Obnova sekačky. Vintage Ride On Sixers

Historie jezdeckých sekaček Johna Deere: šedesátá až 2000 let

S dlouhou řadou historie při výrobě jezdeckých sekaček. John Deere dnes představil stovky modelů, které dnes hrály významnou roli při vývoji našeho trávníku a zahradního vybavení. Při pohledu na sekačku John Deere se objeví mnoho otázek jako. Jaký rok to byl vyroben? Jak se tato technologie vyvíjela? Je k dispozici větší model? Který z nich je pro mě pravý?

Určitě by bylo obtížné řešit všechny tyto otázky pro každý model sekačky, který kdy existoval. Chtěli jsme však sestavit tuto sérii, abychom vám pomohli lépe porozumět historii za sekačkou Johna Deereho.

V tomto příspěvku se podíváme na vývoj sekačky John Deere od šedesátých let do současnosti. Užívat si!

Historie jezdeckých sekaček Johna Deere: šedesátá léta

Šedesátá léta byla pro Johna Deereho vzrušující desetiletí, protože po celá léta úspěchu položila základy. Od vytvoření původního modelu 110 po zavedení modelu 140 nelze popřít, že základ pro historii sekaček John Deere je silný.

Kde to všechno začalo

V roce 1963 se John Deere poprvé vloupal na trh trávníků zavedením modelu 110. John Deere 110 měl čtyřtaktní benzínový motor se 7 koňskými silami.

V té době se sečení trávníku stalo mnohem populárnější volnočasovou aktivitou. To přimělo Johna Deere, aby se ponořil na trh tím, že nabídl mnoho podobných funkcí a implementuje, že větší zemědělské traktory začleňují. 110 byl velkým hitem, pravděpodobně kvůli působivým designu a futuristickým funkcím.

Urbanizace

Poté, co prokázal úspěch sekačkou modelu 110, John Deere krátce poté představil model 60. To bylo navrženo zvláště s ohledem na více městských zákazníků. těch, kteří měli méně půdy a nemuseli nutně potřebovat větší model 110.

John Deere 60 byl užitečný pro zákazníky, kteří potřebovali dobýt svou práci na trávníku s všestranným strojem, protože tento model nabídl různé přílohy, včetně:

Dělat věci o krok dále

Pokračování úspěchu 110 se Deere rozhodla spustit větší model, který nesl podobný styl pouze s větším motorem a širším palubou. Pro zákazníky, kteří potřebovali stroj pro větší pracovní místa než 110 a 60, bylo schopno, 112 bylo perfektní.

Krátce nato společnost Deere také představila malý stroj, který nabídl tunu energie. model 140. Se 14 koňskými silami (ve srovnání s 110, který nabídl 7 koňských sil), 140 bylo daleko před časem.

Úplný seznam jezdeckých sekaček podle modelu, roku a sériového čísla naleznete v níže uvedeném grafu.

Historie John Deere Riding Mowers: The 1970s

Přestože v době, kdy se sedmdesátá léta kolila, produkovala traktory trávníku téměř deset let, John Deere tentokrát nebral sedět a odpočívat. Místo toho byly sedmdesátá léta doba pokroku, což mělo za následek 3 nové série sekaček, které byly navrženy tak, aby překročily očekávání.

Vylepšení sekaček na koni v 70. letech

Ačkoli několik existujících modelů, které byly původně představeny v 60. letech, bylo na začátku 70. let upgradováno, Deere v roce 1975 přijala některé hlavní pokroky, kdy na trhu zasáhly sekačky série 200, 300 a 400 série. Tyto stroje poskytly zákazníkům nové a vzrušující funkce, do kterých se ponoříme níže.

200 série

Tato série zahrnovala některé podobné rysy jako John Deere 110 a 112, jako je variátor V-Belt a mechanická spojka PTO. Nový design však poskytl zákazníkům možnosti motoru mezi 8-16 koňskými silami, gumovým ISO namontovaným, plně zahaleným motorem s nízko tónovým tlumicím systémem a nový styl kapuce a gril. Design sekaček série 200 série převzal styl plné velikosti zemědělských traktorů s čelem prosazeným.

