Husqvarna R120S Articulační jezdecká sekačka, 42 palců. Eso hardware jezdící sekačky na trávu

Eso hardware jezdící sekačky na trávu

Nejchladnější hardwarový obchod na planetě! Mon-Sat 8:00-17:30, Sun 9:00-16:00

Přidat položku do seznamu

Dans@Crosslake.net bettys@crosslake.net aceplace@crosslake.síť

pátek 8:00 RÁNO. 18:00
sobota 8:00 RÁNO. 18:00
Neděle 9:00. 16:00
pondělí 8:00 RÁNO. 18:00
úterý 8:00 RÁNO. 18:00
středa 8:00 RÁNO. 18:00
Čtvrtek 8:00 RÁNO. 18:00

Vaše práva na ochranu osobních údajů

Hardware a spotřebiče Crosslake Ace respektují vaše soukromí a vaše informace používají s uvážením. Některé ze způsobů, jak používáme vaše informace, je poskytovat vysoce kvalitní nakupování, komunikovat s vámi a pomoci vám při hledání produktů a služeb, které poskytujeme.

Vaše práva na ochranu osobních údajů máte právo na:

 • Žádost o zveřejnění osobních údajů, které o vás shromažďujeme.
 • Žádost o smazání jakýchkoli osobních údajů, které o vás shromažďujeme.
 • Odhlásit se z jakéhokoli prodeje vašich informací.

Vyplňte následující formulář a odešlete svůj požadavek. Vezměte prosím na vědomí, že můžete odeslat pouze jeden typ požadavku najednou. Jakmile bude váš požadavek obdržen, ověříme vaši identitu a zkontrolujeme vaši žádost. Formové pole: (všechny jsou vyžadovány, pokud není uvedeno jinak)

Došlo k chybě odeslat vaši žádost, zkuste to prosím znovu později.

Vítejte na našem webu! Vzhledem k tomu, že máme na našem webu schopnost vyjmenovat více než milion položek (náš výběr se neustále mění), není možné pro společnost naše velikost zaznamenávat a přehrávat popisy na každé položce na našem webu. Pokud však máte postižení, jsme tu, abychom vám pomohli. Zavolejte prosím naši telefonní linku pro invalidita na čísle (218) 692-1230 během běžné pracovní doby a jeden z našich laskavých a přátelských osobních nakupujících vám pomůže procházet naše webové stránky, pomoci provádět pokročilé vyhledávání a pomůže vám vybrat položku, s níž hledáte, s nimiž hledáte položku Specifikace, které hledáte, přečtěte vám specifikace jakékoli položky a konzultujte s vámi o samotných produktech. Za pomoc tohoto osobního nakupujícího není žádný poplatek pro kohokoli se zdravotním postižením. Nakonec váš osobní nakupující vysvětlí naše zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky a pomůže vám zadat objednávku, pokud si to přejete.

© 2023 Prodejce Web Services LLC Všechna práva vyhrazena | Poháněn WebFronts /P>

nejlepších jezdeckých sekaček, aby sekali trávník s pohodlí a lehkostí

Pohodlná jezdecká sekačka, jako je ultima Zt1 Cub Cadet, se budete těšit na vaše týdenní práce na údržbě trávníku.

Marcus Reeves je zkušený spisovatel, vydavatel a kontrola faktů. Začal svou kariéru v oblasti psaní pro zdrojový časopis. Jeho psaní se objevilo v New York Times, Playboy, The Washington Post a Rolling Stone, mimo jiné publikace. Jeho kniha Somebody Scream: Rap Music’s Rise to Prominentiness in the Aftershock of Black Power byl nominován na cenu Zora Neale Hurston. Je přídavným instruktorem na New York University, kde vyučuje psaní a komunikaci. Marcus získal bakalářský titul na Rutgers University v New Brunswick v New Jersey.

V tomto článku

Dobrá jezdecká sekačka je nutností pro velké trávníky akru nebo více. Koneckonců, může to být rozdíl mezi nenáviděním údržby trávníku nebo se skutečně těšit na úkol. I když existuje několik různých typů jezdeckých sekaček na trávu, které jsou k dispozici-hlavní jsou buď traktory trávníku nebo sekačky s nulovým otočením-nejlepší jezdecká sekačka pro vás závisí na velikosti vašeho dvora, typu terénu a vašeho rozpočtu a rozpočtu.

„Při nákupu dobré jezdecké sekačky v podstatě investujete do svého domova, což je jedna z největších a nejlepších investic, které lidé mohou provést,“ říká Don Quinn, který má více než 30 let zkušeností s manipulací s jízdou na sekačkách a pracuje na několika farmách a pracuje na několika farmách a pracuje na několika farmách a pracuje na několika farmách. včetně jeho vlastního 1.5- a 3-akrové vlastnosti. „Dobrá jezdecká sekačka nebo traktor bude práce, kterou musíte na svém pozemku udělat, snadnější, bezpečnější a efektivnější.“

Abychom vám pomohli rozhodnout se o nejlepší jezdecké sekaně pro váš domov, zkoumali jsme různé tipy, s ohledem na sílu každé jednotky, ideální velikost trávníku, rychlost, výšku paluby a šířku paluby. Také jsme konzultovali Don Quinn.

