Rohový mlýnek dewalt 125 s revolucemi

Top 10: Hodnocení Bulharů (rohové broušení) Dewalt 2021-2022

Výběr/recenze je sestavována podle editorů ratingfirmporemontu.Ru. O kritériích výběru. Tento materiál je subjektivní, není reklama a neslouží jako průvodce k nákupu. Před nákupem potřebujete konzultaci se specialistou.

Hodnocení-2021-2022 Nejlepší Bulhary (rohové brusky) DeWalt (DeWalt) Podle recenzí zákazníků: Které rohové brusky (rohové brusky) jsou lepší koupit, jak si vybrat správnou cenu, koupit ve spolehlivém internetovém obchodě vašeho města.

Rohový mlýnek s ovládáním rychlosti 125 mm

Vytvořeno pro použití ve výstavbě, opravách a dokončovacích pracích. Pomocí stroje můžete brousit povrchy, odstranit staré povlaky. Nástroj se snadno vyrovnává s kovem, cihlami, kamenem, dlaždicími a betonem. Má kompaktní rozměry, ale zároveň vybaveno „silné.

Typ napájení: Síť, max. Průměr disku: 125 mm, funkce: fixace vřetena, nastavení frekvence rotace, spotřebovaná napájení: 1000 wattů, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, návrhové funkce: tlačítko blokování, další rukojeť, hmotnost: 1.

Silná a trakční úhlová mlýnka, která poskytuje perfektní zpracování kovových produktů. WEV 15-125 Quick je vybaven zásadně novými metabo maratonovými motorem, který poskytuje jeden a půlkrát větší točivý moment, než tomu bylo v předchozích modelech. Výměna disků c.

Rohový broušení Bosch GWS 660. Kompaktní nástroj s vysokorychlostním motorem a výstupní kapacitou 660 wattů. Přímé chlazení motoru a další ventilační otvory je spolehlivě chrání před přehřátím a zvyšuje životnost nástroje. Danna.

Corner Grinder Metabo WEV 850-125 6036111000 je vhodný pro jakýkoli úkol. Nastavení rychlosti. Nástroj je upraven na tvrdost materiálu a systém se automaticky podporuje. Hladký start. V době zapnutí se disk hladce točí, s výjimkou trhavého nástroje.

Denzel AG125-1100 Úhlová mlýnka s vysoce výkonným indikátorem 1100 W je skvělá pro práci s kovem a kamenem. Nastavení rychlosti zařízení zařízení 3000-11000 ot / min vám umožní vybrat optimální režim. Vyrovná se s ostrými materiály až 35 mm na maximum.

Typ napájení: Ze sítě, Max. Průměr disku: 125 mm, návrhové funkce: Fixace vřetena, další rukojeť, spotřebovaná napájením: 900 wattů, balení: krabice, max. Frekvence rotace disku: 11500 ot / min, hmotnost: 2 kg

Broušení vozíku valine msu-0.95-01 je navrženo pro provádění broušení a řezání práce na kovu a dalších strukturálních a stavebních materiálech bez zásobování vodou v domácích podmínkách. Zpracování křehkých materiálů by mělo být prováděno se zvláštní opatrností, princové.

Ergonomie, moci a kvalita montáže zaručují vysokou výkonnost a dlouhou životnost. Rohová mlýnka je vhodná nejen pro účely domácnosti, ale také bude perfektně sloužit profesionálům. Dostatečný výkon (1000 W) a počet revolucí (11 000 ot / min) poskytuje výrobu.

Broušení úhlové brusné brusky Vega VG-1300E 125 mm., 1300 wattů., Úpravy revolucí

PARMA GRACKING MACHER ANGULAL GRINDER-01-125/800RK je navržen pro čištění a mletí různých povrchů.Disk je pokryt šokem.rezistentním pláštěm, které chrání uživatele před poškozením.Hladký start se používá k zapnutí nástroje bez trhnutí omezením spuštění.

Rohový mlýnek parma rohový Grinder-01-125/800RK (02.026.00009), 125 mm černá/červená

Úhlový broušený stroj od jednoho z vůdců ve vývoji stavebních nástrojů je kompaktní s kompaktními rozměry s poměrně dobrou kapacitou 720 W. Spolehlivá ochrana kotvy a statoru se speciálním lakem přispívá k jejich dlouhému nepřetržitému provozu v jakémkoli stavu.

