Skřírná deska Úhel stropu je vnitřní jako řez

Jak vytvořit úhel na stropním soklu s přihrádkou. Instrukce krok za krokem

Skřírná deska pro strop je dekorativní prvek, který odděluje stropní tapetu nebo dlaždice od tapety na zdi. Dokončuje vzhled místnosti a dává úplnost designu. Abychom se však správně připojili k dvěma proužkům základní desky v rohu, je nutné jej správně opravit. Jak přesně se to děje?.

Nejjednodušší způsob je přizpůsobit proužky sukní desky a odříznout ji pomocí. Toto zařízení je design ve tvaru písmene P (něco jako krabice bez jedné ze stěn). V bočních stěnách jsou řezy prováděny předem, které se dále používají jako šablona pro řezání obřadových desek i dalších materiálů.

Řezání sukníků pod úhlem pomocí zajíčka sledujte v tomto videu.

 • Umožňuje vám přesně řezat okraje základní desky podle hotové šablony.
 • Je to snadné to udělat pomocí vlastních rukou pomocí čtyř prken, čtverce a pily. V tomto případě můžete vyříznout drážky šablon pro každou chuť v závislosti na požadovaném typu práce.
 • S tím je snadné vytvořit vnitřní i vnější úhel.

Jediná nevýhoda této metody se vztahuje pouze na ty případy, kdy je klepání vytvořeno vlastními rukama: je nutné předem pečlivě obrysové řádky pro sloty šablony pomocí transportéru, aniž by se odchylovala stupeň.

Řezání úhlu na stropních kabelových deskách podle Strule má své vlastní vlastnosti. Možná budete mít také zájem seznámit se s článkem na toto téma, omítkou zdí s vlastními rukama, typy omítky.

Externí

.

Interiér

Pro vnitřní. také, ale v opačném pořadí: Aplikace se vyskytuje na levé nebo vzdálené straně míchání.

Oba řezané sokly jsou aplikovány na místě bez lepení. Pokud existují trhliny. fragmenty jsou navzájem řízeny nožem. Malé vady lze později pokrýt tmelem. Bude také užitečné seznámit se s článkem, jak vyrobit tmel pro zdi vlastními rukama.

Ruce Right Důležité: I při použití šablony vyžaduje řezání úhlů určitou dovednost

Několik slov o nástrojích a materiálech

Jinými slovy, z plastu jsou nyní vyrobeny na podlahové podlahové desky z dřeva nebo polyvinylchloridu (PVC). Stropní filé mají trochu více seznam:

Sortiment stropních kanálů je mnohem širší než soubor podlahy.

 • Polyuretan. Tyto sukní desky mají dobrou elasticitu a mohou ohýbat radiální a jiné zakřivené povrchy, ale v každém případě je musí být řezány, aby byly vyříznuty;
 • Pěna. nejjednodušší možnost rozpočtu, cena pěnových solistů je nízká a jsou velmi snadno řezány;
 • PVC. Princip je stejný jako podlahové sukní desky, ale sestava je mnohem širší;
 • Dřevěné. podobné podlaze, pouze existují široké modely;
 • . Ale spravedlivě je zmínit stojí za to.

Protože je nemožné správně řezat stropní kaluž a její podlahu dobrým nástrojem, budeme v tomto problému přebývat o něco více.

Nejlepší, téměř ideální nástroj pro řezání jakýchkoli sukníků a nejen je pila s rotačním lůžkem. Disk s vysokou rychlostí vytváří hladké a přesné sekce a postel v těchto jednotkách se mění do jakéhokoli rohu. Problém je pouze ve vážných nákladech na tento nástroj.

Konec pily je téměř dokonalým nástrojem pro řezání sukních desek a nejen jejich.

Předpokládá se, že jedním z nejlepších ručních nástrojů pro přesný řez malých barů je tréninková pila. V zásadě je to pravda, ale řeknu vám to upřímně, opravdu vysoce kvalitní, ani s aktuálním sortimentem není snadné najít. Pokud se stále rozhodnete koupit podobný nástroj, pak si vezměte pilu s malým zubem.

Tréninková pila je vhodná, když pracujete s hloupou.

Teoreticky mohou být polystyren a polyuretan řezán jakýmkoli ostrým a odolným nožem. Ale zároveň musíte mít pevnou ruku a alespoň trochu zkušeností s řezáním pěny. Plus široké filé s nožem je velmi problematické řezat.

Bez zkušeností je jasné řez nožem velmi problematické.

Je vhodný pro řezání absolutně jakéhokoli materiálu, od pěny a dřeva. Mimochodem, často se ptají otázce, jak nakrájet plastovou kaluž pro podlahu, a tak. vezměte si hackerskou pilu pro kov a rozhodně se neuděláte chybou.

