Sekačka na trávu na trávu. Sekačka na trávu na trávu

Udržitelnost

V rámci našeho závazku vyčistit vzduch se Salt Lake City opět účastní státu na trávu v Utahu.

Starosta a městská rada v roce 2022 schválila financování na zvýšení příležitosti pro všechny obyvatele města k recyklaci trávníku poháněnou plynem výměnou za kupón (maximální hodnota: 299) k nákupu čistého, bez emisí, všeho elektrického sekačky.

Vyčištění vzduchu

Podle státní divize kvality ovzduší poháněná na trávu poháněná plynem po dobu jedné hodiny produkuje ekvivalentní znečištění ovzduší při řízení auta 64 mil. Toto znečištění ovlivňuje veřejné zdraví, bolí naše plíce a kardiovaskulární systémy.

EPA také odhaduje, že sekačky na trávu představují 5% celkového znečištění ovzduší v zemi. Dobrou zprávou je, že přechod na elektrickou sekačku je mnohem čistší. Je snazší je také udržovat a tišší provozovat.

V loňském roce financoval Salt Lake City výměnu 509 sekaček, což mělo za následek 4.02 tun ovzduší znečišťujících látek odstraněno ze Salt Lake City’s Airshed každý rok. V roce 2022 je naším cílem vyměnit 1 000 sekaček pro obyvatele Salt Lake City.

Jak se zúčastnit

Stát Utah otevírá svou registrační loterii pouze na jeden den, počínaje 4. dubnem v poledne. Zůstane otevřená po dobu 24 hodin nebo dokud neobdrží prahový počet žadatelů.

Salt Lake City hostil předběžnou registraci jen pro obyvatele Salt Lake City před oficiálním spuštěním. To umožnilo více našich obyvatel zúčastnit se a zaregistrovat se.

Předběžná registrace se nyní uzavřela. Navštivte webové stránky státu 4. dubna a vstupte do loterie.

Poznámka: Nemusíte se přihlásit do loterie Utah, pokud jste již zadali podrobnosti o předběžném registraci zde. Duplicitní položky budou odstraněny.

Podrobnosti programu

Podívejte se na všechny podrobnosti na trávu.Utah.Gov

 • Letos je program založený na kupónu pro online nákup elektrické sekačky podle vašeho výběru prostřednictvím prodejců Home Depot, Lowes nebo Redback. Home Depot a Redback nabízejí 299 kupónů (maximální hodnota). Lowe’s je oceňována na 298 (maximální hodnota).
 • Nejprve vstupte do loterie prostřednictvím našeho předběžného registračního formuláře s rezisterem Salt Lake City nebo se přihlášením na webové stránky státu počínaje poledne 4. dubna.
 • Stát vás upozorní prostřednictvím e.mailu ve středu 6. dubna, pokud jste byli náhodně vybráni k účasti.
 • Za druhé: Pokud jste byli vybráni, recyklujte sekačku tím, že ji vezmete do kovového recyklovače nebo naplánováním vyzvednutí prostřednictvím Call 2 Read.
 • Po recyklaci sekačky obdržíte ověřovací číslo recyklace. Zadejte jej na tomto webu a odemkněte kód kupónu.
 • Třetí: Objednejte si online: Jakmile vyberete prodejce (Home Depot nebo Redback), nemůžete změnit názor a vybrat jiného dodavatele! Zadejte kód kupónu při pokladně.
 • Máte do 20. dubna zadat online objednávku. Po tomto bodě budou kupóny neplatné.
 • 299 kupónů nebude fungovat na maloobchodním sekačce méně než 299

Veškeré podrobnosti a často kladené otázky naleznete na trávu.Utah.Gov

Recyklace sekačky

Jako další služba mohou obyvatelé Salt Lake City, kteří jsou přijati do loterie.

Požádejte o svou sbírku trávy prostřednictvím naší pravidelné služby Call 2 Reading pomocí tohoto formuláře.

Prostřednictvím našeho probíhajícího programu naplánujeme vaši sbírku trávy. Vezměte prosím na vědomí, že vaše sekačka může trvat několik týdnů. Po naplánování kolekce Call 2 Haul si budete stále moci zakoupit elektrickou sekačku.

Protože stát stanovil termín 20. dubna, aby provedl online nákup sekačky, ujistěte se, že byste okamžitě požádali o kolekci hovoru 2, pokud chcete tuto službu využít (nejpozději 11:59 P.m. 18. dubna. 19. dubna vám zašleme recyklační kód do konce podnikání).

Plyn a olej musí být vypuštěny před vyzvednutím.

Je čas vykopat vaši starý plynový trávník? (Všechny vaše další plynové nástroje)

Mnoho z nás žije v poloměstských, příměstských nebo venkovských oblastech na východě, kde je travní trávník běžný. Nikdy jsem nepotřeboval zalévat trávník, když jsem pracoval pro NASA Goddard Space Flight Center a žil poblíž Annapolis v Marylandu. Přestěhovali jsme se tam, protože jsem mohl cvičit svůj trikový vodní lyžařská soutěž sport na nedaleké jižní řece, přítok do zálivu Chesapeake. Když jsem odešel do důchodu, přestěhovali jsme se do západní pouště v Lindonu v Utahu, jen pár kilometrů severně od Provo, poblíž našeho syna, dcer a 10 vnoučat. Dům, který jsme si vybrali, má stále trávník, který je napojený „šedou vodou“ pomocí podzemního postřikovacího systému.

