Poměr oleje pro benzín pro sekačku na trávu

Poměr benzínu a oleje pro zastřihovač pro stolek. První spuštění sekačky na trávu

Ahoj! Koupil jsem si zastřihovač pro Prorab 8406 Grass 1. Jak správně vyrobit benzín s olejem a v jakém poměru? Nehledal jsem původní olej z prorabu, koupil jsem si olej HUNDSVARNA HP. V pokynech pro zastřihovač, který je psán z olejů třetích stran, můžete použít oleje oleje Mif \ 4, API TC-TB. V případě použití jiné značky oleje se podíl palivové směsi nemění. Standardní podíl směsi 1:25. Ale ve specializovaném obchodě „Specialista“, který byl prodán Hungsvarna HP, jsem naléhavě doporučil zředit se v 1:50 (jak je psáno v oleji). Ve skutečnosti otázka: pokud jsou pokyny napsány pro zředění oleje o 1:25 a 1:50 se doporučuje v oleji, pak v tom, jaký podíl na plemeni? A 1:25 je to, kolik? 40 ml? Nebudu vypnout motor, pokud skautím v 1:50? 2. Jak správně spustit motor? V pokynech, kromě zahájení a odpojení není nic psáno. Možná nemusíte běžet.? Četl jsem, že pro trávu existují takové oříznutí, že můžete pracovat ihned po nákupu.

Musím před prací namazat převodovku nebo již existuje tovární mazivo? Doufám za vaši pomoc, díky!

1) Benzín je vždy rozvedený s olejem v poměru, jak je uvedeno na břehu s tímto ropou! Se dvěma výrobky (benzotrimery, řetězové pily atd.) Můžete použít jakýkoli olej pro dva motory na stroke. Je vhodné používat olej z běžných obchodů, kde je pravděpodobnost nákupu falešného oleje minimální. Je lepší vzít Husqvarna nebo Stihl olej. STIHL olej by měl být s uzavřeným krkem. Dejte si pozor na padělky. Existuje riziko, že píst okamžitě zkazí. 2) Řízení dvou produktů na stroke! Pamatujte to prosím! Všechny dva produkty na stroke jsou vysokou rychlostí a láska pracuje výhradně na plném plynu! Žádné poloviny nejsou přípustné! To vede k neúplným výfukům a posunům s olejovými sedimenty zdi pístu. Výsledkem je, že šikanací píst. Takže plný plyn a každých 25-30 sekund jsou vypouštěny plyn po dobu 1-2 sekund, aby se produkt odpočíval a vrátil se do normálního teplotního režimu. 3) Převodovka v motocyklech s rovnou šachtou musí být hodnocena novými tuk každých 20 hodin. Olej odtamtud přirozeně během operace přirozeně. To se provádí tak, že špína, prach atd. D. Pokud tedy nechcete vyměnit převodovku, skóre mazání speciálních zařízení každých 20 hodin. Není to obtížné a celá operace netrvá déle než 3 minuty. Mazací trubice se prodávají v každém obchodě se zahradním vybavením a náklady od 100 do 300. 1 trubice je dostačující po dobu 3 let. —- Koncept spuštění nástroje přichází na práci s neúplným zatížením během výroby prvních dvou nebo tří palivových nádrží. Například během sečení ne silné, nízké trávy nebo suché, ne velké dřevo. V žádném případě byste neměli narazit na nástroj při volnoběhu spálením několika palivových nádrží. V důsledku takového běhu.na oknech válce se na pístu a v tlumiče, které negativně ovlivňují zdroj motoru, se tvoří výpary uhlíku.

Zastřihovač pro trávu nebo sekačku na trávu. nástroj, který nelze v domácnosti vydávat. Navíc jeho spolehlivost, efektivita a dlouhá životnost závisí na mnoha faktorech.

Například kvalita paliva. To znamená, že musíte správně vybrat olej pro oříznutí pro trávu, pozorovat proporce při přidávání benzínu a pravidla pro doplňování zařízení.

