo mulčování.

Worx je silný a velký, ale snadno se ukládá. Stiskněte tlačítko a držadla se sklopí dopředu a zamkne se na místo. Pak můžete sekačku bezpečně naklonit, abyste ji oblékli nebo ji uložili svisle. Sekačka je těžká, ale zřídka ji musíte zvednout. Stejné tlačítko nastavuje výšku držadla pro sečení, ze tří možností.

Stisknutím sekačky vaše prsty přitáhnou držadlo černého drátu k hlavní rukojeti, aby sekaly a vaše palce tlačí pomerančovou rukojeť, aby se zapojil vlastní procházení. Můžete udělat jeden nebo obojí. Ovládací prvek Easy nastavuje rychlost, od procházení až po svižnou procházku, která rychle zakrývá trávníky. Na pomlčce je také tlačítko, které zapne své čtyři LED světlomety. Páka na těle sekačky vybírá ze sedmi výšin a je tu také bezpečnostní klíč.

Výkon sečení byl velmi dobrý, ale ne nejlepší na testu. S travním boxem se to nestalo, ale při mulčování se občas zastavilo a okraje trávníku byly mírně tufty. Zatáčení bylo trochu těžké, ale jeho síla způsobila, že sečení dlouhých délek vánek, dokonce i nad hrbolatým pozemkem. Celkově splnil příslib výkonu podobného benzínu.

Věci říká.

Dobrá, samoodragovaná a bezdrátová elektrická sekačka s benzínem podobným výkonem.

Tech specifikace

Hmotnost 35 kg
Šířka sečení 51 cm
Výška řezání 20-80 mm
Tráva 70L
Oblast sečení 1000m²
Skladovací stopa 55x45cm

STIHL RMA 339 c

STIHL v polovině ceny je navržen pro střední trávníky. Trvá jednu baterii najednou, ale tento svazek je dodáván s nabíječkou a dvěma bateriemi, z nichž každá pokrývá 250 m², takže celkem 500 m². Nebo si koupit sekačku za 329 liber, pokud již máte baterie AK. pracují napříč řadou nástrojů STIHL Garden. Větší baterie v systému AK dokážou zvládnout až 400 m²

Nárazový design sekačky má mono popisovač, který lze rychle složit pro skladování stisknutím jedné páky. STIHL je certifikováno. Má pod kapotou vyskakovací bezpečnostní klíč, aby se zabránilo nežádoucímu použití. Naklonit ji do strany, abyste jej použili jako spínač napájení. K dispozici je také tlačítko ECO.

Je to dobré?

Mono Rukojeť je robustní a celá sekačka se cítí, jako bude trvat desetiletí. Je ergonomické a pohodlné sekat jednou rukou. Je to snadné použití a vše klikne na místo. Je tu malá páka, která se otevírá nebo zavře rukojeť, se dvěma nastaveními výšky rukojeti a bez ořechů. Velká rukojeť na boku usnadňuje úpravu mezi šesti výškami řezání (20-70 mm), široký rozsah, i když šest možností se zdá být nadměrné. Pravděpodobně budete mít jen pár oblíbených, jako jsou Hob Rings.

Baterie má tlačítko pro vidět úroveň nabíjení a můžete to vidět, i když je víko sekačky uzavřeno. Malá klapka na horní části Grassboxu se objeví, aby vám řekla, kdy je plná; v tom okamžiku je snadné odstranit díky mono popisování. Zadní strana travnice se otevírá pro snadné vyprazdňování, takže nemusíte jen otřást výstřižky z přední strany. Alternativně si koupte volitelnou sadu pro mulčování pro rozptýlení výstřih jemných trávy.

Výsledky sečení jsou vynikající a seká to na 5 cm od cihlové hrany. Je dostatečně tichý (hodnoceno 90 dB) a ekologický režim automaticky přizpůsobuje rychlost čepele podle potřeby, šetří energii a prodlužuje výdrž baterie. Dobře se dobře zabalí. Mono Rukojeť snadno složí, pak ji můžete naklonit zpět na konci a uložit ji vzpřímeně, s Grassbox vyváženým nahoře, 116x42x51cm (HXWXD) uložené.

Toto jsou Goldilocks of Sekačky: ne příliš malé, ne příliš velké, téměř správně. Ze všech testů je nejhezčí tlačit. Nechtěli jsme přestat.

Věci říká.

Mono Rukojeť, robustní stavba a skvělý výkon učinily z toho náš oblíbený.

