SAW BAND, 4×6, horizontální / vertikální. Sína horizontálního dřeva

SAW BAND, 4×6, horizontální / vertikální

Tato kapacita 4 „x 6“ horizontální / svislá pásmová pila má automatické uzavření na konci řezu, když je v horizontální poloze. Pila je podlaha stojící na přiloženém stánku.

Vertikální poloha umožňuje ruční řezání velkých, tenkých pracovních kousků.

V horizontální poloze může být svěrák nastaven od 90 do 45 stupňů pro úhlové řezy. Pila má nastavitelný tlak a automatické uzavření pro bezobslužný provoz. Existuje pracovní zastávka pro opakující se řezy ve stejné dimenzi.

Pila je vybavena 14 TPI čepelí.

Naše pásmová pila 4×6 má tři rychlosti. Použijte nízkou rychlost pro vysoce pevnost ocel, nerezovou ocel a další tvrdší materiály. Použijte střední ocel pro měkkou ocel včetně strukturových tvarů. Použijte vysokou rychlost pro hliník a další neželelené kovy. Vysoká rychlost také funguje dobře pro dřevo a plast.strukturální

Našel jsem velké pravidlo v inženýrství řezných nástrojů pro výběr správné pásmové pily Blade. Je to pravidlo 3, 6, 12, 24. Chcete na práci po celou dobu alespoň tři zuby, nechcete na práci více než 24 zubů a to, co byste chtěli, je mezi 6 a 12 zuby na práci po celou dobu.

Řezací kapacita, obdélníková 4 „x 6“ (102 mm x 152 mm)
Řezací kapacita, kulaté 5 „(127 mm)
Velikost čepele 64-1/2 „x 1/2“ x 0.025 „
Řezy úhlu, vodorovná poloha 90 °-45 °
Motor 0.74 HP (550 wattů)
Rychlosti čepele 88 130 210 FPM
Požadavky na napájení 120 V 60 Hz 6 ampérů
Hmotnost stroje 128 liber (58 kg)
Základní rozměry (W X D) 34.0 „x 14.0 „(864 mm x 356 mm)
Celkové rozměry, vodorovná poloha (W x D x H) 37.8 „x 19.7 „x 37.8 „(960 mm x 500 mm x 960 mm)
Celkové rozměry, vertikální poloha (w x d x h) 37.8 „x 19.7 „x 55.1 „(960 mm x 500 mm x 1400 mm)
Váha 134 liber (61 kg)
Rozměry bedny (w x d x h) 39.6 „x 15.0 „x 15.2 „(1007 mm x 382 mm x 385 mm)
Vertikální orientace řezání
Vice a zastavte
Vice a přestaňte držet zásoby
Vice a Vise Angle Gage
Vice Handle
Automatické uzavření na horizontálním řezu
Svislé detaily řezání
Vertikální zámek více polohy
 • 4461 Band Saw Blade, 64-1/2 „, Duratec SFB 10/S, Starrett
 • 4462 Band Saw Blade, 64-1/2 „, Duratec SFB 14/S, Starrett
 • 4463 Band Saw Blade, 64-1/2 „, Duratec SFB 24/W, Starrett
 • 4460 Band Saw Blade, 64-1/2 „, Duratec SFB 6/S, Starrett
 • 1876 ​​Band Saw Blade, 64-1/2 „, Intenss Pro-Die 10-14S, Starrett
 • 1854 Band Saw Blade, 64-1/2 „, Intenss Pro-Die 6/P-HP, Starrett
 • 1855 Band Saw Blade, 64-1/2 „, Intenss Pro-Die 8-12S, Starrett
 • 5519 Spínací sada, 4×6 pásmová pila
 • 5528 V-Belt, A21, 4×6 Band Saw

května. 7. června 99 Doprava paušální sazby na všech objednávkách strojů nezahrnuje Kanadu, Havaj, Aljašku, Portoriko a objednávky přes 700 liber. Tyto stroje se dodávají nákladním vozem, protože jsou prostě příliš těžké a objemné na pozemkové služby UPS. Pokud bude vaše poloha obtížná pro větší nákladní automobily/návěs, dejte nám prosím vědět. Po obdržení objednávky obvykle odesíláme objednávky kamionů den nebo dva. U místních objednávek přeprava obvykle netrvá více než den nebo dva. U objednávek procházejících přes kraj nebo nad vodou může být doba přepravy až týden nebo déle. K vaší objednávce přidáváme následující náklady na přepravu:

Posíláme stroje pouze do USA a Kanady.

Obchodní adresa (Inc. Limitované přístupové stránky)

Liftgate: Přidejte výtah, pokud na místě není k dispozici vysokozdvižný vozík nebo nakládací dok.

Adresa bydliště

 • Zahrnuje doručení a výtah
 • pro všechny obytné podniky nebo omezené přístupové zařízení (E.G. Školy) vyžadující jmenování nebo výtah

Místní odkazuje na části jižní Kalifornie obsluhované hollywoodskou doručovací službou.

Služba Liftgate je zahrnuta do místního doručení a doručení obytných. V komerčních dodávkách se předpokládá nakládací doku nebo vysokozdvižný vozík. Pokud nejsou k dispozici, přidejte prosím tuto další službu.

