Nejlepší sekačka na štětce a další krajinářské přílohy. ATV TOW za sekačkou

Nejlepší sekačka na štětce a další krajinářské přílohy

ATV poskytují ohromnou všestrannost a se správnými přílohy a příslušenství.

Nejlepší přístavba na sečení trávníku ATV je sekačka Titan 3 Point. Tento produkt je vysoce spolehlivý se stabilním závěsem pro snadné nastavení a čepele oceli, aby poskytoval úžasný zážitek z řezání. Sekačka Generac Pro Tow-Behind je také skvělá volba jako kompaktnější možnost.

ATV trávník sečení a příslušenství jsou jedny z nejdůležitějších kusů vybavení, které musí mít ATV jezdec. Umožňují vám dělat svou práci na trávníku s větší lehkostí a všestranností a poskytují perfektní řešení pro zlepšení způsobu, jakým využíváte ATV doma.

Investice do spolehlivých připoutání pro vaše ATV je úžasný způsob, jak získat peníze za peníze a lépe je využít. Tato příručka zahrnuje vše, co potřebujete vědět o péči o trávník a nejlepší připoutání s ATVS. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více a stali se odborníkem, pokud jde o sečení trávníku s ATV.

‍ 6 Nejlepší přílohy a příslušenství sečení trávníku ATV

Přílohy a příslušenství sečení trávníku ATV jsou navrženy tak, aby vám usnadnily proces sečení a péče o trávník. Tyto nástroje se obvykle připojí k závěsu v zadní části vašeho ATV a zatáhnou za vámi.

Existuje mnoho různých typů příloh sekačky ATV, z nichž si zahradníci mohou vybrat. Potahují se od nejzákladnějších přímo až po nejnáročnější a nejvíce automatizovanější nástroje na trhu.

Spolehlivá a snadno použitelná sekačka na trávu ATV je nezbytným příslušenstvím, které vám pomůže vyhnout se některým z těchto bolesti hlavy. Existuje spousta různých produktů, které z vašeho stroje v terénu změní vynikající nástroj pro terénní úpravy.

Je důležité, abyste našli to nejlepší pro vaše potřeby, ať už je to pro rychlé obcházení obtížného terénu nebo rychleji řezání trávy. Zahrnuli jsme šest z nejlepších možností, jak začít s níže.

Titan přílohy 3 bodové povrchové sekačky

Titan přílohy 3 bodové cílové sekačky umožňují uživatelům ATV s lehkostí sekat trávníky a proměnit své stroje na spolehlivé terénní nástroje. Má stabilizátorovou lištu pro další podporu, když proříznete hustou trávu, což vám usnadňuje snížení trávníku bez rizika ztráty kontroly nad strojem.

Tato sekačka je navržena tak, aby řezala trávníky a zahrady, aniž by zanechala zbytky nebo vytvořila nadměrný hluk. Řezací schopnost sekačky je dostatečně silná, aby prořízla hustou trávou a plevelem rychlým tempem.

Tato příloha sečení na trávu má plovoucí závěs, aby sekačka a vaše ATV jízda hladce po zemi pro přesnější řez a dokončení. Má také delší životnost kvůli čepelům z oceli.

Existuje také zadní výboj, který dobře funguje, aby se sekačka udržovala v čistotě a efektivní. Eliminuje trávu z budování a umožní vaší čepeli zůstat během jízdy ostrý.

Generac Pro Tow-Behind Field and Brush Meghter

Položka a sekačka GERAC PRO TOW-BEHNIDS ATV ATV je navržena tak, aby usnadnila úlohu sečení trávníku. Má výkonný motor, který může běžet silnými rychlostmi pro kontrolovanější povrch.

Tato sekačka je navržena s pokročilými funkcemi, jako je osvětlená palivová nádrž s vysokou viditelností, snadno použitelné ovládací prvky, nadměrné volant, výkonný motor G-síly a další. Může sekat 2 akry za hodinu bez problémů.

Tato sečení připevňování přichází s širokou škálou funkcí, včetně dálkového ovládaného ovládaného ovladače a větší paluby, která usnadňuje a efektivnější sečení. Výška je také nastavitelná, takže může dokončit různé typy úloh.

Tato sekačka je skvělý způsob, jak zlepšit způsob, jakým používáte svůj ATV, a dát ji k práci na relevantních úkolech krajiny kolem domu. Funguje to jako profesionální produkt s ocelovými čepelemi pro další účinnost.