Klíčové specifikace

Hmotnost 15.3kg
Šířka sečení 37cm
Tráva 40L
Oblast sečení 2x 250m²
Stopa 42x51cm

Flymo easistore 300r li

Malý trávník a malá přístřešek? Už nehledejte. Flymo je zdaleka nejlepší sekačkou pro úložný prostor, s stopou, kterou byste se mohli hodit kdekoli (viz níže). Je to obecně drobné, s nejužší šířkou sečení a nejmenší travní box také na testu.

Neobvykle přichází se dvěma 20V bateriemi a používáte oba najednou, k dodání 40V. Můžete si také nabíjet oba najednou. Na každé baterii je tlačítko, abyste viděli úroveň nabíjení. Vedle baterií je odnímatelný bezpečnostní klíč a Flymo je dodáván s náhradníkem, pro případ, že jej ztratíte.

Je to dobré?

Shromáždění je úplná bolest. Trvalo to déle než 15 minut a čtyři přísahy. Zkušenost se cítí méně jako rozbalení, spíše jako práce na výrobní lince. Dokonce musíte dát dohromady tvrdý plastový plastový tah ze tří částí. Je škoda, že to nemohlo dorazit sestavený a složený.

A přesto Flymo získává nejvyšší známky, protože ho musíte sestavit pouze jednou, po kterém je design velmi působivý. Jeho podpisový tah je, že je to nejlepší test na úložný prostor. Složte rukojeť dopředu otevřením dvou klipů. Pak celou věc nakloňte dozadu a postavte se na zadní stranu. Nakonec ořízněte Grassbox nahoře. Celá věc zabírá 102x38x31cm (HXWXD), takže zde má nejmenší stopu. A co víc, posadil se na kola, takže jej můžete hodit jako kufr pro přenášení kol. Vejde dokonce i do nejmenších přístřešků. Jak již bylo zmíněno, Grassbox je všechny plastové. Je tu klapka, která naznačuje, kdy je plná.

Je navržen pro malé trávníky a je subjektivně trochu whiney (je hodnocen 90 dB). Je to dostatečně dobře pro malé trávníky, s pěti výškovými nastavení. Je to kompaktní a ne pracovní kůň, takže se snažil snížit přehnanou trávu, ale nejprve se prořízl ve vyšší výšce a je to v pořádku.

Věci říká.

Nejlepší malá sekačka, pokud nemáte úložný prostor, díky chytrému, prostorově úsporného designu.

Hmotnost 11.3kg v včetně baterie
Šířka sečení 30 cm
Tráva 30L
baterie 2x 20V 2.6ah
Oblast sečení 250m²
Stopa 38x31cm

Honda HRX476 XB

Pokud máte velký trávník, máte možnosti. Sekačka na síťové pohánění ji neřeže, zásuvka je příliš daleko. Zvažte robotické sekačky a dokonce i jízdu. Jinak je takto těžkopádné dobíjení, jako je tento. Velká, těžká Honda je samo Províjena, cestuje až do 1.3m/s. Což je pro velké trávníky brilantní, ale také se cítí jako více techniky.

Vyberte si ze sedmi výšin řezání (25-79 mm), což je více, než kdy budete potřebovat. Další páka vám umožní rozhodnout se, jaký podíl trávy se shromažďovat a jaký podíl k jemnému skartu a mulčování, přirozeně oplodnit trávník.

Je to dobré?

Honda je těžká. V 36.5 kg, váží to téměř čtyřikrát více než Bosch. Nejedná se o výtah jedné osoby, takže budete potřebovat přístřešek nebo garáž s přístupem na úrovni. Ale sečení není tvrdá práce, díky funkci sebepovídání. Na palubní desce je číselník, který vybere jeho rychlost, z ničeho (tlačíte ji) až po rychlou procházku. Stále máte dvoustupňové bezpečnostní ovládací prvky, takže pokud se pustíte z rukojeti, zastaví se. Na straně je také klíč izolátoru, který vychází pro bezpečnost a je otočen jako spínač napájení.

Vítávání sebepovídání je vítáno: Bylo by únavné tlačit těžkou Hondu po celou dobu. Zajímalo by mě, proč dvojité buggies nemají pomoc s moci. Ale musíte to vytočit, abyste se otočili, jinak bojujete s sekačkou. Takže opět je to nejlepší pro velké trávníky.

Tkanina Grassbox se vynoří a má otevřenou frontu, která usnadňuje vyprázdnění. Výsledky sečení jsou úhledné a seká na 5 cm od okraje cihel. Vypadá to trochu hlasité, ale na palubní desce je tlačítko tichého režimu, který vytočí hluk (hodnoceno 87 dB namísto 92 dB). Stejně jako toto a ovládání rychlosti je na palubní desce sada světel, která označuje úroveň baterie.

