Nejlepší recenze kruhové pily. Velká nožní dovednost

Nejlepší recenze kruhové pily

Bezdrátové nástroje jsou všechny vztek a není pochyb o jejich neuvěřitelném pohodlí. Ve skutečnosti jsou některé z nejlepších bezdrátových kruhových pily, jako je zadní packová pila Makita 18V x2. Ale ne každý je na palubě s bezdrátovým šílenstvím, pokud jde o kruhové pily. Ve skutečnosti pravděpodobně uvidíte více modelů než modely než v mnoha oblastech. Proč? Spolehlivá síla a téměř nekonečné runtime. Výběr z nejlepšího kruhové pily není vždy snadné a je třeba zvážit víc než jen specifikace. Se všemi těmito volbami jsme se spojili s našimi profesionály, abychom pro vás provedli testování.

Pokud sledujete bezdrátové nástroje, budete vědět, že jen zřídka zůstávají na trhu déle než rok bez nějaké aktualizace. Ale některé z proudových kruhových pily byly venku více než 15 let a stále se spolehlivě žvýkají dřevo za předpokladu, že víte, změňte čepel! I když ne každá viděla, na kterou jsme se podívali, vezme si domů nejvyšší doporučení, každý má své místo.

Celkově nejlepší kruhová pila

Metabo HPT C7UR/C7URM RIPMAX PRO

Původně spuštěno dříve, než Hitachi změnil název na Metabo HPT, C7UR/C7URM zasáhl trh na vysoké rychlosti. Doslova.

Při 6800 ot / min se testování pole Metabo HPT RIPMAX Circular Saw prokázalo jako svalnatá zvíře řezacího nástroje, který žvýká jakékoli dřevo na jeho cestě. Naše rámovací posádka se rozběhla o jeho řeznou rychlost.

Pro asi 99 můžete získat lehkou pilu s vynikajícím výkonem řezání.

Zvažte také:

Na našem seznamu je také vysoko na Makita 5007mg. Je to trvalý bestseller a vysoce hodnotí s naším týmem Pro. To nemá docela rychlost ripmaxu Metabo HPT, ale je to dost rychlé a jeho komponenty hořčíku pomáhají udržovat váhu dole.

Máme hodně lásky k Skilsaw SouthPaw, která je téměř dokonalá s dominancem levé čepele v našem obchodě. Obchoduje se s určitou rychlostí čepele pro další točivý moment, je pod 9 liber a má všechny funkce, které hledáme s výjimkou čepele brzdy. A to se ukáže jako jediná věc, která ji drží zpět.

Nejlepší šňůra říkací řídící kruhová pila

Skilsaw SPT 77 WML Worm Drive Circular pila

I když jsme na východním pobřeží a obecně dáváme přednost kruhovým pilám, nejsme úplně zkreslení. Pro ty z vás, kteří dávají přednost inline designu a vyššímu točivému momentu jednotky Worm, doporučujeme se podívat na značku, která vše spustila: Skilsaw.

Nejlepší kabelový šortkový kruhovou pilu je podle našeho názoru SKILSAW SPT 77 WML. Jeho motor 15-ampérů řady 77 poskytuje dostatek energie řezání dřeva, zatímco kryt hořčíku, obuv a kryt ozubeného ozubeného zařízení pomáhají udržovat hmotnost na přiměřené 11.5 liber. To je bez čepele, ale pro tento styl kruhové pily je stále neuvěřitelně lehký.

Jako prémiová možnost je tento provozuje 199 a je také k dispozici s zátkou zámku pro 219.

Nejlepší šňůra pro zpracování dřeva

Festool Hk 55 Carpentry Saw

Na povrchu byste se mohli divit, proč bychom doporučili kruhovou pilu 460. a je to spravedlivá otázka. Festool HK55 (a HKC55, pokud chcete bezdrátovou verzi) vám dává schopnost kombinovat funkce kruhové pily, stolní pily a rozpadu s jejich inovativním systémem FSK Track. A protože Festool má přístup na celé systémy, připojuje se k extraktoru prachu (CT SYS je dobrá volba, když jste na cestách).

Jediná věc, na kterou je třeba dávat pozor, je lichá velikost čepele 6 1/4 palce.

Kitci Plus si můžete vyzvednout pomocí železnice FSK420 za 659.

Zvažte také:

Pro tradiční trať, která přináší vynikající výsledky, podívejte se na Makita SP6000J (479 s 55palcovou kolejnicí). Je to osvědčený design s našimi dřevaři v terénu.

Pokud hledáte prémiovou možnost, Festool TS 55 Req je vysoce hodnocen pro svou neuvěřitelnou přesnost s naším týmem. Je to dražší, počínaje kolem 599 bez kolejnice, ale získáte takový druh zdokonalení, která mění pro jemné dřevařské pracovníky.

Když chcete přesnost, není možné se obejít cenu vyhrazeného systému stopy. Pokud máte rozpočet a máte trochu více prostoru pro chyby, nebo si chcete vyzkoušet řezání před skočením oběma nohama, můžete převést nejvíce kruhových pila.

Je to především produkt pro kutily, který vám dává náležitosti začínající do 80 let.

Nejlepší kruhová pila pro řezání 4 × 4 a 4 × 6

Skilsaw SPT 70 WM-22 Sawsquatch 10 1/4-palcový červ Circular pila

Když řezáte 4x materiál se standardní kruhovou pilou 7 1/4 palce, jedná se o dva řezaný proces. Chcete.li to udělat jen v jednom průchodu, jděte s Skilsaw Sawsquatch jako nejlepší kruhová pila pro řezání 4 × 4 a 4 × 6.

Jeho motor červového pohonu a 10 1/4 palcové čepele dělají krátkou práci 4x materiálu. Používáme ji těžce v zemědělské konstrukci, kde musíme dokonce zvýšit vrcholy 4x plotových sloupků a stavět různé struktury s 4x tvořícími hlavní části rámu.

Je k dispozici s nebo bez kabelu zámku pro přibližně 419.

Zvažte také

Pokud chcete ještě větší řeznou kapacitu pro dřevěné rámování nebo jiné aplikace s vysokou kapacitou, zvažte super pilotu Skilsaw Super Sawsquatch. Je to kruhová pila s červem, která může rozřezat 6-1/4 palce v jednom průchodu.

Přichází s pouzdrem na plastový stojan/přepravu a běží 699.

Nejlepší kovová řezací kovová pila

Milwaukee 6370 8palcová kovová řezací kruhová pila

Jen velmi málo nástrojů, které přicházejí v našem obchodě, vydělává perfektní 5hvězdičkové hodnocení, ale Milwaukee 6370 ano, a je to naše volba jako nejlepší kovová řezací kruhová pila.

Od síly a přesnosti po výsledky bez burr a sbírky čipů to bylo vyřazeno z parku pro našeho vlastního výrobce nábytku. A co je nejdůležitější, vyřešil pro něj hlavní problém, když navrhl kus, který vyžadoval osm přesných řezů ve třech různých úhlech. Pokud by byl jakýkoli řez pryč, design stolu by utrpěl.

Popadněte to s tvrdým pouzdrem pro 399.

Zvažte také:

Skilsaw se obrátí na svůj design červového pohonu pro outlaw kovový řezání kruhové pily. Jeho jasné pohledy na řez a sestavení Stout z něj dělá další vynikající volbu pro méně než 300.

Nejlepší kruhová pila na beton

Skilsaw Medusaw Walk-Behind Beton Saw SPT79A-10

Když potřebujete proříznout beton, opravdu potřebujete řezač napájení. Když však práce vyžaduje expanzní klouby nebo řezání tenčích zděných produktů, je Skilsaw Medusaw vaše lístek.

Medusaw pracuje s pohonným motorem s patnáctém a 7palcovým zděným čepelí. Je to účelový systém, který pramení z polních vzorů a jednoduše to dělá práci lépe.

Zatímco Medusaw je sám o sobě vynikající, dáváme přednost modelu SPT79A-10. Přidává skládací rukojeť, kterou můžete použít k tomu, aby se z něj stal systém bodování procházek místo toho, aby byl vašim kolenům nápor denního trestu.

Získejte to za 699 nebo bez skládací rukojeti pro 449.

nejlepší, recenze, kruhové, pily

Nejlepší šňůra na kruhovou pilu pro profesionály

Metabo HPT C7SB3

Abychom vytvořili seznam na naší nejlepší rozpočtové kruhové pile, podívali jsme se pouze na modely, které si můžete vyzvednout na méně než 100.

