Může se řetěz Husqvarna hodit na řetězovou pilu STIHL. Řetězec pro STIHL Saw

Může se řetěz Husqvarna hodit na řetězovou pilu STIHL

Pokud jde o řetězové pily.

Zatímco některé řetězové pily lze použít pouze s určitými typy dřeva, jiné lze použít s širokou škálou materiálů. Společným prvkem mezi všemi řetězovými pilami je však řetězec.

Řetězové pily přicházejí s různými tvary a velikosti. Některé řetězy nemusí být kompatibilní s některými modely řetězových pilovačů od jiných značek.

Je nezbytné ověřit rozměry vašeho konkrétního modelu, abyste se ujistili, že váš řetězec správně zapadá.

Řetězová pila Husqvarna lze použít s řetězem STIHL Link. Oba řetězy by měly dobře spolupracovat s malými úpravami.

Může být řetězy řetězové pily zaměňovány mezi značkami?

Řetězy řetězové pily jsou nezbytnou součástí řetězové pily. Bezpečnost řetězové pily je prvořadá. Ujistěte se, že vaše řetězy řetězové pily jsou zaměnitelné mezi značkami.

Čepele řetězové pily se mohou lišit velikostí a tvarem. To může způsobit nebezpečné řezání a zvýšit bezpečnostní rizika.

Porovnejte specifikace vaší aktuální řetězové pily s tou, kterou hledáte při nakupování nové řetězové pily.

Různé značky mohou používat odkazy na různé velikosti nebo mít různé zuby ve tvaru. Je důležité tyto rozdíly znát před nákupem.

Je možné připojit oregonský řetězec k SIHL SAW?

Oregon je známý svými různými lesy a drsným terénem. To mělo za následek mnoho inovativních produktů řetězové pily, jako je řetěz Oregon.

Oregonské řetězce jsou jedinečný typ řetězce, který je navržen tak, aby pracoval v zalesněných oblastech.

Průměr pily je menší než průměr komerčních řetězců. To usnadňuje pohyb a obratnější. Jeho malá velikost snižuje opotřebení zubů a způsobuje, že trvá déle.

Řetězec Oregon není kompatibilní díky svému jedinečnému designu se všemi řetězovými pilami STIHL. Adaptéry však mohou pro určité modely lépe fungovat.

Můžete požádat svého prodejce o pomoc při instalaci motorové pily nebo pokud si nejste jisti, zda je kompatibilní.

Je možné použít řetězec Husqvarna na poulinové řetězové pile?

Záleží na tom, na jaký typ motorové pily mám na mysli. Pokud je řetězec správná velikost a zuby jsou správně zarovnány, je možné použít řetězec Husqvarna Husqvarna na poulinové řetězové pile.

Je také důležité zajistit, aby napětí řetězce bylo správné. Příliš volný řetěz by mohl způsobit poškození čepele pily, zatímco příliš těsný by řetěz mohl vést k nepřesným řezům.

Můžete použít jakýkoli řetězec s řetězovou pilou STIHL.

Řetězové oblečení je hlavní příčinou problémů s motorovou pilou. Pro prodej svých produktů vyrábějí výrobci podobné řetězy. STIHL však doporučuje používat vlastní řetězy.

Je důležité zjistit, zda stejný řetězec mohou používat různí výrobci.

U řetězové pily STIHL lze použít tři typy řetězců: OEM, Aftermarket a Compatible. Řetězy STIHL OEM jsou nejvyšší kvalitou a nejlepší pro použití s ​​řetězovou pilou STIHL.

Stihl nevyrábí řetězy s náhradními díly. Mohou mít různé tolerance vůči řetězcům OEM, což může způsobit problémy s vaší pilou. Compatiblechains mohou být vyrobeni jinými výrobci a vejdou většinu pily.

Lze použít řetězec ozvěny s pilou STIHL?

Fit je nejdůležitější věcí, pokud jde o elektrické nástroje. Může to vést k katastrofálním výsledkům, pokud není nástroj pro uživatele správně namontován. Je důležité zjistit, zda se řetězec ozvěny vejde.

Ano. Většina řetězců ozvěny bude dobře fungovat s pilou STIHL. Jednou z námitky je, že některé řetězové pily STIHL zahrnují mimořádně velký řetězec.

Pokud se váš řetězec ozvěnu nehodí do ringu, budete muset upgradovat na kompatibilní model. Pokud nemáte kompatibilní model, motor provede všechny řezání.

Jsou řetězy STIHL řetězy všeobecně k dispozici?

Řetězy řetězové pily jsou klíčovou součástí jakékoli řetězové pily. Použití řetězce, který není speciálně navržen pro konkrétní model nebo výrobce, by mohlo způsobit problémy.

Existuje mnoho délek a šířky řetězců řetězových pil, takže je důležité si vybrat ten pravý.

Řetězy řetězové pily jsou obecně univerzální. Vejdou všechny modely řetězových pilovačů bez ohledu na značku nebo vyrábět. Na toto pravidlo existují určité výjimky.

Například některé řetězové pily STIHL vyžadují řetězec 9 mm, zatímco jiné používají řetězec 7 mm. Před zakoupením řetězce je důležité si přečíst specifikační list.

Můžete zkusit namontovat univerzální řetězec do své pily, abyste ověřili, že je kompatibilní.

Proč se moje řetězová pila přestane řezat, když jsem řezal?

Řetězec řetězové pily může být rezavý a může přestat řezat. Existuje mnoho důvodů, proč by se to mohlo stát.

1) Řetězy řetězové pily mohou být poškozeny, pokud nejsou udržovány a vyčištěny správně. Řetěz se nakonec stane rezavý a přestane fungovat.

2) Řetězy řetězové pily mohou být zkorodovány, pokud nejsou správně namazány. Řetěz bude fungovat normálně, pokud je naolejován.

Řetězy řetězové pily mohou být také rezavé, když nejsou správně napínají. Řetězec se začne v průběhu času protahovat, pokud není správně napíná.

Řetězy řetězové pily mohou také rezavit, pokud nejsou správně naostřeny. Čepele řetězové pily, které jsou tupější než obvykle, mohou uvíznout do dřeva a rozbít řetěz.

Je 1.3 mm.325 ″ řetězec řetězové pily se stává novým favoritem?

Narazil jsem na Stihlův nový systém, úzký segment Kerf, který se stal populárním ve Švédsku. Systémové funkce viděly zuby, které řezaly šířkou jen 1.3 mm a.325 ″. Stihl dříve nabídl pouze ⅜ Split (PICCO) pro svůj řezací systém, ale s novými Pro řetězy světla 04 nyní vstupují na nové území a soutěží se zavedenými produkty, jako je Husqvarna Sp33 G X-Cut a Oregon 95TX Speedcut.

To, co tyto produkty odlišuje, je jejich úzká šířka KERF, díky čemuž jsou lehké, efektivnější a často rychlejší při řezání. Nový systém Light 04 je již k dispozici v obchodech.

Prohlášení o pokusech

Nový systém prošel testováním asi 40 různých projektů, včetně ztenčení, větru a kácení, s působivými výsledky. Systém vykazoval vysoce kvalitní a prvotřídní trvanlivost, bez známek opotřebení.

Byly také provedeny srovnávací testy, spuštěné systém vedle X-Cut/X-Force a Rollomatic/PICCO. Zajímavé je, že oba tyto tyče skončily s jejich tipy rozbitými během testování, zatímco nový systém dobře držel. Není jasné, zda se jedná o náhodu nebo ne.

Pro tento konkrétní test dostal profesionál příležitost vyzkoušet nový systém. Poté, co předtím testoval clearing pily, byl jednotlivec schopen projít několika tanky pomocí nového systému a byl velmi ohromen jeho kapacitou a výkonem.

Délky pilové baru?

