Proč je stabilita nečinnosti na čerpací stanici

Sekačka na trávu se zastaví

Při nákupu sekačky na trávu musíte být připraveni na skutečnost, že stejně jako ve všech ostatních podobných nástrojích se v něm mohou objevit také poruchy, které budou vyžadovat opravy.

Ale neprodleně neběhněte do servisního centra a plaťte velké prostředky řemeslníkům, kteří vás přesvědčují o přítomnosti závažných poruch v zařízení.

Sekačka na trávu se zastaví vysokou rychlostí

Možná stále více a více rozšířené stížnosti spojené s benzínovými zastřihovači zní takto: „Stands sekačky na trávu“.

Přirozeně může být poměrně tvrdá chyba předpokladem. Ale ve většině případů je situace ještě jednodušší, než se zdá být první pohled.

Abychom se mohli vyrovnat s tak nekonzistentním, nejprve se pokuste vypořádat s jeho příčinami bez pomoci druhých, protože po zjištění důvodu je ještě snazší bojovat s nekonzistentností a čas od času je to dokonce i samostatně. samostatně. je to dokonce i. destruktivní.

Ve skutečnosti je to okolnosti sekačka na trávu stánky při vysokých rychlostech. Těchto okolností je docela mnoho.

proč, čerpací

Proč Čínská sekačka na trávu nevyvíjí rychlost?

Trimmer pro trávu nezískává dynamiku. Velmi častá nekonzistentnost a samozřejmě nemá vždy společné řešení.V tomhle…

Trimmer pro trávu nezískává dynamiku. Co dělat?

Spuštění nejnovější sekačky na trávu.Odstranil mřížku z tlumiče, začal pracovat.

proč, čerpací

Další, toto je přítomnost poruch v energetickém systému.

V tomto případě se sekačka na trávu zastaví na volnoběhu. Problémy s energetickým systémem mohou vést k drenáži nebo nesprávnému nastavení karburátoru.

Vibrace, které se odehrávají v procesu provozu sekačky na trávu, mohou vést k nádrži.

Nesprávné úpravy sekačky na trávu lze opravit jednoduše upravením v souladu s požadavky uvedenými v provozních pokynech.

Kromě toho se někdy mohou benzínové oříznutí pro trávu zastavit kvůli skutečnosti, že ventil umístěný v víčku plynové nádrže se jen ucpal nebo hole.

Chcete.li to zjistit, zkuste použít cop uvolněním krytu na benzín.

Pokud v tomto režimu zařízení funguje správně, vyčistěte ventil.

Navíc se sekačka na trávu může zastavit kvůli špatnému průtoku paliva do karburátoru

Proč se zařízení spustí, zeptejte se vás?

Důvodem je to, že palivo zpočátku postupně spadá do karburátoru a stačí pro práci se zvýšenou mocí.

proč, čerpací

Poté se však vyrábí a při velké rychlosti se motor začíná zastavit.

Pokud jde o karburátor, zde může být problém také to, že jeho tělo je příliš taženo.

Důvodem, proč se sekačka na trávu při vysokých rychlostech plynu může být únikem vzduchu.

Mluvíme o možné přítomnosti místa, se kterým může vzduch projít během procesu topení motoru.

Nezapomeňte mimo jiné zkontrolovat hadici příjmu paliva. Problém může být v tom, že je vůbec slabý nebo prasklý.

To jsou hlavní důvody, proč se může plynová mocí zastavit.

V posledních letech vytvořil benzínový zastřihovač trávy status jedné knihy z hlavních nástrojů v arzenálu letních obyvatel. A takové prostředí je logické, protože motorizovaný cop pro trávu vám umožňuje rychle vložit osobní pozemek do pořádku. Ale ve formě.

Trávník seká (Trimmer for Grass) Kuban BK-4500! Stručný recenze, spuštění, práce.Zastřihovač pro trávu, elektrickou sekačku COS a trávník (sekačka na trávu). Odrůdy sekačky na trávu, zemědělská příručka. Trávník seká (Trimmer for Grass) Kuban BK-4500!Spuštění Blacksokos (Trimmer for Grass) Kuban B.

Při péči o osobní spiknutí se letní obyvatelé pravidelně potýkají s tím, že sekačka na trávu není spuštěna. Existuje mnoho důvodů pro odmítnutí nástroje. Pro správnou diagnózu problému musí majitel užitečného ponoru v zemi znát zařízení a princip provozu jeho jednotlivých částí.