Strávíme léta na Laurel Lake ve třech jezerech v severním Wisconsinu, kde je náš dvůr většinou borovice, mrtvé listy a jehly, a my nedržíme trávník vůbec. Nedávno trávíme část našich zim v domě naší dcery v „Ultra-Desert“ v St. George v jihozápadním Utahu. Její dvůr je většinou pouštní úpravy s kaktusem a štěrkem a pouze travní plochy velikosti poštovních velikostí, které udržují sdružení majetku. S jihozápadem USA v 1000letém suchu je jasné, že trávníky na Západě, které byly zavedeny, aby majitelům připomněly jejich předchozí domovy ve vlhčích podnebích, musí být nahrazeny pouštní krajinou.

Jsem na svém čtvrtém elektrickém autě a řídím elektriku téměř 8 let. Máme solární panely na střeše našeho domu v Utahu již 5 let. Mým hlavním koníčkem je cyklistika. Jezdím asi 20 mil denně na městě a terénních stezkách na velkém plném zavěšení elektrické horské kolo. To způsobuje, že se starý muž cítí, jako by mu bylo 20. Takže dělám alespoň některé věci, abych se posunul směrem k zelenějšímu světu.

Můj syn stále seká trávník s plynovou sekačkou

Ve věku 82 let jsem právě přestal sekat vlastní trávník s plynovou sekačkou na trávu. Před několika lety, když jsem zemřel sekačka na trávu poháněná Briggsem Strattonem, snažil jsem se přesvědčit svého syna, že bych si měl koupit sekačku na elektrickou baterii. Protože slíbil, že provedu veškeré sečení, ustoupil jsem a koupil nový plynový model, který upřednostňoval (viz horní obrázek). Podívejte se níže a podívejte se, co bych udělal, kdybych teď nakupoval novou sekačku.

A co ty? Jste připraveni prokopat svůj starý plynový trávník?

 • První zastávka, Home Depot: Home Depot měl celou sestavu 6 sekaček na trávníku Ryobi Battery-Electric. 4 byly 40V 21 ”samohybné, v rozmezí od 749 do 399 (viz obr. 2) a dva byli tlačí (sami) (viz obr. 3). Také nesou několik dalších značek. Hlavním rozdílem byla velikost a počet baterií. Nejdražší přichází se dvěma 6 ah bateriemi a 70 minutami běhu. Nejméně drahé přicházejí se dvěma 4 bateriemi AH. Pro srovnání, můj Big Mountain E-Bike má 17.5 ah baterie. Myslím, že 70minutový běh pro nejdražší pochází z používání obou baterií. Sečteno a podtrženo: Můžete sekat trávník libovolné velikosti, ale možná budete potřebovat koupit více baterií nebo přestávku alespoň pár hodin nebo přes noc, než dokončíte práci.
 • Push sekačky (obr. 3) se pohybovalo od 349 do 299. Nejméně drahý je model 18V 16 ”, který přichází bez baterií, ale používá stejných 6 baterií AH jako další elektrické nářadí Riobi
 • Druhá zastávka, Walmart: Je nyní srpen a Walmart zásobuje pouze sezónní produkty před a během každé sezóny. Walmart byl mimo elektrické trávníky a v krabicích zbývalo jen několik plynových sekaček.
 • Třetí zastávka, Menards: Menards je masivní obchod s domácími výrobky, jako je Home Depot a Lowes, ale je hlavně na Středozápadě. Menards měl několik elektrických trávníků, ale všichni byli v krabicích.

Obrázek 2: Čtyři Riobi s vlastním pohonem 21 ”baterie-elektrické sekačky od 749 do 399. Home Depot, Rhinelander Wisconsin. Foto: Fritz Hasler

sekačka, trávu

Obrázek 3: Riobi 16 ”349 a 13” 299 BARTER-ELECTRIC PUSH. Home Depot, Rhinelander, Wisconsin. Foto: Fritz Hasler

Obrázek 4: Ego bezdrátová elektrická trávník (web Lowes)

Podívejme se na baterii-elektrickou trávu v akci na obr.4. Elektrická trávník napájená z baterie na obr. 4 je s vlastním pohonem a stojí 569. Existují však modely, které stojí jen 149 pro 14 ”push mexing. Vzhledem k tomu, že elektrické motory mají velký točivý moment, měla by tato sekačka rychle pracovat na té vysoké trávě, jako je ta, která je uvedena výše, která má tendenci zastavit plynovou sekačku. S extra bateriemi, které lze snadno změnit, dokáže elektrická trávník zvládnout trávník jakékoli velikosti.

Stejně jako elektrická auta, vaše baterie-elektrická trávník bude stát více dopředu, ale bude to trvat celý život, ušetříte něco na palivo a nebudete muset pohrávat s odchodem na čerpací stanici a rozlití páchnoucího plynu, že Nedělá to do vaší sekačky.

Umělá inteligence Robot Auto Lawnmowers

Každý slyšel o vysavačích robotů, které se potulují o vašem domě a čistí podlahu a koberec bez zásahu. Ukazuje se, že existují také robotičtí trávníky, kteří pracují na stejných principech.