Citysb3 Circular pila Metabo HPT je naším výběrem pro nejlepší kruhovou pilu pod 100. Může se pochlubit 6000 ot / min a prachovým dmychadlem, aby šel s odolnější konstrukcí, než najdete u modelů DIY a Prosumer.

I když postrádá brzdu čepele a lehčí konstrukci hořčíku, má více co nabídnout než jiné pily, které odpovídají našim požadavkům. Ještě lepší je, že jsme to našli jen 79 v nástrojích ACME.

Zvažte také

Po méně než 100 (89 naposledy jsme naposledy zkontrolovali), Kobalt sestavuje přesvědčivou kruhovou pilu. Udržují vysokou rychlost čepele a dokonce vám dávají funkce, jako je Brade Brake a Cutline Blower. Mnoho levnějších pil začne rychle klesá v kvalitě budování, ale Kobalt to udržuje dostatečně pevný jako model rozpočtu pro.

Ridgid je dalších 50 možností, která hraje kobalt v oddělení kvality sestavení a všichni, pokud jde o záruku díky své dohodě o celoživotní službě. Jeho celková sada funkcí také bests Kobalt, ale nedostatek brzdy čepele způsobuje, že náš profesionál přikývne Kobalt pro bezpečnost v těsném závodě.

Nejlepší kruhová pila pro majitele domů a kutilství

Skil 5280-01

Upřímně řečeno, doporučujeme zde C7SB3 Metabo HPT, pokud 59 cenových tyčinek. Ale nevíme, kdy by se to mohlo změnit, a máme nějaké myšlenky na několik dalších modelů cenově do kutilství.

Rozhodování o nejlepším kruhovém pilu pro majitele domů a kutilství bylo opravdu těžké se třemi kvalitními uchazeči. Nakonec jsme si vybrali Skil 5280-01. Je to plný model 15-amp s laserovým průvodcem, prachovým dmychadlem a dalšími. Ale to, co to naklonilo na horní místo, byla jeho váha. jen 6.95 liber.

Vyberte si tento na méně než 60 nebo méně.

Zvažte také:

Ryobi přišel v blízké vteřině se svým CSB144LZK. Je to také kruhová pila s 15-amp s laserem, i když jeho řezná rychlost je dotek nižší při 5200 ot / min. Opravdu si vážíme, že přichází s průvodcem hranou. něco, co si obvykle musíte koupit samostatně.

Můžete to dostat do Home Depot za 89.

Nakonec zvažte řemeslník CMES510. Přidává botu hořčíku, která pomáhá snížit hmotnost a zvedne RPM na 5500 s jeho 15-ampitou motorem. Z našich tří doporučení je to jediné, kdo zahrnuje háček krokve.

Nejlepší koutkově kruhová pila

Bez ohledu na to, o kterém kruhové viděl, že jste se rozhodli, mnozí těží z výměny čepele na skladě. Vyzkoušeli jsme všechno od čepelí Spyder Circular Saw po nehty na nehty po nehty po čepele Makita Max Efektivita. Každý z nich je dodáván s různými prémiovými funkcemi určenými pro jeden nebo více účelů:

 • Rychlejší řezání
 • Lepší optimalizace baterií a run-time (obvykle pomocí tenčích čepelí Kerf a speciálních povlaků)
 • Zvýšená trvanlivost (v názvu hledejte „demo“ nebo něco, co naznačuje, že čepel je navržen tak, aby prořízl nehty)

Tyto čepele najdete téměř v jakémkoli skladu nebo online prodejci.

Nejlepší kabelový kruhová pila na nákup

Levá listy nebo čepel vpravo?

Většina profesionálů je pěkně nastavena na jejich způsoby, pokud jde o kruhové pila. A není to jen diskuse o „pravicových chtít Blade-Right a levicové chtějí.

Při recenzích nástrojů Pro Tool, Clint DeBoer a já jsme oba pravice-upřednostňuji lopatku a preferuje Blade-Right. Avšak kruhové pily s přímým pohonem (Sidewinder) jsou tradičně pravé čepele, ale několik z nich trendu vyvolává trend. Zde je seznam pila z našich doporučení:

Kruhové pily

 • Craftsman CMES510
 • Festool Hk 55
 • Festool TS 55 Req
 • Kobalt K15CS-06AC
 • Makita 5007mga
 • Makita SP6000J
 • Metabo HPT C7SB3
 • Metabo HPT C7UR/C7URM
 • Milwaukee 6370 Metal Saw
 • Ridgid R3205
 • Ryobi CSB144LZK
 • Skil 5280-01

Sidewinder vs Worm Drive?

Který styl kruhového viděl, jak si vyberete, je vysoce regionální, zejména jako profesionál. Uživatelé západního pobřeží mají tendenci řídit se k diskům červů, zatímco ti z nás na východním pobřeží preferují bočníci.

Bodewinders bývají lehčí a kompaktnější, zatímco disky červy mají výhodu většího točivého momentu. Pro více informací o rozdílech naleznete v našem článku o pilách Sidewinder vs Worm Drive.

Pokud jste zbrusu noví na obchodech, zkuste obojí a zjistěte, který z nich se vám líbí. Udělejte to o krok dále a zeptejte se kluků a holek o tom, co dávají přednost a proč. Zjistíte, že oba styly mají legitimně dobré důvody pro jejich výběr.

Sledovací pila nebo kruhová pila?

Stopy jsou vyhrazené dřevozpracující kruhové pily, které cestují na kolejnici, aby vám poskytly nejblíže. Obvykle používají čepel s počtem zubů a jsou navrženy tak, aby poskytovaly čistší řez. Pro mnoho aplikací je to jednodušší nástroj než stolní pila, když potřebujete dlouhé přímé řezy.

Některé z novějších vlajkových lodí přicházejí kolejnice kompatibilní s. Dávají vám přesnost používání stopy se známým pocitem standardní kruhové pily. Pokud chcete jemnější povrch, můžete na něm stále dát čepel s vysokým počtem zubů, ale design není tak účelně řízený pro zpracování dřeva jako stopa pila.

Můžete si také přečíst rozhodnutí mezi stolní pilou vs stolní pila od přispěvatele PTR, Chris Wagoner.

Funkce, které je třeba hledat

 • Háček na krokve zavěsit pilu místo toho, aby ji položil
 • Cutline Blower, aby byl váš kořič viditelný během řezu
 • Port pro prachový port pro připojení vakua, zejména pokud řezáte Hardie Board
 • Komponenty hořčíku za účelem snížení hmotnosti
 • Kovové horní a spodní stráže čepele pro lepší odolnost
 • Brade Brake, abyste rychle zastavili čepel, když sundáte prst z spouštěče

Proč kabelová kruhová pila?

Najdete kruhovou pilu téměř v každém arzenálu Pros. Corded Models nabízejí téměř nekonečnou energii, pokud je elektřina napojena nebo je poblíž generátor. A s většinou modelů nabízejících 15-amp motor získáte spolehlivě solidní sílu. Dokonce i modely pro kutily mohou provést efektivní řez slušnou rychlostí pomocí vynikající čepele. Po celé zemi tyto výhody způsobují, že profesionálové si neustále vybírají šňůru nad bezdrátou pohodlí. Navíc, kabelové nástroje vás nenutí, abyste se drželi platformy baterie jedné značky. můžete získat nejlepší nástroj v každé třídě bez ohledu na to, kdo to dělá.

Nesouhlasit s našimi volbami?

To je v pořádku! Víme, že osobní preference zaujímají přední sedadlo při určování nejlepší kruhové pily pro vás a každý profesionál je jiný. Do Tool Nation Nation je laskavost a řekněte nám, jaký je váš nejlepší výběr a proč ho milujete. Neváhejte to vložit do комментари и мнения. Instagram a !

Proč můžete důvěřovat recenzím nástrojů pro nástroje

Někdy se podívejte na stránku „recenze“ a nemůžete zjistit, zda skutečně testovali nástroje, nebo zda jen „doporučují“ nejlepší prodejce Amazon? To jsme my. Nebudeme nic doporučit, pokud bychom to sami sami nepoužili a je nám jedno, kdo je primárním prodejcem. Je to všechno o tom, jak vám dát legitimní doporučení a náš čestný názor na každý produkt.

Od roku 2008 jsme v podnikání zahrnují nástroje, psaní recenzí a podávání zpráv o průmyslových zprávách ve výstavbě, automobilovém průmyslu a péči o trávník. Naši pro recenzenti pracují v obchodech a mají dovednosti a zkušenosti, aby věděli, zda nástroje mohou dobře fungovat v terénu.