Vzhledem k tomu, že benzínový zastřihovač pro trávu odkazuje na složitá zařízení, před zahájením práce je nutné pečlivě prostudovat provozní pokyny. Velmi často je to jednoduše ignorováno, nebo se s ním seznámí povrchně. Výsledkem je, že když se nástroj zastaví nebo odmítá začít, vyvstává otázka. „Proč není sekačka na trávu spuštěna?»Dlouhá sezónní přestávka v práci, nesprávné skladování a předčasná údržba zastřihovače pro trávu, přinese velké potíže letnímu rezidentu, aby eliminovaly důvody.

Sekačka na trávu se zastaví při vysokých rychlostech motoru

Během provozu dochází k situaci, když při stisknutí klíče napájení paliva se agregovaný obrat nezačne zvyšovat, ale snižovat se, ale snižovat se. Může být způsobena porucha této povahy:

 • Leptání atmosférického vzduchu do spalovací komory;
 • Problémy s oběhem směsi paliva;
 • Ucpávání saapunu ve víku palivové nádrže (čištění otvoru tenkou šití);
 • Nesprávné nastavení karburátoru.

Když vzduchové slunce, když provozuji led, je nutné zkontrolovat těsnost potrubí a integritu těsnění v CPG. Problém s oběhem palivové směsi může být vyřešen odstraněním blokád v palivových trubkách vedoucí k karburátoru. Pokud se v nádrži objeví vakuum a nepřijímá palivovou směs k karburátoru, stačí vyčistit zvuk tenkou jehlou a vyhodit ji vzduchem.

Zařízení karburátoru sekačky na trávu

Základna karburátoru sekačky na trávu. případ Duralumin. Pokud zastřihovač trávy nezískává dynamiku, měla by být sekačka na trávu nečinná. Obsahuje difuzor (díra s vnitřními obrysy). Touto dírou je čerpán vzduch. Rychlost kyslíku (vzduch) závisí na křížovém oddílu (otevření průchodu) difuzoru.

Difuzor je vybaven palivovými kanály. Palivo je z nich čerpáno pomocí proudu vzduchu.

Údržba zastřihovače pro trávu pomocí příkladu Husqvarna 333R, aby se zabránilo opravě zastřihovače pro trávu

T.Ó. Vyrábíme oříznutí pro trávu (sekačky na trávu), takže:

 • V teplu a při jakémkoli zatížení se zastřihovací motor pro trávu nepřehřál;
 • Zajistěte přesné nastavení karburátoru a proto optimální provoz motocyklů motoru;
 • Identifikujte možné vady, prosakující palivo a další poruchy, abyste se vyhnuli opravě zastřihovače pro trávu;
 • Včasu změňte zapalovací svíčku, nespolehlivé šrouby, těsnění a další spotřební materiál;
 • Takže zastřihovač pro trávu (sekačka na trávu) má dobrý vzhled;
 • Tak, aby nenesl zastřihovač pro trávu do servisního centra.

T.Ó. Po zavedení každých 40. 60 litrů provádíme oříznutí pro trávu Husqvarna. Benzín

(v závislosti na teplu, oprávě a závažnosti práce).

Slouží vzduchovému filtru zastřihovače pro trávu

Umývám vzduchový filtr po převádění motoru každých 20 litrů benzínu a před opravou zastřihovače pro trávu nebo údržbu zastřihovače pro trávu.

Chcete.li podávat vzduchový filtr, musíte: Odstraňte pěnový prvek vzduchového filtru a umyjte jej mýdlem v čisté a teplé vodě, vytlačte a osušte (nebo vyměňte, pokud je pěnový filtr prvek starý nebo poškozený).

Poznámka: Air Filtr může být „promyt“ a častěji, aby se zabránilo poklesu energie, zvýšené spotřebě paliva, potíže spuštěných a marné opotřebení motoru sekačky na trávu.

Poznámka: Pokud upravíte karburátor zastřihovače pro trávu se špinavým vzduchovým filtrem, pak po čištění vzduchového filtru, vzduch, motor vstoupí více a palivová směs bude mnohem horší, což povede ke špatnému provozu nebo povede k špatnému provozu nebo Dokonce i zlomit motor a v důsledku toho oprava zastřihovače pro trávu.

