Punch pro práci na betonové koruně

Jak si vybrat pediatr pro domácí úkoly a opravy. podle ceny a kvality

Během stavebních prací je nemožné obejít bez takového zařízení jako peorátor. Pomocí nástroje můžete nejen vrtat beton a další husté materiály, ale také odstranit staré opláštění. Správné vybrané zařízení bude trvat dlouhou dobu, aniž by se snížilo jeho vlastnosti a bude se vypořádat s úkoly.

práci, koruně

Rozdíly penetratoru a šokového cvičení

Mnoho lidí, kteří nemají zkušenosti se stavebím, věří, že šoková vrták a peorátor mají stejný princip provozu. Toto je však chybný názor. Ačkoli oba nástroje jsou navrženy tak, aby rozbily otvory, vytvářejí rány různých původů a síly.

Zajišťuje provoz nárazu Vrtání přítomnosti při navrhování dvou ozubených kol. Říkají se chrastí. Mechanismus provádí šokové akce díky přenosu zařízení. Jinými slovy, když tlak na energetický nástroj začne jeho osa provádět oscilační pohyb. V tomto případě se vznikající údery neliší násilím. Mistr cítí během práce jen malou vibraci. Z tohoto důvodu musíte při používání šokové vrtačky vyvíjet tlak s úsilím nejméně 10 kg.

Peorátor je elektrický nástroj, který byl původně vyvinut pro práci s konstrukcemi betonu, cihel a kamene. Zařízení umožňuje předat významnou rázovou sílu na vrták, špachtli nebo vrchol. Proto jsou s pomocí otvorů efektivně vytvářeny díry, kusy cihel, betonu, dlaždic a dalších podobných materiálů jsou opuštěny.

Přemýšlet, kterého peorátora si vybrat, musíte nejprve vypořádat s jeho zařízením. Hlavním prvkem nástroje je tedy elektro.pneumatický nebo elektromechanický šokový mechanismus. Vytváří požadované úsilí nezbytné pro vrtání nebo štěpení kamenných materiálů. V tomto případě nemusíte tvrdě tlačit na nástroj pro jeho efektivní práci.

práci, koruně

Na poznámku! Někteří výrobci mají modely s mechanickým šokovým mechanismem v řadě vyráběných elektrických nářadí, který vypadá jako podobný uzel vrtákem. Jeho síla je však nižší ve srovnání s elektropneumatickým mechanismem.

Při porovnání pneumatického a mechanického šokového uzlu vám první typ mechanismu snáze pracuje s pevnými materiály. Pokud si vyberete druhou možnost, budete muset silněji stisknout napájecí nástroj. Během jeho používání se Master unaví asi 3krát rychleji než při použití elektro.pneumatického peorátoru a provede stejný objem práce.

Při navrhování peorátorů je určitý elektrický motor. Kvůli jeho přítomnosti probíhá rotace hřídele, která slouží jako podpora mechanismu, jako je „opilý“ ložisko. Poslední detail je zase připojen k vzduchovému válci. Má píst. Je oddělena vrstvou vzduchu od stěny válce.

Design také poskytuje krabici. Je připojen k pístu. Díky pohybu pístu, vystavení vrtáku, špachtle nebo vrcholu. Provoz mechanismu typu „opilý“ ložisko vám umožňuje zvýšit a snižovat tlak ve válci. V důsledku toho dochází k čerpání vzduchu. Je to na úkor toho, že šoková síla na svižná se výrazně zvyšuje.

Konstrukční rysy šokového uzlu úzkého pilorátoru s mechanismem „opilý“ ložiskový zdroj VoltMag.com.UA

práci, koruně

Pěchota a šoková cvičení mají podobný vzhled. Pro provádění výstavby a oprav v domech s betonovými stěnami je vhodný pouze velký nebo malý peorátor. Nevýhody takových zařízení zahrnují vysokou cenu a hlasitý zvuk, který vydávají při používání. Tyto nedostatky kompenzují možnost rychlého provedení požadovaného objemu práce.

Jak vyvrtat korunní zeď

Bereme standardní průměr 70 mm, protože se chystáme vyvrtat otvory pod vývodem. Měli byste tento nástroj znovu zkontrolovat, na koruně by neměly být stopy nebo svařování. Pokud existují takové, bude jednoduše nemožné pracovat, protože se jedná o tovární manželství. Jako nástroj budeme používat nejběžnějšího peorátoru s SHANK SDS Plus.

Je vhodné používat peorátor s kapacitou až 800 wattů včetně, silnější bude při vrtání vyvinout velmi velký tlak na korunu. A udržovat peorátor přesně přitlačený na zeď je velmi obtížný.

