Plynový plevel jedlík nezačne? Zkuste to. Legendární síla řetězec Trimmer

Plynový plevel jedlík nezačne? Zkuste to

Bez ohledu na to, jak tomu říkáte. Weed Eater, Weed Whacker, String Trimmer. Šance jsou v určitém okamžiku, kdy to nezačne. Jen málo věcí je otravnější, než zničit rameno a pokoušet se začít s ramenem.

Naštěstí jsou motory s plynovými plevely docela jednoduché, takže většina kutilství s několika nástroji a některé základní know-how může řešit tvrdohlavý zastřihovač a běžet jej.

) Zkontrolujte benzín

Benzín se může rozpadat za pouhých 30 dní, zejména dnešní plyn obsahující ethanol.

Majitelé domů někdy ukryjí svůj zastřihovač strun v garáži na konci sezóny bez stabilizace plynu. Kyslík má celou zimu, aby se rozpadlo a zničil benzín, a zanechal vám zastřihovač, který na jaře nezačne.

Pokud váš zastřihovač spadá do této kategorie, vyprázdněte starý plyn z palivové nádrže a nahraďte jej čerstvým palivem.

Pokud váš jedlík plevelů nezačne, pokuste se odstranit vzduchový filtr a stříkat čistič karburátoru do příjmu.

) Vyčistěte karburátor

Jakmile se rozpadne plyn, mohou se uvnitř karburátoru tvořit laky, dásně a další zbytky a ucpávají malé palivové pasáže. To zabrání tomu, aby palivo dosáhlo spalovací komory a zapálilo se, takže vás nechává bojovat se zastřihovačem, který nezačne.

Odstraňte vzduchový filtr a stříkejte čistič karburátoru do příjmu. Nechte to několik minut sedět, aby pomohl uvolnit a rozpustit lak. Vyměňte filtr a zkuste spustit zastřihovač.

Pokud to problém nevyřeší, zvažte demontáž karburátoru, aby byl důkladnější čištění.

Dejte si však pozor-a rozebírat karburátor označuje bod-ne-return, druhů. Pochopení toho, jak jemné těsnění, drobné šrouby a jehly se vracejí zpět dohromady. Fotografujte s telefonem během celého procesu, abyste pomohli opětovné sestavení. Vyčistěte všechny otvory a pasáže čističem karburátoru.

Pokud se zdráháte rozebrat carb, navštivte servisního prodejce.

Vyjměte zapalovací svíčku a použijte lehký brusný papír k čištění usazenin elektrod, abyste pomohli opravit zastřihovač plynu, který nezačne.

) Vyčistěte/vyměňte zapalovací svíčku

Usazeniny oleje a uhlík mohou zapalovací svíčku zabalit do dvoutaktního motoru, pokud se použije olej z nízké kvality. Vklady na elektrodě zabraňují správnému střílení zástrčky, což může snížit výkon nebo zabránit tomu, aby motor úplně běžel.

Zástrčky jsou levné, takže je vyměňte, pokud je faulovaný. Pokud nemáte k dispozici novou zástrčku, vyčistěte usazeniny z elektrody s brusným papírem a zkontrolujte mezeru. Správná velikost mezery se obraťte na manuál vlastníka.

Pokud víte, že zapalovací svíčka je dobrá, ale motor stále nevyrábí jiskru, je pravděpodobné, že se na vině a vyžaduje náhradu.

Přímé stlačené vzduch zevnitř vzduchového filtru směrem ven, aby se odstranily zbytky, které mohou omezovat proudění vzduchu.

) Vyčistěte/vyměňte vzduchový filtr

Ucpaný vzduchový filtr zabraňuje motoru v dostatečném vzduchu, aby správně fungoval.

Před odstraněním vzduchového filtru odtáčejte uvolněné zbytky z kolem krytu filtru a filtru. Klepněte na tuhé filtry na stolním stole nebo na dlani a uvolníte jakékoli nečistoty nebo zbytky. Stlačený vzduch také funguje dobře. Ujistěte se, že nasměrujete vzduch filtrem zevnitř, abyste se vyhnuli hlouběji ubytování ve filtru.

Vyvarujte se promývání papírových filtrů, protože to může zhroutit jejich strukturu mikro jezdné. Pěnové filtry však lze snadno promyt pomocí mírného detergentu a teplé vody.

Stejně jako u zapalovací svíčky je však náhrada často nejlepší praxí, zejména pokud je filtr příliš špinavý.

Obrazovka jisker-arestor ucpaná usazeninami může natolik dusit proudění vzduchu, aby zabránil zastřihovači.

) Vyčistěte obrazovku Spark-Arerestor

Na mnoha ořezávarech zakrývá malá obrazovka výfuková odtok a zabraňuje jiskrám vystoupit z tlumiče a potenciálně zahájit oheň.

Stejně jako u znečištění zástrčky, příliš mnoho oleje v benzínu, dolní olej a pokračující provoz s nízkým ot / RPM mohou propojit obrazovku uhlíkovými uhlíky. To zabraňuje toku plynu plynu, což vede ke ztrátě energie. V extrémních případech, těžkých ložiscích se dusila proudění vzduchu natolik, aby vás nechala s jedlíkem plevelů, který nezačne.

Chcete-li problém vyřešit, vyjměte obrazovku Spark-Arestor a nastříkejte ji těžkým čističem, jako je napájecí pěna Amsoil, aby se zjemnily usazeniny před čištěním obrazovky abrazivní podložkou. Přeinstalujte obrazovku a vyzkoušejte zastřihovač.

Pokud je nadměrně připojena uhlíkem.

Zaregistrujte se jako preferovaný zákazník k získání:

Snížené ceny až 25% na každé objednávce.

Doprava zdarma na objednávky 100 (130 Kanady) nebo více.

Narozeninový dárek 5 kupónu, který vám pomůže oslavit váš den.

5 zpět s každým 100, které utratíte.

Exkluzivní nabídky po celý rok.

Obnovení členství zdarma, když utratíte 500 nebo více.

Síla loděnice 120vrx lithium-ion 18 ”bezdrátový liniový zastřihovač: recenze produktu

Výkonný bezdrátový zastřihovač, který je postaven tak, aby vydržel.

Někteří lidé shromažďují klasické automobily. Sbírám nástroje na zahradě, nebo, jak by řekla moje žena. S garáží a přístřeškem nástrojů, který je nízko, nemůžu jen přinést žádnou novou hračku domů. Vzhledem k tomu, že se můj starý zastřihovač strun vzdal ducha před několika sezónami, myslel jsem si, že je čas vyplnit tu díru, která byla v mém srdci (a sbírku) novou.

Protože jsem v posledních několika letech testoval další vynikající produkty na dvoře (jako je sekačka 120VRX 3-v-1, elektrický listový skartuje a bezdrátový dmychadlo 120 VRX), vstoupil jsem do tohoto testu s některými vysokými očekáváními.