Během testu tým změřil skutečnou řeznou délku pilových tyčí. Po přezkoumání úplného videa testu bylo zjištěno, že ani Stihl, ani Husqvarna nebyli schopni zkrátit, pokud to naznačuje délku tyče. STIHL 14 ″ SAW BAR CET ve 13.4 ″ (34 cm), zatímco Husqvarna 15 ″ viděla řezaný bar ve 13.8 ″ (35 cm). Ačkoli na papíře je rozdíl v délce tyče, praktický rozdíl je pouze 1 cm. Dokonce i po odstranění podpěry kůry obě pily stále zaostávaly, pokud jde o skutečnou řeznou délku, přičemž Husqvarna 15 ″ klesá za první ořechovou maticí.

Je to čas snižování!!

Během pokusu byly provedeny dva typy řezných testů, jeden na čerstvé břízy a druhý na čerstvém javoru. Testy porovnávaly RM-PRO a RS-PRO s SP33 G X-Cut a RS-PRO se starší RS řetězec s 1.Rozchod 5 mm. Testy lze zobrazit v doprovodném videu.

Celkově bylo zjištěno, že RM-PRO a SP33 g jsou téměř stejné a oba jsou polokrytové řetězy. Zdálo se však, že RM-PRO ve videu proklouzl kvůli pohybu kufru během počátečního řezu. Naproti tomu se ukázalo, že RS-PRO je výrazně efektivnější, protože se jedná o řetězec s plným šťávou. Test #2 porovnával RS-PRO s 1.5 mm Rs.325 ”řetězec a RS-Pro byl v čerstvém javoru mnohem rychlejší.

Wich je mírnější.325 ”nebo ⅜ ⅜ ⅜?

Všiml jsem si, že.325 řetězec byl méně agresivní ve srovnání s řetězcem PICCO, který měří ⅜ “. Neučinili jsme žádné přímé srovnání mezi těmito dvěma řetězci, ale během našeho testování byl plný šouch.Řetězec 325 ”se cítil méně agresivně. Když se vložil. Nemohli jsme si pomoci, ale přemýšleli jsme, jestli s tím má rozdělená velikost něco společného.

Efektivní Kerf

Bylo vynaloženo úsilí na subjektivně měřit efektivní KERF a výsledky naznačují, že řetězec RS-Pro měl nejméně viditelné účinky. Zatímco čísla na obrázku nejsou vědecky přesná, mohou být použity pro srovnání. Podle STIHL mají řetězy pro 6.8 mm řezané, zatímco RS/RM.325 ″ 1.5 mm má 7.7 mm střih. To naznačuje, že řetězce Pro vyžadují o 12% méně řezání, což zefektivňuje proces.

Závěr

Jak již bylo zmíněno, nový řezací systém je nyní k dispozici v obchodech a očekává se, že bude velmi populární. Je snadné se používat, udržuje vysokou kvalitu a jeho zuby zůstávají po dlouhou dobu ostré i přes své velmi efektivní řezné schopnosti. Light 04 Saw Bar je cena podobně jako srovnatelný konkurenty, což z něj činí skvělou volbu pro ty, kteří si to chtějí vyzkoušet. Je však důležité si uvědomit, že je pravděpodobně vhodné pouze pro vlastní řetězové pily STIHL, konkrétně pro MS261 a MS271.

Podle STIHL budou řetězce profesionálů k dispozici v různých délkách, takže je možné, že je někdo může vyzkoušet na pile jiné než STIHL. Zákazníci, kteří dříve použili PICCO. Na základě testů se věří, že zákazníci nebudou zklamáni, pokud přepínají. Je důležité změnit pohonná kola a použít 4.8 mm soubor pro zaostření pro řetězy.

Během testování byly použity různé typy souborů pro ostření řetězců, ale bylo zjištěno, že Stihlův komfortní soubor funguje nejlépe pro jejich řetězy. Je to speciálně navrženo tak, aby tyto řetězce vyplňovalo a není příliš agresivní.

Řetězy řetězové pily STIHL. proč byste si měli koupit?

Němci vlastnili a u.S. Vyráběné, STIHL motorové pily jsou kvalitní nástroje, které tuto práci dokončí. Proto máme v našem skladu velký inventář. Stihl řetězové pily jako většina se vyrábí v U.S., Řetězová pila MS201 a větší řetězové pily z MS441 a vyšší však jsou vyrobeny v Německu. Podívejte se na naše srovnání těchto dvou těžkých hitterů ve hře řetězové pily: Husqvarna vs Stihl Chainsaws

Obsah

Řetězy řetězové pily

Pro vaši řetězovou pilu není nic jako zbrusu nový řetězec. A Stihl vyrábí několik skvělých řetězců řetězových pil, které nejen zapadají do vašeho Stihl. Pokud jste na špetce nebo ne, náhradní řetězce STIHL jsou naprosto cenově dostupné a pohodlné.

Jaký je rozdíl mezi řetězci řetězy STIHL?

I když mohou vypadat stejně, řetězy řetězové pily jsou úplně odlišné. Je to otázka opatření zvaného agresivita řetězce. Existují tři různé úrovně agresivity řetězu řetězové pily. Než však mluvíme o úrovni agresivity řetězce, pojďme si promluvit o provize. Což je klíčem k porozumění agresivitě řetězce řetězové pily. Nezapomeňte vidět naši recenzi nejlepších řetězových pilovačů za peníze.

Co je zpětný ráz?

Backback řetězové pily se stane, když horní nos vodicí lišty řetězové pily naváže kontakt s materiálem během operace. Tato část vodicího panelu řetězové pily s názvem „Zóna pro zpětné nebezpečí“. Říká se tomu „zóna nebezpečí pro zpětné vozidla“, protože pokud se vodicí lišta během provozu naváže s materiálem, zvýšená síla odporu okamžitě hodí nebo „kope“ motorovou pilu zpět směrem k uživateli. Dělá ošklivou nehodu. Potřebujete naostřit svůj řetězec? Zde je naše recenze na ořezávátko nejlepší pick pick.

Low-Kickback/Anti-Kickback

Většina řetězců řetězových pil má nízký kok.

Pravidelné nebo přeskočit řetězy

Přeskočit řetězy z zubů Space Jeden odkaz mezi řezanými zuby. To umožňuje nižší, rychlejší a odvážnější řezání. Pokud není řetězec uveden jako nízký kok.

Agresivní nebo plné skoky řetězy

Full-Skip Chains Space Dva odkazy mezi řezáním zubů. Tato mezera poskytuje řezání velmi nízkého odolnosti. Řetězy s plným skokem jsou obvykle pro řetězové pily s vodicími tyčemi 24 ″ nebo delší. Když jste vyškoleni, aby správně používali řetězy a pily delší délky a snižování agrese, můžete rychle ocenit další délku, protože se nemusí ohýbat tolik, aby se dostali do pracovní oblasti.

Tyto řetězce jsou však pro vyškolené, profesionální použití a většina uživatelů řetězové pily nebude mít aplikaci, která bude vyžadovat tento typ řetězce.

STIHL 33RS-72 Oilomatický rychlý super pilový řetězec, 20 ″

Tento agresivní řetězec je vhodný pro řetězové pily s vyšším výkonem. Je to ideální řetězec pro lesnictví a průmysl, včetně kácení, vypálení a končetiny. Tyto řetězce s plným skipem jsou určeny pro vyškolené profesionální řezačky s potřebami řezání profesionálních stupňů.

Řetězec řetězové pily STIHL- 26RS68- 18 palců, 68 Drive Links

Jedná se spíše o profesionální a vysoce výkonný řetězec řetězové pily pro těžší práci s pilami s vyššími silami. Rozhodně bych řekl uživateli začínající řetězové pily, aby se vyhnul nákupu takového řetězce. Bylo řečeno, že byste měli být schopni sundat 40 ‚javor na jedné plynové nádrži s tímto řetězem. Whoa.

