Ryobi 40V 21-palcová recenze Smart Trek Clashless. RYOBI 40V SELF VELIKOST MOJE

Silný, dlouhodobý a samohybný, je Ryobi 40V 21-palcová kartáčovačka Smart Trek the It All sekačka pro vás?

Verdikt nejlepších deset recenzí

Ryobi 40V 21-palcový beztaskační inteligentní trek nabízí opravdu životaschopnou alternativu k plynu s bateriovým systémem bez údržby, který nabízí spoustu dosahu s duálními bateriemi a spoustou energie. 21palcová čepel je skvělá pro řezání na okraj k okraji, zatímco rychlá nastavovací výška paluby, držadla a sběrná taška pro snadné použití.

Nevýhody

  • – Nepříjemný povídek s plnou prodloužení je vyžadován
  • – Žádný indikátor baterie na sekačce
  • – Pomalé nabíjení

Proč můžete důvěřovat top deseti recenzím

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Ryobi 40V 21-palcová kartáčovačka Smart Trek Baterie je průměrná, zelená, tráva řezací stroj. Sedí na vyšším konci trhu sekačky baterie z hlediska ceny a funkcí s jako samo-pohon a bezkartáčový motor vedoucí prvky.

Ryobi se podařilo získat spoustu energie ze své 40V baterie pro tuto sekačku, ve které je umístěna dva, což vám umožní získat ještě více dosahu. Na nastavení s dvojitou baterií můžete použít k pokrytí dobrého pozemku půl akru na poplatku.

Self-Propulsion se nazývá Smart Trek, Ryobi, ale je to v podstatě podobné tomu, co konkurence nabízí s push to go systémem. Na rozdíl od velké konkurence to nabízí skutečnou 21palcovou řezací čepel pro spoustu šířky při řezání trávníku.

Nabíjení by mohlo být rychlejší a na řídítkách se objevily problémy jako nedostatek displeje baterie. Ale výkon byl působivý se spoustou energie a vysokou rychlostí roztočení. Navíc získáte uklidňující pětiletou omezenou záruku.

Je to pro vás nejlepší elektrická sekačka? Čtěte dále a zjistěte vše, co potřebujete vědět.

RYOBI 40V 21-palcová bezmaskavá inteligentní trek Recenze: Design and Build

Ryobi 40V 21-palcový beztaskační inteligentní trek nabízí uklidňující vážnou ocelovou palubu, aniž by příliš přidal celkovou hmotnost sekačky. Zasáhne velkou rovnováhu mezi lehkou manévrovatelností a pevnou hmotností, k napájení rány a hrudků. Zatímco paluba je docela standardní 21 palců, čepel je také. Většina konkurence s palubou 21 palců má ve skutečnosti 20palcovou čepel. Tato mírně větší čepel znamená nejen větší šířku a širší řezací oblast, ale také mnohem lepší řez na hranou, takže to skvělé pro jemné detaily naříznutí na okraje.

Beztáčkový motor je také přitažlivou funkcí, protože by to mělo mít delší životnost a větší energetickou účinnost než kartáčovaný ekvivalent.

Nastavení výšky jednoho bodu, která se stává populární funkcí na těchto typech sekaček, je opravdu vítána. Znamená to, že musíte jen vytáhnout rukojeť a zvednout nebo stisknout palubu, abyste snadno našli výšku, kterou chcete.

LED světlomety jsou pěkný doplněk, který vám umožní snížit, když se ztmavne. Protože tyto sekačky baterií jsou tak tiché, může to být skutečně užitečná funkce, když se chcete v noci snížit, aniž byste to obtěžovali své sousedy.

Systém rukojeti je rychle nastavitelný a taška je jednoduchý klip v jednotce. Oba jsou velmi snadno použitelné. K dispozici je také klíč s přepínačem červeného zabití, pokud chcete dělat údržbu. i když zjistíme, že vyskočení baterie je stejně uklidňující. Ale je hezké vidět, že Ryobi v tomto modelu uvádí funkce Ryobi.