Zde jsou nejlepší sekačky na trávníku.

Nejlepší celkově

Cub Cadet Ultima Zt1 50 in. 23 HP V-Twin Gas Engine Zero Turn Sekačka

Proč byste to měli získat: Tato sekačka má velkou velikost paluby 50 palců, která pokrývá více půdy za kratší dobu, cenu středního dosahu a ideální velikost pro použití v rezidencích.

Mějte na paměti: Jako sekačka s nulovým otočením má místo volantu páky, takže je tu trochu křivka učení, pokud jste nikdy předtím nepoužívali jeden z těchto sekaček.

50palcová sekačka na trávu na koni trávníku Cub Cadet je nejlepší jezdecká sekačka na sekač na trávu, díky své nadřazené sestavě a praktickým funkcím je nejlepší jízda na trávu. I když je to sekačka s nulovým otočením a vyžaduje, aby si zvykli určitou praxi, pokud jste ji nikdy předtím neovládali, je to vlastně docela uživatelsky přívětivé.

Sekačka na trávu má velkou 50palcovou palubu s 15 různými možnostmi výšky pro vlastní řez. Má také nastavitelné sedadlo s vysokým obsahem podpory, takže se nebudete bolestivé, i když sezujete 4 akry trávníku najednou.

Rychle a hladce se prořezává a může se snadno otočit díky svému poloměru otáčení nulového stupně. Jinými slovy, nebudete muset vypínat čepele sekačky, kroužit kolem a poté je znovu spustit, abyste šli opačným směrem, abyste získali tyto přímky. Funguje stejně jako mnohem dražší a profesionální model a je cena za rozumnou sekačku na trávu, která to dokáže do značné míry dělat všechno.

Cena v době publikování: 3 999

Detaily produktu:

Power: Gas, 23 koňských sil, 726 ccm Kawasaki Twin-Calinder Engine | Velikost trávníku: až 4 akry | Šířka paluby: 50 palců | Výška paluby: 1 až 4.5 palců | Rychlost: 7 mil za hodinu (vpřed), 3.5 mil za hodinu (opak)

Nejlepší rozpočet

Troy-Bilt Pony 42k Riding Lawn Meghter

S laskavým svolením Tractor Supply Co.

Proč byste to měli získat: Tato sekačka je navržena pro yardy až 2 akry a má jeden z nejnižších sekaček na tomto seznamu.

Mějte na paměti: Na rozdíl od jiných možností na trhu neexistuje žádná ochrana.

Ať už poprvé zkoušíte sekačku na koni, nebo prostě nechcete investovat do dražší možnosti, model Troy-Bilt Pony je skvělá jezdecká sekačka, kterou je třeba zvážit. Kompaktní traktor je ideální pro rezidenční použití na malých až středně velkých yardech, je uživatelsky přívětivý a bez námahy namontovat a sesednout, a to díky jeho praktickému postrannímu kroku. Navíc pro plynovou sekačku to není příliš hlučné a ani se nehodí palivo.

Protože nemá žádnou ochranu před převrácením, stojí za zmínku, že je vhodnější pro lichotivý terén. Snižuje však hladce a rychle a má poloměr otáčení 18 stupňů pro navigaci překážek-pro srovnání, podobné sekačky mají poloměry otáčení až 30 stupňů. K dispozici je pět pozic paluby, nastavitelná nastavení rychlosti a dokonce i držák na šálky, který drží studenou láhev vody, zatímco jste sekali. Protože je to stále trochu investice, oceníte, že přichází s dvouletou zárukou.

Cena v době publikování: 2 049

Detaily produktu:

Napájení: plyn, 17 koňských sil, 541 cc Kohler čtyř cyklus motor | Velikost trávníku: až 2 akry | Šířka paluby: 42 palců | Výška paluby: 1.25 až 3.75 palců | Rychlost: 7 mil za hodinu (vpřed), 2.5 mil za hodinu (opak)

Nejlepší elektřina

Greenworks Pro 60V 42-palcová crossoverz Zero Turn Lawn Meghter

Proč byste to měli získat: Tato sekačka běží na energii baterie, což znamená, že se nemusíte starat o jednání s výpary paliva nebo plynu.

Mějte na paměti: Neexistuje žádné posilovač řízení ani tempomat.