Další poznámky

 • Kontakt a doručení. Ujistěte se, že si vyberete správný typ doručení, máte vyhrazenou kontaktní osobu/číslo a jste připraveni v den dodání. Nákladní společnosti účtují dodatečný poplatek, pokud doručení přesahuje 30 minut.
 • Pouze jeden přepravní poplatek za celou paletu (celkem až 700 liber). Výše uvedené poplatky za přepravu pokrývají náklady na odeslání stroje a všeho, co si s ním zakoupíte, včetně druhého stroje, stojanu, nástrojů a příslušenství.
 • „Komerční adresa“ má znamení s názvem společnosti, veřejným vstupem a zveřejněným provozním hodinami. Pokud provozujete firmu ve své rezidenci bez veřejného vchodu a zveřejňují název společnosti a hodiny provozu, považuje se za rezidence a ne komerční adresu.
 • Pro „zabezpečené umístění“ je vyžadováno označení „omezeného přístupu“ (školy, vysoké školy, univerzity, univerzitní nemocnice, vojenské základny, vládní zařízení atd.). Poskytněte prosím přesné podrobnosti o doručení ve zvláštních pokynech.
 • „Vyzvednutí terminálu“ umožňuje vyzvednutí v místním terminálu. Pokud není terminál do 50 mil (nebo 1 hodinu), potvrdíme s vámi, že stále chcete vyzvednutí terminálu. Terminály mají tendenci být blízko dálnic (obvykle protínající se miltiple) a průmyslová centra. Pouze určité terminály umožňují vyzvednutí.
 • „Residential Delivery“ nezahrnuje přesun stroje do domova/garáže/dílny nebo jakéhokoli nastavení. Dodávka má zahájení příjezdové cesty na ulici, ke které má dodávkový vůz přístup. (Viz vnitřní doručení níže.)

Pro dodání na Aljašku, Havaj nebo Portoriko

Budeme zkontrolovat s několika přepravními společnostmi, abychom získali nejlepší cenu, a poté vyzýváme k vašemu schválení.

Kanadské zásilky

Přeprava nákladní dopravy do Kanady zahrnuje 3 odlišné poplatky kromě nákladů na produkt. (Všechny částky jsou v amerických dolarech, podívejte se na současný směnný kurz na středním trhu.)

 • Kanadské provinční daně (GST, PST, HST) v závislosti na tom, do které provincie se zásilka chystá. To bude 5%. 15% přidáno k celkové částce prodeje v závislosti na provincii (kanadská daň z obratu).
 • Hlační celní makléřství, které zpracovává všechny požadavky na celní odbavení. Toto je paušální poplatek 108 na jakékoli zásilky.
 • Nákladní nákladní dopravu z jižní Kalifornie do cíle v Kanadě. Toto je obecně 300–500 pro dodávání a schůzku s rezidenčními výtahy pro objednávky jednotlivých strojů. Dodávka do terminálu pro vyzvednutí nebo komerční umístění s možností nakládky může tuto cenu podstatně snížit.

Citáty

Chcete.li získat nabídku, která zahrnuje náklady na dopravu, přidejte produkty, které chcete do nákupního košíku, a pokračujte v procesu pokladny, dokud nedosáhnete platební stránky. Na stránce plateb vyberte možnost nabídky. Přidáme náklady na dopravu a vrátíme vám úplnou nabídku do jednoho pracovního dne.

Uvnitř doručení

Někteří dopravci nabízejí doručení, které dostane stroj dovnitř jednoho dveří nebo do vaší garáže. Pokud toto vyberete, potvrdíme dostupnost před odesláním:

Dostane stroj do 1 prahové schody, žádný štěrk, žádné těsné rohy atd.

To jednoduše tlačí palety, aby se přesunul o trochu blíže k cíli nebo nahoru do garáže.Žádné uncrating. Žádné nastavení.

Jakmile odeslání v tranzitním nosiči nemůže změnit poplatek za službu nebo vrácení peněz. Zavolejte, pokud otázky.

Síně kapely

Pila na pásmo je obvykle stacionární, ale existují také přenosné elektrické modely. Abychom si vybrali správný nástroj, je důležité znát výšku řezání, kterou potřebujete, a také typ zubů čepele, který bude záviset na materiálu, který má být řezán. Existují pásmové pily na dřevo, ocel nebo hliník. Sína kapely je bezpochyby jedním z nejvšestrannějších kusů vybavení v řezném průmyslu, hlavně kvůli jeho schopnosti řezat velké sekce.

Band Saw AST 1200-500

Rychlost řezu = Pokrok na řezání rychlosti pásma = vertikální pohyb ruční pily, který umožňuje snadnou rotaci těla, zatímco je materiál v pásmové pivě, je zvednut 10 mm pomocí hydraulických platforem.

Stroj na piluch ABS 400 NC

svěrák pro obě vizáty zahrnuté se standardním zařízením přesné a stabilní průvodce pásem.

Stroj na pásmový stroj ABS 330 TNC

Průměr kulatého kusu: 330, 310, 305, 205 mm

Automatické horizontální pásmové pily pro přesné rovné a pokosové řezy ve velkých a těžkých obrobcích vyrobených z oceli, litiny a dalších kovů. Konstrukce strojů je charakterizována otočným.

