Skleněné brusné kolo. Skleněné brusné kolo

Skleněné brusné kolo

Hrubé broušení 150 mm průměrné broušení 120 mm150 mm dia Grit 240# 320# gumová kola pro leštění 120 mm150 mm dia vlněné koly pro konečné leštění 150 mm dia tripeppaningové nástroje (čočky) a nástroje pro generování křivek (Lenees) Síčky (kontinuální okraj) více.

Thiruvanmiyur, Chennai, Tamil Nadu

Skleněná broušení kol

Hrubé broušení 150 mm Dia Grit 80# 100# Jemné broušení 120 mm/150 mm Dia Grit 240# 320# Gumová kola pro leštění 120 mm/150 mm Dia Wheels Wheels pro konečné leštění 150 mm průměrovou komoru (čočky) Pelety a nástroje pro generování křivek) (Nepřetržitý okraj) pro více.

Thiruvanmiyur, Chennai, Tamil Nadu

  Pošlete svůj požadavek na nákup Získejte citace od ověřených dodavatelů

Skleněné brusné kolo

Získejte cenovou cenovou cenovou nabídku Jsme podporováni týmem zdatného personálu, který nám zcela pomáhá a klade zvláštní důraz na balení produktů, abychom se během tranzitu vyhnuli jakémukoli poškození. Vyvinuli jsme velké úložné zařízení, které je vybaveno moderními zařízeními pro načítání a vyložení více.

Skleněná broušení kol

Získejte cenovou nabídku Glass Brousing Wheels se vyrábí z křemíkového karbidu Grits Black / Green „C40“, C60 “a„ C80 se značením na kolech. Tato speciální kola vyrobená z křemíkových karbidů se používají pro broušení skla, zkosení a dávání různých tvarů, více rytí.

Skleněné brusné kolo

Získejte cenovou nabídku Glass Brousing Wheels se vyrábí z křemíkových karbidů Grits Black Green „C40“, C60 “a„ C80 se značením na kolech. Tato speciální kola vyrobená z křemíkových karbidových krutostí se používají pro broušení skla, zkosení a dávání různých tvarů, gravírování de více.

Skleněná broušení kol

Získejte cenovou nabídku se zvyšujícím se používáním skla ve stavebnictví a nábytku. je potřeba skleněných broušení kol. V kroku s touto poptávkou z průmyslu jsme vyvinuli skleněné broušení kol. Všechny naše výrobky se vyrábějí s použitím zrna silikonového karbidu z nejlepšího stupně v souladu s průmyslovým odvětvím.

Jak trvale obnovit světlomety (správným způsobem)

Mlhavé světlomety se nepoužívají jen z estetické přitažlivosti vaší jízdy. jsou také bezpečnostní nebezpečí. Snížením světelného výkonu v noci zhoršuje vaše schopnost vidět vidění a vystavovat vás a všechny ostatní do vašeho auta.

Naštěstí jsou mlhavé světlomety velmi snadno opravitelné. A co víc, nemusíte utratit statnou částku u mechanika, protože obnovení světlometů je něco, co můžete udělat sami.

Zde je náš komplexní průvodce, jak trvale obnovit světlomety, plus několik rychlých dočasných oprav, které můžete vyzkoušet, pokud jste ve spěchu.

Co způsobuje mlhavé světlomety?

Když si poprvé koupíte auto, všechny jeho části, včetně světlometů, jsou obvykle příjemně lesklé. Několik měsíců po linii jsou kdysi lesklé světlomety nahrazeny zamlženými světlomety kvůli:

 • Oxidace: Většina moderních automobilů má polykarbonátové plastové světlomety. Na rozdíl od skla polykarbonátové plasty vyvíjí mikroskopické trhliny, které se při vystavení slunečnímu světlu zvětrnou, což nakonec způsobuje zakalený nebo zamlžený vzhled světlometů
 • Čas a povětrnostní podmínky: Ačkoli polykarbonátové plastové světlomety jsou obvykle pokryty pomocí potahovacího filmu, vystavení drsným povětrnostním podmínkám po dlouhou dobu způsobuje, že kabát odlupuje
 • Vodní pára: Kondenzace uvězněná v lightboxu vašeho automobilu je také běžným viníkem za tupěcími světlomety
 • Nečistoty a chemikálie: Pokud jste vždy na silnici, může vaše auto vyvinout tenkou chemickou a nečistotou vrstvu, což způsobuje žluté světlomety