Umožňuje vám přiblížit a dolů střední trávníky až 2.5 hektarů při 8 mil za hodinu, jezdecká sekačka Greenworks Pro Crossoverz je naší volbou pro nejlepší elektrickou jezdeckou sekačku. Jednotka může zapnout desetník, aby sekala čisté a rovné šířky 42 palců trávníku najednou. Navíc má polstrované sedadlo s vysokým zadku s podporou a opěrkami pro pohodlí uživatele a také nabíjecí port USB v případě, že váš telefon dojde z šťávy a držák na šálek pro váš nápoj.

Sekačka na trávu může být plně nabitá za pouhých 90 minut a má jasné dvojité světlomety, takže můžete jasně vidět v podmínkách slabého osvětlení. Ať už máte rovný terén nebo válcovací kopce se svahy až do 15 stupňů, tato sekačka může trávu snadno proříznout díky velkým 20palcovým pneumatikám. A zatímco cena je investice, sekačka je chráněna čtyřletou omezenou zárukou.

Cena v době publikování: 5 500

Detaily produktu:

Napájení: baterie napájené, 60 voltů, šest 8-ampérových baterií, ekvivalent 24 koňských sil | Velikost trávníku: až 2.5 akrů | Šířka paluby: 42 palců | Výška paluby: 1.5 až 4.5 palců | Rychlost: 8 mil za hodinu (vpřed), 3 mil za hodinu (opak)

Nejlepší nulové otočení

Ego Power 42-palcová sekačka Z6 Z6 ZERO OTRET

Proč byste to měli získat: Kromě odolného designu a spolehlivé výdrže baterie má tato sekačka maximální rychlost 8 mil za hodinu, která způsobuje rychlé a efektivní sečení sečení.

Mějte na paměti: Je to dražší než jiné možnosti na trhu.

Pokud hledáte spolehlivou možnost sekačky pro nulovou otočení, je třeba se podívat. Stroj ovládaný baterií má působivou výdrž baterie a seká na 2 akry půdy na náboj.

Jezdící sekačka trvá pouze dvě hodiny, než se plně nabije-pro srovnání, další podobné sekačky s jízdou na baterii potřebují přibližně 17 až 20 hodin. Jakmile se použijete, oceníte obrazovku LED displeje, která vám dává všechny důležité statistiky, jako je vaše rychlost a zbývající výdrž baterie. Navíc má silná vysoce intenzivní LED světla pro vynikající viditelnost za nízkých osvětlových podmínek.

Sedadlo je polstrované, což z něj dělá pohodlné místo k sezení na několik hodin. I když je to dražší než jiné možnosti, existuje pětiletá záruka na nástroj, baterii a nabíječku, takže víte, že dostáváte stroj, který je postaven tak, aby vydržel.

Cena v době publikování: 5 499

Detaily produktu:

Napájení: baterie napájené, 56 voltů, šest 10-ampérových baterií, ekvivalent 22 koňských sil | Velikost trávníku: až 2.5 akrů | Šířka paluby: 42 palců | Výška paluby: 1.5 až 4.5 palců | Rychlost: 8 mil za hodinu (vpřed), 3 mil za hodinu (opak)

Nejlepší těžká povinnost

Toro Titan Max 60-palcová sekačka s nulovou otočení

Proč byste to měli získat: Tato rychlá a odolná jezdecká sekačka má velkou 60 palcovou palubu, která je ideální pro profesionální výsledky.

Mějte na paměti: Model je výrazně dražší než jiné možnosti.

Nejlepší těžkou sekačkou na koni je sekačka Toro Titan Max 60-Inch Zero-Turn, která je vhodná pro yardy až do 7 hektarů. Tato sekačka obsahuje 26 koňských sil, nejsilnější sekačka na našem seznamu.

Sekačka na koni je vybavena polstrovaným sedadlem, které má opěrnou podporu a opěrky, stejně jako zavěšení.

Tato odolná sekačka poskytuje profesionální povrch se svými superrychlými čepelemi, které čistě řezaly trávu a bez námahy eliminovaly jakékoli shluky. Zatímco sekačky na trávu na trávu mohou být vysokou údržbou, tato sekačka na koni poskytuje změnu filtru pro bezúhon. Navíc, jeho 22palcové pneumatiky jsou silné a poskytují vynikající trakci pro přidanou bezpečnost bez poškození trávníku a dokonce má ochranné blatníky pneumatik, aby chránily uživatele před toulavým bahnem nebo létajícími výstřižky trávníku.

Cena v době publikování: 6 999

Detaily produktu:

Napájení: plyn, 26 koňských sil, 747 ccm Kohler Engine | Velikost trávníku: až 7 akrů | Šířka paluby: 60 palců | Výška paluby: 1.5 až 5 palců | Rychlost: 8 mil za hodinu (vpřed), 3 mil za hodinu (opak)

Nejlepší zadní motor

Ryobi 48V beztastorová sekačka na elektrickou jezdectví

Proč byste to měli získat: Tato sekačka má tempomat a 12 výšek paluby.