Obrázek 5: Husqvarna Robot Lawnmower. Hardware Three Lakes, tři jezera, Wisconsin. Foto: Fritz Hasler

Ve většině dní můžete vidět robotický trávník, jako je tento (viz obr. 5) Zanesení práce na velkém úrovni travního pole naproti třem jezerům hardwaru v severním Wisconsinu. Jeden si můžete koupit pro svůj trávník za pouhých 2499 v hardwaru. K řezání trávníku používá náhodný vzorec vyhledávání, a když je nízko nabití, automaticky najde nabíjecí stanici a dostane náplň (viz obr. 6). Po obvodu pole je zakopaný drát, aby byl udržován v rámci hranic, ale jinak udržuje trávník dokonale seká bez dohledu. Na obr. 7.

Obrázek 6: Nabíjecí stanice pro Robot Husqvarna Robot. Three Lakes, Wisconsin. Foto: Fritz Hasler

Pravděpodobně nebudete překvapeni, když víte, že malý hardwarový obchod a sousední pole poseté sekačkou robota jsou ve vlastnictví majitele vinařství Three Lakes přes ulici. Na parkovišti vinařství jsou tři cílové nabíječky Tesla 48a a jedna generická nabíječka 1772 L2. Elektrické auto můžete nabít zdarma. Je to jediná nabíjecí stanice elektrického vozidla v severním Wisconsinu, ale v nedalekém minocqua je ve výstavbě nový supercharger Tesla. Majitel také vlastní směšné výkonné vozidlo, které koupil v roce 2015.

Obrázek 7: Husqvarna Autower in Action. (Web Husqvarna)

Všechny vaše nástroje pro domácí zahradu by nyní měly být elektroelektrické baterie

Nejen vaše trávník, ale také vaše listové dmychadla, oříznutí, Edgers, řetězové pily atd., Nyní může být baterie-elektrickým elektřinou a můžete zahodit chrániče uší.

Všechny vaše přenosné nástroje pro domácí obchody, jako jsou řidiči, pily na jig, kruhové pily, pily Sawzall, planety, nehtové zbraně atd., Nyní může být baterie-elektrický. Žádný profesionální stavitel domů by dnes nebyl v práci bez energie a elektrického napájení pro některé z jeho přenosných nástrojů. Pokud si koupíte stejnou značku, můžete pro všechny tyto baterie použít stejné baterie, včetně vaší trávy a řetězové pily. Můžete si nechat jednu sadu baterií nabitých a připravených na jakoukoli práci, kterou máte ve svém rozvrhu.

Krásné pouštní terénní úpravy

Kdo říká, že potřebujete trávu, abyste mohli dělat krásné terénní úpravy v poušti?

Obrázek 8: Kaktusové pupeny a květy, motorkáři a sněhová kaňon parkway cyklistická stezka v Saint George v Utahu. 26. dubna 2021. Fotografie Fritz Hasler

Zaregistrujte se na denní novinky z Cleantechnica na e.mailu. Nebo nás sledujte ve zprávách Google! Mít tip pro Cleantechnica, chcete inzerovat nebo chcete navrhnout hosta pro náš podcast CleanTech Talk? Kontaktujte nás zde.

Bývalý odborník na baterii Tesla vedl Lyten do nové éry baterie lithium-silfur-podcast:

Nemám rád Paywalls. Nemáte rádi Paywalls. Kdo má rád Paywalls? Zde na Cleantechnice jsme na chvíli implementovali omezenou výplatu, ale vždy se cítilo špatně. a bylo vždy těžké rozhodnout, co bychom tam měli za sebou. Teoreticky je váš nejexkluzivnější a nejlepší obsah za výplatou. Ale pak si to přečte méně lidí! Prostě se nám nelíbí Paywalls, a tak jsme se rozhodli vykopat naši.Bohužel, mediální podnikání je stále tvrdým, řezaným krkem s malými maržemi. Je to nekonečná olympijská výzva zůstat nad vodou nebo dokonce-zalapal-zalapal-růst. Tak.

Pokud se vám líbí to, co děláme a chcete nás podpořit, prosím, trochu měsíčně přes PayPal nebo Patreon, aby pomohl našemu týmu dělat to, co děláme!Děkuji! Reklama

Arthur Frederick (Fritz) Hasler, PhD, bývalý vůdce NASA Goddard Space Flight Center Scientific Visualization Analysis Laboratory (tvůrce tohoto ikonického obrazu) a Avid Cleantechnica Reader. Také: Research Meteorolog (Emeritus) v NASA GSFC, Adjunct profesor na Viterbo University On-Line Studies, PSIA L2 Certified Alpine Ski Instructor v Brighton Utah Ski School School.

Copyright © 2023 Cleantechnica. Obsah vytvořený tímto webem je pouze pro účely zábavy. Názory a комментарии и мнения.

Stihl benzínové sekačky na trávu

upínací zařízení. Přesně řezaný trávník je zajištěn centrální úpravou výšky řezání se šesti nastavením. Pokud byste chtěli také mulčit svůj trávník pomocí RM 443, tento benzínový trávník.