Série 300

Série 300 byl hydrostatický model, který byl upgradován na 16 koňských sil Kohler K-Series. Většina upgradů tohoto stroje byla vyrobena do těla, protože to trvalo více designu čtvercové kapuce s integrálními světlomety, postranními panely motoru a černou přístrojovou deskou. Jednou z největších změn zahrnovalo přesun modulu z pod kapotě pod zadní panovní pánev.

Série 400

Po trendu vylepšení návrhu, podobně jako série 300, Deere pokračovala v viditelnějším pokroku s řadou 400. To zahrnovalo rozvor na 400 o 6 palcích delší než 140, stopa, která byla o 7 palců širší a hmotnost stroje byla o 250 liber více. Spolu s aktualizovanou velikostí a stylem tohoto stroje Deere také přidala posilovač řízení, což byl v té době kompletní měnič her.

Podívejte se na níže uvedený graf, kde najdete kompletní seznam sekačky podle modelu, roku a sériového čísla.

Historie jezdeckých sekaček Johna Deere: 80. let

V John Deere byly osmdesátých let čas na vývoj a dosažení milníků. Kromě zavedení nových návrhů, jako je například řada R a S, John Deere během tohoto desetiletí také vyrobil svůj miliontý trávník a zahradní traktor!

Deere jde naftu

V roce 1984, první traktor Deere, který kombinuje dieselový motor s hydrostatickým pohonem a posilovačem řízení, udělal v traktorovém průmyslu docela dojem. Tento působivý stroj byl John Deere 430, který byl velmi podobný modelu 420, ale místo toho byl poháněn 3-válcovým vodou chlazeným motorem s vodou Yanmar. 430 vážilo 1 170 liber, což z něj činí nejtěžší a nejsilnější John Deere své doby.

Vývoj série 300

Přepracování série 300 vedlo k zavedení 318. Pro zákazníky bylo skvělé, že na novém modelu 318 bylo stále použito mnoho připoutání řady 140 a 300; Bylo však přidáno mnoho vzrušujících funkcí:

  • Redesign zadního snímku z „uzavřeného“ na „Otevření“ konfigurace
  • Zvěstovací světla implementovala do panelu přístroje
  • Čtvercová paluba blatníku
  • Rezervujte palivovou nádrž pro zvýšenou produktivitu

Nejlepší část? Během této doby John Deere zasáhl velký 1 milion milníků. vyráběl svůj miliontý trávník a zahradní traktor, přičemž 318 model byl prodán jakékoli jiné modely.

Série R a S

Jak víme, Deere se vždy snažila pojmout zákazníky spravující velké i malé operace, a proto byly představeny řady R a s řadami.

Série R (R70, R72 a ​​R92) byla vhodná pro zákazníky, kteří potřebují řešení pro menší kousky půdy. Mezi klíčové funkce patřila pětistupňová převodovka s převodovým pohonem, in-line řazení, ocelový rám s celovečerním svařovaným ocelovým rámem a pevný poloměr otáčení 27 palců. To poskytlo operátorům ještě více spolehlivosti, dlouhé životnosti vybavení a také řazení na cestách.

Pro ty s trávníkem o něco větší než to, co bylo vhodné pro sérii R, Deere vytvořila sekačku S řady S (S80 a S82). Tyto stroje měly 30palcovou šířku řezání, elektrický start a 8 koňských motorů.

Úplný seznam jezdeckých sekaček podle modelu, roku a sériového čísla najdete v níže uvedených grafech.

John Deere jezdící sekačky v 90. letech

Nesmí být podkopáno v předchozím desetiletí, devadesátá léta provedla trend růstu pro traktory John Deere Lawn and Garden Tractors. S představením několika nových modelů, včetně LT, LX, GT a GX Series, John Deere zasáhl 2 další vzrušující milníky před koncem tisíciletí.