Budeme pracovat výhradně v režimu vrtání, a ne v režimu dopadu. Tato malá nuance musí být objasněna, jinak může snadno vést k rozpadu. Místnost, ve které budou opravné práce prováděny, bude velmi zaprášená, a proto si musíte koupit stříkací pistoli, zvlhčovat samotnou místnost a ne Vrany. Rovněž stojí za to zvážit skutečnost, že při práci jako mocný peorátor budou malé fragmenty létat ve všech směrech, někdy jsou velmi ostré, je nutné si koupit výrobky na ochranu osobních očí a starat se o pracovní oblečení, které zavře jejich paže a nohy. Brýle umožní nejen chránit své oči před nežádoucími zraněními a poškození.

Spalničky průměrného segmentu cen jsou vybaveny dalšími funkcemi, dobrým dopadovým výkonem, můžete upravit režimy. Vyrábí se spolehlivé značky, které prodávají profesionální vybavení. Nejlepší 3 nejlepší peorátory v této kategorii byli vybráni po důkladné studii charakteristik více než 18 nominovaných.

Bosch GBH 2-28 F

Případ penetratoru je vyroben ze slitiny hořčíku ke zvýšení spolehlivosti a bezpečnosti při práci v jednom ze tří režimů. Dobře promyšlený design s vynikajícími charakteristikami a ergonomickým designem. Držák otočného kartáče poskytuje stejný výkon s pravou a levou rotací a rychlostí úderů od 0 do 4000 beatů/min při provádění vrtání s ranou. Výrobce poskytl bezpečnostní spojení pro ochranu uživatele a zařízení. Bosch GBH 2-28 F funguje tiše, navzdory síle 880 wattů. Existuje reverzní funkce, s níž bude v případě bouře zaseknutá rotace v opačném směru schopna ji vrátit do správné polohy. Rychlost rotace v modelu během změn vrtání z 0 na 1300 ot / min. Při opravě bytu, domu, kanceláře provádějí malou práci. Odborníci také používají zařízení na malé kapacitě. Váží nástroj 2,9 kg.

Podle majitelů je peorátor těžký, nevydává hluk, dobře se vyrovnává s úkoly stanovenými během opravy v bytě. Pohodlně leží v ruce, vibrace jsou minimální.

Metabo Khe 5-40

Kombinovaný peorátor provádí 2 funkce: d některé a vrtání. Zařízení pro střední složitost je zamýšleno a je charakterizováno optimálním poměrem výkonu a kvality. Není přetížena přebytečnou elektronikou a systémy. Model funguje tak, že se zvýšením zatížení se rychlost rotace vrtáku nemění. Nárazová síla 7,5 J, takže největší průměr vrtacího dřeva do 40 mm, s korunou až 90 mm. Délka kabelu 4 m, můžete provádět práci bez prodlužovacího kabelu.

 • Průměr upínacího krku je 60 mm;
 • Maximální možný počet výstřelů je 3200 rytmů/min;
 • Power 1010 W;
 • Regulátor počtu šoků a revolucí;
 • Sjednoceno s případem, mastnotou pro vrtáky a sekáče, ubrousky.

Pokurator Metabo Khe 5-40 se snadno vyrovná se složitými úkoly požadovanými při provádění opravy. Začíná to hladce, bez trhnutí. Uživatelé jsou rozděleni, že nástroj je těžký, takže po práci se zvykem se třese ruce. Případ je velmi velký, v něm je umístěno mnoho cvičení, marží a dalších zařízení.

Dewalt D25144K

Zařízení od spolehlivého výrobce má stylový design. Je pro ně snadné a pohodlné pracovat díky vodorovně umístěnému motoru. Model pracuje v režimu vrtání, dopadu a jejich kombinacích. Dewalt D25144K 900 W Power vám umožňuje nainstalovat kotvy, vyvrtat otvory v betonu a cihly od 4 do 28 mm. Elektroregulace rychlosti až do plné kontroly nad úkolem je zajištěna bezpečností pro uživatele.

Uživatelé, kteří zažili Dewalt D25144K v případě, říkají, že peorátor je zahrnut do cihel a betonu tiše, funguje to tiše. Model je lehký, pohodlný, pogumované pero mu zabraňuje ruce. V tomto případě je umístěn pouze pivovar, vrták a další prvky musí být nošeny samostatně.

Interskol P 22 620 ER. 3443 Rubles

Absolutně všechna díla, se kterými se budete muset vypořádat s vlastním domem a na chatě podléhají Interskol P 22 620 ER. Jediná věc, která může poněkud zastínit náladu uživatele. 2 nástroje nástroje. Je však třeba pochopit, že absence detekčního režimu je pro profesionála kritická (není možné provádět tahy pro zapojení a rozšiřování otvorů v zesílených betonových deskách). Amatér, aby nezávisle dokončil svůj domov a následně podporoval místnost v reprezentabilní formě, jsou schopnosti p 22 620 ER dostatečné:

 • Revoluce revolucí a reverzního reverzního umožňují opustit používání cvičení, bez problémů k extrahování zařízení sevřeného v betonu.
 • Fixace gasheru je zodpovědná za pohodlí v procesu hnětení řešení.
 • Bezpečnostní vazba chrání ruce a obličej pána před neočekávanými údery během zaseknutí vrtáku.
 • Systém SDS poskytuje rychlou výměnu vrtáku (sekáče, vrcholy) v kazetě.