Výběr oleje pro sekačku na trávu je užitečnými doporučeními od profesionálů

Pokud byly pokyny pro tento nástroj ztraceny a při výběru vhodného oleje se objeví potíže, doporučuje se zastavit výběr v následujících dvou možnostech:

 • Semi.Syntetické. náklady levnější než syntetika, ale dražší minerální voda. Vhodné pro technologii, ruská produkce i zahraniční. Mít nízké parametry kouře a přiměřeně „péče“ o strukturální prvky motoru. Jsou vyráběny destilací ropných produktů a uhlovodíků
 • Syntetické. drahé typy maziv, které jsou vhodné pro všechny typy technologií. Pokud používáte syntetika pro svůj oříznutí pro trávu, bude motor nástrojů fungovat jako hodiny

Při výběru a nákupu olejů pro chov s benzínem se můžete setkat s tím, že některá označení dopisů jsou uvedena v plechovkách. Tato označení jsou klasifikací rozhraní API, což bude užitečné zjistit, kdo chce vyplnit mazivo vhodné pro parametry v nástroji. Zvažte všechny typy olejů podle klasifikace API pro dva motory na stroi:

 • TA. určené pro zařízení na vzduchu, jejichž objem je až 50 cm3. Takové vybavení zahrnuje mopedy, trávník mmores, oříznutí pro trávu a motocykly. Optimální řešení pro sekačku na trávu a zastřihovač pro trávu
 • TB. Používá se k doplňování motorů takových jednotek, jako jsou mopedy, řetězové pily, skútry a motocykly. Objem motorů takového vybavení je od 50 do 200 cm3. Tento typ oleje je také vhodný pro oříznutí
 • TC. navrženo pro zředění benzínem a plnění motocyklů, sněžných skútrů a jiných typů pozemních zařízení
 • TD. slouží k doplňování palivových motorů, hydrosa a lodí

Klasifikace API je americký standard používaný v Evropě Jedná se o klasifikaci emisí kouře, které vyvíjí japonský standard Jaso. Pokud existují taková označení vybraných olejů pro oříznutí a řetězové pily, pak je nutné vzít v úvahu jejich dešifrování:

 • FA. jsou aplikovány ve státech, ve kterých je zákon poskytován minimálními emisemi kouře do atmosféry. Během práce se rozlišuje nenápadná mlha kouře
 • FB. jsou navrženy pro použití v zemích, kde přísná omezení pro vypuštění kouře do atmosféry.
 • FC. Kouř v atmosféře vyniká průhledný a není pro člověka patrný
 • FD-pečlivé typy olejů pro dvoutaktní zmrzliny, které neemitují kouř, ale také zlepšily ukazatele chemických vlastností. Obvykle se používají pro míchání s benzínem a tankovacími čluny, loděmi a jachty

.

poměr, oleje, benzín, sekačku, trávu

Znáte klasifikaci olejů jejich typy, nebude obtížné vybrat nejlepší možnost pro vaši značku sekačky na trávu. Na trhu najdete řadu stupňů olejů pro dva motory s výstrojem, ale je lepší věnovat zvláštní pozornost těmto firmám:

 • STIHL. produkovat minerální a syntetické a semi.syntetické je tato značka vzácná
 • Shell Helix Ultra. doporučeno odborníky
 • Motul
 • Echo
 • Hammerflex
 • Lukoil je ruská ropa, která stojí 3krát levnější než zahraniční analogy, ale má vynikající ukazatele kvality

Ceny produktů nejsou označeny, protože se jejich náklady mění. Existuje mnoho dalších značek, a pokud si stále chcete najít ideální mazivo pro zastřihovač pro trávu, doporučuje se sledovat test ve videu níže.

Z videa lze ukončit, že není vždy užitečné koupit drahé oleje, protože se mohou ukázat jako neuspokojivá kvalita, kterou lze vidět na skutečném příkladu.

Závěr výběru oleje! Pro motocykly, zastřihovač pro trávu nebo sekačku na trávu je lepší zvolit syntetický nebo polosýntový olej se značením TA nebo TB. Současně zohledňují doporučení výrobce, protože někteří výrobci vybavení s vysokou kvalitou mohou doporučit pouze syntetické mazivy.

Sekačky na trávu jsou poměrně běžné vybavení pro boj proti vegetaci plevelů v letních chatkách, v osobních, silničních a bydleních a komunálních službách. Tato zařízení mají další dvě jména. zastřihovač pro trávu a sekačku na trávu. Tyto jednotky se liší v jejich motorech. Dražší z nich mají čtyři motory na stromě, všechny ostatní jsou dva.Stroke. Mezi populací jsou samozřejmě nejoblíbenější, protože je to snazší v designu a hromadně snadnější a mnohem levnější než jejich čtyři konkurenti.Stroke. Dva modely na strokech jsou však nepohodlné, protože směs paliva pro ně musí být připravena ručně, odolávat přísné dávce mezi benzínem a olejem. Ve čtyřech analogy na ústrojích dochází k míchání těchto komponent automaticky, pouze plynová nádrž a olejová nádrž by měla být vyplněna odpovídajícími látkami. Podívejme se na otázku správnosti tankování přesně dva motocykly, protože to záleží na tom, jak efektivní a dlouhá práce takové jednotky bude.