Band Saw ABS 320 b

Průměr kulatého kusu: 320 mm

Síně Knuth Band. Vůrák krmiva válcového materiálu pro plně automatickou nastavení výšky provozu s přepnutím pro zrychlení procesu řez

Stroj na řezání kapely

Vrtací otvory a profily pily ve stejné výrobní linii Nejviditelnější výhodou zády k sobě (nebo blízkého spojeného) vrtací/pilové linie je zvýšená účinnost a produktivita. Celý profil surového.

Série kapely Saw VB

Průměr čepele s kruhovým pilem: 54, průměr kusu 67 mmround: 500, 600 mm

Stroj prodlužuje životnost Bandsaw Blades. Swarf Brush odstraňuje čipy ze S v čepeli pily a podporuje maximální rychlosti pásma pily pro nejlepší výsledky. The.

Band Saw HBE Dynamic Series

Průměr kulatého kusu: 260, 320, 410, 510 mm

Dynamický způsob řezání nových vysoce výkonných automatických automatických řemenů, The Dynamic Series, poskytuje výkon, snadné použití a energetickou účinnost Zisková ze základny v dynamické řadě HBE.

Série HBM Band Saw

Průměr kulatého kusu: 440, 540, 800 mm

Výkon se dosáhne při řezání nástroje a nerezových ocelí a materiálů, jako je Hastelloy nebo Inconel s obtížnými obráběcími vlastnostmi. Vysoce účinný systém štětce čipu čistí čepel pily.

Série HBE SAIN HBE

Průměr kulatého kusu: 10 mm. 610 mm

Poloautomatické řezací pivy tohoto Behringera kombinují vysoce řezací výstup a jednoduchou manipulaci, které se používají pro ekonomické zpracování nízkých kusů a jednorázových řezů. Mají snadnou manipulaci.

Stroj na řezání pásma SA2-10

Typ produktu. Model stroje pily. Velikost instalace SA2-10. 795342426mm Hmotnost stroje. Napětí 20 kg. 220V frekvence. 50Hz Celková síla. 500 W Dimenze posuvného stolu. 300300 mm krku.

Stroj na řezání pásma SA2-110

Typ produktu. Model stroje pily. Velikost instalace SA2-110. 1260420560mm Hmotnost stroje. 94 kg napětí. 220V frekvence. 50Hz Celková síla. 1100W Dimenze posuvného stolu. 550400 mm čepel.

Kruhový řezací stroj SA2-20

Průměr čepele s kruhovou pilou: 100 mm. 115 mm

Typ produktu : Model stroje horizontálního pásma pila : SA2-20 90 ° kruhový : 115 mm (4.5) 90 ° pravoúhlý : 100150 mm (46) 45 ° kruhový : 100 mm (4) 45 ° obdélníkový : 60100 mm (2.44) Rychlost čepele : 50Hz-20.29.50 mpm , 60Hz-24.35.Čepel 61MPM.

Série evo sth kapely

Průměr kulatého kusu: 550, 720, 1 000, 1 200 mm

Horizontální pásové pily automatické stroje pro bary robustní a spolehlivé pily pro ocel, schopné záviděníhodné výkon díky studiím prováděným na vysokorychlostním řezání vysokého tahu.

Série kapely SAW VBS TF

Vertikální obsahové pily Univerzální stroje pro nesčetné množství možných využití univerzálních a robustních strojů na řezání, stroje vyrobené na poslední.

Série Band Saw VBS TM

Vertikální pily se pohybující stůl Univerzální stroje pro nesčetné množství možných využití univerzálních a robustních strojů na řezání, stroje vyrobené na poslední.

Série kapely TP/U

Průměr kulatého kusu: 25 mm. 200 mm

recyklované; Nízká hladina hluku, stroje a trubka zůstávají čistší, vyšší spolehlivost, minimální údržba. Vysokorychlostní pila s dvojitým řezacím vozíkem; Možnost zdvojnásobit výrobu; Zejména.

Televizní seriály s kapelou

Průměr kulatého kusu: 12 mm. 200 mm

Svislé řezané svislé řez pro trubky PVC, PE a PP (zkosení vyloučeno). Sací zařízení a ofinování zvuku; Ekonomické řešení pro trubky s maximem. Ø 200 mm.

Manuální ovládání viděl Phoenix

Průměr kulatého kusu: 90, 220, 150 mm

Série Phoenix je vyráběna společností FBM a je to stroj na manuální pásmo, který je vhodný pro řezání 0 ° až 60 ° vpravo, která má strukturu hlavy ve slitině lití hliníku. Má také.

Manuální ovládání viděl Antares

Průměr kulatého kusu: 100, 200, 180, 140 mm

Zařízení pro řezání kapesního pásma se používá pro účely řezání z 0 ° do 60 ° vpravo a 45 vlevo. je vyroben ze slitiny hliníku, oceli a litiny, zatímco má bezpečnostní štít, korunní rukojeť a vestavěný.