Honda je držadlo přemístit pro skladování a poté můžete položit textilní trávu nahoře. Není malý při 57x50x105 cm (HXWXD) uložen.

Honda pro velké trávníky se nám líbilo ale za tuto cenu byste místo toho mohli získat robota Honda Miimo.

Věci říká.

Tato Honda je samo Províjející pracovní kůň, ale za tuto cenu byste mohli mít robota sekání trávníku.

Tech specifikace

Hmotnost 36.5 kg včlená baterie
Šířka sečení 47cm
Tráva 75L
baterie 36V 6AH
Oblast sečení 450m²
Stopa 50x105cm

Kärcher LMO 18-33

Jeden z nejdostupnějších a nejkompaktnějších sekaček na testu. Má šířku řezání 33 cm, ale je zde také model 36 cm. Cena zahrnuje baterii a rychlou nabíječku, ale pokud je již máte s dalším dobíjecím nástrojem Kärcher, můžete si koupit bez baterie za pouhých 179 GBP.99. Baterie má LCD zobrazení výdrže baterie v procentech.

Existuje odnímatelný bezpečnostní klíč, který zabrání malým lidem, kteří se rozhodují o sekání trávníku bez dozoru. K dispozici jsou čtyři výšky řezání (35-65 mm) a můžete vyměnit travní box za mulčující zástrčku (dodávanou), která přesměruje výstřižky na trávník.

Je to dobré?

Sestava rukojeti je jako bosch, ale místo dvou šroubů, které ji připojí k tělu sekačky, klipy na rukojeť k tělu. Pak použijete pár šroubů s ořechy křídla k přidání skládací části. Existují tři nastavení výšky rukojeti a má pěnovou polstrování, ale nepovažovali jsme to za obzvláště pohodlné a existuje pouze jedna pozice, která ji drží.

Skutečnost, že rukojeť se může odklonit, zmenšuje skladovací stopu. Není však navržen tak, aby ukládal na konci, takže zabírá 39x38x70cm (HXWXD). Dobré, pevné kliky znamenají, že je snadné zvednout složenou sekačku.

Grassbox je látka s tvrdým, plastovým víkem: nejlepší z obou světů, protože je drsný, snadno se přenáší a prázdná, ale squashes rovné pro skladování. Klapka označuje, kdy je Grassbox plná. Snížení výšky řezání je snadné, ale je o něco těžší zvýšit, protože potřebujete zvednout hmotnost sekačky jednou rukou a přitom upravit ovládací prvek (vedle předního kola) druhou.

Sečení ponechává dobrý povrch (a dostane se na 5 cm od okraje cihel), ale postrádá sílu: sekačka se někdy zastaví na přehnané trávě, zvláště při pokusu o zkrácení. Je lepší nejprve snížit vysoko, pak kratší. Bylo to také subjektivně hlasité (hodnoceno 92 dB).

Kärcher je lehký, manévárská a dobrá hodnota, ale postrádá oomph. Upřednostňovali jsme to před Bosch pro malé trávníky a sbalí se menší.

Věci říká.

Skvělé pro malé trávníky a dobrou hodnotu, ale ne nejsilnější test.

Tech specifikace

Hmotnost 12.4kg včlená baterie
Šířka sečení 33cm
Tráva 35L
baterie 18V 5AH
Oblast sečení 250m²
Stopa 38x70cm

Husqvarna LC137I

To se dobře složí a nabízí sedm výšin (25-75 mm), což je více, než kdy budete potřebovat. Nejkratší se zdá být příliš krátký, pokud nemáte tendenci bowlingové zelené.

Pokud máte náhodou kompatibilní baterii Husqvarna 36V, můžete ušetřit peníze a koupit sekačku holé za 288 GBP.99, bez baterie a nabíječky.

Je to dobré?

Husqvarna vyžaduje malé množství montáže, po kterém jste ponechali sekačku s rukojetí, která se skládá dvakrát: dopředu, pak zpět na sebe. Tkanina Grassbox se také dobře zplošťuje. Díky tomu je kompaktní pro skladování (48x45x76cm hxwxd), ale není navržen tak, aby stál na konci. Skládání a rozvíjení je rychlé a snadné, stačí pouze zrušit dva knoflíky.

Bezpečnostní úlovek rukojeti je neobvyklý: nalevo nalevo na levou stranu, potom zavřete dva úchyty, aby se pohyboval, aby se pohyboval. Je to dost ergonomické, aby tlačilo, ale bezpečnostní úlovek nepřichází přirozeně jako stisknutí tlačítka.