Každý rok přinášíme a kontrolujeme více než 250 jednotlivých produktů. Náš tým položí naše ruce na stovky dalších nástrojů na mediálních akcích a veletrzích po celý rok.

Konzultujeme s inovátory v technologii a navrhování nástrojů, abychom získali širší pochopení toho, kam se tyto produkty hodí a jak fungují.

Pracujeme s více než dvěma desítkami profesionálních dodavatelů po celých Spojených státech, kteří pro nás kontrolují produkty na reálných pracovních stránkách a konzultují s námi o metodách testování, kategorií a vážení.

Letos poskytneme více než 500 kusů nového obsahu pro naše čtenáře. včetně objektivních hodnocení jednotlivých nástrojů a produktů.

Konečným výsledkem jsou informace, kterým můžete důvěřovat kvůli redakčnímu, vědeckému a skutečnému odborné zkušenosti.

Nejlepší šlechtana SAW. průvodce, recenze tipů

Stačí se podívat na tuto pilu. Vypadá to odlišně od průměrných kruhových pily? Na první pohled jsou stejné! Je to proto, že skutečný rozdíl je ve výkonu obou nástrojů. Pily červy mají větší sílu, která je pozoruhodná výrazně vyšším točivým momentem spolu s nižším průměrným otáčkám za RPM. Ani nejlepší červský disk nemůže udělat více než 4 500 ot / min. Ale věřte mi, je to více než dost pro řezání široké škály tvrdých materiálů. Točivý moment a prodloužená trvanlivost nástroje jsou aspekty, na kterých opravdu záleží. V tomto článku jsem se rozhodl objasnit, jaké vlastnosti pily Worm Drive jsou důležité, takže jsem si vytvořil průvodce s krátkým popisem nástroje a komplexním seznamem proměnných funkcí. Přečtěte si je a budete si moci vybrat nástroj, který pokryje vaše současné potřeby, nebo se možná stane vaším hlavním řezačkou po celá léta. Věnujte pozornost každé specifikaci a nebezpečí, protože mohou být kritické. Také jsem zahrnul 7 nejlepších recenzí nástrojů s odkazy, abyste mohli vidět, jak nejlepší modely vypadají a fungují, nebo si jeden po přečtení kupte hned.

Recenze Worm Drive viděla. top 7 modelů

Níže jsou nejspolehlivější modely červů, které jsem kdy použil. I když jsou všichni velmi dobří, mají výhody, nevýhody a jedinečné funkce, které možná budete potřebovat nebo nepotřebujete vůbec, proto si přečtěte tyto recenze Circular Swel Worm Drive pozorně a nespěchejte a nespěchejte.

Specifikace:

Inženýr Skilsaw Edmond Michelle je vynálezcem systému Worm Drive Gear System, takže Skilsaw je slavná, protože původní červská jednotka viděla značku a jeden z nejdůvěryhodnějších výrobců tam venku. Společnost existuje téměř 100 let a nadále pracuje pod Chevron Ltd.Příkaz. To byla první značka těžkého nástroje, kterou jsem vyzkoušel v garáži mého otce, a od té doby se to moc nezměnilo. Mimochodem, stále funguje tativa!

Tato pila na červ je vybaveno 15-amphovým motorem, který řídí čepel 7-1/4-palcové na vrcholu RPM 5300. To je mnohem víc, než je průmyslový standard, takže můžete očekávat obrovskou řeznou sílu. Tyto motory jsou vyrobeny technologií souboje, o které se tvrdí, že běží chladnější než jiné motory. Nesrovnával jsem maximální teplotu různých motorů, ale tento může běžet celé hodiny bez přehřátí.

Můžete snadno upravit úhel zkosení a nastavit jej z 0 ° na 45 °. Některé pily poskytují širší úhel, ale 45 obvykle stačí. Hloubka řezu při 45 ° je 1-15/16 ″ a 2-3/8 ″ při 90 °. K dispozici je také možnost přesně upravit hloubku řezání, což je velmi výhodné, když se rozříznete na pracovním stole nebo potřebujete přesnější řez tlustého materiálu. Úložiště má hloubkové znaky pro větší pohodlí.

Nástroj je poněkud lehký pro 7-1/4-palcový běžec. Váží pouze 11.5 liber. Je to skvělý aspekt, pokud trpíte rychlou únavou. Nedoporučuji to, protože to může vést k traumatu z dlouhodobého hlediska. Tento nástroj také splňuje požadavky na silica OSHA, což je velmi důležité pro profesionální pracovníky.

Co je zahrnuto:

Tento nástroj má kryt hořčíku, který je lehký, odolný a odolný vůči korozi. Konečně, zámek vřetena je velmi snadný přístup, což je důležité, pokud se budete měnit čepele často.

 • 180denní záruka a 1letá záruka;
 • Vytváří až 5300 ot / min;
 • Relativně lehký design;
 • Vysoko-torque, chladný běh 15-amp;
 • Nastavitelné zkosení (0-45 °) a hloubka řezání.

Specifikace:

Dewalt je jedním z nejstarších původních výrobců amerických energetických nástrojů. Značka poskytuje vynikající kvalitu a profesionální výkon od roku 1922. V roce 1992 se to stalo jednou z předních průmyslových značek. V roce 2016 byla představena řada nástrojů Flexvolt a bylo to revoluční spuštění.

Motory Flexvolt jsou bezhrubé a poháněny super výkonnou baterií s adaptivním napětím. Pro tuto šlechtickou jednotku se baterie přepne na 60 V a způsobuje, že běží na 5 800 ot / min. To je šílený výsledek pro bezdrátovou pilu. Výstupní výkon může dosáhnout až 2400 wattů, v závislosti na řezaném materiálu. Rychlost řezání je srovnatelná s výše uvedeným zařízením.

Nástroj váží mírně přes 11 liber s baterií uvnitř, takže je opravdu snadné přenášet, pokud pracujete na velké staveništi. Snížená hmotnost je dosažena kvůli hořčíkové botě, hliníkovou motorovou zásuvkou a lehkým, ale odolným plastovým krytem motoru. Během dlouhých řezů to není příliš horké. Tohle můžete použít pro všechno špatné tvrdé dřevo a překližku k betonu, kovovému potrubí a výztužku.

Co je zahrnuto:

 • (1) Flexvolt Framing Saw, (1) DCB606 20V/60V Max Flexvolt 6.0AH baterie, (1) Flexvot karbid nakloněn 7-1/2 ″ kruhovou pilovou čepel, (1) DCB118 20V Max ventilátor chlazená rychlá nabíječka, (1) Klíč Blade, (1) Příručka pro instruktáž uživatelů, (1) taška s dodavatelem.

Úhel zkosení můžete přepínat z 0 ° do 53 °, což poskytuje vyšší flexibilitu. Hloubka řezání při 0 ° (90 °) je 2-7/16 palců. Můžete si také všimnout, že tato pila je ve stylu červů, ale ne přesně pila. Přesto je prodáván jako červ a má požadovaný vysoce výkonný výstup pro řezání pevných materiálů. Výchozí balíček zahrnuje také ventilátorovou rychlou nabíječku, prémiově kvalitní čepel (7,5 palce), klíč pro odstranění čepele (vestavěný) a pohodlnou tašku. Konečně, dobrá věc je tříletá záruka s velmi citlivou zákaznickou podporou.

 • Tvoří až 5 800 ot / min;
 • Tříletá záruka;
 • Výkonný bezdrátový nástroj;
 • Vynikající pro trhání a rámování;
 • 9.0 ah baterie tvoří až 2400 wattů.

Specifikace:

Pravděpodobně víte hodně o Bosch. Tato německá společnost není tak velká jako řekněme, Makita, ale nabízí výjimečnou kvalitu skromných cen. I když je odesláno do USA z EU. Je to také přední technologický vynálezce s více než 5400 patenty po celém světě. Od roku 1886 dodávají Evropu vysoce kvalitní nástroje!

CSW41 patří mezi nejprodávanější kruhové pily Bosch, protože poskytuje výjimečnou sílu za relativně nízkou cenu (liší se od 189 do 220). Motor 15-ampů tvoří až 5 300 ot / min bez zatížení a točivý moment se cítí ostřejší než na pivách Makita a Dewalt. Kop na začátku se vyskytuje velmi zřídka a není chyba zařízení. Arbor má vestavěnou spojku, která snižuje riziko těžkých provizí. Podobně jako u Makita má tento nástroj patentovaný systém mazání ozubeného zařízení, který udržuje systém ve výborném stavu déle. Tisíce recenzí a moje zkušenost to dokazují.