Motokos Oil. Jak si vybrat, jaké proporce pro plemeno

Mnoho z vás má v domácnosti nástroj Benzo, například v soukromém domě, který nemůžete dělat bez řetězové pily. Rozumíte, sklizeň palivového dříví na zimu je užitečné na staveništi a opravách a obecně je to velmi nezbytný nástroj. Pokud má venkovský dům také slušnou oblast, pak bojovat s trávou potřebuje zastřihovač pro trávu nebo sekačku na trávu, která také pracuje na benzínu.

Samozřejmě je lze koupit a elektrické, ale ne každý rád vytáhne 30 metrů prodlužovací kabel, aby vykopal oblast zarostlou travní kolenní hlubokou. Většina lidí proto dává přednost práci jako benzínový nástroj. Jak víte, musíte do benzínu přidat speciální olej pro dva motory. Budeme o tom mluvit, protože to je velmi důležitý aspekt, pokud nepřidáváte olej a přidáte do nesprávných rozměrů, váš motor rychle „zavrčení“ a vaše cesta bude lhát do servisního centra. Abyste se vyhnuli všem těmto problémům, přidejte pouze vysoce kvalitní olej a ve správných proporcích.

Nejoblíbenější pro řetězové pily, motocykl a oříznutí jsou produkty slavné společnosti Stihl. Prodává se ve 2 balíčcích. 1 litr a 100 ml. Pro ty, kteří tvrdě pracují, je vhodná litrová láhev a malá láhev stačí na „pít“ najednou. Kapacita 1 litr stojí 250 a 10 ml. 60. Pokud si vezmete velkou, pak úspory jsou zřejmé.

Olej se přidává do benzínu v poměru 1 až 50, to je například přidat 100 ml na 5 litrů benzínu. Jak vidíte, malá láhev je skvělá pro 5 litrů benzínové směsi pro doplňování motorové pily nebo oříznutí pro trávu. Na velké láhvi na boku jsou speciální značky, kterými můžete určit, kolik oleje bylo vylije z láhve. Pokud jste si koupili velkou 1 litrovou láhev, koupte si 20ml stříkačku v lékárně. Velmi pohodlné. 1 olejová stříkačka na 1 litr benzínu.

Všiml jsem si, že Stiel má své vlastní značky, jako je Viking (populární modely benzínových ořízků). Pro ně také používejte Stilevsky olej a vůbec nebudou žádné problémy.

Pokud jste vytvořili benzínovou směs více, než jste ji mohli použít, pak je nejlepší uložit zbytky v kovové kanystr nebo ve skleněné nádobě. V žádném případě neukládejte směs do plastové láhve. Samozřejmě, pokud konzumujete zbytky po několika dnech, můžete nalít zbytky směsi v plastové a půl, ale pokud je směs skladována po dlouhou dobu, pak buď nádoba nebo glassotter. Jde o to, že směs plynu koroduje plastovou láhev, mikroskopické plastové srážení se objevuje ve směsi a to je pro motor velmi špatné. Mějte na paměti, že pokud chcete, aby váš nástroj pracoval po dlouhou dobu a bez problémů.

Druhou nejoblíbenější značkou oleje je nesekvační hokesworm. Samozřejmě, pokud to odhadnete, koneckonců, řetězové pily STIHL používají více lidí, alespoň všichni moji přátelé a jejich přátelé je používají pouze ve své práci.

Existují však lidé, kteří v nástroji Husqvarna nemají duše a já jim rozumím, protože osobně nevidím velký rozdíl mezi Khuskvarnaya a Shtil, a jeden a druhý nástroj je velmi vysoce kvalitní. Ale viděl jsem spokojené majitele řetězových pilovačů Husqvarna. říkají, že pily jsou prostě super. Já sám jsem však neviděl, vždycky poslouchám názor lidí. Pokud tedy máte plynový nástroj Gasqvarna, bude pro něj lepší používat speciální značkový olej. Ačkoli se nic strašného nestane, pokud zředíte benzín se známkami. Ale protože výrobce doporučuje používat pouze své produkty, uděláme tak.