Nízký zpětný ráz

STIHL 26RM3-81 Oilomatic Rapid Micro 3 Saw Chain, 20 ″

Řetězec řetězové pily STIHL 26RM3 je perfektní řetězec pro kácení, vypálení a končetinu. Myslím, že je to skvělý řetězec řetězové pily všeobecného účelu, který splňuje požadavky neprofesionálního uživatele. Řetězec s nízkým zpětným zpětným prostředkem, který je vytvořen ke snížení rizika zranění, které mohou být ošklivé. (Mohou se přihlásit uživatelé nováčkové řetězové pily). Všechno o řetězových pilech viz náš zdroj epické řetězové pily. Najdete průvodce kupujícího, jak na to a nejlepší příslušenství.

Ceny řetězového řetězce STIHL

Náklady na řetězové pily STIHL se velmi liší v závislosti na typu řetězové pily, značky a velikosti motoru.

O Brandon Potters

Ahoj, já jsem Brandon a nedokážu vyjádřit, jak jsem nadšený, že jsi si vybral chlapa pila jako svůj zdroj pro projektové nápady, recenze nástrojů a všestranný průvodce po světě kutilství. Strávil jsem roky ve stavebnictví zdokonalováním svých znalostí o různých obchodech a dokonce jsem strávil několik let prací v hlavním hardwarovém obchodě. Pokud existuje někdo, kdo vám může pomoci učinit dobře informované, nezaujaté rozhodnutí o rozpočtu, jsem to já a můj tým.

Jak řezat plátky dřeva řetězovou pilou

Nejlepší poulanská řetězová pila v roce 2021

Zanechte komentář Zrušit odpověď

Poznámka: Tento článek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud provedete nákup pomocí jednoho z těchto odkazů, mohu vám být vyplacen poplatkem za doporučení bez nákladů.

Seznamte se s týmem SAW Guy Expert Review

SAW Guy. SAW Recenze a DIY projekty Copyright © 2020. Copyright © 2019 od Saw Guy. SAW Recenze a Projekty pro kutily. Thesawguy.COM je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Úplné zřeknutí se odpovědnosti za přidružení zde

STIHL vs. Oregon Chain: Ultimate Battle of Chainsaw Chains

Může se zdát ohromující vybrat řetězec pro vaši pilu, vzhledem k rozmanitosti možností. Dvě možnosti, které mě upoutaly, byly řetězy Oregon a Stihl.

Protože oba výrobci produkují vysoce kvalitní řetězy, nemohl jsem se rozhodnout. Po nějakém výzkumu jsem však identifikoval několik pozoruhodných rozdílů mezi těmito řetězci, které usnadnily mé rozhodnutí.

Řetězy Stihl a Oregon se liší především kvůli jejich výkonu, trvanlivosti, kompatibilitě a nákladům. Tyto dva řetězy mají také nesmírně odlišnou dostupnost, což je hlavní faktor, který je třeba zvážit.

V článku se budu podrobněji o rozdílech podrobněji. Na konci článku založím také své doporučení na základě faktorů, které ovlivňují řetězy pily nejvíce.

Funkce řetězce řetězové pily STIHL

Zde je několik pozoruhodných funkcí řetězce řetězové pily STIHL.

Trvanlivost

Jedním ze běžných problémů s řetězy je to, že zřídkakdy trvají dlouho. Stihl vyrábí řetězy z tvrzené oceli, aby vyřešila tento problém. Zahrnují také odkazy s zrcadlovými otvory.

Materiál a díry umožňují řetězům odolat těžkému použití a vydržet po dlouhou dobu.

Oilomatické mazání

Po určitém období používání mají řetězy pily tendenci se opotřebovat a stát se třejším. Takový stav brání schopnosti řetězce řetězce.

Ve srovnání s běžnými řetězy jsou ty STIHL méně náchylné k opotřebení díky systému olejového mazání.

Schopnost řezání

Stihl’s Semi-Chisel Cutters poskytují dobrý řezné výkon. Ať už je tloušťka stromu jakákoli, nebudete mít žádné potíže s řezáním s řetězem STIHL.

Dalším velkým plusem řezačky polokřížených polot je snadná údržba.

Funkce řetězu řetězové pily Oregon

Zde je několik pozoruhodných funkcí řetězce řetězové pily Oregon.

Lubritec Oilling

Řetězec nemůže zůstat ostrý, pokud není dostatek mazání. Vzhledem k tomu, že Oregonův systém oleje v Oregonu udržuje řetězec mazaný, nemusíte se starat o mazání.

Zajišťuje nejen menší zlomek, ale také zvyšuje trvanlivost řetězce.

Výpadek

Oregon vyrábí řadu řetězců zvaných PowerCut, která je známá pro svůj výkon. Nabízejí plné řezačky sekáče, aby vyhovovaly potřebám jakéhokoli loggeru hledajícího optimálního výkonu řetězce pily.

Nízký zpětný ráz

Oregonské řetězy je výrazné žluté značení ukazuje, že splňují nízké požadavky na zpětný zákon stanovený ANSI. Navíc jsou vibrace také minimální.

Nízký zpětný zákon a vibrace snižují zranění a pohodlnější řezání.

Rozdíly mezi řetězci Stihl a Oregon

Pojďme se podívat na to, co rozlišuje tyto řetězy.

Výkon

Výkon řetězové pily je do značné míry určen řetězem, který používá. Pila může mít veškerou koňskou sílu na světě, ale přesto se špatně vystupuje, pokud řetěz není na stejné úrovni.

Řetězy STIHL poskytují vynikající výkon řezání. Každá řezačka, kterou vidíte na řetězci, je vytvořena ze speciální oceli přes několik fází výroby.

Over, chromové pokovování je elektrolyticky aplikováno na horní desky. To vše přispívá k vynikajícímu řeznému výkonu.

Řetězy Oregon, zejména ty, nabízejí výjimečný výkon. Ve srovnání s jejich konkurenty však nedosáhnou.

Vítěz: řetězec Stihl

Dlouhověkost

Řetězy patří mezi nejméně odolné části pily. Měli byste tedy vždy zajistit, že řetězec, který koupí, má dlouhodobé funkce.

Řetězy STIHL vedou cestu z hlediska dlouhověkosti. Tyto výrobky podléhají konstantnímu zátěži v tahu během výroby. Za jejich trvanlivost je také zodpovědný jejich z tvrzení ocelového materiálu.

Přestože řetězy Oregon poskytují některé atraktivní funkce, nejsou tak odolné jako řetězy Stihl.

Vítěz: řetězec Stihl

Kompatibilita

Při nákupu řetězce je kompatibilita nanejvýš důležitá. Bez ohledu na to, jak dobře řetězec se sníží, pokud je neslučitelný s vaší řetězovou pilou, nebude pro vás položka k ničemu.

Stejně jako si vážím toho, jak jsou Stihl řetězy bohaté na funkce, nemohu je použít mimo Stihl pily. To je pro mě hlavní nevýhodou, protože vlastním motorové pily od různých výrobců.

může, řetěz, husqvarna, hodit, řetězovou

Naštěstí Oregonské řetězce se vejdou do široké škály pily, včetně řetězců z Husqvarna, Echo a dokonce i Stihl.

Vítěz: Oregonský řetězec

Dostupnost

Necítí se to frustrující, když se váš řetězec zlomí během rozhodujícího procesu řezání? Situace se zhoršuje, když ve vaší oblasti nemůžete najít vhodný řetězec.

To je přesně důvod, proč řetězy řetězové pily musí být snadno dostupné.

Jak jsem již zmínil, řetězy STIHL jsou kompatibilní většinou s jejich řetězovými pilami. Tyto produkty je proto obtížné, zejména na místních trzích.

Možná si budete muset objednat jeden online. V takovém případě by řezací projekt mohl být bráněn dlouhou dobou dodací lhůty.