Příprava na údržbu a opravu zastřihovače pro trávu

 • Poskytněte (koupit a zředit) palivovou směs obvyklou pro práci zastřihovače (například benzín „Mustang“ A-95 „Mustang“ s čerpací stanicí WOG a olej Husqvarna v poměru 1:50) a odejděte 1,5 litru čistého (bez oleje) benzínu pro praní dílů motoru;
 • Koupit novou zapalovací svíčku: pouze šampion RCJ6Y. podle pokynů výrobce Husqvarna;
 • Připravte doplňky pro celé vody pro t.Ó. A oprava zastřihovače pro trávu (~ 7);
 • Připravte si příslušenství Benzo-Musical (~ 5);
 • Kupte si potřebné šrouby a šrouby Husqvarna pro opravu motocyklů (nové spojovací prvky);
 • Připravte tenký paronyt na těsnění pro karburátor zastřihovače pro trávu, rybářskou linii pro „kulatý“ ozdobu 2,7-3 mm, mazání převodovky, svorky, palivový filtr;
 • Zajistěte dobré osvětlení, čistotu místnosti a pracoviště pro opravu zastřihovače pro trávu (plech pro stanovení dílů a náhradních dílů, stojan pro motor, podšívka pro klíče a nástroje);
 • Zajistit osobní výkon (v případě potřeby);
 • Chcete.li přidělit jeden volný den speciálně pro údržbu a opravu zastřihovače pro trávu (sekačky na trávu).

Začátek údržby a opravy zastřihovače pro trávu

 • Přidejte mastnotu do převodovky zastřihovače pro trávu. Vyjměte kovový nůž nebo zastřihovač a vyčistěte vodítkovou kazetu uvnitř mazání a Země.
 • Umyjte se teplou vodou a na volantu vše otřete, vše je na baru a obě ochrana (ochrana sekaček na trávu zpravidla zarostla sušenou směsí země a šťávy z trávy, takže je vhodné, aby bylo vhodné Ochrana plastu vyčistěte kartáčem na kov a poté prací práškem a kartáčem. Opláchněte a osušte všechno.
 • Zkontrolujte vše na zastřihovači o přítomnosti trhlin, ohnutých, oděv, zkreslení, slz (zejména kovových nožů na základně zubů a na otvorech a obě ochrany). Spolehlivě eliminujte všechny poruchy identifikované na motocyklu. Pamatovat!. Tloušťka kovu se počítá na počítači, protože utahování upevňovacích prvků by mělo být prováděno pouze ve servisním středisku na speciálním utahování upevňovacích prvků dynamometrickým klíčem. Pokud je upevňovací prvek utažen sám, pak se netáhněte!, protože se silným zahříváním (například.- převodovka) V teplu s velkým zatížením se kov rozšiřuje a pažba nestačí a tělo může prasknout (dávat trhlinu).
 • Nainstalujte hlavu zastřihovače (T-35) s šňůrou 2,7 mm nebo 3 mm standardní délky (k řeznému nůž v dodatečné ochraně), abyste naložili motor, aby upravil jehlu s vysokou rychlostí, tj. Levý šroub karburátoru zastřihovače zastřihovače pro trávu.
 • Odstraňte a vypusťte palivo z nádrže do láhve.

Demontáž zastřihovače pro Husqvarna 333R tráva (demontáž motoru pro t t.O. A oprava zastřihovače pro trávu

Odstraňte kryt tlumiče. jeden šroub.

proč, čerpací

Otočte zastřihovače pro trávu na stole a vyjměte kovovou paletu (tři šrouby).

Odstraňte blokovací startér (toto je přívod vzduchu v systému chlazení motoru pro trávu)-Tři šrouby a dva elastické pásy!

Orušte kryt vzduchového filtru a vyjměte kryt válce (nasměruje studený vzduch na válec). jeden šroub.

Zabalte tři šrouby do pouzdra vzduchového filtru (jeden krátký a dva dlouhý).

Pečlivě odpojte plynový kabel od karburátoru.

Zatím si všechno špinavé. karburátor na zastřihovači a jeho těsnění, hadice, nádrž, korek pro únik paliva (praskání a úniky).

Odstraňte palivovou nádrž dvěma hadicemi (velmi pečlivě odpojené šroubovákem) a čtyřmi podporovanými elastickými pásy (neztratíte).

Vyjměte karburátor Zama C1Q spolu s pouzdrem vzduchového filtru a těsněním.