Grassbox je dobrý: je snadné se zvednout a vyprázdnit jednoruční. Ale design-moudrý, hlavní niggle je to, že existuje tenký drát, který se snadno chytí, kde se sekačka sklopí. Bez ohledu na to, jak přesměrujete kabelové průvodce, je příliš odkrytý.

Pod kapotou je podobně jako STIHL. Stisknutím tlačítka zjistíte, kolik výdrže baterie zbývá. Otočte odnímatelný bezpečnostní klíč pro napájení. Smočte tlačítko Uložit a ušetřit energii a prodloužit výdrž baterie.

Při hodnocení 88 dB je to docela tiché a postrádá whineyový zvuk, který trápí některé menší sekačky. Je pohodlné tlačit a cítit se velmi lehký a manévrans. Dobře to seká, dokonce i na delší trávě, ale seká to jen 7 cm od cihlové hrany.

Věci říká.

Husqvarna se dobře složí, dobře seky a je dobrým všestranným.

Tech specifikace

Hmotnost 17.Batterie 6 kg
Šířka sečení 37.5cm
Tráva 40L
baterie 36V 4AH
Oblast sečení 500 m²
Stopa 45x76cm

Bosch CityMower 18V-32-300

Cenově dostupná sekačka a nejlehčí test. Největším prodejním bodem společnosti Bosch není jeho sečení, je to jeho všestranný systém baterií. Stejné 18V baterie pracují napříč všemi napájením pro všechny stroje, spojenectví domácích a zahradních značek, včetně elektrických nářadí a vysazení a také zahradní nástroje. To šetří peníze a materiály, protože si můžete koupit některé z vašich nástrojů bez baterie.

Sekačka je dodávána s baterií 4AH, která seká až do 200 m², ale můžete si také koupit vyšší kapacitu (250 m²) a 6ah (300m²) baterie. Má tři výšky řezání (30-60 mm) a díky speciální čepeli listů může být také nastavení horní výšky použity ke shromažďování a skartování podzimních listů z trávníku.

Je to dobré?

Shromáždění trvalo téměř deset minut a šroubovák. Zůstává vám kompaktní sekačka, která se cítí lehká, ale plastická. Je nepříjemné, že držadla jsou zašroubovány k tělu a nemohou se vyskočit jako Kärcher, protože by to nechalo sbalit menší. Jak to je, zabírá 70x38x90 cm (HXWXD) uložené s rukojetí složenou na polovinu, pomocí dvou plastových křídlových ořechů.

Výkon sečení je dost dobrý pro malý trávník. Je lehký, snadný tlak a ne příliš hlasitý (hodnoceno 89 dB). K dispozici je odnímatelný bezpečnostní klíč se dvěma pozicemi, takže jej můžete použít jako spínač napájení. Přichází dokonce s volným bezpečnostním klíčem, pokud jej ztratíte.

Ergonomie jsou dobrá. Výšku rukojeti nemůžete upravit, ale existují dva typy přilnavosti: vodorovná lišta a vertikální držadla z ní stoupající, jako jsou řídítka na kole. Bosch je tak lehký, můžete jej dokonce zatlačit na jednoruční a kdekoli na úchytech.

Červená páka vedle předního kola vám umožní snadno přizpůsobit mezi třemi výškami řezné a to je spousta. A jeho okrajový výkon je působivý a seká na 4 cm od cihlové hrany. Neexistuje žádný vizuální indikátor, že plastový box je plný, ale když to je, můžete ho nést a vyklopit jednou rukou. Skládanou sekačku můžete dokonce nést v jedné ruce a Grassbox v druhé, abyste je odložili. Je to tak světlo.

Věci říká.

Lehký a dobrý pro malé trávníky, ale design by mohl být lepší.

nejlepších elektrických trávníků pro 2023

LeafCore je podporován čtenáře. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace.

Leigh Matthews, ba Hons, h.Ponořit. Nt

Leigh Matthews je odborník na udržitelnost a dlouhodobý vegan. Její práce na sluneční politice byla zveřejněna v kanadském národním pozorovateli.

Hledáte sekačku na trávu, která nepřispívá ke změně klimatu, a která se neprobudí spící dítě vašeho souseda? Hodnotíme nejlepší emise zdarma, elektrické, sekačky na trhu dnes a tipy pro nákup správné elektrické sekačky na trávu.

Plynové sekačky na trávu degradují kvalitu vzduchu

Myslím, že na vašem výběru sekačky na trávu nezáleží?