Na druhou stranu jsou řetězy Oregonů mnohem dostupnější, protože pracují s většinou pila. Můžete je dokonce najít v místním hardwarovém obchodě.

Vítěz: Oregonský řetězec

Cena

Na základě předchozích bodů je zřejmé, že řetězy STIHL kombinují skvělý výkon s mnoha funkcemi. V důsledku toho jsou nákladnější, obvykle mezi 40 až 50.

Pokud jsou to mimo váš rozpočet, může být Oregon odpověď. Nabízejí tolik možností, s od 15 let. Ani nejdražší řetěz Oregonů nepřesáhne 30.

Přesto je důležité pamatovat si, že řetězy STIHL jsou mnohem lépe prováděny za vyšší náklady.

Který řetězec je lepší mezi Stihl a Oregon?

Kdybych si musel vybrat, vždy bych si vybral řetězec STIHL pro jeho sílu, trvanlivost a výkon. Schopnost řezání, kterou nabízí, je bezkonkurenční.

Někteří lidé však mohou ocenit, aby měli více možností s řetězy Oregon. Rozpočet je další oblast, kde má Oregon okraj.

Nakonec proveďte svůj výzkum před výběrem řetězce. Obě značky vyrábějí vynikající řetězy, takže jedna z možností stojí za zvážení.

Abych to shrnul

Po porovnání obou řetězců se zdá, že řetězec STIHL nabízí větší odolnost a sílu, zatímco řetězec Oregon je známý pro svou dostupnost, kompatibilitu a snadnou údržbu.

Rozhodnutí se týká vašich osobních preferencí a typu práce, na které pracujete. Nicméně pro těžkopádné úkoly je řetězec STIHL nepochybně nadřazený.

Potřebujete pomoc s měřením velikosti baru? Zde je návod, který vám pomůže.

Ahoj, jsem Jose Wilson. Jsem vášnivý kutilský dřevo. Rád vyzkouším nové nástroje pro zpracování dřeva. Za více než 25 let jsem vyzkoušel několik nástrojů pro zpracování dřeva, včetně řetězových pilach, kruhových pily, stolních pily a příloh mezi ostatními. Také jsem se dozvěděl, že mnoho lidí zcela nechápalo, jak tyto nástroje používat. Chci pomoci lidem naučit se používání, výhody a jak tyto nástroje pro zpracování dřeva fungují. Vytvořil jsem řadu pracovních toolů, vytvořených webových stránek a vyvinuté stránky sociálních médií. Sledujte mě na mých sociálních médiích.

nejlepších řetězců řetězové pily: 2023 recenze trhu Ultimate Guide

Nejkvalitnější řetězová pila musí mít nástroj v jakémkoli projektu zlepšení domácího. Řetězec řetězové pily je klíčovou součástí, která ovlivní účinnost, bezpečnost, robustní a silný výkon stejně jako profesionální.

V případě, že pokud používáte nesprávný řetězec, pak to neudělá, jak se práce provede tvrdě, riskuje také riziko vazby řetězce, a tím zažije nebezpečný zpětný ráz. Je tedy nezbytné vybrat ten pravý řezací řetězec pro vaši řetězovou pilu.

Pravidelné použití řetězové pily bude opotřebovat přesčasy, a proto musíte po nějaké době nahradit jeho řetězec. Takže, abyste získali nejlepší řetězec řetězové pily, musíte zvážit tyto 3 hlavní faktory.

může, řetěz, husqvarna, hodit, řetězovou
 • Délka baru. řetězové pily přicházejí v různých délkách baru, které se měří v palcích. Zajišťuje, aby byl náhradní řetězec kompatibilní s řetězovou pilou. Nejběžnější délky řetězu jsou 14 palců, 16 palců, 18 palců a 20 palců.
 • Rozteč řetězu. hřiště vám dá vědět, jak blízko odkazů na řetězu. Obecně je většina dostupných velikostí výšky tónu 0.250 palců (1/4 palce), 0.325. 0.375 palců (3/8 palce) a 0.404 palců, ve kterých 0.Nejběžnější jsou 325 palcové (3/8 palce) hřiště.
 • Řetězový rozchod. dalo vám vědět, že tloušťka odkazů na pohon řetězu. To pomůže zamknout řetěz na místě, aby se zabránilo mnoha šancím vibrací a zpětného rázu. Velikosti rozchodu k dispozici pro řetězec je 0.043 ”, 0.050 ”až 0.063 ”, ve kterém 0.050 se nejčastěji používá.

Kromě těchto 3 věcí musíte zvážit různé další faktory, jako jsou jeho typy, jak to funguje, typy řezaček, výkon, bezpečnost atd. Rovněž jsme vyhodnotili se seznamem top 7 řetězců řetězových pil na základě designu, výkonu, recenzí na trhu.

Přejděte dolů a zjistěte, jak si vybrat, co hledat a kde si vybrat ten nejlepší, podle požadavku vaší řetězové pily.

Nejlepší řetězy řetězové pily pro tvrdé dřevo 2023

Řetězová pila řetězová pila. KAFIESBUY TEĎ

Nejlepší recenze řetězové pily 2023

Oregon S62 AdvanceCut 18palcová řetězová pila

Oregon je velmi populární značka, která je známá hlavně pro výrobu řetězových pila. A jak byste očekávali, také vytváří náhrady řetězce pro své řetězové pily, jako je zde přítomná možnost.

Řetězec Advancecut Oregon S62 je přítomen v 1. pozici v tomto článku, protože se jedná o největší možnost přítomné v tomto článku. Má délku řetězu 18 palců, která je poměrně dlouhá. A také nabízí standardní rozteč řetězu ⅜ palce, což je 0.325 palců. Výsledkem je, že to může být skvělá volba, pokud hledáte řetězy s nízkým profilem pro řetězovou pilu.

I když se jedná o jediný balíček a přichází pouze s náhradou jednoho řetězce za řetězovou pilu, má velmi odůvodněnou cenovou značku. Navzdory své nižší ceně nabízí přesné řezání díky svému povrchu ošetřeného tepelně a tvrdě. Protože Oregon je docela populární značka, tento polotřísový řetězec pro řetězové pily je zkonstruován pro bezpečnost spolu s vysokou výkonností a ostrostí.

Nejlepší vlastnosti:

 • ⅜ Pitch řetězové hřiště
 • Délka řetězu 18 palců
 • Jednoho řetězového balení
 • Přesný řezací řetězec
 • Povrch tvrdého chromu
 • Ukončováno pro bezpečnost
 • Slušná hodnota za peníze

Husqvarna 531300439 18palcový řetězec pixelů

Husqvarna je populární značka řetězových pilovačů, která nepotřebuje úvod, protože vyrábí plynové řetězové pily po dlouhou dobu. A také to dělá výměny řetězce pro své řetězové pily, jako je možnost zde uvedená zde.

Tento náhradní řetězec Husqvarna je dodáván ve 2 balení, díky kterému je pro mnoho uživatelů vynikající volbou. Protože je vyroben Husqvarna, je to trochu na drahé straně. Naštěstí nabízí uživateli skvělou kvalitu sestavení, která odůvodňuje cenovou značku. Nabízí velkou velikost 18 palců, kvůli které je přítomen ve 3. pozici v tomto článku.

Získáte také velikost rozteče řetězu 0.325 palců v tomto řetězci, spolu s hodnocením řetězu 0.050 palců. Výsledkem je, že může být použita u mnoha modelů řetězové pily. Může dokonce pracovat s některými modely řetězové pily, které nevyrábí Husqvarna.

Nejlepší vlastnosti:

 • 325palcový rozteč řetězu
 • Délka řetězu 18 palců
 • Dva řetězové balení
 • Vysoce kvalitní řetězec
 • Snadné instalace
 • Kompatibilní s různými modely

SUNGATOR 16 palcový řetězec řetězové pily

Sugator je méně známá značka nástrojů a vybavení souvisejících s řetězovými pily. A také vyrábí různé modely náhradních řetězců, včetně těch, které jsme zde zmínili v tomto článku.