Poměr výkonu a hmotnosti v tomto konkrétním modelu se může zdát nedokonalý, protože je to docela lehké pro toto otáčky, ale není tomu tak. Nástroj se cítí velmi stabilní na krátkých a dlouhých vzdálenostech. Je velmi pohodlné držet kvůli rukojeti s gumovými vložkami z vnitřních a vnějších stran. Prostor před rukojetí je také dostatečně velký pro pracovníky, kteří mají větší ruce a nosí silné průmyslové rukavice.

Vynikající stabilita také zvyšuje přesnost. Zkosení může být nakloněno od 0 ° do 53 ° a naštěstí je měřítko pro úhlopříčky velmi podrobné a má vyryté divize, které nikdy nebudou vymazány.

Co je zahrnuto:

Konkrétní model, který jsem testoval, přichází s 7-1/4 v. 24-teeth čepel, která vám poskytuje skvělé rámovací schopnosti z krabice. Dobrou zprávou je, že si můžete také vybrat, abyste si objednali menší model 6-1/2 ″ s držadlem nahoře a větším modelem 8-1/4 ″, který by se zabýval silnějšími materiály.

Skil Sawsquatch je Beastly 10-1/4 ″ Worm Drive Circular Saw

Nová skilsaw Skilsaw (model SPT70WM-22) je přesně to, jak to zní-tažná košile s červovou jednotkou. Sawsquatch je postaven na monstrózní velikosti čepele 10-1/4 ″, což mu dává obrovskou řeznou kapacitu. Může to dokonce proříznout 4x řezivem pouhým jedním průchodem a Skil říká, že to bude také hladce a čistě.

Sawsquatch patří mezi jednu z prvních pilů, které sportují svou novou identitu značky, protože se snaží distancovat od méně profesionálních nabídek dovedností.

Skil’s Circular Saw Product Manager říká, že velikost čepele SAWSSQUATCH 10-1/4 ″ pomůže uživatelům udělat věci rychleji as méně a rychlejším řezem. Pila je velmi vhodná pro aplikace, jako je rámování, řezací ploty a palubní paprsky, a dokonce i obecný účel roztržení a křížení úkolů.

Má motor „dualfield“, který Skil říká, že má jedinečný vzorec vinutí mědi, který pomůže udržet chladič motoru. To by mělo pomoci zvýšit dlouhodobou trvanlivost pily.

Získáte také komponenty hořčíku. horní a dolní stráže a nohu., abyste ušetřili na váze a snížili únavu uživatele. Jakékoli úspory na váze budou velmi oceněny na jakémkoli řeči, natož jedna z těchto velikostí. Pouzdro motoru je vyrobeno z hliníku.

Funkce a specifikace

Zeptali jsme se Skil, jestli se nová pila vejde 10 ″ čepele. což by bylo úžasné. ale ne. Funguje to pouze s 10-1/4 ″ čepelemi, které mají diamantovou díru.

Nepokoušejte se také připojit pravidelnou 10 ″ čepel s 5/8 ″ Arbor. Skil říká: „Na vnitřní podložce nebo na hřídeli v radiálním radiálním i axiálním směru nebude správně najít správně, což bude mít významné vyrovnání, které to bude Vytvořte další stres na motoru. Viděli byste sníženou životnost motoru, nástroj by vibroval, řezy nebudou čisté a pravděpodobně by také existovalo bezpečnostní nebezpečí. Navíc by čepel 10 ″ neumožňovala čisté jednopásmové řezy 4x dřevěných materiálů.

Jinými slovy, ujistěte se, že použijte pouze lopatky 10-1/4 ″ s diamantovými držáky. Náhradní čepel Diablo 40T je ~ 32 přes Amazon.

Cena: 449 369 od července 2018

Koupit nyní (přes ACME Tool) koupit nyní (nediablo-blade verze přes Amazon)

První myšlenky

Ještě jsem nepoužíval pilu s touto velikostí, ale výhody jsou zřejmé. Pokud chcete proříznout 4x materiál v jednom průchodu, je to pila. Pravděpodobně to ona také skrz listy a 2x řezivo.

Ale pokud pronásledování 4x dřeva čistě a hladce v jednom průchodu nezáleží, pak téměř 16.5 váha a 449 cenovka vás pravděpodobně přesvědčí, abyste se podívali na menší pily. Navíc, i když existuje několik značek a stylů 10-1/4 ″ pilových čepelí, nedostanete se nikde poblíž výběru a dostupnosti 7-1/4 ″ nebo dokonce 6-1/2 ″ kruhové pily čepele.

Sawssquatch je velká pila pro tvorbu velkých řezů.

27 комментарии и мнения

Pro něco takového nejsem fanoušek nohy hořčíku. za další 1/4. 1/2 lb mohli použít něco odolnějšího oděru. protože to je to, co pila spočívá a jezdí na každý střih. Tenká ocel nad Al, nebo by něco bylo hezké. Ať tak či onak. sakra. škoda, že to není obyčejná čepel, ale vidím proč. může také hodit 12

Jsem rád, že to nemusím olévat celý den. Řezání 4 × 4 v jednom průchodu by bylo docela šikovné, pokud děláte hodně oplocení nebo tak něco.

Jsem si jistý, že pro ně existuje trh, ale nikdy se nedostanu. Vypadá to, že pokud řezáte ploty nebo demolice, kde by mohla být potřeba přesnost, by řetězová pila fungovala stejně dobře. Pokud děláte konstrukci a potřebujete určitou přesnost, zdá se, že by byl nějaký druh pokosové pily nebo stolní pily lepší. Myslel bych, že je to váha a velikost by v mnoha situacích způsobila nebezpečné kombo. Ne v podnikání, ale prostě nemůžu myslet na čas, který bych řekl: „Jo, nejlepším nástrojem pro tuto práci je gigantická kruhová pila“.

Stavím spoustu paluby. Jako podpůrné příspěvky obvykle používám 6 × 6 (skutečný) nebo 6 × 6 (5 1/2 x 5 1/2). K řezání těchto příspěvků používám Makita 5377mg, ale vyžaduje to průchod na všech 4 stranách a poté povrch s rukou nebo reciproční pilou pro zhruba 1 ″ x1 ″ kus, který zůstává uprostřed. Také jsem snížil slušné množství 4 × 4 a 4 × 6 pro paluby (železniční sloupky, obvykle) a záhlaví (rámování). Jedná se o méně problému, protože nevyžadují krok s reciprodem, ale červský pohon/hypoid, který by všechny tyto věci přerušil v jednom nebo dvou průchodech, by byl pěkný. Všechno, co říkalo, 449 je příliš mnoho na to, co se zdá být standardní dokovný mag77 těleso/motor s větší čepelí. To je 275 prémie oproti 77, plus praštěná velikost čepele je ještě jedna věc, kterou bych musel nakupovat (pravděpodobně online). Za ty peníze bych pravděpodobně strávil trochu víc a jaro za velký tatínek Makita 5402NA uvedený výše. mnohem více schopný.

Dělám spoustu velkých dřevěných prací a koupil jsem verzi této pily Milwaukee pro 300 (bude to trvat 10 ″ čepel). Také jsem dal na mé dovednosti Mag77 přílohu Prazi Beam Saw a kombinace těchto dvou pily funguje skvěle pro téměř cokoli až do 8 × 10 pro celkovou investici asi 425 (pokud máte pokrytí dovednostního červa).

Sawsquatch? Opravdu? Protože soutěž 10-1/4 ″ SAW (opravdu Saw Kit) se jmenuje Big Foot? (Stuart, opravdu jsi měl zmínit velkou nožní pilu).

Soupravy Big Foot’s Saw and Conversion je poštou ideální pro později v týdnu. Proto to není zmíněno zde.

HmmmNemohu se rozhodnout, zda bych dával přednost Bigfoot nebo Sawsquatch. Možná trochu vydržím Ant, jestli někdo vyjde s yeti.

Počkejte, pokud chcete udělat 4 × 4 v jednom řezu Nebyl by 12 ″ posuvnou pokosu? Chci říct, jo, není to tak přenosné jako výše uvedená pila, ale pro 500 můžete získat opravdu pěkný a použít ho pro sakra mnohem víc.

Očekával jsem více než 4600 ot / min. Odpusťte mou nevědomost, ale bylo by to nebezpečné s tak velkou čepelí?