RYOBI 40V 21-palcová bezmastně Smart Trek Recenze: Funkce

Podle Ryobiho je hlavní funkce Ryobi 40V 21-palcová funkce Smart Smart Trek. To používá pohon zadních kol, aby pomohl přesunout sekačku, když vyvíjíte trochu dopředu na úchyty. Společnost říká, že pohon zadních kol nabízí větší trakci při pohybu po trávníku.

Tato sekačka nabízí tři v jednom systému, což znamená, že si můžete vybrat mezi zabalením trávy, mulčováním nebo bokem vypouštěním. ačkoli příslušenství bočního vypouštění se prodává samostatně. Taška sama o sobě je velmi snadno použitelná díky zámku s jednoduchým životem, který je vyroben pro jednoduché jednoruční použití.

Výška paluby může být přesunuta sedmi úrovní. To se pohybuje od pouhých až po zem jako jeden a půl palce až do až čtyři palce.

Existuje dvojí baterie, která vám umožní zdvojnásobit běh této sekačky, pokud investujete do dvojí baterie. Když někdo vyběhne, druhý se kope, kdy můžete v nabíječce vložit mrtvou baterii, což vám umožní ještě více šťávy, když dojde druhý a první může být zařazen zpět dovnitř.

RYOBI 40V 21-palcová bezmatorová recenze Smart Trek: Performance

Ryobi 40V 21-palcová kartáčovačka Smart Trek Baterie má spoustu energie s dobrým 2 800 ot / min, což z něj dělá jeden z rychlejších točení sekaček tam venku. Tato síla vám umožní klouzat nad údržbou trávníku, ale na delší trávě se může trochu zpomalit a trochu bojovat. Stále to prořízne trávou tak hluboko jako měsíční růst, což činí tuto čtyřpalcovou horní výšku užitečnou, ale ne tak snadno jako kratší tráva po celou dobu.

Pokud jde o výdrž baterie, můžete očekávat, že přiložená 6ah baterie vás dostane asi čtvrtinu akru průměrného řezání provedeného dříve. Takže asi více než půl hodiny. STIHL RMA 510 V nabízí 45 minut a Greenworks 21-Inch 60V MO60L410 nabízí až 90 minut. Ale pokud máte tu druhou baterii, jste dobrá na hodinu nebo půl akru, snadno. Také s dalším nabíjením baterie budete moci vyměnit zpět poté, co druhá baterie zemře pro ještě větší dosah. To, že nabíjení je ve srovnání s některými z konkurence s rychlým nabíjením pomalé.

Self-Propulsion může mít nějaké zvyknutí na to, jak se přidává, když se nakloníte do rukojeti, což může být obtížné rovnoměrně aplikovat na svahy. Jako takový to není nejhladší použití hned, ale lze jej zlepšit, protože se zlepšujete při posuzování toho, kolik musíte tlačit a kolik potřebujete k uvolnění paží.

Chcete.li začít, je to jednoduchý tlačítko, ale potřebujete ruce v plné délce. To se provádí snadno s jediným bodem nastavení, ale je to potíže, pokud jej změníte pokaždé, když použijete sekačku. To znamená, že můžete sklopit rukojeť dolů pro svislé úložiště, takže s tím pravděpodobně budete pohrávat.

Nastavení výšky paluby nemohlo být snazší s tímto systémem tahování a pohybu, který je opravdu těžké zavinit, zejména s těmi sedmi body výšky. je to v pořádku.

Taška na sběr trávy se také velmi snadno používá pomocí jednoduchého mechanismu výtahu a uvolňování, díky kterému je rychlé a snadné vzlétnout a znovu se připojit.

Mám si koupit Ryobi 40V 21-palcový beztaskační inteligentní trek?

Pokud chcete na sekačce super širokou řezací oblast, která nabízí spoustu energie, snadné přizpůsobení a LED světlometů, je to ideální. Také vám poskytne dostatek běhu na pokrytí velkého prostoru a možnost přidat baterii pro ještě větší rozsah.

Pokud však chcete intuitivnější systém pohonu, delší rozsah baterií a o něco více energie, existují i ​​jiné možnosti, které jsou podobně ceny.

Pokud jste stále nastaveni na plynovou sekačku, podívejte se na naše kolo nahoru Nejlepší sekačky na trávu s plynem, zatímco ti s velkými trávníky se budou chtít podívat na náš průvodce po Nejlepší jezdecké sekačky na trávu.