Vyjměte tlačítko Úniky šroubovákem (tam musíte vytvořit štítek pro následnou instalaci).

Otočením karburátoru na zastřihovači jej vyjměte z tahu vzduchu zatraceně na pouzdře a poté z druhé trakce.

V novém šampionovi zapalovací svíčky RCJ6Y (pro Husqvarna) stanovte mezeru 0,5 mm. Odšroubujte staré světlo zapalování a nainstalujte novou svíčku do zastřihovače pro trávu! (Stará svíčka. buď ji okamžitě vyhoďte, nebo čistěte, dejte mezeru a vařte, abyste se umyli v rezervě).

Jak získat motocykl STIHL

Hlavními fázemi jsou, jak získat motocykl STIHL:

 • Před provozem benzínového zastřihovače pro trávu byste se měli seznámit s pokyny a zkontrolovat zastřihovač pro trávu STIHL pro každou náhradní část. Poté, co jej můžete sbírat.
 • Důležitým krokem je příprava a doplňování paliva. Musíte připravit směs v měřeném kontejneru. Benzín a olej se do něj varnou v uvedeném poměru. Pomocí nálevky se směs třpytí do palivové nádrže.
 • Při prvním spuštění zapněte zapalování bez otevření vzduchového tlumiče. Dejte zařízení na sudý a hladký povrch pro stabilitu. Nyní. Musíte ostře vytáhnout šňůru 3 až 5krát. V každém případě lze otevřít tlumič vzduchu: motor začal nebo ne.

První spuštění může vyžadovat až 15 trhnutí. Po spuštění motoru stojí za to zapnout nečinnost pro zahřívání. Po chvíli je zastaveno tlačítkem.

Poznámka! Tato instrukce je univerzální, protože za účelem zahájení STIHL Law Trammer musíte provést podobné akce.

V případě spuštění elektrického zastřihovače pro trávu je vše mnohem snazší: musíte se seznámit s pokyny a jednat s ním v souladu. Místo paliva zde elektřina. Zařízení funguje ze sítě, takže je důležité poskytnout dostatečný výkon, aby zastřihovač pro trávu mohl získat rychlost.

Po každé operaci vyžaduje jak benzín, tak elektrický oříznutí důkladnou kontrolu.

Podle pokynů můžete rychle eliminovat jakékoli malé poruchy. Ale někdy není možné založit jednotku vlastními rukama. V tomto případě je lepší vyhledat odbornou pomoc, zejména pokud se to týká problému s motorem a vývoj revolucí zastřihovače pro trávu nebo sekačku na trávu.

Do.it.to samé opravy a údržba řetězové pily

Ceny Benzopila jsou sníženy, což je činí populárnějšími a dostupnějšími nejen pro profesionály, ale také pro jednoduché, amatéry. Rozsáhlá závislost však. Čím nižší je cena, méně spolehlivé zařízení a častější selhání, protože také záleží na řetězové pile. Ale pro řetězovou pilu jakéhokoli cenového rozpětí lze většině selhání zabránit správné provoz, údržbě a včasnou údržbou. Ale nikdo není v bezpečí před rozpadem řetězové pily a dalších technologií. Proto se jedná o hlavní typy poruch řetězové pily, metody jejich diagnostiky, eliminace a opravy.

Všechny hlavní poruchy řetězových pily lze rozdělit do dvou hlavních kategorií:. Poruchy motoru a jeho různé komponenty: systém přípravy a dodávky paliva. Ignition, pístová skupina s klikovým hřídelem, systém pro výrobu záclonových plynů;. Poruchy a porucha jiných komponent: mazací systém, spojka, řetězová brzda, pneumatika a další.

Čísla znamenají následující: Padesát částí benzínu se používá pro jednu část oleje. Takže: 1000 ml (1 litr benzínu) je rozdělen na 50, ukáže se 20 ml, t.E. 1:50.

Složení palivové směsi (benzín / olej) tedy lze vypočítat v jakýchkoli proporcích. Přidat olej do plynu není „v dohledu“, je vhodné vzít lékařskou stříkačku s objemem 20 ml, vytočit olej do něj a „Vložit“ do nádrže pro přípravu palivové směsi.

Malé množství oleje smíchaného s benzínem zvyšuje opotřebení skupiny pístových válců. Přebytečný olej ve směsi není tak fatální, ale také škodlivý. Vinutí pístových prstenů může dojít rychle vytvořením sazí ve spalovací komoře, poklesem energie motoru. Kromě toho je posun tlumič koksu koksu. Proto někteří uživatelé (po doba záruky na zastřihovač pro trávu) doporučují demontáž.