Řetězec SUNGATOR BEZERÁLNÍ PŘIPOJENÍ je nejlevnější možností přítomné v tomto článku, pokud uvažujete o jednom balení. A i tehdy je to skvělá volba pro různé modely řetězové pily. Podle jeho názvu je kompatibilní s různými značkami řetězové pily. Můžete jej použít s Remington, Homelite, Greenworks, Echo, Poulan a různé další modely řetězové pily.

Tento náhradní řetězec řetězové pily má délku 16 palců spolu s velikostí rozteče řetězu ⅜ palce. Výsledkem je, že se jedná o velkou možnost nízkoprofilů řetězu. Tento řetězec propojení 56 má hodnocení měřidla 0.050 palců, které jsou docela běžné ve srovnání s jinými možnostmi přítomnými v tomto článku.

Nejlepší vlastnosti:

 • ⅜ Pitch řetězové hřiště
 • 16palcová délka řetězu
 • Řetězec měřidla 050 palce
 • Jednoho řetězového balení
 • Cenově dostupná cenovka
 • Kompatibilní s různými modely řetězové pily
 • Dodává se s bezpečnostními standardy UL a ANSI

Řetězec řetězové pily AR-Pro

AR-PRO je populární značka, která vyrábí širokou škálu produktů včetně pneumatik a vnitřních trubek, automobilových dílů, terasy, bazénu a venkovního vybavení, umění a řemesel a domácích a kuchyňských výrobků.

Jednou z hlavních rysů tohoto řetězce je jeho široká kompatibilita. Řetězec je vybaven univerzálním kondičním designem, díky kterému je kompatibilní se všemi 14palcovými řetězovými pilami, včetně řemeslníka, Oregonu, Husqvarna, Homelite a Echo. Tento 14palcový řetězec je vyroben z uhlíkové oceli, která vám pomůže dosáhnout přesného řezání. Zatímco mnoho řetězců způsobuje vibrace při řezání stromů, s tímto problémem nebudete čelit. I když řezáte tvrdé dřevo, zažijete pouze nízké vibrace.

Uhlíková ocel je chromovaná a tepelně ošetřena nejen proto, aby byla ostrá, ale také silná a odolná. Řetězec neztrácí ostrost po dlouhou dobu a bude produkovat hladké a jasné řezy. Kromě toho řetězec přichází s tvrdými nýty, které nese zatížení. Řetězec AR-PRO je navržen pro snadné úpravy a opravy s malými prostoji.

Nejlepší vlastnosti

 • 14palcová délka řetězu
 • Široký rozsah kompatibility
 • Vyrobeno z uhlíkové oceli
 • Podléhá tepelnému zpracování a chromování
 • Méně vibrací
 • Noste nýty odolné vůči
 • Malé prostoje

Náhradní řetězec Oregonu

Jak byste již očekávali, Oregon vydělává mnoho možností náhradního řetězce pro modely řetězové pily od Oregonu i další značky. A tohle je převážně pro elektrické řetězové pily místo plynových poháněných.

Oregonův řetězec 9056 řetězové pily má podle názvu délku řetězu 16 palců. A jak již bylo zmíněno, funguje to s Electric Chainsaw jako možnosti od Dewalt. Stejně jako jiné řetězy pro řetězové pily s plynem, i tento má také řetězový rozteč ⅜ palce. Pokud jde o hodnocení rozchodu, je to 0.Výměnný řetězec měřidla 043 palce.

Protože tento řetězec řetězové pily vyrábí Oregon, nabízí skvělou kvalitu sestavení. Popruhové řemínky lubrillink udržují olej na všech důležitých místech na řetězu. Výsledkem je, že váš řetězec zůstává správně namazán pro nabídku čistého a ostrého řezu. Také získáte menší vibrace z vaší řetězové pily při používání tohoto řetězce pro řezání stromů.

Nejlepší vlastnosti:

může, řetěz, husqvarna, hodit, řetězovou
 • ⅜ Pitch řetězové hřiště
 • 16palcová délka řetězu
 • Hodnocení měřidla 043 palce
 • Jednoho řetězového balení
 • Méně vibrací
 • Lubrilink pro olejování řetězu
 • Čistý a ostrý řez

Venkovní řetězec řetězové pily STIHL

STIHL je jednou z předních světových značek řetězové pily se zážitkem téměř téměř století ve výrobních řetězových pilech. Značka používá inovativní nápady spolu s pečlivým řemeslným zpracováním k vývoji trvalého venkovního energetického vybavení, které trvá po celý život.

Protože tento řetězec přichází s délkou 18 palců, je to kompatibilní s nejvyššími pilami, které se používají pro velké řezné úkoly. Pokud jde o řezací výkon, tento řetězec je agresivnější než řetězy, které přicházejí s vašimi pilami. Tento řetězec doplňuje vaši těžkou službu a poskytuje přidanou sílu, kterou můžete protrhnout tvrdým dřevem.

18palcový řetězec přichází s hřištěm.325 a rozchod.064 spolu s 68 odkazy na jednotku. Řetězec neztrácí svou ostrost ani po velkých řezacích úkolech, což znamená, že strávíte méně času formováním řetězu a více času řezání dřeva. Vzhledem k tomu, že řetěz je agresivnější, je v ideálním případě vhodné pro úkoly řezání těžkých spotřebitelů a musí s ním manipulovat s zkušenými uživateli. Budete také muset být opatrní ohledně zpětného rázu, který tento řetězec produkuje při řezání bederních.

Nejlepší vlastnosti

 • Délka řetězu 18 palců
 • 68 Drive Links
 • .325 Pitch
 • .063 měřič
 • Možnost těžká povinnost
 • Poskytuje hladké a čisté řezy
 • Nemusí být často naostřeno

Greenworks 8-palcový náhradní pól pila řetězec

Greenworks vyrábí spoustu elektrických elektrických nářadí, včetně elektrických řetězových pilovačů. Dokonce dělá nahrazení řetězu pro své řetězové pily.

Je to nejmenší možnost přítomná v tomto článku ve srovnání s jinými řetězci řetězové pily, protože má délku řetězu 8 palců. A je to nízkoprofilový řetězec, protože nabízí velmi běžné rozteč řetězu ⅜ palce. Výsledkem je, že tento řetězec můžete snadno použít s různými možnostmi 8 palců řetězové pily z Greenworks.

Je kompatibilní s modely nástrojů Greenworks SAW 20192, 20302, 20352 a 20672. Pokud máte něco z toho, můžete tento řetězec použít bez problémů. V tomto řetězci získáte také skvělou kvalitu sestavení, protože Greenworks je renomovanou značkou řetězových pilovačů a souvisejících příslušenství.

Nejlepší vlastnosti:

 • ⅜ Pitch řetězové hřiště
 • 8palcová délka řetězu
 • Jednoho řetězového balení
 • Přesný řezací řetězec
 • Povrch tvrdého chromu
 • Ukončováno pro bezpečnost
 • Slušná hodnota za peníze

Jak vybrat nejlepší řetězec řetězové pily:

Řetězová pila je všestranný energetický nástroj, který umožňuje řešit různé projekty, jako je proříznutí větví, prořezávání stromů, odstranění pařezů a svržení stromů. Řetězec řetězové pily pomáhá provádět správné řezné akce co nejhlubší a nejrychleji. Získání pravého řetězce pomůže získat hladký a kontrolovaný výkon, aniž by se uvízl a způsobil zpětný ráz.

Abychom vám pomohli získat nejlepší řetězec řetězové pily, poskytujeme úplné informace o jejích typech, o tom, co je třeba zvážit a jak vybrat nejlepší, podle požadavku na vaši řetězovou pilu. Podívejte se na to.