Mějte na paměti: Trvá 17.5 hodin na plné nabití, takže se doporučuje nabíjení přes noc.

Sekačka sekačky na zadních motorech, jako je tento elektrický model Ryobi, je ideální pro ty, kteří mají omezený úložný prostor, protože mají tendenci být menší a je také obvykle snadnější ovládat. Tato jezdecká sekačka poskytuje tichý a pohodlný zážitek ze sezení sečení a může sekat až tři akry v jednom náboji. i když jen mějte na paměti, že to trvá 17.5 hodin k plnému dobití.

Má robustní a odolný 42palcový paluba, která se upravuje na 12 výškových pozic pro další možnosti designu krajinné úpravy.

Navíc má tempomat, který vám umožní bez námahy řídit všemi typy terénu, nabíječky telefonu USB a automatickou bezpečnostní funkcí, která omezuje rychlost při odchodu dolů, takže neztratíte kontrolu nad strojem. Oceníte také zadní nabíjecí port pro snadný přístup.

Cena v době publikování: 4 383

Detaily produktu:

Napájení: baterie napájená, 48 voltů, 100-ampérní hodina baterie | Velikost trávníku: až 3 akry | Šířka paluby: 30 palců | Výška paluby: 1.5 až 4.5 palců | Rychlost: 7 mil za hodinu (vpřed), 2 km za hodinu (zpětný)

Sečteno a podtrženo

Výkonná, robustní a odolná kadet Cub Cadet Ultima ZT1 50-palcová plyn Zero-Tur na koni trávníky se svou 50palcovou řezací palubou, 23 koňskými silami Kawasaki a pohodlným polstrovaným sedadlem je naším nejlepším výběrem pro nejlepší jízdu sekačka na trávu. Poloměr otáčení nulového stupně znamená, že můžete snadno manévrovat kolem překážek, dostat se nahoru a dolů velké trávníky až 4 akry bez prostojů a také můžete vytvořit úžasné terénní vzory. Chcete-li pro méně přítomnou možnost, zvažte sekačku na trávu na koni na koni na koni na koni. Jezdící sekačka je kompaktní a je ideální až pro 2 akry půdy.

Co vědět o jízdě sekačky před nakupováním

Typy

Hlavní dva typy dostupných sekaček na trávníku jsou traktory trávníku a jezdecké sekačky s nulovým otočením. Traktory trávníku přicházejí ve velké množství velikostí a možností příloh sekačky. Každý model je navržen tak, aby sekal do určité velikosti trávníku, obvykle z.5 až 2 akry a dále. Vzhledem k tomu, že se schopnost sekačky snižovat větší pozemky zvyšuje, stejně tak cena, stejně jako celková velikost sekačky a sekačky.

Skušeče na trávu s nulovým otočením mají dvě páky (na rozdíl od volantu na traktorech trávníků, které je většina lidí obeznámena), a pokud jste nikdy předtím neprovozovali, je trochu křivka učení. Tyto páky musí být zapnuty nebo tlačeny v opačných směrech, aby se nařídily sekačku.

Výhodou sekačky s nulovým otočením je, že můžete manévrovat kolem objektů nebo překážek rychle a snadno a můžete si vyrobit dokonale rovné řady nebo složité vzory, které byste nemohli vytvořit se standardní sekačkou na jízdě. Sekačky s nulovým otočením přicházejí v mnoha různých velikostech, aby pojaly téměř jakýkoli typ nebo velikost trávníku. Sekačky na nulové otočení jsou obecně mnohem dražší než traktory trávníku, takže je třeba mít na paměti, že pokud se chcete držet v určitém rozpočtu.

Napájení

Jízdní sekačky na trávu buď přicházejí v plynných nebo bezdrátových možnostech napájených baterií. Na baterie běží sekačky na baterii a běh každé sekačky se liší v závislosti na jeho napětí a zesilovači baterie. Obecně řečeno, čím vyšší je napětí, tím déle bude sekačka vydržet na jednom náboji. Kromě toho, typ terénu, jakož i výška trávy a jeho typ mohou zohlednit čas běhu sekačky na trávu. Některé modely ovládané baterií poskytují rychlé nabíjení přibližně jednu až dvě hodiny, ale levnější modely by mohly trvat až 20 hodin, než se plně nabijí.

Sekačky na jízdu na plynu jsou poháněny palivem, vyzařují výpary a jsou obvykle nejsilnějším typem sekaček, což z nich činí preferovaný výběr profesionálů. Plynové sekačky na trávu vyžadují více údržby než jiné typy a roční servis (palivo, olej a zapalovací svíčky) se vysoce doporučuje, aby se maximalizovala životnost nástroje.

Velikost nemovitosti

Nákup sekačky správné velikosti pro tuto práci je důležitý, takže s řádnou údržbou vám bude trvat dlouho. Každá nová jezdecká sekačka má ideální velikost nemovitosti jasně napsané ve svém popisu, takže si můžete být jisti, že si koupíte nejlepší sekačku pro svůj dvůr.