Swisher Electric Start sekačka na odtah

Swisher Electric Start sekačka ATV ATV ATV je skvělou volbou pro každého, kdo miluje svůj trávník a chce být více ekologicky přátelský pomocí této elektrické sekačky s jejich ATV.

Produkt je dodáván s funkcemi, jako je snadný start, elektrický start, pohon hnacího pásu a ovládání trakce. Má spolehlivou ocelovou řezací palubu se zadním výbojem, který efektivněji zpracovává travní řezy.

Tato sekačka má 14.5 HP Briggs Stratton 12-voltový elektrický startový motor s těžkým pocitem pařezu, který s lehkostí prořízl i drsné terény. Funkce sečení na tomto zařízení může také cestovat na velké vzdálenosti.

Je také známo, že stříhá silnější stonky a přichází se vzdálenou konzolou ovládání operátora. Toto je úžasná možnost transformovat způsob, jakým používáte ATV.

Tato připoutání je nutností pro každého jezdce, který chce proříznout vysokou trávu nebo jiné tvrdé terény. Může být také použita jako sekačka, pokud není připojena k vašemu ATV. Při použití elektrického startéru nebudete muset při spuštění potu zlobit pot.

Agri-Fab Tow za rozprostřenou vysílací

Kromě pouhého řezání trávy můžete použít jiné nástroje, aby vaše dvůr fungovala efektivnější s vaším ATV. To zahrnuje využití odtahování agro-fab za rozprostřenou vysílacího rozmetadla jako způsob, jak rychle oplodnit trávu nebo přistát.

Toto je odtah za rozprostřenou vysílacího rozmetadla, který můžete použít k šíření semen pro zemědělství také. Rozpěra je dodávána s řadou, pracovní šířkou, délkou kabelu, namontovanou kabelovou cívkou a tříbodovým závěsem. Má snadno válcovaný vzor běhounu pro nízký tlak pozemku.

Jedná se o flexibilní stroj, který lze použít různými způsoby, pokud jde o zemědělskou práci. Má širokou škálu aplikací, od šíření materiálů od základů do vzduchu, až po rozptylování hnojiv a semen rovnoměrně na pole pro maximální účinnost.

Pevná ocelová konstrukce je odolnější a spolehlivější i pro dlouhodobé používání. Může se rozšířit až 10 stop na šířku a drží dost na 1/4 akr práce.

Spirálový kartáč Ohio Steel

Ohio Steel vyvinula upevňovací zametač ocelový pro ATV s názvem Spiral Brush. Je navržen tak, aby vyzvedl listy, trosky a další nežádoucí předměty ze země při jízdě.

Ohio Steel Sweep Spiral Brush je navržen s funkcí vyzvednutí listů, trosek a dalších nežádoucích předmětů ze země při jízdě. Tento štětec používá spirálovou formaci k zametání nečistot do hromádek, které lze snadno vyzvednout s připojeným koštětem.

Toto je zametač o velikosti 42 ”s vysoce výkonným štětcem a odolným designem, který zvládne také tvrdé úlohy. Kartáč je vyroben z drsných plastů, takže se velmi pomalu opotřebovávají a přitom udržují pevný kontakt s cílovými oblastmi.

Tato spirálová kartáč je navržen tak, aby čistil a odstranil zbytky ze země, když jezdíte na svém ATV. Je to ideální pro ty, kteří nemají čas na zametání dvůr a je to skvělý způsob, jak dát ATV do práce.

Agri-Fab Lawn zametač

Agri-fab zametač trávníku ATV je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak vyčistit dvorek nebo zahradu. Může být také použit pro čištění trosek, trosek kolem staveniště a dokonce sběr suchých listů.

Tato zametací příloha pro ATV je plně funkční kartáč, který se snadno připojuje k ATV. Tento stroj je ideální pro čištění dvora nebo zahrady listů, skal nebo cokoli jiného, ​​co byste mohli chtít uklidit kolem domu.

Připevnění zametacího trávníku má funkci, která umožňuje její zapnutí, zatímco se snadno zaskočí na řídítka ATV bez požadovaných nástrojů. Produkt je ideální pro vyčištění trosek, které zůstaly po dokončení stavebních projektů.