Jak obnovit automatické světlomety

Broušení je nejlepší a nejúčinnější způsob, jak trvale obnovit automatické světlomety. Brusové světlomety odstraňují zamlženou vrstvu a odhalují kdysi lesklé světelné čočky, které jste milovali. Zde je to, co budete potřebovat:

 • Teplá, mýdlová voda
 • Čistá voda
 • Měkký, suchý hadřík
 • Maskování/malířská páska
 • Listy brusných papírů. 600, 1 000 a 2 000 Grit
 • Plastová leštící sloučenina
 • Flanel leštící hadřík
 • UV záření odolný vůči UV

Vyčistěte světlomety

Brusové světlomety bez řádného čištění mletí kontaminantů hluboko do jejich povrchu, což má za následek hrubý, nerovný povrch se špatnou adhezí.

Použijte teplou, mýdlovou vodu k vyčištění čoček světlometů, opláchněte a poté otřete měkkým suchým hadříkem. Možná budete chtít také umýt okolní oblasti, abyste pomohli s dalším krokem.

Páska z oblasti

Nechcete náhodně brousit barvu vašeho automobilu, který by se na vašem seznamu stal jen další nový a drahý automatický problém.

skleněné, brusné, kolo

Než začnete brousit, abyste obnovili své světlomety, naneste maskování nebo malířskou pásku kolem oblasti světlometů. Obvykle stačí dva proužky pásky. Pokud se cítíte nejistí i po použití pásky, můžete vždy odstranit své světlomety, ale to bude hodně práce.

Broušení světlometů

Jakmile vyčistíte mlhavé světlomety a pálíte oblast, je čas, aby začala skutečná práce. K dokončení práce budete potřebovat tuk a různé krupice brusného papíru. Všimněte si, že čím vyšší je štěrk, tím jemnější brusný papír. Začněte s nejhrubší možností a postupně se chystáte na nejjemnější.

To znamená, že zde jsou kroky broušení pro tento projekt obnovení světlometů pro kutily:

 • Suchý písek s 600 brusným papírem: Protože je to nejhrubší, píst vaše světlomety pomocí 600 štěrkových písečných papírů, písek v přímých vodorovných liniích, dokud nebude pokryta celý povrch a zajistíte, abyste udržovali konzistentní vzor, ​​dokud nebudete spokojeni, že zamlžená vrstva je pryč. Pokud jsou vaše světlomety silně oxidované a zakalené, můžete použít 400 grit brusného papíru.
 • Mokrý písek s 1 000 brusným papírem: Pomocí láhve na vodu naneste vodu (slouží jako mazivo) na povrch vašich světlometů a lehce mokrý písek pomocí 1 000 obrže mokrý nebo mokrých suchých písečných papírů. Jak je uvedeno, postupujte podle konzistentních návrhů na broušení pro snadnější proces obnovy světlometů. Také pokračujte v mazání povrchu vodou.
 • Mokrý písek s pískem 2 000 krupic: V tomto okamžiku by vaše světlomety měly být jasnější a toto poslední kolo broušení je dostat tu extra oomph a vyhladit povrch čočky světlometů. Stejně jako jsme to udělali v předchozím kroku, namažte povrch vodou a lehce použijte pískový papír s mokrým suchou o rozloze 2 000 obr.

Čistý a lesk

S pryč zakalenou vrstvou budou vaše světlomety nyní jasnější a znovu vypadají téměř nové. Pokud chcete dostat ten showroom jiskří zpět, musíte je vyčistit a vyleštit. Otřete povrch pomocí alkoholu a papírových ručníků, abyste odstranili brusné trosky, a poté si lešticí látku otřete lešticí látkou pomocí konzistentních pohybů pro další lesk.

Alternativně, pokud chcete používat elektrické nářadí, můžete také budovat a vyleštěte své světlomety pomocí bavlněného leštěného kotouče nebo plstěné lešticí kolo s mlýnkem úhlu nebo mlýnkem. Místo leštění sloučeniny byste použili modrý rouge buffing sloučeninový lišta s těmito druhy bušení kol. Jen se ujistěte, že jej spustíte na nízkém nastavení, které příliš nevytáhne plastový povrch, což by mohlo způsobit poškození světlometu.