„Mnoho lidí dělá chybu, že si koupí příliš malou jezdeckou sekačku a pak ji skončí přepracováním na větší nemovitosti,“ říká Quinn. „To může způsobit hlavní problémy s údržbou a zkrátit život sekačky z dlouhodobého hlediska.“

Řezací paluba

Výška a šířka řezacího balíčku vám dají vědět, kolik trávníku může být seká stroj v jednom průchodu a také jak dlouho bude tráva, jakmile bude řezána. Šířka řezání je také známá jako Swath. Většina jezdeckých sekaček na trávu má nastavitelné výškové paluby s mnoha pozicemi, které vám dávají možnost různých délek trávy, obvykle v rozmezí 1 až 4.5 palců.

Příslušenství

Existuje mnoho dostupných příslušenství, které lze zakoupit spolu s vaší jezdeckou sekačkou, jako jsou soupravy, které mohou mulčovat, oplodnit, provzdušnit, do a kultivovat půdu. Kromě toho si můžete koupit strojní zařízení pro čištění sněhu, jako jsou sněhové flomary, které lze připojit k vaší sekačce, a příslušenství, které se může načíst a skládat půdu. Příslušenství vám umožňuje více využít z vaší jezdecké sekačky po celý rok.

Vaše otázky, odpověděli

Jak vyčistíte sekačku na trávu?

Jízdní sekačky na trávu jsou obvykle těžkými stroji, které jsou navrženy tak, aby řezaly trávu a byly špinavé a blátivé, takže je důkladné čištění není nutností. Tvrdý štětec převezen na kola a kolem paluby, aby se zbavil hustých bahen a bludných výstřižků je obvykle potřeba. Hodit celou věc s vodou se nedoporučuje. Mnoho jezdeckých sekaček přichází s vlastním čisticím zařízení.

Jak často byste měli sekat trávník?

Obecné pravidlo, pokud jde o to, jak často byste měli sekat trávník, je asi jednou týdně. Tím se udrží zdravý trávník a stále vám dá vzhled dobře udržované nemovitosti.

„Vyřízněte trávník, když je dlouhý přes 3 palce,“ radí Quinn. „Nastavte výšku sekačky na 3 až 3.5 palců, abyste zajistili, že jej řezáte způsobem, který umožňuje silný kořenový systém a vytváří zdravější a silnější trávník. Tím se také sníží počet, kolikrát jej musíte zalévat. Řezání trávy pod 2 palce vytváří tenčí trávník, který bude náchylnější k poškození letním sluncem.“

Kromě toho je vysoce vhodné neodříznout více než třetinu délky travní čepele najednou, aby ji nepoškodila.

Jsou jízdní sekačky bezpečné používat?

Jezdící sekačky jsou navrženy tak, aby byly bezpečné, pokud jsou používány správně, ale měly by být drženy dál od dětí. Většina výrobců doporučuje, aby je děti mladší 16 let neměly používat bez dohledu. Ačkoli tyto stroje vypadají zábavně a spíše podobné hračce, mohou být nebezpečné, pokud nebudou správně zacházeny.

„Těžiště na většině jezdeckých sekaček je velmi vysoká, takže šance na převrácení je výrazně zvýšena,“ říká Quinn. „Uživatel by si měl být vědom toho, jaké typy kopců by mohly způsobit převrácení.“

Aby se zabránilo nehodě na kopci, Quinn radí sečení kolmo na stupeň kopce a vyhýbání se řezání paralelně se známkou. „Jinými slovy, rozřízněte do kopce a ne, ale ne,“ říká.

Většina moderních jezdeckých sekaček je vybavena bezpečnostními zařízeními pro převrácení, která zastavují točení čepelí a vypnutí sekačky, jakmile dojde k převrácení, nebo dokonce i když obsluha vstává a opustí sedadlo. Další skvělou funkcí v některých jezdeckých sekačkách je tlačítko, které se nachází za řidičem, které je třeba tlačit, aby se obrátila na opaku.

„Záměrem toho je vytvořit zvyk v operátorovi, aby se podíval přes rameno, než se zálohuje, abyste nikdy nechodili naopak, aniž byste se dívali,“ říká Quinn.

Kdo jsme

Tento článek napsal Kat de Naoum, který má více než 10 let zkušeností s psaním obchodu. Kat je také editorem obchodu v Thomas-Xometry. Pro tento článek Kat zkoumala a přezkoumala několik jezdeckých sekaček a zvažovala faktory, jako je například síla sekačky na trávu, šířka a výšku řezací paluby, pohodlí, úroveň hluku, trvanlivost a hodnota za peníze. Konzultovala také Don Quinna, který má více než 30 let zkušeností s manipulací se sekačkami na trávníku a pracuje na několika farmách.

nejlepších míst k nákupu sekaček na trávu

Kredit: Getty Images

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Dokonale pěstěný trávník je vrchol pýchy majitele domu, ale musíte mít nejprve tu pravou sekačku na trávu. Pokud jde o výběr nejlepší sekačky pro váš dvůr, mohou se volby zdát nekonečné a ohromující: elektrické versus plyn, tlačení versus samohybné a co všechny ty další přílohy?