Tento nástroj je dodáván také s více možnostmi a velikostmi. K dispozici jsou také doplňky balancer čepele nebo rozšířené platformy, aby byl nástroj větší, ale efektivnější. Kartáče jsou odolné a jsou zcela nastavitelné pro různé výšky.

Průvodce nákupem na sečení trávníku ATV

Lawnmowers jsou nezbytné pro udržení našich yardů čistých a uklizených. S pokroky v technologii je nyní možné zakoupit přílohy pro váš ATV, které nám pomáhají udržovat krásnou krajinu našeho domova bez velkého úsilí.

Typy připojení se liší v závislosti na tom, jak chcete udržovat trávník. Mezi nejoblíbenější přílohy a příslušenství patří rozmetače, zametače a sekačky na trávu, které zatahují za vaším ATV, aby zvládli úkoly péče o trávník.

Sekačky na trávu

Někteří majitelé ATV používají přílohy na trávu, aby se starali o svou trávu. Přílohy se používají s řídítkami, což pomáhá při manipulaci s těžkou prací.

Připevnění na trávu usnadňuje jezdci udržovat svůj majetek, aniž by museli sundat ruce z držadel za nimi, přičemž zůstali pod kontrolou.

Můžete očekávat, že ušetříte také peníze, protože můžete použít ATV k zvládnutí více úkolů, než abyste příliš těžce investovali do trávníku.

Zametače

Pokud máte ATV, je dobrý nápad získat zametací přílohu, která vám může pomoci ve vaší práci na zahradě. Budete moci snadno vyčistit nečistoty a zbytky z oblasti.

Připevnění zametačích se snadno používá a jednoduše připevněte na přední straně ATV. Nevyžadují žádnou velkou úpravu vašeho vozidla a mohou být použity na zpevněných nebo nezpevněných silnicích.

Jsou levnější a snadněji se používají než příloha sečení trávníku. Je to nezbytný nástroj pro vyčištění dvorek po celý rok.

Rozmetače

Proces šíření hnojiv na trávě může být únavný úkol. Proces se však s použitím příloh pro ATV je snazší, což vám umožňuje šířit vše rovnoměrně a přesně přes váš dvůr.

Mohou také držet mnohem větší částky a vydržet déle, aby vám umožnili rychle se pohybovat přes trávu nebo půdu, aby se práce dokončila také.

Jaký typ sekačky na trávu je pro můj ATV nejlepší?

Nejlepší typ trávníku pro ATV závisí na tom, co s tím chcete dělat, vaše velikosti ATV a stylu drsné řezání. Existují tři specifické typy sekaček, včetně sekačky s povrchovou sekačkou, drsnou sekačkou a sekačkou navijáku gangů.

Dokončit sekačku

Sekačka s cílem je nejběžnějším připojením ATV pro domácí a komerční podniky, protože jsou nejvíce podobné běžným sekačům. Dokončete sekačky majitelů domů a majitelů malých podniků, aby si udrželi svůj majetek.

Dokončovací řez trávníku je to, co mu dává výrazný vzhled tam, kde byl oříznut, tvarován a tvarovaný po primárním řezání trávy. Není to moc odlišné od vaší tradiční sekačky na trávu, ale můžete očekávat větší efektivitu, když je vybavena na vašem ATV.

Klíčovým rozdílem je, že mají čepel, která je vyrobena z různých materiálů a má nepravidelný tvar. Bez jakýchkoli problémů také prořízne silnější trávu, větve a další zbytky na zahradě.

Hrubá sekačka

Připevnění sekačky se sekanou je skvělé pro zarostlé kartáč a stezky a používají těžkopádné ocelové čepele. Je navržen tak, aby prořízl silnější štětec, větve stromů a padlých listů bez poškození půdy.

Hrubé sekačky jsou také dobré pro majitele domů, kteří potřebují rychle a efektivně vyčistit velké oblasti. Mohou udělat rychlé vyčištění nově vysazené oblasti a dokonce nechat za sebou krásný trávník.

Tato sekačka bude těžší a o něco dražší, ale pokud potřebujete rychle vyčistit velké plochy štětce.

Sekačka na cívce gangů

Tato příloha sekačky na cívce gangů může být připojena k téměř jakémukoli ATV s velkým pracovním prostorem. To dělá krátkou práci z řezání trávy, ale je to mnohem omezenější, pokud jde o proříznutí husté trávy nebo kartáče.