Záleží na tom, jak je řezná rychlost, a větší průměr při daném otáčkách znamená větší rychlost. To je o rychlosti vaší typické 10 ″ stolní pily.

Jediná věc, na kterou bych se mohl vztahovat, je 12 ″ pneumatická (1 ″ hadice), která se používá k řezání ocelových desek. Není přátelské k uši.

Proč nedělat to pro použití standardních 10 ″ čepelí? Zvláštní velikost je méně užitečná. No, to a cena.

Tato pila není pro všechny nebo každý řez. Když potřebujete nakrájet 4x paprsky nebo roztrhnout paprsky pro hřiště, musíte mít tuto pilu. Potřebujete tuto velikost čepele, abyste získali hloubku. Je to pila pro řemeslníky tesaře, nedělejte to vaše selfingers.

Stojím u mého pilovaného počasí IM řezací nástěnné desky, abych zajistil i řezy pro řezání 6 × 12 gluelams. Po téměř 2 letech mě to nezklamalo a hodně ho používám. Šetří čas a zajistí, že práce bude provedena hned poprvé.

Jediná věc, která by to zlepšila, by byla zkosení 60 stupňů jako 8 1/4 pily. To je opravdu ten druh pily, kterou nepotřebujete příliš často, ale když to potřebujete, opravdu to potřebujete. Navíc si myslím, že sada pro konverzi Bigfoot není o mnohem levnější a musíte mít sérii 77, abyste ji nasadili.

Šikovou součástí používání Sawsquatch Saw pro snížení 4 a 4 plotových sloupků je to, že většinu času jsou příspěvky v zemi a již součástí sestavy plotu. V tomto okamžiku je samokopná pila nemožné použít. Posty nastavilo mnoho stavitelů plotu. postavit plot a poté po této skutečnosti ořízněte příspěvky ve stejné nadmořské výšce. Jsou to šikovná pila. Když ho potřebujete. Jak zdůraznil jeden pán, velmi šikovný nástroj při řezání velkých střešních paprsků, které musí následovat rozteč střechy. Jako tesař. Udělal jsem bez jednoho po mnoho let. Nakonec jsem se zhroutil a koupil si jeden. Když máte příležitost jej použít. Myslím, že jsou to dobře utracené peníze. Našel jsem pilu zcela novou v řezivech v oblasti Bay Area asi 300. Mnohem levnější než starý Bigfoot.

Skvělý článek. pošta. Miloval jsem informace. Ví někdo, kde by můj asistent mohl získat šablonu TX Travis County Form 14-317 Dokument k úpravě ?

K dispozici je pouze jedna čepel pro tuto pilu, která mě pohání ořechy, potřebuji dokončovací křížový řez pro silné vrcholy stolů

Absolutně miluji tuto pilu. Provozujeme 2 z nich téměř každý den. Lehká hmotnost a snadno použitelné. Mám chlapa, který váží 120 liber, běhy, které viděly celý den, nikdy si nestěžují na jeho váhu. Líbí se mi to moc, hodně dní to používám na 2xs celý den. Úžasný nástroj. Díky dovednost.

Nechápu, jak můžete zkontrolovat produkt, aniž byste skutečně používali „it“. Bez ohledu na to, jaký produkt. To přichází jako a je podvodný. Na jaře 400 nějaké liché babky a mít integritu s vaší recenzí. Měl jsem více nahlédnutí z některých recenzí Framers, které poskytly praktické aplikace použití.

To byl nový náhled nástroje, ne recenze. Je to zpravodajský příspěvek, publikovaný, když byl nástroj poprvé spuštěn, a jako takový popsaný. Nikdy jsme to nenazvali recenzi.

0 nejlepších kruhových pily v roce 2023

Kruhová pila je nezbytným nástrojem pro každého řemeslníka nebo začátečníka dřeva, protože může být použita k provádění jakýchkoli projektů zpracování dřeva.

Najdeme pro to využití téměř ve všech projektech pro zpracování dřeva, které provádíme, od budování jednoduchého nábytku na terase, po budování přístřešků, paluby, rámů postele atd. Můžete použít kruhovou pilu k provedení jakéhokoli typu přímého řezu, včetně průřezů, roztržených řezů a zkosených řezů. Je to vše v jednom nástroji, zejména pro začátečníky dřeva, kteří nemají velký rozpočet na investice do jiných typů pila.

Ještě jedna oblast, kde svítí kruhová pila, je pro režijní aplikace. Jako framer si můžete vzít na střechu a nakrájet krokve, paprsky a další části rámu budovy. To je něco, co nemůžete dělat s mnoha jinými typy pila.

Dnes existují různé typy kruhových pily s různými vlastnostmi a rysy, od různých výrobců. Výběr správného pro váš typ projektu bude záviset na několika faktorech, jako je váš rozpočet, jak je to přesné, váha, síla/motor/ozubená zařízení, typ projektu, který s ním chcete provést, a několik dalších funkcí Mluvil jsem o níže.

Pokud si chcete vybrat ten pravý pro své projekty, doporučil bych, abyste tento seznam procházeli pečlivě, včetně průvodce kupujícím pod seznamem, takže můžete znát různé dostupné typy a učinit informované rozhodnutí.

Poznámka: Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů provedete nákup, můžeme vám vydělat provizi bez dalších nákladů.

Zde je 10 nejlepších kruhových pila, kterou doporučujeme na základě naší osobní zkušenosti a rozsáhlého výzkumu.

Milwaukee 2732-20 M18 Palivová bezdránka

Milwaukee 2732-20 je jednou z mála kruhových pily, které přicházejí se všemi funkcemi, které potřebujete k provedení práce v dílně a na pracovišti, zejména na pracovišti, protože je bezdrátová bezdráta.

Je vybaven 24-1/4 palcovou čepelí jako ostatní podobné jednotky, ale zabalí více výkonu a rychlosti 5800 ot/min, což vám umožňuje snadno proříznout tvrdými deskami.

Vybaven s 15 amp bezkalátovým motorem kombinovaným s patentovaným patentovaným M18 Fuel s vysokým výstupem M18 HD12.0 baterií, 2732-20 nabízí skutečný výkon, výkon a optimální běh, který potřebujete k řešení nejtěžších úkolů na JobSite.

Kvalita sestavení je špičková, protože jak hlídač čepele, tak základní deska jsou vyrobeny z hořčíku, který je velmi silný a lehký. Vydrží pády a drsné podmínky na pracovišti.

Ať už pracujete na Jobsite nebo doma ve svém dílně, vestavěný krokký háček učiní úložiště hračkou.

Při vytváření řezů má také elektrickou brzdu pro bezpečnost a ochranu.

Pokud jste stavební dělník nebo dřevař, který denně pracuje s pevnými deskami a řezivem a potřebujete kruhovou pilu, aby vaše práce usnadnila, je to jedna z nejlepších, pro které můžete jít.

Jedinou nevýhodou je, že je to trochu drahé, zejména pro průměrného víkendového válečníka, takže na to opravdu nemůžete jít, pokud hledáte jednotku přátelskou k rozpočtu.

Dewalt DWE575SB Sidewinder Circular pila

Pokud jsou pily červy Drive známé svou zvířecí silou a točivým momentem, jsou bočníci známí tím, že jsou lehký a je snazší manévrovat. Dewalt DWE575SB je právě teď jedním z nejkompaktnějších a nejlehčích bočníků. S hmotností pouhých 8.8 liber, řešení nadzemních úkolů s tím rozhodně nebude problém pro nikoho.

Kromě toho, že je lehký, DWE575SB také získal sílu proříznout husté tvrdé řezivo snadno.

Dolní stráž anti-SNAG vybavené kuličkovými ložiskami zajišťuje, že se spodní stráž pohybuje plynule jako proříznutím řeziva různých tloušťky. Dolní stráž se nikdy nezažívá, dokonce i všechny ty prach generované ve vašich řezech, a vždy se bude pohybovat volně nebo zůstane v závislosti na tloušťce řeziva, kterou řezáte.

Jednou částí kruhových pily, které obvykle trpí během používání, jsou šňůry. Hodně se dostanou a po nějaké době se obvykle poškodí, v závislosti na úrovni zneužívání. Dewalt DWE575SB má tvrdý systém ochrany kabelů, který dává kabelu 3x sílu a chrání je před vysunutím a zneužíváním jakéhokoli druhu.