Je tento liniový zastřihovač stejně dobrý jako jiné produkty na dvoře, které jsem vyzkoušel? Pokračujte ve čtení a zjistěte!

Zastřihovač bezdrátové linie na dvoře v přirozeném stanovišti

SPECIFIKACE

Hmotnost: Přibližně 17.8 liber. (hmotnost baterií)
Motor: 120V DC bez kartáčovství
Napájení: Lithium-iontová baterie 120VRX (včetně 1 baterie)
Nabíječka: Rychlý náboj 4 amp (včetně 1 nabíječky)
Čas nabíjení/běhu: Chcete.li plně nabíjet baterii, přibližně 40 minut; Doba běhu asi 50 minut při nastavení střední síly
Kapacita baterie: 2.5 AH / 300-Watthodin
Hlava zastřihovače: Krmivo
Průměr čáry: 0.095 palců
Řezání okrajů: 2 řetězce
Řezání řádku: 18 palců
Řezání RPMS: Nízké (4000 RPMS), střední (5000 ot / min) a vysoké (6000 ot / min)
Doplňky: Dodává se s postrojem na ramen, krmivo pro nárazník a ovládacími prvky tlačítka
Záruka: Pouze 5letá omezená záruka na zastřihovač; 3 roky na baterii a nabíječce

VIDEO

Podívejte se na video níže a podívejte se na zastřihovač bezdrátové linky na dvoře a slyšíte, co jsme si mysleli o tomto bezdrátovém produktu péče o trávník.

PRVNÍ DOJMY

Poté, co jsem obdržel krabice, které vypadaly, jako by byly vypuštěny z letadla bez skluzu, solidní, nepoškozený balíček, který na mě čeká u mých garážových dveří.

Bezpečné balení zabránilo tomu, aby obsah skákal a poškodil se při doručování

Jakmile jsem otevřel krabici, našel jsem obsah pevně a bezpečně zabalený.

Nabíjení baterie

Nabíjení baterie trvá asi 40 minut. Během nabíjení baterie uslyšíte zapojení chladicího ventilátoru. To je normální.

Před přečtením jakýchkoli pokynů jsem začal nabíjet baterii, protože už vím, jak to funguje. Zapojte nabíječku baterií do jakéhokoli standardního výstupu domu. Pokyny vám řeknou, že pro nejlepší výdrž baterie nabijte při pokojové teplotě. Protože moje garáž zdvojnásobila jako sauna, přinesl jsem baterii a nabíječku do bláta. Baterie vklouzne do odpovídajících drážek na nabíječce a na místo „klikne“.

Když zůstanou červená i zelená světla, baterie je plně nabitá a připravená k použití.

Jako vedlejší poznámku může být baterie 120V použitá v zastřihovači String String String Singc.

Nastavení

Opatrně jsem odstranil a katalogizoval veškerý obsah krabice proti příručce operátora.

Jako vždy jsem se zkontroloval, abych se ujistil, že nic chybí, než jsem začal montáž

Sestavení tyče

Poletá tyč je dodávána ve dvou kusech: Horní část drží elektroniku/baterii a spodní část drží hlavu oříznutí linky.

Sestavení těchto dvou částí je docela intuitivní. Povolte matici křídla na horní hřídeli, vytáhněte zámek uvolňovacího kolíku a posuňte póly dohromady. Pusťte zámku uvolněného kolíku a utáhněte spojovací konektor, abyste zabezpečili póly na místě.

Uvolněte knoflík spojovacího konektoru na pólu, dokud se hlava šroubu neotevře dostatečně široko, aby se připojila k horní a dolní části pólu. Vytáhněte zámek uvolněného kolíku a zasažte tyč na místo.

Připojení umístění rukojeti

Dále je čas připojit rukojeť k pólu. Podle pokynů by měla být rukojeť spojena mezi horním koncem polstrování pólů a předem připojeným hákem na rameni.

Podle pokynů jde rukojeť zde mezi pólovou podložkou a háčkem kabelového svazku.

Jednoduše odšroubujte křídlo ořech z rukojeti a vysuňte šroub. Pochytněte rukojeť přes pól. Znovu vložte šroub přes oba konce držadla a pólu a utáhněte křídlo-tip.

Vypněte tvrdou plastovou rukojeť přes pól a utáhněte křídlo

Nesouhlasím s výrobcem, ale nenašel jsem toto umístění rukojeti um, praktické. Ponechalo příliš mnoho hmotnosti nástroje na zadní straně stroje. S běháním nástroje jsem zjistil, že jsem musel ohýbat ruku, která drží rukojeť v nepřirozeném úhlu.

Připojení rukojeti, kde navrhuje výrobce, je nástroj nevyvážený, ať už přepravu, postavení nebo používání

Naštěstí můžete také připojit rukojeť níže na pólu, těsně pod polstrováním. Alespoň pro mou výšku a délku paží mi to umožnilo při používání položit na hlavu přirozenější sílu dolů.

S rukojetí připevněnou níže jsem mohl narovnat a použít více paže, abych vedl hlavu zastřihovače se dolů silou

Připojení postroje na rameno

Nakonec připojte ramenní postroj. Pokyny říkají: „Depresivní klip.“Ale pokud měl klip část, která měla být depresivní, zůstala pro mě neviditelná.“. Ani Lulu nemohl najít depresivní klip.

Klip měl plochý kovový sloup a slot. Ale nic na depresi.

Přesto jsem zjistil, že mohu proklouznout plochý kovový kus otvorem v háčku postroje a poté jej proklouznout kovovým slotem. Hmotnost vytvořila bezpečný zámek a já jsem se přestal starat o to, jak jej připojit „správným“ způsobem.

Nemusí to být to, co zamýšlela na yardové síle, ale fungovalo to pro mě dobře

Před spuštěním jednotky pop ve své nyní plně nabité baterii sledováním slotů v kompartmentu baterie. Tip: Baterie jde pouze jedním způsobem. Jakmile to uslyšíte „klikněte“, víte, že je zamčený na místě.

Bezpečnost (pro vás a jednotku)

Bezpečnostní informace jsou poměrně kotle pro elektrické nářadí napříč deskou, ale stojí za to obnovit. Nenechte se mokrý zastřihovač linky, baterii nebo nabíječky. Nepoužívejte na mokrou trávu. Noste bezpečnostní brýle. Ochrana sluchu a boty s blízkým prstem.

Po prvním čase jsem přidal nosit dlouhé kalhoty k bezpečnostním opatřením. Nylonovou vlákno se točí při nejvyšší rychlosti 2 miliardy kilometrů za hodinu (to je jen odhad) a raději věřte, že každá malá skála, větvička nebo zrno písku, které zasáhne, zanechá značku na holých nohou. Nyní si představte, co by se stalo, kdyby se nylonová linie zasáhla nohu! Jo, vešel jsem dovnitř a oblékl si dlouhé kalhoty.