Na místním golfovém hřišti obvykle uvidíte sekačky gangů, mohou rychle udělat spoustu práce. Nemají motory ani motory, takže poplatky za údržbu a náklady jsou nižší, ale jsou omezenější.

Jakou velikost ATV potřebuji pro přílohu sečení trávníku?

V závislosti na přílohách, které plánujete použít, budete potřebovat velikost ATV, která podporuje maximální hmotnost pro každé připojení. Vše záleží na velikosti vašeho trávníku a na tom, jak velkou váhu se připojujete k ATV.

Velikost vašeho ATV určí, jaký typ přílohy sekačky na trávu můžete použít. Uvědomte si, že čím větší jsou přílohy, tím více hluku a vibrací vytvářejí a také více paliva konzumují.

Velikost ATV je do značné míry určena velikostí motoru a výslednou koňskou silou. Čím menší je motor, tím menší je ATV. Čím více energie má motor, tím větší váhu může nést a následně větší ATV.

U lehkých nástavců, jako jsou rozmetače a zametače, mohou téměř všechny velikosti ATV zvládnout kapacitu hmotnosti a odtahu. Když se začnete dívat na těžší sekačky, bude vaše velikost ATV více záležet.

O autorovi

23 let starý. Pracuji v obchodě Motocross, kde se specializujeme na vybavení, díly a oděvy pro jezdce ATV a UTV.

Je vaše palivo ATV bohaté nebo štíhlé? Jak to opravit

Jak dlouho může plyn sedět v ATV?

Měli byste odpojit baterii ATV, pokud se nepoužíváte?

Může ATV jít pod vodou? Jak opravit zatopené ATV

Nahlásit tento trend reklamy nyní

Mají ATV režim kultiva? Jak diagnostikovat a opravit

Proč byste měli po každé jízdě umýt ATV

Nápady pro přizpůsobení a zlepšení vašeho ATV

Kde jezdit na ATV a na místa, kterým byste se pravděpodobně měli vyhnout

Vše, co potřebujete vědět o sečení trávníku s vaším ATV

Sekání boční připevnění na ATV. Obrázek z Compett.org

ATV jsou všestranné kousky vybavení s velkým množstvím užitečnosti nad rámec toho, co byste mohli okamžitě očekávat. Například se správným připojením můžete svůj ATV použít ke zdvojnásobení sekačky na trávu! Samozřejmě to není vždy vhodné. Zatímco ATV lze použít pro řezání trávy, nebyly speciálně navrženy k tomu. To znamená, že se musíte ujistit, že okolnosti jsou těsně předtím, než začnete zahřívat ATV pro své povinnosti řezání trávy. Výhody spočívají v tom, že řezání trávy s vaším ATV vám ušetří peníze (nebudete muset koupit jezdeckou sekačku), bude řídit rychleji než standardní sekačka a bude schopnější řezat silnou, vysokou vegetaci. Způsobí to však větší poškození trávy, může být za určitých okolností těžší manévrovat a dá vám skutečné cvičení do rukou a zápěstí. Nakonec, pokud potřebujete dobře upravený, nedotčený trávník, budete chtít používat konvenční nebo jízdní sekačku na trávu versus ATV. Ale pokud jste venku v zemi a hledáte rychlé, ekonomické možnosti a estetika není důležitá, použití ATV může být vysoce prospěšné.

Vaše možnosti sečení trávníku ATV

Než si vyberete konkrétní typ přílohy sekačky, budete muset přijít na to, jak chcete namontovat sekačku.

 • Připevnění čelního držáku má sečení, která jde na přední část ATV. Výhodou je, že nabízejí větší viditelnost pro sečení, ale nevýhodou je, že nejsou tak univerzální jako některé jiné možnosti.
 • Tahat za přílohy sekačky na trávu jsou možná nejoblíbenější. Při jízdě tyto sekačky odtáhnete tyto sekačky. Jen se ujistěte, že se vejdou do odtahování vašeho ATV.
 • Připevnění sekačky na montáži jsou nejméně běžné, protože se připevňují k spodní straně ATV a naříznou po boku nebo vpředu. Jsou nejlepší pro ATV, které potřebují lehčí připoutanosti.