PUSH TRAWN SOUWER RM 448 TC

Šířka řezání: 46 CMENGINE Power: 2.1 KW

přizpůsobení, můžete bez námahy dosáhnout rovnoměrně řezaného trávníku. Tato sekačka na trávu s benzínem může být přeměněna na více sekana pomocí speciálního příslušenství pro mulčování. Technický.

Push Secve Lawn-Mower RM 756 GS

Šířka řezání: 54 CMENGINE Power: 2.9 kW

Sekačka na trávu Stihl RM 756 GS byla speciálně vyvinuta pro tvrdé a dlouhodobé použití v profesionálním provozu. Robustní hybridní bydlení je například charakterizováno vysokým.

tlačit sekač na trávu RM 756 YS

Šířka řezání: 54 CMENGINE Power: 2.9 kW

STIHL RM 756 YS BEZPEČNOST STACKÉHO SEKLASKÉ VÝKONSKÉ PRO PROFESIONÁLNÍ PROVOZI. Jeho hybridní bydlení je charakterizováno robustně a trvanlivostí

tlačit sekač na trávu rm 2 r

Šířka řezání: 46 CMENGINE Power: 2.1 KW

2 r Mulching sekačka, střední trávníky mohou být mulčkovány rychle a efektivně. Jeho motor OHV zapůsobí na jeho trvale stabilní výkon, který řídí sečení čepele s pracovní šířkou 46.

Jezdící sekačka na trávu RT 4082

Šířka řezání: 80 cMengine Power: 7.6 kW

Tuto sekačku můžete také volitelně vybavit vložkou mulčování. Zde jsou na trávníku ponechány výstřižky trávy jako přírodní hnojivo, které podporuje růst trávníku. Technické specifikace: Hodnota trávníků: nahoru.

Jezdící sekačka na trávu RT 4097 SX

Šířka řezání: 95 CMENGINE Power: 8.9 kW

Tato sekačka na jízdě umožňuje sekat rozsáhlé oblasti časově úsporným způsobem, aniž byste museli vyprázdnit krabici pro chytač trávy. Boční výboj zajišťuje, že výstřižky jsou během sečení přímo vypuštěny. S jeho.

Oslovte své klienty na jednom místě, po celý rok

Vaše návrhy na zlepšení:

Filtry: Najděte správné produkty rychleji. Terminologie: Použijte nejběžnější termíny průmyslu. Značky: širší výběr. Produkty: Zlepšení relevance sbírky. jiný

Dostávejte aktualizace v této sekci každé dva týdny.

Podrobnosti o tom, jak Agriexpo zpracovává vaše osobní údaje.

S Agriexpo můžete: Najít nedaleký distributor nebo prodejce | Kontaktujte výrobce a získejte nabídku nebo cenu | Prozkoumejte charakteristiky produktu a technické specifikace pro hlavní značky | Zobrazit katalogy PDF a další online dokumentaci

jsou před zdaněním. Vylučují poplatky za doručení a celní povinnosti a nezahrnují další poplatky za možnosti instalace nebo aktivace. jsou pouze indikativní a mohou se lišit podle země, se změnami nákladů na suroviny a směnné kurzy.

Nejlepší sekačky na trávu z roku 2023

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Honda HRX217VKA

Honda HRX217VKA je silný, těžký a ideální pro větší trávníky. Číst

Ego Power LM2135SP

Tato sekačka je silná, pohodlná a radost. Furoval to velmi dobře mulčování a řízení se do kopce. Číst

Honda HRN216VKA

Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Číst

Kobalt KM 5080-06

Elektrická kobalt km 5080-06 byla flexibilní a snadno provozovala a dokáže spuštěna pytle nebo bez pytlů. Číst

Hart HLPM061US

Hart HLPM061us fungoval dobře napříč terény a má jednoduché použití rychlosti. Číst

Nevýhody

Až před několika krátkými lety byly králem sekačky na trávu. Vzhledem k tomu, že více spotřebitelů hledá ekologická auta, domy a, ano, napájecí zařízení, technologie pokročilých baterií odpovídá na hovor.

Dnes mohou spotřebitelé řídit elektrické auto, prosperovat v solárním poháněném domě a udržovat svůj majetek s vybavením napájeným baterií. Ale jsou nové sekačky na trávu s elektrickým tlakem stejně dobré jako staré sekačky s vnitřním spalováním? Rozhodli jsme se to zjistit.

Testovali jsme benzín, elektrické a bateriové sekačky na trávu z předních značek. Dychtili jsme zjistit, zda sekačky na baterii dokážou zvládnout velký dvůr a také osvědčené benzínové modely. Nebyli jsme zklamáni. Honda HRX217VKA (k dispozici na Amazonu) vyšla na vrchol nejlépe celkově, vyhrála svého předchůdce a našeho předchozího vítěze Honda HRN216VKA.

Pro sekačky bez gasolinu je Ego Power LM2135SP (k dispozici na Walmart) naší volbou pro nejlepší elektrickou sekačku na trávu. Toto nastavení sekačky bylo rychlé a dobře se zabývalo našimi testováními. Ego síla také zahrnuje funkce, které se nenacházejí na podobných elektrických modelech.

Honda HRX217VKA byla potěšením použít.

Klidná a mocná, Honda HRX217VKA 21palcová sekačka na trávník Nexite je ta, která má pro větší prostory. Není navržen pro malé yardy a nebudete se vrhnout dovnitř a ven z květinových záhonů a křovin.