Spusťte motory (nebo bezkartáčové motory)

Před použitím zastřihovače řetězce síly 120VRX upravte popruh ramen na pravou délku a projděte oblast, kterou plánujete pracovat, abyste se ujistili, že je bez skály, větví a dalších zbytků, které by mohly jít ve vzduchu nebo nosit nylonovou linii.

Ujistěte se, že plně nabitá baterie je bezpečně zamčena do prostoru baterie. Líbí se mi, že baterie je dodávána s tlačítkem indikátoru napájení baterie; Pokud to zatlačíte, ukazuje vám, kolik výdrže baterie zbývá.

Na popisovacím zařízení/integrované rukojeti najdete dvě tlačítka: tlačítko Power On/Off a ovládání rychlosti (ikona králíka).

Ovládací panel na vestavěném krytu/rukojeti spoušť má dvě tlačítka: zapnutí/vypnutí a tlačítko nastavení rychlosti

Chcete.li spustit jednotku, podržte tlačítko napájení, dokud se nezbaví.

Je snadné zvýšit nebo snížit rychlost zastřihovače. Zatlačte ikonu králíka a přesuňte rychlost z první, druhé a třetí úrovně výkonu. Když je jednotka na třetí úrovni, stisknutím tlačítka znovu vrátí rychlost do první polohy.

Pro většinu mého testování jsem spustil zastřihovač v poloze střední energie. To mi dalo dostatečnou moc pro všechny kromě nejdelších plevelů a prodloužilo to můj čas běhu na necelou hodinu za poplatek.

Chcete.li zapojit hlavu zastřihovače, stiskněte tlačítko oranžové bezpečnosti a stiskněte spoušť. Jakmile se zastřihovač začne točit, uvolněte bezpečnost.

Držte na tlačítku oranžové bezpečnosti při stisknutí spouštěče

Chcete.li zastavit jednotku, uvolněte spoušť. Zastavení hlavy zastřihovače trvá několik okamžiků, takže mějte opatrnost, dokud nedojde k úplnému zastávce a znovu jste drželi tlačítko napájení, dokud zelené světlo nezmizí.

Pracuje na tempu

Použil jsem zastřihovač linky na dvoře pro tři různé aplikace: ořezávání trávy přiléhající na silnici, vysoké plevele a kolem stromů a krajin.

Oříznutí trávy proti zpevněnému chodníku

Žiji v kvazi-zemi, takže nemám chodníky. Ale mám asi 100 stop ulice. A díky Bermudské trávě, která posílá své úponky daleko nad silnicí, můj dvůr vypadá jako džungle.

Vystřihovač strun se ukázal jako velmi užitečný při vytváření více pěstěného pohledu na přední část mého domu. Nastavil jsem tělo oříznutí na zemi a založil motor. Pak jsem zasunul čáru směrem k trávě, dokud nezačala řezat jemnou linii. Pak jsem jen posunul jednotku po silnici, abych vytvořil jednotný vzhled. Zastřihovač síly na dvoře provedl veškerou práci, aniž by přeskočil rytmus a zanechal pěknou, čistou hranu.

Nejjednodušší způsob, jak používat zastřihovač na trávě podél chodníků nebo ulic, je položit spodní část jednotky na zemi a hladce ji sklouznout proti převislé trávě.

Oříznutí dlouhé trávy a plevele

Pokyny říkají, že nejlepším způsobem, jak oříznout velmi vysokou trávu, je odříznout ji z vrcholu a propracovat cestu dolů. A věděl bych, že kdybych si přečetl pokyny. Ale protože jsem to neudělal, zaútočil jsem na vysoké plevele ze země, zatímco jsem použil nastavení nejnižší rychlosti. Když jsem slyšel motorovou práci pod vysokou trávou, poháněl jsem ji na střední úroveň energie.

Přesto to netrvalo dlouho, než plevel zasekne jednotku.

Vyčištění džemu dlouhých plevelů,

Vypnul jsem jednotku vypnutým tlačítkem napájení a pak jsem vyskočil z baterie, abych si byl jistý, že jsem nebyl ohrožen obličejem náhodným spuštěním motoru. Pak jsem popadl dlouhé plevele a vytáhl je. Jakmile se hlava zastřihovače volně otočila, věděl jsem, že jsem vyčistil džem.

A jsem rád, že jsem ještě nečetl pokyny, protože místo ořezávání plevelů shora dolů jsem to dítě vystřelil na nejvyšší rychlost. Plevele zmizely pod vířivým nylonem a nikdy jsem nezažil další džem.

Při nastavení s nejvyšší rychlostí neměla jednotka žádný problém žvýkat přes 2 stopovou stěnu plevelů

Jakmile jsem jednotku zapnul, zastřihovač si vzpomněl na poslední úroveň výkonu, a začalo to v nastavení média. Chladný. Narazil jsem na nejvyšší úroveň energie a dostal jsem skvělé výsledky.

Musím říct, že jsem byl velmi potěšen tím, jak se síla na dvoře postavila na plevele. Zajímalo by mě, jaký druh nástroje jsem potřeboval, abych si ujasnil, že ošklivá záplata hraničící s lesy a mým trávníkem, a nikdy jsem si nepředstavoval, že by zastřihovač lin.

Oříznutí trávy podél krajinných funkcí a stromů

Běh zastřihovače podél chodníku pro řezání převislé trávy nebo pro pronikání vysokých plevelů nevyžaduje stabilní nástroj pro ruku nebo svižný nástroj. Ale ořezávání kolem stromů a terénní úpravy vyžaduje manévrovatelnost.

Abych vyzkoušel, jak snadno jsem mohl udělat rovné a stabilní řezy s oříznutím linie sil yard, použil jsem ji kolem své vyvýšené zeleninové zahrady, ohniště a skalního chodníku.

Začal jsem kolem své vyvýšené zeleninové zahrady. Nad postelí visí zvednuté okraje a plevele mají sklon růst pod tam, kde se moje sekačka nemůže dosáhnout. Vnímáním zastřihovače jsem se pomalu přiblížil k posteli, dokud plevele začaly létat.

V některých ohledech mi váha usnadnila udržování hlavy zastřihovačů kolem křehkých cedr zvednutých postele

Nástroj má určitou nárůst. Hmotnost a rovnováha mohou být pro menší uživatele trochu mnohem. Ale s rukojetí posunutým níže na pólu jsem byl schopen najít sladké místo pro správu hmotnosti a ovládání řezu. Lehčtější nástroj by se příliš odrazil, aby se udržel stabilní, a to by bylo špatné pro nylonovou linii a postelí cedrové.