RYOBI 40V CHREBLESS MOWER RY40180 Recenze

Na konci dne můžete získat úroveň vyšší v kategorii Performance s vyleštěnějším přizpůsobením a dokončením tím, že jdete s něčím jako sekačka Ego, ale zaplatíte o pár set dolarů více, abyste se tam dostali.

Zdá se divné říkat, že na trhu existuje spousta lithium-iontových trávníkových sekaček. Nejsou to přesně létající auta, ale sekáme naše trávníky. sečení. s baterií. Většinu hlavních hráčů jsme představili před několika lety v naší bateriové sekačce. Ryobi dal svůj model upgrade s Ryobi 40V bezkartáčovou sekačkou, která udržovala některé z nejlepších funkcí a zlepšovalo ostatní.

Na papíře existuje jen několik klíčových rozdílů, kromě čísla modelu (to je Ryobi Ry40180, pokud vedete skóre). Pro začátek nyní získáte 5.0 ampérová hodinová baterie místo dvou 2.4. Cena také klesla o 100 z našeho testování před několika lety.

Některé věci jsou lépe ponechány samy a tato verze sekačky Ryobi stále sportuje bezkartáčový motor a 20palcový balíček.

Top 5 funkcí

Shromáždění

Shromáždění obvykle neudělá můj seznam 5 nejlepších funkcí, ale pokyny sestavy spočívají pouze v otevření krabice a vyřazení. to je velká vítězství. Vše, co musíte udělat, je mít několik hodin na to, aby se baterie nabila, nastavila výšku paluby a rozhodl se, zda chcete zasunout mulčovací zástrčku nebo nalepit tašku.

Taška je neuvěřitelně jednoduchá nainstalovat. V podstatě to nastavujete na zádech, což trvá asi 15 sekund, než se dostanete poprvé.

Mulching zástrčka je o něco méně intuitivní, ale jakmile uvidíte, jak se hodí, dává to smysl.

Bezkartáčový motor

Pokud budete mít úspěšnou sekačku na trávu na baterii, začíná to motorem a musíte jít bez kartáčovství. Je to jediný způsob, jak zajistit dostatek energie při maximalizaci běhu. Jako bonus na další bonus, elektronické ovládací prvky potřebné pro bezkartáčový motor také dávají sekačce schopnost běžet tvrději v husté trávě a ustoupit tam, kde je tenčí.

Snadná nastavení výšky

K dispozici je pěkná škála výšek, které si můžete vybrat z začátku až 1-1/2 palce a stoupat až 3-3/4 palce. Raději sekám na 3 palce, abych dal trávě šanci natolik, aby se dostatečně udusil, aby se dusila plevele.

Nastavení výšky řezání je snadné. Jedna páka pohybuje všemi čtyřmi koly nahoru nebo dolů s menším úsilím, než jsem čekal. Také se pevně zamkne na místě. něco, co byste měli očekávat, ale ještě před nákupem zkontrolujte.

Skládací úložiště

Když jsme poprvé zkontrolovali sekačku Ego 56V, jednou z jeho standoutů byla schopnost složit se do velikosti úspory prostoru. Ryobi je na palubě s podobným designem. Rukojeť dalekohledů dolů a složí se přes horní část sekačky. Odtud to jednoduše postavte na zadní straně a postavte jej do rohu nebo zdi vaší kůlny. Zabírá mnohem méně prostoru než plynová sekačka, kterou nelze nastavit na konci.

Teleskopická rukojeť vám také dává možnost zamknout ve výšce téměř pro každého uživatele místo jen několika přednastavených detentů.

Jedna věc, kterou si musíte poznamenat, je, že budete muset posunout nastavení výšky až dolů, abyste se dostali do pevného zamknutí. Vyšší pozice se dostanou do cesty. Naštěstí je nastavení výšky stejně snadné, takže je to jen dráždivá.

Tichý, údržba bez údržby

Velký remíza s lithium-iontovými sekačkami a jiným OPE je to, že neexistují žádné problémy s plynovými motory. Žádné karburátory, které by se daly, žádné palivo a olej pro míchání, žádné emise a tišší provoz. Sekačka Ryobi 40V má všechny výhody, ale pro nové uživatele je pravděpodobně nejpříjemnějším překvapením, jak je to opravdu tiché.