Exponenciální růst

léta byla známá pro mnoho věcí, ale konkrétně pro Deere to byl čas pro exponenciální růst v číslech i technologii. V 90. letech zasáhl John Deere 2 miliony a 3 miliony milníků a vyráběl svůj 2 miliony trávníkového traktoru s modelem LX188 a jeho 3 miliony traktoru s LT133 v roce 1998.

To je jistě sentiment toho, jak společnost během této doby zvýšila prodej; Není to však jediná věc, na které Deere během této doby pracovala. Podívejme se na několik mezníkových modelů, které byly kritické pro historii sekačky John Deere na koni.

Série LT

Koncem 90. let se série LT (133, 155 a 166) stala jedním z nejpopulárnějších sekaček John Deere vůbec. S touto sérií by operátoři mohli zažít vysoce kvalitní široké škrty a větší množství paliva ve srovnání s konkurenčními modely ve své třídě. Důraz byl kladen na pohodlí s nastavitelným sedadlem operátora pro ty, kteří strávili dlouhé hodiny na svém vybavení, nový materiál Xenoy místo oceli držel také tento stroj v lepším stavu.

Série LX

Série LX byla poprvé představena v 90. letech a zůstala po dobu 16 let. Zákazníci si pamatují tuto sérii pro svou všestrannost, protože každý model byl kompatibilní s několika velikostmi sekačních balíčků, aby vyhovoval potřebám operátorů. Série LX byla také skvělá pro řadu dalších projektů kolem dvora. Například majitelé by mohli připevnit ke stroji připevnění ke stroji, aby pomohla bojovat s zimními bouřemi.

Série GT a GX

Série GT a GX byly velmi podobné, pokud jde o styl a používá. Pro zákazníky s pozemky o velikosti kolem 4 hektarů se oba stroje mohou připojit k jiným nástrojům, jako jsou sněhové dmychadla, pytle, vozíky, přední čepele a řada zadních nástavby, jako jsou provzdušňovače a užitkové vozíky. Tyto stroje byly nejlépe vhodné pro majitele, kteří potřebovali pro své víkendové aktivity trochu více energie a velikosti.

Podívejte se na níže uvedené grafy, kde najdete kompletní seznam jezdeckých sekaček podle modelu, roku a sériového čísla.

John Deere jezdící sekačky v roce 2000

V neposlední řadě Deere v roce 2000 provedla několik pozoruhodných aktualizací stávajících modelů. Zaměření se zde do značné míry zaměřuje na nabízení více energie zákazníkům díky modelům v řadě LA a X.

LA série

Tento model kombinuje sílu a všestrannost, aby se perfektně přizpůsobila majitelům trávníku středně velké velikosti. Mezi klíčové prvky patří ocelový svařovaný rám s plnou délkou, plně stisknuté mazání, litinové přední nápravy, světlomety, průsvitná palivová nádrž včetně rozchodu vidění, pohodlné stanice operátoru, systém řezání okrajů a možnost pro reverzní implementaci. Tato série, podporovaná spoustou energie, zahrnuje také ochrannou známku na montáž společnosti Johna Deere, což umožňuje snadno připojit velký bagger nebo jiné těžké zařízení namontované na zadní straně. Do LA lze snadno přidat do LA další přílohy, jako jsou zametání trávníků, přední čepele, lopaty traktorů, čepele střední.

X série

Co je jedinečné na této sérii jezdeckých sekaček Johna Deere? Technologie je to, co odlišuje tento stroj, protože převádí výkon na kola pomocí hydrostatické převodovky k úspoře času během provozu a eliminuje zbytečné měnící se měření, aby se zrychlil nebo zpomalil. Série X také zahrnuje systém řezání okrajů a pevný poloměr otáčení. To vše pomáhá zlepšit pohodlí, výkon a spolehlivost.

Níže uvedené grafy poskytují úplný seznam těchto jezdeckých sekaček podle modelu, roku a sériového čísla.

Doufáme, že vám toto historické poruchy pomohlo získat lepší představu o tom, jak se sekačky na koni, kde jsou dnes. Stále se zajímáte o dozvědět se více o historii sekaček Johna Deereho? Nezapomeňte si prohlédnout některé z níže uvedených článků.