V jednom okamžiku baterie vypadla z jednotky, zatímco jsem manévroval kolem podivných úhlů. Nemyslím si, že jsem stiskl uvolnění tlačítka, ale protože se to stalo jen jednou, křídu to do chyby uživatele.

Dále jsem před několika lety obrátil svou pozornost na ohniště s posunem, kterou jsem postavil s krajinářskými cihlami kolem pařezu starého stromu. Několikrát ročně, když je dost chladný, abych si užil pěkný oheň, hořel v jámě. Ale během letních měsíců se jáma zarostla vegetací.

Pokaždé, když jsem sekal, řezal jsem co nejblíže k ohniště. Ale jak vidíte, to nevytváří pěstěný vzhled.

Pomalu jsem pracoval na zaříznutí kolem okraje cihel, opatrný, abych neroztrhl čáru tím, že skákal z ní. O třicet sekund později vypadala oblast kolem ohniště lépe než no, než to kdy vypadalo. Dang, teď moje žena očekává tento vzhled po celou dobu!

Pokud se podíváte těsně za zelenou, uvidíte cihly, které tvoří mou ohniště (vlevo). po ořezávání (vpravo) je to jako úplně nový ohniště.

Poslední úkol řešit se zahrnoval tento chodník, který jsem vytvořil minulý rok s River Rock vlevo z jiného projektu. Zpočátku jsem měl v úmyslu oddělit skálu a trávu pomocí černého, ​​tvrdého plastového trávníku, který jsem dostal od společnosti Gardener’s Supply Company, nainstaloval jsem hrany, zatímco moje žena byla mimo město, a byl jsem potěšen vzhledem.

Ale moje žena měla přirozenější vizi chodby, jeden s použitím velkých skal „těžených“ z našich lesů. Nakonec jsem tedy pomocí plastových i velkých skal i velkých skál.

Před ořezáváním podél chodníku jsem vyčistil skály a vystavil lemování.

Běžel jsem zastřihovač podél plastového okraje a snížil plevel a trávu na trosky.

Na vedlejší poznámku, tvrdé plastové lemování od společnosti Garden Supply Company se postavila skvěle proti oříznutí.

Jakmile jsem skončil, položil jsem velké skály proti plastovému lemování, abych je zabalil. Musím přiznat, že bych si přál, abych vyčistil plevel před měsíci. Vypadalo to stejně dobře. nebo lépe. než to udělal, když jsem poprvé vytvořil chodník. A když se do konce vegetačního období ukončí, mohu si užít výsledky několik měsíců, než to budu muset udělat znovu.

Moje přirozené skalní lemování vypadá ještě lépe, aniž by to trávila růst

Nákop na nárazu pro posun řezací čáry

Jedna věc, kterou jsem dosud nezmínil, je funkce nafouknutí, která postupuje na ořezávací linii, když se stávající šňůra nosí nebo zlomená. miluji to! Můj poslední liniový zastřihovač neměl funkci s nárazem. Fungoval na funkci kletby, kde bych přísahal, když se linka rozbila, a poté nástroj nakopal přes plot.

Pokud vidíte, že linka je krátká nebo opotřebovaná, nebo si všimnete kapky řezacího řádku zastřihovač. Nylonová linka automaticky postupuje bez nutnosti zastavit, chytit nástroje nebo kletbu.

I když jsem během testu nemusel vyměnit hlavu linky nebo oříznutí, oba jsou vyměnitelné, pokud by to vznikla potřeba. Kryt hlavy zastřihovače se snadno objeví, aby nahradil linii.

Hlava zastřihovače obsahuje duální linii, nárazové krmivo a snadnou výměnu linky

Je pro vás zastřihovač linky na dvoře 18 ″?

Když můj otec zemřel před několika lety, zdědil jsem nástroje v jeho kůlně. Ořízmátor linky síly na dvoře vykonává práci tří nebo čtyř vintage nástrojů mého otce a funguje to lépe a rychleji.

Pokud nakupujete zastřihovač linky, zde je několik obecných myšlenek, proč by to mohlo být pro vás:

 • Vyrobená kvalita. Yard Force chápe kvalitu. Vlastnil jsem několik jejich bezdrátových nástrojů a byl jsem s nimi potěšen.
 • Napájení. Zatímco dřívější generace bezdrátových nástrojů byly podceňovány, 120V lithium-iontová baterie je pracovní kůň. Trammer linky síly na dvoře je stejně výkonný jako jakýkoli zastřihovač poháněný plynem. Běží na nejvyšší úrovni výkonu, zastřihovač zničil 2-stopové vysoké trávy a plevele.
 • Napájení/běh baterie. Spustil jsem oříznutí pro dva plné cykly baterie a občas jsem dostal něco přes 50 minut běhu.
 • Čas nabití baterie. Zahrnutá nabíječka vzala vyčerpané baterie za méně než 40 minut.
 • Manévrovatelnost. Zatímco je nástroj těžký, hmotnost pomáhá stabilizovat hlavu zastřihovače při zkrocení trávy. Ramenní popruh vám umožní upravit váhu tam, kde je nejpohodlnější nosit, a pohyb rukojeti níže na pólu vám dává skvělou kontrolu řezání.
 • Zelená. Žádný benzín, poměry před mixem, výpary nebo netolerantně hlasitý hluk. Je tišší než jakákoli alternativa poháněná plynem a nepoužívá fosilní paliva.

Je něco, na co bych vás měl varovat, než spěchám, aby se do vašeho nákupního košíku vložil zastřihovač síly na dvoře?

 • Hmotnost. Lidé s menším rámem by mohli najít váhovou zadní část zastřihovače trochu. Zatímco ramenní popruh vyrovnává hmotnost, malí jednotlivci by mohli chtít něco snazšího manipulovat. Abych odrážel toto varování menším lidem, odečítal jsem 1 bod pro snadné použití.

ZÁRUKA

Yard Force nabízí pětiletou omezenou záruku na zastřihovač a 3 roky na baterii a nabíječce-jak proti vadám materiálů nebo zpracování.

DOPORUČENÍ

Líbí se mi zastřihovač síly na dvoře a je to řez, aby zůstal v mé sbírce. Pokud hledáte zastřihovač, který je postaven tak, aby vydržel a používá nejnovější technologii lithium-iontové baterie, nehledejte už dále.

Kde to koupit

Můžete si zakoupit zastřihovač linky na dvoře 18 ″ (s baterií a nabíječkou) od Amazon Prime za 349.99

Se spoustou energie k řešení i 2 stop plevelů s lehkostí může tento 120V bezdrátový řetězec zastřihovač snadno nahradit plynový model poháněný plynem.

Poslední aktualizace na 2023-06-01 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Užil si tuto recenzi?

Pokud se vám tato recenze líbila, zaregistrujte se prosím na naše e-mailové aktualizace pomocí recenzí, článků s návodem a zahradnictví!