Je mi potěšením. Už jsme testovali sekačky Honda a byli jsme obeznámeni s jejich provozem a celkovou kvalitou produktu. HRX217VKA nezklamal. Snadno se sestavuje a nastaví přímo z krabice, začalo to prvním tahem šňůry.

Okamžitě můžete cítit nádech této sekačky s inovativním nexitovým palubou a výkonným motorem. Je těžší než většina sekaček, ale cítí se vysazen na trávníku a perfektně sleduje. Je to sekačka pro velké trávníky a dělá to nejobtížnější řezy hračkou.

Díky svému 200ccovému ovládání motoru a výběrem řízení pohonu se tato sekačka snadno řezá, tašky a mulches nejtěžší trávu s lehkostí. Řízení vybrané jednotky je téměř intuitivní, protože vám umožňuje upravit rychlost chůze pomocí různých nastavení.

Ovládací prvky sekačky jsou velké a snadno použitelné. Sekačku můžete nastavit na tašku nebo mulč nebo kdekoli. Jeho uživatelsky přívětivá platforma je jasně označena. Tuto sekačku na trávu budete používat pro nadcházející roky a roky.

Nevýhody

Ego Power LM2135SP je nejlepší elektrická sekačka na trávu, kterou jsme testovali.

Až před několika lety neměli ti, kteří raději nekoupili kupující sekačku s vnitřním spalováním. Nakonec však dorazila pokročilá technologie baterií a výhody lze snadno vidět v ego Power LM2135SP, o 21palcové elektrické sekačky s vlastním pohonem. Tato bezdrátová sekačka se šířkou řezné 21 palců využívá k napájení až 60 minut řezání trávníku 56 V lithium.

Ego síla je silná, pohodlná a radost. I když baterie trvala jen asi hodinu, sekačka provedla velmi dobře mulčování a řídila se do kopce. Má spoustu točivého momentu a je schopen dělat cokoli, co může sekačka pohánět benzínu. Je čistý, snadno použitelný a efektivní.

Nastavení této sekačky bylo nejjednodušší z parta. Rukojeť sklouzne a složí se přes sekačku s lehkostí, takže úložiště je snap. Jeho úprava na osobní výšku trvá sekundy.

Rychlý 50minutový nabíjení na baterii a jste připraveni jít. Nabíječka baterie má dokonce i chladicí ventilátor, který zlepší doby nabíjení a udržuje baterii v pohodě.

Stejně jako některé z našich ostatních sekaček, ego síla má dvojčata, které zlepšují mulčování a udržují výlety, aby vyprázdnily zadní sáček na minimum. Výška řezání je dosažena jednou snadno přístupnou pákou.

sekačka, trávu

Operace je přímá a kompozitní paluba způsobuje, že sekačka je lehká a snadno se manévruje kolem překážek na dvoře. Jednoduše stiskněte tlačítko napájení, vytáhněte zelenou rukojeť a čepele se začnou otáčet. Duální knoflíky na rukojeti způsobují, že zapojení funkce vlastního prodlusu bezpečí a pohodlí.

Ego síla přichází s LED světlomety pro pohodlí a byla to jediná sekačka, kterou jsme testovali, která se mohla pohnout, když se lopatky netočily. To byla pěkná funkce, která odstranila tlačení sekačky zpět do garáže.

Další sekačky na trávu, které jsme testovali

Dříve náš výběr pro nejlepší sekačku na trávu, Honda HRN216VKA je 21palcová plynová sekačka, která je skvělou volbou pro každý dvůr. Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Snadno zvládne nejtěžší trávníky a v garáži nezabere mnoho prostoru.

Nastavení bylo snadné a sekačka začala při prvním tahu. Jeho hladký motor je tišší než ostatní benzínové sekačky a má více než dostatek síly na řezání a mulčování trávy, i když jde do kopce.

Honda má naskládaný a ofsetový design čepele, který produkuje menší výstřižky, což umožňuje lepší mulčování a pytlování. To znamená efektivnější řezání a méně zastávek vyprázdnit travní tašku. Možnosti pytlování a mulčování lze snadno a bezpečně vybrat, jakmile je sekačka vypnutá, pomocí jedné páky na sečení paluby.

Inovativní systém pro sebepoznání je pohodlný na rukou, poskytuje přiměřenou kontrolu rychlosti a lze jej dokonce upravit pro ty, kteří jsou vyšší nebo kratší. Skládání rukojeti pro skladování lze rychle provést. Tato sekačka na trávu Honda má dokonce i ventil vypnutí plynu pro mimosezónu.

Nevýhody

Elektrická sekačka Kobalt 80V je skvělou volbou pro každého, kdo chce cenově dostupnou, flexibilní a kompaktní sekačku, která se snadno manévruje a nevyžaduje prodlužovací kabely ani plynové plechovky. Sekačka je dostatečně silná na to, aby nasekala hustou trávou, a nabízí vysoce nastavitelnou výšku řezání.

Na 66 liber je velmi snadné ovládat, se schopností jít zabalit nebo bez batohů a můžete složit tlačnou rukojeť pro kompaktní úložiště.