Pro řezání sukních desek je hackerská pila pro kov považována za jeden z nejlepších nástrojů.

Pracovní řešení pro přípravu baget bez

Další možností řezání baru je vytvořit určitý design hustého lepenky a dřevěného baru. První krok: Musíte ohýbat lepenku v úhlu, který jste měřili v rohu místnosti. Poté do dřevěné tyče navržené tak, aby odřízl úhel, stiskněte lepenku a nakreslete rybářskou linii pro oříznutí, podél, podél proříznutí tyče. to bude vaše šablona. Chcete.li odříznout filtr, položte na horní část tyče dřevěnou šablonu a ořízněte požadovaný úhel podél tyče.

Poslední navrhovaná verze řezání filetů bez Chusla je nejpřesnější a nejjednodušší, ale poněkud nákladná. Toto je akvizice speciálního příslušenství, které zahrnuje připravené interní a externí úhly pro maskování nepřesných řezů. Tato metoda má jednu nevýhodu: vzhled stropních proužků má mnoho možností, takže úhly ze sady nemusí být vhodné pro vaše římsy. Můžete si koupit stropní soklus a sadu rohů v jakémkoli konstrukčním obchodě-výrobce obvykle doprovází jeho stropní římsy takovými sadami.

Skutečný návrh na stavebním trhu. Kindecor Skirting člun vyrobený z pěnového polystyrenu vyrobeného pomocí technologie vytlačování. Proto stropní proužky ruské společnosti KindEcor nemají nedostatky PPU římsy. Náklady na římsy jsou mnohem nižší než polystyren nebo jiné analogy.

Ale ve starých domech s „plovoucími“ rohy je nepravděpodobné, že by takové sady byly užitečné. v soupravě najdete pouze rohy při 45 0. 60 0 a 90 0. Jak napravit situaci? Musíte přibližně odříznout konec bagety. Úhel asi 45 0. A pak, pro několik příkladů, zkrácejte úhel na požadovanou hodnotu na místě.

Při řezání bagety a vytvoření vnějšího rohu použijte následující metodu:

 • Stiskněte základní desku na pravou stranu rohu tak, aby tyč vyčníval kolem úhlu alespoň na jeho šířku;
 • S tužkou označte rybářskou linii pro zastřihovač na stropě;
 • Stiskněte základní desku na levou stranu rohu tak, aby tyč vyčníval kolem úhlu alespoň na jeho šířku;
 • S tužkou označte rybářskou linii pro zastřihovač na stropě, označte průsečík těchto dvou řádků;
 • Zkopírujte značení na liště, připojte body s čářem, ořízněte bagetu podél této linie;
 • Zkontrolujte vyrovnanost řezů nanesením připravených bagetů na vnější roh;
 • .

Jak trochu řezat soklus

Fetling je trihedrální krabička ze dřeva, kovu nebo plastu, ve dvou svislých plochách, které jsou vyrobeny skrz sloty, umístěné v úhlu 90 a 45 stupňů (viz viz. Kloub zdi a strop: Jak si vybrat správný stropní soklus). S pomocí cusetu je stropní hrací deska snadno vyzvána, aby zakotvila rovné sekce a navrhla pravé přímé úhly.

Vnitřní úhly

Ve standardní obdélníkové místnosti jsou všechny rohy vnitřní. Samolepka soklu začíná přesně s nimi, takže nemůžete věnovat pozornost přizpůsobení se po celé délce.

Rada. Před odříznutím stropního základní desky se rozhodněte, na které straně se sousedí s stěnou a která. ke stropu. Závisí to na reliéfu produktu a jeho profilu. Pokud není suknící deska symetrická, pak je jeho širší police připevněna ke zdi.

Opravte instalaci stropní základní desky

 • Chcete.li oříznout levý roh, nastavte základní desku do klepání tak, aby jeho dlouhá část byla nalevo od vás, a ta, kterou budete řezat, je velmi rychle, s mírným vstupem na pravou štěrbinu 45 stupňů (viz viz. Pěnová stropní římsy: levné, rozzlobené a také velmi krásné).
 • Ta část sukní desky, která přilepí ke stropu, stiskne spodní část dna a ta ke zdi. stiskněte boční stěnu na nejbližší stranu k vám.
 • Pevně ​​držící kaluž v této poloze, prořízněte roh hacksanou nebo konstrukčním nožem skrz slot.

Jak řezat stropní kaluž pro levou stranu vnitřního úhlu

Řezání rohů obou sukníků je zatlačte do rohu bez lepidla, abyste se ujistili, že se řezy shodují. Pokud tomu tak není, pak je ořízněte konstrukčním nožem. Poté může být soklu.