Jakmile se rozhodnete, kam chcete namontovat sekačku, můžete se přesunout na výběr kategorie sekačky, se kterou budete pracovat.

Hrubé řezací sekačky

Tyto sekačky jsou jednoduše navrženy tak, aby tuto práci dokončily bez velké péče o estetiku. Rychle proříznou trávu, zejména na drsném terénu, ale nevyhrají vám mnoho terénních cen.

 • Flailské sekačky: Flailské sekačky jsou navrženy pro obzvláště drsný terén a hustou trávu. Mají čepele na horizontálním válci, které jednotlivě zapnou vlastní pivot. Design umožňuje oříznout poměrně nízko na zem. Pokud si přejete, můžete si zakoupit Flail Mowers namontované přední.
 • Rotační motor: Jedná se o tradičnější styl motoru, který obsahuje čepele na palubě nebo vodorovně k zemi, která se rotují rovnoběžně s sebou. Jsou schopni nakrájet hustou, tvrdou trávu.
 • Shredders: Shredders jsou podobné sekačům Flail, ale mají další řezací lištu, která pomůže mulčovat větší plochy.
 • Trimmers: Trimmers jsou standardní zastřihovače trávníku, ale jsou navrženy pro tvrdší prostředí. Mají velkou řezací linii a houpající se pohyb, ideální pro řezání kolem keřů.

Dokončit sekačky

Pokud se trochu více zajímáte o vzhled vaší trávy, povrchové sekačky vám pomohou získat čistší řez. Nevyhradní se za jízdu na koni nebo tlačení sekačky na trávu, pokud jde o jemnost, ale jsou to populární možnosti pro nadšence ATV, kteří chtějí pro svou trávu dobře vypadající výsledek.

 • Navijáky sekačky: Tyto sekačky mají zakřivené radosti připojené k kolům, která se řezala, zatímco se otočily. Je ideální pro trávu, která je snadno sekána nebo má jemnější texturu a pro lidi, kteří chtějí trochu více hotového vzhledu.
 • Rotační čepel: Tyto sekačky vám umožňují hlouběji při přizpůsobování hloubky a přesnosti, s jakou si střihujete trávu.

Další věci, které byste měli vědět

Mějte na paměti, že budete muset nainstalovat přílohu sekačky, takže je důležité zkontrolovat příručky pro připojení i pro ATV, abyste to mohli udělat bezpečně a správně.

Obecně vás náklady na přílohu provozují kdekoli od několika set do několika tisíc dolarů, v závislosti na typu připojení, které si vyberete a odkud si ji zakoupíte. Ve většině případů to bude stále levnější než nákup jezdecké sekačky, ale je to další výdaje, které stojí za zvážení a připojení sekačky bude potřebovat alespoň určitou úroveň probíhající údržby, aby byla zajištěna pokračující spolehlivý výkon.

Vše, co potřebujete vědět o sečení trávníku s vaším ATV

Sekání boční připevnění na ATV. Obrázek z Compett.org

ATV jsou všestranné kousky vybavení s velkým množstvím užitečnosti nad rámec toho, co byste mohli okamžitě očekávat. Například se správným připojením můžete svůj ATV použít ke zdvojnásobení sekačky na trávu! Samozřejmě to není vždy vhodné. Zatímco ATV lze použít pro řezání trávy, nebyly speciálně navrženy k tomu. To znamená, že se musíte ujistit, že okolnosti jsou těsně předtím, než začnete zahřívat ATV pro své povinnosti řezání trávy. Výhody spočívají v tom, že řezání trávy s vaším ATV vám ušetří peníze (nebudete muset koupit jezdeckou sekačku), bude řídit rychleji než standardní sekačka a bude schopnější řezat silnou, vysokou vegetaci. Způsobí to však větší poškození trávy, může být za určitých okolností těžší manévrovat a dá vám skutečné cvičení do rukou a zápěstí. Nakonec, pokud potřebujete dobře upravený, nedotčený trávník, budete chtít používat konvenční nebo jízdní sekačku na trávu versus ATV. Ale pokud jste venku v zemi a hledáte rychlé, ekonomické možnosti a estetika není důležitá, použití ATV může být vysoce prospěšné.

Vaše možnosti sečení trávníku ATV

Než si vyberete konkrétní typ přílohy sekačky, budete muset přijít na to, jak chcete namontovat sekačku.