Naneste UV tmel

Přestože broušení světlometů je poněkud snadný a efektivní způsob, jak obnovit světlomety, není to něco, co chcete dělat pořád. Pokud chcete odstranit zakalenou pohled na dlouhou dobu, musíte tento projekt dokončit s UV tmelem.

Použití UV tmelu zabraňuje znovu oxidaci světlometů. Budete chtít použít alespoň tři pláště k zachování toho úžasného světlometu, kterého jste dosáhli broušením.

Rychlé (dočasné) opravy pro obnovení světlometů

Broušení je efektivní, ale vyžaduje loketní tuk a je časově náročné. Zde je několik snadných, dočasných oprav, které můžete použít k čištění zamlžených světlometů, když je problém:

Zubní pasta

Kromě čištění zubů má zubní pasta 101 dalších použití, včetně obnovy vašich světlometů. Obsahuje mírně abrazivní ingredience, které rozkládají oxidační kontaminanty na povrchu čočky.

Smíchejte zubní pastu s jedlou sodnou a rovnoměrně ji otřete na povrch světlometu. Nechte to zaschnout a poté otřete měkkým mokrým hadříkem. Vaše světlomety budou jasnější než dříve a budete nastaveni na několik příštích nočních pochůzek.

Použijte jedlou sodu a destilovaný ocet

Podobně jako zubní pasta, jedlá soda a octa jsou neuvěřitelně všestranné produkty. Při čištění automatických světlometů, jedlá soda rozkládá kontaminanty, zatímco octa účinně odstraňuje špínu.

Smíchejte jednu část jedlou sodu s jednou částí octa, abyste vytvořili šupinovou pastu. Třete pastu na svých světlometech, nechte ji několik minut sedět a poté ji otřete měkký hadřík. Budete mít lesklejší světlomety v žádném okamžiku.

Použijte Coca Cola

Jo, čtete to správně. váš oblíbený nápoj může také obnovit automatické světlomety. Obsahuje kyselinu fosforečnou, která je poměrně účinná při odstraňování rzi a skvrn.

Přeneste plechovku dietního koksu (je snazší čistit, protože nemá zbytky cukru) do postřikové láhve a na vaše světlomety nastříkejte rozumné množství. Nechte to sedět na minutu a pak ji osušte pomocí mikrovlákna látky. Pokud jsou vaše světlomety silně oxidovány, možná budete muset tento proces opakovat několikrát.

Obnovte automatické světlomety s mýdlem nádobí

Pro tuto metodu nejprve otřete světlomety a odstraňte prach a další zbytky. Naneste horkou vodu a misku a nechte ji několik minut sedět. Otřete kruhové, konzistentní pohyby a opláchněte. Podle potřeby opakujte kroky.

Brání oxidaci světlometů

Zatímco mlhavé světlomety nejsou zcela nevyhnutelné, zkontrolujte kroky, které můžete podniknout, abyste zabránili rychlému oxidaci světlometů:

 • Park chytře: Hlavním důvodem, proč světlomety žluté je UV záření. zaparkujte vaše auto ve stínu, kdykoli je to nejjednodušší způsob, jak zpomalit oxidaci světlometů.
 • Umyjte si auto: Jak bylo uvedeno, světlomety automobilů se někdy kvůli nečistotům a chemické vrstvě zatahují. Pravidelné mytí vozidla pomocí správných čističů pomáhá zabránit zamlžení.
 • Pravidelně píst vaše světlomety: Nemusíte čekat, až budou vaše světlomety úplně zažloutlé, aby je zazvonily. Bandové světlomety jednou za několik měsíců je udrží vypadat tak lesklé jako oni, když jste poprvé koupili vaše auto.

Obnovení světlometů trvale

Obnovení světlometů je projekt, který můžete zvládnout v pomalé neděli odpoledne sledováním výše uvedených tipů. Mějte však na paměti, že některé techniky obnovy světlometů pro kutily jsou účinné pouze na krátkou dobu. Band je nejlepší volbou pro trvalé obnovení světlometů.