AI 92 benzín se používá v sekačce. Značka benzínu je přesně uvedena v příručce k pokynu. Nepokoušejte se „vynutit“ motor a naplnit do něj 95. Benzín. To může vést k přehřátí, nestabilní práce zastřihovače pro trávu a zhroucení.

Během dlouhé přestávky se nedoporučuje nechat palivo v nádrži na trávu. Je lepší dokončit pracovní den plně zpracováním celé směsi. Pokud se tak nestane, karburátorové proudy se mohou ucpávat kvůli skutečnosti, že plyn se v noci vypařuje z motoru a tenká vrstva oleje zůstává. To způsobí potíže s příštím spuštěním motoru.

Při skladování paliva je také nutné pozorovat opatření. Mnoho lidí vyplňuje benzín do plastové láhve vody. Stojí to za to?

Trimmer pro trávu nezískává dynamiku. Co dělat?

Trimmer pro trávu nezískává dynamiku. Velmi častá nekonzistentnost a samozřejmě nemá vždy společné řešení.V tomhle.

V tomto případě se sekačka na trávu zastaví na volnoběhu. Sekačka na trávu nevyvíjí rychlost, rozum | Funnydog.Televize. Dilece s energetickým systémem může vést k odtoku nebo nesprávnému nastavení karburátoru.

Vibrace, které se odehrávají v procesu provozu sekačky na trávu, mohou vést k nádrži.

Nesprávné úpravy sekačky na trávu lze napravit jednoduše úpravou v koordinaci s požadavky uvedenými v provozní anotaci.

Kromě času na čas se čas od času mohou benzínové oříznutí trávy zastavit kvůli skutečnosti, že ventil umístěný v krytu plynové nádrže se právě ucpal nebo držel.

Chcete.li to zjistit, zkuste použít cop uvolněním krytu benzínu nádrže.

Pokud v tomto režimu zařízení funguje kladně, vyčistěte ventil.

Navíc se sekačka na trávu může zastavit kvůli nechutnému přijetí paliva v karburátoru

Proč se zařízení spustí, zeptejte se vás?

Důvodem je to, že palivo zpočátku nabíhá do karburátoru a stačí pracovat na vysoké síle.

Ale pak se vyrábí a při obrovských zatáčkách se motor začíná zastavit.

Pokud jde o karburátor, zde může problém také spočívat ve skutečnosti, že jeho tělo je velmi taženo.

Předpokladem je, že sekačka na trávu se zastaví při vysokých rychlostech plynu, může dojít k úniku vzduchu.

Mluvíme o pravděpodobné přítomnosti místa, se kterým může vzduch projít v procesu zahřívání motoru.

Kromě všeho ostatního nezapomeňte zkontrolovat hadici příjmu paliva. Trimmer pro trávu nevyvíjí zatáčky. Jeden z důvodů. Nekonzistentní může být to, že drží slabě nebo obecně popraskané.

Toto jsou hlavní předpoklady, proč se sekačka na trávu může zastavit.

10 nejlepších elektrických ořízků, charakteristika v žebříčku, mnoho majitelů soukromých domů a chaty pečlivě pečlivě pečuje o osobní pozemek. Když začne aktivní růst trávy, pak je potřeba speciální technologie. Moderní trh nabízí výběr trávníků, trávníků, elektrických ořízků pro trávu. Posledně jmenované se příznivě liší.

Benzínové oříznutí pro trávu pomáhají dát věci do pořadí na příměstskou oblast. Pokud jsou elektrické cos vhodné pouze pro „kosmetický“Trávníky, sekačky na trávu se používají pro vše.uzavřené vybrané vyberte benzínový zastřihovač pro trávu pro dávání. Přehled benzotrimerů. Nejlepší design přispívá k nejvyšší produktivitě nástroje, šířku sečení kompasu.