Rada. Zkušené povrchové úpravy doporučují začátečníkům, aby se nejprve vešli a přilepili základní desku ve všech rozích, a poté mezi nimi přilepte rovné části.

Vnější úhly

Vnější rohy se nacházejí v místnostech s vnitřními výčnělky nebo výklenky (viz. Jak vytvořit úhel stropního soklu: doporučení od Masters). Pokud nevíte, jak v tomto případě správně snížit stropní kabely, pak jsme vás urychlili ujistit. To se provádí stejným způsobem jako v předchozím případě, přičemž jediný rozdíl je v tom, že levá sukní deska je proříznuta levou a ne pravá slot. To znamená z jiného úhlu.

Výsledkem je, že část sukní desky, která se sousedí se stropem, se ukáže déle.

Chováme podobně se správnou suknící deskou: vložili jsme ji do pravého klepání, svírali se ke spodní a boční stěně a prořízli ji pravým slotem.

Pozornost! Lepnutí základní desky do vnějšího rohu se ujistěte, že se okraj jeho spodní části přesně shoduje s okrajem úhlu zdi. Pokud existují dotazy, nezapomeňte na konci článku sledovat podrobné video.

Nyní musíte podrobně studovat, jak snížit úhel na stropním soklu.

Se stánkem

45 stupňů sukní desky je mnohem snazší řezat ve STUSL. Nesnažte se to zkusit, pracovat pro „možná“. Všechny sklony jsou již jasně zobrazeny na šabloně. Mimochodem, lze to provést samostatně. Zde je instrukce pro jednoduchou šablonu.

Vnitřní úhly

Před odříznutím stropní základní desky v rozích změřte délku a dejte značku. Vložte zábradlí do klepání také, jak bude dále připojeno.

Stiskněte jej na daleko od zdi šablony a držte ji levou rukou. Najděte slot zodpovědný za 45 start řezací. Vyřízněte druhou zábradlí stejným způsobem, teprve nyní držte pravou rukou a použijte druhý slot na stejné straně.

Nyní můžete ukotvit stropní základní desku v rozích. Stěny mohou být poseté a jejich úhel nebude ani. Pak stačí odstranit přebytečný materiál s hrubým brusným papírem nebo řezačkou konstrukce.

To je vše, nyní víte, jak opravit stropní základní desku ve vnitřních rohách.

Vystřihněte od vnější části formování. Na výstupní výstupy se roztrhne okraj a odstraňte otřepy, aby se odstranily.

Externí sekce

Mezitím, jak trochu snížit stropní soklus v rozích vnějších a vnitřních rozdílů. Změňte pouze umístění proužku formování, jako na obrázku.

Když neexistuje

Jak správně zkrátit úhel na stropním soklu, pokud neexistuje továrna? V zásadě je to možné, ale přesnost bude kulhavá.

Označujeme strop

Před odříznutím rohů na stropních lištách označte zeď.

Jako vzorec vezměte formování tak, aby se štítek pro křižovatky jasně dostal do středu.

Rozřízněte rohy

A tak je čas odříznout základní desku. Naneste formování na zeď a připojte se k označení. Kolmá rybářská linie pro zastřihovač padá na ni. toto je průsečík. Nakreslete z něj čáry do opačného rohu kolejnice.

Zbývá pouze odříznout úhel základní desky. S 2. Kolejnicí musíte opakovat stejný postup.

Plus této metody spočívá v tom, že se stěží není třeba se připojit k rohů stropního soklu. I když svah není dokonalý, bod spadne přesně do oblasti, kterou je třeba řezat.

Překryvy

Obecně nemůžete vůbec trpět hledáním úhlů. Je docela přijatelné koupit překryvy.

Rohy pro stropní kabely z pěny jsou přilepeny k místu stěn stěn.

Na jejich stranách mají dokonce letadla, kde musíte přilepit stropní sok. Je pravda, že to není vhodné v žádném designu a je obtížné je najít v obchodech.

Jaké nástroje lze použít?

Proveditelnost používání určitých nástrojů je spojena s materiály, z nichž bude vyroben sok.

Stůl. Jeden. Odrůdy materiálů a rysů jejich použití.