Jak trvale obnovit světlomety (správným způsobem)

Mlhavé světlomety se nepoužívají jen z estetické přitažlivosti vaší jízdy. jsou také bezpečnostní nebezpečí. Snížením světelného výkonu v noci zhoršuje vaše schopnost vidět vidění a vystavovat vás a všechny ostatní do vašeho auta.

Naštěstí jsou mlhavé světlomety velmi snadno opravitelné. A co víc, nemusíte utratit statnou částku u mechanika, protože obnovení světlometů je něco, co můžete udělat sami.

Zde je náš komplexní průvodce, jak trvale obnovit světlomety, plus několik rychlých dočasných oprav, které můžete vyzkoušet, pokud jste ve spěchu.

Co způsobuje mlhavé světlomety?

Když si poprvé koupíte auto, všechny jeho části, včetně světlometů, jsou obvykle příjemně lesklé. Několik měsíců po linii jsou kdysi lesklé světlomety nahrazeny zamlženými světlomety kvůli:

 • Oxidace: Většina moderních automobilů má polykarbonátové plastové světlomety. Na rozdíl od skla polykarbonátové plasty vyvíjí mikroskopické trhliny, které se při vystavení slunečnímu světlu zvětrnou, což nakonec způsobuje zakalený nebo zamlžený vzhled světlometů
 • Čas a povětrnostní podmínky: Ačkoli polykarbonátové plastové světlomety jsou obvykle pokryty pomocí potahovacího filmu, vystavení drsným povětrnostním podmínkám po dlouhou dobu způsobuje, že kabát odlupuje
 • Vodní pára: Kondenzace uvězněná v lightboxu vašeho automobilu je také běžným viníkem za tupěcími světlomety
 • Nečistoty a chemikálie: Pokud jste vždy na silnici, může vaše auto vyvinout tenkou chemickou a nečistotou vrstvu, což způsobuje žluté světlomety

Jak obnovit automatické světlomety

Broušení je nejlepší a nejúčinnější způsob, jak trvale obnovit automatické světlomety. Brusové světlomety odstraňují zamlženou vrstvu a odhalují kdysi lesklé světelné čočky, které jste milovali. Zde je to, co budete potřebovat:

 • Teplá, mýdlová voda
 • Čistá voda
 • Měkký, suchý hadřík
 • Maskování/malířská páska
 • Listy brusných papírů. 600, 1 000 a 2 000 Grit
 • Plastová leštící sloučenina
 • Flanel leštící hadřík
 • UV záření odolný vůči UV

Vyčistěte světlomety

Brusové světlomety bez řádného čištění mletí kontaminantů hluboko do jejich povrchu, což má za následek hrubý, nerovný povrch se špatnou adhezí.

Použijte teplou, mýdlovou vodu k vyčištění čoček světlometů, opláchněte a poté otřete měkkým suchým hadříkem. Možná budete chtít také umýt okolní oblasti, abyste pomohli s dalším krokem.

Páska z oblasti

Nechcete náhodně brousit barvu vašeho automobilu, který by se na vašem seznamu stal jen další nový a drahý automatický problém.

Než začnete brousit, abyste obnovili své světlomety, naneste maskování nebo malířskou pásku kolem oblasti světlometů. Obvykle stačí dva proužky pásky. Pokud se cítíte nejistí i po použití pásky, můžete vždy odstranit své světlomety, ale to bude hodně práce.

Broušení světlometů

Jakmile vyčistíte mlhavé světlomety a pálíte oblast, je čas, aby začala skutečná práce. K dokončení práce budete potřebovat tuk a různé krupice brusného papíru. Všimněte si, že čím vyšší je štěrk, tím jemnější brusný papír. Začněte s nejhrubší možností a postupně se chystáte na nejjemnější.