Na prodej najdete litrová kontejnery Pokud jde o mě, absolutně stejná kvalita. Taková láhev je 270, o něco dražší.

Jak tento olej jsou vysoce kvalitní, náklady jsou přibližně stejné, každá je zředěna v poměru 1 až 50. Takže neváhejte koupit kohokoli, samozřejmě je lepší vzít olej značky, kterou máte nástroj. pak bude vše perfektní, jak doporučuje výrobce. Dobré řezání, točení trávy a nechte svůj benzo.tool pracovat po dlouhou dobu bez rozpadů.

Pravidla míchání

Pro přípravu palivové směsi je nutné používat čistou a suchou nádobu, která neobsahuje cizí inkluze nebo znečištění. Nedoporučuje se používat plastové nádoby. Po přidání kapalin v požadovaném poměru musí být směs důkladně smíchána po dobu 2-3 minut. Nemůžete udělat následující:

 • Přidejte malé množství oleje přímo do plynové nádrže motocyklů, protože to nedává homogenní směs;
 • Nejprve nalijte olej a pak benzín. Vzhledem k rozdílu v hustotách se také získává heterogenní směs s tímto pořadí přidávání komponent
 • Útěk komponent „okem“. Tímto přístupem není možné dosáhnout přesné podílu benzínu a oleje pro vystřihovač pro trávu 1/50 nebo 1/40;
 • Používejte polyethylenové lahve, protože posledně jmenované je rozpuštěno benzínem.

Kolik oleje se přidá do benzínu pro zastřihovač pro trávu

Jak zředit benzín olejem pro zastřihovač pro trávu?

Technické podmínky pro zastřihovač pro trávu obsahují odkazy na doporučené hořlavé materiály. Jak správně zředit benzínový olej pro sekačky na trávu, jaký benzín pro zastřihovač pro trávu?

S tím vším, počet oktanových značek označuje konkrétní, ale pokud jde o oleje, existuje rozsáhlé vysvětlení potřeby používat produkt konkrétního výrobce.

Je indikováno pro zvlnění, že pouze při provádění těchto tipů podnik rozšiřuje záruku. Co je to: Reklamní tah nebo ropa jiných výrobců nesplňuje požadavky? Odpověď je ve skutečném článku.

Proč míchat olej pro trávu s benzínem

Dva strojní motor má obyčejný a zároveň velmi efektivní design:

 • Píst provádí funkční pohyb každý druhý takt;
 • Mazání válce se provádí olejem rozpuštěným v benzínu;
 • K odstranění spalovacího zboží dochází v důsledku komprese, bez speciálního mechanismu.

To vše určilo vytvoření rodiny malých motorů, které se úspěšně přizpůsobily v domácnosti a profesionálním vybavení:

Vzhledem k konstrukčním prvkům bylo možné dosáhnout požadované spotřeby paliva pouze u malých motorů s výkonem do 15. 20 litrů.Síla. Jak správně zředím benzín olejem pro čerpací stanici, pokud nemícháte benzín. Zejména tento indikátor vypadá dokonale ve spektru 1. 5 litrů.S. Zde zcela nízká hmotnost a rozměry motoru odpovídají konzumaci benzínu.

Se zvyšováním velikosti se oblast přívodních a promočních kanálů zvyšuje. Proces odstraňování plynů a dodávky paliva se ostře zhoršuje. V tomto ohledu to přechod na efektivnější systém spalování benzínové konzistence, který by předpovídal přítomnost povinných systémů motorových služeb.

Čtyři.stroke modely zachytily dlaň mistrovství uprostřed Power Units of the nejvyšší sílu. Jejich sjednocení do více.válcových struktur umožnilo vytvoření speciálních systémů spojených s tvorbou složení konzistence paliva, mazání a zbytku, což příznivě ovlivnilo spotřebu benzínu.

Video ukazuje, jak vyrobit palivovou směs pro dva motory. Odpovědi na otázku, jak správně zředit benzínový olej pro sekačku na trávu, jaký je potřeba benzín? V nadpisovém vědě a technologii na portálu Otvet.Odborník, jak to udělat správně. Tankování mtocos, řetězové pily a

Jak zředit benzín (AI 92) pro benzo copánky na trávu, vystřihnutí pro trávu.