History of John Deere Riding Mewers FAQS

Kdy John Deere vyrobil svůj první trávník?

V roce 1963 vstoupil John Deere na trh trávníků zavedením modelu 110. John Deere 110 měl čtyřtaktní benzínový motor se 7 koňskými silami.

Kdy byla vytvořena první sekačka na naftu John Deere?

V roce 1984 vytvořila Deere svůj první traktor, aby kombinoval dieselový motor s hydrostatickým pohonem a posilovačem řízení.

Série sekaček na koni byla propuštěna v 70. letech?

3 nová série sekaček, které byly navrženy v 70. letech, včetně série 200, 300 a série 400.

Jaké desetiletí John Deere produkoval svůj miliontý trávník a zahradní traktor?

John Deere vyrobil svůj miliontý trávník a zahradní traktor v 80. letech.

Co je jedinečné na sérii X sekaček John Deere?

Technologie řady X je to, co odlišuje tento stroj. Převoduje napájení na kola pomocí hydrostatické převodovky, aby ušetřil čas během operací a eliminoval zbytečné měnící se měření, aby se zrychlil nebo zpomalil.

Související články:

Máte.li jakékoli dotazy týkající se vybavení péče o trávník John Deere, můžete se obrátit Místní prodejce John Deere.

Pokud se vám tento příspěvek líbil nebo chcete číst ostatní, neváhejte se s námi spojit , , nebo !

Obnova sekačky

Tuto sekačku jsem našel na dvoře sousedů a on na ni neměl nikoho, tak jsem ji koupil a rozhodl jsem se ji obnovit. Je to značka Montgomery Wards Garden, vyrobená někdy kolem 50. let. Byl to obnoven jako letní projekt já a můj dědeček. Hlasujte pro mě prosím ve 2. výroční soutěži Krylon. dík!

Být první, kdo sdílí

Udělali jste tento projekt? Sdílejte to s námi!

Oprava a opětovné použití soutěže

Soutěž magnetů

комментарии и мнения

Měl jeden v 90. letech. Modrá s bílou rukojetí. Řekl na to Kmart

Na konci šedesátých let jsem stříhal své sousedy trávník! byla to ta nejúžasnější věc. Nyní to mám a já jsem v procesu obnovení. Jsem rád, že znáš značku, nikdy jsem to neudělal. Moje byla bílá s oranžovými koly.

Velmi cool, koupil jsem téměř přesně stejnou sekačku v aukci letos v létě.

Mohl bych udělat totéž. Můj motor běží, ale nemůžu napájet sekačku a pohybovat se současně

To je úžasné. Motor zní, jako by byl připraven na dragstrip.

Díky, vlastně jsem trochu pokročil jiskru tím. Zdálo se, že to dává trochu větší kop na nečinnost. 🙂

Pěkný malý traktor, který jsem si vybral před 2 dny, běží dobře, přemýšlel, jestli mi můžeš říct, jak jste zjistili, jaké barvy to bylo, když nový důl vypadá jako všechno zlato, jako je váš motor s bílým sedadlem a manipulacemi im hoblování na jeho obnovení skutečného Brzy by byly jakékoli informace užitečné, děkuji

Moje barva byla tak daleko, že jsem si jen vybral, jaké barvy jsem si myslel, že by vypadaly dobře. Nejste si jisti, jakou barvu má tělo být, bylo to buď bílé nebo stříbrné, ale vím, že motor byl zlatý. Barva, kterou jsem použil, byla dupliová automobilová barva v aerosolové plechovce. Pokud máte nějaké další otázky, neváhejte se zeptat. dík!