Podle výzkumu zveřejněného Michiganským státem „Sečení průměrného trávníku v U.S. Vytváří tolik znečištění ovzduší, jako řídit rodinné auto na 200 mil, “který má mnoho z nás hledat zelenější možnosti. Hodnotili jsme a testovali sekačky na trávu bez emisí a uvedli jsme naše nejlepší tipy níže

Agentura pro ochranu životního prostředí Spojených států (EPA) klade omezení emisí od trávníků, ale neexistují žádné sekačky na trávu bez emisí. Plynové sekačky se také stávají méně efektivními a čerpají stále větší emise, čím starší dostanou.

Pokud jde o elektrické sekačky, jsou to bez nádrže a místo toho se spoléhají na šňůru nebo baterii. Corded sekačky nemají žádné omezení sečení, protože čerpají energii z vašeho hlavního připojení elektřiny. U modelů baterií znamená čas baterie, jak dlouho můžete použít elektrickou sekačku, než budete muset baterii znovu nabít.

Většina sekaček na trávu s baterií je poháněna lithium-iontovými bateriemi, což jsou jen větší verze lithiových baterií v našich notebookech a mobilních telefonech. Ve srovnání se staršími typy baterií můžete ukládat hodně energie do lithiové baterie, a proto jsou nyní možné elektrické sekačky na trávu a ve skutečnosti srovnatelné v energii s plynovým poháněným trávníkem.

Bohužel, lithiové baterie jsou drahé a zhoršují se během několika let, přičemž jejich kapacita klesá, když buňky v baterii zemřou. Je proto dobrý nápad mít náhradní baterii a vyměnit baterii každých několik let, aby se zajistil dobrý výkon.

Vyhněte se sekačkám na sekačkách na druhé ruce

Dejte si pozor na druhé ruky se sekačkami se staršími bateriemi; Samotná sekačka může být prodána levně ve srovnání s novým modelem, ale zahrnutá baterie nebo baterie může být vedle zbytečného a ceny více než sekačka, která má být nahrazena.

Nejlepší elektrické sekačky na trávu

Zvědavý, jak hodnotíme produkty? Kliknutím sem zobrazíte naši metodologii, která je ve svém jádru, o hlasování s našimi dolary v boji proti změně klimatu.

EGO LM2102SP a LM2142SP [Testovaný personál]

Nejdůležitější: 56 V, bezdrátový, obrovský úložný sáček, světlomety pro večerní sečení. Oba modely se snadno skládají pro skladování, mají konstrukci odolné vůči počasí a mají velikost paluby s 21 palci, s mulčováním 3 v 1, pytlování, možnosti bočního vypouštění. Může koupit s nebo bez baterie a nabíječky.

 • Stejný točivý moment jako sekačka na plyn
 • Obrovská sběratelská taška
 • Při sečení poklepujte pin ticho
 • Snadné uložení
 • Může sekat trávník v noci

Ego 2102sp je 21 palců. 56-V lithium-iontová bezdrátová procházka za samoobsluhou sekanou, která zahrnuje 7.5 ah baterie a nabíječka a nabízí 60 minut doby řezání a 60minutového času nabití.

S více než 6 000 5hvězdičkovými recenzemi v Home Depot online a reputací jinde pro vysoký výkon a použitelnost je ego nejlepším výběrem pro elektrickou sekačku, která dokáže snadno zvládnout větší trávníky.

Můžete si také koupit model 2102SP bez baterie nebo nabíječky za 450 (Zobrazit cenu na hardwaru Ace).

Tato sekačka dodává stejný vysoký točivý moment jako sekačky poháněné plynem bez znečištění ovzduší a hluku a za nižší cenu! Pokud je vaše oblast trávníku o půl akru nebo více, může být tato monstrum sekačky vaším novým nejlepším přítelem. Dokonce se může pochlubit světlomety, takže pokud si přejete, můžete udělat místo sečení večera.

Jedním z velkých plus pro ego je ta obrovská sběratelská taška, což znamená, že můžete sekat velkou plochu trávníku, aniž byste museli přestat vyprázdnit tašku. Nevýhodou zde je, že stroj je na konci vašeho běhu docela těžký. Naštěstí se zdá, že tento model neztrácí trakci na přední straně, když se taška blíží kapacitě, na rozdíl od některých jiných modelů.

LM2142SP (Zobrazit cenu na Amazonu) je 2 x 5 AH baterie, který je velmi podobný LM2102SP 7.5 AH model. 2142SP nabízí o něco větší flexibilitu ve výšce rukojeti, s dostupnými 6 dostupnými pozicemi na řídítek než jen 3. Díky tomu je lepší volbou, pokud jste o něco vyšší nebo kratší než průměr.