Manuální ovládání viděl Orion

Průměr kulatého kusu: 110, 150, 175, 240 mm

Zařízení pro řezání kapesního pásma se používá pro účely řezání z 0 ° do 60 ° vpravo a 45 vlevo. Je vyrobena ze slitiny hliníku, oceli a litiny, zatímco má napínání čepele. Má korunu.

Band pila pH 211-1

Průměr kulatého kusu: 180, 115, 70 mm

s předincovanými kuželovými ložiskami Vice s rychlým uzamčením páky Elektrické čerpadlo pro mazání a chlazení pásmaZařízení pro čištění kartáčů Bimetalické pásmo pro profily a.

PH PH 261-1

Průměr kulatého kusu: 225, 160, 90 mm

Předinstalovaná zužující ložiska vice s rychlým zamykací pákou Elektrické čerpadlo pro mazání pásma a chlazení kartáčového čištění zařízení Bimetallic Band pro profily a.

Shark 281

Průměr kulatého kusu: 0 mm. 250 mm

Zacházejte s vicemi s rychlým upínacím zařízením hydraulickým převodníkem pro vizualizaci elektrického čerpadla napětí pásma pro mazání pásma a kartáč na chladicí dráty pro čištění pásma.

Band Saw SAR 400

Průměr čepele s kruhovou pilou: 6 palců. 16 in

stroj. Řezy při nízké provozní teplotě 55 ° pro materiály na bázi oceli. Vede k používání pod vodou. Pás pily, který provádí řeznou operaci, je manipulováno pomocí pomocí.

Série Band Saw YCM

Průměr kulatého kusu: 150, 125 mm

Přenosný stroj na pásmovou pilu přenosný řezací stroj s úhlem řezání rychlosti variátoru z 0 ° na 60 °. Jednofázový motor s nastavením rychlosti a omezovačem propuštění, aby se zabránilo poškození motoru. Temperovaná ocelová základna pro.

Band Saw Cy-135-M

Průměr kulatého kusu: 150, 70, 100 mm

Manuální přenosná pásmová pila CY-135-M Popis: Manuální pás pro řezy železa a oceli mezi 0 ° a 60 °. Karacteristika: Pravidla CE. Jednofázová (1 řezná rychlost). Rychlost řezání: 60mt/min. Rychlý.

Band Saw Cy-135-A

Průměr kulatého kusu: 150, 70, 100 mm

CY-135-A Manuální přenosná pásmová pila Popis: Manuální pásmová pila s měničem rychlosti a chladicí čerpadlo pro řezy železa a oceli mezi 0 ° a 60 °. Karacteristika: Pravidla CE. Jednofázová s.

Série At-S série kapely

Průměr kulatého kusu: 60, 90, 125 mm

Yvroud nabízí širokou škálu řezaček pily s různými kapacitami. V závislosti na zamýšlené aplikaci je k dispozici mnoho variant a adaptací: motorizované mobilní řezačky. Rohová pila.

Band Saw Sigma 400 Pro

Sigma 400 Pro je stroj na pilu s elektrickým dílnou pro plastové trubky HDPE, PP, PVDF, PVC; Ideální vybavení pro odpovídání výrobních strojů Alfa Fittings. Sigma 400 Pro je navržen tak, aby vytvořil úhlu.

Band Saw Sigma 630 Pro

Sigma 630 Pro je stroj na pilu s elektrickou dílnou pro plastové trubky HDPE, PP, PVDF, PVC; Ideální vybavení pro odpovídání výrobních strojů Alfa Fittings. Sigma 630 Pro je navržen tak, aby vytvořil úhlu.

Band Saw Sigma 1200. 1600 Pro

Sigma 1200 Pro a Sigma 1600 Pro jsou stroje na pily s elektrickými dílnami, pro plastové trubky až do 1290 a 1702 mm. Jsou ideálním vybavením, které odpovídají výrobním strojům Alfa. Oba příprava.

Pásová pila

Band Saw D-Cut350A

Průměr čepele s kruhovou pilou: 350 mm

Výkonná lehká lavička pro suché a mokré aplikace _ Elektrický motor 230V, 2,2 kW vyrobené pro suché a mokré aplikace Suché řezání: Efektivní extrakce přímo na čepeli pily Blade.

Stroj na řezání pásma MB500

Pohodlná konstrukce a snadná manipulace přesné vertikální a podélné řezání automatického řezu řezů-pilovový pás běží pouze tehdy, když ve skutečnosti piloval s horní spodní čepelí vyroben.

Stroj na řezání pásma MB650

Pohodlná konstrukce a snadná manipulace přesné vertikální a podélné řezání automatického řezu řezů-pilovový pás běží pouze tehdy, když ve skutečnosti piloval s horní spodní čepelí vyroben.

Band Saw 4 Vol

Nová kapela Meber 4 Vol Band pro řezání dřeva. Podrobné informace o funkcích a ceně nás kontaktujte e.mailem: info@meber.com nebo zavolejte na naši prodejní kancelář, Tel.: 39 059 693584 Technická data Meber 4.

Speciální kapela SAW

jako jsou pěnové panely, PVC, plastové předměty, kartony a dřevěné kompozitní panely. Řezací kapacita větší než tradiční pásmové pily, elektrické zvyšování průvodce horní čepelí, dvoustupňový motor a vynikající.