Zatímco recenzoval, testoval řadu nástrojů péče o trávník, musíme ještě konkrétně testovat sekačky na trávu. Ale můžete se ujistit, že získáte skvělý nakupováním na správném místě. Koneckonců, kde si koupíte záležitosti, když se díváte na výběr, ceny, zkušenosti se zákazníky, znalosti a pohodlí. Ať jsou vaše nejvyšší priority jakékoli, prozkoumali jsme nejlepší místa k nákupu sekaček na trávu a níže jsou naše nejlepší výběry.

Hardware ACE

Menší výběr na hardwaru Ace znamená více zhuštěné kvality a snadnější volby

Zásady návratnosti: 30 dní Značky: Ego, Craftsman, Toro a další doprava zdarma: Ne všechny produkty dostupné pro loď, ale vyzvednutí je k dispozici

Ace není jen místo pro užitečné lidi hardwaru, je to také skvělé místo pro nákup nové sekačky na trávu. Nejen, že je hodnoceno ne. 1 Ve spokojenosti zákazníků mezi maloobchodními prodejnami pro zlepšení domů, ale usnadňuje to nákupní proces s dobře kurátorským výběrem skvělých produktů v řadě cenových bodů. Přestože jsou její akcie považovány za malé ve srovnání s jinými maloobchodníky na tomto seznamu, najdete mnoho nejlepších značek, jako je ego, řemeslník a Toro, a různé typy sekaček, včetně plynu, baterie a manuálu.

Ačkoli ne každá položka je k dispozici k odeslání přímo do vašeho domova, Ace vám umožňuje koupit online a vyzvednout si v obchodě nebo prostřednictvím Curbside Pickup. V případě, že nejste s nákupem zcela spokojeni, ACE nabízí úplnou 30denní návratnost s důkazem nákupu.

Home Depot

Home Depot má velký výběr značek špičkových trávníků

Zásady návratnosti: 90 dní Značky: Toro, Honda, Black Decker a další doprava zdarma: Ano Porovnávání cen: Ano

Domácí zásoby skladují populární značky jako Toro, Honda a Black Decker a nabízí službu pronájmu sekačky na trávu, takže si můžete pronajmout sekačku Toro od čtyř hodin do čtyř týdnů. Maloobchodník má všechny typy sekačky nezbytné od dílů a příslušenství po komerční sekačky, většina s doručením zdarma (nebo se vybrat, aby se v obchodě vyzvedla na nedalekém místě).

Záruka zápasu ceny Home Depot je skvělým doplňkem jeho mnoha výhod. Zahrnuje to cenu položky plus náklady na přepravu, pokud najdete sekačku za nižší cenu jinde. Aby bylo možné platit pro cenovou shodu, musí být položky k dispozici od konkurenta a odeslat na vaši polohu. Většina nových a neotevřených zboží prodaného Home Depot může být vrácena do 90 dnů od nákupu, takže budete mít spoustu času na to, abyste se rozhodli, zda je sekačka pro vás pravá.

Lowe’s

Najděte všechny nejlepší značky jmen na Lowe’s

Zásady návratnosti: 90 dní Značky: Craftsman, Ego a další doprava zdarma: Ano Porovnávání cen: Ano

Z mnoha věcí, které milujeme o Loweově, jeho výběr produktu a skvělých jsou na špičce seznamu. Nejen, že získáte možnost pro vyzvednutí nebo doručení v obchodech, ale máte na výběr z 27 nejlépe hodnocených značek sekačky na trávu, jako je řemeslník a ego. Maloobchodník dokonce nese robotické sekačky na trávu, které jsou hands-off, baterie napájená zařízení pro trávníky až do akru.

Lowe’s má také skvělou záruku ceny. Pokud najdete aktuální nižší cenu za stejnou položku ve skladě od jiného prodejce, bude to odpovídat ceně. Vše, co musíte udělat, je představit reklamu, výtisk nebo fotografii a ukázat ji spolupracovníkovi, který ověřuje, kdo dokončí cenovou shodu. Mezi schválené maloobchodníci s cenami patří Amazon, Wayfair, Walmart, Target, Best Buy, Macy’s a další. Pokud jde o návrat, většina nových a nepoužitých zboží může být vrácena nebo vyměněna s důkazem nákupu do 90 dnů.