Různé vlastnosti materiálu materiálů, požadavky na nástroj
Polyvinylchlorid (PVC) Skřírné desky PVC se liší v tom, že jsou snadno poškozeny stisknutím a již neobnovují jejich dřívější vzhled, protože jsou zbaveny pružnosti. Při řezání proto nelze stisknout takové sukní desky. Střih konstrukčním nožem nebo hackerskou pivou na kovu. Vhodná je také čepel nebo naostřený kuchyňský nůž.
Polystyrén Pěnový sokluh také není příliš odolný, ale lepší analogy polyvinylchloridu. Je snadné se rozpadat. Stejné nástroje můžete použít jako pro PVC
Dřevo Silnější a estetičtější než jejich analogy polymeru, ale je to drahé. Strom je nejlépe řezán hacksanou, můžete na kovu, i když riskujete ucpávání zubů plátna dřevěnou pilinou. Nejvhodnější je hackerská pila s nožem s častými zuby.

Před zahájením práce

Výběr správné šířky bagety je klíčem k krásnému interiéru. Důležitou roli v procesu řezání je také hraná metoda, kterou to děláte. Chceme vám dát několik doporučení, která pomohou dosáhnout jejich plánu.

Jak si tedy vybrat šířku materiálu a jak snížit stropní základní desku v rozích:

skřírná, deska, úhel, stropu, vnitřní
 • Připravený povrch stěn není standardem vyrovnanosti, používejte prkna menší šířky, protože jsou flexibilnější a budou schopny uzavřít maximální počet vad. V souladu s tím, naopak, čím dokonalejší je povrch, tím větší je však na paměti, že šířka formování. namontujte úzkou bagetu v místnostech s nízkými stropy, aby se jejich vizuálně nesnížily;
 • Vždy naneste levou stranu rohu na stehy, zatímco kape vlevo, vpravo. vpravo. Kromě toho by to měla být stranou nástroje blíže k vám, vzdálené. pro podlahové lišty. Prosím, nezaměňujte.

Níže se budeme zabývat stanoveným úkolem, kde to zjistíte. jak správně snížit rohy stropního soklu as největší kvalitou.

Externí

Existuje jedna nuance tohoto procesu, na kterou byste nikdy neměli zapomenout. Vždy se proto díváme na strop níže, když je tyč umístěn do klepání (ke zdi blíže k vám), musí být otočen vzhůru nohama.

Horní část formování pak bude mít níže a dolní, v tomto pořadí nahoře. Když se připojí, nebudou tedy mezi roviny úhlu žádné mezery mezi roviny úhlu.

 • Vezměte měřicí nástroje, například ruleta a tužku. Začněte označit z vnitřního úhlu, takže vám nebude chybět externí. Může se stát, že není dostatek délky bagety a musíte udělat mnoho kloubů;
 • Naneste formování na povrch stropu a označte rozměry;
 • Připravte klepání a hacknu na kov. Stiskněte bagetu na nástroj poblíž vaší strany;
 • Udržujte zaškrtnutí rukou a vyberte polohu hackerské kresby, ve které bude nastaven odpovídající úhel připojení. Mohou to být standardní parametry. 45, 90 nebo 135 ° nebo libovolné, pro které je nutné zatlačit klepání do zvoleného stupně;
 • Vyřízněte obrobek pomocí pily;
 • Namontujte opačný lištu k blízké stěně nástroje a opravte ji rukou;
 • Umístěte zvolený titul na Stuplet a ořízněte obrobek s hackerskou pivou pro kov;
 • Pobřeží výsledný soklus prkna.

Tip: Pokud jsou stěny vzájemně propojeny v pravém úhlu, pouze v tomto případě vám pomůžete při práci klepání, jinak budete muset namontovat své vlastní ruce.

Interiér

Existuje profesionální klepání, které má rotační platformu a lze jej rozšířit, aby se získalo svévolné úhly, jakož i pro domácí použití, kde jsou omezené zvláštní příležitosti. Obvykle v opravě stačí použít druhou možnost.

Takže základní princip. stropní proužky jsou odříznuty na nejbližší zdi nástroje, doufáme, že jste nezapomněli.

 • Změřte požadovanou délku bagety a naneste ji na plochu stropu;
 • Vložte bar Barbood do klepání, zatímco jeho poloha by měla plně odpovídat umístění bagety na stropě;
 • Stiskněte lištu na blízkou stěnu nástroje;
 • Vyberte odpovídající stupeň řezu, nejčastěji je to 45. Ujistěte se, že rukojeť nože je co nejblíže k ruce, která drží tyč, aby se řez co nejpřesněji provedl;
 • Vystřihněte obrobek, ale nevyužijte zbytečné úsilí na hackerskou pilu;
 • Připravte a odřízněte opačnou bagetovou lištu a nezapomeňte, že by měl být přitlačen k blízké zdi;
 • Vyberte odpovídající úhel řezu pro něj a ponechejte minimální vzdálenost mezi držadlem nože a držení ruky;
 • Vyřízněte okraj tyče.