To znamená, že zde jsou kroky broušení pro tento projekt obnovení světlometů pro kutily:

 • Suchý písek s 600 brusným papírem: Protože je to nejhrubší, píst vaše světlomety pomocí 600 štěrkových písečných papírů, písek v přímých vodorovných liniích, dokud nebude pokryta celý povrch a zajistíte, abyste udržovali konzistentní vzor, ​​dokud nebudete spokojeni, že zamlžená vrstva je pryč. Pokud jsou vaše světlomety silně oxidované a zakalené, můžete použít 400 grit brusného papíru.
 • Mokrý písek s 1 000 brusným papírem: Pomocí láhve na vodu naneste vodu (slouží jako mazivo) na povrch vašich světlometů a lehce mokrý písek pomocí 1 000 obrže mokrý nebo mokrých suchých písečných papírů. Jak je uvedeno, postupujte podle konzistentních návrhů na broušení pro snadnější proces obnovy světlometů. Také pokračujte v mazání povrchu vodou.
 • Mokrý písek s pískem 2 000 krupic: V tomto okamžiku by vaše světlomety měly být jasnější a toto poslední kolo broušení je dostat tu extra oomph a vyhladit povrch čočky světlometů. Stejně jako jsme to udělali v předchozím kroku, namažte povrch vodou a lehce použijte pískový papír s mokrým suchou o rozloze 2 000 obr.

Čistý a lesk

S pryč zakalenou vrstvou budou vaše světlomety nyní jasnější a znovu vypadají téměř nové. Pokud chcete dostat ten showroom jiskří zpět, musíte je vyčistit a vyleštit. Otřete povrch pomocí alkoholu a papírových ručníků, abyste odstranili brusné trosky, a poté si lešticí látku otřete lešticí látkou pomocí konzistentních pohybů pro další lesk.

Alternativně, pokud chcete používat elektrické nářadí, můžete také budovat a vyleštěte své světlomety pomocí bavlněného leštěného kotouče nebo plstěné lešticí kolo s mlýnkem úhlu nebo mlýnkem. Místo leštění sloučeniny byste použili modrý rouge buffing sloučeninový lišta s těmito druhy bušení kol. Jen se ujistěte, že jej spustíte na nízkém nastavení, které příliš nevytáhne plastový povrch, což by mohlo způsobit poškození světlometu.

Naneste UV tmel

Přestože broušení světlometů je poněkud snadný a efektivní způsob, jak obnovit světlomety, není to něco, co chcete dělat pořád. Pokud chcete odstranit zakalenou pohled na dlouhou dobu, musíte tento projekt dokončit s UV tmelem.

Použití UV tmelu zabraňuje znovu oxidaci světlometů. Budete chtít použít alespoň tři pláště k zachování toho úžasného světlometu, kterého jste dosáhli broušením.

Rychlé (dočasné) opravy pro obnovení světlometů

Broušení je efektivní, ale vyžaduje loketní tuk a je časově náročné. Zde je několik snadných, dočasných oprav, které můžete použít k čištění zamlžených světlometů, když je problém:

Zubní pasta

Kromě čištění zubů má zubní pasta 101 dalších použití, včetně obnovy vašich světlometů. Obsahuje mírně abrazivní ingredience, které rozkládají oxidační kontaminanty na povrchu čočky.

skleněné, brusné, kolo

Smíchejte zubní pastu s jedlou sodnou a rovnoměrně ji otřete na povrch světlometu. Nechte to zaschnout a poté otřete měkkým mokrým hadříkem. Vaše světlomety budou jasnější než dříve a budete nastaveni na několik příštích nočních pochůzek.

Použijte jedlou sodu a destilovaný ocet

Podobně jako zubní pasta, jedlá soda a octa jsou neuvěřitelně všestranné produkty. Při čištění automatických světlometů, jedlá soda rozkládá kontaminanty, zatímco octa účinně odstraňuje špínu.

Smíchejte jednu část jedlou sodu s jednou částí octa, abyste vytvořili šupinovou pastu. Třete pastu na svých světlometech, nechte ji několik minut sedět a poté ji otřete měkký hadřík. Budete mít lesklejší světlomety v žádném okamžiku.

Použijte Coca Cola

Jo, čtete to správně. váš oblíbený nápoj může také obnovit automatické světlomety. Obsahuje kyselinu fosforečnou, která je poměrně účinná při odstraňování rzi a skvrn.

Přeneste plechovku dietního koksu (je snazší čistit, protože nemá zbytky cukru) do postřikové láhve a na vaše světlomety nastříkejte rozumné množství. Nechte to sedět na minutu a pak ji osušte pomocí mikrovlákna látky. Pokud jsou vaše světlomety silně oxidovány, možná budete muset tento proces opakovat několikrát.