Společnost nabídky traktoru

Známý pro komerční péči o trávník, Tractor Supply Co. Nabízí také spoustu obytných sekaček na prodej

Zásady návratu: 30denní značky: Cub Cadet, Worx, Swisher a další doprava zdarma: Ano Porovnávání cen: Ano

Přestože maloobchodník prodává spoustu komerčních produktů, společnost Supply Supply Company má také velkou škálu sekaček na trávníku z rezidenčního využití od sekaček na nulu, z nichž to vše může být dodáno přímo vám. Je to menší výběr ve srovnání s ostatními maloobchodníky na tomto seznamu, ale kvalita produktů zůstává vysoká u významných značek, jako jsou Cub Cadet, Worx a Swisher. Pokud byste raději koupili online a vyzvedli si sekačku v obchodě na místě ve vašem okolí, můžete filtrovat produkty dostupné v obchodech nejblíže k vašemu PSČ.

Navíc, ať už jste provedli nákup v obchodě s zásobováním traktorem nebo online, můžete jej vrátit s důkazem nákupu do 30 dnů od data nákupu. Další velkou výhodou je, že nabídka traktoru bude odpovídat ceně každého konkurenta nebo v obchodě za jakoukoli stejnou položku, pokud produkt není dodáván nebo prodán prodejcem třetích stran (jako Amazon Marketplace nebo eBay).

Sekačky přímé

Zásady návratu: 30denní značky: Toro, Honda, Cub Cadet a další doprava zdarma: Ano Porovnávání cen: Ne

Zatímco jméno může říci všechno, sekačky Direct mají více co nabídnout než jen obrovský výběr sekaček na trávu. Nejenže nabízí dopravu zdarma na tisíce produktů, ale v případě potřeby také můžete financovat vaši objednávku a získat odborné rady od předních odborníků v oboru. Mají špičkové značky jako Toro, Honda a Cub Cadet, stejně jako řada položek péče o trávník, příslušenství sekačky a přílohy.

Mowers Direct má také spoustu obchodů na svých produktech, včetně častých detailů, nabídky „Scratch and Dent“ (sekačky s kosmetickými nedokonalostmi, ale stále běží jako nový) a sleva na kontrolu papíru 2%. Pokud jde o vrácení, můžete vrátit jakékoli neotevřené produkty a příslušenství do 30 dnů od dodání za plnou náhradu. Produkty, které byly otevřeny a nevyužité v jejich původním obalu, lze vrátit také do 30 dnů od dodání.

Walmart

Užijte si nízké ceny a dokonce i záruku ceny

Zásady návratnosti: 90 dní Brands Powersmart, Yardmax, Carevas a další dopravu zdarma: Ano, cena za cenu: Ano

Nakupujte značkou nebo kategorií ve Walmartu pro vaši ideální sekačku na trávu, včetně plynu, bezdrátového, elektrického a jezdeckého sekačky. S více než 1 000 produkty na výběr, je to jeden z největších výběrů akcií kolem a na některých z nejlepších dostupných. Ve skutečnosti, pokud zjistíte, že jeden levnější od jiného online prodejce, bude to odpovídat (i když některá omezení platí, včetně toho, že produkt musí být identické a v současné době na skladě).

Pokud jde o přepravu, možná budete moci získat svou sekačku s dalším nebo 2denním doručením, v závislosti na tom, kde žijete. Jinak, pokud je sekačka na trávu na skladě na nedalekém místě Walmart, vždy existuje možnost koupit si online a vyzvednout si ji v obchodě. Vrací jsou také snadné: budete mít 90 dní po nákupu k výměně nebo návratu, pokud není uvedeno v Walmartových výjimkách. Stejně jako u přepravy můžete také vrátit položky v obchodě, zdarma poštou nebo prostřednictvím naplánovaného vyzvednutí z vašeho domova po poskytnutí čísla potvrzení nebo objednávky.

Jedna věc, kterou si můžete poznamenat s internetovým obchodem Walmarta: je plná prodejců třetích stran (označena „prodaným a odesláním“ pod produktem). Zatímco někteří prodejci jsou legitimní, jiní jsou sporní, proto si důkladně přečtěte recenzenty, aby se ujistili, že nekupujete podvodný produkt.

Amazonka

Amazon má dobrý výběr a snadnou přepravu

Zásady návratu: 30denní značky: Black Decker, Master trávníku, Greenworks a další doprava zdarma: Ano s Amazon Prime Membership Price Shopang: Ne

Na nikoho nepřekvapuje, Amazon také prodává sekačky na trávu. a v tom dobrém počtu z nich. Nese mnoho nejlépe hodnocených značek jako Black Decker, Lawn Master a Greenworks a má dobrý výběr mezi cenou, zdrojem energie, funkcemi a šířkou řezání, které můžete filtrovat od. Mnoho Amazonských sekaček na trávu je zahrnuto také v Prime Shipping, což znamená. Navíc, pokud je sekačka odeslána společností Amazon a je více než 25 let, automaticky získáte dopravu zdarma.