Zřeknutí se odpovědnosti. Gpreview by rád poděkoval Yard Force za to, že nám poskytl bezplatný vzorek k přezkoumání. Očekávalo se, že by to byla pozitivní přehled a my jsme nedostali žádnou kompenzaci za jeho psaní. Všechny názory vyjádřené jsou názory autora založené na osobní zkušenosti s použitím produktu.

Vezměte prosím na vědomí, že odkazy Amazonu (a pouze odkazy na Amazon) jsou přidružené odkazy. Pokud se rozhodnete zakoupit produkty prostřednictvím těchto odkazů, Gpreview vytvoří malou provizi (bez dodatečných nákladů na vás), která pomůže podporovat tento web a naše zahradnické recenze produktů. Děkuji!

O autorovi

Scott je autor vedení, trenér a reproduktor specializující se na budování angažovanosti. Pochází z dlouhé řady farmářů a vášnivých zahradníků, ale tvrdí, že nemůže říct Wisteria z Poison Ivy. Naštěstí však slouží jako svaly jeho manželky na dvoře. Další informace o Scottu se dozvíte zde

Craftsman V60 Max 60-volt bezdrátový řetězec Trimmer (CMCST960): Recenze produktu

Vítejte!

Na tomto webu najdete čestné, objektivní recenze nástrojů, vybavení a příslušenství používaných ve dvoře a zahradě. Všechny recenze jsou psány skutečnými lidmi, stejně jako vy, kteří produkt používali značně v situacích v reálném životě (na rozdíl od jiných „recenzních webů“, které jen škrábají obsah z Amazonu). Sdílejí to, co fungovalo, co ne a zda produkt stojí za to přidat do vaší zahradní kůlny. Podívejte se na naše recenzenty zde

Recenze čištění listů

Okolných recenzí

Prstitele žárovky

Ratcheting recenze lopper

Recenze Ratcheting Prener

Při používání flondů listů…

Mnoho čtvrtí má nařízení o hluku, která během určitých hodin zakazují nadměrný hluk. obvykle brzy ráno a večer. Někteří zakazují používání foukačů listů úplně (i když se to obvykle vztahuje pouze na plynné modely).

Ujistěte se, že znáte zákon ve své komunitě a vždy se o ohledupte na své sousedy.

Pokud si nejste jisti předpisy ve vaší oblasti týkající se Blowers listů, zkontrolujte, zda se do seznamu celostátních seznamů vyčistíte hladinu.

Poznámka o použití elektrického nářadí

 • Nepoužívejte elektrické nástroje v dešti nebo mokré/vlhké podmínky. To platí pro nástroje.
 • Udržujte děti od elektrických nástrojů za všech okolností, ale zejména když se používá nástroj.
 • Noste vhodné bezpečnostní vybavení, včetně bezpečnostních brýlí, robustní obuvi, dlouhých kalhot a rukávů, rukavic a uší.
 • Pokud nástroj vyžaduje prodlužovací kabel, ujistěte se, že je v dobrém stavu, má polarizovanou zástrčku, je zapojen do nádoby GFCI, je hodnocen pro venkovní použití a je správně zajištěn. Při provozu nástroje to nechte mimo cestu, abyste náhodně nepoškodili elektrickou šňůru.
 • Odpojte nástroj od napájecího zdroje (baterie nebo zásuvka na elektřinu), pokud se nepoužívá, nebo při změně součástí nebo blokování čištění.
 • Nikdy neložte ruce nebo nohy blízko pohyblivých částí, zatímco je nástroj v provozu.

O systémech spouštění semen samosprávy

Největším problémem, který většina zahradníků při startu semen čelí, je dostat správné množství vody na sazenice, kdy a jak to potřebují. Mnoho semen umírá na nadměrné nebo podlévání.

Se samoobslužným systémem, kapilární podložkou knot z nádrže pod zásobníkem semen a dodává ji na dno každé buňky v zásobníku. Odtud sazenice absorbují tolik vlhkosti, kolik potřebují. Dokud je v nádrži voda, vaše sazenice dostanou vodu, kterou potřebují.

Při sestavování systému svléknutí si před umístěním do zásobníku důkladně namočí kapilární rohož. Tímto způsobem se okamžitě začne brání.

Určující rajčata

Stanovení rajčat jsou menší, křovírské rostliny, které přestanou růst, když se na špičkách hlavních stonků tvoří květiny. Kvůli menší velikosti jsou ideální pro růst v kontejnerech. Ovoce určujících odrůd má tendenci dozrávat najednou a jsou dobré pro konzervování nebo výrobu rajčatové omáčky.

Brzy. „Glacier,„ Bush Early Girl “a„ Legend.“

Hlavní sezóna. „Celebrity“, „Kootenai“, „nový velký trpaslík“, „Siletz“

Paste. „Roma“, „Principe Borghese“, „Viva Italia“, „San Marzano“

Trpaslík. „Small Fry“, „Cherry Grande“, „Koralik“, „Elfin“, „Patio“.“

Neurčitá rajčata

Neurčitá rajčata jsou větší rostliny, které rostou a produkují ovoce neustále až do prvního podzimu mráz. I když mohou být pěstovány v kontejnerech, mohou být pro některé příliš velké.

Brzy. „Early Girl“, „Quick Pick“

Beefsteak. „Supersteak“, „Beefmaster“

Heirloom. „Brandywine“, „Black Krim“, „Cherokee Purple“, „Mr. Strippey “

Cherry. „Super Sweet 100“, „Sweet Million“, „žlutá hruška“

„Best of“ Srovnání recenzí

 • Nejlepší elektrické bezdrátové umyvadlo
 • Nejlepší naostřiče pro zahradnické krajinné nástroje
 • Nejlepší prořezávání pily
 • Nejlepší bezdrátové sekačky na trávu
 • Nejlepší bezdrátová řetězová oříznutí
 • Nejlepší zahradní postřikovače na trávu
 • Nejlepší zahradnické rukavice
 • Nejlepší živé nůžky
 • Nejlepší stříhací nůžky
 • Nejlepší loppers pro prořezávání
 • Nejlepší zahradní hadicové trysky postřikovačů
 • Nejlepší zahradní hadice
 • Nejlepší nástroje pro plevel
 • Nejlepší směsice semen

kategorie produktů

 • Příslušenství
 • Přenášení a přepravu
 • Kompostování
 • Kopání kultivačních nástrojů
 • Prstitele žárovky
 • Kultivátoři kultivátory
 • Edgers
 • Lopatky piky
 • Trowels
 • Blowers
 • Štěpky / Shredders
 • Vyčištění listů
 • Sekačky
 • Tlakové myčky
 • Hrábě
 • String Trimmers
 • Zvýšené pěstitele
 • Rostlinné caddies
 • Vyvýšené postele
 • Potkávky startovaných semen
 • Kontejnery s vlastní vodou
 • Loppers: Anvil
 • Loppers: Bypass
 • Loppers: Sloučená akce / převodovka
 • Loppers: Ratcheting
 • Loppers: Teskoping / rozšiřitelný
 • Prunery: Anvil
 • Plunery: Bypass
 • Prunery: Double-Cut
 • Prunery: Ratcheting
 • Prunery: Stick nebo Pole Pruner
 • Řetězové pily
 • Pole řetězové pily
 • Nůžky na živý plot
 • Živá plošná stroje
 • Pily: prořezávání pily
 • Zahradní hadice
 • Hadicové trysky / postřikovače
 • Řídicí prostředky časovačů zavlažování
 • Sprinklery trávníku
 • Soaker hadice