Při sečení trávníku jsem byl schopen telefonovat s manželkou. Ne prostřednictvím náhlavní soupravy nebo sluchátka, ale pouze konverzace na uchování bez špatných účinků. Je to ještě tišší než vysávání vašeho domu. Pokud samozřejmě nemáte bezdrátové vakuum Hoover.

Výkon

Všechny tyto funkce jsou skvělé. Ale nemyslíte dřep, pokud to ve skutečnosti nemůže střihnout trávu. Bohužel, střední Florida je v suchu, takže svěží zelený trávník je spíše zahradou plevelů s spící trávou. Přesto jsme přeskočili zimu úplně, strávili jsme na jaře zhruba 4 dny a skočili přímo do letní sečení. a to bylo v březnu zpět.

Řezání

Kromě plevelů je v mém trávníku kombinace bahiagrass a bermudské trávy. Pěkná věc je, že se obě vracejí poměrně rychle, když začne déšť a bahiagrass je obzvláště vydatný. Většina trávníku nevyžadovala od sekačky bez kartáčovače velké úsilí. Jen to oralo a zanechal docela dokonce i řez.

Kolem přední části, kde se tráva vede lépe díky stínu ze stromů, byly věci trochu silnější. Ovládací prvky motor slyšitelně zvedly sílu, když prořízl hustší trávu.

Jedna věc, kterou si můžete dávat pozor na každou sekačku, je rychlost čepele. Čím pomalejší čepel, tím častěji ji musíte zaostřit, abyste mohli efektivně řezat a plynové sekačky jsou obvykle schopny udržet rychlost lepší. Rozhodně to vypadá, jako by sekačka Ryobi 40V bez kartáčovače je v oblasti rychlosti čepele trochu pomale. V hustých oblastech to však bylo mnohem lépe.

Runtime

Ryobi tvrdí, že můžete získat až 45 minut řezání na 1 poplatek s jejich 5.Batterie 0 amp a já jsem byl strašně blízko ve 44:30.

Když se baterie dostala na jeden tyč, sekačka začala odříznout. Okamžitě by se restartovalo po propuštění baru a zasáhlo se znovu a nezdálo se, že by to byl tepelný problém (i když bych to neobviňoval s 95.titulní dny zde již!). Začalo to asi 38 minut a po 42 minutách se stal velmi častým.

Realisticky se díváte někde kolem 40 minut běhu, než se přerušení skutečně začnou bránit své produktivitě.

Aktualizace: Poté, co strávil více času pomocí sekačky, přerušované vypnutí rozhodně není tepelné a je to docela náhodné. Někdy je to časté, jindy, ne tolik. Ale stává se to pokaždé, když jsem sekal. Jednoduše restartujte sekačku a jste zpět na trať. V této fázi je to jen podráždění, ale je to dráždivé. Zdá se, že problém je s Microswitchem napravo. Budu na tom pracovat a vrátit se pro další aktualizaci.

Sečteno a podtrženo

299 je přesvědčivá cena za 20palcovou kartáčovanou sekačku, která je dodávána s baterií a nabíječkou. Představení je pro většinu trávníků dost dobré a dělá se lépe, když je tráva dostatečně hustá, aby mohla být pro čepel dobrý odpor, aby pracoval.

Existuje spousta profesionálů, které kompenzují nevýhody na tomto modelu. Skládací design a cena jsou rozhodně standouty spolu s úpravou snadné výšky. Líbí se mi skutečnost, že máte možnost mulčování. kterou primárně používám. a tašky, ale rád bych viděl také boční propuštění. Jedinou hlavní stížností, kterou mám, je výkon koktání, jak se baterie přibližuje. Získáte však asi 40 minut nepřetržitého běhu.

Ryobi 40V Classless sekačka je dobrým výběrem pro trávníky až do 1/4 akru, pokud neplánujete vyzvednout druhou baterii. Na konci dne můžete získat úroveň vyšší v kategorii Performance s vyleštěnějším přizpůsobením a dokončením tím, že jdete s něčím jako ego nebo odolnější sestavení s ozvěnou, ale zaplatíte další sto dolarů nebo více se tam dostat.