Položky dodávané z Amazonu lze vrátit do 30 dnů od oznámení o přepravě. Některé produkty mají různé zásady nebo požadavky, takže si před nákupem přečtěte podrobnosti o každém produktu. Stejně jako Walmart je Amazon naplněn prodejci třetích stran, takže před nákupem zkontrolujte recenze a prodejce.

Odborníci na recenze produktů mají všechny vaše nákupní potřeby zakryté. Sledujte recenze na a Instagram pro nejnovější nabídky, recenze produktů a další.

byly přesné v době, kdy byl tento článek zveřejněn, ale může se v průběhu času měnit.

Nejlepší jízdní trávníky pro ženy

U žen, které jsou unavené z čekání na to, aby se v sobotu vystoupili z gauče a sekali trávníkem, existuje řada sekaček na koni, které si mohou koupit, aby si udělali práci sami. S jízdní sekačkou je čas a obtížnost sečení trávníku výrazně snížit. Ženy na jezdeckých sekačkách si mohou užít slunce a bavit se, zatímco se starají o své dvory.

Poulan xt

Tato sekačka má 30palcovou palubu, je snadno použitelná a práci se rychle provádí. Tento cenově dostupný traktor má pěknou malou velikost, což usnadňuje ukládání a manévru. Multiblade funkce umožňuje přesnější řezání. Tato sekačka je k dispozici v Home Depot s dopravou zdarma; Maloobchodní cena za rok 2010 je 849.

 • U žen, které jsou unavené z čekání na to, aby se v sobotu vystoupili z gauče a sekali trávníkem, existuje řada sekaček na koni, které si mohou koupit, aby si udělali práci sami.
 • Tato sekačka má 30palcovou palubu, je snadno použitelná a práci se rychle provádí.

Poulan xt 30 in. Paluba 12.5 HP Briggs Stratton 6 rychlostní traktor. Model # PXT12530

Poulan Pro PB19546LT

Tento nádherný černý traktor je fancinger a dražší než předchozí Poulan. Nabízí šestistupňovou převodovku, páku paluby podporované jarem a má manuální zapojení čepele. Každá žena bude na této jízdní sekačce vypadat silně a sexy. Je k dispozici na hardwaru Ace a na hardwaru Ace online. Maloobchodní cena za rok 2010 je 1 781.99; Online cena je 1 457.99.

 • Paluba 12.5 HP Briggs Stratton 6 rychlostní traktor.
 • Model # PXT12530 Tento nádherný černý traktor je fancinger a dražší než předchozí Poulan.

Poulan Pro PB19546LT TRACTOR

Snapper 7800545 LT130

Tento lesklý traktor trávníku červeného snipu je horní částí linky. Je vybaven motorem o výkonu 23 koňských sil, má ovládání jednoho pedálu a může se může pochlubit elektrickou čepelí. Má také snadný pohon všech kol a 20palcová zadní kola. Tato sekačka je k dispozici od Amazonu.com s dopravou zdarma. Maloobchodní cena za rok 2010 je 2 699.99.

Snapper 7800545 LT130 AWS Series 46-palcová 23 HP Briggs Stratton Els Twin Twin Twin Lawn Mew s All Wheel řízení Single Pedal Control #28838 Maloobchod: 2 699.99

 • Poulan Pro PB19546LT TRACTOR TRAKTOR Tento lesklý červený Snapper trávník je na vrcholu linky.
 • Snapper 7800545 LT130 AWS Series 46-palcová 23 HP Briggs Stratton Els Twin Twin Twin Lawn Mew s All Wheel řízení Single Pedal Control #28838 Maloobchod: 2 699.99

Sekačky na trávu pro ženy

Pokud máte spoustu půdy na pokrytí, může být jízdní sekačka nejlepší sekačkou pro váš majetek. Pokud sekáte, abyste se dostali venku a užili si nějaké sluneční svit, poslední věcí, kterou potřebujete, je hlasitá sekačka, která používá benzín a olej. Navijáky jsou lehké a tiché. Velká kola vám nabídnou stabilitu, když tlačíte, zatímco modely redukovaných tření usnadňují tlačení. Zvažte sekačky, které jsou navrženy tak, aby řezaly trávu v atraktivním, dokonce i vzoru, a ty, které se snadno proměňují a přesunují na těsná místa, takže každý centimetr dvora je dokonale upravený. Vyberte si ten, který přináší výsledky, které se vám líbí. Možná také budete chtít sekačku, která může mulčovat výstřižky trávy.

 • Pokud máte spoustu půdy na pokrytí, může být jízdní sekačka nejlepší sekačkou pro váš majetek.
 • Pokud sekáte, abyste se dostali venku a užili si nějaké sluneční svit, poslední věcí, kterou potřebujete, je hlasitá sekačka, která používá benzín a olej.