Spojit se s námi

O nás

Recenze zahradnických produktů poskytuje čestné, nezaujaté recenze široké škály produktů používaných v domácí zahradě. Od ručních nářadí po venkovní energetické vybavení, pokud se používá v zahradě, zjistíte, že je to zkontrolováno právě zde!

Naučte se, kdo jsme a co děláme tady.

Produkty prověřují příležitosti

Máte produkt, který byste chtěli zkontrolovat? Podívejte se na kategorie produktu, se kterými pracujeme s dokončením tohoto formuláře pro zahájení diskuse

Je váš produkt způsobilý pro pečeť schválení? Zjistěte zde

Přispěvatelé

Nemohli jsme poskytnout tolik recenzí bez práce našich báječných přispěvatelů. Další informace o nich dozvíte zde. Nepřijímáme příspěvky hosta.

Copyright © 2013-2023 Solid Ventures, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Jaká je nejlepší procházka za zastřihovači strun? Průvodce recenze kupujícího

Procházka za zastřihovačem za řetězec může být prospěšná při pokusu o údržbu velké nemovitosti se spoustou zalesněných oblastí. Obecně se s nimi snadněji pracují než pravidelné ruční jedlíky plevelů pro větší a náročnější pracovní místa.

Všechny ořízkové řetězce jsou trochu jiné; Některé jsou silnější, ale také těžké, zatímco jiné jsou méně silné, ale lepší manévrovat a ukládat.

Jak se tedy rozhodnete, který z nich byste si měli koupit?

Naše horní procházka za řetězové oříznutí:

Trik k nalezení správného modelu je vědět, jak jej budete používat. Pokud chcete řešit tvrdá práce, jako je vyčištění dobře dospělé oblasti nebo sražení tvrdých, invazivních plevelů, budete chtít silnější model.

Pokud však chcete udržovat svůj dvůr, může stačit jedlík poháněný baterií. Stejně jako u práce na dvoře je to správný nástroj pro práci na správném místě pro začátek.

Procházka za recenzemi zastřihovače řetězce

1) BlackDecker 22-palcový zastřihovač kol

 • Snadno použitelné na úrovni půdy
 • Konzistentní a čistý řez
 • Výkonný motor postavený tak, aby vydržel jakoukoli práci

S těmito působivými atributy je tato mocná jednotka skvělá pro řešení jakéhokoli terénu.

 • 40cc 4-cykl OHV plynový motor
 • 22-palcový řezací řádek
 • 0.Linie oříznutí o průměru 155

Je snadné začít a snadno se s nimi zvládnout. Unikátní tvar paluby také usnadňuje a je to čisté, uzavřené řez. Kola s hladkým otáčením také dělají manévrování skrz zakřivený terén a ponechání přesných linek jednoduchý úkol.

Tento stroj je navržen se skládací rukojetí, díky kterému je úložiště poněkud jednoduché. S kompaktním a snadno udržovatelným designem je to skvělý produkt pro každého, kdo chce udržovat dobře upravený trávník.

Podle mého názoru je to nejlepší procházka za zastřihovač strun pro většinu lidí!

2) Zemětřesení 37676 STRESKOVÁNÍ

 • Snížené vibrace
 • Snadné nastavení a začít
 • Výměna řetězce je jednoduchá
 • Nejvyšší těžký a obtížně se pohybovat nahoru a dolů svahy
 • Přední část rámu se zdá být slabá

4-cykl plynový motor o rozloze 173 ccm mu dává schopnost řešit téměř jakoukoli práci na prakticky jakémkoli terénu. Přesto se o motoru uklouzlo, když se pole nebo tráva příliš tlustí. Získávání více času v silnějších oblastech nechá tuto sekačku vykonávat svou práci a nechat vás čistý řez.

Jeho design a lehká hmotnost činí tento stroj pohodlnější k manévrování a způsobuje, že uživatel méně namáhá. Někteří navrhli, že řetězec má tendenci se vrátit zpět, ale není obtížné ho v odpočinku. Bylo také řečeno, že ačkoli design by měl usnadnit manévrování drsného terénu, že může občas bojovat.

3) Southland SWSTM4317 Trimmer pro řetězec kol

 • Pohodlná alternativa k ručnímu zastřihovači
 • Funguje dobře pro podrobnosti o již udržovaných trávnících
 • Užitečná otočná hlava zastřihovače

Sekačka Southland String nabízí o 35% více točivého momentu než standardní zastřihovač ručně drženého 25cc. S hlavou zastřihovače s více řetězci dává tento stroj uživateli více možností délky řádku. Otočení 5 stupňů a 10 stupňů umožňují snadnější rotaci a více ořezávání všestranné. Tento stroj dobře funguje s trávou, zvláště krátkou trávou a bojuje se silnějšími troskami.

Uživatelé zjistili, že tento stroj funguje dobře, ale je příliš krátký, a proto může být obtížné zvládnout. Bylo také řečeno, že funguje stejně jako levnější, více světelný zastřihovač strun. Rovněž nižší kvalita stroje má za následek rozbité části a větší údržbu. zejména pokud se použije pro vysoké práce.

4) Troy-Bilt TB22TM Trimmer sekačka

 • Velká zadní kola usnadňují použití v hluboké trávě
 • Dodává se plně sestavené s olejem a dalšími liniemi
 • Široký dosah pomáhá rychleji čistit více štětce
 • Nejsem fanouškem systému automatického sytiče
 • Objemný a poněkud obtížné uložit

Trójský TB22TM má cenu správně ve srovnání s konkurenty. Výkonný motor dělá snadnou práci hlubokého kartáče a je dobrou náhradou za kapesní plevel pro větší, delší úlohu.

Celkově je to velmi snadné použití a dělá dobrou práci čištění štětce. Nemusí to být nejlepší stroj pro těžké komerční použití, ale je to skvělé pro majitele domů, kteří chtějí řešit běžné úkoly.