Typy řetězců řetězových pil:

Při nákupu řetězce náhradních řetězové pily musí být zvážit typ zubu, proč proto, že to ovlivňuje převážně výkon a schopnosti nástroje. Obecně existují tři hlavní styly zubů-štěpku, polotapnutí a plné zuby sekáče.

A. Úplný řetězec řetězu/štěpky:

 • Úhlové čtvercové zuby tohoto řetězce mu umožní rychle a efektivně řezat měkké dřevo.
 • Navrženo tak, aby se vypořádaly s tvrdými exteriéry, protože po povrchu rychleji zrají.
 • Poskytuje bezpečnost spolu s pohodlnou rychlostí, proč, protože nedostatek bezpečnostních vylepšení učiní z tohoto řetězce vysoce rizikový.
 • Přestože jsou ve starších dnech běžným řetězcem, ale nyní se používají pro špinavé úkoly a rychlé prořezávání tenkých větví a končetin.
 • Doporučené délky tyče tohoto standardního řetězce jsou až 24 ”(61 cm).

b. Semi-Chisel Chain:

 • Kulatý zub v rohu tohoto řetězce vytvoří poloměr mezi horní deskou a boční.
 • Je o 10% pomalejší než řetězec sekáče, ale je to skvělé při zachování své ostrosti.
 • Nejlépe vyhovuje použití při řezání dřeva, které je pokryto tvrdým dřevem, prachem, pařezovou prací a řezáním zmrazeného dřeva.
 • Tento kulatý řetězec zubů je skvělá jako všestranná možnost, která prochází tvrdým i měkkým dřevem.
 • Doporučené délky sloupce tohoto semiselu jsou 24-32 ”(61-81 cm).

C. Přeskočit a semi-skip řetězec:

 • Tento typ řetězce má méně zubů ve srovnání se standardním řetězcem.
 • Často se používá v řetězových pilech, které jsou delší než 24 palců nebo delší než doporučená velikost.
 • Protože má méně zubů, pracuje na menší síle.
 • Pro tento sekáč přeskočení bude doporučená délka tyče 32 ”a delší (81 cm).

Délka řetězce:

Řetězové pily přicházejí v různých délkách baru, které se měří v palcích. Jeden může najít délku řetězové pily, kratší jako 10 palců a delší jako 24 palců na trhu. Je nezbytné zvážit délku při nákupu, proč, protože jeden řetězec se nehodí pro všechny řetězové pily.

Pokud je řetěz příliš volný nebo příliš útulný, nebude se dobře hodit nebo může být trochu volný. Během provozu tak mějte za následek jakékoli nebezpečné bezpečnostní rizika. V případě, že si nejste jisti délkou tyče řetězové pily, jednoduše změřte pilu pomocí pásky, od špičky vodicího panelu do bodu, kdy bar vyčnívá z pouzdra nástrojů.

Zaokrouhlujte měření na další sudé číslo, abyste získali délku tyče řetězové pily. Několik běžných délek řetězce je 14 palců, 16 palců, 18 palců a 20 palců.

Řetězové hřiště:

Hřiště vám dá vědět, jak blízko odkazů na řetězu. V případě, že nemůžete najít hřiště svého řetězce. Pak jednoduše změřte vzdálenost mezi 3 nýty na řetězci a rozdělte měřené číslo 2. Obecně je většina dostupných velikostí výšky tónu 0.250 palců (1/4 palce), 0.325. 0.375 palců (3/8 palce) a 0.404 palců, ve kterých 0.Nejběžnější jsou 325 palcové (3/8 palce) hřiště. Tento 3/8 ”nízkoprofilový řetězec bude obsahovat úzkou šířku řezání / kerf, který snižuje sílu potřebnou pro řezání.

 • Pro profesionální uživatele řetězové pily dávají přednost použití velikosti hřiště 0.404 palců
 • Pro příležitostné řetězové pily a fandy používejte 3/8-palcový rozteč.

Velká vzdálenost mezi vazbami tohoto řetězce vám umožní agresivní řez dřeva. Nejen v komerčních vysokoškolských pilách, ale toto měření se nachází v řetězových pilách používaných záchrannými pracovníky nebo prvními respondenty.

Řetězový rozchod:

Řetězový rozchod popisuje tloušťku pohonných odkazů řetězce. Zjednodušeně se nazývá velikost děr na odkazech na pohon, ve kterých vstupují zuby říkacího kola hnacího kola. To pomůže zamknout řetěz na místě, aby se zabránilo mnoha šancím vibrací a zpětného rázu.

Pokud tedy chcete provádět svůj řetězec efektivně a bezpečně, pak by se tento řetězový rozchod měl přesně spojit s průvodcem řetězové pily. V případě, že je to příliš silné, pak se nehodí k nástroji, zatímco pokud je řetěz příliš tenký.

Velikosti rozchodu k dispozici pro řetězec je 0.043 ”, 0.050 ”až 0.063 ”, ve kterém 0.050 se nejčastěji používá. Obecně je toto číslo vytištěno na vodici nástroje. V případě, že to nemůžete najít.

Odkazy jízdy:

Obecně se řetězec řetězové pily skládá ze 4 dílů. řezačky, nýtového, pohonného spojku a vázacího popruhu. Nyní pojďme diskutovat o odkazech na jízdu. Jsou spodní částí řetězce, zapadá do vodicího pásu řetězové pily. Používají se k zajištění přesného měření pro výběr správného výměnného řetězce montáže. Několik modelů má tento požadovaný počet odkazů na jednotku vytištěných na vodičem, zatímco některé ne.

Počet odkazů na jednotku. jeho číslo bude odpovídat počtu zubů řetězového kola, které lze snadno najít v manuálu řetězové pily. Zatímco počet odkazů na jednotku nalezených na balení řetězu. V případě, že se dostanete víceméně, než se počítá, nebude se hodit do řetězové pily. Provádění jakýchkoli úprav může zničit řetěz a ovlivnit jeho montáž.

Tloušťka propojení pohonu. řetězové oka, měřené v milimetrech, se používají k určení délky řetězce. Oko může být 1.1, 1.3, 1.5, 1.6, nebo 2 mm, ve kterém se pro snížení různých velikostí používá různá hladkost čepele.

 • Řetězec s tloušťkou propojení pohonu 1.1 jsou namontovány na domácí řetězové pile a zakřivené řetězové pily (obecně, ale nebudou pro tvrdé úkoly).
 • Jeden může najít tloušťku hnací linky 1.5 1.6 Na profesionální poloprofesionální řetězové pily.
 • Nakonec je tloušťka 2 mm vzácná a odpovídá výkonným profesionálním řetězovým pilám.

V případě, že neznáte jeho měření, jednoduše sundejte řetězec a spočítejte odkazy na jednotku. To vám pomůže najít nejlepší náhradní řetězec, který se perfektně hodí do řetězové pily.

Typy řezaček/Konstrukce řezačky zubů:

V závislosti na typu řezací hlavy zubu lze řezačky rozdělit do 4 typů.

Všechny tyto typy řezacího zubu mají ve tvaru čtvercového tvaru. Víte, proč řetězec sekáče rychleji? Důvodem je to, že zaoblené řezačky sekáče několikrát znovu ukončili koncový zrno, dokud není dosažen Kerf (jeho plná šířka). Zatímco řezačky sekáče jsou čtvercové řezačky používané ke snížení plné šířky Kerf s každým průchodem.

Výkon:

Zuby řetězové pily určí její výkon. Pojďme vědět o výkonu různých typů řetězové pily podrobně.

 • Řetězy štěpky. jeho zuby jsou navrženy tak, aby po celém domě řezaly větve a další špinavé práce.
 • Semi-Chisel-jeho zuby jsou všestranné a lze je snadno použít k snadno řezání měkkého dřeva i tvrdého dřeva. Jeho kulaté zuby sekáče jsou odolné, ale dokončení daného úkolu trvá delší dobu.
 • Plná sekáče-má čtvercové zuby, které jsou robustní, odolné a efektivní pro dokončení jakéhokoli těžkoprávného úkolu, jako je řezání tvrdého dřeva.