Specifikace sekačky Ryobi 40V Specifikace sekačky

RYOBI 40V Recenze sekačky

Poslední dva roky jsem sekal náš trávník se stejnou sekačkou, kterou jsem použil na svém rodinném domě, který vyrůstal. Mluvte o meta. Tato sekačka však v poslední době vypadala trochu horší a já jsem si nebyl jistý, jak dlouho to bude trvat. Takže jsem upgradoval na sekačku Ryobi 40V s vlastním prosazem a chtěl jsem vám dát recenzi.

RYOBI 40V Recenze sekačky

Od loňského roku, kdy jsem dostal systém Ryobi 40V, jsem měl zájem o upgrade na sekačku na Ryobi 40V. Stejná baterie běží mým zastřihovačem, dmychadlem, edgerem, kultivátorem a pólem, která nyní běží sekačkou.

Miluji, že každý víkend mohu vyměnit baterii na všech svých venkovních nástrojích. Systém Ryobi 40V opravdu usnadňuje život.

Funkce

Pro sekačku jsem jednoho soboty vyšel brzy a myslel jsem si, že mi bude chvíli trvat, než jsem to dal dohromady z krabice. ani náhodou. Přišlo to plně sestaveno, mínus váš výběr hákování na tašce nebo vložení do zástrčky mulč.

Vyskočil jsem do baterie a oblékl si sluchátka s rušením hluku, začal ji nahoru a myslel jsem si, že to nefunguje. Proč jsem si to myslel? Protože to bylo tak tiché, že jsem nemohl ani tady sekačka běžet s sluchátky. Moje stará sekačka stále otřásla hlukem vibracemi hlavou se sluchátky. Morgan vyšel později a zeptal se, kdy se chystám začít stříhat trávník, protože to neslyšela a byla šokována, když jsem jí řekl, že to bylo hotovo. Oba skutečné příběhy.

Self-Propel na sekačce Ryobi 40V je skvělá. Lze jej upravit o rychlost, v závislosti na vaší chůzi.

Také se mi opravdu líbí, jak snadné je změnit výšku vaší trávy. S mojí starou sekačkou jsem musel spočítat paprsky a upravit páku na všech čtyřech kolech. Se sekačkou Ryobi 40V upravím jednu páku pro celý stroj.

Moje další oblíbená věc na sekačce Ryobi 40V je její kompaktní úložiště. Tato věc se rychle a snadně skládá a může se dokonce postavit na konec. Moje stará sekačka vzala doslova polovinu úložné kůlny, kterou jsme nastavili, a nemohli jste chodit velmi dobře. Nyní, když sekačka Ryobi stojí podél zdi, mám tuny více úložného a pěšího prostoru.

Závěr

Všichni to řekli, zpočátku jsem se cítil divně o své sekačce Ryobi 40V, protože to vypadalo tak tiché a snadné na mých rukou, že jsem se cítil, jako by to nemohl dělat tak dobrou práci jako moje stará sekačka. Ale to bylo. Je to rychlé, efektivní, hladké a funguje skvěle. Mohu dělat celé své.25 hektarových dvůr na jedné baterii, takže se nemusím starat o to, aby se napájela uprostřed.

Absolutně bych doporučil sekačku bez kartáčovače Ryobi 40 pro každého, kdo chce usnadnit jejich dvůr.

A nyní si můžete získat vlastní sekačku na trávu Ryobi 40V v Home Depot během jejich jarního černého pátku prodeje! Od 4. dubna-14. dubna bude sekačky Ryobi 40V v prodeji za 50 off, takže sekačka na vlastním pohonu 329. K dispozici bude také 30 off Promo aplikováno i na několik dalších nástrojů Ryobi 40V, takže se ujistěte, že se vydáte ven a získejte jeden tento víkend!

Něco hledat?