Popis napětí 230 V spotřeba energie 1100 W průměr disku 125 mm. Vojenská rychlost: 0-11000 otáček za minutu Možnost nastavení rychlosti

Auto je úhlové broušení „Energoprom Home Master“ 1100 W 125 mm s nastavením rychlosti

Max. Průměr disku: 125 mm, konstrukční funkce: Fixace vřetena, Nastavení frekvence rotace, další rukojeť, hladký start, brzda motoru, spotřebovaná napájení: 1700 wattů, max. Frekvence rotace disku: 10500 ot / min, hmotnost: 2.53 kg

Rohový mlýnek Brightless Dewalt DWE4369, 125 mm, 1700 W s kontrolou rychlosti

Popis profesionálního modelu spuštěného prachem s nastavením rychlosti disku, určeného pro každodenní intenzivní provoz. Vybaveno japonskou ocelovou převodovkou. Vinutí elektrického motoru je pokryto osmi vrstvami ochranného laku. Ochrana Fr.

Rohový broušený stroj (úhlová bručka) Oblíbená 1000 wattů 125 mm zaprášené s nastavením rychlosti

Broušení úhlu úhlu Sturm AG9514E je navrženo tak, aby řezalo a broušilo různé materiály. Technický uzel je umístěn venku, což vám umožní snadno nahradit uhelné kartáče. Ochranné pouzdro chrání nástroj před abrazivním prachem a také se zvyšuje.

Aglo Broušení stroje Sturm AG9514E 125 mm 1100 W Revoluční nastavení rychlosti

Optimální kombinace ceny a kvality, energie a hmotnosti pro domácí použití. Pomocí rohové brusky s úpravou revolucí výroby Lepse ve městě Kirov můžete snadno vyčistit, lesk, kovový, proces beton, kámen a cihel.Hladké spuštění rohové brusky.

Jak vybrat

V tomto případě je výběr úhlu brusného stroje původně určen průměrem řezného disku. Dále, abyste nepřekonali nadbytečnou cenu, musíte si vybrat podle následujících určujících ukazatelů.

 • Maximální síla nástroje charakterizujícího jeho výkon a zdroje motocyklů v této třídě je až 1900 wattů.
 • Nejvyšší rychlost rotace vřetena závisí na předchozím indikátoru a může dosáhnout až 12 000 ot / min a v některých případech ještě více.
 • Průměr disku. Rohová mlýnka s nastavením rychlosti je obvykle pouze s malým průměrem disku 115,125 (nejběžnější) a 150 mm, taková funkce není poskytována pro velké průměry.

Místo. Makita GA7020SF: Charakteristiky a cena

Spotřeba energie 2200 wattů
Max. Frekvence rotace disku 8500 ot / min
Max. Průměr disku 180 mm
Váha 5.7 kg
Cena 8 490 ₽

Makita GA7020SF: Výhody a nevýhody

Pohodlně leží v rukou;

Přítomnost pokynů v ruštině;

Dlouhý a flexibilní napájecí kabel;

Pozitivní recenze;

Existuje třípoziční rukojeť;

Hladký start;

Montáž a stejné montážní materiály;

Dewalt DCG405N, 125 mm

Multifunkční a výkonný nástroj pro profesionální použití.

Vystřihněte malou část, vyleštěte povrch. jednoduše a jednoduše.

Veškerá potřebná elektronika v zařízení má: Blokování pracovního disku, když jej najednou zasekává, ochrana před neúmyslným startovním a přetížením, omezení počátečního proudu.

Prachový systém chrání vnitřní mechanismy před vstupem abrazivního prachu. Ergonomická rukojeť je pokryta vrstvou gumy, díky kterému se úhlová mlýnka nevyklouzne ani z mokrých rukou.

Anti.vibrační rukojeť „hasizuje“ téměř všechny vibrace související s rukou operátora. Převodovka je vyrobena z kovu a slouží po dlouhou dobu.

Výměna vřetena v důsledku funkce zámku dochází rychle a bezpečně.

Specifikace:

Dewalt DCG414N 0 Box, 125 mm

Bregless Model s maximální rotací disku. 9 000 otáček za minutu.

Rafinovaná a broušená práce s tím se bude konat jako „v hodinách“, u moci není nižší než síť „Bulhary“.

Existuje ochrana před zpětným úderem v případě klimatu vybavení (disk). Když je nástroj vypnutý, disk se okamžitě zastaví.

Hladký sestup způsobuje minimum motoru. „Rohová mlýnka“ váží nestačí, rukojeť je pro ruce pohodlná, její povrch je pokryt anti.sklouzkovými podložkami.

Vibrace se téměř necítí, hluk je tolerantní. Doba záruky. 3 roky.