Bezpečnost:

Bezpečnostní pohodlí jsou základní funkce, které je třeba zvážit při provozu těchto elektrických nářadí. Vibrace a zpětný ráz jsou dvě hlavní věci, které musíme v této řetězec řetězové pily hledat při rozhovoru o bezpečnosti.

 • Anti-Vibrace-Vibrace na řetězové pile ovlivní energetickou účinnost a účinnost řetězové pily, a tím neschopné udržovat řetězovou pilu neustále provádět přesné řezy. Abychom se zbavili těchto ošklivých vibrací, musí si vybrat prvotřídní řetězy, které přicházejí s antivibračními mechanismy (minimální až nula). To nejen zrychlí přesný proces řezání, ale také vám pomůže pracovat bez fyzických onemocnění.
 • Anti-Kickback-Backback je síla, která má tendenci reagovat, když se řezací pila uvízne na troskách (dřevo), zatímco řetězec je v plném pohybu. Jednoduše vás házejí, když dojde k přerušení rotace řetězu, a tím má za následek devastující zranění. Nezapomeňte tedy zkontrolovat modely, jako jsou řetězce špičkových řetězců.

Trvanlivost a spolehlivost:

Tyto elektrické nářadí používané pro těžké aplikace, jako jsou větve stromů stromů, musí být odolné a spolehlivé. Takže, že vám zajišťuje hladkou operaci v delší dobu, aniž byste čelili problémům. Většina řetězců řetězové pily je vyměnitelná, nepřijdou s žádnou zárukou.

Pokud tedy chcete odolný produkt, musíte zkontrolovat jeho kvalitu sestavení, nabízenou záruku a hodnocení uživatelů. To vám pomůže získat představu o trvanlivosti a spolehlivosti daného řetězu řetězové pily.

Další funkce:

Přestože jsou pro řetězy řetězové pily, bez ohledu na různé velikosti a typy řetězců, nabízeny různé další funkce. Zde jsme je uvedli a podívat se na to.

může, řetěz, husqvarna, hodit, řetězovou
 • Vestavěné mazání-Abychom udrželi řetězy mazané při provozu. Správné mazání pomůže efektivně přesunout řezací nástroj, jako je řetězová pila. Při nákupu tedy musíme zvážit tuto funkci, aby se udržel správné mazání a efektivní zvuk fungoval.
 • Řetězy pro sebeobračování samostatně-řetězy automatické ostražité. Přestože je pravidelné ostření potíží s údržbou, ale použití tohoto řetězce sníží vaše výlety k nakupování pro ostření řetězců. Samostatný řetězec pomůže udržet ostřejší řetězec po delší dobu, aniž by došlo k pravidelné ořezávání.
 • Roztrhané řetězce. tento řetězec je speciálně navržen pro profesionální aplikace, který zahrnuje řezání zdlouhavého dřeva podél obilí. Pro použití těchto řetězců musí vyžadovat zvláštní dovednosti a techniku ​​zvláštní dovednosti a techniku. Takže lidé, kteří používají řetězovou pilu pro normální aplikaci.
 • Řetězy karbidu. Řetězy vyrobené z karbidového materiálu jsou tvrdě odolné, které rychle nosí normální řetězec, dokud to není užitečné. Je to docela křehké a rozbité, když se zasahuje silou. Je to také drahé, což je užitečné pouze na místech, kde špína, písek, chladné počasí nebo jiné drsné podmínky způsobují neobvyklé opotřebení řetězce.

Snadná údržba:

Na trhu jsou snadno dostupné nástroje ostření motorové pily, aby se zkrátil řetězec. Ve většině modelů jsou také řetězy snadno naostřeny mechanismem samostatně. Zatímco několik řezaček řetězové pily je těžko naostřilo. Jednoduše hledejte řetězy, které přicházejí s vynikajícím mazacím systémem. Za tímto účelem musíte svůj nástroj naolejovat, abyste jej správně udržovali.

Cena:

Cena této řetězce řetězové pily závisí na značce, účinnosti a uživatelsky přívětivosti. Jsou poněkud cenově dostupné a musíte si vybrat nejkvalitnější z důvěryhodných značek, bez ohledu na náklady.

Jak řetězec řetězové pily pracuje pro snížení materiálu?

Zde je podrobný výhled na to, jak bude řetězec pily fungovat na řezání materiálu/dřeva. Podívejte se na obrázek, abyste získali představu o tom, jak to funguje.

 • Řezačka vstupující do dřeva/materiálu-Řetězec řetězové pily se rozřezává pohybem podobným Porpoise. Nastavili hloubkový měřič, aby určili tloušťku odříznutého zrna.
 • Připojte polohu. řezačka se bude krmit do dřeva, a tak začne opustit vodicí lištu.
 • Vstup do dřeva. ve třetí poloze se řezací plátky dřevem, aniž by se dotkla vodicího pásu.
 • Těžký dřevěný štětek. úhel vůle umožní řezačce otočit se ze dřeva a odříznout čip.

Jak změnit řetěz v motorové pile?

Člověk musí znát podrobný proces, jak změnit řetězec řetězové pily pro jeho dlouhodobé efektivní použití. Zde poskytujeme jasný postup krok za krokem, abychom vám dali vědět, jak změnit řetězec řetězové pily.

 • Nejprve odstraňte boční panel vodicího panelu řetězové pily. V případě, že je řetězec rozbitý, pak jej odemkněte, než vytáhnete kryt bočního panelu.
 • Poté uvolněte napětí řetězu tím, že se zašroubujete zpět na šroub řetězu.
 • Po propuštění napětí můžete ten starý snadno vyjmout.
 • Nyní vyčistěte oblast pomocí čistého plátna nebo teflonového čisticího podložky, abyste odstranili všechny zbytky nebo korozní nahromadění na vodicí liště řetězové pily.
 • Vyjměte novou a nainstalujte jej sledováním uživatelské příručky, abyste se ujistili, že jste řetěz opravili správným směrem.
 • Po instalaci jednoduše postupujte podle prvních 3 kroků v opačném pořadí (3,2,1), dokud nezavřete boční panel průvodce.
 • Nakonec nezapomeňte upravit napětí řetězce, aby bylo správně fungováno.

Jak se starat o řetězec řetězové pily?

Chcete.li vytvořit řetězec řetězové pily, pracujte správně po dlouhou dobu bez problémů, musíte se o to postarat. Zde je několik tipů, které vám pomohou pečovat o řetězec řetězové pily.

 • Vyčistěte to. vždy vyčistěte řetěz řetězové pily po použití, abyste odstranili všechny nečistoty a piliny na řetězu.
 • Olejování. udržuje řetězec mazaný a snižuje tření. Zabraňuje tedy tomu, aby se rez a nosit slzu.
 • Ostrost. také se ujistěte, že řetězec je před použitím řetězové pily ostrý. Nikdy nepoužívejte řetězec na zaprášeném dřevě, proč proto, že to dělá řetězu rychleji.
 • Sledujte uživatelskou příručku. V uživatelské příručce jsou uvedeny všechny tipy na péči a údržbu, aby se řetěz udržel ve špičkovém výkonu. Také lze získat informace o tom, jak naostřit řetězové zuby, namazat řetězec a nahradit, když se rozbije.

Jaké jsou nejlepší značky řetězové pily na trhu?

I když na trhu je k dispozici několik značek, z nichž si můžete vybrat, ale ne každý je důvěryhodný. Níže jsme tedy poskytli několik spolehlivých značek, které vám pomohou koupit to nejlepší.