 • Připevnění čelního držáku má sečení, která jde na přední část ATV. Výhodou je, že nabízejí větší viditelnost pro sečení, ale nevýhodou je, že nejsou tak univerzální jako některé jiné možnosti.
 • Tahat za přílohy sekačky na trávu jsou možná nejoblíbenější. Při jízdě tyto sekačky odtáhnete tyto sekačky. Jen se ujistěte, že se vejdou do odtahování vašeho ATV.
 • Připevnění sekačky na montáži jsou nejméně běžné, protože se připevňují k spodní straně ATV a naříznou po boku nebo vpředu. Jsou nejlepší pro ATV, které potřebují lehčí připoutanosti.

Jakmile se rozhodnete, kam chcete namontovat sekačku, můžete se přesunout na výběr kategorie sekačky, se kterou budete pracovat.

Hrubé řezací sekačky

Tyto sekačky jsou jednoduše navrženy tak, aby tuto práci dokončily bez velké péče o estetiku. Rychle proříznou trávu, zejména na drsném terénu, ale nevyhrají vám mnoho terénních cen.

 • Flailské sekačky: Flailské sekačky jsou navrženy pro obzvláště drsný terén a hustou trávu. Mají čepele na horizontálním válci, které jednotlivě zapnou vlastní pivot. Design umožňuje oříznout poměrně nízko na zem. Pokud si přejete, můžete si zakoupit Flail Mowers namontované přední.
 • Rotační motor: Jedná se o tradičnější styl motoru, který obsahuje čepele na palubě nebo vodorovně k zemi, která se rotují rovnoběžně s sebou. Jsou schopni nakrájet hustou, tvrdou trávu.
 • Shredders: Shredders jsou podobné sekačům Flail, ale mají další řezací lištu, která pomůže mulčovat větší plochy.
 • Trimmers: Trimmers jsou standardní zastřihovače trávníku, ale jsou navrženy pro tvrdší prostředí. Mají velkou řezací linii a houpající se pohyb, ideální pro řezání kolem keřů.

Dokončit sekačky

Pokud se trochu více zajímáte o vzhled vaší trávy, povrchové sekačky vám pomohou získat čistší řez. Nevyhradní se za jízdu na koni nebo tlačení sekačky na trávu, pokud jde o jemnost, ale jsou to populární možnosti pro nadšence ATV, kteří chtějí pro svou trávu dobře vypadající výsledek.

 • Navijáky sekačky: Tyto sekačky mají zakřivené radosti připojené k kolům, která se řezala, zatímco se otočily. Je ideální pro trávu, která je snadno sekána nebo má jemnější texturu a pro lidi, kteří chtějí trochu více hotového vzhledu.
 • Rotační čepel: Tyto sekačky vám umožňují hlouběji při přizpůsobování hloubky a přesnosti, s jakou si střihujete trávu.

Další věci, které byste měli vědět

Mějte na paměti, že budete muset nainstalovat přílohu sekačky, takže je důležité zkontrolovat příručky pro připojení i pro ATV, abyste to mohli udělat bezpečně a správně.

Obecně vás náklady na přílohu provozují kdekoli od několika set do několika tisíc dolarů, v závislosti na typu připojení, které si vyberete a odkud si ji zakoupíte. Ve většině případů to bude stále levnější než nákup jezdecké sekačky, ale je to další výdaje, které stojí za zvážení a připojení sekačky bude potřebovat alespoň určitou úroveň probíhající údržby, aby byla zajištěna pokračující spolehlivý výkon.

Domácí zahradní plocha

Kombinujte spolehlivost skutečného motoru Briggs a Stratton s nejtěžšími inženýrskými specifikacemi a zasek. Navržena pro australské podmínky tato sekačka bude jíst trávou na drsném terénu a krajině.

Paddock trávník sekačka slasher

 • Vhodné pro použití s ​​čtyřmi koly, čtyřmi koly, ATV, traktory, obslužnými programy
 • Originální briggs a Stratton 4 zdvihový benzínový motor se startem s elektrickým klíčem a zálohováním zpětné zálohy
 • Výstavba kvality profesionálního obchodu s těžkým provozem
 • Spolehlivý a jednoduchý startový start
 • Extra těžká čepele kladiva
 • Nastavitelný design kola umožňuje sečení linky plotu

Aplikace sekačky Flail

Sekačky ve stylu Flail se obecně používají k udržení robustních oblastí, kde není vyžadován leštěný čistý povrch. Čepele nebo flails jsou velmi odolné a dokážou zvládnout silnou dlouhou trávu, tyčinky, kůra a trosky. Ideální pro řezání trávy a mulčování na farmách, výměrách, golfových hřištích, parcích, silničních stranách, vlastnostech, koňských a skotských čelních.