Děláme to od roku 2012, takže máme spoustu blogových příspěvků! Hledat věci jako: stropní projekty | Stojany pro kutily | Thrift převrátí

Zveřejněno na zveřejnění: 4. dubna 2019. Poslední aktualizace: 6. února 2023

Ryobi 40V sekačka. Nápady domů a kuchyně

Ryobi Self Pohonled Electric Lawn Meghter Review

Už vás nebaví tlačit tu těžkou, páchnoucí sekačku na trávu s plynem? Elektrická sekačka na trávu Ryobi Self je řezána tráva téměř relaxační! Má veškerou sílu plynové sekačky a bez námahy se táhne, takže neporušíte pot. Nejlepší ze všeho je, že se skládá ploché a stojí svisle pro super kompaktní úložiště!

Tento příspěvek sponzoruje Ryobi Outdoor a obsahuje pro vaše pohodlí přidružené odkazy. Nákupy provedené prostřednictvím těchto odkazů mi mohou vydělat malou provizi bez dalších nákladů. Další informace o tom, jak tento web vydělává peníze na mé stránce zveřejnění.

Když jsme si koupili náš dům před několika lety, neměli jsme žádné venkovní nástroje. Můj první nákup byla levná, malá, bateriová sekačka na trávu, která snížila náš dvůr plné pampelišky (dům seděl několik měsíců).

Bojoval s hustou trávou a baterie se rozběhla, než jsem dokončil náš malý dvůr. Sousedé říkali, že to vypadalo, že jsem kolem sekačky na trávu a to bylo tak malé! Ale bylo to ticho a to bylo dokončeno (nakonec).

Takže jsem byl opravdu nadšený, když se Ryobi natáhl a zeptal se, jestli bych chtěl zkontrolovat jejich 20 palcovou sekačku na trávu s baterií! Je to docela upgrade přes malý 13 palcový model, který jsem dříve používal!

Jak nastavit elektrickou sekačku Ryobi Electric

Ryobiho samostatná elektrická sekačka na trávu na mě zapůsobila od okamžiku, kdy jsem otevřel krabici. Není nutné žádné shromáždění, protože sekačka je složená a připravená k sekání! Stačí otočit knoflíky, natáhněte rukojeť a je dobré jít!

Podívejte se na video níže a zjistěte, jak rychlá a snadná je používat sekačka poháněná baterií Ryobi!

Vložte baterii 40V

40V baterie je zahrnuta a snadno vklouzne do štěrbiny. K dispozici je také místo pro uložení další baterie, takže je můžete přepnout za běhu, ale jeden stačí na náš malý dvůr s nabíjením.

Odemkněte a natáhněte rukojeť

Můj manžel a já jsme vysoký a rukojeť staré sekačky byla příliš nízká na to, aby se pohodlně tlačil. Teskopická rukojeť sekačky na trávu Ryobi je dostatečně vysoká, aby nás oba použili, aniž bychom se dostali zpět!

Chcete.li rukojeť ze složené polohy vyřadit, vytáhněte knoflíky na obou stranách a otočte je o 90 stupňů. Otočte rukojeť tak, aby je za sekačkou, a pak otočte knoflíky dozadu, aby se pohybovaly kolem mříží.

Rozšiřte rukojeť do plné výšky odemknutím zelených klapků na obou stranách. Pak jej můžete vytáhnout do požadované výšky a zamknout ji na místo.

Upravte výšku čepele

Výšku čepele můžete upravit jednoduchým posunem knoflíku, od 1 ½ „až do 4“ dlouhé trávy. Měli byste si trávu snížit pouze o ⅓ pokaždé, když sekáte, takže toto úpravy usnadňuje udržení zdravého trávníku!

Jak spustit sekačku na trávníku Ryobi

Na rozdíl od plynové sekačky s touto obávanou pull šňůrou je sekačka na trávu s baterií poháněnou baterií Ryobi velmi snadné začít! Ujistěte se, že postupujete kroky, pokud máte potíže s tím, aby se to začalo.

Vložte bezpečnostní klíč

Po jeho nastavení vložte bezpečnostní klíč. Pokud vaše sekačka na trávníku Ryobi nezačne, zkontrolujte, zda je na místě startovací klíč. Sekačka se nezapne bez klíče, což je důležitá bezpečnostní funkce, když máte zvědavé děti kolem!

Vytáhněte tyč a stiskněte tlačítko

Tento diagram ukazuje kroky k zahájení sekačky Ryobi Push. Jakmile to uděláte několikrát, stane se to druhou přirozeností!