Série Band Saw 00

Vyráběno tak, aby vydrželo v průběhu času a snížilo údržbu na minimum: kartáč, aby se odstranil prach a encrustations Dvojitý příjem, aby se zajistil optimální výfuk piliny a zaručil zdravé pracovní prostředí těsnění setrvačník se snadno zaměnitelnými.

Série BS Bs

Průměr kulatého kusu: 85, 100, 150 mm

Přenosná pásmová pásmová sada 2. Max. 150 mm kulatá řezná kapacita @90 ° 3. Zastavte tyč, abyste vytvořili stejné opakovatelné řezání 4. Elektronická rukojeť spouště vám umožní snadno otočit pilu.

Série BS Bs

Průměr kulatého kusu: 227, 170, 150, 180, 220 mm

9 „kulaté a 10“ x7.9 „Obdélníková řezná kapacita při 90 ° 2. Litinová pila max. Klomata 60 ° 3. Hydraulický sestup 4. Rychlá akční zámek/uvolnění páky pro otočné hlavy 5. Systém chladicí kapaliny jako standard 6. Řízení.

Machine BS-460GB

Průměr kulatého kusu: 330 mm

pokaždé 4. Dodává se s materiálem, celkem 6 metrů dlouhých 5. Standardní ovládání plc 6. Na obou stranách 7 otočný rám. Standardní systém chladicí kapaliny prodlouží životnost pily

Band Saw BS 300/60

Průměr kulatého kusu: 255, 210, 135 mm

BS 300/60 je manuální horizontální pásmová pila pro Metal, vyrobená společností IMET Spa. Tento produkt je vybaven strážcem čepele používaný pro rychlou a snadnou výměnu čepele. Průvodce čepely mají tvrdý kov.

Band Saw BS 300/60 GH

Průměr kulatého kusu: 255, 210, 135 mm

Řada BS 300/60 vyrobená společností IMET Saw Technology je manuální pásmová pila vyrobená z ocelových a hliníkových řezacích materiálů. Je navržen s pilovacím rámem vyrobeným z.

Band Saw Ø 255, 230, 300 x 180 mm | BS 300/60 Shi

Průměr kulatého kusu: 240 mm. 255 mm

SHI BS 300/60 je poloautomatická horizontální pás. Je začleněn do manuálního svěráku, který je schopen provádět rychlé upínání.

Band Spitznas Band

Všechny naše pily jsou obecně přepracovány, takže stav je stejně dobrý jako nový. Máme různé modely na skladě ve stavu máty. Pily jsou v návrhu těžební.

Band Saw SR 100 MV

Světelná a kompaktní pásmová pila manuální down Feed Hliníková litina Bow Otočný oblouk pro řezy až 45 ° a 60 ° na levé páse Průvodce vybavené ložiskem luk vzpomenout manuál pro rukojeť.

Band Saw SR 125 MV

„Lehká a kompaktní pásmová pila manuální nebo nezávislá down tavená hliníková oblouk naklápěcí oblouk vlevo se rozřezává až 45 ° a 60 ° pásmové průvodce vybavené ložiskem oblouku Return Spring Trigger.

Band Saw SR 264 DG DA

Autonomní pohyb oblouku velmi vysoce tuhý ocelový litinový obloukový pásmový průvodce vybavený ložiskem a tipy pro karbidy zajišťující dobrý odpor opotřebení vůči pásmu nastavitelnému přednímu mobilnímu pásmu.

Série HBS SAIN SAW

Kasto Power Hacksaw je tou správnou volbou, když je kov rozřezán pouze občas. Pila je velmi univerzální a zejména úspora prostoru kvůli malým rozměrům. Systém chladicí kapaliny plně hydraulické řídicí kyvadlo.

Band Saw SBG 4910

, Hliníkové trubice 2 Rychlosti pásu: Pro řezání pevných a dutých sekcí se stojanem, snadné uvolnění pro volnou rukou Použití nepřetržité nastavení úhlu řezu z 0 °. 45 ° 3-bodová pásmová pila.

Hpsaw 310

Průměr kulatého kusu: 50 mm. 310 mm

Tři až čtyřnásobné zlepšení výkonu řezu ve srovnání s kruhovými pilami vybavenými čepelemi na karbide.

Band Saw M18 CBS125

Průměr materiálu 5 kroků Výběr proměnné rychlosti z 0. 116 m/min bez nástrojů bez nástrojů Mechanismus uzamykání čepele pro rychlé a snadné pily mění čepel s pevným kovovým vykřižováním pro rychlé a snadné úložiště na pracovišti Slim Full Metal.

Oslovte své klienty na jednom místě, po celý rok

Vaše návrhy na zlepšení:

Filtry: Najděte správné produkty rychleji. Terminologie: Použijte nejběžnější termíny průmyslu. Značky: širší výběr. Produkty: Zlepšení relevance sbírky. jiný

Dostávejte aktualizace v této sekci každé dva týdny.