Hlavním remízou je zde 80V bateriový systém, který vám dává hodinu běhu v našem testování, dost na to, aby se na úplné nabití snížil asi 7 500 čtverečních stop. Funguje také v různých dalších nástrojích Kobalt a náhradní díly vás poběží kolem 150. Nabíjení baterie trvá asi 45 minut, když je mrtvá, a jen se objeví do štěrbiny baterie a sekačka se může zapnout stisknutím tlačítka, pokud je vložen bezpečnostní klíč. mnohem snazší, než je třeba použít tradiční stažení tahu.

Celkově, pokud potřebujete pěknou, základní sekačku, aby se práce dokončila a chcete jít bez akumulátoru, je to vynikající volba. Vyřízne čisté čáry, je snadné se používat, dokáže snadno zvládnout většinu trávníků a díky nízké hmotnosti je mnohem snazší pohybovat se nahoru a kolem svahů a kopců.

Zvláště pokud plánujete investovat do řady elektrických nástrojů, je to dobrý systém, do kterého se můžete koupit.

Nevýhody

Tato trávačka Hart byla příjemným překvapením.

Po odstranění z krabice a nabíjení baterií jsme je vystřelili a vytáhli ho na silnou, svěží trávu.

Fungovalo to krásně; jeho výkonný elektrický motor prořízl trávník s lehkostí a dokonce zvýšil jeho revoluce, když jsme řezali silnější trávu. Tato sekačka snadno manipuluje s větším trávníkem.

Hartská sekačka se pohybovala s mocí a důvěrou trávníkem a ovládání rychlosti snadno použilo na dosah ruky. Zatímco naše vítězná plynová sekačka Honda má sofistikovaný systém vybrané jednotky, jednoduchý posuvný lišta Hart funguje také nebo lépe.

Tato vynikající trávník má sílu a pohodlí sekaček, které stojí mnohem více.

Nevýhody

Toro je hodným konkurentem nejvyšších sekaček na tomto seznamu.

Tato sekačka na trávu Toro má největší řezací plochu na 22 palcích a je silná a pohodlná, díky svému osobnímu systému pro sebe prosazování tempo.

Chcete-li zapojit vlastní prosazení, jednoduše zatlačte páku dopředu a sekačka se začne pohybovat vpřed, tlačí ji o něco více a sekačka se pohybuje rychleji. Po několika řadách řezání uvidíte, jak snadné je regulovat rychlost. Tento systém není tak intuitivní jako někteří z ostatních, ale stále to funguje docela dobře.

sekačka, trávu

Další skvělá funkce: Toro má Briggs a Strattonův kontrolní olejový systém, který nikdy nevyžaduje změnu oleje.

Úložiště je také snap, když se držadla sklopí dolů a sekačka může být uložena svisle.

Nevýhody

Na pouhých 58 liber tato sekačka dělá řezání malých trávníků hodně zábavy. Zadní vypouštěcí skluz vám umožňuje oříznout se v blízkosti stromů, postelí a křovin. Zjistil jsem, že jsem se rozběhl kolem překážek pouze jednou rukou.

Toto je jednoduchý stroj s jednou baterií ve středu. Doba nabíjení je rychlá a jakmile je baterie na cestě.

Toto není sekačka na trávu pro záda 40. S řezem 20 palců a malým elektrickým motorem není schopen manipulovat s většími trávníky. Ale pro většinu středních až malých yardů může tato sekačka vyčistit oblast v žádném okamžiku.

Světlo a snadno se ukládá, je to perfektní sekačka, aby trávník vypadal skvěle.

Nevýhody

21palcová Ryobi Ry401150 40-voltová sekačka se nastavila rychle a snadno přímo z krabice. Zahrnuje dvojité čepele a řezy čisté a čisté.

Tato sekačka je dodávána se dvěma bateriemi, které lze nainstalovat v horní části stroje. Jednou z pozoruhodnou nevýhodou je, že sekačku pohánějí pouze jednu baterii najednou. přibližně 30 minut si utřete trávu a po vyčerpání první baterie, zastavíte a přesunete přepínač, abyste zapojili druhou baterii. Ryobi říká, že baterie vydrží 70 minut, ale zastavení změny baterií se zdá kontraproduktivní.

Jinak sekačka vedla dobře a dokončila všechny testy. Má úpravu výšky jedné páky a je dostatečně lehké, aby manévrovalo kolem překážek. Má dostatek energie a manipuloval s kopcem s malým namáhám.

Zatímco na elektrické frontě byly ego i Ryobi solidní umělci, Ryobi byl zklamán jeho ovládacími prvky pro sebe. Ovládací prvky jsou umístěny pod barem, ale páka je vágní a nereagující. Protože páka je určena pouze pro palce, musíte páku tlačit nepříjemně, aby se sekačka zvýšila na rychlost.

Nevýhody

Pro sekačku na šňůře sekačka Greenworks 25022 vedla docela dobře. Nastavení bylo snadné a jakmile bylo zapojeno, začalo to hned.

Samozřejmě, než použijete sekačku, existuje časově náročný úkol odhalit prodlužovací kabel, rozmotat jej a najít vhodnou outdoorovou zástrčku. Jakmile je sekačka připojena, přijímá svůj účel snadno.

Má výkonný elektrický motor s 12 amph, který nemusí dobýt větší trávníky, ale je ideální pro menší yardy a ořezávací povinnosti. Nemluvě o tom, že to nabízí čisté a dokonce sečení.