Obnovte automatické světlomety s mýdlem nádobí

Pro tuto metodu nejprve otřete světlomety a odstraňte prach a další zbytky. Naneste horkou vodu a misku a nechte ji několik minut sedět. Otřete kruhové, konzistentní pohyby a opláchněte. Podle potřeby opakujte kroky.

Brání oxidaci světlometů

Zatímco mlhavé světlomety nejsou zcela nevyhnutelné, zkontrolujte kroky, které můžete podniknout, abyste zabránili rychlému oxidaci světlometů:

 • Park chytře: Hlavním důvodem, proč světlomety žluté je UV záření. zaparkujte vaše auto ve stínu, kdykoli je to nejjednodušší způsob, jak zpomalit oxidaci světlometů.
 • Umyjte si auto: Jak bylo uvedeno, světlomety automobilů se někdy kvůli nečistotům a chemické vrstvě zatahují. Pravidelné mytí vozidla pomocí správných čističů pomáhá zabránit zamlžení.
 • Pravidelně píst vaše světlomety: Nemusíte čekat, až budou vaše světlomety úplně zažloutlé, aby je zazvonily. Bandové světlomety jednou za několik měsíců je udrží vypadat tak lesklé jako oni, když jste poprvé koupili vaše auto.

Obnovení světlometů trvale

Obnovení světlometů je projekt, který můžete zvládnout v pomalé neděli odpoledne sledováním výše uvedených tipů. Mějte však na paměti, že některé techniky obnovy světlometů pro kutily jsou účinné pouze na krátkou dobu. Band je nejlepší volbou pro trvalé obnovení světlometů.

LAB4080 kontinuální broušení diamantu (tvar šálku)

Kontinuální broušení diamantu (tvar šálku) se používá hlavně k vyhlazení rovných nebo zkosených okrajů skla. Stanford Advanced Materials (SAM) má bohaté zkušenosti s výrobou a dodávkou vysoce kvalitních kontinuálních diamantových broušení (tvar šálku).

Nepřetržitý diamantový broušení (tvar šálku) Popis

Kontinuální broušení diamantu (tvar šálku) se používá hlavně k vyhlazení rovných nebo zkosených okrajů skla. Je vybaven ostrým skleněným diamantovým kolem, žádné štípání na skleněné hraně, odolným proti opotřebení a vysoký komplexní nákladovou výkonnost.

Specifikace kontinuálního diamantového broušení (tvar šálku)

Nepřetržitý diamantový broušení (tvar šálku)

Aplikace nepřetržitého diamantového broušení (tvar šálku)

Používá se ke zpracování zvukotěsného skla, skla nábytku, inteligentního skla, automobilového skla, architektonického skla atd.

Nepřetržitý obal s diamantovým broušením (tvar šálku)

Náš kontinuální diamantový broušení (tvar šálku) je během skladování a přepravy pečlivě zpracován, aby se zachovala kvalita našeho produktu v původním stavu.

Nejnovější doporučení

LAB4088 X3000/X5000 Leštění oxidu cerium pro jemné leštění

LE4090 skleněné vlákno vyztužené tepelné vodivé silikonové list

LE4091 Oboustranná adhezivní vodivá vodivá páska (se substrátem)

LE4092 Oboustranná lepicí vodivá vodivá páska (bez substrátu)

LE4271 Zlatá vodivá látka

Le4276 Polyetherketoneketon (PEKK)

SC4426 Silicon Carbide vousy, sic

Získejte citát

Vyplňte prosím své údaje a jeden z našich odborníků na materiál se k vám vrátí do 24 hodin. Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na Sales@Samaterials.com.

Upřednostňuje se e.mailová adresa s názvem domény vaší společnosti. Jinak možná nebudeme schopni zpracovat váš dotaz.

Strana

Adresa: 23661 BIRTCHER DR., Lake Forest, CA 92630 U.S.A.

Blog

Copyright © 1994-2023 Stanford Advanced Materials vlastněné společností Oceania International LLC, všechna práva vyhrazena.

Seznam dotazů

skleněné, brusné, kolo