Podrobnosti o tom, jak zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

S DirectIndustry můžete: najít produkt, subdodavatel nebo poskytovatel služeb, který potřebujete | Najděte nedalekého distributora nebo prodejce | Kontaktujte výrobce a získejte nabídku nebo cenu | Prozkoumejte charakteristiky produktu a technické specifikace pro hlavní značky | Zobrazit katalogy PDF a další online dokumentaci

jsou před zdaněním. Vylučují poplatky za doručení a celní povinnosti a nezahrnují další poplatky za možnosti instalace nebo aktivace. jsou pouze indikativní a mohou se lišit podle země, se změnami nákladů na suroviny a směnné kurzy.

Svislé horizontální pásmové pily

Píle pásma jsou výkonným nástrojem pro výrobu přímých řezů s kontinuálním pásem ozubeného kovu. Používají se v obchodech s zpracováním dřeva a obchodů s kovoobráběním, jakož i ve středech obráběcích a výrobních obchodů, k řezání křivek, nepravidelných tvarů, opětovného řeziva a složitých vzorů. Existují dva hlavní typy pásmových pily. svislé pásmové pily a horizontální pásmové pily.

Svislé pásmové pily

Svislé pásmové pily obsahují čepel namontovanou svisle na stroji. To umožňuje přesnější řezy než horizontální pásmové pily a často se používají v průmyslovém prostředí. Průmyslové svislé pásmové pily jsou určeny pro těžkopádné aplikace, jako je řezání velkých kusů kovu nebo dřeva.

Horizontální pásmové pily

Horizontální pásmové pily mají na stroji horizontálně namontovanou čepelí, což umožňuje řezání větších kusů než svislé pásmové pily. Tyto stroje se často používají v průmyslových prostředích, jako jsou obráběcí centra a výrobní obchody.

Najděte vertikální horizontální pásmové pily, které potřebujete na Zoro

Hledáte konkrétní položku? Pomocí našeho robustního vyhledávacího nástroje jej najděte podle jména nebo klíčového slova nebo použijte naše užitečné filtry k zúžení našeho úplného sortimentu. Můžete si také prohlédnout celý náš výběr vertikálních horizontálních pásových pily spolu s dalšími nástroji nebo zásobami, abyste zajistili, že máte vše, co potřebujete k řešení práce, zejména pokud poprvé přijímáte projekt pro kutily.

Navíc, když nakupujete v Zoru, budete si vždy užívat konkurenceschopnosti na tunách skvělých značek, které znáte a důvěřujete. Nakupování děláme co nejrychleji a bezproblémové s dopravou zdarma u objednávek nad 50 let pro registrované uživatele, čistými 30 platebními podmínkami pro kvalifikační zákazníky a bezkonkurenční zkušenosti se zákaznickým servisem.

Jaká je nejlepší kovová řezací pásmová pila? (2023). Vertikální a horizontální modely

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

Bandsaws mohou pracovat s různými materiály, ale pro kovové workshopy potřebujete nejlepší pilu. Kromě obchodní značky musíte vědět, co hledat, abyste se vyhnuli nehodám, a ujistěte se, že váš projekt vyjde podle očekávání. Náš tým sestavil níže uvedené vhodné možnosti, aby byl váš dílnu v bezpečí při řezání kovu.

Obchod Fox W1715 pila na kovový řezací pás. Pásová pila je vysoce přenosná a má také automatické uzavření.

Je to trochu drahé, ale pila kovové pásma Klutch má 4 vysoce nastavitelné rychlosti čepele a dokonce i bezpečnostní hydraulický zdroj, aby se maximalizovala bezpečnost a ovládání. Zahrnuté svěráky s rychlým umístěním pomůže zajistit materiál pro rovnoměrné a přesné řezy.

Kaka průmyslová pila na mini metalové pásmo je rozpočtová možnost, ale také nejmenší volba pro omezený prostor. Sína mini pásma je kompaktní, ale to nemá dopad na výsledky. Díky svému menšímu profilu je pila také lehká.

Obchod Fox W1715 pila na kovový řezací pás. Pásová pila je vysoce přenosná a má také automatické uzavření.

Je to trochu drahé, ale pila kovové pásma Klutch má 4 vysoce nastavitelné rychlosti čepele a dokonce i bezpečnostní hydraulický zdroj, aby se maximalizovala bezpečnost a ovládání. Zahrnuté svěráky s rychlým umístěním pomůže zajistit materiál pro rovnoměrné a přesné řezy.

Kaka průmyslová pila na mini metalové pásmo je rozpočtová možnost, ale také nejmenší volba pro omezený prostor. Sína mini pásma je kompaktní, ale to nemá dopad na výsledky. Díky svému menšímu profilu je pila také lehká.

Recenze nejlepších kovových řezacích pila

Shop Fox W1715 ¾ HP kovová řezací pásmová pila

Shop Fox je známý svými pilami a pila na kovové řezání kovových řezů W1715 je jednou z jejich mistrovských děl. Pila vám umožňuje pracovat s různými typy kovů díky různým nastavením rychlosti.

Pila přichází s vlastním stojanem, který zvyšuje přenositelnost a je také docela lehká pro jeho velikost. Shop Fox W1715 je schopen řezat kulatý i obdélníkový materiál, protože se neshodují pro svůj výkonný ¾ HP, jednofázový motor 1725 ot / min.