Místo. Bosch GBH 240 Professional 0611272100

Nejlepší levnou peorátoři Bosch vynikají jednoduchý, ale zároveň spolehlivý a promyšlený design k nejmenším detailům. Modifikace 0611272100 se vyznačuje kazetou bez kazety, která urychluje změnu zařízení. Výrobce použil lineární rozložení a nabídl dobře promyšlenou ergonomii, která zabraňuje předčasné únavě uživatele. Případ váží pouze 2,8 kg a má kompaktní rozměry.

Firemní plastový box zjednodušuje úložiště a doručení na místo práce. Elektrický motor 790 W je chráněn před prachem a funguje ve spojení se spolehlivou ocelovou převodovkou. Zařízení provádí funkce konektoru kladiva, vrták a kombinuje vrtání s recipročními pohyby.

Impact Power dosahuje 2,7 J a až 4200 rytmů za minutu. To vám umožní vytvořit díru s průměrem až 30 mm ve stromu, 13 v kovu, 24 v betonu a 68 mm při vrtání koruny. Bezpečnostní spojka a tlačítko blokování. V režimu detekce vytváří peorátor tahy v betonu.

 • Vysoká kvalita a příjemné hmatové materiály;
 • Bezvadná kvalita sestavení;
 • Vypadá nádherně;
 • Snadno vrtá beton a další odolné materiály;
 • Síla a funkčnost;
 • Pohodlné používat;
 • Velký případ;
 • Snadný;
 • Dlouhý a ohýbací napájecí kabel.

Což je lepší vrták nebo pivovar?

Vrták je navržen tak, aby vyvrtal otvory v materiálech s nízkou hustotou. dřevo, plast nebo měkký kov. Může být použit k práci s spojovacími prostředky (jako je elektrický šroubovák) a při nízkých rychlostech jako mixér pro řešení. Nástroj je charakterizován skromnými rozměry a průměrnou cenou 3 000. 5000

Rychlost pěchoty má rychlost otáčení vrtačky, spotřebovává méně elektřiny a je navržena tak, aby pracovala s betonem a vyztuženým betonem. Mnoho modelů prezentovaných v žebříčku může nahradit konektor kladiva a usnadnit práci organizace výklenků, jízdy na dlaždicích a pokládání komunikace.

Při práci s betonem jsou peorátoři mnohem praktičtější, spolehlivější a odolnější než cvičení. Šoková síla vrtáku dosáhne 5 J, takže není třeba tento nástroj rozdrtit. udělá všechno sám.

Caliber EP-800/26

Další v našem vrcholu je pivovar ráže EP-800/26. Má 3 provozní režimy, je vybaven motorem 800 W a vyvíjí ránu na 3.2 J, kvůli tomu poskytuje vynikající výkon. Může být použit v vrtném režimu otvorů s průměrem až 13 mm v kovu, až 30 mm ve stromu a až 26 mm v betonu, cihel nebo kámen, jakož i pro lehké zasrané práce, ať už je to je plýtvání keramickými dlaždicemi, řezání výklenků, tahů kamenných povrchů a mnohem více. Caliber Poowrator má typ kazety SDS-plus, který poskytuje rychlou a snadnou výměnu vybavení a je také vybaven vrtací kazetou a reverzní funkcí, která vám umožní extrahovat nástroj z materiálu při záření. Pro snadnou práci je peorátor vybaven tlačítkem fixace, které zachrání potřebu neustále udržovat spoušť. Tento nástroj má také omezovač hloubky vrtání, blokuje klíč z náhodného startu a další vedlejší rukojeť, kterou lze zaznamenat v pozici vhodné pro uživatele. Ti, kteří již získali takový peorátor, hovořili hlavně pozitivně a při práci s různými materiály si všimli své vysoké síly a efektivity, stejně jako cenově dostupné náklady. Jedinou významnou nevýhodou je, že se Peorator ukázal být docela obtížný, takže ne každý bude pro ně výhodné pracovat po dlouhou dobu.

 • Síla: 800 W.
 • 0. 5500 Beat/min.
 • Max. Impact Energy: 3.2 J.
 • 3 provozní hodiny.
 • D Drilling in Wood: Až 30 mm.
 • D Drilling in Metal: Až 13 mm.
 • D Vrtání v betonu: Až 26 mm.
 • Zvrátit.
 • Zahrnuto případ.
 • Rozměry: 420 x 110 x 275 mm.
 • Hmotnost: 3.7 kg.