Co se mi na tom líbí

 • Velmi lehký
 • Tvrdá ochrana kabelů zabrání poškození elektrické šňůry.
 • Vysoce odolná konstrukce.
 • Ideální pro režijní úkoly.

Kde to lze vylepšit

Kruhová pila Skilsaw SPT77WML-01

Pokud jde o výrobu kruhových pil, dovednost dělá některé z nejlepších. Skilsaw SPT77WML-01 je pila zaměřená na sílu skrze tvrdé řezivo bez námahy, stejně jako o dewalt Worm Drive, o kterém jsem mluvil výše.

Kromě rukojetí pily, které jsou pogumované, celá pila obsahující desku boty a kryty čepele je vyrobeno z hořčíkového kovu, aby se pila co nejvíce stala světlem.

I s veškerým ovodem a energií, které se může pochlubit, váží pila pouhých 11. 6 liber. Pokud jste již dříve použili další pily na červy, budete vědět, že tento je opravdu lehký, ale stále má stejnou sílu.

Dobrá páka nastavení hloubky zajišťuje, že můžete upravit čepel podle tloušťky materiálu, který řezá.

Celkově, ať už jste ostřílený tesař nebo jednoduchý majitel domu, který hledá prémiovou pilu, aby vyhovoval vašim potřebám. Má sílu, přesnost a je vyrobeno tak, aby vydrželo těžké využití.

Co se nám na tom líbí

 • Je to docela lehké pro kruhovou pilu s červy.
 • Robustní stavba. Ideální pro tvrdé pracoviště, jako je rámování.
 • Má spoustu točivého momentu k napájení prostřednictvím jakéhokoli řezu.
 • Snadné nastavení a použití.

Kde to lze vylepšit

Makita 5477NB Hypoid Saw

Hypoidní pila Makita 5477NB je variantou populární kruhové pily červy. Namísto běžného ozubeného červů však Makita hodí 5477NB s hypoidním zařízením, které zvyšuje kontaktní povrch mezi převodem, a tak vede k přenosu většího točivého momentu na čepel.

Je to pro vás ideální pila, pokud se vždy vypořádáte s rozměrem a vytvořeným řezivem, jako je překližka, OSB, LVL a zbytek. Pokud hledáte pilu pro postavení paluby, zarámujte budovu, zastřelí budovu nebo dokonce postavíte podlahu z tvrdého dřeva, která vyžaduje, abyste řezali a používali inženýrské řezivo, doporučuji vám zvážit výběr Makita 5477NB pro práci.

Co se mi na tom líbí

nejlepší, recenze, kruhové, pily
 • Obsahuje velmi dlouhou šňůru vhodnou pro použití na pracovišti.
 • Hypoidní převodování produkuje větší točivý moment.
 • Ideální pro práci s rozměrovým a inženýrským řezivem.
 • Změna čepele je velmi snadná, protože je vybavena zámkem vřetena tlačítka.
 • Základní deska je odolná proti rzi.
 • Velmi kvalitní sestavení. Určitě dokončíte mnoho projektů s tímto.

Kde to lze vylepšit

 • Žádný plynulý postupný start. Začíná to kopem. Může zkazit začátek vaší řezané čáry, pokud není dostatečně stabilní.

Chcete.li to napravit, nezačněte pilu na vaší linii. Spusťte to pryč od toho, pak jakmile se čepel začne otáčet, můžete ji vklouznout do pažby, kterou řezáte.

Bosch CSW41

Bosch CSW41 je nástroj postavený pouze k roztržení Woods s velkou silou a přesností.

Stejně jako všechny ostatní nástroje Bosch, které jsem viděl, je to vyrobeno s částmi, které jsou přesně vytvořeny tak. Celý převodový kryt a deska na obuv je konstruován z hořčíkového kovu, který je nejen tvrdý, ale také lehký ve srovnání s jinými kovy používanými pro konstrukci nástrojů, a je také odolný vůči korozi.

Ozubená ozubená červy zajišťuje, že pila má vždy dostatek točivého momentu, aby se snadno a přesně jako plátky nože skrz máslo skrz montáž máslo.

Je to pracoviště, kterou viděl, že je ideální pro řezání řeziva používaného pro rámování, zastřešení, obklady, budování paluby atd. Je to více než dost a je schopno řešit všechny vaše domácí zlepšení nebo pro kutily, pokud je to chcete použít.

Co se nám na tom líbí

 • Může se pochlubit neuvěřitelnou silou proříznout různé typy dřeva.
 • Kvalita budování je prvotřídní.
 • Snadné použití a upravu.
 • Má velkou řeznou kapacitu

Kde to lze vylepšit

Dewalt DCS577B bezdrátový červ

Dewalt DCS577B je kruhová pila červ.

Většina šéfů červového pohonu tam jsou všechny levé kruhové pily, což uživatelům pravé ruky ztěžuje vidět řeznou linii při řezu. Tohle je však pravák červ. Což znamená, že problém s vizím je vyřešen pro uživatele pravé ruky.

Kromě toho je ještě jeden důvod, proč je tento Dewalt DCS577B zvláštní, protože je bezdrátový. Je to trochu těžké si představit, že mocná bestie taková mohla běžet nepřetržitě na bateriích úspěšně.

S bateriemi FlexVolts s dewalty 60 voltů může v těchto dnech běžet jakýkoli nástroj na bateriích. DCS577B běží na dewaltech 60 voltů flexvolts baterií, které musíte skutečně koupit samostatně od nástroje.

Budete to velmi užitečné, ať už jste Framer, generální dodavatel, tesař, majitel domu milující kvalitu, který hledá špičkovou kruhovou pilu, aby tuto práci dokončil.

Co se mi na tom líbí

 • Je to bezdrátové, což je velmi přenosné.
 • Ideální pro použití na pracovišti
 • Je to pravá ruka, která byla napadena. Poskytuje dobrou řadu dohledu pro uživatele pravé ruky.
 • Vysoce kvalitní stavba.
 • Má háček krokve pro snadnou manipulaci, pokud se nepoužívá.

Kde to lze vylepšit

Makita 5007mga

Kruhový kruhový vidění, že správně popisuje slova, silná, tvrdá, silná, lehká a bohatá na funkci je kruhová pila Makita 5007mga.

Z pohledu designu můžete rychle zjistit od okamžiku, kdy to odložíte, že Makita 5007mga je dobře konstruována.

O jakékoli kruhové pile lze říci hodně, když ji poprvé držíte ve svých rukou. Způsob, jakým se klika cítí, vůle mezi držadlem a pouzdrem čepele je vše, co je třeba zvážit.

Makita 5007mga má velmi dobré pogumované držadla, které vám umožní pevně uchopit pilu s pohodlím. Existuje také dostatek vůle mezi zadní držadlem pily a pouzdrem čepele, což opravdu usnadňuje a pohodlné pro kohokoli bez ohledu na velikost vaší ruky, aby držela čepel správně, aniž by vaše klouby otřely o kryt čepele.

Druhopřání pouzdra čepele také pomáhá odfouknout prach ze dřeva od řezané čáry, když provádíte řezy.

Co se nám na tom líbí

 • Velmi ergonomický design pro pohodlí uživatele.
 • Vybaveno LED světly, která osvětluje řezací linii.
 • Prořezává jakýkoli typ řeziva v uvedené kapacitě čepele.
 • Snadno proveďte přesné řezy.
 • Kvalitní komponenty hořčíku.

Kde to lze vylepšit

WORX WX427L Kompaktní kruhová pila

Worx WX427L je kompaktní nebo mini kruhový viděný, který má jen jednu rukojeť. To znamená, že můžete provozovat a vést ji skrz řezy pouze jednou rukou.

Protože je tak malý, je také velmi lehký, takže jednoruční operace pro uživatele velmi usnadňuje.

Jedná se o kruhovou pilu s výkonným bezkartáčovým motorem, který dodává až 4000 otáček za minutu, což vám umožňuje proříznout nejen dřevo, ale jiné materiály, jako jsou kámen, cihly, hliníkové listy, keramika, PVC atd.

Worx WX427L je schopen vytvářet řezy zástrček, přímých 90 stupňových průřezů a zkosených řezů, s kapacitou hloubky průřezu 1-11/16 palců a 45 stupňů zkosení 1-1/8 palců.

Na pravé straně čepele má dobrý prachový port, ke kterému můžete vakuum připojit, aby se prach shromáždil při práci.

Také je uvedeno laserové světlo, které zarovnává řeznou linii, čímž se zvyšuje viditelnost a přesnost.