Kromě nastavitelných rychlostí řezání je dalším prvkem, který naši odborníci milovali o W1715, horizontální design s vertikální pásma. Můžete řezat z obou směrů a vytvářet křivky nebo vzory.

Co se nám líbí

 • Svislá a vodorovná pásmová pila
 • Můžete upravit rychlost čepele
 • Má stojan s držadly a koly pro přenositelnost
 • Litinová zastávka
 • Může řezat křivky a vzory
 • Automatický systém uzavření
 • Konstrukce kuličky
 • Výkonný motor

Kaka Industrial Mini Metal Cutting Band Saw

Jako jedna z nejmenších možností doporučených naším týmem je průmyslová řezací kapela Kaka Industrial Mini Metal Cutting Band nejlepší pro úsporu a přenositelnost prostoru. Je to velmi lehká konstrukce lití hliníku, která je stále odolná a poskytuje stabilitu.

Rychlosti čepele jsou také nastavitelné v tomto modelu, ale můžete těžit z regulace skilé rychlosti, které jiné modely nenabízejí.

Tato pila na pásmo je snadno použitelné a lze ji otočit na 45 stupňů pro všestrannější a komplexní řezy, což usnadňuje tuto pilu řezání kruhů. Pila má také podavač bloku pro bezpečnost a funkci automatického uzavření.

(Pro další možnosti rozpočtu si můžete také prohlédnout náš seznam vynikajících dostupných pásů zde)

Co se nám líbí

 • Variabilní knoflík rychlosti
 • Automatické uzavření
 • Otočný zámek ramene při 45 stupních
 • Nastavitelný průvodce čepelí
 • Malá verze
 • Lehký, ale stabilní
 • Skvělé pro úsporu prostoru
 • Přenosný
 • 30denní vrácení

Grizzly Industrial G0561-7 ”x 12” 1 hp kovová řezací pásmová pila

Grizzly Industrial je jednou z oblíbených značek našeho týmu, pokud jde o nástroje Workshop, a G0561 není výjimkou. Tato pila na kovovém pásmu je také o něco vyšší z hlediska ceny, ale stojí za to za výkonné nastavení rychlosti řezu a 1HP motor [1].

V této grizzly průmyslové pásmové pásmo je také kontrola hydraulického krmiva, která pomáhá s kontrolou materiálu a přesných řezů. Je to spolehlivá kapelní pila se stojanem, která je pro vaše pohodlí, aby se s vámi na webu rozvinula pila.

Co se nám líbí

 • Nastavitelné příručky čepele
 • Chladící systém
 • Červová převodovka
 • Rychlosti LAD
 • Hydraulické snižování
 • Automatické uzavření
 • Odolná ocelová základna
 • Rychle nastavené svěráky

Wen 3975 t 4-7/8-palcové x 5palcové kovové benchtopové pásky

Wen je také vynikající značka, pokud se díváme pouze na výrobce. Náš tým shledal, že tato kapela byla velmi univerzální a také kompaktní. Rychlost čepele je nastavitelná tak, aby pojala více materiálů a zkosení lze upravit až 60 stupňů.

Existuje dvouletá záruka s pily Wen Metal Cutting Band, ale díky drsné konstrukci WEN 3975 bude po nákupu minimální rozruch.

Malá, ale těžká kapela Wen Band Saw stále nabízí spoustu stability s vestavěnou svěrácí, která pomůže uchopit materiál, když se Blade SAW SAW přijde do kontaktu.

Co se nám líbí

 • Malá, ale těžká povinnost
 • Všestranný nástroj
 • Nastavitelná rychlost čepele
 • Zkosení až 60 stupňů
 • Dvouletá záruka od WEN
 • Vhodný pro různé kovy
 • Palubní svěrák
 • Nastavitelné knoflíky naklonění napětí čepele
 • Kuličková ložiska pro čepel

Klutch Metal Cutting Band Saw

Pila na řezání kovových kapel Klutch je dražší než ostatní, ale je to jedna z nejlepších pásů dostupných pro Metal. Motor je mnohem silnější než jiné možnosti při 1.½ koní a pro čepel jsou 4 nastavení rychlosti proměnných. Dokonce i při vysokých rychlostech nebude mít čepel žádný problém s ořezáváním kovu kvůli konstrukci bi-kovové čepele.

Pro vaši bezpečnost je pila na řezání kovů Klutch kovová řez. Zbytek stroje je postaven tak, aby vydržel s antikorozním povlakem, vestavěným chladicím systémem a kolečkami pro mobilitu.

Co se nám líbí

 • Automatické vypnutí
 • Má kolový stojan
 • Rychlé možnosti rychlosti čepele
 • Odolná bi-kovová čepel
 • Vestavěný systém chladicí kapaliny
 • Antikorrozní povrch
 • Rychlé umístění svěráku pro držení materiálu
 • Bezpečnostní hydraulické snižování

Průvodce kupujícím z kovové řezání

Když stříháte kov, potřebujete výrazně silnější pilu, než byste pro dřevo. Nohy za minutu čepele, konstrukce stroje a napájení motoru jsou všechny faktory pro řezací práci. Existují také další úvahy, které mohou ovlivnit výkon stroje, a naši odborníci je uvedli níže.