Jak vypadá buben Flail?

Odtah paddocku za sekačky Flail má rotující buben se sérií 28 čepelí Flail. Buben natahuje délku sekačky. Tento design ve srovnání s vaší standardní sekací sekací s rotujícími horizontálními lopatkami je mnohem robustnější a může řešit robustní vegetaci.

Provoz sekačky

Tato sekačka je poháněna vlastním benzínovým motorem, nikoliv hřídelem PTO jako mnoho jiných sekaček Flail, což znamená, že implementujete jednoduše pomocí vozidla podle vašeho výběru. Následující jsou velmi oblíbené pro tažení sekaček; Quad Bikes, Four Wheelers, Ride On Mewers, Tractors, Utes, 4WD a ATVS.

Velká 2 vrstva kol kombinovaná s smyky na obou stranách zabraňují poškození sekačky, když kola spadnou do otvorů nebo kolejí, boční smyčky jsou také nastavitelné na výšku spolu s válcem.

Linie sekacího plotu s lehkostí, protože návrh výběhu umožňuje umístěné kola v zadní části sekačky, což znamená, že řezací čepele mohou běžet blíže k plotu. Levné jednotky knock off nezískají tuto funkci.

Pro úpravu výšky sečení existují jednoduché úchyty seřizovače výšky. Tento systém je rychlý a spolehlivý.

Při připojení k vozidlu lze výšku a offset také změnit tak, aby vyhovovalo. Tráva je vypouštěna ze zadní části sekačky a zadní válec poskytuje čistý povrch ve srovnání s jinými lomítky. Začlenění chráničů ocelových kamenů na přední straně dále chrání řidiče a obklopuje před poškozením létajícími úlomky. Čepele jsou svisle namontovány a otáčí se ve svislé rovině, což znamená, že existuje mnohem více kontaktních bodů, které dávají velkou odolnost a jemnější řez a jemnější řez. Trávníky budou lépe reagovat na střih sekačky Flail a přesčas se zlepšují, když se výstřižky vrátí jako jemný mulč.

Konstrukce sekačky Paddock

Při navrhování a konstrukci těchto sekaček se musí postavit k neustálému používání v drsném prostředí. Motor Briggs a Stratton 4 DEET poskytuje úžasnou spolehlivost s omezenou údržbou. BS mají fantastickou síť prodejců, která pokrývá zemi a celosvětová záruka nabízí kus mysli. Rám sekačky a konstrukce je těžká ocel, laserová řezaná přesnost, což ve srovnání s napodobeniny vytváří celkovou jednotku kvality. Ocelové práce jsou připraveny a zakončeny tvrdým práškovým kabátem, aby vaše sekačka vypadala skvěle.

Jednotky jsou vybaveny vysoce kvalitními ložiskami a jakékoli oblasti opotřebení se snadno udržují s mazacími bradavkami. Pneumatiky jsou odolné proti propíchnutí 2 vrstvy a ve srovnání s ostatními nabízejí prodlouženou životnost. Jednotky přicházejí vybavené těžkými řezáky kladivami navržených pro dlouhodobé použití s ​​omezeným opotřebením.

Propojení sekačky

Sekačka je dodávána s hitterem vlečné koule 50 mm (2 „) a vejde se do standardních tažných koulí. Vzhledem k hmotnosti jednotky nenavrhujeme úpravu na hitteru Clevis Pin. Tato sekačka může být odtažena řadou zařízení, jako jsou čtyřkolky, ATV a dokonce i nástroje. Lišta tažného tahu je schopna se otočit nahoru a dolů. Mnoho zákazníků použilo s Toyota LandCruiser Utes a podobnými výškovými vozidly.

Konfigurace sekačky

Originální výpadek 13hp paddock za sekačkou lze nakonfigurovat s koly vedle sebe (takto je sekačka původně nastavena) nebo s koly končícími zezadu. Změna mezi těmito dvěma nastaveními trvá přibližně 20 minut. S kolami končícími zezadu a odstraněnými bočními stránkami umožňuje uživateli sekat mnohem blíže objektům, přístřeškům, nádrži, sloupům, plotům atd.