Jeden další hlavní rozdíl mezi těmito dvěma ego sekačkami je, že 7.5 AH model má polymerní kompozitní řezací palubu, zatímco 5 AH model má ocelovou řezací palubu. Zdá se, že oba fungují velmi dobře napříč všemi druhy trávy, ale ocel je pravděpodobně udržitelnějším materiálem.

Zadní kola na modelu 2 x 5 AH jsou také o průměr větší palec (10 palců vs. 9 palců), což může pomoci s manévrovatelností v některých situacích a být lepší pro svažité trávníky. 7.5 AH model také váží pomlčku více na 78.8 liber ve srovnání s 75 liber nebo modelem 2 x 5 AH.

Hlavním rozdílem mezi nimi je však jednoduše doba běhu. 7.5 AH vám dává asi 60 minut doby běhu, než budete muset nabít baterii. A samozřejmě, když nabíjíte baterii, nemáte náhradní použití jako zálohu. U modelu s dvojitou baterií můžete použít jednu 5 AH baterii po dobu 45 minut při nabíjení druhé baterie, poté je vypněte, aby pokračoval v sečení, aniž byste museli přestávku. Tímto způsobem byste mohli celý den skoro sekat a díky LED světlometům celou noc, pokud jste chtěli!

Obě tyto ega mají jednu snadno použitelnou rukojeť stylu řazení, která upravuje výšku všech čtyř kol současně, což je mnohem pohodlnější, než je třeba upravit jednotlivě. Oba modely se snadno skládají pro skladování a oba mají konstrukci odolnou proti počasí a velikost paluby s 21 palci, s mulčováním 3 v 1, pytlování, boční možnosti vypouštění.

Ego také nabízejí nezávislé autoprasence, což znamená, že můžete vypnout funkci sečení, ale přesto používat samoprostoj, aby se sekačku snadno přesunul z jednoho místa na druhé, například přes povrchy, které by mohly poškodit čepele, pokud by se pohybovaly.

A konečně, obě ega mají pětiletou omezenou záruku a pokud si koupíte z Home Depot, 90denní zpáteční okno pro případ, že nejste spokojeni s novou sekačkou.

Jo, a ego napájení 56 voltových baterií/baterií je dodáváno samostatně a je kompatibilní se všemi produkty Ego Power. To znamená, že můžete ušetřit náklady na sekačku pouze zakoupením nástroje, pokud již máte ego baterii a nabíječku. Nebo to zvažte investici do budoucnosti sběru nástrojů, pokud také nahrazujete jakékoli sněhové dmychadla, flomary listů, oříznutí živých plot, řetězové pily v příštím okamžiku.

Jedním z dalších důvodů, proč ego vytvoří můj seznam ekologických sekaček na trávu je jejich přijetí zdrojů zelené energie pro jejich výzkumné a vývojové zařízení a průmyslový park. V roce 2004 společnost nainstalovala na svém zařízení RD zelenou střechu o rozloze 7 500 čtverečních stop s úsporami přibližně 1.5 galonů plynu na čtvereční stopu každý rok. Střecha jejich průmyslového parku Green Power má také 2-megawatt fotovoltaická elektrárna.

Tato „modrá střecha“ generuje meziroční, ekvivalentní síla od pálení 755 tun uhlí. Tím se snižuje emise oxidu siřičitého o 50 tun a emise oxidu uhličitého o 1677 tun ročně.

Kromě toho průmyslový park Ego Green Power využívá vytápění pozemního zdroje, klimatizace a technologie pro skladování vody. Odhadují, že jejich systém vytápění pozemního zdroje sama o sobě šetří 1 milion kWh elektřiny ročně, což je ekvivalent 378 tun uhlí. Rovněž snižuje emise oxidu siřičitého asi 25 tun a emise oxidu uhličitého každý rok o 839 tun.

Ego nebylo v podnikání tak dlouho jako Black Decker, ale je to inovativní společnost s globálním dosahem. Založené v roce 1993, byly dlouho investovány do bezdrátových elektrických technologií a nyní jsou jedním z největších výrobců nástrojů na světě.

Naše zkušenosti po jednom roce používání sekačky na trávu Ego

Po roce praktického použití musí člen našeho týmu Taylor říci o své zkušenosti s ego sekačkou:

Nejsem typ člověka, který si opravdu užívá a těší se na sečení svého dvora, na rozdíl od mnoha mých sousedů; Je to fuška, která je třeba udělat stejně jako kdokoli z ostatních, kteří jsou součástí vlastnictví domu. S tím bylo řečeno, sekačka na ego je hands-dole moje oblíbená sekačka, kterou jsem doposud použil.