Design a velikost

Nejlepší pily na kovové řezání musí doplnit váš prostor. Horizontální a vertikální pásmová pila přijde v různých velikostech. Největším hlediskem při výběru velikosti pily na kovové kapele je rozsah vašich projektů a rozsah vaší práce. Čím větší vaše projekty, tím větší by měly být vaše kovové pily.

Další funkcí, kterou je třeba zvážit, je horizontální vertikální design. Horizontální pásmová pila vyžaduje, abyste upravili rameno tak, aby prořízly materiál. Náš tým navrhuje nejlepší horizontální pilu pro ty, kteří chtějí přesnost ve svých škvech a mají větší projekty. Kovová řezací horizontální pásmová pila je vynikající pro rovné řezy.

Na druhé straně je svislá pásmová pila stacionární a vyžaduje, abyste materiál napájeli. Protože musíte materiál upravit prostřednictvím stroje, tento nástroj navrhují naši odborníci na složité projekty.

Můžete také hledat modely, které umožňují více nastavení šířky čepele, které vám poskytnou ještě větší flexibilitu.

Rychlost

V ideálním případě náš tým navrhuje na stroji proměnné rychlosti snižování. Starší modely nemusí vidět tyto funkce, ale nové ty. Nastavitelné nastavení rychlosti rozšíří rozsah materiálů, kterým může nástroj proříznout, a tak vám poskytne více všestrannosti.

Chcete.li porozumět rychlosti, musíte se podívat na motor, který se měří v zesilovači. Čím vyšší je číslo, tím více energie získáte. Například 3.5 AMP motor je výkonnější než 2. Ampézací motoru ovlivní nohy za minutu čepele.

V závislosti na materiálech, které řezáte, byste chtěli, aby pásová pila měla sílu proříznout kov s malými až žádnými potížemi.

Bezpečnostní funkce

Provoz nejlepší kovové řezací pásmo není tak důležitá jako bezpečnostní prvky zpracování dřeva, se kterými přicházejí. Kromě ochranného vybavení, které byste měli nosit, by měl být řezací stroj také vybaven dalšími bezpečnostními prvky. Mezi takové funkce patří stráž čepele, systém chladicího kapaliny pro vyloučení tepla a funkci automatického vypnutí, která po řezu zastaví čepel.

Mezi další funkce patří vestavěný čipový podnos, který zachytí trosky, a zámky kol, aby byly nejlepší pily na řezání kovů na místě na místě. U pásů, které přicházejí se stojanem, se musíte ujistit.

Typ kovové řezací pásmové pily

Jak již dříve zmínil náš tým, existují dva typy pily na řezání kovů: vertikální a horizontální.

Svislé pásmové pily jsou ideální pro menší kousky materiálu. Místo nástroje byste se otáčeli a manévrovali kov. To umožňuje stroji provádět podrobnější a komplikovanější řezy.

Pokud jde o horizontální pásmovou pilu, má nastavitelnou rameno a uživatel je stažen dolů k materiálu, aby vytvořil řezy. Horizontální pásmová pila je to, co naši odborníci doporučují pro větší přesné, přímé řezy a větší projekty s projekty, které nevyžadují složitost.

Materiál a trvanlivost

Chtěli byste, aby taková statná investice vydržela nějakou dobu, proto náš tým navrhuje hledat energetický nástroj, který je vytvořen s maximální trvanlivostí. Například litina je populární materiál, který může obstát zkoušku času. Litina je však například výrazně těžší než hliník, takže uživatelé, kteří hledají přenosnost.

Některé modely, jako jsou populární pásmové pily, mají potažený stojan. Mají nástroj s povrchovou úpravou proti korozi, který také pomůže chránit páskou pilu proti prvkům.

Funkce kovové řezání pásma

Někteří z vás se možná zajímají o funkce nástroje pro řezání kovů a proč nepoužívat jiné typy pro řezání kovů. Naši odborníci jsou tu, aby odpověděli na vaše otázky a vrhli světlo na to, co může kovová řez.

Tento energetický nástroj může poskytnout uživateli maximální všestrannost, protože může být horizontální i vertikální, nebo dokonce být v jednom stroji. Pokud najdete model, který dokáže obojí, můžete ušetřit náklady.

Pokud máte velký objem materiálu, který se má projít, naši odborníci říkají, že pily na kapely jsou ideální, protože z vaší strany nevyžadují velké úsilí. Tím se sníží únava na paži a na těchto strojích jsou také některé programovatelné funkce, které zvládnou opakující se práci.

Tyto pily mají samozřejmě proříznout kov a zvládnout mosaz, hliník atd., a dokonce ocel! Můžete projít velkými nebo malými kousky materiálu a provádět jednoduché přímé řezy na přesnější návrhy.

Pily na řezání kovů jsou také vynikající možnosti, jak vás udržet v bezpečí. Náš tým zjistil, že mnoho z modelů, zejména těch, které jsme uvedli, zahrnují funkce, jako je funkce automatického vypnutí, stráže čepele a další, aby vaše prsty zabránily cestě.