Specifikace:

 • Vysoký výkon;
 • Dlouhá životnost;
 • Odolnost proti přetížení;
 • Elektronická ochrana;
 • Rychlá upínací matice;
 • Vhodný je jakýkoli „talíř“ s přistáním M14.

DCG405FN, 125 mm

Úhlová mlýnka DCG405FN je nezávislá na síti-to je jeho výhodou: nemusíte hledat nejbližší zásuvku a vykouzlit přes délku kabelu, pokud je příliš krátký.

Nabijte baterii předem a můžete provést potřebné manipulace kdekoli.

Popnutí nezávisle vypne nástroj při přetížení a přehřátí. Funkce diskové brzdy umožňuje nečekat. když se motor zastaví, a téměř okamžitě uvolní ruce.

Provozní doba na jednom cyklu nabití baterie se zvyšuje na 50%. Převodovka má zploštělý tvar, kvůli kterému je pro Mistra vhodné čistit povrch i na těžkých místech.

Filtr sítě je dobře zpožděný prach. Rozšířená záruka (3 roky). Zábavné je dobré, gumové překryvy usnadňují kontrolu nástroje.

Specifikace:

 • Tlačítko fixace s uzamčením na poloze;
 • Úzký a pohodlný kovový „nos“ ozubený;
 • Brzdová brzda zpětného rázu;
 • Načítání vibrací;
 • Ergonomie.

Jak si vybrat dobrý rohový mlýnek

Průměr disku

Disk. Hlavní spotřeba pro úhlové mletí. Je to on, kdo stříhá, vyleští, čistí. Při výběru průměru je důležité vzít v úvahu, že „užitečná oblast“ disku, a tedy hloubka řezání, je přibližně menší než jeho průměr. To znamená, že to snižuje pouze extrémní 1/3-1/4 část disku. K dispozici je 5 disků s průměrem:

 • 115 mm. nejmenší disk. Není vhodný pro hlavní řezání v důsledku nízké hloubky řezu (méně než 25 mm), ale je dobré pro malou práci a broušení. Stále existují auta se 100 mm disky, navržená výhradně pro broušení a leštění, ale jsou v každodenním životě úzce specializované a málo běžné v každodenním životě.
 • 125 mm je nejoblíbenější velikost domu úhlového broušení v domácnosti s hloubkou řezu asi 40 mm. U disků různých účelů vám umožňuje řezat téměř všechny materiály;
 • 150 mm je vhodné pro řezání betonu, cihel, kovových trubek;
 • 180 mm je užitečné pro ty, kteří zahájili opravu nebo výstavbu;
 • 230 mm. Disky pro profesionální zvony s hloubkou řezu až 70 mm, zřídka používané pro potřeby domácích. Zpravidla, čím větší je disk, pro který je navržen úhlová bruska, tím větší je hmotnost sestavy nástroje.

Napájení

Pro účely domácnosti stačí úhlová mlýnka pro 600-900 wattů

Rychlost

Možnost regulace revolucí činí zařízení univerzální. je možné brousit, řezat, naostřit a dokonce vyleštit jeden nástroj.

Typická gradace revolucí v závislosti na provedených operacích je následující:

 • Až 3000. broušení povrchů;
 • 3. 4 tisíce. práce se dřevem;
 • 4. 5 tisíc. pracujte s kovem, bez řezání;
 • 5. 7 tisíc. řezání kamene a betonu;
 • 7. 10 tisíc. řezání kovu.

Rychlost

Ukazuje rychlost rotace vřetena, na kterém je disk nainstalován, a může být v modelech s velkými disky a až 12 000 ot / min v modelech s malými disky až 7000-9000. Dobří Bulhary mají manuální ovladač, který reguluje rychlost, která vám umožní snížit rychlost rotace v případě potřeby.

Počet držadel

Pohodlí a bezpečnost práce závisí na tomto parametru První možnost je běžná u relativně lehkých modelů, domácnosti i profesionálních. Světlý rohový mlýnek lze jednoduše udržovat s druhou rukou. Two.runded Corner Grinder.těžké profesionální a poloprofesionální modely, efektivní a bezpečná práce, s nimiž vyžaduje fyzickou sílu a spolehlivé zachycení

Další funkce

Rohový mlýnek s vysokou kvalitou má prospěšné funkce, které usnadňují práci a prodlužují životnost úhlového mlýnku. Jejich přítomnost naznačuje profesionální účel nástroje a výrazně ovlivňuje cenu.