5) Špinavé ruční nástroje 101085 Trammer

 • Nastavitelná výška a délka řetězce
 • Vysoká kola pro zvýšenou mobilitu
 • Snadné začít

Tento zastřihovač DHT má některé užitečné aspekty:

 • 149cc kohler XT675 Engine
 • 5 nastavitelných výšek pro řezání
 • 14 měřidkového odolného ocelového rámu
 • Ořízkový koule o průměru 4 palce s tepelně ošetřenými lopatkami 4 palce
 • 14 v x 1.Šířka kola 75 palců

Motory Kohler a nastavitelné výšky řezání dělají z tohoto zastřihovače kol výkonným nástrojem. Velká kola umožňují lepší mobilitu kolem drsného dvora a konzistentnější řezací linii při práci na nerovném terénu.

Na základě našeho výzkumu je to poměrně nekvalitní stroj. Kvalita řezání, síla rámu a fungování nekonzistence způsobuje frustrace uživatele. Zdá se však, že některé z těchto problémů jsou vyřešeny tím, že se naučí náležitě upravit zastřihovač pro práci.

3) Poulan pro 190 ccm vysoký kola trávník

 • Nastavitelná paluba a rychlosti pomáhají s různými úlohami
 • Výkonný motor
 • Pohodlná manévrovatelnost

Tato sekačka má pohodlně nastavitelnou palubu, která se pohybuje od 1.6 palců až 3.04 palců. Skvělé pro větší pracovní místa s šířkou řezání 22 palců. Funguje dobře na trávnících s drsným terénem a rozmanitějšími rozvrženími. Vysoká zadní kola poskytují mobilní svobodu pro zjednodušení úkolů.

Poháněný plynový motor řady Briggs Stratton 625, tento zastřihovač může trvat téměř jakoukoli úlohu. Jeho trvanlivost vám umožní pracovat poblíž příjezdových cest, plotů, příspěvků a dalších a přitom stále udržujete nylonovou linii. S nastavitelnými rychlostmi můžete určit, kolik úsilí a rychlosti bude každá práce vyžadovat.

Jak jsem hodnotil procházku za zastřihovači

Hodnotil jsem oříznutí řetězců na základě síly, trvanlivosti, snadné mobility, konzistence, údržby a ceny. Důkladně jsem se na každou funkci podíval.

Ačkoli každý stroj má své neúspěchy, ty nejvyšší hodnocené jsou spolehlivější a přijímají lepší recenze napříč deskou. Od horního zastřihovače vysokého kola s hlavním problémem je velikost a hmotnost až po nejnižší hodnocené zastřihovač má více než správné, každý měl dobrou recenzi.

Stejně jako u každého stroje, který si zakoupíte, vědění, co je důležité a co pro vás nezáleží, bude rozhodujícím faktorem při nákupu. Pokud se jen snažíte dělat jednoduché práce na detailech s detailem s push zastřihovačem podobným ručnímu zastřihovači, může být pro vás #4 v pořádku. Pokud však chcete přijmout větší práce, #1 může být lepší volbou.

Spolehlivost (záruka)

Při nákupu zastřihovače kol je nezbytná záruka. Výše uvedené mají 5 až 2leté záruky.

Ořízňovače s vyšším hodnocením řetězců mají obvykle delší záruku, protože jsou obecně spolehlivější. Naproti tomu dolní hodnocená oříznutí obvykle mají kratší záruku. Tento rozdíl v délce trvání naznačuje docela dost o těchto strojích.

Společnosti upřímně nechtějí jednat se zákazníky, kteří teoreticky vysílá záruku, protože se strojem něco pokazilo. Společnosti tak přidají rozšířenou záruku na své spolehlivější stroje a kratší na méně spolehlivé.

Velikost kola

Velikost kola je důležitým aspektem jakékoli dobré sekačky. Menší kola budou vyžadovat více úsilí, aby se otočila a manévrovala po trávníku, zatímco větší kola budou snadnější. ve většině případů ve většině případů.

Větší kolo má větší obvod a pokrývá rychlejší mleté ​​než menší kolo. Čím větší je kolo, tím jednodušší bude přesměrovat stroj. Strom je snadněji přesměrován stroj s pouze dvěma velkými koly na rozdíl od čtyř menších.

Stroje s většími koly se také snadněji tlačí přes nerovný terén a nahoru.

Všechny tyto sekačky zastřihovače řetězce mají dvě kola, takže jsou v podstatě stejná, zachraňují svou velikost. Při rozhodování o modelu by měla velikost kola hrát roli ve vašem rozhodnutí.

Výkon

Jaký typ výkonu hledám před nákupem?

 • Schopnost manipulovat s hustou trávou a plevelem
 • Motor, který při výzvě neklouzává
 • Konzistence oříznutí po celé práci

Základním aspektem jakéhokoli dobrého zastřihovače s vysokým obsahem kol je jeho schopnost řešit tvrdší úlohy. Vystřihovač s motorem, který sklouzne, když si vezme hustou trávu nebo plevel, není schopný stroj. Většina z výše uvedených ořízků kromě vyššího hodnocení jednoho boje se silnějším štětcem.

Pokud hledáte spolehlivý výkon, hledejte ty s dobrým hodnocením a pozitivní zpětnou vazbou.

Napájení

Množství potřebné energie závisí na potřebách práce. Pokud chcete řešit tvrdší kartáč jako pole, keře, sazenice, hustá tráva nebo husté plevele. Budete potřebovat více schopností řezání. Pokud pracujete s lehčími pracemi, jako jsou již dobře udržované trávníky a tenčí tráva a plevele, nebude to tak důležité.

Pokud vaše práce opravdu vyžaduje hodně síly, hledal bych nejlepšího zařízeného řetězce, který si můžete dovolit. Funkce s vlastním pohonem bude mnohem zvládnutelnější pro větší úlohy.

Snadnost použití

Pro mnoho lidí existuje jen málo věcí důležitějších než snadno použitelný stroj. Není nic horšího, než se snažit dělat práci na zahradě se strojem, který po celou dobu bolí záda.

Zvláště pokud jste starší osoba, fyzicky omezená jednotlivce nebo venkovní pracovník. čas strávený s obtížným manévrem není zábavný.

Snadnost mobility je důležitým rozhodujícím faktorem. S řetězcovou sekačkou je manévrovatelnost zvládnutelnější práce. Pokud je obtížné tlačit se na drsný terén, namáčí uživatele. Pro stroje, které se snadno používají, hledejte větší kola, lehčí hmotnost a dobře vyvážené sekačky.

Jak si vybrat nejlepší procházku za zastřihovačem řetězce

Pokud jste v minulosti strávili čas s řetězcovými oříznutími, víte, že některé mohou být velmi obtížné načíst a budou mít nekonzistentní délky strun. Při porovnání nejlepších sekaček na zastřihovač řetězce věnujte zvláštní pozornost mechanismu, který drží řetězec.