Právě jsem si vyzvedl jeden před 2 dny, kdy jsem to brzy obnovil

Pěkný malý traktor, který jsem si vybral před 2 dny, běží dobře, přemýšlel, jestli mi můžeš říct, jak jste zjistili, jaké barvy to bylo, když nový důl vypadá jako všechno zlato, jako je váš motor s bílým sedadlem a manipulacemi im hoblování na jeho obnovení skutečného Brzy by byly jakékoli informace užitečné, děkuji

Baví mě obnova předmětů do jejich původní továrny/předváděcího stavu. Musím říci, že se zdá, že jste odvedli skvělou práci při obnově této peice. Úžasná práce! Doufám, že to pro vás nemusí být jednorázová věc a že byste mohli sdílet další takové projekty. Děkuji za sdílení!

Pamatuji si, jak můj starý časovač soused koupil tento přesný model v 70. letech, když jsem byl dítě. Když ji prodejce odjel po ulici, neustále s ním praskal! Zdědil jsem to, když zemřel v ’91 a šířit se vplížili Charlieho na můj dvůr s ním 😉 Nakonec jsem to prodal příteli v roce 1994 za 75! Používal to roky a rozdal ho. Určitě to byla zábavná malá jezdecká sekačka! Děkuji za VZPOMÍNKY.

Sakra synu, ta věc zní znamená, vypadá to také cheri, prvotřídní práce!

Duha starožitných sekaček

Dennis Merlau obklíčil svůj Gemco Reelrider. „Kdokoli si může dovolit starou sekačku,“ říká. „Jeden můžete získat kdekoli od 25 do 200. Zdá se však, že se reprodukují. Někdy vás prostě sledují domů.“

Tato sada sekačky byla vyrobena na konci čtyřicátých let Sensation Mower Co., Ralston, Neb. Sada obsahovala dřevěnou palubu, rotační sekačku, vřeteno, držadlo a kola; Kupující poskytl svůj vlastní motor. „Dal jsem na to první rok Kohler K7 (asi 2 HP),“ říká Dennis. „Kohler vytvořil tento model pouze v letech 1949- ’50 a pak se zastavil.“.“

Nevidíte Jacobsena tak úplného, ​​jako je to velmi často: kapuce pro tuto sekačku z roku 1949 jsou vzácné jako slepičí zuby. Navržená pro použití na golfových hřištích nebo upscale rezidenčních trávníků, sekačka 2-cyklu má motor Jacobsen. „Miluji tuto sekačku,“ říká Dennis. „Litina je tak ozdobená a těžká a je to velmi tichá sekačka.“.“

Tento model 75 Farm-Ette z roku 1957 postavil Tractor Co Tom Moore Tractor., Mantua, Ohio. Přenos sekačky je vybaven motorem Kohler 4 HP, je umístěn do strany. „Je to dobrý přenos, zejména ve srovnání s koněm kol nebo bolenů,“ říká Dennis. „Ale jak to vypadá, tato sekačka nebyla uživatelsky přívětivá.“. Ovládací prvky nelze dosáhnout. Má řízení motokáře a mechanismus výtahu je krutý. Byl to jeden hrubý vole; Není to zábavný malý jezdec. Bylo to jen “spěch a získejte něco na trhu; Můžeme to později upřesnit.““

Tento generál GEMCO z roku 1958 byl postaven ze soupravy, kterou kupující připojený k sekačům s navijákem s vlastním pohonem (v tomto případě s kvalitou Master Ward Montgomery), přeměnil ji na jezdce. Tenhle (vybavený motorem Lauson) má odstředivou spojku jako go-karta. Když Dennis dostal sekačku, její rám byl ve špatném stavu, ale plech byl dobrý. Sedadlo. jedinečný design vytvořený z těžkých kovových obrazovky. byl zastřelen, ale Dennis měl štěstí, že našel náhradu NOS. V prvních dnech jízdy na sekačkách učinily soupravy, jako je tento, jezdci dostupné pro dělnickou třídu.