 • STIHL-dobře uznávaná značka pro vysoce kvalitní a spolehlivé řetězové pily a řetězy také. Tyto řetězy jsou ostré a zvyšují výkon pily s minimálními vibracemi.
 • Oregon. Řetězy jsou těžší a mají sklon zůstat ostřejší. Výměnné řetězce řetězové pily se snadno instalují a po běhu se neztratí.
 • Husqvarna-je to zavedená společnost, která nabízí vysoce kvalitní řetězové pily. Jejich výrobky (řetězce) jsou špičkové, aby zvýšily výkon řetězové pily a přicházejí za rozumnou cenu.
 • Black Decker-Další renomovaná společnost vyrábí vysoce kvalitní elektrické nářadí za přiměřenou cenu. Tyto řetězy jsou silné, odolné, snadno se instalují a zůstávají ostré po delší dobu.

Často kladené otázky:

Odpověď: Obecně vydrží vysoce kvalitní řetězec řetězové pily roky, dokud nebude správně udržován. Většina řetězců se však vyrábí z odolných materiálů, které odolávají rzi a korozi. Dlouhověkost řetězce bude záviset na různých faktorech, jako je kvalita řetězce, jaký druh materiálu se stříhá, jak často jej používáte spolu s použitými technikou řetězové pily.

Jeden může zlepšit jeho dlouhověkost čištěním řezné plochy a materiálu (vyčistěte všechny kůry nebo zbytky) předem, aby se zabránilo nudnému. Vyvarujte se také řezání do tvrdého materiálu, jako je zasažení půdy nebo skály. Vždy naostřněte řetězec s pravým ostřenícím nástroji pravidelně, aby byl efektivně fungován po delší dobu.

Odpověď: Záleží na jejich osobních preferencích. Po několika zvyklostech se po několika zvyklostech líbí jen málo lidí. Zde jsou některé znaky, které naznačují, že pro správné fungování musíte zaostřit řetězec. Kdykoli řetěz nevyrábí velké žetony a začne házet piliny spolu se zvýšeným úsilím o řezání. Jeden může snadno naostřit řetězy řetězové pily pomocí ostřelovacích sad řetězové pily, které přicházejí s příručkou pro pokyny, které sledují pro snadný proces. V případě, že nemáte žádné ostření nebo nevíte, jak naostřit.

Odpověď: Tvrdé dřevo se široce používají k palivovi kamna nebo krbu. Obecně platí, že stromy z tvrdého dřeva jako dub, buk, vlašský ořech, teak a javor, které jsou těžké, ale použití řetězce správné řetězové pily (speciálně navržené řetězci) určitě pomůže s minimálním úsilím projít protokoly.

Polokvětové řetězce jsou bezpečné, snadno se s nimi zvládají a fungují dobře na tvrdém dřevu, ale lze to provést pomalu. Zatímco plné řezačky sekáče jsou agresivní a dokonale se zabývají tvrdým dřevem se zvýšenou rychlostí, ale ne odolné a nedokážou zvládnout špinavé povrchy a dřevo. Také se prodávají více, zatímco se používají na tvrdém dřevu.

Odpověď: Palivové dříví je rozděleno do dvou typů. tvrdé dřevo a měkké dřevo. Ačkoli, tvrdé dřevo je již ve výše uvedené otázce zakryté. Tvrdé dřevo je hustší než měkké dřevo a může hořet po delší dobu, aby se vytvořilo více tepla v závislosti na velikosti, délce tyče a kompatibility.

Přichází na stromy z měkkého dřeva, jako je borovice, cedr, smrk, redwood a sezóna, které jsou rychlé, lehčí a nízká hustota. Toto dřevo zapálí rychleji a produkuje více kouře a bude působit jako velké ohnivé předkrmy na sporáku a krbu. Nepoužívejte zelené dřevo, které je čerstvě řezané dřevo, protože obsahuje vlhkost. Použijte tedy polopřátelský řetězec, který je bezpečný, dobře zpracovává a vydrží déle.

Odpověď: Jeden najdete perfektní řetězec pro vaši řetězovou pilu v závislosti na délce tyče, roztečí a odkazů. Jednoduše změřte délku tyče, rozteč (určete mezeru mezi 3 po sobě jdoucími nýty a rozdělit 2) a pohonných odkazů na dně řetězové pily. Pak jste se dozvěděli, která velikost řetězce vyhovuje ideální pro vaši řetězovou pilu.

Odpověď: Ačkoli jsou oba stejné značky, ale liší se v některých problémech. Řetězec STIHL bude držet okraj motorové pily o něco déle než Oregon. Zatímco Stihl řetězec je poněkud těžko podávat a Oregon je při ostření řetězce řetězové pily mírně hladký. Cena řetězce STIHL je o něco vyšší než cena Oregonského řetězce.

Závěr:

I když můžete použít ořezávátko řetězové pily k zaostření řetězu řetězové pily, existuje limit, kolikrát ji můžete zaostřit. Výsledkem je, že jej musíte nahradit novou výměnou řetězové pily řetězové pily jednou z různých nejlepších možností řetězu řetězové pily v tomto článku. V tomto článku najdete také jejich podrobnosti spolu s podrobným průvodcem nákupem. Ty mohou být docela užitečné pro snadné výběr perfektní náhrady řetězu za řetězovou pilu. I když, pokud máte stále nějaký zmatek, zde jsou některá z našich doporučení:

 • Balení řetězových řetězců Tallox nabízí celkem 3 řetězy v jednom balení. Výsledkem je, že je to skvělá volba, pokud chcete možnost hodnoty za peníze. V tomto balení dostanete 16palcové řetězce, které jsou kompatibilní s 16palcovými řetězovými pily bez problémů. Tyto řetězy mají standardní rozteč ⅜ palců a 0.Rozchod 050 palců. Výsledkem je, že to může být skvělá volba pro použití s ​​vaší řetězovou pilou.
 • I když, pokud máte malou řetězovou pilu, můžete jít s řetězem 8 palců Greenworks. Je to nejmenší možnost přítomná v tomto článku s délkou řetězu 8 palců. A má ve srovnání s jinými možnostmi venku poměrně standardní rozteč řetězu, které je docela standardní. Protože je vyroben společností Greenworks, nabízí skvělou kvalitu sestavení a měl by vám trvat dlouho.
 • Řetězec řetězové pily Oregon S62 je nejdelší možností přítomnou v tomto článku. Je kompatibilní s 18palcovými řetězovými pilami bez problémů. A stejně jako různé jiné možnosti, i tento má také rozteč ⅜ palce pro řetězec řetězové pily s nízkým profilem. Je kompatibilní s řetězovými pilami různých značek tam venku. I když je to trochu na nákladné straně, nabízí skvělou kvalitu sestavení.

Nezapomeňte se podělit o své myšlenky v комментари и мнения. Pokud máte nějaké dotazy, můžete také zveřejnit jakékoli dotazy!

Jedna odpověď

Nedávno jsem si koupil pilum řetězu Dewalt 18V lithium. Má 12 ″ bar/30 cm. Model je DCM565. Jak žijeme v zemi, chci mít náhradní kvalitní řetězec, protože může být vyžadováno malé řezání tvrdého dřeva. V minulosti jsem měl 3 různé modely STIHL, ale nyní kvůli zdraví. Potřeboval jsem stojan na baterii s lehkou hmotností u motorové pily.Kontaktoval jsem Dewalt Spares, znovu na můj požadavek na po ruce náhradní řetězec, to nejlepší, co mohli nabídnout. Naším nejbližším městem je Port Macquarie a náklady jsou kolem 37. Ale pokud psali řezání, byli velmi vaigue. Moje vyhledávaná kvalita je „štěpkovací řetězec, lepší kvalita“. všichni dewalt vic, mohli říci, jít do Oregonu, číslo dílu 90 PX045E. Není to správné ? A můžete odpovědět s podrobnostmi a využít, Pric a DOPORCING NÁKLADY Díky IAN.

Získejte naše nejnovější novinky

Získejte skvělý obsah, který máte rádi. Žádné reklamy nebo spamy, slibujeme.