Celkově je Worx WX427L velmi dobrá víceúčelová pila, která může být vybavena 6 různými typy čepelí, které můžete použít k vytvoření různých typů řezů na různých typech materiálů. Je to vidět, co můžete použít hodně dělat na práci.

Jediným omezením, které má, je malá čepel 4-1/2 palce, což znamená.

PCC-CABLE PCC660B bezdrátové kruhové pily

Snadnost používání nástroje s baterií je dále zesílena s touto pilou PCC660B PCC660B PCC660B. Je to kombinace vysokého výkonu a vynalézavosti, pokud jde o kvalitu designu a nářadí.

Kvalita přesnosti a řezu je pro PCC660B PCC660B prvotřídní i s tovární čepelí, která s ní přichází. Vyměňte to za nejvyšší kvalitu 60 zubních povrchových čepele, pak můžete předefinovat přesnost tímto nástrojem.

Pokud jste unaveni z prodlužovacích kabelů, je tento PCC660B PCC660B dobrou volbou pro vás.

Co se nám na tom líbí

 • Je to bezdrátové, což je velmi přenosné.
 • Není třeba prodlužovací kabely.
 • Nejlepší pro projekty pro kutily
 • Velmi přátelský k rozpočtu.

Kde to lze vylepšit

Big Foot Tools SC-1025SU 10-1/4 palce Worm Drive Saw

Pokud stříháte příspěvek a paprsky celý den, je to jedna z nejlepších pila. Většina ostatních pily, které jsou zde přezkoumány a uvedeny, má velikost čepele 7-1/4 palce a maximální hloubku řezu 2-9/16 palců.

Naproti tomu tato velká kruhová pila s velkými nástroji pro nohy nabízí mnohem víc než to. Dodává se s čepelí o velikosti 10-1/4 a má maximální hloubku řezání 3-7/8 palců při 90 stupních.

To je mnohem víc než průměrná kruhová pila. Tento z nástrojů Big Foot je navržen pro řezání větších řezivových kusů. Pokud chcete snížit 4 × 4 řezivo a 2 čas 2 × 4 v jednom průchodu, je to pila, kterou potřebujete.

Toto je pila určená pro řezání paprsků. Budete to velmi užitečné, pokud jste framer nebo tesař, který s těmito velikostmi řeziva každý den pracuje.

Nejenže usnadní vaši práci, ale zrychlí ji a efektivnější, protože namísto výroby průřezů dvakrát nebo dokonce čtyřikrát, můžete ji vyrobit jednou s velkou čepelí 10-1/4, čímž vám ušetří tolik potřebný čas.

Díky své velikosti je nástroje Big Foot SC-1025SU poměrně těžké, váha asi 16.59 liber. včetně čepele. Věřím však.

 • Řezá paprsky a příspěvky v jednom průchodu.
 • Tato pila je velmi silná. Snadno prořízne jakýmkoli typem dřeva.
 • I když je to velmi velké, je to o něco lehčí, že podobné pily jako Skilsaw Sawsquatch.

Řezá paprsky a příspěvky v jednom průchodu.

Tato pila je velmi silná. Snadno prořízne jakýmkoli typem dřeva.

I když je to velmi velké, je to o něco lehčí, že podobné pily jako Skilsaw Sawsquatch

Jak si vybrat nejlepší kruhovou pilu

Kruhové pily přicházejí v různých typech, vzorcích a velikostech. Jsou také vyráběny různými společnostmi nástrojů. Otázka zní, jak si vyberete ten pravý pro svůj projekt?

Nejprve ze všeho pojďme mluvit o různých typech tam. Pak si promluvíme o tom, co byste měli hledat při výběru.

Druhy kruhových pily

Existují dva typy kruhových pily. Drive Worm a Sidewinder Circular Saw. Rozdíl mezi těmito dvěma typy se scvrkává na převodovku nebo na to, jak je motor připojen k čepelu.

Kruhová pila

S kruhovou pilou s červovou jednotkou sedí motor těsně za čepelí a napájení je přenášeno z motoru na čepel pomocí červového zařízení.

Co o tomto typu potřebujete vědět, že jsou těžké kvůli přenosu červů uvnitř pily. Použití tohoto typu tedy může z vaší strany vyžadovat určité zkušenosti.

Abyste se ujistili, že se s nimi zacházejí efektivně, jsou dobré pily s pohonem červů vybaveny háčky krokve, takže je můžete snadno bezpečně uložit a uvolnit ruku před napětím a hmotností, když se nepoužívají.

Kde svítí kruhové pily červy, je v přenosu točivého momentu na čepel. Jsou silnější, protože červ. Proto jsou velmi efektivní a vynikající, pokud jde o řezání mokrých, hustých, tvrdých a dokonce konstruovaných řezivu.

Proto jsou obvykle preferovány zkušenostmi s budováním framerů a stavebních dělníků.

Poloha motoru za čepelí také znamená, že rukojeť bude umístěna za motorem a daleko za čepelí. Tato pozice rukojeti plus hmotnost čepele také umožňuje uživateli efektivně zpracovávat provize.

Tento delší a úzký design také dává uživateli větší dosah při provádění dlouhých roztržení.

Kruhové pily

Kruhové pily s bočními pily jsou také známé jako přímé pohonné pily. Pokud čtete mezi řádky, název Sidewinder vypráví celý příběh.

Zde je motor umístěn vedle sebe s čepelí a napájení je přímo přenášeno na čepel pomocí spurného zařízení. Čepel je buď na pravé straně motoru, nebo na levé straně.

Na rozdíl od pily červy, bočníci váží méně, proto se snáze zvládne a manévrují po celý den.

Je to obvykle nejběžnější typ kruhové pily mezi začátečníky a profesionály.

Sidewinders má větší rychlost čepele v otáčkách ve srovnání s kruhovými pilami v červoru, ale mají menší točivý moment, méně energie. Jak jsem řekl dříve, pily červy Drive mají více točivého momentu a jsou silnější pro manipulaci s tvrdšími úlohami, i když mají menší rychlost v RPM.

Verdikt: Kruhová pila na količní pila na sérii. což je nejlepší?

Ve skutečnosti nikdo není lepší než ten druhý. To opravdu záleží na vašem výběru a osobních preferencích, pokud jde o výběr mezi pilou v červoru a boční kruhovou pilou.

Pro dlouhé roztržení řezaných řeziv by se člověk mohl rozhodnout pro pilu s červem, kvůli síle a na váze asistovaný řez, který červská jízda kruhová pila poskytuje.

Na druhou stranu, když hledáte pilu, která může být snadno manévrovaná, zejména pro režijní aplikace, může jiná osoba jít na přímý disk, protože je lehčí. Takže se nebude cítit unavený, když zvedne pila na režijní práci.

Žádný z nich tedy není lepší než ten druhý.

Prostě jděte s tím, s nímž se vám vyhovuje, a ve svých rukou se cítíte lépe a vyváženi.

Pokud jste zavěšeni na rozhodnutí mezi nimi, můžete si koupit oba a zjistit, jak to jde. Mít je oba ve vaší sadě nástrojů vám poskytne více možností ve vašem elektrickém nářadí.

Budete mít šanci zažít sílu a hladké řezání švy, a zároveň zažívat snadnější manévrovatelnost kruhové pily přímého pohonu.

Obecně jsou pily s přímým pohonem obvykle levnější než pily červy. Můžete získat přímou pilu s pohonem za méně než 50 babek. Obvykle se pohybují mezi 40 až 200 babek.

Na druhou stranu, šéfky Worm Drive se obvykle prodávají nad 100 babek. Rozsahují se mezi 100 a 300 babek.

Ať už se chystáte na kruhovou pilu nebo přímý pohon, všimněte si, že levnější není lepší. Investujte své peníze do nástroje pro lepší kvalitu, který bude trvat po dlouhou dobu, a stále budete v dobrém stavu, až budete připraveni je předat někomu jinému.

Některé dobré pily s červy, které si můžete prohlédnout.

Zatímco některé dobré bočníky, z nichž si můžete vybrat, zahrnují Dewalt DWE575SB, Makita 5007mg a Skil 5280-01.

Funkce, které je třeba hledat při výběru kruhové pily

Ať už je váš výběr typu pily jakýkoli, ať už je červský pohon nebo boční.

Vzhledem k těmto faktorům zajistí, že za své peníze získáte to nejlepší.

Napájení

Je zřejmé, že síla je velkým rozhodujícím faktorem, pokud jde o takové nástroje. Bez dobrého svalu není nástroj vůbec kvalifikován, aby se nazýval energetickým nástrojem na prvním místě.