Je dost tichý, že nemám žádné problémy poslouchat podcast nebo zvukovou knihu při sečení, což rozhodně nelze říci o mých starších plynových sekačkách. Životnost baterie je chvályhodná a za předpokladu, že mezi sečením nebyla příliš dlouho, jedna velká baterie mě snadno dostala přes mé přední i zadní dvory bez problémů.

Jednou z mých oblíbených funkcí je jeho schopnost úhledně složit několik rychlých vydání páky nebo dvou. Pokud máte krátký úložný prostor pro nástroje na dvoře, jako jsem já (rostoucí arzenál produktů Ego nepomáhá) Tato funkce pro úsporu prostoru je super vítána.

Překvapivým prvkem jsem se ocitl vděčný za nedávno, byla LED světla. V Pensylvánii podzim není mezi koncem pracovního dne moc času a je příliš tmavá na sekání. Měl jsem polovinu svého předního dvora, abych sekačil, zatímco slunce rychle zapadalo, ale světlomety na sekačce z něj udělaly totální problém.

Greenworks Pro 21-palcová sekačka na trávu 80V

Nejdůležitější: může se může pochlubit výkonným motorem 80 V a širokou ocelovou řezací palubou, takže pravděpodobně budete moci sekat půlkruhový trávník v jednom náboji.

Sekačka Greenworks Pro 21-palcová sekačka na trávu 80V
Cena 240-700 (v závislosti na bateriích a samoprostředí)
Typ baterie Lithium iont 4 ah (nebo 2 x 2 ah)
Napětí 80V
Bezdrátový Ano
Šířka řezání 21 palců
Sebepoznání Dostupná možnost vlastního projevu
Čas běhu 60 minut
Produktový odkaz Zobrazit cenu na Amazonu

Greenworks Pro 21-palcová bezdrátová sekačka na trávu GLM801602 (Zobrazit cena na Amazonu) je nejlepším výběrem pro ty, kteří chtějí být přesvědčeni o výhodách elektrických sekaček versus plynové sekačky. Poskytnutí ekvivalentu přibližně 160 ccm plynové sekačky, modely Greenworks 80 V znamenají podnikání a stojí jen 550 pro 21-palcový 80 V s 4.0 ah baterie a nabíječka.

Obě sady baterií nabízejí až 60 minut doby běhu s plným nabití, a protože existují dva, můžete jen přijmout politiku jednoho z jednoho nabíjení za nepřetržitý provoz. Greenworks také vytváří samo-proputovanou 80 V 21 palcová bezdrátová sekačka na trávu (bez baterií nebo nabíječky) (Zobrazit cenu na Amazonu) se všemi stejnými skvělými funkcemi plus samoprostřední s laskavým svolením zádají kola. Tento model je kompatibilní s 2 bateriemi AH a 4 AH a lze jej také koupit jako model s vlastním pohonem s 5 AH baterií a rychlou nabíječkou (zobrazení ceny na Amazonu), poskytující 70 minut času běhu a plně nabíjení v pouhých 75 minut. Ve srovnání s téměř čtyřmi hodinami potřebnými k účtování jednoho 2.5 AH Black Decker baterie, tato nabíječka a kombo baterie je mnohem efektivnější a uživatelsky přívětivější.

Proměnné řízení rychlosti na popisování těchto modelů s vlastním pohonem lze nastavit mezi 0.5-1.5 m/s, což je velmi užitečné, pokud se snažíte tlačit sekačku, zejména proto, že shromažďuje výstřižky. Dobrou volbou může být také sekačka na trávu s vlastním pohonem 80 V, pokud máte kopcovský terén.

Verze s vlastním pohonem i push Greenworks 80 V 21-palcová bezdrátová trávníková sekačka mají krásné velké zadní kola měřící 10 ″ (24.4 cm), s menšími 8 ″ (20.3 cm) Přední kola pro manévrovatelnost. Greenworks bez kartáčovače poskytuje delší běh, více točivého momentu a více energie, což znamená méně opotřebení a prodloužení života sekačky.

Minimální výška řezání na tomto modelu je o něco vyšší než u některých jiných sekaček, ale existuje sedm možných nastavení, snadno se přepíná pomocí velké páky na rukojeti. To znamená, že je pravděpodobné, že najdete prostředí, které vyhovuje vaší trávě. Nejnižší nastavení je 1 ¼ ”, druhá je 1 ⅔“, třetí je 2 “, čtvrtá je 2 ⅓“, pátý 2 ¾ ”, šesté je 3 1/7” a sedmé nastavení je 3 ⅝ “.