Kola končící zezadu. Kola na boku. Odnímatelné boční stráže.

SSPTBFM04. Extra těžký model 23HP

Evropský design, tento model odtahu za Flail je mnohem větší a vhodný pro extrémní povinnost.

Tento model je dodáván s výkonným 23hp komerčním motorem s 23hp Loncin 4-STEGE. Je postaven s širším řezem a s dalším napájením motoru může houpat těžší cla flail Blades. Jacking šrouby umožňují přesné nastavení výšky a velká palivová nádrž je tato jednotka vhodná pro řezání větších výběhů. Všimněte si, že tento model nelze nakonfigurovat s koly sledovanými za sebou.

Sekačka Flail SPTBFM03 SPTBFM04
Šířka řezání 1150 mm 1530 mm
Napájení 13hp briggs a benzínový benzín 4 tah 23hp benzín Loncin 4 mrtvice
Palivová nádrž 6.6 l 24 l
Start Duální elektrická zatáčka se zálohou Elektrický start
Typ závěsu Vyhovuje 50mm tažné kouli Vyhovuje 50mm tažné kouli
Kola 2 Ply pneumatická 16 „x 6.5 „x 8“ kola Extra těžká povinnost
Konfigurace kola Inline nebo zadní držák Pouze inline
Konstrukce Těžká nemoc, prášková ocel potažená Extra těžká povinnost
Čepele 28 x těžkými kladivovými lopatkami (vyměnitelné) 24 x extrémní duty kladivové čepele
Nastavení Výška manuálního řezu, výška smykového válce a výška závěsů Výška manuálního řezu a výška závěsu
Výška sekání 23 mm. 60 mm nastavitelná výška řezu 20. 60 mm
Hmotnost ~ 260 kg ~ 330 kg
Rozměry 1.8m x 1.7m x 1m 2.1m x 2.5m x 1.1m
Zahrnuje Volitelné posun, kamenné klapky Kamenné řetězy
Záruka 12 měsíců 12 měsíců

Poznámka: Motory jsou uloženy a transportovány pouze s dostatečným množstvím oleje, aby byla jednotka promazána, a před zahájením bude nutné přidat olej. Pro snadnou přepravu bude nutné sestavit tažný závěs a výšku při příjezdu.

Proč si vybrat Arcease Mowers?

Vynikající sekačka všude kolem, schopná řešit těžký kartáč, vysokou trávu, pole nebo pastvinu, pozemky s jídlem nebo jako řezačka stezek. Acrease Hrubý řez zatížení za modely sekačky nabízí nejvyšší výkol a nejtěžší postavené paluby jakéhokoli jiného tahu za ATV a užitkový vozidlo na trhu. Tyto skutečně vysoce výkonné stroje jsou schopny zvládnout extrémní podmínky.

Hrubý řez

Vynikající sekačka všude kolem, schopná řešit těžký kartáč, vysokou trávu, pole nebo pastvinu, pozemky s jídlem nebo jako řezačka stezek. Acrease Hrubý řez zatížení za modely sekačky nabízí nejvyšší výkol a nejtěžší postavené paluby jakéhokoli jiného tahu za ATV a užitkový vozidlo na trhu. Tyto skutečně vysoce výkonné stroje jsou schopny zvládnout extrémní podmínky.

Dokončit řez

Tento stroj je skvělý pro poskytování pěstěného trávníku při vysokých rychlostech sečení. Postaveno v komerční i těžkopádné třídě majitelů domů. Tato sekačka nabízí jak trvanlivost, tak drastické úspory času.

Až do ona

Otvoření: Till-Ease je vybaven tuhými stopkami, který byl navržen tak, aby byl velmi agresivní, což umožňuje snadné pronikání půdy.

CulTipacker: Ideální pro použití s ​​jakýmkoli projektem vysílání. Vytvořte správné osivo do půdního kontaktu s kultipacker Till-Ease. Skvělé pro výsadbu pozemku pro divoké zvěře nebo nasazení nového trávníku.

Drag Harrow: Ideální pro přípravu semen. Na úrovni půdy rozbitím a nežádoucím clodem.