 • „Soft Start“ (spuštění bez trhnutí);
 • Automatické vypnutí štětců s krátkodobým vypnutím elektřiny;
 • Schopnost opravit tlačítko pro zařazení pro dlouhodobé práce;
 • Schopnost změnit pouzdro bez nástroje;
 • Automatická (elektronická) regulace rychlosti disku;
 • Zlepšená ochrana prachu statoru a kotvy;
 • Systém odstraňování prachu (přítomnost speciální trysky pro připojení vysavače stavby).

Zobble Corner Grinder-125-1100 TM3

Skvělá rohová mlýnka s hladkým startem za dostupnou cenu. Jeho síla (1100 W) vám umožňuje provádět i poměrně složité a dlouhé práce. Model má ergonomický případ, je jednoduchý a snadno se spravuje. Zahrnuta další rukojeť může být fixována ve dvou pozicích, což zvyšuje jeho provoz. Kromě nastavení rychlosti disku je zařízení vybaveno tlačítkem, které blokuje náhodné zahrnutí, a také ochrana před přetížením.

Hammer USM 1200 E

Úhlová mlýnka s vysokým výkonem se schopností instalovat disky až do průměru 125 mm. Liší se ve vysokém výkonu, uživatel může snadno provést, jak řezy, tak brusky. Nastavení rychlosti umožňuje nakonfigurovat úhlovou mlýnku do režimu, který vyhovuje operátorovi. Funkce brusky je rukojeť, kterou lze opravit ve dvou pozicích. vlevo nebo vpravo zvyšuje pohodlí jeho použití. Jednotka je také zvláště atraktivní pro vřetenový blok, který usnadňuje výměnu zařízení.

Sturm AG9012TE, 1100 W, 125 mm

Rohový rohový mlýnek na rozpočtovou síťovou určenou pro práci s disky s průměrem až 125 mm. Maximální výkon energie je 1100 wattů, rychlost rotace zařízení je 10 000 otáček za minutu. Zvláštností tohoto nástroje je velký počet dalších funkcí pro jeho náklady. Jedná se o ochranu proti přetížení, systém pro stabilizaci rychlostí, nastavení rychlosti disku, upevnění vřetena, hladké spuštění elektrického motoru, zámek pro tlačítko napájení, je zde další rukojeť.

 • Pohodlí při práci
 • Dobrá kvalita sestavení
 • Nízká cena
 • Velké množství dalších funkcí
 • Dobrý výkon
 • Dostupnost nastavení rychlosti
 • Hladký start
 • Malá hmota

Bosch GWS 660-125

Napájení takové úhlové brusky je 670 wattů. Síla je menší, ale v kvalitě a práci není horší. Zařízení se používá více pro účely domácnosti, pro profesionální stroj nejsou parametry příliš dobré. Rohový broušený stroj má další rukojeť. Po váze je to lehké, pouze 1,5 kg. Rychlost nástroje je 11 000 otáček za minutu, ale nelze je upravit. Existuje fixace vřetena.

Bort BWS-1000-125

Rohový mlýnek má sílu 1 000 wattů. Maximální frekvence pohonu disku je 11 500 revolucí za minutu. Existuje další rukojeť, můžete opravit vřeteno a také obsahovat další sadu kartáčů. Někteří považují mínus zařízení, že je nemožné upravit počet revolucí, stejně jako nedostatek hladkého sestupu. Za takovou nízkou cenu je to však dobrý nástroj i bez těchto dalších funkcí. Hmotnost vozu je 2 kg, takže je skvělá pro domov a chatu.

Metabo W 650-125

 • Lehká váha
 • Perfektně se hodí do rukou
 • Kvalitní sestava
 • Přítomnost obrněného statoru
 • Model vyrobený v Německu
 • Úspěšné ochranné pouzdro
 • Pero můžete nastavit, jak se vám líbí
 • Pozitivní recenze majitelů
 • Pohodlné nastavit
 • Sláva značky
 • Ideální pro snadnou práci
 • Lákavá cena

Jak si vybrat rohovou brusku pro domov?

S ohledem na možnost získávání brusky se nejprve doporučuje věnovat pozornost následujícím parametrům:

 • Napájení. Objem práce, výkon závisí na tom;
 • Schopnost upravit revoluce za účelem výběru optimální rychlosti rotace disku pro každý typ práce;
 • Délka síťového kabelu;
 • Instalace rukojeti v různých pozicích (dva, tři), takže je pohodlnější vyleštit nebo řezat materiál;
 • Přítomnost pouzdra, které chrání uživatele před fragmenty, prach, jiskry;
 • Schopnost změnit zařízení bez použití klíčů;
 • Přítomnost dalších funkcí, například blokování náhodného lisování nástroje pro zapnutí, anti.vibrační systém, ochrana před rušivými disky.