Při nákupu kruhové pily tedy nezapomeňte pečlivě zkontrolovat specifikace. Zkontrolujte hodnocení AMPS. Ujistěte se, že je to až 15 ampérů. Zkontrolujte také RPM (revoluce za minutu).

Zkontrolujte všechny tyto, abyste zajistili, že ten, který dostanete.

Hmotnost

Aniž by bylo řečeno, je velmi zřejmé, že na váze je hodně záleží, pokud jde o ruční nástroje. Pro kruhovou pilu to není jiné.

I když řezací síla pochází ze samotné pily, stále musíte zvednout pilu, odkud ji ukládáte, a protlačit ji dřevem. A vyžaduje to, aby se z vaší ruky mohla zvládnout hmotnost pily.

Příliš velká váha, znamená to, že se budete rychle unavit. Pokuste se tedy porovnat váhu pily a podívejte se, který z nich můžete snadno nosit jednou rukou, aniž byste se zlomili potem, zvláště pokud jste dáma.

To je místo, kde se musíte rozhodnout, zda se chystáte na kruhovou pilu s červovou jízdou nebo na kruhovou pilu. Protože obecně jsou pily červy těžší než bočníci, ale mají také více síly.

Takže rozhodnutí je na vás. Jde o to, že si vyberte pilu, která vás nebude nosit.

Viditelnost čepele

Při používání kruhové pily je důležité, abyste při střihu mohli vidět čepel, abyste mohli pilu snadno nasměrovat podél své značky.

To je místo, kde přichází rozhodnutí nebo debata mezi pravou rukou vs. Levá ruka kruhové pily. Můžete se zeptat, jaký je rozdíl mezi nimi?

Kruhová pila na pravé ruce je pila, která má čepel pily na pravé straně motoru, když držíte hlavní rukojeť pravou rukou a pomocnou rukojetí levou rukou. V této poloze se přes sebe nepřekračují žádné ruce ani paže pro spravedlivou.

Na druhé straně je levá ruka kruhová pila pila, která má pilovou čepel na levé straně motoru, když držíte hlavní rukojeť pily pravou rukou a pomocnou rukojetí levou rukou. V této poloze se vaše levá ruka překročí přes čepel, když drží pomocnou rukojeť, což je méně než ideální.

Tato pozice vám však umožňuje větší viditelnost čepele. Když držíte levou ruku, máte více výhledu na čepel a řezanou linii a můžete vidět, kde lépe řezáte.

V ideálním případě jsou pily s pravé ruky pro pravé strany a levé pily jsou pro levicové. Je to proto, že pro spravedlivou, když držíte pravou ruku, můžete pilu snadno držet pravou rukou a pomocnou rukojetí levou rukou, bez paží přes sebe. Pila je tímto způsobem vyváženější.

Totéž platí pro levou ruku.

Jak jsem řekl dříve, nevýhodou při používání vaší pily je, že nemůžete vidět čepel nebo řez dostatečně jasně. Musíte trochu otočit hlavu, abyste skutečně viděli čepel.

Že pro mě by neměl být velký problém, protože kruhové pily mohou být docela nebezpečné, pokud nebudou správně zacházeny. Je tedy lepší držet pilu velmi stabilním a vyváženým způsobem, než kompromisní rovnováhu, protože chcete lepší pohled na řezanou linii.

Kromě toho, v nejkvalitnější kruhové pile, existuje štěrbinová nebo okno mezi pomocnou rukojetí pily a čepelí, která vám umožní jasně vidět linku čepele z horní polohy.

Není tedy třeba, abyste dostali levou ruku, když jste spravedlivý.

Výjimkou z toho jsou pily s červy, které jsou většinou leváky.

Rovnováha. ergonomický design

Pokud kupujete z místního obchodu, je tato funkce snadno zkontrolovatelná. Musíte držet svou pilu a cítit, jak je v ruce rovnováha.

Stejně jako dobrý samurajský meč, vaše kruhová pila musí být jako něco přesně vyrobeného pro vaši ruku. Čím vyváženější je pila ve vašich rukou, tím snadněji můžete manévrovat pila dělat to, co chcete.

S největší pravděpodobností si však objednáte svou pilu online. Takže, co byste měli zkontrolovat, jsou pily s rukojeti gumové přilnavosti.

Z pohledu na pilové obrázky online můžete vidět, že většina z těchto pily má rukojeti vybavené černou měkkou gumou. Toto gumové montáž je opravdu dobré, protože poskytuje větší přilnavost mezi rukou a pilou.

Velikost rukojeti je také velmi důležitá. Malé kliky se nedoporučují. Ujistěte se tedy, že kliky jsou velké, pokud je to možné, zejména pro lidi s velkými rukama.

Přesnost

Přesnost je klíčová při jednání s kruhovými pilami. Je důležité, aby vaše pila byla schopna neustále řezat rovně a čtverci.

Abyste to zajistili, musíte mít dobré čepele. Pila s 50 dolarů s velmi dobrou kvalitou čepele může nejlépe 200 dolarů s mizernou čepelí.

Takže po objednání své pily a testování, pokud si myslíte, že to není dostatečně řezání, zvažte nákup čepele nejvyšší kvality.

Všimněte si, že pokud jde o čepele, čím více jsou zuby, plynulejší a jemnější řezy budou.

Získejte správnou čepel, abyste získali více z vaší kruhové pily.

Hloubka a úpravy zkosení

Kruhové pily přicházejí s pákami pro úpravu hloubky a zkosení čepele.

Páky by měly být dostatečně velké, aby bylo možné snadno provést úpravy. Malé páky mohou být obtížné dosáhnout, a proto je obtížné s nimi provést hloubku.

Navíc by měla být také snadno čitelná hloubka a zkosená stupnice. Zkontrolujte tedy, zda jsou hloubka a zkosení buď vyryté nebo odlité na pilu, které se k ní nepřipojí s nálepkou, která může snadno vystoupit.

Bota. základní deska

Bez ohledu na to, jak opatrní jste, můžete náhodou upustit od pily, někdy ze značné výšky, a to padne a bude mít dopad na zem.

Část, která se obvykle nejvíce zasáhne, je bota nebo základní deska.

Základní deska nebo bota je ta základna podobná obdélníku, která sedí na dřevě a pomáhá vést čepel podél dřeva, když se vyrábí řez.

Musíte se tedy ujistit, že si vyberete kruhovou pilu, která má silnou a pevnou botu, abyste se nehýbali z tvaru, když omylem upustíte svou pilu.

Některá základní deska se vyrábí s razítkem hliníku, zatímco jiné jsou vyrobeny z litého hořčíku nebo hliníku.

Jak jste možná uhodli, případ hliník nebo hořčík je velmi tvrdý a silný. Proto se snadno neohýbají.

Na druhou stranu, razítkový hliník se snadno ohýbá, když jej omylem upustíte. Dokonce i příliš velký tlak na to může ohnout.

Zkontrolujte tedy materiál základní desky a ujistěte se, že se na vás neohýbá.

Změna čepele

Vaše kruhová pila bude nudná, nebo možná budete chtít snížit další druh materiálu s pilou. Pak se musíte změnit na čepel na čepel vhodný materiál.

Proto je důležité, aby výměna nebo změna čepele vaší pily je co nejjednodušší.

Zámek vřetena je jedna funkce, díky které je změna čepele velmi snadná.

SOUVISEJÍCÍ: 11 Essential Circular Saw Bezpečnostní tipy, které potřebujete vědět

Bezpečnost

Jakýkoli energetický nástroj může být velmi nebezpečný, pokud nebude zpracován pečlivě. A co je horší, může to být ještě nebezpečnější, pokud části nefungují tak, jak mají fungovat.

Část kruhové pily především pro bezpečné použití pily je stráž čepele. Ujistěte se tedy, že váš strážce čepele je na místě a před použitím jakékoli kruhové pily pracuje správně.

Někteří výrobci navíc zahrnují elektronickou brzdu, která zastaví čepel během několika sekund, jakmile se uvolní spoušť.

Výše uvedené příklady Dewalt a Makita jsou. V Dewalt DWE575SB, Makita 5007MGA, Dewalt DCS570B, Makita 5008MGA jsou elektronické přestávky, Makita 5007mga, Dewalt DCS570B, Makita 5008MGA.

Není povinné, že kruhová pila přichází s elektronickým zlomem. Je to však pouze jedna bezpečnostní funkce, kterou si můžete při nákupu podívat také.