Stáhněte bar a držte ji na místě proti řídítům. Když se pustíte, sekačka se automaticky vypne.

S jednou rukou stisknutím tyče stiskněte tlačítko uprostřed a spusťte motor. Možná budete muset několik sekund podržet tlačítko.

Upravte rychlost

Funkce vlastního pohánění je docela silná, takže budete chtít začít v nejnižším nastavení. Nechte to na dolním prostředí pro plochou půdu a zvyšujte rychlost, když jdete do kopce. Opravdu to dělá sečení vašeho trávníku méně tréninku!

Pokud nemáte v plánu zaběhnout za sekačkou na trávu (nedoporučuje se!), budete muset použít nejvyšší nastavení, pokud máte opravdu strmý kopec. Rychlost můžete upravit při sekání, abyste mohli rozbít sílu, když narazíte na sklon a neporušit potu!

Vyčistit a ukládat

Můžete se rozhodnout zabalit své výstřižky na trávník nebo nechat je mulčovat a vyplivnout je zpět. Byl jsem ohromen tím, jak dobře taška shromažďuje všechno. Musel jsem to několikrát vyprázdnit, zatímco jsem sekal dvorek, protože je to tak dlouho, co bylo naposledy hotovo.

Až budete hotovi, zhroutí rukojeť a složte ji dolů na sekačku. Ukládá svisle, takže si ji můžete udržet v rohu garáže nebo kůlny, aniž byste zabrali tunu místa!

Recenze sekačky na trávu s baterií Ryobi

Jak můžete vidět z výše uvedených fotografií, náš trávník právě teď není úplně svěží, zelený koberec trávy. Navzdory zvěsti, které jste možná slyšeli o tom, že Seattle je deštivý, máme každé léto období sucha! Naše tráva jde spící a hnědá, dokud se na podzim neotáčí dešťový faucet. Bylo to poprvé, co jsem sekal trávník za více než měsíc, kromě snižování pampelišky!

Počáteční dojmy

Sekačka na trávu Ryobi zvládla kombinaci suché a nové trávy jako šampion. Motor má technologii zatížení zatížení, která mu umožňuje detekovat a dodávat energii potřebnou k udržení optimální řezné rychlosti. Suchá, hnědá tráva. Méně síly. Nová, silnější tráva. víc energie.

Jeden tip, pokud jste nikdy nepoužili sekačku na trávu: Když chcete sekačku otočit, pusťte ze zelených úchytů. Tím se deaktivuje funkci pro vylepšení a umožní vám ji ručně otočit. Trvalo mi trochu, než jsem si na to zvykl, a skoro jsem nasekl zahradní postel, než jsem na to přišel!

O dva roky později

Poté, co jsem tuto bezdrátovou sekačku rozsáhle testoval za poslední dva roky, mohu ji ještě z celého srdce doporučit! Zde jsou věci, které jsem se naučil:

  • Snadno se zachází s čerstvou jarní trávou, ale spustí baterii rychleji. Když je tráva mokrá, musím vyměnit baterii, protože řezání vyžaduje více energie.
  • Myslel jsem, že světlomety jsou zpočátku hloupé, ale je to užitečné při sečení pod keři a keři.
  • Funkce s vlastním pohonem můžete použít bez zapnuté čepele! Musíme tlačit sekačku na malý kopec, abychom šli z zadního dvora na přední dvorek, a je hezké získat trochu posílení z motoru, aniž bychom kopali skály.
  • Dělá skvělou práci, která shromažďuje výstřižky v tašce, ale po plném tašku zanechá stezku. Pokud nechcete, aby si čerstvě řezaná tráva přilepila na boty, sledujte tašku!
  • Pokud je taška opravdu plná, může být složité vyprázdnit ji, aniž by na chodníku zanechal hromadu výstřižků. Snažím se to vyprázdnit, než bude příliš plná, takže nemusím tolik čistit.

Celkově mě opravdu zapůsobilo všechny rysy elektrické sekačky na trávu Ryobi Self. Je to určitě upgrade z mé staré sekačky, která se ocitla na obrubníku s „volným“ nápisem, jakmile jsem vytáhl Ryobi na točení!

Podívejte se na tyto další návody pro terénní úpravy!