Mzera tření částí pístu a válce obou strokeů se vyskytuje s olejem, který je v určitém poměru v hořlavém poměru. Popáleniny benzíny a olej se usadí na povrchu válce a snižuje tření třením částí.

Nedostatek mazání vede k poškození válce, až k zaseknutí. V případě přebytku je pod vlivem vysokých teplot uložen tepelně modifikovaný produkt v kruhových drážkách.

Komprese spadne a s ním síla.

Jak míchat olej s benzínem

Motorové oleje se používají k přidání do benzínu pro zastřihovač pro trávu. Jak správně zředit benzín olejem před kořením Lawnical Seghter. Míchání se provádí v určitém poměru. Výrobci mají objemný poměr odlišného: od 1 do 50 do 1 do 20.

Praktické tipy, jak správně zředit benzín olejem. Ale jak. V technických specifikacích je odkazem na to. Jak zředit benzín olejem pro zastřihovač pro trávu? Měli byste být opatrní s malou sdílenou účastí olejů.

Mírná nepřesnost vede k hladovění motoru oleje, snižuje jeho zdroj.

Existují produkty, které označují poměr 1 až 20-40. Praktické tipy, jak zředit benzín olejem pro zastřihovač pro trávu. Můžete připsat, které. Je lepší odmítnout takové mazivo. Široký rozsah směsi naznačuje nízké vlastnosti produktu. Priving Pístové prsteny s neustálým používáním takových odrůd jsou prakticky zaručeny.

poměr, oleje, benzín, sekačku, trávu

K podílu 1-20 se přidávají motorové oleje, například M.8. U motorů s vysokou rychlostí je jejich použití nežádoucí. Cyklus mezi dodávkou směsi je tak malý, že způsobí nadbytek mazání ve válci.

Trammery pro trávu mají malé rychlosti, takže umožňují použití mazání nízkého stupně. Funkce paliva pro dva motory a klasifikace oleje. Praktické tipy, jak zředit benzín olejem pro zastřihovač pro trávu.

Vzhledem k původně nízkému zdroji se nemůžete starat o soud prstenů. Dříve dojde k úplnému opotřebení zařízení.

Použití doporučeného oleje nebo od jiných výrobců není zásadní. Hlavní věcí je zředit benzín olejem pro zastřihovač pro trávu v souladu s proporcemi v souladu s charakterizací produktu. Odmítnutí servisních workshopů v záruce pouze na základě použití maziva jiné značky, ale s přijatelnými parametry, je nezákonné.

Kolik oleje na 1 litr benzínu je nezbytné pro sekačku na trávu nebo řetězovou pilu

Všechny dva motory na stromě pracují na palivové směsi benzínu a oleje. Palivo vstupuje do válce, hoří tam, vytváří pracovní úsilí na pístu a část směsi, která neměla čas na zapálení, namazává pohyblivé části skupiny pístů.

Při kompilaci palivové směsi pro sekačku na trávu nebo řetězovou pilu je nutné vypočítat, kolik oleje je potřeba na litr benzínu, nejen ze standardního poměru, ale také ze které se používá značka benzínu a oleje. V případě dvou motorů je to velmi důležité.

U ořezávačů se vyrábí speciální olej ze dvou strojů, na jehož balíčku by měla existovat poznámka „2T“. Auto, a ještě více je přenosový olej přísně zakázán. Vytváří se dva olej ve třech typech:

Vše záleží na tom, jaké látky tvoří olejovou základnu. Minerální olej je nejlevnější a nespolehlivý. Jeho použití je odůvodněné pouze u ořízků třídy domácnosti, které pracují 30-60 minut denně s velkými přerušeními. Většina výrobců motocyklů této úrovně naznačuje, že olej třídy TS-W3 je pro motor vhodný pro motor. To znamená, že můžete používat minerální, syntetický a polosyntetický olej 2T.

Je vhodné koupit pouze ty známky ropy, které výrobce doporučuje pro profesionální motocykl. Toto je obvykle semi.syntetika a syntetika se speciálními přísadami.

Výrobci označují olej v dopisech:

 • ? To. pro dva motory s objemem až 50 kubických centimetrů;
 • ? TV. pro motory 50. 200 kubických centimetrů;
 • ? TS. pro motory motocyklů, sněžných skútrů atd.D.