Sekačka na trávu je jedním z hlavních nástrojů letního obyvatele, který rychle přivedl půdu do pořádku. Majitelé soukromých domů získávají tuto zbraň pro sečení trávy na osobním území. Období aktivního používání benzosu a elektrických zastřihovačů padá na letní období. Před zahájením provozu je nástroj přinesen do pracovního stavu: otřesy jsou mazané, změní se řezací náhlavní souprava, směs paliva se nalije do nádrže. Pokud motor nezačne nebo se rychle nezastaví, aniž byste získali dostatek otáček, musíte hledat příčiny problémů a eliminovat identifikované poruchy. Chcete.li provést opravu sekačky na trávu vlastními rukama, musíte pochopit jeho zařízení a princip provozu hlavních uzlů. Tyto informace lze nalézt v provozních pokynech, které výrobce platí pro zahradní vybavení bez selhání. Při nákupu řetězové pily zkontrolujte takovou příručku. Import nástroje by měl být doprovázen pokyny napsanými v ruštině.

K převodovce je připevněna dlouhá trubková tyče motoru s vnitřním spalováním o dvou Stroke. Uvnitř tyče prochází točivý moment přenášejícího hřídel z benzínového motoru na řezací mechanismus. Rybářská linka pro oříznutí nebo nože se otáčí s frekvencí 10 000 až 13 000 revolucí za minutu. V ochranném případě převodovky je poskytnuta přítomnost děr, do kterého se zavádí mazivo pomocí injekční stříkačky. Pro pohodlí používání nástroje jej výrobce vybaví speciálním nastavitelným pásem hozeným přes rameno.

Řezací náhlavní souprava je připojena k kódům plynu:

 • Čáry pro zastřihovač, jehož tloušťka se mění od 1,6 do 3 mm, se nachází v hlavě zastřihovačů. Během sečení trávy je rybářská linie pro zastřihovač opotřebovaná. Rybářská linie je nahrazena rychle a snadno dvěma způsoby: navíjením rybářské linie stejného průměru na cívce nebo instalací nové cívky s již ránou rybářskou linií.
 • Ocelové nože s bilaterálním ostření sekačky na trávu pro očištění místa z plevelů, malých keřů, tvrdých bylin. Nože se liší ve tvaru a také počet řezacích povrchů.

Na rukojeti ve tvaru písmene ve tvaru D nebo ve tvaru písmene U připojené k baru jsou ovládací páky Tanosa. Řezací mechanismus je oplocen speciálním pláštěm. Domácí motocykly jsou doplňováním směsí připravené z benzínu a oleje, která se nalije do palivové nádrže. Zařízení poloprofesionálních a domácích motocyklů vybavených čtyřnásobným benzínovým motorem se mírně liší. Čerpací stanice je také odlišná: olej se nalije do klikové skříně a benzín je v nádrži.

Naměřený kus rybářské linie je složen tak, že jeden konec je delší než druhý a 15 cm. Vložili jsme smyčku do štěrbiny na cívku a začneme se navíjet ve směru označeném šipkou

Co dělat, když zastřihovač pro travní stánky, když stisknete plyn?

Proč je tedy zastřihovač pro trávu, když tlačí na plyn ? Pro tento problém může existovat několik důvodů.

 • Karburátor byl vyřešen po neúspěšném zimování nebo po příliš intenzivním použití motocyklů. Benzínový zastřihovač pro trávu pracuje na směsi vzduchu-paliva, že jej karburátor připravuje. Při nesprávném nastavení připravuje tento mechanismus vyčerpanou směs, která není schopna poskytnout motoru poměrně vysokou rychlostí. O problému s karburátorem můžete pochopit charakteristickými vibracemi sekačky na trávu.
 • Dozvíte se o ucpávání palivového filtru tím, že zastřihovač trávy začíná a stáje. Jinými slovy, tok paliva je dostatečný k zahájení motocyklu, ale již nestačí k udržení motoru v práci. Může být možné vyřešit problém oslabujícími ventily na filtru. Pokud ne, měli byste opláchnout filtr v rozpouštědlech a vyhodit jej stlačeným vzduchem. Pokud se potom problém nevyřeší, měli byste si zakoupit nový filtr paliva.
 • Pokud se motor zastaví rychlostí téměř maximálního, pak možná problém s Saope, který reguluje přístup vzduchu k plynové nádrži. Pokud je spotřeba paliva příliš rychlá, charakteristická, když dáváte plyn, v nádrži na plyn se vytvoří vzácný tlak, kvůli kterému se sníží průtok paliva do motoru.
 • Při otevírání tlumiče se motor zastaví. Problém je opět spojen s karburátorem, který v důsledku přebytku vzduchu připravuje vyčerpanou směs vzduchového paliva, která není schopna zajistit provoz motoru.