Technologie inteligentního snímání zatížení může pomoci prodloužit dobu baterie a určitě můžete zjistit, kdy se motor otáčí, aby se vypořádal s tvrdšími spoty. Pokud používáte sekačku, budete chtít zpomalit těsně před tím, než zasáhnete hustší trávu, dát sekačce šanci se přizpůsobit. S modelem s vlastním pohonem zvažte přechod na pomalejší!) Nastavení, pokud jste rychlejší (zajíc!) Nastavení.

Jeden malý problém s Greenworks Pro je relativně nízké sání ve srovnání s Snapper XD. To může znamenat, že výstřižky z trávy se při prvním průchodu ne vždy nasávají do sběratele, což vyžaduje trochu tam a zpět. S Snapperem, větší sání znamená, že jen zřídka potřebujete druhý průchod.

Bezrátová sekačka Greenworks je pravděpodobně jedním z nejlepších elektrických sekaček pro střední až velké zahrady a je vyráběna společností s pověstí pro vynikající kvalitu sestavení a efektivitu řezání. Tato sekačka je také docela atraktivní, jak sekačky jdou, ale pěnová rukojeť se trochu vrhá a mohla by být o trochu robustnější.

Greenworks se může pochlubit výkonným motorem 80 V a širokou ocelovou řezací palubou, takže pravděpodobně budete moci sekat půl akra trávník v jednom nabití. Pokud je však vaše tráva dlouhá, hustá, mokrá nebo všechna výše uvedená, je pravděpodobné, že budete muset alespoň jednou vypnout baterii (a vyprázdnit sběratel), abyste zakryli tuto oblast trávníku. Při nejpomalejším nastavení samoprostředí mohou dvě 2 AH baterie zajistit přibližně 60 minut nepřetržitého provozu, s přibližně stejnou dobou běhu pro jednu baterii 4 nebo 5 AH.

nejlepší, levné, robotické, trávníky

Greenworks mohou být příliš velké pro velmi malé trávníky, se širokou řezací palubou a velkými koly. To znamená, že jej mohou snadno použít menší lidé pro větší trávníky, díky nastavitelné rukojeti se třemi různými výškami, včetně jednoho vhodného pro lidi pod pěti stop vysoký.

nejlepší, levné, robotické, trávníky

Co se nám líbí na sekačce Greenworks Chutels Lawn

Jedna věc, která se mi na Greenworks opravdu líbí, je to, že byste si mohli koupit tuto sekačku s baterií nebo párem baterií a použít tyto baterie pro přibližně 20 dalších elektrických nářadí od společnosti, včetně jejich sněhové lodi, řetězové pily, zastřihovače živých plotů a Polesaw. To vám nejen ušetří peníze a čas, ale také udržuje využití zdrojů na minimu, což vám ušetří nutnost nákupu, skladování, nabíjení a recyklace četných baterií pro vaši sbírku elektrického nástroje.

Nabíječka Greenworks Pro Charger trvá jen 30 minut, než se plně nabije 2 AH baterie a asi 75 minut na nabíjení plně vypuštěné baterie 4 AH. Má užitečný diagnostický indikátor paliva LED, takže v baterii můžete vidět aktuální náboj. Tato rychlá nabíječka byla hodnocena Energy Star (program byl nyní přerušen), má kompaktní design a může být uložena na polici nebo namontována na zdi. Je kompatibilní s modely baterií GBA80200 a GBA400, ale toto je velká nepříjemnost v celém odvětví, tato nabíječka funguje pouze s Greenworks Pro 80 V Batteries. Nebude to fungovat s bateriemi jiných značek 80 V. Totéž platí i pro ego power baterie, takže to není nepříjemnost jedinečná pro Greenworks.

Pokud si zakoupíte sekačku na trávníku Greenworks nebo jiný nástroj bez baterie a nabíječky, můžete si koupit jejich pro 80V lithium.ionto.iontovou rychlou nabíječku baterie GCH8040 za méně než 100 (cena na Amazonu). Tato nabíječka má vestavěný ventilátor, který umožňuje rychlý čas nabití bez přehřátí.

Greenworks byl založen v roce 2007 a rychle se stal vedoucím průmyslu pro elektrické elektrické nářadí. Natolik, že jsou nyní částečně vlastněni nástrojovým gigantem Stihl. V roce 2016 otevřeli americké sídlo v Severní Karolíně, ale jejich hlavní kancelář je ve Švédsku. Pokud jde o jejich přístup k sociální odpovědnosti podniků (CSR), nemůžu najít žádné informace na této straně podnikání. Místo toho se zdá, že se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních elektrických elektráren, které jsou odolné a energeticky účinné. Natáhl jsem se do společnosti k vyjádření a poskytne jsem aktualizace, pokud/když slyším zpět z Greenworks.