Zbývá zkontrolovat správnost dokování segmentů a pokud vše odpovídá očekáváním, nainstalujte je na místě.

Tip: Začněte řezat z přední části formování, pak jej můžete co nejpřesněji orientovat na místě. Rohy dřevěné bagety po řezání, ošetření a upravení souboru.

Jak vyrobit rohy stropní bagety bez spěchu

Poprvé se rozhodl vytvořit rám na stropě, začátečník v tom nevidí žádný problém, ale marně. Doporučujeme vám okamžitě vzít v úvahu náklady na určitou částku materiálu, který bude muset být odhozen pryč.

Bohužel, v jakém úhlu řezat stropní základní desku závisí pouze na připojení stěn mezi sebou. Ne každý odpovídá přímému, pro které stačí jednoduše odříznout tyč pod 45 °. Často existují parametry odpovídající 85 nebo 95 stupňům, ale to je již problém pro začátečníky.

Pokud jste vlastníkem bytu postaveného v minulém století, bylo to obecně považováno za normu Pokusíme se vám pomoci vyřešit tento problém s minimálními náklady, protože cena ne každé formování penny.

Jak tedy správně vyříznout rohy stropního sukní desky pro vnitřní úhel:

Připravte nástroj, který bude potřebovat v práci.

 • Vezměte formování a vložte jej do vybraného rohu. Orientujte to stejným způsobem, jak bude nainstalováno nakonec. Nakreslete rybářskou linii pro oříznutí podél baru tužkou a odstraňte ji;
 • Proveďte stejný postup s druhým plnivem jako u předchozího. V tomto případě musí sousedit s připojením;
 • Výsledkem je, že získáte značenou oblast;
 • Vezměte si bagetu a opřete ji o značení. Přeneste na to průsečík dvou řádků nakreslených dříve;
 • Nakreslete z ní čáru k opačnému okraji výplně, což bude linií řezu. S druhou bagetou, udělejte to samé.

Mluví ostrým nožem nebo pilou na kovu nařízněte okraj lišty.Podívejte se na dva výsledné bagety a připojte je k rohu. Mezi nimi by neměla být žádná mezera, jinak proveďte korekci povrchů s nožem.

Impromptu PROSÍČEJTE VLASTNOSTI VLASTNÍMI VLASTNÍMI

Zaklepejte si vlastní ruce také obtížné.

Budou zapotřebí tři dřevěné proužky nebo desky, které musí být sestaveny v krabici ve tvaru p. Poté jsou na stěnách krabice naplánovány potřebné rohy a řezání. Výsledkem by mělo být dřevěné klepání, ve kterém jsou vyříznuty drážky.

Kombinace improvizovaného navigovaného a šablony s zamýšlenými liniemi. Pro pohodlí řezání je nutné postavit něco, co bude vhodné držet tyč stropního soklu, protože je obtížné jej udržet na váze. Stačí nasadit dva dřevěné prkna nebo desky rohu. Na papíře musíte nakreslit čáry s úhly pro řezání při 45 stupních nebo pod jiným. Pak připojíme soklus k rohu, stiskneme jej rukou, jak je popsáno v technologii použití rozrušení, přesuneme kus papíru se šablonou na okraj, kde se chystáme provést řez a odříznutí. V procesu řezání se zaměřujeme na rybářskou linii pro výstřih.

Jako improvizovaný můžete použít cokoli, všechno. Že tvoříme úhel. Například stůl se přesunul ke zdi.

Důležité! Věnujte pozornost pravidlu měření pro ořezávání solupu stropu. Pro nastínění vnitřního úhlu je nutné měřit délku přímo ze samého rohu. Pro nastínění vnějšího úhlu je nutné navigovat, že sukní deska vyčnívá hluboko do místnosti ve vzdálenosti rovnající se jeho šířce.

Než odřízněte lištu odezvy a vyzkoušejte na jejich umístění, nekonsolidujte prkna sukních desek stropu a vyzkoušejte jejich polohu. Teprve poté, co se dvě odezvy dokonale sblížily v rohu, můžete je začít opravit na strop. Malé nedostatky lze dokončit souborem nebo souborem v případě dřevěných a polyuretanových sukníků. Aby se přizpůsobilo pěnové výrobky, bude muset být ovládána ostrým nožem.

Pokud najednou, dokonce i po přizpůsobení kabelů mezi nimi, zůstává malá mezera, nezoufejte, může být uzavřeno tmelem. Snížení stropního soklu není obtížné. Ale aby se nepořádalo mnoho produktů, je lepší nejprve cvičit v malých mezerách.