Typ řetězce je menší faktor než to, co drží linku. Ušetřete si bolest, že musíte bojovat s změnou řetězce ve vašem počítači a věřte recenzím sekaček na zastřihovač řetězec.

Věci, které je třeba mít na paměti při pohledu na ořízky s řetězci kol:

Kolik síly potřebujete?

Jak jsem již zmínil, potřebná síla závisí na práci. Pokud se chcete vzít na velké úkoly s tlustším štětcem, budete potřebovat více koňských sil.

Můj výběr pro nejlepší procházku za zastřihovačem má hodnocení motoru, které je vyšší než u ostatních uvedených. To dává stroji možnost řešit tvrdé práce. Jak je však uvedeno výše, to také vede k těžšímu stroji, který může být obtížnější zvládnout.

Mějte na paměti, že ačkoli silnější stroje dokážou řešit drsný kartáč, budete se stále snažit snížit silnější sazenice a podobné listy pouhým zastřihovačem řetězce.

Neočekávejte, že motor o 190 ccm sundá mladý strom a neočekávejte, že motor 100cc bude snadno zvládnout silné plevele. Některé z modelů vám mohou umožnit přepnout hlavu řetězce pro řezací hlavu štětce, ale to jsem nezkoumal.

Buďte tedy realističtí ohledně vašich očekávání pro váš stroj.

Bezpečnostní opatření během provozu

Stejně jako u jakéhokoli těžkého stroje, se kterým se zabýváte, vždy existuje rizikový faktor, pokud jej používáte bez přijímání správných preventivních opatření.

Sekačky zastřihovače jsou vysoce poháněné stroje, které mohou způsobit vážné poškození. Jedním z primárních bezpečnostních obav při práci s jakýmkoli zastřihovačem je jeho schopnost proříznout téměř cokoli. Když běží, může snadno přerušit prsty a prsty.

Neovládejte také žádný zastřihovač, který nosí volné montážní oblečení nebo zavěšené šperky.

Ačkoli přímý kontakt s tímto strojem může být škodlivý, jednoduše být blízko může být nebezpečný bez správného bezpečnostního vybavení. Zastřihovač může při krájení prací vrhnout zbytky při vysokých rychlostech a to může být velmi nebezpečné pro vaše oči.

 • Neovládejte přes štěrk, uvolněný kámen, dřevěné body nebo tyčinky.
 • Při provozu noste ochranné brýle za všech okolností
 • Při provozu noste ochranné oděvy a boty (bez zavěšení nebo ztráty předmětů)

Motor na těchto strojích se může také velmi zahřát. I když se to může zdát jako méně nebezpečný a zjevnější bezpečnostní tip, když se motor začne zahřívat.

Rozdíl mezi levnými a drahými modely

Někteří uživatelé říkají, že získání drahého stroje je plýtvání penězi, když levnější verze dělá práci stejně dobře. Zatímco jiní říkají, že stojí za to investovat do stroje s vyšší cenou za levný. Dalo by se argumentovat oběma stranami.

I když se může zdát nadměrné utrácet tolik peněz, někdy jsou drahé modely lepší. Přicházejí s více funkcemi a obvykle se používají. Hrohodnější modely jsou také často odolnější. Když se tvrdý proběhne, většina dražších modelů může vydržet bojem.

Někdy vám ušetříte peníze a získání levnějšího modelu vám na konci dne ušetří více než peníze. Existují některé případy, kdy jsou levnější verze těžší. Mohou vzít více bití a stále vyjít potřebovat malou až žádnou údržbu.

Ať už investujete do drahého modelu nebo levného, ​​vaše rozhodnutí by mělo být závislé na individuálním výkonu a potřebách. Pokud ten levný překoná drahý, nenechte se oklamat cenovkou, abyste si mysleli, že dostanete lepší stroj jen proto, že to stojí více.

Kolik bych měl očekávat?

Po přečtení recenzí zastřihovače kol a rozhodování o funkcích, které potřebujete, můžete očekávat, že zaplatíte kdekoli v rozsahu 100. 300. Stejně jako u většiny věcí existují výjimky na obou stranách tohoto rozsahu, ale to je obecné pravidlo. Výše uvedené modely kvality však běží kolem 300.

Hlavním rozhodujícím faktorem v tom, kolik budete platit, je, jakou kvalitu hledáte a typ práce.

Pravděpodobně zaplatíte více, pokud:

 • Mít tvrdší, větší nebo silnější úlohy
 • Chcete větší manévrovatelnost
 • Chtějí více řezací schopnosti
 • Chcete odolnější stroj
 • Chcete méně časté údržby

Pokud úkoly, které chcete dělat, nejsou tak náročné, pravděpodobně nebudete muset utratit tolik. 150 stroj pro vás může fungovat dobře.

Avšak stejně jako úspora peněz na levnějším modelu by bylo skvělé; Možná nebudete chtít obětovat kvalitu za cenovou značku.

Závěr

Nalezení pravého zastřihovače řetězců na pravém koleí může být náročné. Pokud však víte, co hledáte, mělo by být nalezení správného stroje poměrně jednoduché.

Moje volba je BlackDecker.

 • 140cc OHV plynový motor: Výkonný plynový motor o 4-cyklu vám pomůže vyčistit nejvyšší a nejtěžší trávu a.
 • 22-palcový řezací řádek: Unikátní tvar způsobuje oříznutí kolem plotů, zahradních postelí a dalších krajinářských úpravy.
 • Uživatelsky přívětivé: Funkce Off-Set Trimmer Head pomáhá oříznout těžko dostupná místa, zatímco 14 palců.
 • Komfortní skládací rukojeť: Vybaven komfortní skládací rukojetí pro pohodlné úložiště a.

5 zastřihovačů, které si přezkoumávám výše, jsou jen některé z populárnějších modelů na dnešním trhu. Každý má svou vlastní sílu a slabost.

Jak tedy víte, který zastřihovač pro chůzi a procházky je pro vás pravý?

Jak se v tomto bodě může zdát, jak se může zdát, výběr nejlepšího zastřihovače je individuální rozhodnutí. Oblíbený model jedné osoby nemusí fungovat dobře pro jinou osobu.

Přečtěte si moji procházku za recenzemi zastřihovače, ale vyhodnoťte hodnocení ve světle toho, co plánujete udělat. To, co potřebujete, je založeno na tom, co potřebujete, takže jakmile víte, co chcete, jděte ven a získejte to!

Poslední aktualizace na 2023-06-01 / Affiliate Links / Somes Images and Data z Amazon Product Advertising API

Matt Hagens

Jmenuji se Matt a jsem zakladatelem posedlého trávníku. Jsem velmi vášnivý ze svého trávníku. Udržování to vypadá krásně, ale také bezpečně pro mou rodinu, přátele a svobodu našeho psa. Doufám, že vám bude můj web užitečný ve vašem hledání skvěle vypadajícího trávníku!