Nebylo to samohybné, vyžaduje to určité úsilí, aby se sekačka a šňůra do kopce prosazovala a poté procházela cestou zpět, aby se neřezala šňůru.

Jeho malá velikost způsobuje, že skladování je hračkou.

Nevýhody

14palcová sekačka Sun Joe MJ401E je nejjednodušší ukládat. Díky jeho drobné velikosti z něj dělá perfektní sekačku na trávu pro malé yardy a oříznutí. Je to dost lehké na to, aby se zvedla a pohybovala, a přichází s snadno použitelným systémem pytle.

Přesto to není sekačka na trávu pro řezání typického příměstského trávníku, protože jeho lehká, krátká základna a malá kola je trochu nestabilní nad kořeny a koleje.

Ze všech testovaných na trávu, Sun Joe poskytoval největší obtížnost, když přišel čas upravit výšku čepelí. Sekačka využívá pevné nápravy, přední a zadní a nápravy jsou umístěny ve třech sekačkách ve třech šálech. Chcete-li změnit výšku řezu, musíte vytáhnout pružinové nápravy z jejich pozic a posunout je nahoru nebo dolů. Je to náročné cvičení.

Sun Joe je šňůra, takže řezací plocha je omezená. Na jeho kredit je při běhu dostatečně silný, ale omezený rozsah znamená, že budete mít těžko řešit celý dvůr.

Jak jsme testovali sekačky na trávu

Testeři

Strávili jsme letní sečení půl akru nového Anglie, znovu a znovu.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Ray Lane je správcem obchodu s supermarketem v důchodu, vášnivý golfista a tester produktu pro kontrolu. Jeho trávník je závistí Cumberlandu, Rhode Island, a v průběhu let používal několik push mezerů. Ve věku 83 let byl jeho vstup na sekačky kritický, konkrétně při hodnocení snadného startu, manévrovatelnosti a bezpečnosti.

Testy

Testovali jsme sekačky na trávu na ploché půdě i kopci, abychom otestovali manévrovatelnost a sílu.

Po objednání od maloobchodníků jako Lowe’s a The Home Depot jsme sestavili každou sekačku a vzali si na vědomí snadnost nastavení a jak rychle jsme mohli upravit rukojeť podle našich preferencí. Poté jsme přidali benzín, baterii nebo elektrickou šňůru, aby se sekačka připravila. Vyhodnotili jsme se s lehkostí nastavení výšky řezání, nejprve testovali vysokou výšku řezání a poté dolní výšku.

Každou sekačku jsme vzali na několik průchodů nesestříhaného trávníku s půl akrem, měřili přibližně 22 000 čtverečních stop a poznamenali, jak se sníží ve vysoké výšce a nižší výšce, zatímco jsme monitorovali jak tašky, tak mulčování funkcí. Pak jsme vzali každou sekačku nahoru a dolů po travnatém kopci, abychom viděli, jak hráli. Náš poslední test byl testování schopnosti úložiště.

Co byste měli vědět o sekačkách na trávu

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mohou vytáhnout část úsilí ze sečení chůze.

Existují dva základní typy sekaček na procházce: tlačení a samohybnutí.

Typ sekačky je obvykle menší, lehčí a snadněji se ukládá. Používají se především pro menší úrovně trávníků. Jsou ideální pro čištění oblastí, které mohou větší jezdecké sekačky na trávu. Mohou být provozovány benzínem, šňůry nebo baterií.

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mají obvykle větší průměr řezu a mohou se pohybovat sami prostřednictvím ovládacích prvků operátora. Tyto sekačky mohou být také napájeny benzínem, šňůry nebo baterií. Vzhledem k tomu, že berou nápor odtlačování, jsou sekačky s vlastním pohonem ideální pro větší trávníky až na půl akru, a mohou snadno manipulovat s kopci a svažitý trávníky. Tyto sekačky s vlastním pohonem nejsou plně robotické sekačky na trávu, takže stále musíte dělat nějakou práci, která je vede kolem vašeho dvora.

Co je to sekačka na trávu?

První sekačky na trávu se začaly objevovat na konci šedesátých let. Jak předměstí rostla a trávníky se zvětšily, tlačení těžké ocelové sekačky kolem letního odpoledne nebylo to, co většina lidí chtěla dělat.

První sekačky s vlastním pohonem měli primitivní systémy pohonu předních kol, které fungovaly dostatečně dobře, ale sekačky se často pohybovaly příliš pomalu. Jistě, nebyli jste tlačeni, ale byli jste chyceni v pomalu se pohybujícím průvodu trávníku. Brzy sekačky se buď pohybovaly příliš pomalu nebo příliš rychle, aby odpovídaly přirozené rychlosti chůze.

Dnešní sekačky nabízejí mnohem lepší pohotový systém. Například různá nastavení rychlosti chůze umožňuje například různá nastavení rychlosti chůze proměnné rychlosti Honda Nexite Rychlost 4-v-1. Majitelé mohou doslova vytočit svou preferovanou rychlost chůze, aby se stali sekačkou, ne taženi a nemusí tlačit.

Ego Power Select Cut 56-volt Churtless 21-In Self-Projevy bezdrátové elektrické trávníkové sekačky dokonce umožňuje operátorovi jet ven na trávník bez otočení čepele. To je skvělá funkce.