Tento tříkolový Gemco Reelrider, postavený společností General Mower Corp., byl prodán na konci padesátých let jako souprava. „Všechno, co jsem namaloval červenohnědou, bylo součástí soupravy,“ říká Dennis. „Rám, ovládání sedadla a spojky.“. Namontujete to na palubu sekačky na navijáku. Tenhle je na sekačce Delux Pincor. Sekačka má převodovku s převodovkou dopředu a reverzní převody a velmi složitou spojku s více diskály.“

Když Dennis dostal tuto sekačku Fairbanks-Morse z roku 1956 Fairbanks-Morse, nebyla běžecká. Také musel stavět nové blatníky pro jednotku. Postaveno Root MFG. CO. Pro Fairbanks-Morse má model 24 motor Clinton 1100 (asi 2-1/2 hp). „Kus má tři kola (jedna vzadu) a byla postavena ručně,“ říká. „Všechno to bylo svařováno.“. Dnešní standardy to bylo obrovské množství ruční práce.“

Původní sedadlo ze skleněných vláken na této zahradní značce z roku 1957 (postavené společností Moto Mower Co. a prodal Montgomery Ward Co.) převrátí a poskytuje přístup k motoru Clinton. Zadní kolo funguje jako kolo, ale ve skutečnosti je válec. „Podle mého vědomí to byla jediná společnost, která vyvinula sekačku, jako je tato, která vám umožnila válet trávník při sečení,“ říká Dennis. „Konstrukce krok byl skvělý pro starší uživatele a měl velmi stabilní design pro sečení nebo válcování.„Sekačka se třemi koly má celé hliníkové tělo a lehký motor (s dopředu a zpětným, ale bez brzdy).

Pokud jde o starožitné sekačky a zahradní traktory, Dennis Merlau ví, co se mu líbí. Červené. Zelené. Bílé. oranžový. Modrý. Získáte obrázek.

„Máme rádi barvu,“ říká a popisuje jeden aspekt koníčku, který on a jeho manželka Deb, sdílejí. „Nechtěli bychom sestavu jen jedné barvy.“. Velmi si vážíme těm, kteří to dělají, protože jsou to, na co jde, pokud potřebujete odpovědi na jejich linii vybavení.“

Filozofie duhy páru podporuje druhý charakteristický znak jejich sbírky. „Miluji barvu a miluji věci, které jsou jiné,“ říká Dennis. „Pokud to vypadá staré a mechanicky, mě to zajímá.“. Mám rád funky.“

Časný nadšenec

Sběratelský zájem o trávníky a zahradní traktory je dnes na historicky nejvyšší úrovni. Malé jednotky se snadno ukládají a vytahují, jsou cenově dostupné a jsou přátelské k rodině. „Malé děti milují tyto věci,“ říká Dennis. „Jít na show s dědečkou není něco, co by se mělo obávat.“.“

Dennis dostal brzy začátek v koníčku. Při sečení trávníku své babičky, když mu bylo asi 10 let, rozhodl se, že její sekačka potřebuje nějakou práci. „Pamatuji si, jak vyšla z domu poté, co se ztichla, když by měl být hluk sekačky, najít mě se sekačkou,“ Opravuji to.“Jsem si jistá, že když šla zpět do domu, ve své mysli věděla, že to bude muset opravit nebo koupit nový,“ říká. „Ale v krátkém čase jsem se s tím vrátil.“. Byla překvapená a potěšena a já jsem byl jen potěšen.“

Poté nebylo ohlédnutí zpět. Dennis si vzal práci přímo ze střední školy a pracoval na trávníku a zahradě v prodejci Johna Deere. „Dozvěděl jsem se také o velkých traktorech a vybavení,“ říká, „ale moje oblíbené vybavení bylo a jsou malé věci.“

Dnes on a Deb vede Michiganskou kapitolu Vintage Garden Tractor Club of America. Užívají si přátelství vytvořených prostřednictvím klubu a také spojení, která jim pomáhají v jejich konících. „Pro mě je to jen historie a je to zábava.“. Někteří z našich starších sběratelů prodali své velké traktory, ale zůstávají v koníčku se zahradními traktory, “říká. „Mohou být i nadále součástí koníčku a mohou pomocí svých zahradních traktorů obejít show.“. A je zábavné sledovat, jak ty nejmenší chodí nahoru a skočí přímo na kus, jako by ho vlastnili, jako by pro ně bylo právě vyrobeno.“