V motocyklech, pokud typ oleje není v pokynech uveden, můžete vyplnit všechny tři úpravy. Kolik oleje se přidá do paliva zastřihovače pro trávu, závisí na značce nástroje a na kvalitě benzínu. Také na balení s máslem se mohou vyskytnout písmena FA, FB, FC atd.D. Ukazují úroveň kouře. Čím blíže druhý dopis na začátek abecedy, tím více kouř vyniká během spalování. Olej z vysoce kvality má zpravidla velmi málo. Tento indikátor nemá vliv na výběr oleje.

Důležitější než nápisy „self mix“ a „pre.mix“. První věta znamená, že olej se rozpouští nezávisle a nádoba s druhou směsí musí být několikrát otřesena.

Pokud pokyny výrobce neukazují, jaký benzín použít, je nutné zastavit na AI-92. Pokud se doporučuje vyplnit AI-95, nepoužívejte jiné značky benzínu.

To není pravda. Nepálený olej není z motoru vylučován výfukovými plyny, ale usadí se uvnitř ve formě sazí. Tento plak ohrožuje integritu pístu. Pokud směs používáte pravidelně s přebytkem oleje, bude zastřihovač pro trávu velmi kouřený a pokles energie je nevyhnutelný.

S nedostatkem oleje se zastřihovač trávy přehří, prsteny pístu budou zničeny a pístové zaseknutí. Pokud je nedostatek oleje zanedbatelný, bude zastřihovač trávy fungovat o 30. 40% méně než zdroj. Pokud mazivo nestačí více než 20%, pak se motor po 20. 30 minutách intenzivní práce zasekává. Každé pokyny pro zastřihovač mají proporce, jak zředit směs paliva. To je obvykle 1:25. 1:40 nebo 1:50.

Správný výběr oleje pro benzos

Dva motory na stromě jsou naplněny směsí nezdravého benzínu a oleje s 2T značkami. V tomto případě musíte použít doporučené benzínové AI-92. Pokud použijete značku s vyšším oktanovým číslem, teplota blesku a spalování bude vyšší, ventily budou předčasně vyhořely. Totéž platí pro hodiny. Doporučené složení není nejdražší. Použití jiné značky je však nepřijatelné. Platné se změní, to povede k nedostatečnému mazání běžných produktů vyrobených bez broušení vysoké přesnosti.

Pokud je olej přidán s nadbytkem, neúplné spalování povede k tvorbě půdy a nadměrnému výfukovému výfuku do atmosféry. Bohatá směs je pro motor škodlivá. Pro motor se čtyřmi stromy se olej nalije odděleně od benzínu. Umyje uzly, ochlazuje, snižuje tření. Při tomto procesu je olej znečištěn a po 50 pracovních hodinách by měl být vyměněn. Jaký druh oleje se nalije do sekačky na trávu, uvedený v pasu. Složení by mělo mít značku 4T s viskozitou 10W40.

Doporučuje se nejlepší olej pro jakýkoli motor. Shel Helix Ultra Oil je však světově proslulý. Společnost vyvíjí novou technologii pro získání syntetického oleje ze zemního plynu po dobu 40 let. Technologie PurePlus umožnila získat zlepšené složení základního oleje. Na jeho základě, s přidáním nezbytných přísad, dostávají přední výrobci doporučené oleje pro své vybavení.

Výběr oleje závisí především na doporučení výrobce. Pro STIHL se tedy používá pouze značkový olej. Stejný olej je vhodný pro značku rytíře, protože motory ve značce značky. Existuje názor na odborníky, olej jakéhokoli výrobce, určený pro jeden typ zařízení, je vhodný pro použití u všech značek. Pokud je to možné, je lepší použít doporučené.

Nabídka ropy musí být zajištěna pro potřebu jedné sezóny. Produkt, který již dlouho stojí, ztrácí své vlastnosti. V prodeji jsou balíčky od 0,1 do 5 litrů.

Byla zkoumána cesta doporučená pro sekačku Husqvarna Lawn. Společnost nemá svou vlastní produkci, pouze únik. Produkt zakoupený velkoobchod je rozlitá do malých kontejnerů, označený a vstupuje do maloobchodní sítě. Možná složení oleje ve fázi výroby přidalo exkluzivní přísady pro Khuskvarna.

Použití oleje je podle pokynů pro motocykly povinné. Na čistém benzínu nemůže zařízení fungovat.