Dnešní sekačky s vlastním pohonem snižují únavu operátora a usnadňují řezání trávy než před lety. Sekačky s vlastním pohonem zvyšují řezání na kopcích bezpečnějším a efektivnějším. A s moderními možnostmi rychlosti dělají letní fušku trochu příjemnější.

Benzín, elektrická šňůra nebo baterie. která je pro vás pravý sekačka?

Sekačky na trávu s baterií mohou být výkonné a efektivní.

Benzín

Na trávníku poháněné benzínem udržovaly trávníky po celá desetiletí pěstěné trávníky. Jsou silné, spolehlivé a cenově dostupné a přicházejí s rysy, jako je samohybná pohyb, mulčování a samočistící dostupnost. Jsou dostatečně silní pro velké práce na péči o trávník a mohou řešit jakýkoli trávník od čtvrt-do polovičního akru. Jakýkoli trávník větší než to by vyžadovalo jízdní sekačku.

Ale sekačky poháněné plynem vyzařují nebezpečný oxid uhelnatý a uhlovodíky, vyžadují každoroční údržbu a vyžadují skladování benzínu a oleje. To nemusí být vhodné pro některé spotřebitele.

Elektrická elektřina

Elektrické sekačky na šňůry jsou už roky a byly historicky volbou spotřebitelů, kteří měli menší trávníky a nepotřebovali silnější benzínovou sekačku. Zatímco je dostatečně výkonná, aby byla nejvíce snižována nebo oříznutí, jedna zřejmá nevýhoda sekačky je elektrická šňůra.

Pro jakýkoli dvorek hodný sečení je k napájení sekačky nutný dlouhý elektrický prodlužovací kabel. To může být malá obtěžování, jako je nutnost udržet se kabel bez zamotaného do stromů a keřů, k velké nepříjemnosti, když ji projete a nakrájíte ji na malé kousky.

Elektrické sekačky s kabely však nevyžadují žádný plyn, olej ani údržbu a kromě času na čas od času mohou spolehlivě provádět roky spolehlivě.

baterie

Auta, napájecí zařízení a nástroje poháněná baterií existují po dlouhou dobu. Elektrické motory byly dostatečně silné a spolehlivé, ale baterie nebyla. Jen před několika lety by mohlo elektrické auto očekávat, že půjde jen 100 mil za poplatek a elektrické nástroje a vybavení také netrvalo dlouho. V posledních několika letech se technologie baterií zlepšila o skoky a meze.

Elektrické automobily mohou očekávat, že stovky kilometrů na poplatek a elektrické nástroje a vybavení mohou trvat celý den. Tato technologie lithiové baterie si našla cestu k trávníkům a vytvořila životaschopnou možnost pro ty spotřebitele, kteří nechtějí plyn a nechtějí šňůru. Tyto sekačky napájené baterií jsou silné, efektivní, lehké a zelené. Mnozí nyní používají bezkarzované elektrické motory, které jsou efektivnější, produkují více točivého momentu a jsou déle trvající než starší elektrické motory s kartáči.

Jak často bych měl sekat trávník?

Řezání trávníku příliš často a jeho řezání, pouze když se zarostl, jsou nezdravé pro svěží, krásný trávník. Pravidlem v odvětví péče o trávu je udržovat trávu mezi 3 palci a 3.5 palců na délku. To umožňuje, aby tráva byla dostatečně dlouhá na to, aby se dařilo za horkého letního počasí.

Při řezání trávy nikdy neberte více než třetinu čepele. Jinými slovy, nikdy neřízejte více než palec nebo tak. Nejen, že to způsobuje shlukování trávy na trávníku nebo v tašce sekačky, ale také to vyžaduje příliš mnoho živin a vlhkosti ze samotné trávy.

Po pozdní zimní ošetření hnojiv a často těžkých dešťů začnou ožívat trávníky. Zjistíte, že tráva bude muset řezat každé 4 až 5 dní, aby se odstranila dostatečná délka. Jakmile letní bliká a teplota stoupá, tráva poroste o něco pomaleji a řezání jednou týden je přiměřené.

Je také důležité udržovat čepele vaší trávy dobré a ostré. Protože lopatky na trávu jsou často vyrobeny z oceli, po období řezání se vyvinou matnou hranu. Matná hrana na čepeli roztrhne trávu a ne ji neřízne. To může mít za následek zhnědnutí špiček trávy a také více stresu na sekačku.

Zatímco jste pod palubou, kontrolujete tyto čepele. a vždy odpojte vodič zapalovací svíčky, než se dostanete pod sekač.

Setkat se s testery

Ředitel, vývoj obsahu

TJ je ředitelem vývoje obsahu při přezkumu. Je rodák z Massachusetts a zakryl elektroniku, kamery, televizory, smartphony, rodičovství a další pro recenze. Pochází ze samo-stylizovaného „Cranberry Capitol of the World“, což je ve skutečnosti skutečná věc.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Kontrola naší práce.

Náš tým je zde pro jeden účel: aby vám pomohl koupit ty nejlepší věci a milovat to, co vlastníte. Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. Mít jiný názor na něco, co doporučujeme? Pošlete nám e.mail a porovnáme poznámky.