Sekačka na koni v každé garáži

Dennisova kolekce odráží jedinečnou éru. „Po druhé světové válce chtělo mnoho lidí mít své vlastní malé podniky,“ říká. „V tu chvíli měli všichni sekač na trávu.“. Pak na konci padesátých let vyšli s jezdcem. General Mower Corp. (GEMCO) vychází s soupravou, kterou si můžete dát na sekačku s vlastním pohonem. A je to levné: najednou si ten průměrný člověk mohl dovolit jezdce.“

Výrobci velcí a malí míchali, aby dostali jezdce na trhu. Nebylo to nutně záležet na tom, zda bylo dobře navrženo: Důležité bylo získat kus akce. Velcí hráči dokonce vyšli s linky implementace. „A kdyby bylo všechno uspořádáno jen perfektní,“ říká Dennis opatrně, „mohou dokonce pracovat.“

Technologie však pokračovala v postupu. Stroje, které byly jen několik let, byly rychle odsunuty stranou pokročilým inženýrstvím. „Hodně z těchto věcí se rychle stalo nezdravým,“ říká. „Byl vyhozen nebo zničen.“.„O deset let později se sběratelé obrátili na internet. Najednou každý mohl najít starou sekačku. Dnes, Dennis říká, že nabídka vysychá.

Vyvážený přístup

Dennis a Deb preferují kompletní jednotky. „Ale pokud tomu tak není. a to obvykle je tomu tak. velmi si užívám výzvy budování částí a malby,“ říká Dennis. „Moje životní práce byla mechanická práce a výroba kovů a to mi pomáhá v tomto koníčku.“.“

Merlaus vykonávají své vlastní restaurátorské práce a snaží se to udělat co nejvíce autentičtější. „Snažíme se zkoumat a najít správné barvy, abychom zůstali co nejblíže k tomu, jak by měli vypadat,“ říká Dennis. Pokud jde o části, dělají maximum, aby našli náhrady, ale nejsou posedlí. „Některé části prostě nebudou nikdy nalezeny,“ říká, „tak to tak dostaneme co nejblíže a dostaneme to na pořady, aby lidé viděli a ocenili. Proč to nechat v obchodě po celá léta, čekat na ten zvláštní kousek, když to může být vyrobeno a my si to můžeme užít? Dostaňte se tam a bavte se: možná budete zítra mrtví!“

Po letech v koníčku zjistí, že Dennis se trochu posouvá. „Zvykli jsme všechno, ale v posledních několika letech bylo trendem nechat to co nejoriginálnější,“ říká. „Myšlenka“ Je to jen originální „je dobrý, líbí se mi to, ale někdy věci, které najdeme, jsou v reálné pomoci, takže je znovu vybudujeme. Jako příklad máme několik starých semen od počátku 20. století. Jsou to dobré pevné kousky, ale na ně není žádná barva a nikdo se na ně ani nedíval. Takže jsme je namalovali a teď jsou to velký zásah. Jde to oběma způsoby.“

Sekačky, které najdou cestu do Dennisovy sbírky zřídka odcházejí. „Neprodáváme se příliš často, obvykle pouze tehdy, když najdeme duplikát,“ říká. „Deb mě vždy varuje,“ buď opatrný. „! Možná budete chtít jednoho takového jednoho dne a nebudete moci znovu najít.“Věřte mi, tato slova se vrátila, aby mě pronásledovala více než jednou.“

Pro Merlaus je hobby více než stroje. „Naším cílem je otevřít oči lidí do historie a nechat je vidět a dotýkat se ji,“ říká. „Doporučujeme mladým lidem, aby vyzkoušeli koníč.“. Je to pro nás skutečná radost, když lidé přijdou a uvidí sekačku nebo malý traktor, který podněcuje vzpomínky. Možná nebudou mluvit žádná slova, ale to je v pořádku; Jen úsměv je dobrý.“FC.“

Pro více informací:

Leslie McManus je editorem Farm Collector; Kontaktujte ji na lmcmanus@ogdenpubs.com.